Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky v roce 2019

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 2 2   10 10   24
2.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou       10 10   20
3.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno       9 9   18
4.Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno         9 8 17
5.Zedníčková Michaela 2005 064055 SKK Vysoké Mýto       13 1   14
 Novosadová Eliška 2005 119206 UP Olomouc 2     8   4 14
7.Kvapil Ondřej 2007 064040 SKK Vysoké Mýto       13     13
 Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto       13     13
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       9 4   13
10.Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc 2 2   8     12
 Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 2 2     8   12
 Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 2 2     8   12
 Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 2     10     12
 Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto       11 1   12
 Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 2     10     12
 Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto         10 2 12
17.Pavelková Eva 2008 128017 Vodní sporty Desná 2     8     10
 Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 6     4     10
 Jurajdová Veronika 2007 128007 Vodní sporty Desná 2     8     10
 Jurajdová Simona 2007 128006 Vodní sporty Desná 2     8     10
 Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 6 4         10
 Erlová Natálie 2006 009019 Univerzitní sportovní klub Praha 4 6         10
 Pomajbík Filip 2006 119187 UP Olomouc 2     8     10
 Šotek Adam 2005 119118 UP Olomouc 2     8     10
 Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 2 2 2 2 2   10
 Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 2     8     10
 Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 6 4         10
 Hansgutová Monika 2005 119207 UP Olomouc 2     8     10
 Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc       6   4 10
 Zeman Šimon 2004 133127 SK Veselí nad Moravou       10     10
 Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno       10     10
 Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou       10     10
 Doležal Tomáš 2002 133022 SK Veselí nad Moravou       10     10
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno       10     10
 Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto       10     10
 Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou       10     10
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno       10     10
 Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou         10   10
39.Míka Hynek 2006 026001 SK Domeček Soběslav       8   1 9
 Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice       1 8   9
 Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel         7 2 9
 Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel         7 2 9
 Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav       9     9
 Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 4 2   3     9
45.Bergmannová Sandra 2008 103010 Kanoe Klub Spoj Brno 2     6     8
 Tomeček Adam 2008 133015 SK Veselí nad Moravou 2     6     8
 Sekanina Matěj 2008 128018 Vodní sporty Desná       8     8
 Zeman Jakub 2007 133017 SK Veselí nad Moravou 2     6     8
 Svoboda Adam 2006 009119 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Svoboda Ondřej 2006 119190 UP Olomouc 2 2   4     8
 Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel       8     8
 Sladovník Jakub 2006 026002 SK Domeček Soběslav       8     8
 Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 2 2     4   8
 Štercl Dominik 2005 012083 DUKLA Brandýs 4 4         8
 Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 2 2   4     8
 Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice       8     8
 Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 2 2   2 2   8
 Štybnar Vojtěch 2005 119197 UP Olomouc       8     8
 Polášek Martin 2005 133034 SK Veselí nad Moravou 2     6     8
 Střechová Ela 2005 108041 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       6 2   8
 Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 2 2   4     8
 Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice   4 4       8
 Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel         8   8
 Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 4 4         8
 Urban Jaroslav 2004 119205 UP Olomouc       8     8
 Pavelka Marek 2004 128013 Vodní sporty Desná       8     8
 Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc         8   8
 Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc         8   8
 Gabrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc       8     8
 Dobešová Eva 2004 108054 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       6 2   8
 Viragh Tomáš 2004 063062 SK Týniště nad Orlicí       8     8
 Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice       8     8
 Retková Marie 2003 119215 UP Olomouc       8     8
 Kökörčin Matěj 2003 128008 Vodní sporty Desná       8     8
 Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná       8     8
 Vitoul Tomáš 2003 116107 TJ Vodní Sporty Litovel         8   8
