10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů

04.09.2021   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor00:49,34 00:47,38 00:47,38 75/165/0
2. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:48,28 00:48,13 00:48,130.75/1,668/153/0
3. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:52,84 00:48,14 00:48,140.76/1,662/141/0
4. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:49,88 00:48,53 00:48,531.15/2,457/129/0
5.1/U23JANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:48,87 00:49,02 00:49,021.64/3,553/0/116
6. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:48,14 00:49,07 00:49,071.69/3,649/0/104
7.2/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc00:48,98 00:49,38 00:49,382.00/4,246/0/92
8.3/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm00:49,34 00:49,40 00:49,402.02/4,343/0/80
9. OBADIC Luka 1996 9 Koncar01:04,52 00:50,67 00:50,673.29/6,90/0/0
10.2/U23MÜLLER Jonah 2002 9 Switzerland00:49,39 00:50,91 00:50,913.53/7,50/0/0
11. TOLIC Ivan 1996 9 Koncar00:52,18 01:14,22 01:14,2226.84/56,60/0/0
12. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:50,71 00:49,43 00:49,432.05/4,340/0/68
13. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:51,02 00:49,45 00:49,452.07/4,437/117/0
14.4/DSSALAJ František 2004 1 Litovel00:51,61 00:53,84 00:51,614.23/8,935/0/56
15. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:51,64 00:51,65 00:51,644.26/9,033/105/0
16.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov00:52,96 00:51,77 00:51,774.39/9,331/93/0
17.5/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:52,05 01:34,28 00:52,054.67/9,929/81/0
18.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:52,46 00:52,37 00:52,374.99/10,527/69/0
19. ZONJIC Jadran 1996 9 Koncar00:52,41 00:57,00 00:52,415.03/10,60/0/0
20.6/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc00:52,60 00:54,32 00:52,605.22/11,025/0/50
21.7/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel00:55,19 00:53,08 00:53,085.70/12,023/0/44
22.1/VMŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:53,49 00:53,09 00:53,095.71/12,121/57/0
23.8/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.00:53,13 00:57,73 00:53,135.75/12,119/45/0
24. RUBINT Martin 1990 2 Kroměříž00:54,12 00:53,17 00:53,175.79/12,217/0/38
25.9/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.00:53,61 00:54,09 00:53,616.23/13,115/39/0
26.2/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:55,96 00:53,84 00:53,846.46/13,614/33/0
27.3/DMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav00:56,78 00:53,92 00:53,926.54/13,813/27/0
28. ŠOTOLA Karel 1997 2 Litovel00:54,47 00:54,18 00:54,186.80/14,412/0/32
29.4/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc00:56,27 00:54,56 00:54,567.18/15,211/0/26
30. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha00:59,34 00:54,70 00:54,707.32/15,410/21/0
31.4/U23HENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.00:54,71 00:56,92 00:54,717.33/15,59/0/20
32.1/VHAJSKÝ Stanislav 1969 Semily01:00,17 00:54,81 00:54,817.43/15,78/15/0
33.5/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.00:57,08 00:55,19 00:55,197.81/16,57/9/0
34.5/DMPAPULA Jan 2005 2 Litovel00:55,28 00:55,52 00:55,287.91/16,76/0/14
35.10/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov00:56,36 00:55,97 00:55,978.59/18,15/3/0
36.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel00:56,33 00:56,16 00:56,168.78/18,54/0/8
37.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto00:57,78 00:57,47 00:57,4710.09/21,33/2/0
38.6/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel00:58,34 01:02,07 00:58,3410.96/23,12/0/7
39.7/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.00:00,00 00:58,96 00:58,9611.58/24,41/1/0
40.8/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:00,22 01:02,18 01:00,2212.84/27,10/0/0
41.9/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc01:12,39 01:00,66 01:00,6613.28/28,00/0/6
42.2/VSREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:04,02 01:00,83 01:00,8313.45/28,40/0/5
43.10/DMČAMEK David 2006 3 Litovel01:03,93 01:01,54 01:01,5414.16/29,90/0/4
44.11/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:28,36 01:01,97 01:01,9714.59/30,80/0/3
45.2/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:08,82 01:04,51 01:04,5117.13/36,20/0/2
46.3/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel01:08,96 01:38,68 01:08,9621.58/45,50/0/1
47. RETEK Václav 2007 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993552.61/7.498,10/0/0
48. RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993552.61/7.498,10/0/0
49. GEPRT David 2005 2 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,993552.61/7.498,10/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:49,25 00:49,07 00:49,07 75/0/117
2.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:49,49 00:49,50 00:49,500.43/0,968/0/105
3.2/U23ŠTEBLAJ Ana 2002 9 Slovenija00:50,09 00:49,55 00:49,550.48/1,00/0/0
