Trutnovský slalom - 56. ročník

15.04.2022   Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.110.24 0 107.64 0 107.64 20
2.1/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand129.23 2 115.55 2 117.559.91/9,210
3.2/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK162.82 2 146.45 8 154.4546.81/43,55
4.1/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK152.12 4 150.37 6 156.1248.48/45,04
5.3/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov135.35 54 133.91 56 189.3581.71/75,93
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor4.00 999 160.84 52 212.84105.20/97,72
7.2/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.153.89 204 151.79 110 261.79154.15/143,21
8. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov4.00 999 182.62 156 338.62230.98/214,60
  FRYŠOVÁ Petra 1993 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 2+ Trutnov102.90 0 103.94 0 102.90 91
2.2/DSBEIER Alva 2005 2 Pardub.111.12 2 105.83 2 107.834.93/4,886
3.1/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.117.14 4 108.40 0 108.405.50/5,381
4. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec106.34 56 108.50 0 108.505.60/5,476
5.1/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV107.85 2 108.53 0 108.535.63/5,571
6.3/DSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.111.30 2 110.49 0 110.497.59/7,466
7.2/U23MÍL Jakub 2003 2 Trutnov109.35 54 109.12 2 111.128.22/8,061
8.1/VMŠRÁMEK Michal 1982 3 TJ Dukla114.63 2 113.00 0 113.0010.10/9,856
9.2/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla114.69 0 113.12 0 113.1210.22/9,951
10.4/DSVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.112.14 2 113.98 2 114.1411.24/10,946
11.3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Pardub.117.69 4 113.73 2 115.7312.83/12,541
12.5/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol109.98 58 116.47 0 116.4713.57/13,236
13.4/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB122.44 4 119.18 0 119.1816.28/15,831
14.1/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha117.77 2 112.58 50 119.7716.87/16,426
15.2/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz116.34 4 1.00 999 120.3417.44/16,925
16.3/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV122.20 2 116.59 4 120.5917.69/17,224
17.1/DMHANUŠ Jakub 2007 3+ USK Pha122.08 0 125.06 0 122.0819.18/18,623
18.4/ZSPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha130.31 54 122.77 0 122.7719.87/19,322
19.2/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.131.01 6 119.36 4 123.3620.46/19,921
20.5/VVOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.122.46 2 127.45 6 124.4621.56/21,020
21.6/VBOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVSČB140.99 4 124.77 0 124.7721.87/21,319
22.1/VSLACINA Richard 1967 Semily125.77 2 132.08 4 127.7724.87/24,218
23.7/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov1.00 999 126.22 2 128.2225.32/24,617
24.8/VHAUCK Marek 1977 3+ KVS HK147.17 2 128.03 2 130.0327.13/26,416
25.5/ZSHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha142.60 4 128.77 2 130.7727.87/27,115
26.6/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha133.19 8 126.88 4 130.8827.98/27,214
27.2/VSKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav136.28 4 127.94 4 131.9429.04/28,213
28.7/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov129.96 2 133.48 2 131.9629.06/28,212
29.8/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand132.88 50 132.85 0 132.8529.95/29,111
30.2/DMRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.144.32 8 132.52 2 134.5231.62/30,710
31.3/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov141.17 6 142.17 0 142.1739.27/38,29
32.9/ZSLANGER Filip 2009 3 USK Pha159.67 4 139.87 4 143.8740.97/39,88
33.3/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK142.13 4 143.54 2 145.5442.64/41,47
34.4/VMSTOLÍN David   Trutnov142.46 4 146.24 8 146.4643.56/42,36
35.1/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov149.60 6 138.66 8 146.6643.76/42,55
36.10/ZSDOČKAL Radek 2008 3 USK Pha148.10 8 140.03 8 148.0345.13/43,94
37.11/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.162.97 56 156.47 6 162.4759.57/57,93
38.2/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov180.28 206 170.14 4 174.1471.24/69,22
39.3/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha166.55 52 172.42 56 218.55115.65/112,41
40.4/VSMÍL Pavel 1967 3 Trutnov4.00 999 218.19 6 224.19121.29/117,90
41.12/ZSBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa1.00 999 194.49 254 448.49345.59/335,90
42.3/DMSLEZÁK Adam 2006 3+ Pardub.4.00 999 100.83 408 508.83405.93/394,50
  BEIER Artur   Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOLÍN Adam 2005 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  OUTRATA Jindřich 1970 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Radim 2010 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MOŠTĚK Ondřej 1982 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUNA Alois 1960 3 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
