1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově

05.06.2021   řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.22:19,82 75/126/0
2.1/DSSALAJ František 2004 1 Litovel23:16,3856.56/4,268/0/84
3.2/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm23:23,5963.77/4,862/0/72
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto23:32,1472.32/5,457/114/0
5. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc23:37,6677.84/5,853/0/60
6.3/DSVANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor23:46,5786.76/6,549/102/0
7.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.23:48,0788.25/6,646/90/0
8.4/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov23:52,6292.80/6,943/78/0
9.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel24:03,55103.73/7,740/0/48
10.5/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.24:08,48108.66/8,137/66/0
11. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.24:13,06113.24/8,535/54/0
12.6/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.24:15,78115.96/8,733/42/0
13. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto24:22,04122.22/9,131/36/0
14.7/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel24:32,51132.69/9,929/0/42
15.1/DMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav25:20,20180.38/13,527/30/0
16.2/VSLANINA Vladimír 1969 L.Žatec25:23,22183.40/13,725/24/0
17.2/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov25:27,56187.75/14,023/18/0
18.8/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov25:33,62193.80/14,521/12/0
19.2/U23URBAN Daniel 2001 TJ Dukla25:44,05204.23/15,219/6/0
20. RUBINT Martin 1990 Kroměříž25:46,34206.52/15,417/0/36
21.1/VMČAMEK Petr 1977 Litovel25:59,37219.55/16,415/0/30
22.3/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc26:00,72220.90/16,514/0/24
23.3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha26:07,87228.05/17,013/5/0
24.9/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc26:13,19233.37/17,412/0/18
25.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto26:25,59245.77/18,311/4/0
26.3/U23JANŮ Filip 2002 2 Olomouc26:32,82253.00/18,910/0/12
27.4/DMPAPULA Jan 2005 2 Litovel26:59,42279.60/20,99/0/6
28.5/DMČAMEK David 2006 3 Litovel27:00,33280.51/20,98/0/5
29.6/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel27:00,47280.65/20,97/0/4
30.7/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.27:04,35284.53/21,26/3/0
31.8/DMGEPRT David 2005 2 Litovel27:11,98292.16/21,85/0/3
32.2/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc27:30,18310.36/23,24/0/2
33.9/DMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc27:48,05328.23/24,53/0/1
34.3/ZSHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz27:54,61334.79/25,02/2/0
35.10/DMSLEZÁK Adam 2006 Pardub.27:57,89338.07/25,21/1/0
36.10/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.28:01,03341.21/25,50/0/0
37.11/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel28:05,25345.43/25,80/0/0
38.4/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel28:09,10349.28/26,10/0/0
39.5/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto28:18,26358.44/26,80/0/0
40.6/ZSVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto29:32,38432.56/32,30/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel21:59,43 75/0/94
2.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.22:18,8419.41/1,568/97/0
3.2/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor22:37,7738.34/2,962/85/0
4.3/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha22:38,9739.54/3,057/73/0
5.4/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno22:45,0845.65/3,553/0/82
6.2/DSRETKOVÁ Marie 2003 1 Olomouc23:08,5069.07/5,249/0/70
7.3/DSKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav23:14,5675.13/5,746/61/0
8.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 1 Vys.Mýto23:33,7294.29/7,143/49/0
9.2/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc23:41,79102.36/7,840/0/58
10.4/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz24:15,78136.35/10,337/37/0
11.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno24:26,36146.93/11,135/0/46
12.5/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz24:35,68156.25/11,833/31/0
13.6/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.24:49,85170.42/12,931/25/0
14.3/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK24:50,19170.76/12,929/0/34
15.1/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha24:59,30179.87/13,627/19/0
16.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc25:06,04186.61/14,125/0/28
17.7/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.25:06,56187.13/14,223/13/0
18.6/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.25:08,39188.96/14,321/7/0
19.7/DSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK25:15,18195.75/14,819/0/22
20.2/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc25:17,71198.28/15,017/0/16
21.4/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná25:26,37206.94/15,715/0/10
22.3/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno25:46,91227.48/17,214/0/9
23.5/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc25:47,06227.63/17,313/0/8
24.8/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel25:55,61236.18/17,912/0/7
25.1/VLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily26:10,26250.83/19,011/6/0
26.6/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc26:11,44252.01/19,110/0/6
27.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav26:12,04252.61/19,19/5/0
28.4/ZSVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc26:19,95260.52/19,78/0/5
