2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově

06.06.2021   řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.22:14,21 75/131/0
2.1/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm22:56,8242.61/3,268/0/84
3.2/DSSALAJ František 2004 1 Litovel23:13,5659.36/4,462/0/72
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto23:21,6567.44/5,157/119/0
5.3/DSVANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor23:31,9477.73/5,853/107/0
6. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc23:35,7181.50/6,149/0/60
7.4/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov23:37,4883.27/6,246/95/0
8.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel23:38,2484.03/6,343/0/48
9.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.23:42,9988.78/6,740/83/0
10.5/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.23:45,9291.71/6,937/71/0
11.6/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel23:53,4699.25/7,435/0/42
12. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.24:09,17114.96/8,633/59/0
13. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto24:10,87116.66/8,731/47/0
14.7/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.24:12,55118.34/8,929/41/0
15.2/U23URBAN Daniel 2001 TJ Dukla25:17,26183.05/13,727/35/0
16.8/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov25:28,40194.19/14,625/29/0
17.1/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc25:34,33200.12/15,023/0/36
18.1/VMČAMEK Petr 1977 Litovel25:44,93210.72/15,821/0/30
19.2/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov25:50,19215.98/16,219/23/0
20. RUBINT Martin 1990 Kroměříž25:53,02218.81/16,417/0/24
21.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto26:06,67232.46/17,415/17/0
22.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha26:08,34234.13/17,514/11/0
23.9/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc26:10,80236.59/17,713/0/18
24.3/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.26:35,41261.20/19,612/5/0
25.4/DMPAPULA Jan 2005 2 Litovel26:40,27266.06/19,911/0/12
26.3/U23JANŮ Filip 2002 2 Olomouc26:40,66266.45/20,010/0/6
27.5/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.26:44,36270.15/20,29/4/0
28.6/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel26:54,22280.01/21,08/0/5
29.7/DMČAMEK David 2006 3 Litovel27:03,56289.35/21,77/0/4
30.8/DMGEPRT David 2005 2 Litovel27:07,23293.02/22,06/0/3
31.9/DMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc27:29,12314.91/23,65/0/2
32.10/DMSLEZÁK Adam 2006 Pardub.27:33,99319.78/24,04/3/0
33.2/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc27:37,08322.87/24,23/0/1
34.10/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.27:42,15327.94/24,62/2/0
35.3/ZSHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz28:07,20352.99/26,51/1/0
36.4/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel28:08,21354.00/26,50/0/0
37.11/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel28:14,97360.76/27,00/0/0
38.5/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto28:16,17361.96/27,10/0/0
39.3/VSLANINA Vladimír 1969 L.Žatec28:44,57390.37/29,30/0/0
40.6/ZSVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto29:47,55453.34/34,00/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel21:55,27 75/0/92
2.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.22:11,1215.85/1,268/91/0
3.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno22:16,5321.26/1,662/0/80
4.3/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha22:35,0339.76/3,057/79/0
5.4/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor22:43,4548.18/3,753/67/0
6.2/DSKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav22:52,2356.96/4,349/55/0
7.3/DSRETKOVÁ Marie 2003 1 Olomouc22:54,8259.55/4,546/0/68
8.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc23:27,7792.50/7,043/0/56
9.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 1 Vys.Mýto23:30,5695.30/7,240/43/0
10.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno23:54,36119.09/9,137/0/44
11.4/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz24:33,15157.88/12,035/31/0
12.5/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz24:35,88160.61/12,233/25/0
13.3/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK24:45,81170.54/13,031/0/32
14.6/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.24:46,33171.06/13,029/19/0
15.7/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.25:04,46189.19/14,427/13/0
16.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc25:05,02189.75/14,425/0/26
17.6/DSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK25:08,53193.26/14,723/0/20
18.1/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha25:09,73194.46/14,821/7/0
19.4/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná25:19,70204.43/15,519/0/14
20.5/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.25:41,73226.46/17,217/6/0
21.2/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc25:47,46232.19/17,715/0/8
22.6/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc25:48,44233.17/17,714/0/7
23.8/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel25:56,05240.78/18,313/0/6
24.1/VLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily25:58,06242.79/18,512/5/0
25.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav25:58,53243.26/18,511/4/0
26.7/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc26:03,14247.87/18,810/0/5