130.60 2 125.30 2 127.30 7
2.1/DMHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
3 Loko Plz
Loko Plz
124.72 6 132.49 6 130.723.42/2,72
3. BAČINA Jan
BAČINA Jan
2006
1973
Č.Lípa
Č.Lípa
174.71 104 183.16 12 195.1667.86/53,31
  MALINSKÝ Petr
UHLÍK Kryštof
2008
2008
3 KK Brand
KK Brand
1.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK David
SLEZÁK Adam
2007
2006
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TATÍČEK Miroslav
MERENUS Jan
1985
1983
2 Pardub.
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952 Trutnov
Dv.Král.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MOŠTĚK Ondřej
STOLÍN David
1982 Trutnov
Trutnov
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
2 SKŽižkov
Kotva B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SYNEK Přemysl
HANUŠ Jakub
2007
2007
3 L.Žatec
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.100.76 2 102.72 0 102.72 60
2.1/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand107.52 2 109.47 2 109.526.80/6,655
3.1/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.124.97 8 114.62 0 114.6211.90/11,650
4.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV123.21 4 115.61 2 117.6114.89/14,545
5.1/VMRÁZOVÁ Renáta 1975 2 SKŽižkov122.04 0 119.94 2 121.9419.22/18,740
6.1/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 2 KK Brand117.88 6 122.84 2 123.8821.16/20,635
7.1/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3+ Č.Lípa143.58 2 125.00 2 127.0024.28/23,630
8.2/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz129.62 0 136.44 0 129.6226.90/26,225
9.2/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha128.55 2 132.10 0 130.5527.83/27,120
10. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor136.63 2 130.55 2 132.5529.83/29,019
11.2/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3+ USK Pha147.02 52 135.15 2 137.1534.43/33,518
12.3/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand135.09 4 1.00 999 139.0936.37/35,417
13.3/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov139.87 2 133.38 54 141.8739.15/38,116
14.4/ZSMALINSKÁ Aneta 2009 KK Brand150.50 102 138.83 4 142.8340.11/39,015
15.3/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov151.16 6 144.93 0 144.9342.21/41,114
16.5/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3+ KVS HK143.19 2 151.61 0 145.1942.47/41,313
17.6/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov147.76 4 143.40 58 151.7649.04/47,712
18.1/VSTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.165.25 4 155.72 2 157.7255.00/53,511
19.4/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK150.58 58 157.54 4 161.5458.82/57,310
20.2/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.162.00 110 157.92 4 161.9259.20/57,69
21.4/VMBOLEHOVSKÁ Iva   Trutnov156.31 8 154.30 8 162.3059.58/58,08
22.5/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.164.66 206 164.30 2 166.3063.58/61,97
23.1/DMBLÁHOVÁ Karolína 2007 3+ Č.Lípa155.70 58 164.01 10 174.0171.29/69,46
24.3/DSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3+ Třebech.126.42 52 121.61 56 177.6174.89/72,95
25.7/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov131.00 52 138.41 50 183.0080.28/78,24
26.5/VMVOLKOVÁ Pavla   Trutnov155.46 54 147.78 54 201.7899.06/96,43
27. MRSKOČOVÁ Jana   9 USA160.45 54 160.81 54 214.45111.73/108,80
28.6/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha1.00 999 194.75 54 248.75146.03/142,22
29.7/ZMJUMROVÁ Johana 2011 USK Pha144.46 156 149.63 104 253.63150.91/146,91
30.2/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto160.21 260 135.85 254 389.85287.13/279,50
31.3/DMJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto1.00 999 132.64 404 536.64433.92/422,40
  ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3+ Pardub.1.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy4.00 999 3.00 999 999.00 0
  FOREJTOVÁ Andrea 1988 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYBULKOVÁ Julie 2011 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTOVÁ Hana 2011 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKOVÁ Irena   3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAKALOVÁ Markéta 2007 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz94.50 0 94.00 2 94.50 190
2.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla99.69 0 98.30 0 98.303.80/4,0185
3.2/DMVENC Ondřej, 2007, KK Brand VENC Ondřej 2007 2 KK Brand100.34 0 98.40 0 98.403.90/4,1180
4.1/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand99.90 0 98.45 0 98.453.95/4,2175
5.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně105.12 4 99.73 0 99.735.23/5,5170
6.2/VJANČAR Filip 1976 3+ USK Pha111.95 0 101.09 0 101.096.59/7,0165
7.2/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand105.97 2 102.20 0 102.207.70/8,1160