4. DREIER Valentina 1997 9 Kajak Klagen01:15,35 00:50,88 00:50,881.81/3,70/0/0
5.3/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:50,27 00:51,60 00:51,602.53/5,262/93/0
6.4/U23JANČAR Živa 2002 9 Slovenija00:51,92 00:52,97 00:52,973.90/7,90/0/0
7.5/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:53,16 00:53,13 00:53,134.06/8,357/81/0
8.2/DSRETKOVÁ Marie 2003 1 Olomouc00:52,63 00:53,43 00:53,434.36/8,953/0/93
9.3/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.00:51,86 00:54,77 00:54,775.70/11,649/69/0
10.6/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.00:53,91 00:55,38 00:55,386.31/12,946/57/0
11.7/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno00:53,83 00:55,67 00:55,676.60/13,543/0/81
12.1/DMGLOBOKAR Sara 2006 9 KZ Slovenije01:11,28 00:55,96 00:55,966.89/14,00/0/0
13.4/DSZEDER Nora 2004 9 Switzerland00:54,36 00:57,46 00:57,468.39/17,10/0/0
14. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel00:54,09 01:02,19 00:54,095.02/10,240/0/69
15.2/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK00:58,24 00:54,27 00:54,275.20/10,637/0/57
16.3/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 1 Vys.Mýto00:54,28 00:54,71 00:54,285.21/10,635/45/0
17.4/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:59,05 00:54,43 00:54,435.36/10,933/0/45
18.8/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:55,46 01:06,85 00:55,466.39/13,031/0/39
19.1/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha00:55,56 00:57,08 00:55,566.49/13,229/39/0
20.2/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc00:55,70 00:56,80 00:55,706.63/13,527/0/33
21.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc00:56,46 00:57,18 00:56,467.39/15,125/0/27
22.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc01:00,07 00:56,57 00:56,577.51/15,323/0/21
23.5/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:56,65 01:01,46 00:56,657.58/15,421/33/0
24.9/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:57,16 00:00,00 00:57,168.09/16,519/27/0
25.6/DSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK00:58,11 01:33,61 00:58,119.04/18,417/0/15
26.5/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná01:07,94 00:58,61 00:58,619.54/19,415/0/9
27.7/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz00:58,92 01:09,67 00:58,929.85/20,114/21/0
28.8/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz00:58,94 01:00,02 00:58,949.87/20,113/15/0
29.4/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc01:10,20 00:59,33 00:59,3310.26/20,912/0/8
30.9/DSETTLIN Glenys 2004 9 Switzerland01:00,48 01:09,21 01:00,4811.41/23,30/0/0
31.5/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:00,89 01:06,08 01:00,8911.82/24,111/0/7
32.6/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.01:00,91 01:03,56 01:00,9111.84/24,110/9/0
33.7/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.01:01,02 01:07,92 01:01,0211.95/24,49/3/0
34.8/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:03,01 01:03,47 01:03,0113.94/28,48/0/6
35.6/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:24,89 01:03,87 01:03,8714.80/30,27/0/5
36.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.01:08,87 01:06,69 01:06,6917.62/35,96/2/0
37.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:08,11 00:00,00 01:08,1119.04/38,85/0/4
38.9/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc01:38,39 01:10,68 01:10,6821.61/44,04/0/3
39.10/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz01:16,75 00:00,00 01:16,7527.68/56,43/1/0
40.7/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná01:16,86 01:32,63 01:16,8627.79/56,62/0/2
41.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc01:21,85 01:18,47 01:18,4729.40/59,91/0/1
42.8/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná01:43,74 01:19,47 01:19,4730.40/62,00/0/0
43.11/DSKRSTEVA Valerija 2004 9 Borec Veles01:49,87 01:30,54 01:30,5441.47/84,50/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZNIDARCIC Nejc 1984 9 Slovenija00:42,79 00:42,85 00:42,85 0/0/0
2. URANKAR Anze 1997 9 Slovenija00:43,81 00:43,05 00:43,050.20/0,50/0/0
3. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:46,52 00:44,06 00:44,061.21/2,875/0/190
4.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno00:44,70 00:44,30 00:44,301.45/3,468/0/178
5.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:45,04 00:44,40 00:44,401.55/3,662/239/0
6. NOVAK Tim 1997 9 Slovenija00:44,66 00:44,47 00:44,471.62/3,80/0/0
7.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:45,82 00:44,56 00:44,561.71/4,057/227/0
8.4/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha00:46,59 00:45,12 00:45,122.27/5,353/215/0
9.1/DMNOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc00:47,73 00:45,40 00:45,402.55/6,049/0/166
10.1/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc00:46,37 00:45,53 00:45,532.68/6,346/0/154
11. ZLATAROV Aleksandar 1997 9 Borec Veles00:48,97 00:46,27 00:46,273.42/8,00/0/0
12. KROENER Tobias 1996 9 KC Südalpen00:45,96 00:46,54 00:46,543.69/8,60/0/0
