Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů

14.08.2021   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TSVETKOV Nikita 2004 9 RUS Sergej86.58 2 86.40 0 86.40 0
2.1/U23VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky88.28 0 90.87 4 88.281.88/2,2349
3. LICHAČEV Bogdan 2002 9 RUS Sergej90.28 2 88.47 0 88.472.07/2,40
4.1/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy91.29 2 88.94 0 88.942.54/2,9345
5. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky90.73 0 89.42 0 89.423.02/3,5341
6.1/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor90.82 2 89.59 0 89.593.19/3,7337
7.2/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha90.17 0 95.65 2 90.173.77/4,4333
8.1/VMRŮZEK David 1976 2 TJ Dukla92.12 0 92.42 0 92.125.72/6,6329
8.2/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha92.12 0 93.03 52 92.125.72/6,6325
10.2/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.93.09 0 92.45 0 92.456.05/7,0321
11.3/U23ŠVEJD Jakub 2001 Sušice95.49 4 92.69 0 92.696.29/7,3317
12.3/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB92.73 0 91.93 4 92.736.33/7,3313
13. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.93.75 2 93.08 0 93.086.68/7,7309
14.3/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol93.10 0 94.97 0 93.106.70/7,8305
15.2/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla93.17 0 94.05 4 93.176.77/7,8301
16.4/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice97.09 0 93.68 0 93.687.28/8,4297
17.1/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice91.81 4 94.22 0 94.227.82/9,1293
18.5/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky94.92 0 94.53 0 94.538.13/9,4289
19.4/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc95.10 2 94.85 0 94.858.45/9,8285
20.1/VMSUCHÝ Ondřej 1979 3+ TJ Dukla96.28 0 95.23 0 95.238.83/10,2281
21.6/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh99.12 2 95.29 0 95.298.89/10,3277
22.3/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy95.87 0 95.35 0 95.358.95/10,4273
23.5/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy92.80 6 93.56 2 95.569.16/10,6269
24.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz94.62 2 95.64 0 95.649.24/10,7265
25.3/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava95.85 0 95.65 2 95.859.45/10,9261
26.4/U23HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice96.09 0 96.23 2 96.099.69/11,2257
27.4/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc96.31 0 95.66 2 96.319.91/11,5253
28.4/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB96.88 0 95.71 2 96.8810.48/12,1249
29.6/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha95.22 2 93.62 4 97.2210.82/12,5245
30. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB96.11 4 95.74 2 97.7411.34/13,1241
31.5/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz100.21 4 97.83 0 97.8311.43/13,2237
32.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně95.91 2 92.34 52 97.9111.51/13,3233
33.7/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha95.80 56 96.40 2 98.4012.00/13,9229
34.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy98.75 0 99.38 0 98.7512.35/14,3225
35.5/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně99.06 0 98.74 50 99.0612.66/14,7221
36.6/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc97.11 2 97.81 2 99.1112.71/14,7217
37.8/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná100.98 0 99.23 0 99.2312.83/14,8213
38.5/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava100.95 6 99.59 0 99.5913.19/15,3209
39.7/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava100.17 54 99.98 0 99.9813.58/15,7205
40.8/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.120.12 2 100.18 0 100.1813.78/15,9201
41.7/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha100.59 0 101.34 2 100.5914.19/16,4197
42.6/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky97.92 4 96.91 4 100.9114.51/16,8193
43.6/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB100.95 0 101.32 0 100.9514.55/16,8189
44. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.102.78 0 100.96 0 100.9614.56/16,9185
45.9/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand99.15 2 110.80 0 101.1514.75/17,1181
46.10/DSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.101.21 0 101.31 0 101.2114.81/17,1177
47.7/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha102.01 2 101.47 0 101.4715.07/17,4173
48.2/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.101.65 0 102.45 2 101.6515.25/17,7169
49.11/DSSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec104.02 0 100.39 2 102.3915.99/18,5165
50.12/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná102.99 2 102.43 0 102.4316.03/18,6161
51.13/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc103.75 4 102.47 0 102.4716.07/18,6157
52.8/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice100.98 50 100.50 2 102.5016.10/18,6153