29.7/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.26:19,99260.56/19,77/4/0
30.5/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc26:25,76266.33/20,26/0/4
31.8/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz26:29,53270.10/20,55/3/0
32.8/DMJANIŠOVÁ Radka 2005 3 Č.Kruml.26:39,39279.96/21,24/2/0
33.6/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc26:56,59297.16/22,53/0/3
34.2/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 Kroměříž26:58,86299.43/22,72/0/2
35.7/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc27:03,67304.24/23,11/0/1
36.9/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.27:15,28315.86/23,90/1/0
37.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc27:48,67349.24/26,50/0/0
38.8/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto29:41,73462.30/35,00/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc19:40,93 75/0/166
2. SATKE Adam 1994 MT KK Brno19:43,172.24/0,268/0/154
3.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily20:07,2126.28/2,262/187/0
4.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno20:07,6026.67/2,357/0/142
5.2/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz20:09,6728.74/2,453/175/0
6.3/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha20:37,3656.43/4,849/163/0
7.1/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc20:53,8572.92/6,246/0/130
8.4/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc20:54,1073.17/6,243/0/118
9.2/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily21:04,4583.52/7,140/151/0
10.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz21:04,7683.83/7,137/139/0
11.5/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí21:05,7684.83/7,235/0/106
12.3/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm21:08,5987.66/7,433/0/94
13.1/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav21:13,1392.20/7,831/127/0
14.4/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily21:24,06103.13/8,729/121/0
15.5/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno21:25,31104.38/8,827/0/82
16.6/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha21:27,93107.00/9,125/115/0
17.2/DMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.21:32,39111.46/9,423/109/0
18.3/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc21:33,56112.64/9,521/0/76
19.4/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha21:37,07116.14/9,819/103/0
20.7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno21:40,82119.89/10,217/0/70
21.6/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc22:08,88147.95/12,515/0/64
22.7/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí22:09,43148.50/12,614/0/58
23.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně22:15,78154.85/13,113/97/0
24.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž22:18,38157.45/13,312/0/52
25.8/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí22:26,98166.05/14,111/0/46
26.8/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.22:30,17169.24/14,310/91/0
27.9/DSZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí22:39,94179.01/15,29/0/40
28.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc22:48,83187.90/15,98/0/34
29. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto22:52,09191.16/16,27/85/0
30.5/DMSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav22:54,05193.12/16,46/79/0
31.10/DSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand22:54,33193.40/16,45/73/0
32.6/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště22:58,84197.91/16,84/67/0
32.11/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště22:58,84197.91/16,84/61/0
34.1/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz22:59,72198.79/16,82/61/0
35.7/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily23:01,80200.87/17,01/49/0
36.8/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc23:02,88201.95/17,10/0/28
37.2/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí23:08,63207.70/17,60/0/22
38.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz23:13,36212.43/18,00/43/0
39.9/U23ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.23:22,33221.40/18,70/37/0
40.3/ZSUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně23:27,49226.56/19,20/31/0
41.12/DSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.23:31,23230.30/19,50/25/0
42.4/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily23:32,59231.66/19,60/19/0
43.9/DMSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily23:36,97236.04/20,00/18/0
44.13/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily23:42,38241.45/20,40/17/0
45.10/DMPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha23:54,85253.92/21,50/16/0
46.14/DSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná24:05,88264.95/22,40/0/16
47.10/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 Č.Kruml.24:06,13265.20/22,50/15/0
48.5/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc24:08,45267.52/22,70/0/15
49.11/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.24:09,16268.23/22,70/14/0
50.15/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice24:23,77282.84/24,00/13/0
51.16/DSPŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha24:27,56286.63/24,30/12/0
52.11/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.24:37,57296.65/25,10/11/0
53.6/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto24:45,03304.10/25,80/10/0
54.17/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná24:53,59312.66/26,50/0/14
55.18/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand25:02,46321.53/27,20/9/0
