6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23

26.05.2019   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec01:05,16 01:03,90 01:03,90 75/169/0
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:04,36 01:04,41 01:04,410.51/0,868/157/0
3.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc01:05,32 01:04,72 01:04,720.82/1,362/0/104
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.01:05,05 01:05,03 01:05,031.13/1,857/145/0
5. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno01:05,51 01:05,92 01:05,922.02/3,253/0/92
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:07,35 01:07,88 01:07,883.98/6,249/133/0
7.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:05,35 01:08,07 01:08,074.17/6,546/0/80
8. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:08,85 01:10,69 01:10,696.79/10,643/121/0
9.1/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.01:09,02 01:10,17 01:09,025.12/8,040/109/0
10.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 2 Pardub.01:09,71 01:09,64 01:09,645.74/9,037/97/0
11.1/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov01:10,16 01:10,71 01:10,166.26/9,835/85/0
12.2/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc01:11,26 01:10,19 01:10,196.29/9,833/0/68
13.2/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm01:10,56 01:10,80 01:10,566.67/10,431/0/56
14.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:10,93 01:10,60 01:10,606.70/10,529/73/0
15. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha01:10,75 01:13,42 01:10,756.85/10,727/61/0
15.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.01:11,03 01:10,75 01:10,756.85/10,725/49/0
17.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc01:24,66 01:11,85 01:11,857.95/12,423/0/50
18.4/DMSALAJ František 2004 2 Litovel01:13,88 01:12,99 01:12,999.09/14,221/0/44
19.4/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.01:16,48 01:13,76 01:13,769.86/15,419/43/0
20.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.01:56,49 01:14,27 01:14,2710.37/16,217/37/0
21.5/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.01:18,13 01:16,16 01:16,1612.26/19,215/31/0
22.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha01:17,13 01:18,64 01:17,1313.23/20,714/25/0
23.6/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel01:17,94 01:18,27 01:17,9414.04/22,013/0/38
24.7/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.01:19,83 01:18,28 01:18,2814.39/22,512/19/0
25.8/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc01:20,91 01:20,20 01:20,2016.30/25,511/0/32
26.9/DMVITOUL Tomáš 2003 3 Litovel01:20,45 01:24,86 01:20,4516.55/25,910/0/26
27.2/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc01:21,68 01:31,91 01:21,6817.78/27,89/0/20
28.3/ZSPAPULA Jan 2005 2 Litovel01:23,17 01:21,76 01:21,7617.86/27,98/0/14
29.4/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.01:22,98 01:22,90 01:22,9019.00/29,77/13/0
30.5/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel01:25,60 01:23,12 01:23,1219.22/30,16/0/8
31.10/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.01:24,65 01:24,04 01:24,0420.14/31,55/7/0
32.11/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel01:24,82 01:37,53 01:24,8220.92/32,74/0/2
  ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto16:39,00 16:39,00 16:39,00 0/0/0
  REŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno16:39,00 16:39,00 16:39,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.01:06,80 01:03,50 01:03,50 75/127/0
2.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.01:04,28 01:03,85 01:03,850.35/0,668/115/0
3.3/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel01:05,98 01:05,42 01:05,421.92/3,062/0/154
4.4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha01:07,32 01:05,66 01:05,662.16/3,457/103/0
5.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc01:07,67 01:05,94 01:05,942.44/3,853/0/142
6.5/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc01:07,75 01:06,15 01:06,152.65/4,249/0/130
7.6/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:06,79 01:06,69 01:06,693.19/5,046/0/118
8.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor01:07,55 01:07,75 01:07,754.25/6,743/91/0
9.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno01:08,05 01:10,75 01:08,054.55/7,240/0/106
10.3/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha01:08,24 01:09,28 01:08,244.74/7,537/79/0
11.7/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:09,05 01:09,47 01:09,055.55/8,735/67/0
12.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav01:09,77 01:10,66 01:09,776.27/9,933/55/0
12. COLLIN Georgina 1997 9 AUS01:09,77 01:10,99 01:09,776.27/9,90/0/0
14.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:13,07 01:11,55 01:11,558.05/12,731/0/94
15.8/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel01:12,15 01:14,03 01:12,158.65/13,629/0/82
16.3/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:12,28 01:16,57 01:12,288.79/13,827/0/70
17.4/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:12,49 01:12,62 01:12,498.99/14,225/43/0
18.5/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc01:13,77 01:13,63 01:13,6310.13/16,023/0/58
19.6/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:14,24 01:17,16 01:14,2410.74/16,921/37/0
20.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:14,90 01:15,04 01:14,9011.40/18,019/0/52
21.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.01:16,76 01:15,45 01:15,4511.95/18,817/31/0
22.2/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:16,03 01:18,22 01:16,0312.53/19,715/0/46
