11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ

05.09.2021   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:48,55 00:47,35 00:47,35 75/171/0
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:50,16 00:47,77 00:47,770.42/0,968/159/0
3. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:48,17 00:48,17 00:48,170.82/1,762/147/0
4.1/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc00:49,28 00:48,78 00:48,781.43/3,057/0/122
5. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:47,70 00:48,84 00:48,841.49/3,153/0/110
6. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:49,31 00:49,03 00:49,031.68/3,549/0/98
7.1/U23JANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:50,45 00:49,08 00:49,081.73/3,746/0/86
8.2/U23MÜLLER Jonah 2002 9 Switzerland00:50,59 00:50,20 00:50,202.85/6,00/0/0
9.2/DSVANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor00:47,62 01:14,01 01:14,0126.66/56,343/135/0
10.3/DSSALAJ František 2004 1 Litovel00:50,76 00:49,60 00:49,602.25/4,840/0/74
11.4/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm00:49,90 00:55,62 00:49,902.55/5,437/0/62
12.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:50,68 00:52,02 00:50,683.33/7,035/123/0
13. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:51,35 00:50,83 00:50,833.48/7,333/111/0
14. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:52,39 00:51,76 00:51,764.41/9,331/99/0
15.5/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:51,80 00:57,90 00:51,804.45/9,429/87/0
16.6/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.00:55,48 00:52,96 00:52,965.61/11,827/75/0
16.7/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel00:53,39 00:52,96 00:52,965.61/11,825/0/56
18.8/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov00:55,37 00:53,36 00:53,366.01/12,723/63/0
19.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov00:53,37 00:54,45 00:53,376.02/12,721/51/0
20. RUBINT Martin 1990 2 Kroměříž00:53,68 00:53,40 00:53,406.05/12,819/0/50
21.2/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:53,71 00:55,80 00:53,716.36/13,417/45/0
22.9/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.00:56,68 00:53,76 00:53,766.41/13,515/39/0
23.3/DMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav00:53,81 00:54,16 00:53,816.46/13,614/33/0
24.1/VMŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:55,68 00:53,96 00:53,966.61/14,013/27/0
25.4/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.00:54,69 00:54,20 00:54,206.85/14,512/21/0
26. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha00:54,65 00:54,96 00:54,657.30/15,411/15/0
27.4/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.00:57,55 00:55,40 00:55,408.05/17,010/9/0
28.10/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc00:56,27 00:55,54 00:55,548.19/17,39/0/44
29.5/U23HENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.00:57,22 00:55,65 00:55,658.30/17,58/0/38
30.1/VHAJSKÝ Stanislav 1969 Semily00:55,87 00:56,47 00:55,878.52/18,07/3/0
31.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto00:56,44 00:56,53 00:56,449.09/19,26/2/0
32.5/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc00:57,09 00:58,99 00:57,099.74/20,65/0/32
33.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel00:57,30 00:00,00 00:57,309.95/21,04/0/26
34.6/DMPAPULA Jan 2005 2 Litovel01:10,62 00:57,75 00:57,7510.40/22,03/0/20
35.11/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:11,52 00:58,16 00:58,1610.81/22,82/0/14
36. ŠOTOLA Karel 1997 2 Litovel01:13,26 00:58,20 00:58,2010.85/22,91/0/8
37.7/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel01:10,33 00:58,55 00:58,5511.20/23,70/0/7
38.2/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc01:01,26 00:58,79 00:58,7911.44/24,20/0/6
39.2/VSREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:00,91 00:59,38 00:59,3812.03/25,40/0/5
40.8/DMČAMEK David 2006 3 Litovel01:00,57 01:03,75 01:00,5713.23/27,90/0/4
41. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:02,64 01:00,87 01:00,8713.52/28,60/1/0
42.9/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.01:01,47 01:09,41 01:01,4714.12/29,80/0/0
43.10/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc01:01,60 01:33,89 01:01,6014.25/30,10/0/3
44.3/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:19,69 01:05,64 01:05,6418.29/38,60/0/2
45.4/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel01:07,40 01:11,39 01:07,4020.05/42,30/0/1
46. ZONJIC Jadran 1996 9 Koncar00:00,00 00:00,00 59:59,993552.64/7.502,90/0/0
47. OBADIC Luka 1996 9 Koncar00:00,00 00:00,00 59:59,993552.64/7.502,90/0/0
48. TOLIC Ivan 1996 9 Koncar00:00,00 00:00,00 59:59,993552.64/7.502,90/0/0
49. RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993552.64/7.502,90/0/0
50. GEPRT David 2005 2 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,993552.64/7.502,90/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:49,43 00:48,34 00:48,34 75/0/117
2.2/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:48,46 00:48,75 00:48,750.41/0,868/87/0