 Lacina Jakub 2003 059021 TJ Semily       8     8
 Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav       8     8
 Kirchner David 2002 001114 TJ Bohemians Praha       8     8
 Berka Štěpán 2002 116069 TJ Vodní Sporty Litovel       8     8
 Dvořáková Dominika 2002 001115 TJ Bohemians Praha       8     8
 Dopitová Daniela 2002 119216 UP Olomouc       8     8
 Novák Filip 2002 001030 TJ Bohemians Praha       8     8
 Štěpánková Petra 2001 119068 UP Olomouc         8   8
 Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí         2 6 8
 Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc       8     8
 Báčová Michaela 1998 011023 KK Brandýs nad Labem       8     8
 Satková Martina 1998 012074 DUKLA Brandýs       6 2   8
 Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc         4 4 8
 Zieris Matyáš 1995 001103 TJ Bohemians Praha       8     8
 Krejza Filip 1989 064010 SKK Vysoké Mýto       4   4 8
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.         8   8
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 4     4     8
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem       8     8
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž       8     8
96.Strnad Ondřej 2004 128016 Vodní sporty Desná       7     7
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha       6   1 7
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc       7     7
 Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc       7     7
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice         7   7
101.Novák Tobiáš 2008 119182 UP Olomouc 2 2 2       6
 Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 4   2       6
 Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6           6
 Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 6           6
 Hauck Marek 2007 045019 KVS Hradec Králové 6           6
 Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6           6
 Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná 2     4     6
 Indruch Matěj 2006 045012 KVS Hradec Králové   6         6
 Milyan Daniel 2006 052022 TJ Loko Žatec 6           6
 Kárník Tadeáš 2006 009029 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Pollert Antonín 2006 009022 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Zvolský Kristián 2006 009161 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 6           6
 Černík Štěpán 2006 009036 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Jaroš Michael 2006 119171 UP Olomouc 2     4     6
 Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Bízek Marek 2005 012076 DUKLA Brandýs 6           6
 Jinek Hugo 2005 009146 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Červenková Amélie 2005 009138 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Komárek Jakub 2005 023037 SK VS Č. Budějovice 6           6
 Pavelková Markéta 2005 010107 SK VS Karbo Benátky 6           6
 Tkadlecová Kateřina 2005 014076 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Kadubec Matěj 2005 133035 SK Veselí nad Moravou 2     4     6
 Cardoselli Tomáš 2005 001106 TJ Bohemians Praha 2     4     6
 Brambora Ondřej 2005 014077 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Svoboda Martin 2005 052034 TJ Loko Žatec 6           6
 Drábek Matyáš 2005 045022 KVS Hradec Králové   6         6
 Slavík Vojtěch 2005 090011 Wild Water Canoe Club FROL   6         6
 Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Pelikán Václav 2005 001111 TJ Bohemians Praha 2     4     6
 Capalini Daniel 2005 012061 DUKLA Brandýs 6           6
 Novotný David 2005 023029 SK VS Č. Budějovice 6           6
 Sedláková Magdalena 2005 009099 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Hadraba Martin 2005 090014 Wild Water Canoe Club FROL 6           6
 Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel         6   6
 Bernat Pavel 2004 103019 Kanoe Klub Spoj Brno       6     6
 Součková Lucie 2004 045024 KVS Hradec Králové 4 2         6
 Pechač Jonáš 2004 009149 Univerzitní sportovní klub Praha 4   2       6
 Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov         6   6
 Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     2     6
 Vojtěchová Barbora 2004 108034 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       6     6
 Turner Karel 2004 042017 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4 2         6
 Doležal Filip 2004 133023 SK Veselí nad Moravou       6     6
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 4 2         6
 Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc       6     6
 Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc       6     6
 Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice       5 1   6
 Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn   4 2       6
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno       6     6
 Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       4   2 6
 Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc         6   6
 Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs       6     6
 Pazourek Pavel 1976 076004 TJ Jiskra Bechyně       4 2   6
 Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno         6   6
