109 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně

20.08.2022   Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový
ředitel: Lukáš Novosad   vrchní rozhodčí: Kneblová Hana
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec14:10,56 75/156/0
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:13,613.05/0,468/144/0
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:16,165.60/0,762/132/0
4.1/DSVANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor14:26,4515.89/1,957/120/0
5.2/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov14:28,3717.81/2,153/108/0
6.3/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm14:32,4821.92/2,649/0/60
7. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.14:35,6525.09/2,946/96/0
8.4/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.14:36,1625.60/3,043/84/0
9.5/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.14:49,5438.98/4,640/72/0
10.6/DSBEIER Alva 2005 1 Pardub.14:53,4942.93/5,037/60/0
11.1/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.15:04,6554.09/6,435/54/0
12.2/U23ŠMAKAL Petr 2003 1 Litovel15:08,4857.92/6,833/0/48
13.1/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto15:13,4262.86/7,431/48/0
14. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha15:16,2765.71/7,729/42/0
15.2/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc15:20,3969.83/8,227/0/36
16.1/VPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.15:22,8372.27/8,525/36/0
17.3/U23JANŮ Filip 2002 1 Olomouc15:29,1478.58/9,223/0/24
18. RUBINT Martin 1990 2 Kroměříž15:35,8085.24/10,021/0/18
19.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.15:49,8799.31/11,719/30/0
20.3/DMPISCHEK Jan Gabin   9 AS Gerardmer15:54,87104.31/12,30/0/0
21.7/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc16:02,23111.67/13,117/0/12
22.4/DMSLEZÁK Adam 2006 2 Pardub.16:12,59122.03/14,315/24/0
23.8/DSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.16:24,14133.58/15,714/18/0
24.5/DMSTRATIL Filip 2006 2 Litovel16:39,74149.18/17,513/0/6
25.1/VMŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.16:44,54153.98/18,112/12/0
26.2/VMŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto17:02,08171.52/20,211/6/0
  RYGEL Marek   1 KK BrnoDNS 0/0/0
  STOLÍN Antonín 2008 3 TrutnovDNS 0/0/0
  KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.MýtoDNS 0/0/0
  ZUNA Vilém 2007 3 SemilyDNS 0/0/0
  STŘÍLKA Richard 2006 3 OlomoucDNS 0/0/0
  ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.DNS 0/0/0
  KUTÍN Filip 2007 2 OlomoucDNS 0/0/0
  ČAMEK David 2006 2 LitovelDNS 0/0/0
  TRNKA Tobiáš 2007 3 LitovelDNS 0/0/0
  ŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.MýtoDNS 0/0/0
  PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.DNS 0/0/0
  HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno14:20,56 75/0/48
2.2/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno14:39,4618.89/2,268/0/36
3.3/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.14:40,2719.70/2,362/66/0
4.1/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto14:41,4420.87/2,457/54/0
5.2/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 1 Loko Plz15:17,8157.24/6,753/42/0
6.1/DMMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha16:02,26101.69/11,849/30/0
7.4/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 2 Č.Kruml.16:09,53108.96/12,746/24/0
8.2/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc16:41,88141.31/16,443/0/24
9.3/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná17:09,39168.82/19,640/0/12
10. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.17:22,17181.60/21,137/18/0
11.4/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 2 Loko Plz17:53,18212.61/24,735/12/0
12.3/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.20:15,98355.41/41,333/6/0
  BEIEROVÁ Běta 2008 2 TrutnovDNS 0/0/0
  MAROUSKOVÁ Tereza 2009 2 OlomoucDNS 0/0/0
  ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.DNS 0/0/0
  BERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  STŘECHOVÁ Ela 2005 1 VSDKDSQ 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno12:44,23 75/0/138
2.1/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 MT Loko Plz12:58,6614.43/1,968/168/0
3. PIASKOWSKI Joshua   9 Kanu-Club-Düsseldorf-Hamm13:05,5521.32/2,80/0/0
4.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha13:14,9730.74/4,062/156/0
5.1/DSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.13:18,1533.92/4,457/144/0
6.3/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc13:28,4744.24/5,853/0/126
7.4/U23ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště13:40,4256.19/7,449/132/0
8.5/U23BROKEŠ Marek 2003 1 Postřelm13:42,0457.81/7,646/0/114
9.1/DMMÍKA Hynek 2006 1 Soběslav13:42,9258.69/7,743/120/0
10.6/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí13:53,1668.93/9,040/0/102
11.2/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc13:54,3170.08/9,237/0/90
12.3/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc13:56,3572.12/9,435/0/78
13.2/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz13:56,7772.54/9,533/114/0
14.7/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno13:56,9872.75/9,531/0/66