13.5/U23MACKIC Dusan 2001 9 KKK Vrbas00:49,98 00:46,78 00:46,783.93/9,20/0/0
13.2/DMSCHMITTER Aaron 2005 9 Switzerland00:46,72 00:46,78 00:46,783.93/9,20/0/0
15.2/DSBRETSCHER Cornel 2003 9 Switzerland00:46,52 00:47,12 00:47,124.27/10,00/0/0
16.6/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz00:45,53 00:47,44 00:47,444.59/10,743/203/0
17.3/DMKUPSCH Tjaš Til 2005 9 KZ Slovenije00:47,56 00:47,67 00:47,674.82/11,20/0/0
18.4/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:45,50 00:47,94 00:47,945.09/11,940/191/0
19.7/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:47,83 00:48,70 00:48,705.85/13,737/0/142
20.3/DSCLAVADETSCHER Luis 2003 9 Switzerland00:46,43 00:48,97 00:48,976.12/14,30/0/0
21.4/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily00:47,08 00:46,12 00:46,123.27/7,635/179/0
22.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily00:49,24 00:47,26 00:47,264.41/10,333/167/0
23.8/U23PRESKAR Matija 2002 9 KZ Slovenije00:47,54 00:47,28 00:47,284.43/10,30/0/0
24.9/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc00:47,46 00:48,11 00:47,464.61/10,831/0/130
25.5/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm00:47,64 00:50,47 00:47,644.79/11,229/0/118
26.2/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:47,77 00:48,43 00:47,774.92/11,527/161/0
27.5/DMMIHELIČ Blaž 2005 9 KZ Slovenije00:47,92 00:49,98 00:47,925.07/11,80/0/0
28.6/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno00:48,21 00:53,93 00:48,215.36/12,525/0/106
28.6/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:48,21 00:49,38 00:48,215.36/12,523/155/0
30.7/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:48,23 00:48,38 00:48,235.38/12,621/0/94
31.7/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:48,39 01:04,49 00:48,395.54/12,919/0/88
32.8/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc00:48,61 00:48,99 00:48,615.76/13,417/0/82
33.8/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:48,63 00:51,09 00:48,635.78/13,515/0/76
34.9/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště00:48,70 00:49,73 00:48,705.85/13,714/149/0
35.10/U23NEBIOVSKI Enis 2000 9 Borec Veles00:50,32 00:48,71 00:48,715.86/13,70/0/0
36. SPASIKJ Ljubomir 1987 9 Borec Veles00:48,76 00:48,87 00:48,765.91/13,80/0/0
37.11/U23CARTELLIERI Benjamin 2001 9 KC Graz00:52,77 00:49,02 00:49,026.17/14,40/0/0
38.9/DMVINKOVIČ Gašper 2005 9 KZ Slovenije00:51,99 00:49,49 00:49,496.64/15,50/0/0
39. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:50,36 00:49,81 00:49,816.96/16,213/143/0
40.12/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.00:50,98 00:49,86 00:49,867.01/16,412/137/0
41.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:49,96 00:50,94 00:49,967.11/16,611/131/0
42. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:49,97 00:00,00 00:49,977.12/16,610/0/70
43.13/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:50,05 00:49,99 00:49,997.14/16,79/0/64
44.10/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily00:54,47 00:50,13 00:50,137.28/17,08/125/0
45. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí00:50,23 00:55,65 00:50,237.38/17,27/0/58
46.11/DSWINKLER Paul 2003 9 KC Graz00:50,38 01:11,48 00:50,387.53/17,60/0/0
47.12/DSZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí00:50,87 00:50,64 00:50,647.79/18,26/0/52
48.13/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:50,79 00:53,87 00:50,797.94/18,55/119/0
49.14/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:50,81 00:51,74 00:50,817.96/18,64/113/0
50.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:51,34 00:50,91 00:50,918.06/18,83/0/46
51.10/DMSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:54,30 00:51,05 00:51,058.20/19,12/107/0
52. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:51,73 00:54,03 00:51,738.88/20,71/101/0
53.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:51,79 00:52,73 00:51,798.94/20,90/95/0
54.1/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc00:51,90 00:52,79 00:51,909.05/21,10/0/40
55.4/VŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub.00:51,98 00:53,06 00:51,989.13/21,30/89/0
56.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:52,27 00:55,87 00:52,279.42/22,00/83/0
57.11/DMPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha00:52,28 00:54,32 00:52,289.43/22,00/77/0
58.3/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí00:53,87 00:52,49 00:52,499.64/22,50/0/34
59.15/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand00:52,60 00:56,11 00:52,609.75/22,80/71/0
60. NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:52,98 00:52,65 00:52,659.80/22,90/65/0
61.16/DSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.00:54,28 00:52,79 00:52,799.94/23,20/59/0
62.17/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí01:24,44 00:52,83 00:52,839.98/23,30/0/28
63.12/DMSLAVÍK Daniel 2006 2 Semily00:53,23 00:56,16 00:53,2310.38/24,20/53/0