53.8/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky98.55 4 103.12 2 102.5516.15/18,7149
54.3/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy103.00 0 102.99 2 103.0016.60/19,2145
55.7/VABRAHAM Tomáš 1969 Benátky104.81 0 103.05 0 103.0516.65/19,3141
56.8/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.103.48 2 101.18 2 103.1816.78/19,4137
57.9/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB103.32 0 102.37 2 103.3216.92/19,6133
58.10/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň104.06 0 101.33 2 103.3316.93/19,6129
59.9/ZSKÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava104.33 0 101.58 2 103.5817.18/19,9125
60.3/VMKLÍR Oto 1981 2 USK Pha98.29 6 97.65 6 103.6517.25/20,0121
61.9/DMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor104.89 8 103.68 0 103.6817.28/20,0117
62.10/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK103.70 0 108.66 0 103.7017.30/20,0113
63.11/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky99.97 4 101.81 2 103.8117.41/20,2112
64.12/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava104.20 0 105.11 2 104.2017.80/20,6111
65.1/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc108.10 4 105.43 0 105.4319.03/22,0110
66.10/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc109.45 2 106.17 0 106.1719.77/22,9109
67.4/VMHEK Jan 1979 3+ Roudnice107.93 0 106.46 0 106.4620.06/23,2108
68.13/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand108.99 2 106.75 0 106.7520.35/23,6107
69.11/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk107.35 0 106.83 0 106.8320.43/23,6106
69.14/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc104.83 2 109.43 0 106.8320.43/23,6105
71. MYŠÁK Albert 1994 Č.Lípa105.13 54 107.10 0 107.1020.70/24,0104
72.12/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha103.02 54 105.30 2 107.3020.90/24,2103
73.15/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava106.59 4 107.33 0 107.3320.93/24,2102
74.13/DMAMBROŽ Jiří 2006 3+ Ostrava105.82 2 109.63 2 107.8221.42/24,8101
75.5/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.107.97 0 109.89 0 107.9721.57/25,0100
76.2/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha109.01 2 107.98 0 107.9821.58/25,099
77. BOHÁČ Robert 1989 3+ Ostrava105.99 2 107.50 6 107.9921.59/25,098
79.16/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha109.54 4 108.08 0 108.0821.68/25,197
80.17/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.109.78 4 106.38 2 108.3821.98/25,496
81.14/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice111.14 0 108.46 0 108.4622.06/25,595
82.4/VSGALUŠKA Vladislav 1965 Sušice108.54 0 109.60 2 108.5422.14/25,694
83.5/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.109.32 0 108.59 0 108.5922.19/25,793
84.3/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand116.24 0 106.72 2 108.7222.32/25,892
85.18/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha111.07 4 106.84 2 108.8422.44/26,091
86.15/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand108.42 50 106.97 2 108.9722.57/26,190
87.19/ZSPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha107.20 2 114.97 0 109.2022.80/26,489
88.20/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha109.26 0 107.30 4 109.2622.86/26,588
89.21/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec109.55 2 109.52 0 109.5223.12/26,887
90.22/ZSSEKANINA Matěj 2008 3+ VS Desná112.76 2 109.55 0 109.5523.15/26,886
91.14/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol106.13 4 103.76 6 109.7623.36/27,085
92.16/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec106.65 4 107.86 2 109.8623.46/27,284
93.4/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV108.50 2 109.59 2 110.5024.10/27,983
93.17/DSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice108.50 2 108.25 4 110.5024.10/27,982
95.5/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha112.25 0 108.66 2 110.6624.26/28,181
96.6/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.116.25 4 110.81 0 110.8124.41/28,380
97.6/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc114.00 4 111.55 0 111.5525.15/29,179
98.15/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.109.80 2 114.53 4 111.8025.40/29,478
99.7/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava118.89 2 111.86 0 111.8625.46/29,577
100.8/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha114.18 4 112.37 0 112.3725.97/30,176
101.11/VHORÁK David 1976 3+ Frol110.58 2 113.07 0 112.5826.18/30,375
101.6/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha112.05 8 110.58 2 112.5826.18/30,374
103.23/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava109.11 52 110.72 2 112.7226.32/30,573
104.7/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy112.91 0 114.95 0 112.9126.51/30,772
105.24/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha113.15 0 115.53 2 113.1526.75/31,071