156.Šrétrová Amálie 2007 049061 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5           5
 Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4 1         5
 Kasper Jakub 2007 024056 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3   2 5
 Kutek Michal 2006 090023 Wild Water Canoe Club FROL 5           5
 Burger Jáchym 2006 009050 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5           5
 Marek Kryštof 2006 049067 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5           5
 Jelínková Sára 2005 009012 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4 1         5
 Novák Václav 2005 030071 VS Tábor 5           5
 Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 4 1         5
 Rolenc Jakub 2004 133025 SK Veselí nad Moravou       5     5
 Kuskevych Anastasia 2004 108014 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       5     5
 Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice       1 4   5
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4 1         5
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto         5   5
172.Marousková Tereza 2009 119177 UP Olomouc             4
 Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice             4
 Petriková Barbora 2008 052046 TJ Loko Žatec 4           4
 Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové 2 2         4
 Petřík Marek 2008 009088 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Plas Tobiáš 2008 009093 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Štěpánková Markéta 2008 129041 TJ Šumperk z.s. 2     2     4
 Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně       4     4
 Kočířová Valentýna 2008 119208 UP Olomouc 2 2         4
 Synek Přemysl 2007 052060 TJ Loko Žatec 4           4
 Bočková Kateřina 2007 023007 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Černý Vojtěch 2007 133030 SK Veselí nad Moravou       4     4
 Venc Ondřej 2007 011022 KK Brandýs nad Labem 2 2         4
 Trefný Vojtěch 2007 001134 TJ Bohemians Praha       4     4
 Malá Magdaléna 2007 119192 UP Olomouc 2 2         4
 Škop Jan 2007 027016 Otava Strakonice 4           4
 Milotová Dora 2007 001120 TJ Bohemians Praha       4     4
 Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       4     4
 Vrbová Marie 2007 119198 UP Olomouc 2 2         4
 Stloukalová Aneta 2007 119196 UP Olomouc 2 2         4
 Retek Václav 2007 119189 UP Olomouc 2 2         4
 Kutín Filip 2007 119218 UP Olomouc 2 2         4
 Voneš Jakub 2007 011065 KK Brandýs nad Labem 2 2         4
 Retek Toman 2007 119188 UP Olomouc 2 2         4
 Pollert Jonáš 2007 009113 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 2 2         4
 Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí       4     4
 Šíma Lukáš 2006 027002 Otava Strakonice 4           4
 Pischek Jan Gabin 2006 023003 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Kremla Jakub 2006 026008 SK Domeček Soběslav       4     4
 Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí       4     4
 Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 2 2         4
 Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 2 2         4
 Zach Radovan 2005 011055 KK Brandýs nad Labem 4           4
 Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha   2 2       4
 Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 2 2         4
 LOGACHEVA TAISIA 2005 000000 RUS St. Petersburg 2 2         4
 Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Heřmanský Jan 2005 129039 TJ Šumperk z.s. 2     2     4
 Škop Jáchym 2005 027017 Otava Strakonice 4           4
 Kolářová Markéta 2005 090033 Wild Water Canoe Club FROL 2 2         4
 Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 4           4
 Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 4           4
 PLESHKOVA DARIA 2004 000000 RUS Saint-Petersburb 2 2         4
 Hartl Jakub 2004 066024 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2 2       4
 Šampalíková Klára 2004 039029 TJ Loko Plzeň       4     4
 Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice       4     4
 Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice       1 3   4
 Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor 4           4
 Burgerová Ester 2004 090019 Wild Water Canoe Club FROL 4           4
 Taraba Matyáš 2004 011070 KK Brandýs nad Labem 4           4
 Kořínek Vojtěch 2004 046049 Delfín Jablonec 4           4
 Štibrányi David 2004 011068 KK Brandýs nad Labem 4           4
 Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Körner Adam 2004 011061 KK Brandýs nad Labem 4           4
 Morenová Adriana 2004 009096 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc       4     4
 Daňková Anna 2004 129007 TJ Šumperk z.s.       4     4
 Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov   4         4
 Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 FEDCHENKO Karina 2004 000000 Russia 2 2         4
 Loun Matěj 2004 129040 TJ Šumperk z.s.       4     4
 Putzer Hynek 2003 023099 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Freislebenová Patricia 2003 009142 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Brokeš Marek 2003 129038 TJ Šumperk z.s.       4     4
 Syslo Jiří 2003 119217 UP Olomouc       4     4
 Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc       4     4
 Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 4           4
 Červenková Vanessa 2003 009139 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice   4         4
 Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2 2   4
 Mádrová Amálie 2003 039027 TJ Loko Plzeň       4     4
 Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc       2 2   4
 Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc       4     4
 Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Bočková Bára 2003 023068 SK VS Č. Budějovice 2   2       4
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2 2       4
 Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 4           4
 Čepička Ladislav 2003 038014 TJ ČSAD Plzeň 4           4
 Kovařík Vít 2003 011072 KK Brandýs nad Labem 4           4
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 4           4
 Procházka Josef 2002 012046 DUKLA Brandýs 4           4
 Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc       4     4
 Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí           4 4
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň       4     4
 Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 4           4
 Krejčí Jakub 2002 012054 DUKLA Brandýs 4           4
 Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Veverka Lukáš 2002 010008 SK VS Karbo Benátky 4           4
 Kofroňová Zuzana 2002 010009 SK VS Karbo Benátky 4           4
 Stanovský Vojtěch 2002 023042 SK VS Č. Budějovice   4         4
 Skalický Aleš 2002 057092 TJ Syntesia Pardubice       4     4
 Rezek Tomáš 2001 023162 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno       2 2   4
 Saal Štěpán 2001 046048 Delfín Jablonec 4           4
 Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s.       4     4
 Doležalová Viktorie 2001 010110 SK VS Karbo Benátky 4           4
 Gürtler Adam 2001 009143 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel       4     4
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 4           4
 Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí       4     4
 Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 4           4
 Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs   4         4
 Vybulka Jakub 1998 014037 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Walter Jakub 1998 119014 UP Olomouc           4 4
 Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha       4     4
 Martinka Antonín 1993 112028 VK Kroměříž       4     4
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 4           4
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs   4         4
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 2 2         4
 Najmanová Kateřina 1984 119099 UP Olomouc       4     4
 Šrámek Michal 1982 012068 DUKLA Brandýs 4           4
 Kodada Miroslav 1982 077015 Kotva Bráník 4           4
 Trefný Jiří 1982 001046 TJ Bohemians Praha       4     4
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 2 2         4
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně       2 2   4
 Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs       4     4
 Kulhánek Jan 1978 046012 Delfín Jablonec 4           4
 Kořínek Martin 1977 046006 Delfín Jablonec 4           4
 Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice   4         4
 Pinkava Lukáš 1976 023016 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Uhlík František 1975 076007 TJ Jiskra Bechyně       4     4
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou       4     4
 Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc       4     4
 Milyán Daniel 1971 052012 TJ Loko Žatec 4           4
 Kratochvíl Petr 1971 119040 UP Olomouc       4     4
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň       4     4
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
312.Vyskočil Viktor 2008 108039 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       3     3
 Novotný Petr 2006 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3     3
 Nekolná Žofie 2006 011034 KK Brandýs nad Labem 2 1         3
 Bandas Matěj 2006 011069 KK Brandýs nad Labem 2 1         3
 Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 1         3
 Císařovský Adam 2005 090016 Wild Water Canoe Club FROL 3           3
 Rendó Enrique 2005 090013 Wild Water Canoe Club FROL 3           3
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3           3
 Lžičař David 2004 090006 Wild Water Canoe Club FROL 3           3
 Galuška Zdeněk 2004 042035 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3           3
 Jeřábek Tomáš 2004 011073 KK Brandýs nad Labem 3           3
 ABATUROVA MILENA 2004 000000 RUS St. Petersburg 1 2         3
 Bundová Simona 2004 057008 TJ Syntesia Pardubice       3     3
 Janoušek Viktor 2003 009125 Univerzitní sportovní klub Praha   3         3
 Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc         3   3
 Tesař Vojtěch 2002 023077 SK VS Č. Budějovice 3           3
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3           3
 Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel       3     3
 Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž       3     3
