2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile

10.04.2022   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Jan Polesný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.17:59,46 75/148/0
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto18:21,5522.09/2,068/136/0
3.1/DSSALAJ František 2004 1 Litovel18:30,1730.71/2,862/0/68
4.2/DSVANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor18:32,7533.29/3,157/124/0
5. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.18:34,0234.56/3,253/112/0
6.3/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov18:51,7852.32/4,849/100/0
7.4/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.18:58,3758.91/5,546/88/0
8.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.19:10,5271.06/6,643/76/0
9.5/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm19:17,9078.44/7,340/0/56
10. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc19:33,9894.52/8,837/0/44
11. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:47,15107.69/10,035/64/0
12.6/DSBEIER Alva 2005 1 Pardub.19:53,52114.06/10,633/52/0
13.1/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc19:58,17118.71/11,031/0/32
14.1/U23ŠMAKAL Petr 2003 1 Litovel20:19,10139.64/12,929/0/20
15.2/VHAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily20:19,28139.82/13,027/40/0
16.7/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc20:31,63152.17/14,125/0/14
17.8/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.20:34,08154.62/14,323/34/0
18.1/ZSHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz20:52,44172.98/16,021/28/0
19.2/U23MÍL Jakub 2003 2 Trutnov20:57,97178.51/16,519/22/0
20.1/VMŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto21:04,59185.13/17,217/16/0
21.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.21:28,86209.40/19,415/10/0
22.3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha21:50,44230.98/21,414/4/0
23.2/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto22:03,19243.73/22,613/3/0
24.3/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto22:08,77249.31/23,112/2/0
25.4/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel22:20,02260.56/24,111/0/8
26.2/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.22:31,34271.88/25,210/1/0
27.5/DMSTRATIL Filip 2006 2 Litovel22:54,34294.88/27,39/0/2
28.9/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel23:35,91336.45/31,28/0/1
  JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.PhaDNS 0/0/0
  HOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 LitovelDNS 0/0/0
  ŠOTOLA Karel 1997 3 LitovelDNS 0/0/0
  ČAMEK David 2006 3 LitovelDNS 0/0/0
  ČAMEK Petr 1977 2 LitovelDNS 0/0/0
  RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.DNS 0/0/0
  ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 MT VS Tábor17:45,37 75/122/0
2.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.18:13,1627.79/2,668/110/0
3.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno18:13,3928.02/2,662/0/93
4.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno18:30,9345.56/4,357/0/81
5.4/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.18:53,8268.45/6,453/98/0
6.2/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto18:54,1868.81/6,549/86/0
7. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha19:03,9178.54/7,446/74/0
8.3/DSRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc19:20,5695.19/8,943/0/69
9. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.19:37,73112.36/10,540/62/0
10.4/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 1 Loko Plz19:44,39119.02/11,237/50/0
11.5/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 2 Č.Kruml.19:45,71120.34/11,335/38/0
12.5/DSSTŘECHOVÁ Ela 2005 1 VSDK19:45,82120.45/11,333/0/57
13.6/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc20:09,90144.53/13,631/0/45
14. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha20:09,99144.62/13,629/32/0
15.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc20:17,76152.39/14,327/0/33
16.1/DMMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha20:38,12172.75/16,225/26/0
17.6/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.20:42,10176.73/16,623/20/0
18.7/U23MÁDROVÁ Amálie 2003 1 Loko Plz20:44,94179.57/16,921/14/0
19.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno20:47,87182.50/17,119/0/27
20.7/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 2 Loko Plz20:55,42190.05/17,817/8/0
21.8/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná20:57,26191.89/18,015/0/21
22.2/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.21:06,69201.32/18,914/2/0
23.3/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc21:15,36209.99/19,713/0/15
24.4/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc21:21,96216.59/20,312/0/9
25.5/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc21:47,65242.28/22,711/0/3
26.2/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov22:00,82255.45/24,010/1/0
27.9/DSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc28:10,32624.95/58,79/0/2
  VIKOVÁ Anna 2008 3 TrutnovDNF 0/0/0
  BEIEROVÁ Běta 2008 3 TrutnovDNS 0/0/0
  ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 OlomoucDNF 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno16:09,12 75/0/149
2.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno16:20,9311.81/1,268/0/137
3.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha16:31,4722.35/2,362/227/0
4.1/VMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily16:32,4423.32/2,457/215/0
5.3/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 MT Loko Plz16:36,5027.38/2,853/203/0
6.1/DSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.16:43,0933.97/3,549/191/0
7.4/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha16:48,8039.68/4,146/179/0
8.5/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc16:54,1645.04/4,643/0/125
9.6/U23BROKEŠ Marek 2003 1 Postřelm17:00,4551.33/5,340/0/113
10.2/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc17:12,4863.36/6,537/0/101
11.3/DSNOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc17:14,1365.01/6,735/0/89
12.1/DMMÍKA Hynek 2006 1 Soběslav17:21,4972.37/7,533/167/0
13.4/DSCARDOSELLI Tomáš 2005 1 Boh.Pha17:21,7572.63/7,531/155/0
14.5/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily17:25,8776.75/7,929/143/0
15.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz17:27,5778.46/8,127/137/0
16. JELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha17:32,8183.69/8,625/131/0
17.7/U23ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště17:35,3486.22/8,923/125/0
18.3/VKNEBEL Robert 1971 2 Olomouc17:36,4787.35/9,021/0/77
19.6/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc17:38,2389.11/9,219/0/65
20.2/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz17:50,57101.46/10,517/119/0
21.8/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.17:53,80104.68/10,815/113/0
22.4/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc17:55,33106.21/11,014/0/53
23.9/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno17:59,56110.44/11,413/0/41
24.7/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc18:01,70112.58/11,612/0/35
25. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto18:12,79123.67/12,811/107/0
26.8/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc18:43,09153.97/15,910/0/29
27.9/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc18:45,14156.02/16,19/0/23
28.5/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz18:49,06159.94/16,58/101/0
29.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:50,71161.59/16,77/0/17
30.3/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště18:52,83163.71/16,96/95/0
31.10/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice19:01,03171.91/17,75/89/0
32.11/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand19:04,85175.73/18,14/83/0
33.12/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand19:15,06185.94/19,23/77/0
34.4/DMPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily19:20,83191.71/19,82/71/0
35.1/ZSMARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha19:21,40192.28/19,81/65/0
36.10/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná19:31,13202.01/20,80/0/11
37.5/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto19:33,44204.32/21,10/59/0
38. ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha19:36,56207.45/21,40/53/0
39.6/DMSEDLÁK Václav 2007 2 Vys.Mýto19:40,66211.54/21,80/47/0
40.11/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná19:44,57215.46/22,20/0/5
41.13/DSPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha19:50,43221.31/22,80/41/0
42.14/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto19:51,98222.86/23,00/35/0
43.15/DSPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand19:54,82225.70/23,30/29/0
44.7/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.20:04,61235.49/24,30/23/0
45.8/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily20:07,92238.80/24,60/17/0
46.9/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel20:09,56240.44/24,80/0/4
47.10/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc20:16,55247.43/25,50/0/3
48.11/DMSLAVÍK Daniel 2006 2 Semily20:17,01247.89/25,60/11/0
49.12/DMKOT Michal 2006 2 Boh.Pha20:19,79250.67/25,90/5/0
50.2/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.20:24,09254.97/26,30/4/0
51.3/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná20:28,16259.04/26,70/0/2
52.4/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.20:29,99260.87/26,90/3/0
53.12/U23KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand20:49,33280.21/28,90/2/0
54.13/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 2 Č.Kruml.21:03,98294.86/30,40/1/0
55.14/U23BERKA Štěpán 2002 3 Litovel24:15,44486.32/50,20/0/1
  ČAMEK Petr 2009 3 LitovelDNS 0/0/0
  PAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.DNS 0/0/0
  FILIPI Robert 1964 3 Č.LípaDNS 0/0/0
  NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.DNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc20:00,65 75/0/79
2.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno20:27,9127.26/2,368/0/67
3.3/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno20:34,1133.46/2,862/0/55
4.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc20:54,5753.93/4,557/0/43
5.2/DSRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc20:55,4954.84/4,653/0/31
6.4/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.21:19,8379.18/6,649/48/0
7. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.21:39,7199.06/8,346/36/0
8.3/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.21:41,95101.30/8,443/24/0
9.4/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto21:43,90103.25/8,640/12/0
10. HOROVÁ Klára 1998 1 Olomouc22:10,32129.67/10,837/0/19
11.5/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc22:28,52147.87/12,335/0/7
12.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno25:57,18356.53/29,733/0/1

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
17:30,08 75/121/0
2. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:00,3330.25/2,968/109/0
3.1/U23SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
MT Litovel
Litovel
18:21,1451.06/4,962/0/61
4.1/DSVANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
1 VS Tábor
Postřelm
18:27,9557.87/5,557/97/49
5. JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Olomouc
18:32,7362.65/6,053/85/37
6.2/DSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
1 Pardub.
Trutnov
18:40,5670.48/6,749/73/0
7.3/DSONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:43,5673.48/7,046/61/0
8.4/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
18:55,8985.81/8,243/49/0
9.2/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL RIchard
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
20:13,28163.21/15,540/0/25
10. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
20:17,28167.20/15,937/37/0
11.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
20:26,83176.75/16,835/25/0
12.5/DSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
1 Olomouc
Olomouc
20:41,09191.01/18,233/0/13
13.1/VMPEŠKA Libor
KAŠPAROVÁ Anna
1987
1985
3 Č.Kruml.
Sláv.HK
20:56,63206.55/19,731/19/0
14.2/VCHLOUBA Luboš
JINDRÁK Petr
1959
1969
2 Boh.Pha
Tech.Pha
21:01,14211.06/20,129/13/0
15.2/VMCUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
2 Tech.Pha
TJ Dukla
21:05,09215.01/20,527/7/0
16.1/DMRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
21:10,08220.00/21,025/0/7
17. ŠOTOLA Karel
ŠTERCL Vít
1997
1999
2 Litovel
TJ Dukla
21:17,81227.73/21,723/1/1
  ČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
2 Litovel
Litovel
DNS 0/0/0
  REŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
DNS 0/0/0
  ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0/0/0
Oddíl