Výsledky závodů

Sjezd na Svitavě - krajský přebor
1 SJEZD / počet hodnocených: 48
16.03.2019Kanoe Klub Spoj Brnoviz. závod č. 1    
Sjezd na Svitavě - přebor Brna
2 SJEZD / počet hodnocených: 47
16.03.2019Kanoe Klub Spoj BrnoŘeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno    
Sjezd v Hanušovicích
3 SJEZD / počet hodnocených: 127
23.03.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet    
Sjezd v Hanušovicích
4 SJEZD / počet hodnocených: 123
23.03.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace    
Sjezd v Hanušovicích
5 SJEZD / počet hodnocených: 111
24.03.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace    
Sjezd v Hanušovicích
6 SJEZD / počet hodnocených: 97
24.03.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet    
Sjezd na Sázavě
7 SJEZD / počet hodnocených: 51
30.03.2019TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (    
Sjezd na Sázavě
8 SJEZD / počet hodnocených: 44
30.03.2019TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (    
Sjezd na Sázavě
9 SJEZD / počet hodnocených: 33
31.03.2019TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (    
Sjezd na Sázavě
10 SJEZD / počet hodnocených: 33
31.03.2019TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (    
Sjezd na Chrudimce
11 SJEZD / počet hodnocených: 50
04.04.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka    
Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať
16 SLALOM / počet hodnocených: 162
06.04.2019SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať    
Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
17 SLALOM / počet hodnocených: 195
06.04.2019SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať    
Jarní sjezd na Lužnici
12 SJEZD / počet hodnocených: 34
06.04.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě    
Jarní sjezd na Lužnici
13 SJEZD / počet hodnocených: 29
06.04.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě    
Dolnostudénské sjezdy
20 SJEZD / počet hodnocených: 95
06.04.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština    
Dolnostudénské sjezdy
21 SJEZD / počet hodnocených: 95
06.04.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština    
Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať
18 SLALOM / počet hodnocených: 148
07.04.2019SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať    
Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
19 SLALOM / počet hodnocených: 171
07.04.2019SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať    
Jarní sjezd na Lužnici
14 SJEZD / počet hodnocených: 28
07.04.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě    
Jarní sjezd na Lužnici
15 SJEZD / počet hodnocených: 22
07.04.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě    
Dolnostudénské sjezdy
22 SJEZD / počet hodnocených: 89
07.04.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet    
Dolnostudénské sjezdy
23 SJEZD / počet hodnocených: 88
07.04.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština    
1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
24 SLALOM / počet hodnocených: 192
13.04.2019KK OpavaUSD Opava    
2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
25 SLALOM / počet hodnocených: 192
14.04.2019KK OpavaUSD Opava    
Sjezd na Chrudimce
26 SJEZD / počet hodnocených: 54
18.04.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka    
1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
27 SJEZD / počet hodnocených: 74
20.04.2019TJ Bohemians PrahaŘeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať    
2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
28 SJEZD / počet hodnocených: 73
21.04.2019TJ Bohemians PrahaŘeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať    
40. ročník Stružnická peřej
38 SLALOM / závod zrušen pro malý zájem a nízký stav vody
27.04.2019SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile
35 SJEZD / počet hodnocených: 156
27.04.2019TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu    
Mistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
36 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
27.04.2019TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu    
Slalom v Zábřehu
33 SLALOM / počet hodnocených: 144
27.04.2019Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh    
55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů
31 SLALOM / počet hodnocených: 187
27.04.2019Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí    