8.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz102.65 0 101.69 4 102.658.15/8,6155
9.3/DMHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha106.74 0 103.04 0 103.048.54/9,0150
10.4/DMHAUCK Marek 2007 2 KVS HK108.36 2 101.89 2 103.899.39/9,9145
11.4/VMÁČE Lukáš 1977 3 Č.Kruml.119.07 0 105.02 0 105.0210.52/11,1140
12.5/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB105.32 2 103.49 2 105.4910.99/11,6135
13.6/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB105.43 4 105.71 0 105.7111.21/11,9130
14. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.109.84 2 105.75 0 105.7511.25/11,9125
15.2/VMŠRÁMEK Michal 1982 3 TJ Dukla120.59 2 106.20 0 106.2011.70/12,4120
16. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto115.91 2 106.42 0 106.4211.92/12,6115
17.1/U23MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.112.10 2 106.56 0 106.5612.06/12,8110
18.1/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Třebech.101.84 50 104.66 2 106.6612.16/12,9105
19.2/DSHADRABA Martin 2005 2 Frol107.15 0 110.21 6 107.1512.65/13,4100
20.3/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky132.93 50 106.55 2 108.5514.05/14,995
21.3/VMMAREK Aleš 1978 Trutnov117.58 0 108.57 0 108.5714.07/14,990
22.4/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand117.37 2 108.89 0 108.8914.39/15,285
23.3/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 2 Jablonec109.41 6 109.00 0 109.0014.50/15,380
24.5/DMKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto4.00 999 109.05 0 109.0514.55/15,475
25.1/VSMAIKRANZ Petr 1967 3+ Ostrava118.61 4 109.10 0 109.1014.60/15,470
26.4/VMMAREK Lukáš 1980 3+ Trutnov107.67 2 110.26 0 109.6715.17/16,165
27.5/ZSPINKAVA Matyáš 2009 2 USK Pha114.03 2 110.16 0 110.1615.66/16,664
28.4/DSSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov121.95 0 108.55 2 110.5516.05/17,063
29.6/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha117.48 0 110.96 0 110.9616.46/17,462
30.5/DSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice112.35 0 111.23 0 111.2316.73/17,761
31.7/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha116.30 0 111.81 0 111.8117.31/18,360
32.7/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň112.73 0 121.03 56 112.7318.23/19,359
33.8/VTROCH Petr 1971 Dv.Král.125.75 0 113.11 0 113.1118.61/19,758
34.8/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha113.32 0 116.42 0 113.3218.82/19,957
35.9/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV128.38 6 113.58 0 113.5819.08/20,256
36.6/DSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol116.44 2 109.71 4 113.7119.21/20,355
37.9/VKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec139.92 4 115.13 0 115.1320.63/21,854
38.10/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha121.56 0 116.88 0 116.8822.38/23,753
39.5/VMHORYNA Lukáš   Trutnov116.54 4 115.60 2 117.6023.10/24,452
40.11/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz111.68 6 110.18 102 117.6823.18/24,551
41.12/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky128.87 4 115.87 2 117.8723.37/24,750
42.7/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol119.87 6 116.57 2 118.5724.07/25,549
43.8/DSHANUŠ Tomáš 2005 3+ Třebech.123.59 52 112.71 6 118.7124.21/25,648
44.13/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha120.24 2 118.87 0 118.8724.37/25,847
45.14/ZSDOČKAL Radek 2008 3 USK Pha145.83 4 120.11 0 120.1125.61/27,146
46.10/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója135.05 0 118.79 2 120.7926.29/27,845
47.15/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.124.10 2 117.18 4 121.1826.68/28,244
48.16/ZSHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha131.98 2 121.32 0 121.3226.82/28,443
49.17/ZSLANGER Filip 2009 3+ USK Pha121.74 0 110.34 50 121.7427.24/28,842
50.11/VHORÁK David 1976 3+ Frol129.37 4 120.74 2 122.7428.24/29,941
51.1/ZMSEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice138.18 0 121.12 2 123.1228.62/30,340
52.18/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha121.54 2 133.50 4 123.5429.04/30,739
53.6/DMSLEZÁK Adam 2006 3+ Pardub.131.46 4 122.50 2 124.5030.00/31,738
54.19/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.135.14 52 123.14 2 125.1430.64/32,437
55.20/ZSRENDÓN Marco 2008 3+ Boh.Pha125.47 56 118.08 8 126.0831.58/33,436
56.12/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.4.00 999 126.98 0 126.9832.48/34,435
57.13/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.121.63 6 146.10 4 127.6333.13/35,134
58.6/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha128.72 0 128.76 2 128.7234.22/36,233
59.7/DMPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha129.92 0 126.88 2 128.8834.38/36,432
