1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile

09.04.2022   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Jan Polesný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.15:51,26 75/161/0
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.15:58,367.10/0,768/149/0
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto16:07,7416.48/1,762/137/0
4.1/DSVANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor16:08,6717.41/1,857/125/0
5.2/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov16:27,7036.44/3,853/113/0
6.3/DSSALAJ František 2004 1 Litovel16:28,0836.82/3,949/0/69
7.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.16:31,0739.81/4,246/101/0
8. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc16:31,8940.63/4,343/0/57
9.4/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm16:39,8148.55/5,140/0/45
10. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.16:48,5557.29/6,037/89/0
11.5/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.16:50,1958.93/6,235/77/0
12.6/DSBEIER Alva 2005 1 Pardub.16:51,8160.55/6,433/65/0
13.2/VHAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily16:58,5967.33/7,131/53/0
14.7/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.17:03,4572.19/7,629/47/0
15.1/U23ŠMAKAL Petr 2003 1 Litovel17:04,3173.05/7,727/0/33
16. ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel17:12,4081.14/8,525/0/21
17. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha17:15,9484.68/8,923/41/0
18.1/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc17:16,5085.24/9,021/0/15
19.1/VMŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.17:18,4787.21/9,219/35/0
20.2/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto17:22,4791.21/9,617/29/0
21.2/U23MÍL Jakub 2003 2 Trutnov17:23,1991.93/9,715/23/0
22.8/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc17:33,07101.81/10,714/0/9
23.2/VMŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto17:33,73102.47/10,813/17/0
24.1/ZSHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz17:36,36105.10/11,012/11/0
25.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.18:02,27131.01/13,811/5/0
26.3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha18:11,65140.39/14,810/4/0
27.2/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.18:18,34147.08/15,59/3/0
28.3/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto18:40,33169.07/17,88/2/0
29.4/VČAMEK Petr 1977 2 Litovel19:57,13245.87/25,87/0/3
30.9/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel26:25,16633.90/66,66/0/2
31.4/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel26:58,67667.41/70,25/0/1
  HOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 LitovelDNS 0/0/0
  ČAMEK David 2006 3 LitovelDNS 0/0/0
  RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.DNF 0/0/0
  STRATIL Filip 2006 2 LitovelDNS 0/0/0
  ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc15:52,33 75/0/93
2.2/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 MT VS Tábor15:57,144.81/0,568/117/0
3.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.16:14,4122.08/2,362/105/0
4.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno16:15,8023.47/2,557/0/81
5.4/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno16:20,9228.59/3,053/0/69
6. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha16:34,7842.45/4,549/93/0
7.5/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.16:35,9043.57/4,646/81/0
8.2/DSRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc16:38,8946.56/4,943/0/57
9.3/DSSTŘECHOVÁ Ela 2005 1 VSDK16:47,6855.35/5,840/0/45
10.4/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto16:49,3056.97/6,037/69/0
11.5/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 1 Loko Plz16:53,7161.38/6,435/57/0
12. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.16:59,3367.00/7,033/45/0
13.6/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc17:03,5771.25/7,531/0/33
14.6/U23MÁDROVÁ Amálie 2003 1 Loko Plz17:04,7872.45/7,629/33/0
15.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc17:11,3579.02/8,327/0/27
16.7/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná17:12,6780.34/8,425/0/21
17.1/DMMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha17:15,6383.30/8,723/27/0
18. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha17:22,1889.85/9,421/21/0
19.2/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.17:42,93110.60/11,619/15/0
20.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno17:43,19110.86/11,617/0/15
21.3/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc17:46,24113.91/12,015/0/9
22.4/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.17:54,32121.99/12,814/9/0
23.5/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc17:58,20125.87/13,213/0/3
24.6/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc18:11,72139.39/14,612/0/2
25.8/DSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc18:35,22162.89/17,111/0/1
26.7/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 2 Č.Kruml.19:29,24216.91/22,810/3/0
  VIKOVÁ Anna 2008 3 TrutnovDNF 0/0/0
  MARKOVÁ Kristýna 2009 3 TrutnovDNF 0/0/0
  BEIEROVÁ Běta 2008 3 TrutnovDNS 0/0/0
  SLÁDKOVÁ Linda 2004 2 Loko PlzDNF 0/0/0
  KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno14:32,02 75/0/149
2.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno14:49,1817.16/2,068/0/137
3.2/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 MT Loko Plz14:56,2724.25/2,862/227/0
4.1/VMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily15:04,7932.77/3,857/215/0
5.3/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha15:06,1734.15/3,953/203/0
6.4/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha15:08,4936.47/4,249/191/0
7.5/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc15:21,6149.59/5,746/0/125
8.1/DSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.15:22,2150.19/5,843/179/0
9.6/U23BROKEŠ Marek 2003 1 Postřelm15:23,0150.99/5,840/0/113
10.2/DSNOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc15:34,7762.75/7,237/0/101
11.3/DSCARDOSELLI Tomáš 2005 1 Boh.Pha15:37,5265.50/7,535/167/0
12.4/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc15:37,7865.76/7,533/0/89
13. JELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha15:38,4366.41/7,631/155/0
14.2/VKNEBEL Robert 1971 2 Olomouc15:41,5269.50/8,029/0/77
15.1/DMMÍKA Hynek 2006 1 Soběslav15:44,3872.36/8,327/143/0