40. ročník Stružnická peřej
39 SLALOM / závod zrušen pro malý zájem a nízký stav vody
28.04.2019SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
37 SJEZD / počet hodnocených: 146
28.04.2019TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu    
Slalom v Zábřehu
34 SLALOM / počet hodnocených: 141
28.04.2019Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh    
55. ročník Trutnovského slalomu
32 SLALOM / počet hodnocených: 151
28.04.2019Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí    
Sjezd na Chrudimce
40 SJEZD / počet hodnocených: 62
02.05.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka    
1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod
47 SLALOM / počet hodnocených: 143
04.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy    
50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje
45 SLALOM / počet hodnocených: 328
04.05.2019VS TáborLužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.    
Sprint ve Dvoře Králové
41 SPRINT / počet hodnocených: 34
04.05.2019TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou    
Sprint ve Dvoře Králové
42 SPRINT / počet hodnocených: 34
04.05.2019TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku v prostoru loděnice    
2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod
48 SLALOM / počet hodnocených: 145
05.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy    
50. ročník Slalomu o štít města Tábora
46 SLALOM / počet hodnocených: 277
05.05.2019VS TáborLužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.    
Sjezd ve Dvoře Králové
43 SJEZD / počet hodnocených: 28
05.05.2019TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)    
Sjezd ve Dvoře Králové
44 SJEZD / počet hodnocených: 27
05.05.2019TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)    
3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
52 SLALOM / počet hodnocených: 148
11.05.2019Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Troja    
Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
51 SJEZD / počet hodnocených: 44
11.05.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s    
Slalom "O pracku krumlovského medvěda"
56 SLALOM / počet hodnocených: 74
11.05.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem    
Slalom na Paraplíčku
49 SLALOM / počet hodnocených: 155
11.05.2019TJ Klub kanoistiky Železný Brodřeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko    
Slalom v Ostravě
54 SLALOM / počet hodnocených: 163
11.05.2019VK Tzunami OstravaOstrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory    
4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod
53 SLALOM / počet hodnocených: 143
12.05.2019Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Troja    
Slalom "O pracku krumlovského medvěda"
57 SLALOM / počet hodnocených: 75
12.05.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.stejně jako závod č.56    
Slalom na Paraplíčku
50 SLALOM / počet hodnocených: 138
12.05.2019TJ Klub kanoistiky Železný Brodřeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko    
Slalom v Ostravě
55 SLALOM / počet hodnocených: 160
12.05.2019VK Tzunami OstravaOstrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory    
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
58 SLALOM / počet hodnocených: 117
15.05.2019UP OlomoucOlomouc - loděnice SKUP    
Sjezd na Chrudimce
59 SJEZD / počet hodnocených: 73
16.05.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka    
1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
60 SLALOM / počet hodnocených: 244
18.05.2019Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem    
2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
61 SLALOM / počet hodnocených: 237
19.05.2019Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem    
Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje
62 SPRINT / počet hodnocených: 87
22.05.2019UP OlomoucOlomouc - loděnice SKUP    
Slalom v Sušici
63 SLALOM / počet hodnocených: 396
25.05.2019Klub vodních sportů Sušice z.s.Sušice nádraží u železničního množství    
Boat cross
66 SJEZD / závod zrušen
25.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech
65 SPRINT / počet hodnocených: 163
25.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy    
6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23
67 SPRINT / počet hodnocených: 157
26.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy    
Slalom v Sušici
64 SLALOM / počet hodnocených: 369