106.8/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus113.69 4 113.19 0 113.1926.79/31,070
107.16/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 Frol107.59 6 124.92 6 113.5927.19/31,569
108.9/ZMPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha109.81 4 116.71 0 113.8127.41/31,768
109.25/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky112.31 2 113.50 4 114.3127.91/32,367
110.12/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha112.33 2 111.41 4 114.3327.93/32,366
111.7/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec112.62 2 113.49 4 114.6228.22/32,765
112.13/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója112.64 2 116.38 0 114.6428.24/32,764
113.10/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc111.95 4 110.70 4 114.7028.30/32,863
114. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV114.10 2 112.71 2 114.7128.31/32,862
115.11/ZMKÁPKA Lukáš 2009 3+ Ostrava116.23 0 115.20 0 115.2028.80/33,361
116.14/VNAJMAN Martin 1972 3 Kralupy4.00 999 115.70 0 115.7029.30/33,960
117.26/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha115.81 0 118.18 8 115.8129.41/34,059
118.17/DMADÁMEK Martin 2006 Kotva B.113.93 2 106.62 10 115.9329.53/34,258
119.27/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy110.14 6 110.28 10 116.1429.74/34,457
120.18/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha126.94 8 116.26 0 116.2629.86/34,656
121.19/DMTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz116.71 56 116.53 0 116.5330.13/34,955
122.15/VJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.116.66 0 119.87 4 116.6630.26/35,054
123.12/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha119.06 0 116.70 0 116.7030.30/35,153
124.28/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha116.95 0 123.13 2 116.9530.55/35,452
125.8/VMADAMEC Jakub 1984 3 Č.Lípa121.63 0 117.32 0 117.3230.92/35,851
126.9/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz117.39 0 119.90 4 117.3930.99/35,950
127.10/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa113.91 50 114.50 4 118.5032.10/37,249
128.29/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn115.44 6 114.65 4 118.6532.25/37,348
129.13/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha123.47 6 113.63 6 119.6333.23/38,547
130.11/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice118.57 2 118.50 4 120.5734.17/39,546
131.14/ZMSEMERÁD Vít 2010 3 Roudnice118.66 2 121.13 2 120.6634.26/39,745
132.15/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand124.28 56 120.89 0 120.8934.49/39,944
133.16/ZMLANGER Filip 2009 3+ USK Pha108.40 50 116.95 4 120.9534.55/40,043
134.16/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk123.48 4 119.05 2 121.0534.65/40,142
135.17/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava121.36 4 121.47 0 121.4735.07/40,641
136.30/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava114.92 8 126.10 2 122.9236.52/42,340
137.31/ZSPOHANKA František 2008 3 KK Brand114.79 54 116.95 6 122.9536.55/42,339
138.18/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha122.27 6 121.04 2 123.0436.64/42,438
139.32/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava119.49 4 125.60 0 123.4937.09/42,937
140.33/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec121.71 4 123.71 0 123.7137.31/43,236
141.12/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník124.20 0 124.15 0 124.1537.75/43,735
142.19/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha123.05 2 120.23 4 124.2337.83/43,834
143.20/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha123.09 2 124.74 0 124.7438.34/44,433
144.20/DMKUTÍLEK Ondřej 2005 Benátky119.31 6 119.93 6 125.3138.91/45,032
145.21/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz133.86 0 126.49 0 126.4940.09/46,431
146.22/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand124.86 4 124.70 2 126.7040.30/46,630
147.17/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň128.89 6 125.23 2 127.2340.83/47,329
148.23/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha139.61 0 125.74 2 127.7441.34/47,828
149.24/ZMCIHLÁŘ David 2009 3 Horš.Týn131.84 0 125.31 4 129.3142.91/49,727
150.9/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol128.19 2 118.68 52 130.1943.79/50,726
151.34/ZSFIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh130.35 6 128.27 2 130.2743.87/50,825
152.35/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk4.00 999 125.86 6 131.8645.46/52,624
153.9/U23PĚČEK Dominik 2002 Jeseník128.44 4 4.00 999 132.4446.04/53,323
154. DUMBROVSKÝ Daniel 1991 KK Opava130.84 2 140.51 6 132.8446.44/53,822
155.18/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí150.44 2 133.60 0 133.6047.20/54,621
156.25/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha129.90 8 127.93 6 133.9347.53/55,020
157.26/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn133.79 2 130.36 4 134.3647.96/55,519
158.27/ZMAUGUSTÝN Jakub 2009 3 Roudnice136.85 6 132.37 2 134.3747.97/55,518