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor         2 1 3
 Choutka Jan 1995 045015 KVS Hradec Králové   3         3
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec         2 1 3
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs   3         3
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice         3   3
 Bureš Jan 1978 042062 Klub vodních sportů Sušice z.s.       3     3
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 2 1         3
 Pazourek Jan 1973 076003 TJ Jiskra Bechyně       3     3
 Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec         3   3
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3     3
341.Ondráčková Barbora 2010 129028 TJ Šumperk z.s.             2
 Rousek David 2010 121057 KK Opava             2
 Fabian František 2009 118018 VK Tzunami Ostrava             2
 Horák David 2009 009005 Univerzitní sportovní klub Praha             2
 Vít Matyáš 2009 045027 KVS Hradec Králové             2
 Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha             2
 Michajlovičová Sára 2009 118013 VK Tzunami Ostrava             2
 Kovář Michal 2009 121022 KK Opava             2
 Langer Filip 2009 009071 Univerzitní sportovní klub Praha             2
 Svoboda Šimon 2008 010112 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Kvasnička Matěj 2008 066026 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Antl Tomáš 2008 121001 KK Opava 2           2
 Kubita Tomáš 2008 121016 KK Opava 2           2
 Jirasová Klára 2008 009041 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Plocek Matyáš Jan 2008 023064 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Havlíčková Nela 2008 108001 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       2     2
 Slušný Vojtěch 2008 010115 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Dočkal Radek 2008 012015 DUKLA Brandýs 2           2
 Grossmann Lukáš 2008 039038 TJ Loko Plzeň       2     2
 Šefčík Václav 2008 121033 KK Opava 2           2
 Saifrtová Magdaléna 2008 011071 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Riantová Anežka 2008 030067 VS Tábor 2           2
 Doubková Anna Marie 2008 057120 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 2           2
 Stropek Tobiáš 2007 121007 KK Opava 2           2
 Fišnar Jakub 2007 135017 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 Fabianová Anna 2007 118017 VK Tzunami Ostrava 2           2
 SHUVALOV EGOR 2007 000000 RUS Saint-Petersburb 2           2
 Vítek David 2007 103012 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 GILEV Kirill 2007 000000 Russia 2           2
 Kápka Kryštof 2007 118027 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Dragon Jakub 2007 121031 KK Opava 2           2
 Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 2           2
 RUDYCHA MAKSIM 2007 000000 RUS Saint-Petersburb 2           2
 Dorničák Maxim 2007 103029 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Bohatý Oto 2007 061038 SK Třebechovice 2           2
 Klimeš Vít 2007 014034 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Hanuš Jakub 2007 017046 KK Rakovník 2           2
 Vojtíková Klára 2007 011078 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Kovář Filip 2006 121017 KK Opava 2           2
 Pech Antonín 2006 026007 SK Domeček Soběslav       2     2
 Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové 2           2
 Srpová Stela 2006 118011 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Plášil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Vraný Matěj 2006 090007 Wild Water Canoe Club FROL 2           2
 Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice   2         2
 Chytil Lumír 2006 129042 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Předota Kristián 2006 011066 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Motlová Andrea 2006 045016 KVS Hradec Králové 2           2
 Štěpánková Stella 2006 045034 KVS Hradec Králové 2           2
 Kolář Jakub 2006 023058 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Hotový Václav 2006 023057 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Hluchý Vilém 2006 011045 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Štolfa Filip 2006 118029 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Foltín Šimon 2006 011049 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Srpová Lada 2006 118024 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Riantová Marie 2006 030068 VS Tábor 2           2
 Šustr Vojtěch 2006 014075 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 CHERKASOV Maksim 2006 000000 Russia   2         2
 Druska Vojta 2006 023021 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Benda Jan 2005 049006 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Sedlařík Adam 2005 014073 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 2           2
 GALODZHANTS ARTEM 2005 000000 RUS Saint-Petersburb 2           2
 Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         2   2
 Valášek Jan 2005 011042 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Pištora Michal 2005 049029 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 Kuchař Antonín 2005 011057 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Saifrtová Magdalena 2005 049009 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Bombic Erik 2005 023079 SK VS Č. Budějovice 2           2