26.05.2019Klub vodních sportů Sušice z.s.Sušice nádraží - u železničního mostu    
Slalom v Kroměříži
70 SLALOM / počet hodnocených: 173
01.06.2019VK Kroměřížřeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži    
XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů
68 SLALOM / počet hodnocených: 300
01.06.2019KK RakovníkUSD Roztoky u Křivoklátu    
Slalom v Kroměříži
71 SLALOM / počet hodnocených: 168
02.06.2019VK Kroměřížřeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži    
XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu
69 SLALOM / počet hodnocených: 253
02.06.2019KK RakovníkUSD Roztoky u Křivoklátu    
Sjezd na Chrudimce
72 SJEZD / počet hodnocených: 61
06.06.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka    
3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši
73 SLALOM / počet hodnocených: 255
08.06.2019UP OlomoucUSD Liptovský Mikuláš - trať Váh    
4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši
74 SLALOM / počet hodnocených: 249
09.06.2019UP OlomoucUSD Liptovský Mikuláš - trať Váh    
3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě
75 SLALOM / počet hodnocených: 224
15.06.2019KK RakovníkUSD Roztoky u Křivoklátu    
4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě
76 SLALOM / počet hodnocených: 220
16.06.2019KK RakovníkUSD Roztoky u Křivoklátu    
Sjezd na Chrudimce
77 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
20.06.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd
79 SJEZD / počet hodnocených: 202
22.06.2019TJ Bohemians Prahařeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat    
MČR dorostu družstev ve sjezdu na Berounce
78 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
22.06.2019TJ Bohemians Prahařeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat    
MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod
81 SJEZD / počet hodnocených: 200
23.06.2019TJ Bohemians Prahařeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat    
MČR žáků družstev ve sjezdu na Berounce
80 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
23.06.2019TJ Bohemians Prahařeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat    
Slalom ve Vysokém Mýtě
83 SLALOM / počet hodnocených: 110
29.06.2019SKK Vysoké Mýtořeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou    
Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů
87 SLALOM / počet hodnocených: 385
29.06.2019Otava Strakoniceřeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu    
Slalom v Dolních Kounicích
85 SLALOM / počet hodnocených: 140
29.06.2019TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi    
Sjezd ve Vysokém Mýtě
82 SJEZD / počet hodnocených: 35
29.06.2019SKK Vysoké Mýtořeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice    
Slalom ve Strakonicích
88 SLALOM / počet hodnocených: 361
30.06.2019Otava Strakoniceřeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu    
Slalom v Dolních Kounicích
86 SLALOM / počet hodnocených: 134
30.06.2019TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi    
Slalom ve Vysokém Mýtě
84 SLALOM / počet hodnocených: 101
30.06.2019SKK Vysoké Mýtořeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou    
Slalom v Kadani + Český pohár předžáků
89 SLALOM / závod zrušen pro nízký stav vody
06.07.2019TJ DNT VS KadaňKadaňský mlýn
Slalom v Kadani + Český pohár předžáků
90 SLALOM / závod zrušen pro nízký stav vody
07.07.2019TJ DNT VS KadaňKadaňský mlýn
Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů
91 SLALOM / počet hodnocených: 298
13.07.2019SK VS Č. BudějoviceHorní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.    
Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné
92 SLALOM / počet hodnocených: 290
14.07.2019SK VS Č. BudějoviceHorní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.    
Pardubický slalom na voleji
93 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
20.07.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
Pardubický slalom na voleji
94 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
21.07.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
Slalom - přebor Brna
95 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.07.2019Kanoe Klub Spoj Brnořeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL
Chystáte se na Slalomy v Brně? Detailní předpověď počasí najdete na serveru yr.no.
Pá 26.07
08:00
Pá 26.07
14:00
So 27.07
08:00
So 27.07
14:00
Ne 28.07
08:00
Ne 28.07
14:00