159.28/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.135.93 50 130.41 4 134.4148.01/55,617
160.29/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn142.88 2 135.30 0 135.3048.90/56,616
161.30/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily131.86 4 135.18 8 135.8649.46/57,215
162.13/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov138.94 2 134.47 2 136.4750.07/58,014
163.21/DMCIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn137.40 4 131.41 6 137.4151.01/59,013
164.31/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand140.78 2 137.83 2 139.8353.43/61,812
165.32/ZMČERMÁK Vilém 2009 KK Brand134.62 6 3135.91 8 140.6254.22/62,811
166.36/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily135.39 6 123.56 50 141.3954.99/63,610
167.33/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha137.47 8 132.31 10 142.3155.91/64,79
168.34/ZMKRÁL Jakub 2010 3 USK Pha136.85 6 141.02 6 142.8556.45/65,38
169.37/ZSSVRČINA David 2007 3 Šumperk4.00 999 133.68 12 145.6859.28/68,67
170.22/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha93.70 52 97.84 50 145.7059.30/68,66
171.35/ZMNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor153.54 4 139.48 8 147.4861.08/70,75
172.36/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha150.26 0 146.82 6 150.2663.86/73,94
173.37/ZMMOJŽIŠ Štěpán 2010 Kralupy151.14 6 143.04 8 151.0464.64/74,83
174.38/ZMŽENTEL Zachariáš 2010 USK Pha153.91 10 147.31 4 151.3164.91/75,12
175.19/VVYBULKA Jan 1969 Kralupy160.95 0 148.80 4 152.8066.40/76,91
176.23/DMGÍNA Štěpán 2006 Frol131.44 60 144.35 10 154.3567.95/78,60
177.38/ZSLUTONSKÝ Marek 2008 USK Pha146.63 10 159.25 58 156.6370.23/81,30
178.39/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava111.15 56 167.99 4 167.1580.75/93,50
179.40/ZMPROKOPIUS Jan Matěj 2010 USK Pha159.82 106 171.23 4 175.2388.83/102,80
180.41/ZMBARTÁK Lukáš 2009 Klášter.151.61 64 173.57 10 183.5797.17/112,50
181.42/ZMKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky177.25 10 164.65 56 187.25100.85/116,70
182.43/ZMBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn213.91 6 152.33 52 204.33117.93/136,50
183.39/ZSCHUNT Ondřej 2008 3 Loko Plz198.29 10 227.88 6 208.29121.89/141,10
184.40/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov165.63 62 204.45 6 210.45124.05/143,60
185.44/ZMKALA Matouš 2009 Štětí161.61 64 1.00 999 225.61139.21/161,10
186.41/ZSČERMÁK Daniel 2008 Štětí225.29 60 152.59 256 285.29198.89/230,20
  ABRAHAM Jiří 1977 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROKOPIUS Jan Matěj 2010 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUREŠ Jan 1978 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK107.02 0 108.81 2 107.02 72
2.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2+ Olomouc108.17 0 109.94 0 108.171.15/1,164
3.2/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.110.57 8 108.69 2 110.693.67/3,460
4.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc111.47 0 111.57 2 111.474.45/4,256
5.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK113.81 0 111.53 0 111.534.51/4,252
6.2/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc111.57 2 113.66 2 113.576.55/6,148
7.3/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK112.28 2 113.80 0 113.806.78/6,344
8.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV114.74 0 117.59 4 114.747.72/7,240
9.3/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn113.08 2 113.55 2 115.088.06/7,536
10.2/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc112.73 4 115.72 2 116.739.71/9,132
11.4/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3+ Olomouc115.52 2 124.24 2 117.5210.50/9,828
12.3/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor116.30 2 115.77 2 117.7710.75/10,024
13.5/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand119.31 6 117.94 0 117.9410.92/10,220
14.4/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn119.47 6 116.25 4 120.2513.23/12,416
15.6/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc118.33 2 118.58 2 120.3313.31/12,412
16.5/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice134.14 6 114.82 6 120.8213.80/12,911
17.7/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc119.60 2 139.46 2 121.6014.58/13,610
18.6/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc123.59 6 123.85 2 125.8518.83/17,69
19.7/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná126.03 4 125.99 0 125.9918.97/17,78
20.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc126.58 2 130.69 4 128.5821.56/20,17
21.8/DMSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava130.43 0 132.22 2 130.4323.41/21,96
22.1/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK128.95 2 4.00 999 130.9523.93/22,45
23.9/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava138.39 2 140.05 0 140.0533.03/30,94
24.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava149.94 4 141.41 0 141.4134.39/32,13