60.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.132.37 54 128.75 2 130.7536.25/38,431
61.14/VJEZVINA Václav   Trutnov127.18 4 127.53 8 131.1836.68/38,830
62.8/DMZUNA Vilém 2007 3 Semily139.01 6 127.47 4 131.4736.97/39,129
63.3/VSPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí157.52 4 131.25 2 133.2538.75/41,028
64.2/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha145.44 2 139.51 0 139.5145.01/47,627
65.15/VŠTEFAN Marek 1974 Frol142.77 0 132.46 100 142.7748.27/51,126
66.9/DMFRANZ Jakub 2007 Loko Plz131.00 12 113.87 50 143.0048.50/51,325
67.3/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily157.76 6 139.87 4 143.8749.37/52,224
68.10/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto148.36 8 137.92 6 143.9249.42/52,323
69.11/DMPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily166.30 4 142.94 4 146.9452.44/55,522
70.4/ZMURBAN František 2011 USK Pha168.44 56 144.31 6 150.3155.81/59,121
71.21/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz146.62 4 153.46 108 150.6256.12/59,420
72.9/DSTUREČEK Ondřej   Trutnov180.59 56 140.89 10 150.8956.39/59,719
73.5/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice149.14 2 157.77 2 151.1456.64/59,918
74.12/DMBAČINA Jan 2006 3+ Č.Lípa144.36 56 145.44 8 153.4458.94/62,417
75.10/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.110.66 102 104.61 50 154.6160.11/63,616
76.22/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa178.03 102 150.87 6 156.8762.37/66,015
77.6/ZMBERNARD Ondřej 2011 USK Pha175.90 6 147.43 10 157.4362.93/66,614
78.13/DMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto139.25 56 157.04 10 167.0472.54/76,813
79.7/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov174.00 106 163.18 4 167.1872.68/76,912
80.8/ZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.165.89 2 1.00 999 167.8973.39/77,711
81.23/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov242.64 10 159.92 10 169.9275.42/79,810
82.16/VCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3+ Frol141.61 50 123.06 56 179.0684.56/89,59
83.14/DMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.165.69 14 140.23 200 179.6985.19/90,18
84.9/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov164.62 104 131.63 54 185.6391.13/96,47
85.4/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec179.19 8 153.12 152 187.1992.69/98,16
86.10/ZMVLNAS Ota 2010 3+ USK Pha1.00 999 135.11 56 191.1196.61/102,25
87.11/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha145.44 102 149.66 56 205.66111.16/117,64
88.12/ZMBURGER Jonatan 2011 3 USK Pha158.13 52 193.11 56 210.13115.63/122,43
89.13/ZMKOSTKAN Lukáš 2011 USK Pha176.61 56 172.65 56 228.65134.15/142,02
90.24/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.184.08 52 177.28 102 236.08141.58/149,81
91.15/DMPETRŮ Vojtěch 2007 Trutnov1.00 999 134.69 108 242.69148.19/156,80
92.25/ZSBARTÁK Lukáš 2009 Klášter.184.04 114 137.76 106 243.76149.26/157,90
93.26/ZSROLINEC František 2008 3 Klášter.1.00 999 154.39 100 254.39159.89/169,20
94.14/ZMMAZANEC Jakub 2011 Klášter.155.54 106 159.68 110 261.54167.04/176,80
95.17/VHADRABA Michal 1976 3 Frol168.28 106 116.39 362 274.28179.78/190,20
96.27/ZSHOVORKA Dominik 2009 Pardub.121.51 506 112.77 260 372.77278.27/294,50
97.28/ZSLUTONSKÝ Marek 2008 3 USK Pha152.17 358 130.83 306 436.83342.33/362,30
98.15/ZMJETMAR Ondřej 2010 3 Vys.Mýto199.71 258 162.93 308 457.71363.21/384,30
99.29/ZSBAŤA Václav   Pardub.1.00 999 84.76 652 736.76642.26/679,60
100.16/DMKŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.1.00 999 94.93 850 944.93 0
  BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WESTFAL Mattias 2004 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Matouš 2009 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍČEK Adam 2007 3+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAJDL František 1970 3+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  AUGUSTÝN Jakub 2009 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁCA Jan 2009 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁRTL Miroslav 1954 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽENTEL Zachariáš 2010 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MERENUS Jan 2012 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁL Vít 2012 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVSČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVSČB
144.47 50 4.00 999 194.47 11
2.1/VKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
203.70 100 142.14 56 198.143.67/1,96
3.1/VMMERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
2 Č.Lípa
Č.Lípa
163.26 52 4.00 999 215.2620.79/10,71
  FRANZ Jakub
SLÁDKOVÁ Linda
2007
2004
Loko Plz
Loko Plz
1.00 999 1.00 999 999.00 0
Oddíl