3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile

27.04.2019   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Jan Polesný   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.17:31,49 75/141/0
2. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno17:51,5220.03/1,968/0/104
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto17:56,4224.93/2,462/129/0
4.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc17:57,0125.52/2,457/0/92
5.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.18:04,6933.20/3,253/117/0
6.1/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.18:41,4569.96/6,749/105/0
7.1/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm18:50,9079.41/7,646/0/80
8.2/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov19:10,7199.22/9,443/93/0
9.2/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc19:13,19101.70/9,740/0/68
10. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.19:22,88111.39/10,637/81/0
11.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.19:29,64118.15/11,235/69/0
12.3/DSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk19:40,38128.89/12,333/0/56
13.2/VMLISICKÝ David 1981 2 Olomouc20:00,59149.10/14,231/0/50
14. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto20:01,69150.20/14,329/57/0
15.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.20:07,70156.21/14,927/45/0
16.3/DMSALAJ František 2004 2 Litovel20:08,30156.81/14,925/0/44
17.4/DMKRATOCHVÍL Martin   2 Olomouc20:08,31156.82/14,923/0/38
18.5/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel20:16,08164.59/15,721/0/32
19.3/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.20:29,84178.35/17,019/33/0
20.3/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.20:57,39205.90/19,617/27/0
21. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto21:04,97213.48/20,315/21/0
22. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK21:05,31213.82/20,314/0/26
23.6/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.21:24,65233.16/22,213/15/0
24.7/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.21:31,09239.60/22,812/9/0
25.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.21:44,54253.05/24,111/3/0
26.2/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.22:03,93272.44/25,910/2/0
27.8/DMVITOUL Tomáš   3 Litovel22:05,69274.20/26,19/0/20
28.4/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc22:16,13284.64/27,18/0/14
29.3/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel22:34,35302.86/28,87/0/8
30.9/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc23:02,92331.43/31,56/0/2
31.10/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel23:19,20347.71/33,15/0/1
32. ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.29:34,68723.19/68,84/1/0
  PAPULA Jan   2 LitovelDNS 0/0/0
  ŠMOLDAS Michal 1998 1 LitovelDNS 0/0/0
  SLANINA Vladimír 1994 MT L.ŽatecDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.16:55,40 75/145/0
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.17:05,4710.07/1,068/133/0
3.3/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel17:27,4832.08/3,262/0/165
4.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha17:45,2449.84/4,957/121/0
5.4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha17:45,7450.34/5,053/109/0
6.5/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.17:47,7752.37/5,249/97/0
7.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno17:47,8152.41/5,246/0/153
8.6/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc17:51,2855.88/5,543/0/141
9.1/DMKNEBLOVÁ Tereza   1 Olomouc17:54,6759.27/5,840/0/129
10.2/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.18:07,9472.54/7,137/85/0
11.3/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav18:33,6898.28/9,735/73/0
12.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor19:02,64127.24/12,533/61/0
13.4/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno19:08,60133.20/13,131/0/117
14.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc19:22,21146.81/14,529/0/105
15.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc19:26,26150.86/14,927/0/93
16.4/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc19:30,28154.89/15,325/0/81
17.5/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí19:41,56166.17/16,423/0/69
18.5/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc19:41,60166.20/16,421/0/63
19.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.19:47,20171.80/16,919/55/0
20.2/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník19:58,37182.97/18,017/0/57
21.6/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz19:58,48183.08/18,015/49/0
22.7/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel20:07,75192.35/18,914/0/51
23.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc20:27,54212.14/20,913/0/45
24.8/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno20:29,41214.01/21,112/0/39
25.3/VLACINOVÁ Leona 1974 2 Semily20:33,67218.27/21,511/43/0
26.3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto20:33,81218.41/21,510/37/0
27.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc20:34,91219.51/21,69/0/33
28.5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc20:35,25219.85/21,78/0/27
29.9/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel20:54,00238.60/23,57/0/21
30.7/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav20:55,89240.49/23,76/31/0
31.6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.21:15,88260.48/25,75/25/0
32.6/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc21:17,71262.31/25,84/0/15
33.8/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK21:26,97271.57/26,73/0/9
34.7/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 2 Loko Plz21:36,13280.73/27,62/19/0
35.7/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK22:00,40305.00/30,01/0/3
36.9/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK22:27,62332.22/32,70/0/2
37.4/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.22:41,40346.00/34,10/13/0
38.8/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc23:27,56392.17/38,60/0/1
39.10/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.26:13,24557.84/54,90/7/0
40.11/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz29:01,09725.69/71,50/1/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno15:49,10 75/0/166
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc15:53,083.98/0,468/0/154
3.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.15:54,645.54/0,662/231/0
4. HRIC Filip 1993 MT Olomouc16:03,0013.90/1,557/0/142
5. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:19,3030.20/3,253/219/0
6.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha16:27,9538.85/4,149/207/0
7.1/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha16:38,6949.59/5,246/195/0
8.2/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno16:38,8349.73/5,243/0/130