3.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:50,21 00:49,19 00:49,190.85/1,862/0/105
4.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:49,70 00:49,28 00:49,280.94/1,957/0/93
5.4/U23ŠTEBLAJ Ana 2002 9 Slovenija00:48,89 00:49,56 00:49,561.23/2,50/0/0
6.5/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno00:50,24 00:50,49 00:50,492.15/4,453/0/81
7. DREIER Valentina 1997 9 Kajak Klagen00:49,96 00:50,81 00:50,812.47/5,10/0/0
8.6/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:52,62 00:51,44 00:51,443.10/6,449/75/0
9.7/U23JANČAR Živa 2002 9 Slovenija00:53,45 00:51,85 00:51,853.51/7,30/0/0
10.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:54,87 00:53,79 00:53,795.45/11,346/0/69
11.2/DSRETKOVÁ Marie 2003 1 Olomouc00:54,41 00:53,91 00:53,915.57/11,543/0/57
12.2/DMGLOBOKAR Sara 2006 9 KZ Slovenije00:57,01 00:54,96 00:54,966.62/13,70/0/0
13.3/DSZEDER Nora 2004 9 Switzerland00:54,80 01:17,88 01:17,8829.54/61,10/0/0
14.8/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.00:55,79 00:53,64 00:53,645.30/11,040/63/0
15.4/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.01:26,47 00:53,72 00:53,725.38/11,137/51/0
16.5/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:54,07 00:55,87 00:54,075.73/11,935/39/0
17.6/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz00:56,89 00:54,69 00:54,696.35/13,133/33/0
18. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel00:55,78 00:54,88 00:54,886.54/13,531/0/45
19.3/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 1 Vys.Mýto00:54,92 00:56,76 00:54,926.58/13,629/27/0
20.1/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc00:55,63 00:58,16 00:55,637.29/15,127/0/39
21.7/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz00:58,07 00:56,13 00:56,137.79/16,125/21/0
22.4/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:13,02 00:56,46 00:56,468.12/16,823/0/33
23.5/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK00:56,57 00:57,21 00:56,578.24/17,021/0/27
24.2/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc00:57,45 00:56,77 00:56,778.43/17,419/0/21
25.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc01:02,06 00:56,87 00:56,878.53/17,617/0/15
26.6/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná01:10,28 00:57,31 00:57,318.97/18,615/0/9
27.8/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz00:59,11 00:59,59 00:59,1110.77/22,314/15/0
28.9/DSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK00:59,27 01:00,53 00:59,2710.93/22,613/0/8
29.3/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha00:59,38 01:10,05 00:59,3811.04/22,812/9/0
30.10/DSETTLIN Glenys 2004 9 Switzerland02:02,67 01:01,56 01:01,5613.23/27,40/0/0
31.7/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.01:31,62 01:01,87 01:01,8713.53/28,011/3/0
32.4/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc01:03,43 01:22,74 01:03,4315.09/31,210/0/7
33.8/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.01:19,12 01:04,15 01:04,1515.81/32,79/2/0
34.5/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná01:04,49 01:09,94 01:04,4916.15/33,48/0/6
35.6/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná01:17,07 01:04,56 01:04,5616.22/33,67/0/5
36.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.01:05,04 01:04,77 01:04,7716.43/34,06/1/0
37.9/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc01:04,80 01:05,08 01:04,8016.46/34,15/0/4
38.7/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:17,60 01:06,50 01:06,5018.16/37,64/0/3
39.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc01:19,67 01:11,11 01:11,1122.77/47,13/0/2
40.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc02:22,95 01:23,28 01:23,2834.94/72,32/0/1
41.8/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:47,12 01:29,76 01:29,7641.42/85,71/0/0
42.11/DSKRSTEVA Valerija 2004 9 Borec Veles00:00,00 01:42,38 01:42,3854.04/111,80/0/0
43. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993551.65/7.347,20/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. URANKAR Anze 1997 9 Slovenija00:42,77 00:43,78 00:43,78 0/0/0
2. NOVAK Tim 1997 9 Slovenija00:43,07 00:44,09 00:44,090.31/0,70/0/0
2. ZNIDARCIC Nejc 1984 9 Slovenija00:42,60 00:44,09 00:44,090.31/0,70/0/0
4.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno00:47,79 00:44,62 00:44,620.84/1,975/0/190
5.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:44,53 00:44,86 00:44,861.08/2,568/239/0
6.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:45,06 00:45,40 00:45,401.62/3,762/227/0
7. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:45,43 00:45,66 00:45,661.88/4,357/0/178
8.4/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha00:46,10 00:46,01 00:46,012.23/5,153/215/0
9. KROENER Tobias 1996 9 KC Südalpen00:46,17 00:46,22 00:46,222.44/5,60/0/0
10.5/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:46,50 00:46,41 00:46,412.63/6,049/0/166
11.6/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc00:46,26 00:46,53 00:46,532.75/6,346/0/154
12.1/DSCLAVADETSCHER Luis 2003 9 Switzerland00:45,76 00:46,63 00:46,632.85/6,50/0/0