25.3/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK141.99 2 141.39 4 143.9936.97/34,52
26.4/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand152.52 4 149.32 0 149.3242.30/39,51
27.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov155.67 2 163.37 2 157.6750.65/47,30
28.5/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand174.61 6 159.16 4 163.1656.14/52,50
29.8/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň190.20 8 201.04 6 198.2091.18/85,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
113.70 2 114.70 2 115.70 19
2.2/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
119.61 0 116.16 0 116.160.46/0,415
3. ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Tomáš
1992
1969
Benátky
Benátky
124.31 6 119.19 4 123.197.49/6,511
4.1/ZSINDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
131.24 0 127.36 2 129.3613.66/11,87
5. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
130.60 4 128.30 2 130.3014.60/12,66
6.1/U23STRÁNSKÝ Daniel
VEVERKA Lukáš
2002
2002
3 Benátky
Benátky
125.99 8 129.12 4 133.1217.42/15,15
7.1/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Rakovník
Klatovy
137.20 0 136.49 0 136.4920.79/18,04
8.2/ZSKRÁL Ondřej
DVOŘÁK Vít
2008
2009
3 USK Pha
USK Pha
143.18 2 146.10 4 145.1829.48/25,53
9.1/ZMKOVÁŘ Michal
ROUSEK David
2009
2010
3 KK Opava
KK Opava
148.20 4 155.71 8 152.2036.50/31,52
10.3/ZSBALARIN Evžen
BAAR Patrik
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
165.92 4 155.82 4 159.8244.12/38,11
11.1/PZŠTEFAN Vojtěch
SUCHÝ Zbyšek
2011
2011
USK Pha
USK Pha
154.42 18 154.65 22 172.4256.72/49,00
12.2/ZMCIHLÁŘ David
TÁBORSKÝ Vojtěch
2009
2010
Horš.Týn
Horš.Týn
237.63 114 212.50 62 274.50158.80/137,30
  KAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
1 SKŽižkov
Kotva B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha129.74 52 124.00 2 126.00 0
2.2/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha125.27 8 125.96 2 127.961.96/1,60
3.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy128.42 4 128.17 0 128.172.17/1,70
4.4/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV129.87 0 132.17 0 129.873.87/3,10
5.1/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy132.33 2 130.89 4 134.338.33/6,60
6.5/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň147.96 60 132.19 4 136.1910.19/8,10
7.2/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.136.49 0 132.69 4 136.4910.49/8,30
8.6/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha142.77 0 140.96 6 142.7716.77/13,30
9.7/PZMKOSTKAN Lukáš 2011 USK Pha139.60 6 144.59 6 145.6019.60/15,60
10.8/PZMBURGER Jonatan 2011 USK Pha150.28 4 138.85 10 148.8522.85/18,10
11.3/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava157.17 2 145.42 4 149.4223.42/18,60
12.4/PZZJUMROVÁ Johana 2011 USK Pha155.95 8 149.82 0 149.8223.82/18,90
13.5/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy148.64 4 145.87 4 149.8723.87/18,90
14.6/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK146.75 6 144.18 6 150.1824.18/19,20
15.9/PZMURBAN František 2011 USK Pha147.43 4 145.52 56 151.4325.43/20,20
16.10/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy151.29 8 161.20 14 159.2933.29/26,40
18.11/PZMPECHAČ Vavřinec 2012 USK Pha169.15 14 158.50 56 183.1557.15/45,40
19.12/PZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn164.27 306 170.53 160 330.53204.53/162,30
20.13/PZMVOREL Filip 2013 Pardub.194.44 308 121.19 604 502.44376.44/298,80
  HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERNARD Ondřej 2011 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMDRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK97.69 2 97.71 0 97.71 137
2.2/DMHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK98.18 0 97.16 50 98.180.47/0,5133
3.3/DMVĚTROVSKÝ Tomáš, 2005, USK Pha VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha97.32 2 101.68 0 99.321.61/1,6129
4.1/U23BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.99.74 2 99.62 0 99.621.91/2,0125
5.4/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor103.90 0 101.07 0 101.073.36/3,4121
6.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK101.89 4 102.38 0 102.384.67/4,8117
7. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.105.21 0 103.40 0 103.405.69/5,8113
8.2/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla105.17 0 103.65 2 105.177.46/7,6109
9. MILLER Jan 1997 2 Turnov107.72 0 105.25 0 105.257.54/7,7105
10.1/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc106.14 4 104.28 2 106.288.57/8,8101
11.3/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV106.77 0 107.60 0 106.779.06/9,397
12.4/VMILLER Jan 1968 2 Turnov107.37 2 106.95 0 106.959.24/9,593
13.2/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK109.41 2 107.14 0 107.149.43/9,789
14.5/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc107.44 0 105.33 2 107.339.62/9,885