23.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:17,34 01:16,09 01:16,0912.59/19,814/0/40
24.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:18,55 01:17,56 01:17,5614.07/22,213/0/34
25.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:19,71 01:21,44 01:19,7116.21/25,512/0/28
26.7/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz01:20,62 01:24,42 01:20,6217.12/27,011/25/0
27.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc01:20,84 01:23,24 01:20,8417.34/27,310/0/22
28.8/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK16:39,00 01:21,38 01:21,3817.88/28,29/0/16
29.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:22,92 16:39,00 01:22,9219.42/30,68/19/0
30.4/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.01:23,46 01:27,60 01:23,4619.96/31,47/13/0
31.6/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK01:23,52 01:24,49 01:23,5220.02/31,56/0/10
32.7/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:24,21 01:48,86 01:24,2120.71/32,65/0/4
33.10/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.01:24,26 01:59,06 01:24,2620.76/32,74/7/0
34.11/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK01:59,51 01:28,60 01:28,6025.10/39,53/0/3
35.3/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.16:39,00 01:28,81 01:28,8125.31/39,92/1/0
36.5/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc16:39,00 01:51,56 01:51,5648.06/75,71/0/2
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí16:39,00 16:39,00 16:39,00 0/0/0
  DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha16:39,00 16:39,00 16:39,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha00:59,40 00:58,16 00:58,16 75/216/0
2.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:59,04 00:58,38 00:58,380.22/0,468/204/0
3. SATKE Adam 1994 MT KK Brno01:00,68 00:58,49 00:58,490.33/0,662/0/179
4. HRIC Filip 1993 MT Olomouc01:00,20 00:58,50 00:58,500.34/0,657/0/167
5. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:58,01 00:58,95 00:58,950.79/1,453/0/155
6. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha01:00,35 00:59,56 00:59,561.41/2,449/192/0
7.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.01:00,06 01:00,17 01:00,172.01/3,546/180/0
8. ŠRÁMEK Jonatan 1994 Olomouc01:00,47 01:00,19 01:00,192.03/3,543/0/143
9.1/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha01:00,66 01:00,35 01:00,352.19/3,840/168/0
10.3/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov01:00,30 01:00,92 01:00,922.76/4,737/156/0
11.2/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha01:03,26 01:00,33 01:00,332.17/3,735/144/0
12.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc01:01,02 01:00,56 01:00,562.40/4,133/0/131
13.3/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno01:00,93 01:00,68 01:00,682.52/4,331/0/119
13.4/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště01:01,43 01:00,68 01:00,682.52/4,329/132/0
15.4/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz01:02,30 01:02,25 01:02,254.09/7,027/120/0
16.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily01:02,41 01:03,23 01:02,414.25/7,325/108/0
17.5/U23KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.01:03,25 01:03,63 01:03,255.09/8,823/96/0
17.5/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí01:04,56 01:03,25 01:03,255.09/8,821/0/107
19.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.01:08,91 01:03,52 01:03,525.36/9,219/90/0
20. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí01:09,85 01:03,93 01:03,935.77/9,917/0/95
21.7/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc01:04,56 01:04,02 01:04,025.86/10,115/0/89
22.6/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:04,28 01:43,62 01:04,286.12/10,514/84/0
23.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc01:04,38 01:04,72 01:04,386.22/10,713/0/83
24.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:05,50 01:04,52 01:04,526.36/10,912/78/0
25.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:04,88 01:05,17 01:04,886.72/11,611/72/0
26. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:05,15 01:08,17 01:05,156.99/12,010/66/0
27.7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno01:05,19 01:05,53 01:05,197.03/12,19/0/77
28.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc01:05,26 01:05,38 01:05,267.10/12,28/0/71
29.4/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc01:05,49 01:06,43 01:05,497.33/12,67/0/65
30.5/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno01:05,93 01:05,70 01:05,707.54/13,06/0/59
31.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz01:08,03 01:07,11 01:07,118.95/15,45/60/0
32.8/U23NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:07,56 01:10,50 01:07,569.40/16,24/54/0
33.6/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk01:09,87 01:08,11 01:08,119.95/17,13/0/53
34. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž01:09,09 01:08,37 01:08,3710.21/17,62/0/47
35.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc01:09,01 01:08,81 01:08,8110.65/18,31/0/41
36.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha01:09,12 01:09,80 01:09,1210.96/18,80/48/0
37.9/U23KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:09,86 01:13,21 01:09,8611.70/20,10/0/35
38.8/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.01:10,91 01:11,44 01:10,9112.75/21,90/42/0
39.3/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc01:11,01 01:13,63 01:11,0112.85/22,10/0/29
40.7/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice01:11,91 01:12,03 01:11,9113.75/23,60/36/0
