MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd

16.06.2018  
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.14:19,95 64
2.2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc15:04,8044.85/5,256
3.1/DSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk15:14,7054.75/6,452
4.1/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov15:25,8565.90/7,748
5.2/DSNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.15:33,4173.46/8,544
6.2/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm15:40,1680.21/9,340
7.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc15:50,9791.02/10,636
8.3/ZSSALAJ František 2004 2 Litovel15:59,8099.85/11,632
9.3/DSHENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.16:09,72109.77/12,828
10.4/DMSMILEK Jiří 2003 3 Val.Mez.16:26,18126.23/14,724
11.5/DMŠVÉDA Daniel 2002 2 Val.Mez.16:32,97133.02/15,520
12.6/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel16:48,78148.83/17,316
13.4/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.16:50,91150.96/17,615
14.7/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.16:52,74152.79/17,814
15.5/ZSNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc17:15,85175.90/20,513
16.8/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.17:16,56176.61/20,512
17.6/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk17:27,00187.05/21,811
18.9/DMMÍL Jakub 2003 Trutnov17:27,95188.00/21,910
19.7/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.17:28,35188.40/21,99
20.8/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel17:30,54190.59/22,28
21.9/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel18:18,69238.74/27,87
22.1/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav18:30,47250.52/29,16
23.10/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.18:33,84253.89/29,55
24.11/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc18:48,08268.13/31,24
25.2/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.19:25,50305.55/35,53
26.12/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto19:25,88305.93/35,62
27.3/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc19:34,18314.23/36,51
28.4/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc19:38,04318.09/37,00
29.13/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc19:38,38318.43/37,00
30.5/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc19:44,47324.52/37,70
31.6/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc20:26,97367.02/42,70
  GEPRT David 2005 3 LitovelDNS 0
  VITOUL Tomáš 2003 LitovelDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel13:03,20 138
2.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.13:05,352.15/0,3130
3.3/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno13:26,3823.18/3,0122
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc13:49,2346.03/5,9114
5.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha13:57,6554.45/7,0106
6.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.14:02,4059.20/7,698
7.3/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav14:25,2282.02/10,590
8.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor14:30,9787.77/11,286
9.4/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno14:36,8393.63/12,082
10.5/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel14:55,15111.95/14,378
11.6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno14:57,63114.43/14,674
12.5/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc15:01,93118.73/15,270
13.6/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí15:07,99124.79/15,966
14.7/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel15:10,27127.07/16,262
15.8/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Olomouc15:18,46135.26/17,358
16.2/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc15:18,51135.31/17,354
17.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc15:31,49148.29/18,950
18.7/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.15:33,05149.85/19,146
19.8/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava15:34,69151.49/19,342
20.4/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz15:42,38159.18/20,338
21.9/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz16:10,97187.77/24,034
22.5/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK16:14,71191.51/24,530
23.10/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav16:22,25199.05/25,426
24.6/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk16:22,30199.10/25,422
25.7/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc16:23,83200.63/25,618
26.11/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc16:26,16202.96/25,914
27.8/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc16:34,87211.67/27,013
28.9/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto16:37,76214.56/27,412
29.10/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc16:46,65223.45/28,511
30.11/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc17:06,81243.61/31,110
31.12/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.17:15,03251.83/32,29
32.13/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK17:27,02263.82/33,78
33.14/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno17:27,44264.24/33,77
34.12/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc17:48,22285.02/36,46
35.15/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc17:52,56289.37/36,95
36.16/ZSKUSKEVYCH Anastasia 2004 VSDK18:01,69298.49/38,14
37.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc18:12,62309.42/39,53
38.13/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.18:41,56338.36/43,22
39.2/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc18:52,42349.22/44,61
40.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc19:28,84385.64/49,20
41.4/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha19:45,27402.07/51,30