 SCHERBINA ALISA 2004 000000 RUS Saint-Petersburb 2           2
 Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 2           2
 Novák Matěj 2004 030039 VS Tábor 2           2
 Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 Kristl Anouk 2003 009015 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí           2 2
 Ducháčová Klára 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2         2
 Pollertová Ema 2003 009008 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc         2   2
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 LAZAREV ARTEM 2003 000000 RUS Saint-Petersburb 2           2
 Sadílková Lucie 2002 057040 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 Čapek Vojtěch 2002 030069 VS Tábor 2           2
 Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 BARYCHIN MICHAIL 2002 000000 RUS Saint-Petersburb 2           2
 Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         2   2
 FLEROV VLADIMIR 2001 000000 RUS Saint-Petersburb   2         2
 Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 2           2
 Ondřich Václav 2001 024072 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 SCHOLZOVÁ Viktoria 2000 000000 SVK         2   2
 Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov       2     2
 Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí         2   2
 Zvolánek Filip 1999 076014 TJ Jiskra Bechyně       2     2
 PUCHNINA VERONICA 1999 000000 RUS Saint-Petersburb   2         2
 Kučerová Veronika 1999 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel         2   2
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Gross Benedikt 1995 103006 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Kopúnová Katarína 1994 000000 DU LM         2   2
 Zástěrová Pavlína 1993 012012 DUKLA Brandýs 2           2
 Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto         2   2
 Pavlík Radek 1992 108033 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.         2   2
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         2   2
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 2           2
 Vadlejch Jan 1989 023027 SK VS Č. Budějovice   2         2
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         2   2
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Gebas Vítězslav 1984 009032 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   2         2
 Rubín Daniel 1975 012032 DUKLA Brandýs       2     2
 Grossmann Petr 1974 039047 TJ Loko Plzeň       2     2
 Šamánek Pavel 1972 103038 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Putzer Pavel 1967 025033 SK Kaplice, z.s 2           2
 Větrovský Jiří 1966 095002 Sport Zbraslav   2         2
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.       2     2
 Chlouba Luboš 1959 001061 TJ Bohemians Praha           2 2
 Dodal Jan 1953 001008 TJ Bohemians Praha       2     2
 Doležal Vilém 1951 081010 SK Jihlava           2 2
 Grossmann Zdeněk 1939 024005 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 SKAKALA Juraj 0 000000 SVK           2 2
473.Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor             1
 Šrétrová Štěpánka 2009 049038 Klub Kanoistika Roudnice n.L.             1
 Balarin Evžen 2008 121044 KK Opava 1           1
 Barvík Matyáš 2008 057082 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Beneš František 2007 057112 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Kotrba Matěj 2007 064036 SKK Vysoké Mýto       1     1
 Sedlák Václav 2007 064058 SKK Vysoké Mýto       1     1
 Tesařová Eliška 2007 012031 DUKLA Brandýs 1           1
 Žandová Tereza 2006 135021 Vodní sporty Zábřeh 1           1
 Kunc David 2006 057010 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Čermák Jan 2006 057050 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Culek Vojta 2006 057107 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Žďárská Laura 2006 057062 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Sedlák Jakub 2005 064057 SKK Vysoké Mýto       1     1
 Bažant Jan 2005 057123 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 SHERBINA ALISA 2004 000000 RUS Saint-Petersburb   1         1
 Bolech Jakub 2004 057041 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice   1         1
 Šandová Anežka 2003 057105 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         1   1
 Cinko Radek 1993 057065 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek   1         1
 Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Novotný Tomáš 1978 057031 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Císařovský Petr 1977 090010 Wild Water Canoe Club FROL 1           1
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha         1   1
 Zifčák Štefan 1977 023034 SK VS Č. Budějovice 1           1
 Horák David 1976 090008 Wild Water Canoe Club FROL 1           1
 Vrbata Jaroslav 1975 057084 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice   1         1
 Kraus Václav 1961 038004 TJ ČSAD Plzeň 1           1
506.PLESHKOVA DARIA 2004 000000 RUS Saint-Petersburb             0
Typ závodu