Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů

16.04.2022   Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK161.65 2 159.18 2 161.18 3
2.2/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov4.00 999 141.93 50 191.9330.75/19,12
3.1/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK168.13 58 177.88 52 226.1364.95/40,31
4.2/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.156.67 354 169.60 102 271.60110.42/68,50
  FRYŠOVÁ Petra 1993 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK106.16 0 105.10 0 105.10 111
2.1/DSBEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 2+ Trutnov107.87 0 109.15 0 107.872.77/2,6106
3. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec116.52 0 109.45 2 111.456.35/6,0101
4.1/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.111.60 0 117.98 0 111.606.50/6,296
5.2/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV124.62 2 112.05 0 112.056.95/6,691
6.2/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol114.65 0 4.00 999 114.659.55/9,186
7.2/U23MÍL Jakub 2003 2 Trutnov114.08 6 113.41 2 115.4110.31/9,881
8.3/DSBEIER Alva 2005 2 Pardub.110.46 6 115.07 2 116.4611.36/10,876
9.3/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla117.57 0 119.48 0 117.5712.47/11,971
10.4/DSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.116.22 2 122.00 4 118.2213.12/12,566
11.5/DSVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.131.31 52 118.63 0 118.6313.53/12,961
12.1/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV120.12 6 119.52 0 119.5214.42/13,756
13.4/VŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Pardub.118.27 2 119.24 2 120.2715.17/14,451
14.1/VMMOŠTĚK Ondřej 1982 Trutnov127.61 0 118.51 2 120.5115.41/14,746
15.2/VMŠRÁMEK Michal 1982 3 TJ Dukla121.69 2 120.99 0 120.9915.89/15,141
16.2/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha121.53 2 121.09 0 121.0915.99/15,236
17.1/VSKAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov121.23 0 122.68 4 121.2316.13/15,331
18.3/VMVANĚK Jiří 1987 2 Kralupy132.88 2 122.32 0 122.3217.22/16,426
19.5/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB124.18 0 169.64 4 124.1819.08/18,225
20.6/VBOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVSČB127.86 0 4.00 999 127.8622.76/21,724
21.2/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav126.09 4 139.35 104 130.0924.99/23,823
22.1/DMHANUŠ Jakub 2007 3+ USK Pha134.35 2 130.44 2 132.4427.34/26,022
23. MILLER Jan 1997 2 Turnov136.49 6 131.52 2 133.5228.42/27,021
24.7/VHAUCK Marek 1977 3+ KVS HK156.68 4 131.77 2 133.7728.67/27,320
25.3/ZSHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha146.68 0 132.37 2 134.3729.27/27,819
26.8/VVOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.140.19 8 130.47 4 134.4729.37/27,918
27.4/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.133.92 2 138.05 4 135.9230.82/29,317
28.3/VSLACINA Richard 1967 Semily132.59 4 145.16 0 136.5931.49/30,016
29.4/VSKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav136.72 0 151.07 102 136.7231.62/30,115
30.4/ZSPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha132.75 4 4.00 999 136.7531.65/30,114
31.9/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov131.40 6 139.98 4 137.4032.30/30,713
32.5/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha142.28 0 136.91 4 140.9135.81/34,112
33.5/VMŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto141.31 2 138.26 4 142.2637.16/35,411
34.2/DMSLEZÁK Adam 2006 3+ Pardub.128.89 206 140.27 4 144.2739.17/37,310
35.6/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK163.77 2 142.67 2 144.6739.57/37,69
36.6/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz146.33 0 122.00 52 146.3341.23/39,28
37.5/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa147.83 0 147.11 0 147.1142.01/40,07
38.1/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy151.74 6 151.59 0 151.5946.49/44,26
39.2/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov153.13 0 158.18 8 153.1348.03/45,75
40.7/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov153.34 2 227.78 4 155.3450.24/47,84
41.6/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov157.41 0 1.00 999 157.4152.31/49,83
42.3/DMRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.168.04 2 163.55 2 165.5560.45/57,52
43.7/VSKUNA Alois 1960 3 SKVSČB194.48 6 159.99 50 200.4895.38/90,81
44.8/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.146.67 54 205.01 4 200.6795.57/90,90
45.3/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov198.07 110 209.40 62 271.40166.30/158,20
46.9/ZSBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa175.48 204 1.00 999 379.48274.38/261,10
  BEIER Artur   Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOLÍN Adam 2005 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  OUTRATA Jindřich 1970 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Radim 2010 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOLÍN David   Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍL Pavel 1967 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LANGER Filip 2009 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOČKAL Radek 2008 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSKAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
2 SKŽižkov
Kotva B.