15.1/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc107.32 4 105.67 2 107.679.96/10,281
16.1/VMHÁŠA Michal 1981 3+ Bechyně107.85 0 106.62 2 107.8510.14/10,477
17.2/VMNOVÁČEK Michal 1977 3+ Hubertus109.42 0 108.08 0 108.0810.37/10,673
18.3/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz106.52 2 108.77 2 108.5210.81/11,169
19.3/VMDAVID Ondřej 1984 3 KVS HK108.56 0 112.25 2 108.5610.85/11,165
20. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.41 2 108.89 0 108.8911.18/11,461
21.6/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol107.09 2 109.17 4 109.0911.38/11,657
22. ZÁTOPEK Vladimír 1995 3+ Val.Mez.109.40 0 108.46 4 109.4011.69/12,053
23.4/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc108.72 2 107.98 2 109.9812.27/12,649
24.1/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav110.68 0 110.13 0 110.1312.42/12,745
25.2/DSHRIC Ondřej 2004 2 Olomouc108.29 2 108.61 2 110.2912.58/12,944
26.5/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB110.70 0 112.24 0 110.7012.99/13,343
27.6/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.110.89 0 115.15 0 110.8913.18/13,542
28.7/DMINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK107.10 4 99.24 52 111.1013.39/13,741
29.5/ZSUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně116.76 2 112.23 0 112.2314.52/14,940
30.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha112.76 0 112.69 0 112.6914.98/15,339
31.7/VKUČERA Tomáš 1970 RK Troja113.50 0 114.43 2 113.5015.79/16,238
32.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy118.32 0 113.65 0 113.6515.94/16,337
33.6/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc108.66 6 112.03 2 114.0316.32/16,736
34.2/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc114.42 0 115.10 2 114.4216.71/17,135
35.4/VMHAUCK Marek 1977 3+ KVS HK113.77 2 114.66 0 114.6616.95/17,334
36.7/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha117.70 2 116.11 0 116.1118.40/18,833
37.8/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava117.99 2 116.95 0 116.9519.24/19,732
38.3/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand118.95 2 117.56 0 117.5619.85/20,331
39.8/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB117.66 2 117.68 0 117.6819.97/20,430
40.9/VKEŠ Miroslav 1967 3 Soběslav118.30 2 117.72 0 117.7220.01/20,529
40.4/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV120.07 4 117.72 0 117.7220.01/20,528
42.9/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha120.22 2 117.77 0 117.7720.06/20,527
43.10/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha123.24 0 117.83 0 117.8320.12/20,626
44.11/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice118.85 4 116.04 2 118.0420.33/20,825
45.5/VMJÍCHA Dušan 1982 So Písek125.22 2 118.27 0 118.2720.56/21,024
46.5/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc123.84 0 118.28 0 118.2820.57/21,123
47.6/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha118.38 0 117.91 2 118.3820.67/21,222
48.3/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov120.47 0 120.25 0 120.2522.54/23,121
49.7/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK122.55 0 120.04 2 122.0424.33/24,920
50.10/VNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň129.45 0 120.94 2 122.9425.23/25,819
51.11/VŠERÝ Michal 1971 3+ Rožátov122.96 0 121.65 2 122.9625.25/25,818
52.8/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha124.96 50 124.42 0 124.4226.71/27,317
53.12/ZSHAUCK Marek 2007 3 KVS HK125.75 0 134.60 2 125.7528.04/28,716
54.9/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava123.96 2 126.58 0 125.9628.25/28,915
55.10/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha126.10 0 127.74 2 126.1028.39/29,114
56. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor130.01 52 124.18 2 126.1828.47/29,113
57.12/VVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor127.75 0 126.27 0 126.2728.56/29,212
58.11/ZMLANGER Filip 2009 3 USK Pha127.58 0 130.67 4 127.5829.87/30,611
59.13/VČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí131.15 2 125.60 2 127.6029.89/30,610
60.4/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa125.76 2 4.00 999 127.7630.05/30,89
61.5/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor129.10 0 127.82 0 127.8230.11/30,88
62.8/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.136.41 4 128.29 2 130.2932.58/33,37
63.13/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava131.31 0 164.51 0 131.3133.60/34,46
64.14/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn134.85 8 131.73 0 131.7334.02/34,85
65.12/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc135.40 6 133.03 0 133.0335.32/36,14
66.15/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.150.45 0 139.03 0 139.0341.32/42,33
67.9/DMKUTÍLEK Ondřej 2005 Benátky137.51 2 141.19 6 139.5141.80/42,82
68.14/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov144.12 2 140.21 0 140.2142.50/43,51