56.12/DMPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí25:05,24324.31/27,50/0/13
57.7/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel25:08,70327.77/27,80/0/12
58.13/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha25:09,49328.56/27,80/8/0
59.19/DSŠANTAVÝ Michal 2004 SKVeselí25:23,85342.92/29,00/0/11
60.1/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc25:25,06344.13/29,10/0/10
61.14/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto25:25,53344.60/29,20/7/0
62.12/U23DOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí25:33,38352.45/29,80/0/9
63.15/DMSKALICKÝ Tomáš 2005 Pardub.25:36,56355.64/30,10/6/0
64.2/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc25:41,45360.52/30,50/0/8
65.8/ZSVYBÍRAL Viktor 2007 KK Brno25:47,17366.24/31,00/0/7
66.9/ZSŠRÁMEK David 2007 Pardub.26:08,41387.48/32,80/5/0
67.10/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc26:22,22401.29/34,00/0/6
68.11/ZSSEKANINA Matěj 2008 VS Desná26:34,95414.02/35,10/0/5
69.12/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno26:42,96422.03/35,70/0/4
70.16/DMGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno26:43,64422.71/35,80/0/3
71.3/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.27:01,00440.07/37,30/4/0
72.20/DSJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand27:22,72461.79/39,10/3/0
73.17/DMPOPELKA Petr 2005 KK Brand27:49,70488.77/41,40/2/0
74.4/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz27:51,76490.83/41,60/1/0
75.13/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno27:54,73493.80/41,80/0/2
76.5/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno28:02,46501.53/42,50/0/1
77.6/ZMZUNA Jáchym 2010 Semily28:15,62514.69/43,60/0/0
78.7/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc28:17,43516.50/43,70/0/0
79.14/ZSZUNA Vilém 2007 Semily28:19,93519.00/43,90/0/0
80.15/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto28:54,85553.92/46,90/0/0
81.8/ZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno29:13,47572.54/48,50/0/0
82.16/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.29:15,54574.61/48,70/0/0
83.9/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel29:37,74596.81/50,50/0/0
84.18/DMVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto31:05,25684.32/57,90/0/0
85.10/ZMŠULA Štěpán 2009 Litovel31:17,56696.64/59,00/0/0
  VENIGER Jan 2000 2 Vys.MýtoDNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno26:08,27 75/0/71
2.2/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno26:39,5431.27/2,068/0/59
3.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc26:42,2233.95/2,262/0/47
4.3/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc27:21,4273.15/4,757/0/35
5.2/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 MT Č.Kruml.27:21,6473.37/4,753/42/0
6.1/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc27:39,1690.89/5,849/0/23
7.4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.27:40,8792.60/5,946/30/0
8.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc27:41,8093.53/6,043/0/17
9.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto27:46,7298.45/6,340/18/0
10.2/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc27:56,43108.16/6,937/0/11
11.3/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.28:25,66137.39/8,835/6/0
12.3/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno28:50,06161.79/10,333/0/5
13.4/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc29:11,90183.63/11,731/0/4
14.4/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc29:19,86191.59/12,229/0/3
15.5/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc29:24,56196.29/12,527/0/2
16.6/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc29:29,00200.73/12,825/0/1

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
22:08,91 75/77/0
2.1/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
22:28,6019.69/1,568/0/73
3.2/DSONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
23:29,8580.94/6,162/65/0
4.3/DSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
23:31,4082.49/6,257/53/0
5.4/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
24:24,33135.42/10,253/41/0
6.5/DSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
24:57,33168.42/12,749/0/61
7. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
25:25,03196.12/14,846/29/0
8.1/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
25:59,95231.04/17,443/0/49
9.1/DMČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
3 Litovel
Litovel
26:11,92243.01/18,340/0/37
10.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
26:13,63244.72/18,437/17/0
11.2/DMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
2 Pardub.
Pardub.
26:35,02266.11/20,035/11/0
12.3/DMGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
26:39,61270.70/20,433/0/25
13.1/VSREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
27:03,12294.21/22,131/0/13
14.6/DSVIRÁGH Tomáš
ZRZAVÝ Jakub
2004
2005
3 Týniště
Vys.Mýto
27:08,09299.18/22,529/5/0
15.4/DMBEK Matyáš
SYROVÝ Filip
2006
2007
3 Týniště
Vys.Mýto
27:36,00327.09/24,627/4/0
16.5/DMŠRÁMEK David
SLEZÁK Adam
2007
2006
Pardub.
Pardub.
27:51,44342.53/25,825/3/0
17.1/ZSKVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
28:23,14374.23/28,223/2/0
18.7/DSRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
1 Postřelm
VS Tábor
30:25,14496.23/37,321/1/7
19.2/ZSKONVALINKA Štěpán
KONVALINKA Ondřej
2009
2007
3 Pardub.
Pardub.
30:36,49507.58/38,219/0/0
20.8/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
KK Brand
KK Brand
33:17,37668.46/50,317/0/0
  ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
DSQ 0/0/0
Oddíl