MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23

17.06.2017   řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1HRIC Filip 1993 MT Olomouc15:32,78
2K1M/2SATKE Adam 1994 MT KK Brno15:53,55
3K1M/3ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha15:54,71
4K1M/4IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí16:17,85
5K1M/5KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.16:18,20
6K1M/6KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice16:24,64
7K1W/1HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc16:29,53
8K1M/7MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno16:32,14
9K1M/8NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc16:41,37
10K1W/2SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno16:45,83
11K1M/9KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov16:54,67
12K1M/10KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha16:55,84
13K1W/3PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.17:03,51
14K1M/11BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno17:05,77
15K1M/12VENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto17:16,39
16K1W/4DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel17:23,01
17K1W/5BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.17:23,18
18K1M/13ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz17:27,36
19K1M/14ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště17:31,26
20K1W/6SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:38,11
21K1M/15HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:38,93
22K1W/7DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha17:39,59
23K1W/8PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz17:42,66
24K1M/16BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno17:58,07
25K1M/17GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc17:58,79
26K1M/18TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc18:09,97
27K1M/19ROUČA Samuel 2002 Šumperk18:10,40
28K1M/20HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc18:11,23
29C2M/1ZAPLETAL Mikuláš
KYZLÍK Milan
2000
1999
1 Boh.Pha
Roudnice
18:14,09
30K1M/21VESELÝ František 2000 2 Trutnov18:18,42
31K1M/22ONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.18:21,78
32K1M/23HALA Jiří 2002 2 Olomouc18:27,50
33K1W/9KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc18:29,66
34C1M/1SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.18:36,08
35K1M/24NOVÁK Filip 2002 Boh.Pha18:40,82
36K1M/25PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc18:49,78
37K1M/26RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc18:50,85
38C1M/2KLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.18:52,82
39C2M/2ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
18:57,43
40K1W/10BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník18:57,68
41K1M/27VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.19:01,10
42K1W/11DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno19:01,28
43K1W/12VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor19:02,51
44K1W/13BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava19:02,90
45K1M/28BÁČA Milan 1973 2 KK Brand19:06,16
46C2M/3HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
19:06,73
47K1M/29NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc19:10,00
48K1M/30LACINA Jakub 2003 3 Semily19:11,24
49K1M/31MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava19:11,78
50K1W/14NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.19:12,53
51K1M/32CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha19:18,89
52K1W/15NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno19:23,04
53C1M/3RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.19:23,41
54K1M/33HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto19:27,84
55C2M/4WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
19:28,94
56K1W/16KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav19:29,88
57K1W/17DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc19:31,94
58K1M/34VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor19:36,31
59K1M/35WALTER David 2001 2 Šumperk19:36,53
60C2M/5HALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
Olomouc
Olomouc
19:36,91
61K1W/18KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí19:37,73
62K1M/36PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž19:38,16
63K1W/19ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel19:38,17
64K1W/20BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand19:42,87
65K1M/37BOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.19:47,67
66K1M/38OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.19:49,05
67C1M/4JANŮ Filip 2002 2 Olomouc19:49,26
68K1M/39KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.19:52,09
69C1W/1SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno19:55,08
70C1W/2PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.19:55,50
71K1W/21HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc19:57,75
72C1M/5URBAN Daniel 2001 3 Šumperk19:59,01
73K1W/22KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava20:03,59
74K1M/40HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk20:04,48
75C2M/6KLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:04,69
76K1W/23KNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc20:05,15
77C1M/6ŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.20:07,12
78K1M/41RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm20:07,99
79K1W/24KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.20:12,83
80K1M/42GÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc20:17,94
81C2M/7MAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:18,96
82C1M/7NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc20:22,50
83C1W/3SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno20:25,72
84K1M/43SUK Jakub 2002 3 Trutnov20:26,63
85K1M/44SKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.20:28,88
86K1M/45TRAČ Matyáš 2004 KK Opava20:33,11
87K1M/46ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand20:37,83
88C1W/4KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc20:38,53
89C2M/8ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
20:38,79
90K1W/25LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily20:39,26
91K1W/26BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav20:41,20
92C1M/8ŽENKA Martin 2000 2 Pardub.20:41,78
93K1W/27BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.20:43,08
94K1W/28RETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc20:43,82
95K1M/47HYNEK Pavel 2003 Semily20:49,76
96C1M/9RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm20:52,05
97C1M/10KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc20:53,02
98C1W/5HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc20:58,54
99K1W/29ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand20:59,10
100C2M/9HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
21:06,44
