7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP

17.08.2019   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:46,84 00:47,88 00:47,88 75/190/0
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:48,91 00:48,34 00:48,340.46/1,068/178/0
3.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:50,08 00:49,39 00:49,391.51/3,262/0/117
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:49,81 00:49,86 00:49,861.98/4,157/166/0
5. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:49,17 00:50,09 00:50,092.21/4,653/154/0
6. OBADIĆ Luka 1996 9 CRO Končar00:50,32 00:50,35 00:50,352.47/5,20/0/0
7.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:49,97 00:50,49 00:50,492.61/5,549/0/105
8. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:49,94 00:50,89 00:50,893.01/6,346/0/93
9.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc00:50,63 00:51,35 00:51,353.47/7,243/0/81
10.1/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:50,66 00:51,56 00:51,563.68/7,740/142/0
11. TOLIĆ Ivan 1996 9 CRO Končar00:50,96 00:52,18 00:52,184.30/9,00/0/0
12.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:51,42 01:01,69 01:01,6913.81/28,837/130/0
13. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:52,26 00:51,45 00:51,453.57/7,535/118/0
14. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:51,45 00:53,45 00:53,455.57/11,633/106/0
15. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:52,31 00:51,86 00:51,863.98/8,331/94/0
16.1/VHOHNJEC Tomislav 1979 9 CRO Končar00:53,04 00:52,56 00:52,564.68/9,80/0/0
17.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:52,81 00:56,84 00:56,848.96/18,729/0/69
18.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 2 Pardub.00:52,85 00:56,55 00:56,558.67/18,127/82/0
19.2/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.00:53,38 00:53,48 00:53,485.60/11,725/70/0
20. JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto00:56,54 00:53,47 00:53,475.59/11,723/58/0
21.1/U18OŠTRBENK MAJ 2002 9 Kajak kanu klub Čatež, Sloveni00:53,52 00:54,48 00:54,486.60/13,80/0/0
22.4/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.01:07,88 00:53,87 00:53,875.99/12,521/46/0
23.3/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm00:54,73 00:53,98 00:53,986.10/12,719/0/63
24.5/U23HENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.00:54,74 01:13,22 01:13,2225.34/52,917/0/57
25.3/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:58,26 00:55,63 00:55,637.75/16,215/40/0
26.6/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.00:58,65 00:56,19 00:56,198.31/17,414/34/0
27.4/DMSALAJ František 2004 2 Litovel01:00,18 00:56,22 00:56,228.34/17,413/0/51
28.5/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel01:00,98 00:56,41 00:56,418.53/17,812/0/45
29.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel00:57,34 00:59,00 00:59,0011.12/23,211/0/39
30.6/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.01:00,61 00:58,51 00:58,5110.63/22,210/28/0
31. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto00:59,62 01:00,71 01:00,7112.83/26,89/22/0
32.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:02,72 00:59,84 00:59,8411.96/25,08/0/33
33.7/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov01:27,50 01:00,03 01:00,0312.15/25,47/16/0
34.8/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.01:01,47 01:00,06 01:00,0612.18/25,46/10/0
35.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha01:03,64 01:00,10 01:00,1012.22/25,55/4/0
36.2/VSCHLOUBA Luboš 1959 Boh.Pha01:05,94 01:00,66 01:00,6612.78/26,74/3/0
37.2/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov01:01,13 01:02,10 01:02,1014.22/29,73/2/0
38. CRESSER NICKY 1981 9 Nottingham Kayak Club01:10,15 01:01,40 01:01,4013.52/28,20/0/0
39.9/DMVITOUL Tomáš 2003 3 Litovel01:30,22 01:01,85 01:01,8513.97/29,22/0/27
40.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno01:04,00 01:01,88 01:01,8814.00/29,21/0/21