13.2/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc00:45,56 00:46,78 00:46,783.00/6,943/0/142
14.1/DMSCHMITTER Aaron 2005 9 Switzerland01:01,24 00:47,59 00:47,593.81/8,70/0/0
15.3/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily00:47,56 00:47,69 00:47,693.91/8,940/203/0
16.4/DSBRETSCHER Cornel 2003 9 Switzerland00:46,32 00:47,73 00:47,733.95/9,00/0/0
17.7/U23NEBIOVSKI Enis 2000 9 Borec Veles00:47,16 00:49,36 00:49,365.58/12,70/0/0
18.8/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz00:45,70 00:49,47 00:49,475.69/13,037/191/0
19.9/U23PRESKAR Matija 2002 9 KZ Slovenije00:46,66 01:02,81 01:02,8119.03/43,50/0/0
20.2/DMNOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc01:08,67 00:45,43 00:45,431.65/3,835/0/130
21.3/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:47,57 00:46,74 00:46,742.96/6,833/179/0
22.4/DMKUPSCH Tjaš Til 2005 9 KZ Slovenije00:47,31 00:47,19 00:47,193.41/7,80/0/0
23.5/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno00:50,12 00:47,22 00:47,223.44/7,931/0/118
24.6/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště00:48,92 00:47,24 00:47,243.46/7,929/167/0
25. SPASIKJ Ljubomir 1987 9 Borec Veles00:47,74 00:47,27 00:47,273.49/8,00/0/0
26.7/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:00,00 00:47,28 00:47,283.50/8,027/0/106
27. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:47,40 01:06,91 00:47,403.62/8,325/0/94
28. ZLATAROV Aleksandar 1997 9 Borec Veles00:50,07 00:47,42 00:47,423.64/8,30/0/0
29.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily00:48,60 00:47,47 00:47,473.69/8,423/161/0
30.2/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:47,89 00:47,96 00:47,894.11/9,421/155/0
31.5/DMMIHELIČ Blaž 2005 9 KZ Slovenije00:50,80 00:48,00 00:48,004.22/9,60/0/0
32.6/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:48,79 00:48,07 00:48,074.29/9,819/149/0
33.8/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm00:48,27 00:49,37 00:48,274.49/10,317/0/88
34.7/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:48,71 00:48,40 00:48,404.62/10,615/0/82
35.10/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.00:50,24 00:48,44 00:48,444.66/10,614/143/0
36.9/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc00:53,35 00:48,90 00:48,905.12/11,713/0/76
37.11/U23CARTELLIERI Benjamin 2001 9 KC Graz00:49,52 00:48,93 00:48,935.15/11,80/0/0
38.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:50,15 00:49,04 00:49,045.26/12,012/137/0
39.12/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:50,51 00:49,09 00:49,095.31/12,111/0/70
40.8/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:49,10 00:49,27 00:49,105.32/12,210/0/64
41.10/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:49,26 01:02,35 00:49,265.48/12,59/131/0
42. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:49,71 00:00,00 00:49,715.93/13,58/125/0
43.9/DMPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha00:49,73 00:49,85 00:49,735.95/13,67/119/0
44. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:51,36 00:49,74 00:49,745.96/13,66/113/0
45.11/DSZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí00:50,49 00:49,93 00:49,936.15/14,05/0/58
46. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí00:50,21 00:51,26 00:50,216.43/14,74/0/52
47.1/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:53,44 00:50,34 00:50,346.56/15,03/107/0
48.12/DSWINKLER Paul 2003 9 KC Graz00:59,27 00:50,82 00:50,827.04/16,10/0/0
49.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:50,93 00:53,00 00:50,937.15/16,32/0/46
50.10/DMVINKOVIČ Gašper 2005 9 KZ Slovenije00:51,15 00:53,09 00:51,157.37/16,80/0/0
51.11/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:51,92 00:51,18 00:51,187.40/16,91/101/0
52.13/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand00:53,36 00:51,26 00:51,267.48/17,10/95/0
53.14/DSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.00:51,35 00:52,50 00:51,357.57/17,30/89/0
54.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:52,04 00:51,43 00:51,437.65/17,50/83/0
55.12/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily00:54,24 00:51,66 00:51,667.88/18,00/77/0
56.2/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc00:51,93 01:04,04 00:51,938.15/18,60/0/40
57.13/DMSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:54,09 00:52,11 00:52,118.33/19,00/71/0
58.15/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:52,38 00:53,16 00:52,388.60/19,60/65/0
59. NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:52,54 00:52,73 00:52,548.76/20,00/59/0
60.16/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí00:52,57 01:02,09 00:52,578.80/20,10/0/34
61.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:52,72 01:10,97 00:52,728.94/20,40/0/28
62.17/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily00:53,28 00:54,22 00:53,289.50/21,70/53/0
62.18/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná00:56,39 00:53,28 00:53,289.50/21,70/0/22
64.14/DMSLAVÍK Daniel 2006 2 Semily00:58,05 00:53,31 00:53,319.53/21,80/47/0