27.3/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno26:12,12256.85/19,59/0/4
28.4/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc26:16,11260.84/19,88/0/3
29.7/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz26:20,18264.91/20,17/3/0
30.8/DMJANIŠOVÁ Radka 2005 3 Č.Kruml.26:58,73303.46/23,16/2/0
31.5/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc27:14,91319.64/24,35/0/2
32.2/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 Kroměříž27:16,53321.26/24,44/0/1
33.9/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.27:29,21333.94/25,43/1/0
34.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc28:06,00370.73/28,22/0/0
35.6/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto29:38,76463.49/35,21/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno19:24,88 75/0/166
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc19:48,5223.64/2,068/0/154
3.1/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz19:57,1932.31/2,862/187/0
4.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily19:58,1833.30/2,957/175/0
5.2/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno20:03,3438.46/3,353/0/142
6.3/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha20:14,1549.27/4,249/163/0
7.4/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí20:33,9869.10/5,946/0/130
8.5/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha20:40,4475.56/6,543/151/0
9.1/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav20:44,2179.33/6,840/139/0
10.6/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc20:50,6385.75/7,437/0/118
11.1/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc20:55,6890.80/7,835/0/106
12.2/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily20:56,3391.45/7,933/127/0
13.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz21:01,8997.01/8,331/121/0
14.3/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno21:05,92101.04/8,729/0/94
15.4/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily21:09,08104.20/8,927/115/0
16.5/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm21:11,64106.76/9,225/0/82
17.2/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc21:13,28108.41/9,323/0/76
18.3/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha21:28,77123.89/10,621/109/0
19.7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno21:45,55140.67/12,119/0/70
20.6/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc21:50,65145.77/12,517/0/64
21.7/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí22:02,00157.12/13,515/0/58
22.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně22:11,65166.77/14,314/103/0
23.8/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí22:14,94170.06/14,613/0/52
24.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž22:15,66170.78/14,712/0/46
25.9/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště22:23,69178.81/15,411/97/0
26.4/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc22:24,87179.99/15,510/0/40
27. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto22:28,79183.91/15,89/91/0
28.10/DSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand22:29,98185.10/15,98/85/0
29.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc22:33,43188.55/16,27/0/34
30.8/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.22:35,17190.29/16,36/79/0
31.11/DSZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí22:35,80190.92/16,45/0/28
32.1/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz22:36,18191.30/16,44/73/0
33.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz22:44,33199.45/17,13/67/0
34.5/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště22:46,16201.28/17,32/61/0
35.6/DMSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav22:55,33210.45/18,11/55/0
36.2/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí23:02,80217.92/18,70/0/22
37.9/U23ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.23:14,99230.11/19,80/49/0
38.7/DMSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily23:17,53232.65/20,00/43/0
39.3/ZSUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně23:21,71236.83/20,30/37/0
40.12/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily23:27,00242.12/20,80/31/0
41.4/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily23:28,73243.85/20,90/25/0
42.10/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 Č.Kruml.23:29,31244.43/21,00/19/0
43.11/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.23:44,90260.02/22,30/18/0
44.8/DMPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha23:45,27260.39/22,40/17/0
45.13/DSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná23:52,22267.34/23,00/0/16
46.14/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice23:54,56269.68/23,20/16/0
47.15/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand23:58,78273.90/23,50/15/0
48.16/DSPŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha24:02,99278.11/23,90/14/0
49.5/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc24:15,55290.67/25,00/0/15
50.6/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel24:24,90300.02/25,80/0/14
51.17/DSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.24:27,12302.24/25,90/13/0
52.18/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná24:33,09308.21/26,50/0/13
53.1/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc24:37,07312.19/26,80/0/12
54.9/DMPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí24:45,33320.45/27,50/0/11
55.10/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha24:47,15322.27/27,70/12/0