64.13/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily00:53,42 00:54,07 00:53,4210.57/24,70/47/0
65.14/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto00:56,05 00:53,62 00:53,6210.77/25,10/41/0
66.15/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:55,13 00:53,69 00:53,6910.84/25,30/35/0
67.18/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí00:53,97 00:55,53 00:53,9711.12/26,00/0/22
68.19/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand00:54,57 00:53,99 00:53,9911.14/26,00/29/0
69.20/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná01:34,59 00:54,07 00:54,0711.22/26,20/0/16
70.21/DSPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha00:54,86 00:57,42 00:54,8612.01/28,00/23/0
71.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:55,07 00:56,70 00:55,0712.22/28,50/0/10
72.22/DSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.00:59,22 00:55,10 00:55,1012.25/28,60/17/0
73.23/DSBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:55,45 01:03,84 00:55,4512.60/29,40/0/9
74.16/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště00:55,82 00:55,75 00:55,7512.90/30,10/11/0
75.14/U23SKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.00:59,78 00:55,86 00:55,8613.01/30,40/10/0
76.4/ZSSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto01:12,31 00:56,17 00:56,1713.32/31,10/9/0
77.17/DMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc00:58,79 00:56,35 00:56,3513.50/31,50/0/8
78.5/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily00:56,38 00:57,14 00:56,3813.53/31,60/8/0
79.6/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:59,18 00:57,02 00:57,0214.17/33,10/0/7
80.7/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc01:30,64 00:57,53 00:57,5314.68/34,30/0/6
81.18/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha00:57,81 00:58,93 00:57,8114.96/34,90/7/0
82.1/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:58,15 45:24,80 00:58,1515.30/35,70/0/5
83.15/U23BERKA Štěpán 2002 3 Litovel01:39,09 00:58,73 00:58,7315.88/37,10/0/4
84.8/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.00:59,35 01:24,04 00:59,3516.50/38,50/6/0
85.9/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.00:59,45 01:06,74 00:59,4516.60/38,70/5/0
86.24/DSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná01:05,55 00:59,67 00:59,6716.82/39,30/0/3
87.2/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc01:00,91 01:00,25 01:00,2517.40/40,60/0/2
88.25/DSKÖRNER Adam 2004 KK Brand01:00,56 01:00,56 01:00,5617.71/41,30/4/0
89.10/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná01:11,21 01:01,47 01:01,4718.62/43,50/0/1
90.2/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa01:04,90 01:02,35 01:02,3519.50/45,50/3/0
91.11/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.01:03,07 01:32,46 01:03,0720.22/47,20/2/0
92.19/DMLAZAROV Kristijan 2006 9 Borec Veles01:03,14 01:04,77 01:03,1420.29/47,40/0/0
93.3/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc01:04,84 00:00,00 01:04,8421.99/51,30/0/0
94.4/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.01:32,25 01:13,40 01:13,4030.55/71,30/1/0
95.12/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.01:33,37 01:14,05 01:14,0531.20/72,80/0/0
96. POPELKA Petr 2005 3 KK Brand00:00,00 00:00,00 59:59,993557.14/8.301,40/0/0
97. KRSTEV Leon 2005 9 Borec Veles00:00,00 00:00,00 59:59,993557.14/8.301,40/0/0
98. APOSTOLOV Andrej 2011 9 Borec Veles00:00,00 00:00,00 59:59,993557.14/8.301,40/0/0
99. GUGINOV Baze 2008 9 Borec Veles00:00,00 00:00,00 59:59,993557.14/8.301,40/0/0
100. ABDIHODZIC Emir 1997 9 KKK Vrbas00:00,00 00:00,00 59:59,993557.14/8.301,40/0/0
101. FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 59:59,993557.14/8.301,40/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:53,18 00:54,11 00:54,11 75/0/78
2.1/DMRETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:57,02 00:56,57 00:56,572.47/4,668/0/66
3.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno01:05,09 00:57,01 00:57,012.90/5,462/0/54
4.2/U23ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc00:57,07 00:57,30 00:57,303.19/5,957/0/42
5.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:52,79 00:57,72 00:57,723.61/6,753/0/30
6.2/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc01:01,50 00:57,77 00:57,773.66/6,849/0/18
7. GRZIN Alba Zoe 1996 9 Koncar01:10,74 00:59,52 00:59,525.41/10,00/0/0
8.3/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.01:02,72 01:00,25 01:00,256.14/11,346/30/0
9.4/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc00:00,00 01:00,95 01:00,956.84/12,643/0/6
  GLOBOKAR Sara 2006 9 KZ Slovenije01:17,39 00:00,00 DNF 0/0/0
10.4/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 MT Č.Kruml.01:09,20 01:01,03 01:01,036.92/12,840/18/0
11.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:10,44 00:00,00 01:10,4416.33/30,237/6/0
12. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993545.88/6.553,10/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
MT Pardub.