42.5/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc19:49,16405.96/51,80
43.6/ZMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.21:07,22484.02/61,80
  STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDKDNS 0
  ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.DNS 0
  MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK OpavaDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha11:41,91 175
2.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov11:55,1413.23/1,9167
3.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí12:20,3038.39/5,5159
4.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno12:23,4841.57/5,9151
5.3/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz12:28,5546.64/6,6143
6.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz12:31,9150.00/7,1135
7.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště12:33,8451.93/7,4127
8.4/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily12:37,0655.15/7,9123
9.5/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha12:39,9258.01/8,3119
10.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno12:44,1662.25/8,9115
11.6/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno13:11,4289.51/12,8111
12.5/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto13:13,2891.37/13,0107
13.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.13:17,9896.07/13,7103
14.7/DMNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha13:19,5497.63/13,999
15.8/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc13:23,51101.60/14,595
16.9/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc13:26,61104.70/14,991
17.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc13:44,12122.21/17,487
18.10/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc13:45,50123.59/17,683
19.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor13:47,84125.93/17,979
20.1/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz13:48,28126.38/18,075
21.3/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice14:01,56139.66/19,971
22.4/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha14:09,25147.34/21,067
23.11/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc14:18,84156.93/22,463
24.7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc14:20,85158.94/22,659
25.5/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc14:23,22161.31/23,055
26.8/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.14:34,88172.97/24,651
27.9/DSNEDVĚD Matěj 2001 3 Boh.Pha14:57,41195.50/27,947
28.12/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.14:57,61195.70/27,943
29.13/DMHYNEK Pavel 2003 3 Semily15:08,62206.71/29,442
30.1/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav15:32,45230.54/32,841
31.10/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk15:33,19231.28/33,040
32.6/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno15:33,56231.65/33,039
33.14/DMBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk15:44,90242.99/34,638
34.7/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc15:46,83244.92/34,937
35.15/DMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.15:56,74254.83/36,336
36.8/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.16:04,41262.50/37,435
37.9/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov16:04,52262.61/37,434
38.10/ZSROLENC Jakub 2004 SKVeselí16:07,85265.94/37,933
39.11/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 Semily16:08,15266.24/37,932
40.11/DSHLOBIL Josef 2001 Turnov16:15,34273.43/39,031
41.12/DSSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK16:16,56274.65/39,130
42.12/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště16:17,34275.43/39,229
43.2/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav16:23,50281.59/40,128
44.13/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice16:32,94291.03/41,527
45.14/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.16:36,84294.93/42,026
46.13/DSWALTER David 2001 2 Šumperk16:40,00298.09/42,525
47.3/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště16:46,01304.10/43,324
48.15/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc16:49,59307.68/43,823
49.4/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz16:52,99311.08/44,322
50.16/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.16:54,30312.39/44,521
51.5/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc16:55,46313.55/44,720
52.17/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc16:56,26314.35/44,819
53.18/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno17:04,60322.69/46,018
54.6/ZMFLORIÁN Jindřich 2006 Trutnov17:04,78322.87/46,017
55.16/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov17:09,41327.50/46,716
56.19/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno17:10,68328.77/46,815
57.20/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc17:15,00333.09/47,514
58.21/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk17:18,89336.98/48,013
59.7/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc17:19,05337.14/48,012
60.22/ZSZEMAN Šimon 2004 SKVeselí17:25,91344.00/49,011
61.8/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel17:26,26344.35/49,110
62.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov17:27,82345.91/49,39
63.9/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc18:02,04380.13/54,28
64.10/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc18:02,93381.02/54,37
65.11/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc18:03,28381.38/54,36
66.12/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav18:06,62384.71/54,85
67.13/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily18:08,40386.49/55,14
68.23/ZSPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha18:11,57389.67/55,53