15.8/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno14:00,1075.87/9,929/0/54
16.9/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.14:02,2778.04/10,227/108/0
17.4/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc14:06,1181.88/10,725/0/42
18.5/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc14:06,6082.37/10,823/0/30
19.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc14:12,3988.16/11,521/0/24
20.1/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov14:12,8888.65/11,619/102/0
21.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz14:14,2890.06/11,817/96/0
22. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto14:17,0492.81/12,115/90/0
23.6/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Třebech.14:25,93101.70/13,314/84/0
24.7/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.14:26,33102.10/13,413/78/0
25.8/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily14:32,55108.32/14,212/72/0
26.9/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc14:32,62108.39/14,211/0/18
27.10/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand14:34,57110.35/14,410/66/0
28.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz14:43,03118.80/15,59/60/0
29.3/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto14:48,30124.07/16,28/54/0
30.1/ZSMARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha15:02,15137.92/18,07/48/0
31.11/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto15:04,79140.56/18,46/42/0
32.4/DMTRNKA Tobiáš 2007 2 Litovel15:07,88143.65/18,85/0/12
33.12/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice15:18,33154.10/20,24/36/0
34.5/DMPALOUDA Mikoláš 2007 2 Č.Kruml.15:19,15154.92/20,33/30/0
35.6/DMŠRÁMEK David 2007 2 Pardub.15:28,95164.72/21,62/24/0
36.7/DMKOT Michal 2006 2 Boh.Pha15:31,59167.36/21,91/18/0
37.10/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná15:42,66178.43/23,30/0/6
38.8/DMSEDLÁK Václav 2007 2 Vys.Mýto16:19,67215.44/28,20/12/0
  BERKA Štěpán 2002 3 LitovelDNS 0/0/0
  FRANZ Jakub 2007 3 Loko PlzDNS 0/0/0
  KONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.DNS 0/0/0
  KUTÍN Filip 2007 3 OlomoucDNS 0/0/0
  MADĚRKA Tobiáš 2009 3 OlomoucDNS 0/0/0
  PAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.DNS 0/0/0
  SEKANINA Matěj 2008 3 VS DesnáDNS 0/0/0
  ŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  ŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK BrnoDNS 0/0/0
  ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 OlomoucDNS 0/0/0
  NACHTIGAL Jiří 1997 2 ChomutovDNS 0/0/0
  NOVOTNÝ Štěpán 2006 2 SemilyDNS 0/0/0
  ROLENC Jakub 2004 2 SKVeselíDNS 0/0/0
  SLAVÍK Daniel 2006 2 SemilyDNS 0/0/0
  SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.PhaDNS 0/0/0
  TOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselíDNS 0/0/0
  VYBÍRAL Viktor 2007 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  PLEŠTIL Šimon 2007 2 SemilyDNS 0/0/0
  BEK Matyáš 2006 2 TýništěDNS 0/0/0
  LACINA Jakub 2003 1 SemilyDNF 0/0/0
  PELIKÁN Václav 2005 2 Boh.PhaDNS 0/0/0
  CARDOSELLI Tomáš 2005 1 Boh.PhaDNS 0/0/0
  NOVÁK Filip 2002 1 Boh.PhaDNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno15:44,40 75/0/36
2.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno16:01,4117.01/1,868/0/24
3. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.16:28,2743.87/4,662/36/0
4.3/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.16:41,9757.57/6,157/24/0
5.1/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.16:43,2458.84/6,253/12/0
6.2/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc16:55,7571.35/7,649/0/12
  HOROVÁ Klára   1 OlomoucDNS 0/0/0
  JÍLKOVÁ Pavla 2007 3 OlomoucDNS 0/0/0
  CHROMÁ Nicol 2004 2 OlomoucDNS 0/0/0
  ZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.MýtoDNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
13:49,66 75/96/0
2.1/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
14:31,9142.25/5,168/84/0
3. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
14:41,7452.08/6,362/72/0
4.2/DSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
2 Pardub.
Pardub.
15:17,1387.47/10,557/60/0
5.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
15:18,0688.40/10,753/48/0
6. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
15:26,5096.84/11,749/36/0
7. JELÍNEK Šimon
HŘEBCOVÁ Helena
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
15:44,22114.56/13,846/30/0
8.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
15:45,43115.77/14,043/0/12
9.2/VJINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
15:45,62115.96/14,040/24/0
  SYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
3 Vys.Mýto
Týniště
DNS 0/0/0
  ČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
2 Litovel
Litovel
DNS 0/0/0
  ZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
2 Vys.Mýto
Třebech.
DNF 0/0/0
  ŠRÁMEK David
SLEZÁK Adam
2007
2006
2 Pardub.
Pardub.
DNF 0/0/0
  ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0/0/0
  VEJNAR Samuel
ONDŘICH Adam
2005
2004
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNF 0/0/0
  NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0/0/0
Oddíl