137.36 2 130.97 0 130.97 27
2.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
130.55 2 4.00 999 132.551.58/1,222
3.1/VMTATÍČEK Miroslav
MERENUS Jan
1985
1983
2 Pardub.
Č.Lípa
131.56 2 4.00 999 133.562.59/2,017
4.1/DMHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
3 Loko Plz
Loko Plz
128.30 6 4.00 999 134.303.33/2,512
5.2/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
146.05 6 139.34 4 143.3412.37/9,47
6.2/DMSYNEK Přemysl
HANUŠ Jakub
2007
2007
3 L.Žatec
USK Pha
155.83 60 4.00 999 215.8384.86/64,82
7. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
159.85 56 4.00 999 215.8584.88/64,81
  ŠRÁMEK David
SLEZÁK Adam
2007
2006
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952 Trutnov
Dv.Král.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MOŠTĚK Ondřej
STOLÍN David
1982 Trutnov
Trutnov
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALINSKÝ Petr
UHLÍK Kryštof
2008
2008
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČINA Jan
BAČINA Jan
2006
1973
Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy115.34 0 117.80 0 115.34 73
2.1/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.117.80 0 123.82 8 117.802.46/2,168
3.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV119.63 2 121.34 0 121.346.00/5,263
4.1/DMSAKALOVÁ Markéta 2007 2 Kralupy122.73 0 119.71 2 121.716.37/5,558
5.1/VPAVELKOVÁ Irena   3+ USK Pha128.46 2 124.76 0 124.769.42/8,253
6.2/DMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy123.26 52 126.13 0 126.1310.79/9,448
7. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy125.14 4 123.57 104 129.1413.80/12,043
8.3/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy123.20 6 124.68 6 129.2013.86/12,038
9.2/VMRÁZOVÁ Renáta 1975 2 SKŽižkov137.25 2 127.32 2 129.3213.98/12,133
10.1/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha146.96 4 132.02 2 134.0218.68/16,228
11.1/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz132.41 4 148.16 2 136.4121.07/18,323
12. FOREJTOVÁ Andrea 1988 Č.Kruml.136.08 6 136.21 2 138.2122.87/19,822
13.1/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec139.37 4 139.27 2 141.2725.93/22,521
14.2/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3+ Č.Lípa143.40 0 135.39 6 141.3926.05/22,620
15.2/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3+ KVS HK141.54 0 144.62 4 141.5426.20/22,719
16.3/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3+ USK Pha146.09 52 141.85 0 141.8526.51/23,018
17. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor142.13 4 140.45 4 144.4529.11/25,217
18.4/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov145.37 4 1.00 999 149.3734.03/29,516
19.5/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov155.39 4 150.08 2 152.0836.74/31,915
20.4/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3+ Pardub.158.38 56 155.30 0 155.3039.96/34,614
21.3/VMBOLEHOVSKÁ Iva   Trutnov154.54 2 154.38 6 156.5441.20/35,713
22.1/VSTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.164.96 4 161.88 0 161.8846.54/40,412
23.4/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov161.16 4 166.04 6 165.1649.82/43,211
24.2/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK161.34 12 162.36 6 168.3653.02/46,010
25. MRSKOČOVÁ Jana   9 USA175.87 2 174.03 54 177.8762.53/54,20
26.3/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.177.63 4 157.90 52 181.6366.29/57,59
27.6/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov148.19 52 141.15 50 191.1575.81/65,78
28.3/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.180.87 14 1.00 999 194.8779.53/69,07
29.5/DMBLÁHOVÁ Karolína 2007 3+ Č.Lípa175.17 52 156.84 56 212.8497.50/84,56
30.4/ZMJUMROVÁ Johana 2011 USK Pha161.48 58 165.79 106 219.48104.14/90,35
31.5/VMVOLKOVÁ Pavla   Trutnov174.57 60 230.22 52 234.57119.23/103,44
32.2/DSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3+ Třebech.135.64 102 141.97 102 237.64122.30/106,03
33.5/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha208.52 54 187.05 52 239.05123.71/107,32