65.3/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně00:53,40 00:54,24 00:53,409.62/22,00/41/0
66.19/DSPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha00:55,92 00:53,43 00:53,439.65/22,00/35/0
67.15/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto00:53,62 00:53,84 00:53,629.84/22,50/29/0
68.4/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:54,61 00:53,66 00:53,669.88/22,60/0/16
69.16/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha01:16,19 00:53,69 00:53,699.91/22,60/23/0
70.20/DSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná00:58,28 00:53,77 00:53,779.99/22,80/0/10
71.5/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí01:01,06 00:53,91 00:53,9110.13/23,10/0/9
72.6/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily00:54,30 00:00,00 00:54,3010.52/24,00/17/0
73.21/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand01:29,55 00:54,78 00:54,7811.00/25,10/11/0
74.22/DSKÖRNER Adam 2004 KK Brand00:00,00 00:54,96 00:54,9611.18/25,50/10/0
75.13/U23SKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.00:55,34 00:55,64 00:55,3411.56/26,40/9/0
76.17/DMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand00:55,60 00:56,21 00:55,6011.82/27,00/8/0
77.7/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.00:55,69 01:06,74 00:55,6911.91/27,20/7/0
78.8/ZSSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto00:56,33 01:05,65 00:56,3312.55/28,70/6/0
79.23/DSBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:56,42 00:00,00 00:56,4212.64/28,90/0/8
80.18/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště00:56,62 01:33,10 00:56,6212.84/29,30/5/0
81.1/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc01:02,40 00:56,63 00:56,6312.85/29,40/0/7
82.19/DMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc00:58,17 00:57,14 00:57,1413.36/30,50/0/6
83.9/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:57,51 01:00,67 00:57,5113.73/31,40/0/5
84.24/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí01:18,89 00:58,00 00:58,0014.22/32,50/0/4
85.10/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.00:00,00 00:59,07 00:59,0715.29/34,90/4/0
86.11/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná01:18,65 00:59,15 00:59,1515.37/35,10/0/3
87.2/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa00:59,97 01:04,64 00:59,9716.19/37,00/3/0
88.2/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.01:00,84 01:25,24 01:00,8417.06/39,00/2/0
89.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc01:01,73 00:00,00 01:01,7317.95/41,00/0/2
90.4/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc01:05,97 01:05,18 01:05,1821.40/48,90/0/1
91.12/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.01:19,92 01:27,57 01:19,9236.14/82,50/1/0
92.13/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.01:21,08 00:00,00 01:21,0837.30/85,20/0/0
93.20/DMLAZAROV Kristijan 2006 9 Borec Veles00:00,00 01:30,59 01:30,5946.81/106,90/0/0
94.21/DMKRSTEV Leon 2005 9 Borec Veles01:35,52 00:00,00 01:35,5251.74/118,20/0/0
95.14/U23BERKA Štěpán 2002 3 Litovel00:00,00 01:50,38 01:50,3866.60/152,10/0/0
96. ABDIHODZIC Emir 1997 9 KKK Vrbas00:00,00 00:00,00 59:59,993556.21/8.122,90/0/0
97. MACKIC Dusan 2001 9 KKK Vrbas00:00,00 00:00,00 59:59,993556.21/8.122,90/0/0
98. GUGINOV Baze 2008 9 Borec Veles00:00,00 00:00,00 59:59,993556.21/8.122,90/0/0
99. APOSTOLOV Andrej 2011 9 Borec Veles00:00,00 00:00,00 59:59,993556.21/8.122,90/0/0
100. FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993556.21/8.122,90/0/0
101. ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993556.21/8.122,90/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:54,77 00:51,89 00:51,89 75/0/78
2.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:54,04 00:54,59 00:54,592.70/5,268/0/66
3.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno00:58,75 00:54,82 00:54,822.93/5,662/0/54
4.3/U23ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc00:59,72 00:57,73 00:57,735.84/11,357/0/42
5.2/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 MT Č.Kruml.01:00,62 00:58,32 00:58,326.43/12,453/30/0
6.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:58,00 00:58,49 00:58,496.60/12,749/0/30
7.3/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.01:00,20 00:58,59 00:58,596.70/12,946/18/0
8.2/DMGLOBOKAR Sara 2006 9 KZ Slovenije01:12,30 01:09,57 01:09,5717.69/34,10/0/0
9.4/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc00:58,91 01:11,72 01:11,7219.83/38,243/0/18
10.4/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc01:03,78 01:07,10 01:03,7811.89/22,940/0/6
11.3/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto02:07,55 01:09,40 01:09,4017.51/33,737/6/0
12. GRZIN Alba Zoe 1996 9 Koncar00:00,00 00:00,00 59:59,993548.10/6.837,70/0/0
13. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993548.10/6.837,70/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
00:46,33 00:47,48 00:47,48 75/0/69
2. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
MT Pardub.