41.3/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel01:03,90 01:02,09 01:02,0914.21/29,70/0/15
42.4/ZSPAPULA Jan 2005 2 Litovel01:11,48 01:02,14 01:02,1414.26/29,80/0/9
43.5/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc01:02,42 01:07,60 01:07,6019.72/41,20/0/3
44.10/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc01:19,93 01:04,53 01:04,5316.65/34,80/0/2
45.11/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel01:06,27 01:15,34 01:15,3427.46/57,40/0/1
46.6/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.01:08,83 01:23,93 01:23,9336.05/75,30/1/0
47.7/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.01:27,63 01:11,12 01:11,1223.24/48,50/0/0
48.12/DMSMADILO MAKS 2004 9 CRO Končar01:15,59 01:12,27 01:12,2724.39/50,90/0/0
49.2/U18ŠTEBLAJ MARK 2004 9 SLOVINSKO01:15,89 01:13,07 01:13,0725.19/52,60/0/0
50. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003957.12/8.264,70/0/0
51. ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003957.12/8.264,70/0/0
52. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003957.12/8.264,70/0/0
53. VANĚK Matěj 2004 VS Tábor00:00,00 00:00,00 06:45,003957.12/8.264,70/0/0
54. ZONJIĆ Jadran 1996 9 CRO Končar00:00,00 00:00,00 06:45,003957.12/8.264,70/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:51,21 00:49,51 00:49,51 75/140/0
2.2/U23DUPRAS PHENICIA   9 FRANCE00:50,17 00:50,03 00:50,030.52/1,10/0/0
3.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:50,61 00:50,47 00:50,470.96/1,968/128/0
4.4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:52,51 00:50,78 00:50,781.27/2,662/116/0
5.5/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:50,14 00:51,25 00:51,251.74/3,557/0/148
6.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:51,00 00:51,56 00:51,562.06/4,253/104/0
7.6/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:51,09 00:51,81 00:51,812.30/4,649/0/136
8.7/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc00:51,48 00:51,95 00:51,952.44/4,946/0/124
9.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:50,93 00:52,17 00:52,172.66/5,443/0/112
10.8/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:52,59 00:53,57 00:53,574.07/8,240/92/0
11.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:54,91 00:53,07 00:53,073.56/7,237/0/100
12.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:56,94 00:53,39 00:53,393.88/7,835/80/0
13.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:53,69 00:53,52 00:53,524.01/8,133/68/0
14.9/U23COLLIN GEORGINA   9 AUSTRALIA00:54,23 00:53,63 00:53,634.12/8,30/0/0
15.1/U18JANČAR ŽIVA 2002 9 SLOVINSKO00:54,55 00:53,89 00:53,894.38/8,80/0/0
16.3/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:02,81 00:54,18 00:54,184.67/9,431/56/0
17.2/U18ŠTEBLAJ ANA 2002 9 SLOVINSKO00:56,57 00:54,44 00:54,444.93/10,00/0/0
18.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:54,87 00:58,81 00:58,819.30/18,829/0/88
19.10/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:55,04 00:58,78 00:58,789.27/18,727/0/76
20. DREIER VALENTINA   9 AUSTRIA01:01,26 00:55,27 00:55,275.76/11,60/0/0
21.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:57,83 00:55,78 00:55,786.27/12,725/0/64
22.4/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí00:56,39 00:56,59 00:56,597.08/14,323/0/52
23. DILAI MAGDALEN 1986 9 Nottingham Kayak Club00:59,12 00:56,64 00:56,647.13/14,40/0/0
24.11/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:58,23 00:56,83 00:56,837.32/14,821/50/0
25.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc00:56,96 00:57,46 00:57,467.95/16,119/0/46
26.12/U23DURRANT ESME 2000 9 Nottingham Kayak Club00:57,12 00:57,65 00:57,658.14/16,40/0/0
27.13/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Boh.Pha00:58,33 00:57,65 00:57,658.14/16,417/44/0