34.6/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3 Kralupy1.00 999 152.42 104 256.42141.08/122,31
35.6/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto171.25 256 174.04 102 276.04160.70/139,30
36.7/DMJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto166.21 208 161.87 302 374.21258.87/224,40
37.8/DMSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec160.57 354 133.33 260 393.33277.99/241,00
  MACHUTOVÁ Hana 2011 3 Kralupy1.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALINSKÁ Aneta 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENCOVÁ Alžběta 2010 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMBUCHTEL Michal, 1986, USK Pha BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha95.76 2 94.85 0 94.85 209
2.1/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz100.80 0 103.49 4 100.805.95/6,3199
3.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla105.29 0 102.72 0 102.727.87/8,3194
4.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně107.31 0 102.57 4 106.5711.72/12,4189
5.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy108.60 0 108.02 0 108.0213.17/13,9184
6.2/VJANČAR Filip 1976 3+ USK Pha109.18 0 108.13 0 108.1313.28/14,0179
7.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz111.55 0 108.34 0 108.3413.49/14,2174
8.4/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB108.90 0 108.92 0 108.9014.05/14,8169
9.1/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky107.08 2 108.08 2 109.0814.23/15,0164
10.2/DMHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha112.60 0 110.10 0 110.1015.25/16,1159
11.3/VMHORYNA Lukáš   Trutnov111.97 2 108.52 2 110.5215.67/16,5154
12.5/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB113.89 2 110.57 0 110.5715.72/16,6149
13.3/DMHAUCK Marek 2007 2 KVS HK111.48 0 109.36 2 111.3616.51/17,4144
14.1/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Třebech.109.96 2 112.22 6 111.9617.11/18,0139
15.2/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.125.01 58 110.17 2 112.1717.32/18,3134
16.4/VMMAREK Lukáš 1980 3+ Trutnov141.09 4 112.51 0 112.5117.66/18,6129
17.2/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha122.54 6 112.94 0 112.9418.09/19,1124
18.3/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV114.34 0 113.39 0 113.3918.54/19,5119
19.6/VMÁČE Lukáš 1977 3 Č.Kruml.114.26 0 119.57 0 114.2619.41/20,5114
20.5/VMŠRÁMEK Michal 1982 3 TJ Dukla113.15 2 117.48 0 115.1520.30/21,4109
21.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy117.92 2 115.60 0 115.6020.75/21,9104
22.7/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň115.97 2 115.74 0 115.7420.89/22,099
23.3/DSWESTFAL Mattias 2004 Kralupy114.15 2 120.57 6 116.1521.30/22,594
24.4/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 2 Jablonec137.01 6 112.55 4 116.5521.70/22,989
25.3/VSMAIKRANZ Petr 1967 3+ Ostrava114.76 2 121.86 4 116.7621.91/23,184
26.4/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha115.16 2 115.10 2 117.1022.25/23,579
27. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto123.25 2 113.90 4 117.9023.05/24,378
28.5/DSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol122.30 6 116.08 2 118.0823.23/24,577
29.5/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky123.49 0 116.44 2 118.4423.59/24,976
30.1/U23MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.119.31 0 4.00 999 119.3124.46/25,875
31.6/VMMAREK Aleš 1978 Trutnov129.48 6 119.57 0 119.5724.72/26,174
32.6/DSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice118.39 2 117.63 2 119.6324.78/26,173
33.6/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.117.95 6 119.69 0 119.6924.84/26,272
34.7/DSHADRABA Martin 2005 2 Frol117.82 2 128.20 4 119.8224.97/26,371
35.8/VTROCH Petr 1971 Dv.Král.120.64 2 120.21 0 120.2125.36/26,770
36.7/ZSHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha125.10 4 120.23 0 120.2325.38/26,869