9.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc16:39,3150.21/5,340/0/118
10.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha16:40,7351.63/5,437/183/0
11.3/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště16:46,5557.45/6,135/171/0
12.3/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha16:48,9959.89/6,333/159/0
13.4/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz16:50,1361.03/6,431/147/0
14.5/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí16:58,1269.02/7,329/0/106
15.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz16:58,7569.65/7,327/135/0
16.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK17:00,4171.31/7,525/123/0
17.4/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha17:01,5272.42/7,623/111/0
18.6/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc17:07,7578.65/8,321/0/94
19. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí17:08,5379.43/8,419/0/82
20.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily17:11,0481.94/8,617/105/0
21.5/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov17:11,9082.80/8,715/99/0
22.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc17:18,9389.83/9,514/0/76
23.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov17:28,6099.50/10,513/93/0
24.7/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.17:37,32108.22/11,412/87/0
25.6/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:39,13110.03/11,611/81/0
26.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno17:48,10119.00/12,510/0/70
27. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto17:57,14128.04/13,59/75/0
28.4/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc17:58,81129.71/13,78/0/64
29.5/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc18:06,28137.18/14,57/0/58
30.4/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.18:17,20148.10/15,66/69/0
31.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc18:23,42154.32/16,35/0/52
32.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha18:23,59154.49/16,34/63/0
33.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz18:26,28157.19/16,63/57/0
34.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:32,18163.08/17,22/0/46
35.8/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc18:37,12168.02/17,71/0/40
36.3/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav18:47,37178.27/18,80/51/0
37.9/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.18:48,21179.11/18,90/45/0
38.6/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice18:57,22188.12/19,80/39/0
39.7/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk18:57,40188.30/19,80/0/34
40.7/U23KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.19:18,08208.98/22,00/33/0
41.4/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc19:20,97211.87/22,30/0/28
42.8/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc19:30,43221.33/23,30/0/22
43.4/VKODET Marcel 1965 3 L.Žatec20:08,65259.55/27,30/27/0
44.10/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.20:09,04259.94/27,40/21/0
45.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz20:17,56268.46/28,30/15/0
46.5/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc20:20,51271.41/28,60/0/16
47.9/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.20:28,05278.95/29,40/9/0
48.10/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí20:31,12282.02/29,70/0/10
49.11/DSWALTER David 2001 2 Šumperk20:38,89289.79/30,50/0/4
50.11/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.20:42,01292.91/30,90/3/0
51.12/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí21:02,41313.31/33,00/0/3
52.12/DSBERKA Štěpán   3 Litovel21:22,07332.97/35,10/0/2
53.13/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště21:37,14348.04/36,70/2/0
54.14/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí21:38,01348.91/36,80/0/1
55.6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto22:04,56375.46/39,60/1/0
  EISNER Tomáš 1987 Loko PlzDNS 0/0/0
  STEHLÍK Alexander 2002 3 TrutnovDNS 0/0/0
  STRATIL Filip 2006 3 LitovelDNS 0/0/0
  MARTINKA Antonín 1993 2 KroměřížDNS 0/0/0
  NEUBERT Adam 1997 1 OlomoucDNS 0/0/0
  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK BrnoDNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.19:06,25 75/60/0
2.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno19:17,7311.48/1,068/0/72
3.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.19:37,1530.90/2,762/48/0
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza   1 Olomouc19:39,4633.21/2,957/0/60
5.3/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:49,1242.87/3,753/36/0
6.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc19:58,4052.15/4,549/0/48
7.4/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno21:10,52124.27/10,846/0/36
8.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.21:30,05143.80/12,543/24/0
9.5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.21:37,44151.19/13,240/12/0
10.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno21:38,28152.03/13,337/0/24
11.4/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí21:40,65154.40/13,535/0/18
12.3/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc22:31,42205.17/17,933/0/12
13.6/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc26:33,71447.46/39,031/0/6

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
MT Pardub.
Vys.Mýto
16:59,11 75/97/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
17:07,398.28/0,868/0/91
3.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
17:17,1818.07/1,862/85/79
4.1/DSJANŮ Filip
KLÍMA Vojtěch
2002
2002
1 Olomouc
Č.Kruml.
18:42,20103.09/10,157/73/67
5.2/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
18:48,25109.14/10,753/0/55
6.1/DMVANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
3 VS Tábor
Postřelm
18:52,36113.25/11,149/61/43
7.1/VMLISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
18:58,66119.55/11,746/49/31
8.3/U23ŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
1 Týniště
Trutnov
19:05,63126.52/12,443/37/0
9.2/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
19:07,39128.28/12,640/0/19
10.2/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
19:14,17135.06/13,337/0/13
11.1/VCHLOUBA Luboš
SLANINA Vladimír
1959
1969
1 Boh.Pha
L.Žatec
19:23,74144.63/14,235/25/0
12.3/DMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
19:32,47153.36/15,033/0/7
13. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
20:15,93196.82/19,331/13/0
14.4/U23WALTER Jakub
RUFFER Jakub
1998
2007
2 Olomouc
Pardub.
20:56,20237.09/23,329/7/1
15.2/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
2 Tech.Pha
Tech.Pha
21:13,60254.49/25,027/1/0
16.3/DSBUNDOVÁ Simona
PLÁŠILOVÁ Anežka
2004
2002
Pardub.
Pardub.
31:11,69852.58/83,725/0/0
  ŠMOLDAS Michal
ZAPLETAL Vojtěch
1998
1998
1 Litovel
Boh.Pha
DNS 0/0/0
Oddíl