28.14/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha00:57,78 01:02,25 01:02,2512.74/25,715/38/0
29.5/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc00:58,10 00:58,99 00:58,999.48/19,114/0/40
30.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.00:58,23 00:58,46 00:58,468.95/18,113/32/0
31. MARTINKOVÁ Blanka 1994 Kroměříž00:58,47 00:58,52 00:58,529.01/18,212/0/34
32.6/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:59,91 00:58,74 00:58,749.23/18,611/26/0
33.2/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:02,96 00:59,00 00:59,009.49/19,210/0/28
34.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:59,08 01:14,88 01:14,8825.37/51,29/0/22
35.4/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:00,07 01:07,05 01:07,0517.54/35,48/20/0
36.7/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK01:02,54 01:00,50 01:00,5010.99/22,27/0/16
37.8/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz01:18,78 01:01,00 01:01,0011.49/23,26/14/0
38.1/U14GLOBOKAR SARA 2006 9 SLOVINSKO01:08,77 01:01,61 01:01,6112.10/24,40/0/0
39.15/U23CHMIEL KASIA 2000 9 Nottingham Kayak Club01:47,27 01:01,93 01:01,9312.42/25,10/0/0
40.16/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel00:00,00 01:02,70 01:02,7013.19/26,65/0/10
41.5/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:02,72 01:02,89 01:02,8913.38/27,04/0/4
42.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:05,45 01:07,12 01:07,1217.61/35,63/8/0
43.5/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.01:17,50 01:08,49 01:08,4918.98/38,32/2/0
44.6/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc01:27,34 01:14,07 01:14,0724.56/49,61/0/3
45.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:16,13 01:27,07 01:27,0737.56/75,90/0/2
46.7/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.01:18,92 01:39,26 01:39,2649.75/100,50/1/0
47.3/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.00:00,00 01:25,56 01:25,5636.06/72,80/0/0
48.17/U23SEED ELLIE 1996 9 Pinkston Panthers00:00,00 01:28,50 01:28,5038.99/78,80/0/0
49.1/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno02:50,28 01:37,24 01:37,2447.73/96,40/0/1
50. ŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003955.49/7.989,30/0/0
51. STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 06:45,003955.49/7.989,30/0/0
52. BUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003955.49/7.989,30/0/0
53. ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 06:45,003955.49/7.989,30/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23BAROUH MAXENCE   9 FRANCE00:43,79 00:43,48 00:43,48 0/0/0
2.2/U23URANKAR ANŽE 1997 9 SLOVINSKO00:46,30 00:43,72 00:43,720.24/0,60/0/0
3. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:45,44 00:44,86 00:44,861.38/3,275/0/193
4. FRANČEŠKIN MAKS 1992 9 SLOVINSKO00:45,28 00:44,92 00:44,921.44/3,30/0/0
5. OVEN SIMON 1993 9 SLOVINSKO00:44,23 00:44,94 00:44,941.46/3,40/0/0
6. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:45,90 00:45,02 00:45,021.54/3,568/0/181
7.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha00:46,18 00:45,56 00:45,562.08/4,862/231/0
8.4/U23NOVAK TIM 1997 9 SLOVINSKO00:45,57 00:46,04 00:46,042.56/5,90/0/0
9. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:47,09 00:46,16 00:46,162.68/6,257/0/169
10.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:47,33 00:46,32 00:46,322.84/6,553/0/157
11.5/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:45,33 00:46,57 00:46,573.10/7,149/219/0
12. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:45,61 00:46,59 00:46,593.11/7,246/207/0
13.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:47,04 00:46,71 00:46,713.23/7,443/0/145
14. ŠRÁMEK Jonatan 1994 2 Olomouc00:47,43 00:46,99 00:46,993.51/8,140/0/133
15.1/U18OŠTRBENK VID 2001 9 Kajak kanu klub Čatež, Sloveni00:46,70 00:47,17 00:47,173.69/8,50/0/0
16. CRESSER NICKY 1981 9 Nottingham Kayak Club00:46,08 00:47,54 00:47,544.06/9,30/0/0
17. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:47,46 00:48,85 00:48,855.37/12,437/0/121
18.2/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:47,47 00:47,56 00:47,564.08/9,435/195/0
19.2/U18NOVAK URBAN   9 SLOVINSKO00:51,06 00:47,54 00:47,544.06/9,30/0/0
20.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.00:47,61 00:48,51 00:48,515.03/11,633/183/0
21.6/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:47,68 00:48,87 00:48,875.39/12,431/171/0
22.3/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha00:47,93 00:47,70 00:47,704.22/9,729/159/0
23.3/U18MACKIC DUSAN 2001 9 BOSNA01:00,74 00:47,76 00:47,764.28/9,80/0/0
24.4/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:57,26 00:47,86 00:47,864.38/10,127/0/109
25. ZLATAROV ALEKSANDAR   9 KK ILINDEN 90, SKOPJE, MACEDON00:49,42 00:48,75 00:48,755.27/12,10/0/0
26.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:48,84 00:49,66 00:49,666.18/14,225/0/103
27. SPASIKJ LJUBOMIR   9 KKK ARKA-BOREC VELES, MACEDONI00:49,00 00:49,33 00:49,335.85/13,50/0/0
28.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:49,27 00:49,55 00:49,556.07/14,023/0/97
29.7/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:50,94 00:49,46 00:49,465.98/13,821/147/0
30.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:50,64 00:49,57 00:49,576.10/14,019/135/0
31.4/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:49,61 00:49,98 00:49,986.50/14,917/129/0
32.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:49,90 00:50,64 00:50,647.16/16,515/0/91
33.5/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:49,92 00:50,36 00:50,366.88/15,814/123/0
34.8/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:50,25 00:50,00 00:50,006.52/15,013/0/85
35.5/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc00:50,11 00:52,22 00:52,228.74/20,112/0/79
36. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:50,48 00:50,20 00:50,206.72/15,511/117/0
37.6/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:50,65 00:50,28 00:50,286.81/15,710/0/73
38.9/U23CIVICO JACK 1997 9 Pennine Canoe Club00:50,70 00:53,63 00:53,6310.15/23,30/0/0
39.4/U18HUGHES RYAN 2003 9 AUSTRALIA00:59,53 00:50,86 00:50,867.38/17,00/0/0
40.6/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:50,93 00:52,37 00:52,378.89/20,49/0/67
41.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:51,20 00:51,10 00:51,107.62/17,58/0/61
42.10/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:54,30 00:51,19 00:51,197.71/17,77/111/0
43.7/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:51,25 01:13,57 01:13,5730.10/69,26/105/0
44.7/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:51,53 00:58,76 00:58,7615.28/35,15/99/0
45. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:52,71 00:52,23 00:52,238.75/20,14/93/0
46.11/U23SHEPPY ALEX 1998 9 Devizes Canoe Club00:52,33 00:52,44 00:52,448.96/20,60/0/0
47. BEEVERS JOE 1993 9 Nottingham Kayak Club00:52,51 59:59,99 59:59,993556.51/8.179,60/0/0
48. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž00:53,63 00:52,56 00:52,569.08/20,93/0/55
49.8/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk00:52,64 01:04,66 01:04,6621.18/48,72/0/49
50.2/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:57,99 00:53,27 00:53,279.79/22,51/0/43
51.3/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:53,69 00:53,36 00:53,369.88/22,70/87/0
52.1/U14KUPSCH TJAS TIL 2005 9 SLOVINSKO00:59,66 00:53,38 00:53,389.90/22,80/0/0
53.4/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:59,73 00:53,62 00:53,6210.14/23,30/0/37
54.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:54,67 00:53,76 00:53,7610.28/23,60/81/0
55.9/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:54,69 00:54,09 00:54,0910.61/24,40/75/0
56.5/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:56,25 00:54,84 00:54,8411.36/26,10/69/0