37.8/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha120.29 0 118.34 4 120.2925.44/26,868
38.4/DMSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec121.04 2 118.25 4 122.2527.40/28,967
39.5/DMKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto126.58 102 117.43 6 123.4328.58/30,166
40.9/VKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec129.20 0 121.54 2 123.5428.69/30,265
41.7/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha139.80 2 121.66 2 123.6628.81/30,464
42.9/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha124.00 0 126.61 4 124.0029.15/30,763
43.10/ZSPINKAVA Matyáš 2009 2 USK Pha124.78 0 124.21 2 124.7829.93/31,662
44.11/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha131.24 4 120.99 4 124.9930.14/31,861
45.10/VHORÁK David 1976 3+ Frol126.75 0 4.00 999 126.7531.90/33,660
46. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.124.81 2 4.00 999 126.8131.96/33,759
47.4/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.125.59 2 4.00 999 127.5932.74/34,558
48.11/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.124.97 4 4.00 999 128.9734.12/36,057
49.6/DMSLEZÁK Adam 2006 3+ Pardub.135.11 6 127.16 2 129.1634.31/36,256
50.12/VŠTEFAN Marek 1974 Frol133.92 2 129.34 0 129.3434.49/36,455
51.7/DMFRANZ Jakub 2007 Loko Plz126.08 54 125.83 4 129.8334.98/36,954
52.12/ZSLANGER Filip 2009 3+ USK Pha129.62 4 127.92 2 129.9235.07/37,053
53.13/VJEZVINA Václav   Trutnov129.37 2 4.00 999 131.3736.52/38,552
54.1/ZMSEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice131.38 0 128.90 4 131.3836.53/38,551
55.13/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha129.92 4 127.99 4 131.9937.14/39,250
56.8/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto128.08 4 131.28 6 132.0837.23/39,349
57.9/DMPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha141.43 52 128.52 4 132.5237.67/39,748
58.14/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz140.63 2 132.55 0 132.5537.70/39,747
59.2/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy132.88 0 138.30 0 132.8838.03/40,146
60.5/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.152.33 2 132.96 0 132.9638.11/40,245
61.15/ZSRENDÓN Marco 2008 3+ Boh.Pha129.57 4 125.29 69 133.5738.72/40,844
62.6/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa129.85 4 134.93 0 133.8539.00/41,143
63.16/ZSPÁCA Jan 2009 3 Kralupy134.40 0 177.30 52 134.4039.55/41,742
64.7/VSPRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK135.02 0 145.07 50 135.0240.17/42,441
65.8/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol133.44 2 4.00 999 135.4440.59/42,840
66.17/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz131.64 4 4.00 999 135.6440.79/43,039
67.9/DSHANUŠ Tomáš 2005 3+ Třebech.131.84 6 4.00 999 137.8442.99/45,338
68.14/VCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3+ Frol136.37 2 140.43 6 138.3743.52/45,937
69.15/VJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.138.77 0 139.67 2 138.7743.92/46,336
70.3/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand150.81 52 133.35 6 139.3544.50/46,935
71.4/ZMVLNAS Ota 2010 3+ USK Pha136.23 8 134.01 6 140.0145.16/47,634
72.18/ZSDOČKAL Radek 2008 3 USK Pha134.92 10 137.04 4 141.0446.19/48,733
73.16/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.139.09 2 4.00 999 141.0946.24/48,832
74.19/ZSHRŇÁK Matouš 2009 3+ Kralupy139.55 8 143.41 0 143.4148.56/51,231
75.17/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója133.80 54 144.77 0 144.7749.92/52,630
76.10/DMBAČINA Jan 2006 3+ Č.Lípa142.78 2 144.65 2 144.7849.93/52,629
77.5/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy142.87 50 139.44 8 147.4452.59/55,428
78.11/DMZUNA Vilém 2007 3 Semily176.38 62 145.16 6 151.1656.31/59,427
79.6/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha159.57 152 150.19 2 152.1957.34/60,526
80.7/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov144.58 8 145.76 102 152.5857.73/60,925
81.12/DMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto146.73 6 127.89 54 152.7357.88/61,024