Vys.Mýto
00:48,03 00:47,57 00:47,57 75/130/0
2. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
00:47,14 00:47,71 00:47,710.13/0,368/0/69
3.1/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor
 VANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
1 VS Tábor
Postřelm
00:50,06 00:49,05 00:49,051.47/3,162/118/57
4. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:48,27 00:49,56 00:49,561.99/4,257/106/0
5. TOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
1 USK Pha
TJ Dukla
00:48,99 00:49,74 00:49,742.16/4,553/94/0
6.2/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
00:51,18 00:50,56 00:50,562.98/6,349/82/0
7.3/DSBEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
2 Trutnov
Trutnov
00:50,45 00:50,86 00:50,863.28/6,946/70/0
8.4/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
00:50,42 00:51,66 00:51,664.08/8,643/0/45
9. OBADIC Luka
TOLIC Ivan
1996
1996
9 Koncar
Koncar
00:52,15 00:52,51 00:52,514.93/10,40/0/0
10. KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
1 Olomouc
Boh.Pha
00:53,12 00:51,20 00:51,203.62/7,640/58/33
11.1/U23SKOŘEPA Vojtěch
ŠTUDLAR Patrik
1999
1999
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:52,31 00:52,12 00:52,124.54/9,537/46/0
12. ŠŤASTNÝ Michal
JELÍNEK Šimon
1965
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:52,20 00:53,27 00:52,204.62/9,735/34/0
13. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
01:12,23 00:52,83 00:52,835.25/11,033/22/0
14.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:52,93 00:54,93 00:52,935.35/11,231/0/21
15.5/DSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
01:08,39 00:53,30 00:53,305.72/12,029/0/9
16. ŠOTOLA Karel
ŠTERCL Vít
1997
1999
3 Litovel
TJ Dukla
00:53,53 00:53,32 00:53,325.74/12,127/16/3
17.2/U23MÜLLER Jonah
BRETSCHER Cornel
2002
2002
9 Switzerland
Switzerland
00:53,40 00:53,94 00:53,405.82/12,20/0/0
18.1/VJINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
00:54,25 00:53,94 00:53,946.36/13,425/10/0
19.2/VHAJSKÝ Stanislav
VOREL Zdeněk
1969
1974
Semily
Pardub.
00:54,39 00:54,04 00:54,046.46/13,623/4/0
20. KAŠPAROVÁ Anna
PEŠKA Libor
1985
1987
Sláv.HK
Č.Kruml.
00:56,80 00:54,40 00:54,406.82/14,321/3/0
21.1/DMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
2 Pardub.
Pardub.
00:54,67 01:02,08 00:54,677.09/14,919/2/0
22.6/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
00:55,92 00:55,07 00:55,077.49/15,717/1/0
23.2/DMČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
3 Litovel
Litovel
01:00,52 00:57,86 00:57,8610.28/21,615/0/2
24.1/ZSRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
01:04,78 00:57,91 00:57,9110.33/21,714/0/1
25.7/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
KK Brand
KK Brand
00:00,00 01:00,07 01:00,0712.49/26,313/0/0
26.3/DMBEK Matyáš
SYROVÝ Filip
2006
2007
3 Týniště
Vys.Mýto
01:00,09 01:01,71 01:00,0912.51/26,312/0/0
27. GEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 59:59,993552.41/7.466,20/0/0
Oddíl