56.11/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.25:01,38336.50/28,90/11/0
57.7/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc25:03,36338.48/29,10/0/10
58.8/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto25:03,46338.58/29,10/10/0
59.12/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto25:13,56348.69/29,90/9/0
60.12/U23DOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí25:13,92349.04/30,00/0/9
61.9/ZSŠRÁMEK David 2007 Pardub.25:15,15350.27/30,10/8/0
62.13/DMSKALICKÝ Tomáš 2005 Pardub.25:16,19351.31/30,20/7/0
63.14/DMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.25:19,63354.75/30,50/6/0
64.2/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc25:20,67355.79/30,50/0/8
65.19/DSŠANTAVÝ Michal 2004 SKVeselí25:25,85360.97/31,00/0/7
66.10/ZSVYBÍRAL Viktor 2007 KK Brno25:34,76369.88/31,80/0/6
67.13/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto26:01,60396.72/34,10/5/0
68.3/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.26:11,03406.15/34,90/4/0
69.11/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno26:22,56417.69/35,90/0/5
70.20/DSJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand26:31,92427.04/36,70/3/0
71.15/DMPOPELKA Petr 2005 KK Brand27:20,19475.31/40,80/2/0
72.12/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno27:29,96485.08/41,60/0/4
73.13/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.27:37,25492.37/42,30/1/0
74.4/ZMZUNA Jáchym 2010 Semily28:06,85521.97/44,80/0/0
75.5/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno28:16,03531.15/45,60/0/3
76.14/ZSSEKANINA Matěj 2008 VS Desná28:16,37531.49/45,60/0/2
77.15/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto28:34,33549.45/47,20/0/0
78.16/DMGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno28:38,37553.49/47,50/0/1
79.16/ZSZUNA Vilém 2007 Semily28:40,20555.32/47,70/0/0
80.6/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc28:45,56560.69/48,10/0/0
81.7/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz29:10,62585.74/50,30/0/0
82.8/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel29:22,24597.36/51,30/0/0
83.9/ZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno29:22,88598.00/51,30/0/0
84.10/ZMŠULA Štěpán 2009 Litovel30:17,76652.88/56,00/0/0
85.17/DMVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto30:58,46693.58/59,50/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno26:20,02 75/0/70
2.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno26:20,450.43/0,068/0/58
3.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc26:39,8419.82/1,362/0/46
4.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc27:01,9041.88/2,757/0/34
5.1/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc27:09,2549.23/3,153/0/22
6.2/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 MT Č.Kruml.27:21,3261.30/3,949/42/0
7.3/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc27:35,8575.83/4,846/0/16
8.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto27:36,6976.67/4,943/30/0
9.4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.27:42,1682.14/5,240/18/0
10.2/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc28:19,72119.70/7,637/0/10
11.5/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.28:19,92119.90/7,635/6/0
12.3/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.28:25,61125.59/7,933/0/0
13.4/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc28:52,60152.58/9,731/0/4
14.3/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc29:22,21182.19/11,529/0/3
15.4/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc29:23,56183.54/11,627/0/2
16.5/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno29:24,28184.26/11,725/0/1

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
22:19,43 75/71/0
2.1/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
22:24,114.68/0,368/0/61
3.2/DSRAŠNER Karel
VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj
2004
2004
1 Postřelm
VS Tábor
22:51,9332.50/2,462/59/49
4.3/DSONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
23:08,5549.12/3,757/47/0
5.4/DSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
23:35,0175.58/5,653/35/0
6.5/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
23:40,5181.08/6,149/23/0
7.6/DSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
24:41,41141.98/10,646/0/37
8. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
25:16,46177.03/13,243/11/0
9.1/DMČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
3 Litovel
Litovel
25:52,92213.49/15,940/0/25
10.1/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
25:57,89218.46/16,337/0/13
11.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
26:04,31224.88/16,835/5/0
12.2/DMGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
26:19,92240.49/18,033/0/7
13.7/DSVIRÁGH Tomáš
ZRZAVÝ Jakub
2004
2005
3 Týniště
Vys.Mýto
26:39,83260.40/19,431/4/0
14.1/VSREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
27:15,08295.65/22,129/0/1
15.3/DMŠRÁMEK David
SLEZÁK Adam
2007
2006
Pardub.
Pardub.
27:37,71318.28/23,827/3/0
16.4/DMBEK Matyáš
SYROVÝ Filip
2006
2007
3 Týniště
Vys.Mýto
27:38,02318.59/23,825/2/0
17.1/ZSKVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
28:44,74385.31/28,823/1/0
18.2/ZSKONVALINKA Štěpán
KONVALINKA Ondřej
2009
2007
3 Pardub.
Pardub.
31:01,31521.88/39,021/0/0
19.8/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
KK Brand
KK Brand
33:42,82683.39/51,019/0/0
Oddíl