82.8/VSPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí153.09 4 147.05 6 153.0558.20/61,423
83.9/VSPÁRTL Miroslav 1954 3 Č.Kruml.162.29 2 153.94 0 153.9459.09/62,322
84.8/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice185.87 2 147.12 10 157.1262.27/65,721
85.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště153.56 6 123.85 350 159.5664.71/68,220
86.20/ZSRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand153.61 6 178.70 6 159.6164.76/68,319
87.9/ZMBURGER Jonatan 2011 3 USK Pha176.47 6 163.73 0 163.7368.88/72,618
88.8/VMŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto210.17 56 163.92 0 163.9269.07/72,817
89.10/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec170.21 2 4.00 999 172.2177.36/81,616
90.13/DMPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily167.02 6 4.00 999 173.0278.17/82,415
91.14/DMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.169.07 4 183.80 54 173.0778.22/82,514
92.21/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.1.00 999 167.04 8 175.0480.19/84,513
93.10/DSTUREČEK Ondřej   Trutnov189.00 58 173.51 4 177.5182.66/87,112
94.22/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov173.89 10 188.75 52 183.8989.04/93,911
95.23/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa178.22 6 179.94 4 183.9489.09/93,910
96.10/ZMBERNARD Ondřej 2011 USK Pha166.07 18 146.69 54 184.0789.22/94,19
97.15/DMDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec181.63 10 157.44 104 191.6396.78/102,08
98.11/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily185.68 6 4.00 999 191.6896.83/102,17
99.24/ZSAUGUSTÝN Jakub 2009 3 Roudnice143.44 52 144.20 52 195.44100.59/106,16
100.25/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.170.77 100 144.80 54 198.80103.95/109,65
101.12/ZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.152.89 52 148.65 58 204.89110.04/116,04
102.9/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy145.47 60 4.00 999 205.47110.62/116,63
103.13/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov159.06 110 152.39 54 206.39111.54/117,62
104.14/ZMJETMAR Ondřej 2010 3 Vys.Mýto169.38 258 170.29 60 230.29135.44/142,81
105.26/ZSBARTÁK Lukáš 2009 Klášter.1.00 999 126.84 108 234.84139.99/147,60
106.15/ZMKOSTKAN Lukáš 2011 USK Pha186.16 62 150.20 102 248.16153.31/161,60
107.16/ZMURBAN František 2011 USK Pha170.90 106 4.00 999 276.90182.05/191,90
108.17/ZMMAZANEC Jakub 2011 Klášter.177.18 114 187.44 112 291.18196.33/207,00
109.27/ZSROLINEC František 2008 3 Klášter.147.98 210 1.00 999 357.98263.13/277,40
110.16/DMPETRŮ Vojtěch 2007 Trutnov125.94 350 4.00 999 475.94381.09/401,80
111.17/DMKŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.79.41 450 71.69 754 529.41434.56/458,20
112.18/ZMŽENTEL Zachariáš 2010 3 USK Pha132.60 512 4.00 999 644.60549.75/579,60
113.28/ZSHOVORKA Dominik 2009 Pardub.77.64 704 66.99 650 716.99622.14/655,90
114.29/ZSBAŤA Václav   Pardub.83.61 754 4.00 999 837.61742.76/783,10
  HADRABA Michal 1976 3 Frol1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENC Ondřej 2007 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  UHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍČEK Adam 2007 3+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAJDL František 1970 3+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LUTONSKÝ Marek 2008 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MERENUS Jan 2012 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁL Vít 2012 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
2 Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 165.89 6 171.89 11
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVSČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVSČB
150.77 56 4.00 999 206.7734.88/20,36
3.1/VKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
171.76 54 4.00 999 225.7653.87/31,31
4.1/DSFRANZ Jakub
SLÁDKOVÁ Linda
2007
2004
Loko Plz
Loko Plz
215.32 106 4.00 999 321.32149.43/86,90
Oddíl