57.10/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:55,12 00:55,20 00:55,2011.72/27,00/63/0
58. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:55,27 00:00,00 06:41,003957.52/9.101,90/0/31
59.4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:55,81 01:02,08 01:02,0818.60/42,80/57/0
60.11/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:55,93 01:32,40 01:32,4048.92/112,50/0/25
61.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:55,98 00:57,79 00:57,7914.31/32,90/0/19
62.12/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:57,55 00:56,19 00:56,1912.71/29,20/0/13
63.13/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště01:09,88 00:56,44 00:56,4412.96/29,80/51/0
64.14/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.00:58,16 00:56,49 00:56,4913.01/29,90/45/0
65.8/DSWALTER David 2001 2 Šumperk01:02,45 00:56,51 00:56,5113.03/30,00/0/7
66. CINKO Radek 1993 2 Pardub.01:01,13 00:56,97 00:56,9713.49/31,00/39/0
67.15/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:57,02 01:00,95 01:00,9517.47/40,20/0/6
68.2/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 3 Pardub.00:57,15 01:11,14 01:11,1427.66/63,60/33/0
69.16/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí00:00,00 00:58,18 00:58,1814.70/33,80/0/5
70.17/DMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:58,96 00:59,37 00:59,3715.89/36,50/0/4
71.6/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno01:02,19 00:59,13 00:59,1315.65/36,00/0/3
72.7/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.01:00,54 00:59,24 00:59,2415.76/36,20/27/0
73.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.01:00,14 00:59,40 00:59,4015.92/36,60/21/0
74.18/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:03,35 00:59,44 00:59,4415.96/36,70/15/0
75.1/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz01:00,47 01:03,31 01:03,3119.83/45,60/9/0
76.8/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno01:00,76 01:00,60 01:00,6017.12/39,40/0/2
77.2/U14SINGLETON HUW 2006 9 Nottingham Kayak Club01:37,89 01:00,72 01:00,7217.24/39,70/0/0
78.3/U14ENOCH JOE 2006 9 Nottingham Kayak Club01:24,41 01:00,91 01:00,9117.43/40,10/0/0
79.9/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:21,44 01:01,47 01:01,4717.99/41,40/3/0
80.19/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:02,15 02:03,80 02:03,8080.32/184,70/0/1
81.3/VMVRBATA Jaroslav 1975 2 Pardub.01:05,48 01:02,81 01:02,8119.33/44,50/2/0
82.9/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel01:14,66 01:05,89 01:05,8922.41/51,50/0/0
83.10/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.01:17,99 01:10,41 01:10,4126.93/61,90/1/0
84.4/U14BUTLER ED 2005 9 Nottingham Kayak Club01:14,78 59:59,99 59:59,993556.51/8.179,60/0/0
85.5/U14VINKOVIC GASPER 2005 9 SLOVINSKO01:21,60 01:41,43 01:41,4357.95/133,30/0/0
86. ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 06:45,003961.52/9.111,10/0/0
87. MARJANOVIC MARKO   9 KK DRINA - BAJINA BAŠTA, SERBI00:00,00 00:00,00 06:45,003961.52/9.111,10/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:57,75 00:53,52 00:53,52 75/0/85
2.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.00:55,63 00:55,39 00:55,391.87/3,568/67/0
3.3/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:54,17 00:56,09 00:56,092.57/4,862/55/0
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:56,70 00:56,95 00:56,953.43/6,457/0/73
5.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:57,55 00:57,08 00:57,083.56/6,753/0/61
6.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.00:58,37 00:57,16 00:57,163.64/6,849/43/0
7.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc00:55,36 00:57,87 00:57,874.35/8,146/0/49
8. GRŽIN Alba Zoe 1996 9 CRO Končar00:56,61 00:58,87 00:58,875.35/10,00/0/0
9.4/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:00,55 01:01,34 01:01,347.82/14,643/31/0