69.14/ZMKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.18:12,61390.70/55,72
70.24/ZSDOLEŽAL Filip 2004 SKVeselí18:17,35395.44/56,31
71.25/ZSŠVAGR Robin 2004 Týniště18:35,46413.55/58,90
72.26/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto18:39,87417.96/59,50
73.15/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha18:41,17419.26/59,70
74.16/ZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz18:57,26435.35/62,00
75.17/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel19:06,10444.19/63,30
76.18/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště19:25,52463.61/66,00
77.27/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc19:29,94468.03/66,70
78.19/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto19:31,37469.46/66,90
79.20/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc19:39,86477.95/68,10
80.21/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.20:16,04514.13/73,20
81.22/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto20:18,19516.28/73,60
82.23/ZMHAVEL Tomáš 2006 Boh.Pha20:20,38518.47/73,90
83.28/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 Turnov20:37,02535.11/76,20
84.24/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto20:50,13548.22/78,10
85.25/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc21:14,23572.32/81,50
  SVOBODA Martin 2005 2 L.ŽatecDNS 0
  MRÁZEK Jakub 2004 2 KK OpavaDNS 0
  FLORIÁN Heřman 2003 TrutnovDNS 0
  NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.DNS 0
  KOZDERKA Pavel 1985 TurnovDNS 0
  PROCHÁZKA Jiří 2006 Boh.PhaDNS 0
  BERKA Štěpán 2002 LitovelDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno15:34,98 80
2.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.15:41,406.42/0,772
3.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc16:20,2345.25/4,864
4.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno16:58,4783.49/8,956
5.4/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc17:01,8986.91/9,348
6.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc17:17,26102.28/10,940
7.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.17:17,55102.57/11,032
8.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno17:18,31103.33/11,128
9.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc17:18,90103.92/11,124
10.5/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav17:33,57118.60/12,720
11.6/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí17:41,20126.22/13,516
12.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc17:44,57129.60/13,912
13.7/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav18:21,78166.80/17,88
14.3/ZSJANŮ Veronika 2005 Olomouc18:22,24167.26/17,97
15.4/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK18:37,43182.45/19,56
16.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc18:45,23190.25/20,35
17.8/DMRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc18:54,60199.62/21,44
18.6/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc19:07,19212.21/22,73
19.7/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc19:40,26245.28/26,22
20.8/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno20:07,50272.52/29,11
21.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc20:34,88299.90/32,10
22.2/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc22:34,74419.76/44,90
23.3/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc22:38,52423.54/45,30
24.4/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc23:06,22451.24/48,30
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.DNS 0
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDKDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
14:45,12 29
2.1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
14:58,0412.92/1,521
3.2/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
14:58,0612.94/1,517
4.2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
15:19,4934.37/3,913
5.3/DMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
15:46,7761.65/7,012
6.4/DMMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:08,0982.97/9,411
7.1/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
16:12,0986.97/9,810
8.5/DMPAPULA Jan
ŠMAKAL Petr
2005
2003
3 Litovel
Litovel
16:24,5499.42/11,29
9.6/DMSKALICKÝ Aleš
FENCL Jáchym
2002
2003
3 Pardub.
Pardub.
16:38,18113.06/12,88
10.2/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
17:20,38155.26/17,57
11.3/ZSSALAJ František
VODÁK Norbert
2004
2004
Litovel
Litovel
17:23,75158.63/17,96
12.4/ZSMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
17:43,85178.73/20,25
13.1/ZMSVOBODA Ondřej
MALÝ Vojtěch
2006
2006
Olomouc
Olomouc
19:14,51269.39/30,44
14.5/ZSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
19:26,85281.73/31,83
15.2/ZMBEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
19:53,80308.68/34,92
16.3/ZMČÍŽ Jan
MIKEL Jakub
2007
2007
Val.Mez.
Val.Mez.
19:59,60314.48/35,51
17.6/ZSŠTYBNAR Vojtěch
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
20:01,79316.67/35,80
18.4/ZMSTRATIL Filip
WEISER Kryštof
2006
2007
Litovel
Litovel
20:25,30340.18/38,40
19.7/ZSVIRAGH Tomáš
ŠVAGR Robin
2004
2004
Týniště
Týniště
20:54,23369.11/41,70
20.5/ZMKASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:20,85395.73/44,70
  GEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
DNS 0
  WALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
DNS 0
  RAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
Postřelm
VS Tábor
DNS 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Vys.Mýto
Pardub.
18:09,91 2
2.2/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora
KUSKEVYCH Anastasia
2004
2004
VSDK
VSDK
19:21,9472.03/6,61
3.1/DMŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠILOVÁ Anežka
2006
2002
Pardub.
Pardub.
20:32,19142.28/13,10
4.2/DMSADÍLKOVÁ Lucie
VESELÁ Veronika
2002
2002
Pardub.
Pardub.
27:54,43584.52/53,60
Oddíl