69.16/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn142.67 4 142.35 0 142.3544.64/45,70
70.13/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn149.67 2 173.76 4 151.6753.96/55,20
  KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUPKA Lukáš 2007 3 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.96.89 0 97.17 0 96.89 178
2.1/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy98.04 4 96.90 0 96.900.01/0,0170
3.2/DMTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus100.55 2 98.36 0 98.361.47/1,5166
4.3/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice102.11 54 97.92 2 99.923.03/3,1162
5.2/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky100.57 0 101.15 0 100.573.68/3,8158
6.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn102.28 2 100.67 0 100.673.78/3,9154
7.3/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK102.99 0 101.05 0 101.054.16/4,3150
8.4/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn103.26 4 101.82 0 101.824.93/5,1146
9.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy112.39 0 101.96 0 101.965.07/5,2142
10.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK102.13 0 108.11 0 102.135.24/5,4138
11.5/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná106.35 0 103.96 0 103.967.07/7,3134
12.6/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha111.64 0 104.91 0 104.918.02/8,3130
13.2/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc108.68 2 104.92 0 104.928.03/8,3126
14.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha105.58 0 105.57 0 105.578.68/9,0122
15.3/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc104.58 2 105.72 0 105.728.83/9,1118
16.2/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy109.21 0 106.67 0 106.679.78/10,1114
17.7/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc109.94 0 107.16 0 107.1610.27/10,6110
18.4/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha111.64 2 107.39 0 107.3910.50/10,8106
19.1/VPAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha107.65 0 4.00 999 107.6510.76/11,1102
20.3/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava111.26 2 108.16 0 108.1611.27/11,698
21.3/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV108.93 0 109.30 0 108.9312.04/12,494
22. DANDOVÁ Anna 1988 Benátky113.24 0 109.18 0 109.1812.29/12,790
23.4/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.112.55 0 109.74 0 109.7412.85/13,386
24.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3 Šumperk111.78 2 109.93 0 109.9313.04/13,582
25.4/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc112.97 4 110.14 0 110.1413.25/13,778
26.5/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand110.15 0 110.69 2 110.1513.26/13,774
27.5/DSCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc108.89 4 109.14 2 111.1414.25/14,770
28.8/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy113.37 0 111.22 0 111.2214.33/14,866
29.6/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Ostrava110.54 4 109.38 2 111.3814.49/15,062
30.4/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec115.54 0 111.47 0 111.4714.58/15,058
31.6/ZSMALÁ Magdalena 2007 3+ Olomouc112.59 2 111.64 0 111.6414.75/15,254
32.7/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy108.80 4 109.87 2 111.8714.98/15,550
33.8/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc113.40 0 111.29 2 113.2916.40/16,946
34.2/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice117.95 0 113.73 0 113.7316.84/17,445
35.3/VPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 Benátky117.16 0 113.94 0 113.9417.05/17,644
36.4/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava113.95 0 116.34 0 113.9517.06/17,643
37. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy115.74 0 109.97 4 113.9717.08/17,642
38.5/VMNOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky114.91 2 113.98 0 113.9817.09/17,641
39.9/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava117.88 2 114.22 0 114.2217.33/17,940
40.2/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc108.65 6 118.15 0 114.6517.76/18,339
41.10/DMSRPOVÁ Stela 2006 3+ Ostrava112.62 4 114.67 0 114.6717.78/18,438
42.11/DMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice115.80 2 114.69 0 114.6917.80/18,437
43.3/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava124.57 2 115.85 0 115.8518.96/19,636
44.5/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa116.72 0 116.22 0 116.2219.33/20,035
45.9/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy113.49 4 112.45 4 116.4519.56/20,234
46.12/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy113.32 4 115.82 2 117.3220.43/21,133
47.5/VMRÁZOVÁ Renáta 1975 SKŽižkov118.24 0 117.57 2 118.2421.35/22,032
48.4/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3+ KK Brand120.14 2 118.83 0 118.8321.94/22,631
49.7/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc116.97 2 119.36 2 118.9722.08/22,830
50.6/VMBAŠKOVÁ Petra 1981 Benátky119.42 0 4.00 999 119.4222.53/23,329