Vys.Mýto
00:46,83 00:47,53 00:47,530.05/0,168/142/0
3. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:50,05 00:47,90 00:47,900.42/0,962/130/0
4. TOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
1 USK Pha
TJ Dukla
00:50,01 00:48,21 00:48,210.73/1,557/118/0
5.1/DSVANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
1 VS Tábor
Postřelm
00:48,99 00:48,37 00:48,370.89/1,953/106/57
6. KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
1 Olomouc
Boh.Pha
00:51,78 00:49,54 00:49,542.06/4,349/94/45
7.2/DSBEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
2 Trutnov
Trutnov
00:52,63 00:49,96 00:49,962.48/5,246/82/0
8.3/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
00:49,72 00:51,00 00:51,003.52/7,443/0/33
9.4/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
00:50,63 00:50,80 00:50,633.15/6,640/70/0
10.1/U23SKOŘEPA Vojtěch
ŠTUDLAR Patrik
1999
1999
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:06,57 00:51,04 00:51,043.56/7,537/58/0
11. ŠŤASTNÝ Michal
JELÍNEK Šimon
1965
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:51,89 00:54,10 00:51,894.41/9,335/46/0
12.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:52,59 00:53,26 00:52,595.11/10,833/0/21
13.1/DMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
2 Pardub.
Pardub.
00:55,91 00:53,90 00:53,906.42/13,531/34/0
14.1/VJINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
00:53,95 00:53,97 00:53,956.47/13,629/22/0
15.2/U23MÜLLER Jonah
BRETSCHER Cornel
2002
2002
9 Switzerland
Switzerland
00:54,17 01:15,35 00:54,176.69/14,10/0/0
16. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
00:54,31 00:56,11 00:54,316.83/14,427/16/0
17. KAŠPAROVÁ Anna
PEŠKA Libor
1985
1987
Sláv.HK
Č.Kruml.
00:54,59 00:55,22 00:54,597.11/15,025/10/0
18. ŠOTOLA Karel
ŠTERCL Vít
1997
1999
3 Litovel
TJ Dukla
00:56,69 00:54,90 00:54,907.42/15,623/4/9
19.2/VHAJSKÝ Stanislav
VOREL Zdeněk
1969
1974
Semily
Pardub.
00:58,13 00:55,89 00:55,898.41/17,721/3/0
20. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:57,75 00:56,31 00:56,318.83/18,619/2/0
21.1/ZSRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
00:57,14 00:56,47 00:56,478.99/18,917/0/3
22.2/DMČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
3 Litovel
Litovel
00:59,92 00:57,60 00:57,6010.12/21,315/0/2
23.5/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
KK Brand
KK Brand
00:58,81 00:58,46 00:58,4610.98/23,114/1/0
24.3/DMBEK Matyáš
SYROVÝ Filip
2006
2007
3 Týniště
Vys.Mýto
00:00,00 01:00,90 01:00,9013.42/28,313/0/0
25.6/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
01:12,87 01:05,87 01:05,8718.39/38,712/0/0
26.7/DSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
01:07,39 00:00,00 01:07,3919.91/41,911/0/1
27. OBADIC Luka
TOLIC Ivan
1996
1996
9 Koncar
Koncar
00:00,00 00:00,00 59:59,993552.51/7.482,10/0/0
28. GEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 59:59,993552.51/7.482,10/0/0
Oddíl