25°C

32°C

23°C

30°C

23°C

31°C
Poslední aktualizace: 23.07. 14:20, příští aktualizace: 23.07. 15:19. Data poskytuje Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Sjezd v Třebechovicích
97 SJEZD / plánovaný závod rozpis
27.07.2019SK Třebechoviceřeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
Chystáte se na Sjezdy a sprinty v Třebechovicích? Detailní předpověď počasí najdete na serveru yr.no.
Pá 26.07
08:00
Pá 26.07
14:00
So 27.07
08:00
So 27.07
14:00
Ne 28.07
08:00
Ne 28.07
14:00

22°C

27°C

21°C

27°C

23°C

29°C
Poslední aktualizace: 23.07. 14:20, příští aktualizace: 23.07. 15:19. Data poskytuje Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Sprint v Třebechovicích
98 SJEZD / plánovaný závod rozpis
27.07.2019SK Třebechoviceřeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
Slalom přebor Jm kraje
96 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.07.2019Kanoe Klub Spoj Brnoviz. sobota
Sjezd v Třebechovicích
99 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.07.2019SK Třebechoviceřeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
Sprint v Třebechovicích
100 SJEZD / plánovaný závod rozpis
28.07.2019SK Třebechoviceřeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja
105 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.08.2019-04.08.2019Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00
Slalom pod Borskou přehradou
101 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.08.2019TJ Loko PlzeňŘeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
Slalom ve Veselí n.M.
103 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.08.2019SK Veselí nad Moravouřeka Morava pod silničním mostem
Slalom pod Borskou přehradou
102 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.08.2019TJ Loko PlzeňŘeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
Slalom ve Veselí n.M.
104 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.08.2019SK Veselí nad Moravouřeka Morava pod silničním mostem
Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů
106 SLALOM / plánovaný závod rozpis
10.08.2019SK VS Karbo BenátkyŘeka Jizera, jez v Obodři.
Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů
107 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.08.2019SK VS Karbo BenátkyŘeka Jizera, jez v Obodři.
Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
108 SLALOM / plánovaný závod rozpis
17.08.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens
110 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP
111 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném
112 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
109 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.08.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens
113 SJEZD / plánovaný závod rozpis
18.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR
114 SJEZD / plánovaný závod rozpis
18.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
Mistrovství ČR ve slalomu družstev na Lipně
115 SLALOM / plánovaný závod rozpis
23.08.2019SK VS Č. BudějoviceVltava pod VD Lipno 1
5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR
116 SLALOM / plánovaný závod rozpis
24.08.2019SK VS Č. BudějoviceVltava pod VD Lipno 1
9. Český pohár ve sprintu na Lipně
118 SJEZD / plánovaný závod rozpis
24.08.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.
6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23
117 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.08.2019SK VS Č. BudějoviceVltava pod VD Lipno 1
10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
119 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.08.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou
Mistrovství ČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
120 SLALOM / plánovaný závod rozpis
31.08.2019KK Brandýs nad LabemUSD v Brandýse nad Labem
Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
121 SLALOM / plánovaný závod rozpis
31.08.2019KK Brandýs nad LabemUSD v Brandýse nad Labem
Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L.
122 SJEZD / plánovaný závod rozpis
01.09.2019KK Brandýs nad LabemUSD v Brandýse nad Labem
Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L.
123 SJEZD / plánovaný závod rozpis
01.09.2019KK Brandýs nad LabemUSD v Brandýse nad Labem
2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja
125 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.09.2019-08.09.2019Univerzitní sportovní klub PrahaUmělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
Východočeský vodácký maraton
124 SJEZD / plánovaný závod rozpis
07.09.2019TJ Syntesia Pardubice
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
126 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.09.2019SK VS Č. Budějovice
Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
127 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.09.2019SK VS Č. Budějovice
Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném
128 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.09.2019SK VS Č. Budějovice
Mistrovství ČR družstev dorostu ve sprintu v Českém Vrbném
129 SJEZD / plánovaný závod rozpis
15.09.2019SK VS Č. Budějovice
5. Národní kontrolní závod v Troji
130 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.09.2019Univerzitní sportovní klub Praha
6. Národní kontrolní závod v Troji
131 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.09.2019Univerzitní sportovní klub Praha
Hanácký slalom
132 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.09.2019UP Olomouc
Slalom v Třebechovicích
136 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.09.2019SK Třebechoviceřeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
Podřipský slalom
134 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.09.2019Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
Hanácký slalom
133 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.09.2019UP Olomouc
Slalom v Třebechovicích
137 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.09.2019SK Třebechoviceřeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
Podřipský slalom
135 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.09.2019Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
Klatovský slalom ve Strakonicích
138 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.10.2019Kanoistický klub Klatovy z.s.
BOBR CUP
140 SJEZD / plánovaný závod rozpis
05.10.2019TJ Vodní Sporty Litovel
Klatovský slalom ve Strakonicích
139 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.10.2019Kanoistický klub Klatovy z.s.
Krumlovský maraton
141 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.10.2019BS Vlašim
Podzimní sjezd na Lužnici
143 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.10.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
Podzimní sjezd na Lužnici
142 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.10.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě

Statistika počtu hodnocených závodníků podle závodů a kategorií

 sj 1
16.03.19
sj 2
16.03.19
sj 3
23.03.19
sj 4
23.03.19
sj 5
24.03.19
sj 6
24.03.19
sj 7
30.03.19
sj 8
30.03.19
sj 9
31.03.19
sj 10
31.03.19
sj 11
04.04.19
sl 16
06.04.19
sl 17
06.04.19
sj 12
06.04.19
sj 13
06.04.19
sj 20
06.04.19
sj 21
06.04.19
sl 18
07.04.19
sl 19
07.04.19
sj 14
07.04.19
sj 15
07.04.19
sj 22
07.04.19
sj 23
07.04.19
sl 24
13.04.19
sl 25
14.04.19
sj 26
18.04.19
sj 27
20.04.19
sj 28
21.04.19
sj 35
27.04.19
sl 33
27.04.19
sl 31
27.04.19
sj 37
28.04.19
sl 34
28.04.19
sl 32
28.04.19
sj 40
02.05.19
sl 47
04.05.19
sl 45
04.05.19
sj 41
04.05.19
sj 42
04.05.19
sl 48
05.05.19
sl 46
05.05.19
sj 43
05.05.19
sj 44
05.05.19
sl 52
11.05.19
sj 51
11.05.19
sl 56
11.05.19
sl 49
11.05.19
sl 54
11.05.19
sl 53
12.05.19
sl 57
12.05.19
sl 50
12.05.19
sl 55
12.05.19
sl 58
15.05.19
sl 59
16.05.19
sl 60
18.05.19
sl 61
19.05.19
sj 62
22.05.19
sl 63
25.05.19
sj 65
25.05.19
sj 67
26.05.19
sl 64
26.05.19
sl 70
01.06.19
sl 68
01.06.19
sl 71
02.06.19
sl 69
02.06.19
sj 72
06.06.19
sl 73
08.06.19
sl 74
09.06.19
sl 75
15.06.19
sl 76
16.06.19
sl 79
22.06.19
sj 81
23.06.19
sl 83
29.06.19
sl 87
29.06.19
sl 85
29.06.19
sj 82
29.06.19
sl 88
30.06.19
sl 86
30.06.19
sl 84
30.06.19
sl 91
13.07.19
sl 92
14.07.19
C1M3222201714854413303333181823273216152324142018321843291835164053113946------39514232538172124201758551969333262175316461263632828313216691766015167574
C1W778107622------8111157------10868------15146571314101113872011------2110------194617---19351616112019151419171419111985282421211917717141171461616
K1M25256059545126232121218710422214242849616123839898915282755589154577320431503333431232525471537845846357460382698963020357571927115369129231019910910491914318755211765439121115
K1W13132726262014138883135652423303165252352538121340263340262753062------30513231111526293012232924115858166638366432553249756565353393916752447221145754
C2M------108761100---23365---12334333698165512659718------815------958------945758763251615216145121133111716824532258910
C2X---------------------------------14------------03---------------------------55---43------313------412------3133310133106---33---19---16---6756---441213------10134---14491011
PWK---------------------------------5---------------4---------------98------------------------------17---------17---------111---------111------5---------2------------15---15------------------------918------188---88
PWC---------------------------------------------------------------------11------------------------------4---------3---------5------------3---------3------------------------3---3------------------------13------31---22
C2W---------------------------------------------------------------------------5------------------------5---------------------------------------------------------------2------------4---4---3------------55---------------------------
PW------------------------------------------------------------------------------------18------17---------------------------------8------------7------------------------------------------------------------------------------------------------
C2P---------------------------------------------------------------------------------------------------------0---------0---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FOR---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------7---3---------------------------------------------------
Celkem4847127123111975144333350167190394289831521673430838019219254747317912618216712314862164307343416525728271626483153122154851311461177324423787396163173353180293171250612552492242202022001104061193538212292298290
Oddíl

Typ závodu

Trať