16.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz15:48,6076.58/8,825/137/0
17.5/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc15:51,4779.45/9,123/0/65
18.7/U23ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:52,7080.68/9,321/131/0
19.6/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily15:56,7384.71/9,719/125/0
20. ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha16:00,5688.54/10,217/119/0
21.4/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc16:00,9488.92/10,215/0/53
22.8/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.16:01,0289.00/10,214/113/0
23.2/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz16:01,2889.26/10,213/107/0
24.7/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc16:01,5289.50/10,312/0/41
25.8/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc16:06,1394.11/10,811/0/35
26.9/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno16:07,5695.55/11,010/0/29
27. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto16:10,9498.92/11,39/101/0
28.5/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz16:23,21111.19/12,88/95/0
29.9/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice16:27,74115.72/13,37/89/0
30.10/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc16:29,31117.29/13,56/0/23
31.3/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto16:29,72117.70/13,55/83/0
32.11/DSPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha16:39,27127.25/14,64/77/0
33.4/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště16:40,81128.79/14,83/71/0
34.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž16:43,07131.05/15,02/0/17
35.12/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand16:45,14133.12/15,31/65/0
36.5/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.16:51,50139.48/16,00/59/0
37.13/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto16:52,56140.54/16,10/53/0
38.14/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand16:54,47142.45/16,30/47/0
39.10/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná16:55,33143.31/16,40/0/11
40.11/U23BERKA Štěpán 2002 3 Litovel16:59,94147.92/17,00/0/5
41.12/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná17:02,91150.89/17,30/0/4
42.1/ZSMARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha17:06,75154.73/17,70/41/0
43.6/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily17:07,21155.19/17,80/35/0
44.7/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel17:09,85157.83/18,10/0/3
45.8/DMSEDLÁK Václav 2007 2 Vys.Mýto17:10,05158.03/18,10/29/0
46.9/DMSLAVÍK Daniel 2006 2 Semily17:10,14158.12/18,10/23/0
47.10/DMPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily17:14,37162.35/18,60/17/0
48.11/DMKOT Michal 2006 2 Boh.Pha17:23,43171.41/19,70/11/0
49.2/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.17:38,37186.35/21,40/5/0
50.15/DSPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand17:38,64186.62/21,40/4/0
51.12/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc17:39,63187.61/21,50/0/2
52.13/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 2 Č.Kruml.17:50,90198.88/22,80/3/0
53.3/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná17:57,21205.19/23,50/0/1
54.14/U23KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand17:58,67206.65/23,70/2/0
55.2/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa19:44,68312.66/35,90/1/0
  ČAMEK Petr 2009 3 LitovelDNS 0/0/0
  KONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.DNS 0/0/0
  PAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.DNS 0/0/0
  NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.DNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc17:10,32 75/0/78
2.2/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno17:23,8813.56/1,368/0/66
3.1/DSRETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc17:44,8434.52/3,462/0/54
4.3/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno17:47,1836.86/3,657/0/42
5.4/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.17:49,3839.06/3,853/48/0
6. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.17:49,6139.29/3,849/36/0
7.2/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.17:53,1642.84/4,246/24/0
8.3/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto18:19,9869.66/6,843/12/0
9.4/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc19:13,20122.88/11,940/0/30
10.5/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc19:35,30144.98/14,137/0/18
  BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK BrnoDNS 0/0/0
  HOROVÁ Klára 1998 1 OlomoucDNF 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
15:39,77 75/109/0
2.1/U23SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
MT Litovel
Litovel
16:15,4135.64/3,868/0/49
3. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:17,1137.34/4,062/97/0
4. JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Olomouc
16:20,5540.78/4,357/85/37
5.1/DSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
1 Pardub.
Trutnov
16:35,4155.64/5,953/73/0
6.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
16:49,8070.03/7,549/61/0
7. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
17:06,1186.34/9,246/49/0
8.2/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL RIchard
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
17:07,4087.63/9,343/0/25
9.1/VMPEŠKA Libor
KAŠPAROVÁ Anna
1987
1985
3 Č.Kruml.
Sláv.HK
17:13,3293.55/10,040/37/0
10.2/VMCUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
2 Tech.Pha
TJ Dukla
17:16,5796.81/10,337/25/0
11.1/VSREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
17:21,89102.12/10,935/0/13
12.2/VCHLOUBA Luboš
JINDRÁK Petr
1959
1969
2 Boh.Pha
Tech.Pha
17:23,03103.26/11,033/19/0
13.1/DMRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
17:32,78113.01/12,031/0/7
14. ŠOTOLA Karel
ŠTERCL Vít
1997
1999
2 Litovel
TJ Dukla
17:37,89118.12/12,629/13/1
15.3/U23ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:44,75124.98/13,327/7/0
  ČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
2 Litovel
Litovel
DNS 0/0/0
  ONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNF 0/0/0
  GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
1 Olomouc
Olomouc
DNS 0/0/0
  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0/0
  VANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
1 VS Tábor
Postřelm
DNS 0/0/0
Oddíl