10.5/U23WILSON MADISON 1999 9 AUSTRALIA00:59,99 01:01,36 01:01,367.84/14,60/0/0
11.6/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:09,43 01:01,44 01:01,447.92/14,840/19/0
12.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:11,72 01:02,03 01:02,038.51/15,937/0/37
13.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:03,12 01:03,41 01:03,419.89/18,535/0/31
14.3/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:05,68 00:00,00 06:41,003947.48/7.375,733/7/0
15.4/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.01:08,82 01:09,02 01:09,0215.50/29,031/1/0
16.5/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:12,84 01:09,68 01:09,6816.16/30,229/0/25
17.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:43,70 01:10,13 01:10,1316.61/31,027/0/19
18.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:10,18 01:11,46 01:11,4617.94/33,525/0/13
19.7/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc00:00,00 01:10,94 01:10,9417.42/32,523/0/7
20.4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:14,96 01:17,56 01:17,5624.04/44,921/0/1
21. STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 06:45,003951.48/7.383,20/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HOCHSCHORNER Peter
HOCHSCHORNER Pavol
1979
1979
9 SVK
SVK
00:48,33 00:48,12 00:48,12 0/0/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:47,13 00:48,31 00:48,310.19/0,475/0/91
3. OBADIĆ Luka
TOLIĆ Ivan
1996
1996
9 CRO Končar
CRO Končar
00:49,14 00:48,93 00:48,930.81/1,70/0/0
4. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:50,18 00:49,01 00:49,010.89/1,868/128/0
5.1/U23ZAPLETAL Vojtěch
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Boh.Pha
Litovel
00:50,18 00:49,66 00:49,661.54/3,262/116/79
6. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
00:48,99 00:50,14 00:50,142.02/4,257/104/0
7.2/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:51,36 00:50,27 00:50,272.15/4,553/92/67
8.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:51,39 00:51,23 00:51,233.11/6,549/80/0
9.1/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:50,90 00:51,81 00:51,813.69/7,746/0/55
10.3/U23ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,38 00:54,83 00:54,836.71/13,943/68/0
11.4/U23ŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
1 Týniště
Trutnov
00:51,56 00:53,06 00:53,064.94/10,340/56/0
12.1/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
2 Postřelm
VS Tábor
00:54,24 00:51,67 00:51,673.55/7,437/44/43
13.5/U23NACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:52,00 00:52,81 00:52,814.69/9,735/0/31
13.2/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
00:55,36 00:52,00 00:52,003.88/8,133/0/19
15. TATÍČEK Miroslav
PISCHEK Jan
1985
1977
2 Pardub.
Pardub.
00:53,98 00:54,04 00:54,045.92/12,331/32/0
16.2/VCHLOUBA Luboš
SLANINA Vladimír
1959
1969
1 Boh.Pha
L.Žatec
00:54,27 00:55,37 00:55,377.25/15,129/26/0
17.3/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
00:57,12 00:55,22 00:55,227.10/14,827/0/13
18. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:56,47 00:56,24 00:56,248.12/16,925/20/0
19.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra
WALTER David
2001
2001
2 Olomouc
Šumperk
00:57,12 00:58,54 00:58,5410.42/21,723/0/7
20.3/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
00:59,22 01:04,07 01:04,0715.95/33,121/0/1
21.4/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
01:00,89 01:01,71 01:01,7113.59/28,219/14/0
22.3/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
01:02,15 06:29,72 06:29,72341.60/709,917/8/0
23.1/ZSBEIER Alva
FLORIÁN Jindřich
2005
2006
2 Trutnov
Trutnov
00:00,00 01:03,66 01:03,6615.54/32,315/2/0
24.2/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
02:45,57 01:09,00 01:09,0020.88/43,414/1/0
25. VAŇKOVÁ Klára
VANĚK Matěj
2001
2004
2 VS Tábor
VS Tábor
00:00,00 00:00,00 06:45,003956.88/8.222,90/0/0
Oddíl