51.5/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava119.69 0 120.09 2 119.6922.80/23,528
52.10/ZSKOUCKÁ Mariana 2007 3 USK Pha119.83 0 119.05 10 119.8322.94/23,727
53.13/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.124.22 2 121.03 0 121.0324.14/24,926
54.11/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec123.49 4 121.17 0 121.1724.28/25,125
55.6/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 3 USK Pha121.81 0 119.19 2 121.1924.30/25,124
56.12/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná120.54 6 120.60 2 122.6025.71/26,523
57.8/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz122.17 2 130.19 0 124.1727.28/28,222
58.13/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná126.60 102 124.43 0 124.4327.54/28,421
59.14/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná123.74 2 123.24 2 125.2428.35/29,320
60.7/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK121.36 4 125.90 0 125.3628.47/29,419
61.8/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha130.15 0 124.54 2 126.5429.65/30,618
62.9/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand124.62 2 159.03 4 126.6229.73/30,717
63.10/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 3 KK Brand124.97 2 125.28 2 126.9730.08/31,016
64.11/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha127.38 2 123.63 4 127.6330.74/31,715
65.15/ZSPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha126.81 2 126.02 4 128.8131.92/32,914
66.12/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand133.25 2 128.14 2 130.1433.25/34,313
67.9/DSKRISTL Anouk 2003 3 USK Pha130.20 0 130.30 2 130.2033.31/34,412
68.16/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa139.87 4 130.33 0 130.3333.44/34,511
69.6/U23DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky129.20 2 4.00 999 131.2034.31/35,410
70.13/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand130.32 2 133.58 2 132.3235.43/36,69
71.7/VMMULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja146.04 0 140.91 0 140.9144.02/45,48
72.17/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň145.05 4 136.32 6 142.3245.43/46,97
73.10/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz146.55 2 142.47 0 142.4745.58/47,06
74.6/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.138.27 6 167.13 4 144.2747.38/48,95
75.11/DSPEŠATOVÁ Marie 2003 3 Ostrava140.92 4 148.14 2 144.9248.03/49,64
76.14/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha143.86 4 140.96 6 146.9650.07/51,73
77.18/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec147.89 2 144.82 4 148.8251.93/53,62
78.19/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.155.78 56 150.09 4 154.0957.20/59,01
79.15/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.167.75 4 161.68 6 167.6870.79/73,10
80.8/VMKALOVÁ Šárka 1984 Štětí166.30 152 173.18 6 179.1882.29/84,90
81.16/ZMMALINSKÁ Aneta 2009 KK Brand173.40 62 179.63 6 185.6388.74/91,60
82.17/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň181.53 154 190.88 56 246.88149.99/154,80
83.9/VMŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň202.85 164 176.34 204 366.85269.96/278,60
  ZÁRUBOVÁ Veronika 2005 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČELLÁROVÁ Zuzana 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PONÍŽILOVÁ Miroslava 1988 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
119.69 2 114.55 0 114.55 20
2. MRŮZKOVÁ Marie
MRŮZEK David
2011
1976
2 KK Brand
TJ Dukla
122.16 6 121.71 0 121.717.16/6,30
3.1/DMMOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
126.76 0 125.77 0 125.7711.22/9,816
4.1/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
127.01 0 125.84 0 125.8411.29/9,912
5.2/VMZÁRUBOVÁ Michaela
ZÁRUBA Martin
1986
1974
2 Dv.Král.
Dv.Král.
130.81 0 133.59 0 130.8116.26/14,28
6.2/ZSSAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
137.80 2 138.53 10 139.8025.25/22,04
7.1/ZMVACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
KK Brand
KK Brand
149.39 0 146.74 4 149.3934.84/30,43
8.3/VMČERMÁK Vlastimil
KALOVÁ Šárka
1973
1984
3 Štětí
Štětí
149.70 2 150.46 4 151.7037.15/32,42
9.2/ZMZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
3 KK Brand
KK Brand
181.06 12 150.27 6 156.2741.72/36,41
10.1/U23KOFROŇOVÁ Zuzana
SAHULA Matěj
2002
2003
Benátky
Benátky
151.36 16 4.00 999 167.3652.81/46,10
  FOLTÍN Radim
PÁDIVÁ Františka
2010
2010
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMSUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha124.84 4 122.09 0 122.09 0
2.2/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy135.22 0 132.58 0 132.5810.49/8,60
3.3/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV136.80 0 133.29 0 133.2911.20/9,20
4.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK142.53 2 137.30 0 137.3015.21/12,50
5.4/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha148.73 4 149.39 0 149.3927.30/22,40
Oddíl