101K1M/48STŘECHA Jan 2001 3 VSDK21:07,43
102C1M/11KRÁL Matěj 2002 2 Postřelm21:07,84
103C2M/10KIRCHNER David
NOVÁK Filip
2002
2002
Boh.Pha
Boh.Pha
21:09,69
104K1M/49TARABA Matyáš 2004 KK Brand21:16,23
105K1M/50ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž21:18,56
106C1M/12HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto21:21,03
107C1M/13MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.21:21,84
108K1W/30RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc21:22,18
109K1W/31STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK21:24,15
110K1M/51MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc21:24,28
111K1M/52NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.21:26,76
112C2M/11BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
21:35,30
113K1M/53HLOBIL Josef 2001 3 Turnov21:37,50
114K1M/54RUTAR Martin 2003 3 VS Desná21:42,98
115K1M/55VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand21:43,03
116C1M/14FIALA Jakub 2001 Olomouc21:43,66
117C2M/12RUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
21:43,69
118C2M/13WALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
21:51,52
119K1M/56FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.21:52,17
120K1W/32MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz21:56,30
121C1W/6KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí21:56,76
122K1M/57LAPUNÍK Milan 2001 3 Turnov21:57,87
123C1W/7NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno22:00,54
124K1M/58ŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc22:02,50
125K1M/59BEIER Alva 2005 Trutnov22:04,73
126C1M/15URBAN Michal 2004 Šumperk22:05,05
127K1W/33DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc22:07,69
128K1M/60KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná22:11,34
129C1W/8KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc22:11,90
130C1M/16BEIER Matouš 2004 3 Trutnov22:13,69
131K1W/34JANŮ Veronika 2005 3 Olomouc22:15,57
132C2M/14BOUČEK Stanislav
VESELÝ Ondřej
1999
2004
3 Pardub.
Pardub.
22:16,12
133C1M/17SALAJ František 2004 Litovel22:16,61
134C1W/9DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc22:17,52
135C1M/18SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.22:20,12
136K1M/61ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc22:25,24
137K1W/35HANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc22:32,45
138K1W/36HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava22:34,12
139C2M/15PAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
22:35,33
140C1W/10KOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav22:36,92
141K1M/62MÜLLER Ondřej 2002 Turnov22:37,93
142K1M/63VIRAGH Tomáš 2004 Týniště22:38,44
143C1M/19NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc22:43,25
144K1M/64HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc22:46,13
145K1M/65DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno22:46,51
146C1W/11DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno22:47,34
147C1M/20WALTER Jakub 1998 2 Šumperk22:47,43
148K1M/66URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc22:47,68
149K1M/67KOSÍK Dan 2004 3 Olomouc22:48,86
150C1M/21PAPULA Jan 2005 Litovel22:54,56
151K1W/37MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno22:58,38
152K1W/38ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz22:58,56
153K1M/68POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc23:01,36
154C2M/16GÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
23:02,33
155K1W/39NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc23:03,23
156K1M/69PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha23:05,41
157K1M/70JAROŠ Michael 2006 Olomouc23:05,56
158K1W/40PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.23:07,50
159C1W/12BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav23:09,32
160K1M/71STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc23:12,13
161K1M/72SOBOTKA Adam 2005 KK Brno23:14,46
162C1M/22ŠMAKAL Petr 2003 Litovel23:14,78
163K1W/41ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto23:16,68
164K1M/73STRATIL Filip 2006 Litovel23:19,66
165K1M/74STRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná23:24,73
166C1M/23KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc23:25,50
167K1M/75JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.23:30,22
168K1M/76PAVELKA Marek 2004 3 VS Desná23:30,44
169C1W/13RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc23:31,20
170C1W/14DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc23:43,10
171C1M/24VODÁK Norbert 2004 Litovel23:44,08
172K1W/42DOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc23:44,36
173K1W/43DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK23:48,31
174C2M/17BÁČOVÁ Michaela
ŠTIBRÁNYI Kateřina
1998
2000
KK Brand
KK Brand
23:49,78
175K1M/77BEK Matyáš 2006 Týniště23:52,23
176K1W/44STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc23:53,96
177C2M/18ŠMAKAL Petr
VODÁK Norbert
2003
2004
Litovel
Litovel
23:54,46
178C2M/19NĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
23:57,37
179C1W/15KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.23:58,34
180K1M/78KELNAR Matěj 2004 Olomouc24:11,69
181K1W/45RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná24:12,33
182C2M/20CARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
24:28,13
183K1M/79BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště24:28,89
184K1M/80SYSLO Jiří 2003 Olomouc24:35,39
185C1W/16JANŮ Veronika 2005 Olomouc24:38,28
186C1M/25GEPRT David 2005 Litovel24:38,61
187C2M/21ŠOTEK Adam
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
Olomouc
Olomouc
24:51,62
188C1M/26PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.25:02,57
189C2M/22ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
25:03,64
190K1M/81ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto25:03,99
191C1M/27ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.25:06,79
192K1W/46HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná25:11,08
193K1M/82POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.25:14,73
194K1W/47MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava25:17,48
195C1M/28KOSÍK Dan 2004 Olomouc25:44,14
196C2M/23STRATIL Filip
SALAJ František
2006
2004
Litovel
Litovel
25:50,94
197C1M/29VIRAGH Tomáš 2004 Týniště25:52,32
198C1M/30BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště26:35,48
199K1M/83MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc26:38,32
200C1M/31VESELÝ Ondřej 2004 Pardub.26:49,72
201C1M/32BEK Matyáš 2006 Týniště26:54,56
202K1M/84STEHLÍK Alexander 2002 Trutnov27:01,74
203C1W/17STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc28:03,17
204C1W/18HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc29:38,10
205C1M/33MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc29:40,92
206C1W/19NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc31:12,95
207C2M/24JAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
32:50,81
Oddíl