41.8/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc01:12,56 01:13,33 01:12,5614.41/24,80/0/23
42.4/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav01:12,68 01:12,92 01:12,6814.52/25,00/30/0
43.5/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc01:13,08 01:15,81 01:13,0814.92/25,70/0/17
44.6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.01:14,19 01:15,42 01:14,1916.03/27,60/24/0
45.9/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště01:14,70 01:14,35 01:14,3516.19/27,80/18/0
46.10/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:18,11 01:22,20 01:18,1119.95/34,30/12/0
47.11/DMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:18,26 01:18,39 01:18,2620.10/34,60/0/11
48.9/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel01:20,12 01:18,48 01:18,4820.32/34,90/0/10
49.12/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí01:19,01 01:20,55 01:19,0120.85/35,80/0/9
50.13/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno01:29,95 01:19,13 01:19,1320.97/36,10/0/8
51.7/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno01:19,56 01:21,28 01:19,5621.40/36,80/0/7
52.14/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc01:20,54 01:19,66 01:19,6621.50/37,00/0/6
53.15/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí01:20,75 01:21,44 01:20,7522.59/38,80/0/5
54.8/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno01:38,92 01:21,75 01:21,7523.59/40,60/0/4
55.10/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí01:23,60 01:44,17 01:23,6025.44/43,70/0/3
56.11/DSWALTER David 2001 2 Šumperk16:39,00 01:46,98 01:46,9848.82/83,90/0/2
57.9/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel02:37,22 02:09,77 02:09,7771.61/123,10/0/1
  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto16:39,00 16:39,00 16:39,00 0/0/0
  DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí16:39,00 16:39,00 16:39,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
01:02,37 01:02,03 01:02,03 75/0/108
2. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
MT Pardub.
Vys.Mýto
01:04,66 01:03,54 01:03,541.51/2,468/127/0
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Boh.Pha
Litovel
01:07,37 01:05,47 01:05,473.44/5,562/115/96
4.2/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
01:06,45 01:05,90 01:05,903.87/6,257/103/84
5.3/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:06,71 01:06,24 01:06,244.21/6,853/0/72
6. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
01:08,40 01:07,54 01:07,545.51/8,949/91/0
7. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:06,46 01:08,11 01:08,116.08/9,846/79/0
8.1/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
2 Postřelm
VS Tábor
01:08,18 01:09,40 01:09,407.37/11,943/67/60
9.1/DSJANŮ Filip
KLÍMA Vojtěch
2002
2002
1 Olomouc
Č.Kruml.
01:08,74 01:08,67 01:08,676.64/10,740/55/48
10.2/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:09,21 01:08,84 01:08,846.81/11,037/0/36
11.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:09,52 01:09,04 01:09,047.01/11,335/43/0
12.4/U23KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
1 Trutnov
Týniště
01:09,06 01:09,68 01:09,067.03/11,333/31/0
13.2/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
01:12,02 01:11,62 01:11,629.59/15,531/0/24
14.3/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
01:16,56 01:18,35 01:16,5614.53/23,429/19/0
15.3/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
16:39,00 01:27,74 01:27,7425.71/41,427/13/0
  ŠMOLDAS Michal
ZIERIS Matyáš
1998
1995
1 Litovel
Boh.Pha
16:39,00 16:39,00 16:39,00 0/0/0
  HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
16:39,00 16:39,00 16:39,00 0/0/0
  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:39,00 16:39,00 16:39,00 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.01:12,80 01:13,15 01:13,15 75/61/0
2.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.01:13,23 01:14,67 01:14,671.52/2,168/49/0
3.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc01:16,02 01:14,94 01:14,941.79/2,462/0/86
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc01:15,82 01:15,38 01:15,382.23/3,057/0/74
5.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno01:20,96 01:17,23 01:17,234.08/5,653/0/62
6.3/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:17,64 01:17,84 01:17,844.69/6,449/37/0
7.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:21,03 01:20,89 01:20,897.74/10,646/0/50
8.4/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno01:15,09 01:26,99 01:26,9913.84/18,943/0/38
9.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:22,79 01:21,09 01:21,097.94/10,940/0/32
10.5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:22,98 01:23,28 01:22,989.83/13,437/25/0
11.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.01:25,60 01:23,84 01:23,8410.69/14,635/13/0
12.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:27,75 01:26,93 01:26,9313.78/18,833/0/26
13.4/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc01:27,46 01:29,41 01:27,4614.31/19,631/0/20
14.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:27,84 01:39,04 01:27,8414.69/20,129/0/14
15.6/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc01:31,68 01:28,86 01:28,8615.71/21,527/0/8
16.5/DMBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.01:34,24 01:31,54 01:31,5418.39/25,125/1/0
17.4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:41,44 01:42,45 01:41,4428.29/38,723/0/2
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí16:39,00 16:39,00 16:39,00 0/0/0
  BAYEROVÁ Barbora 1998 Boh.Pha16:39,00 16:39,00 16:39,00 0/0/0
Oddíl