7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L.

21.05.2022   USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor00:51,11 00:48,84 00:48,84 75/183/0
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:50,19 00:49,23 00:49,230.39/0,868/171/0
3. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:53,04 00:50,37 00:50,371.53/3,162/159/0
4.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:53,37 00:51,43 00:51,432.59/5,357/147/0
5.2/DSSALAJ František 2004 1 Litovel00:52,13 00:51,82 00:51,822.98/6,153/0/87
6.3/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:52,75 00:51,85 00:51,853.01/6,249/135/0
7. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:52,68 00:52,82 00:52,823.98/8,146/123/0
8.4/DSBEIER Alva 2005 1 Pardub.00:52,75 00:53,64 00:53,644.80/9,843/111/0
9.1/U23JANŮ Filip 2002 1 Olomouc01:03,43 00:53,67 00:53,674.83/9,940/0/75
10.5/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm00:54,08 00:53,71 00:53,714.87/10,037/0/63
11. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:53,92 00:53,72 00:53,724.88/10,035/99/0
12.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.00:55,08 00:54,80 00:54,805.96/12,233/87/0
13.6/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.00:54,90 00:56,04 00:54,906.06/12,431/75/0
14.1/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:56,90 00:55,05 00:55,056.21/12,729/69/0
15.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.00:56,78 00:55,32 00:55,326.48/13,327/63/0
16. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha00:58,37 00:55,69 00:55,696.85/14,025/57/0
17.2/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc00:55,85 00:57,50 00:55,857.01/14,423/0/51
18.3/U23MÍL Jakub 2003 2 Trutnov00:57,65 00:55,89 00:55,897.05/14,421/51/0
19.7/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.00:56,66 00:56,25 00:56,257.41/15,219/45/0
20.1/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.00:56,96 00:56,33 00:56,337.49/15,317/39/0
21.4/U23ŠMAKAL Petr 2003 1 Litovel00:56,45 00:57,46 00:56,457.61/15,615/0/39
22.8/DSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:56,50 00:56,80 00:56,507.66/15,714/33/0
23.9/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc00:59,05 00:57,37 00:57,378.53/17,513/0/33
24.10/DSPAPULA Jan 2005 2 Litovel00:57,52 00:58,26 00:57,528.68/17,812/0/27
25.3/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto00:57,99 01:12,52 00:57,999.15/18,711/27/0
26.4/DMSTRATIL Filip 2006 2 Litovel00:58,57 01:00,49 00:58,579.74/19,910/0/21
27.5/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:08,16 00:58,67 00:58,679.83/20,19/21/0
28.6/DMČAMEK David 2006 3 Litovel01:00,50 00:59,07 00:59,0710.23/20,98/0/15
29.7/DMSLEZÁK Adam 2006 2 Pardub.00:59,37 00:59,84 00:59,3710.53/21,67/15/0
30. LÜKEN Paul Lukas   9 Finn Hartstein GER01:01,42 00:59,55 00:59,5510.71/21,90/0/0
31.8/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc00:59,68 01:02,80 00:59,6810.84/22,26/0/9
32.5/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.00:59,71 01:01,46 00:59,7110.87/22,35/9/0
33.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel01:10,47 01:00,84 01:00,8412.00/24,64/0/8
34.1/ZSHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz01:00,94 01:13,94 01:00,9412.10/24,83/8/0
35.9/DMRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.01:00,96 01:06,46 01:00,9612.12/24,82/7/0
36.3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:02,51 01:01,34 01:01,3412.50/25,61/6/0
37.10/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto01:01,46 01:09,88 01:01,4612.62/25,80/5/0
38.11/DMRETEK Václav 2007 3 Olomouc01:04,34 01:02,24 01:02,2413.40/27,40/0/7
39.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc01:02,57 01:14,92 01:02,5713.74/28,10/0/6
40.3/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.01:04,55 01:08,31 01:04,5515.71/32,20/4/0
41.2/VMŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:11,54 01:04,75 01:04,7515.91/32,60/3/0
41.12/DMKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto00:00,00 01:04,75 01:04,7515.91/32,60/2/0
43.11/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:08,57 01:05,24 01:05,2416.40/33,60/0/5
44.2/VSREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:07,02 01:05,77 01:05,7716.93/34,70/0/4
45.13/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:00,00 01:06,69 01:06,6917.85/36,50/0/3
46.4/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc01:10,71 01:10,20 01:10,2021.36/43,70/0/2
47.5/ZSSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov01:11,18 01:17,15 01:11,1822.34/45,70/1/0
48.14/DMZUNA Vilém 2007 Semily01:12,04 00:00,00 01:12,0423.20/47,50/0/0
49.6/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc01:15,75 01:15,79 01:15,7526.91/55,10/0/1
50. KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,993551.15/7.271,00/0/0
51. STŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,993551.15/7.271,00/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:51,05 00:50,28 00:50,28 75/0/84
2.2/U23KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:52,77 00:52,15 00:52,151.87/3,768/0/72
3.3/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 MT VS Tábor00:52,71 00:52,25 00:52,251.97/3,962/144/0
4. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:55,12 00:53,67 00:53,673.39/6,757/132/0
5.1/DSRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:53,28 00:55,31 00:55,315.03/10,053/0/60
6.2/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:54,67 00:55,61 00:55,615.33/10,649/0/48
7.3/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 1 Loko Plz00:54,91 00:56,89 00:56,896.61/13,146/120/0
8.4/DSSTŘECHOVÁ Ela 2005 1 VSDK00:53,14 00:58,06 00:58,067.78/15,543/0/36
9. FEINE Constanze   9 GER Oberalster VfW Hamburg00:56,05 00:53,81 00:53,813.53/7,00/0/0
10. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.00:57,08 00:54,97 00:54,974.69/9,340/108/0
11.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc01:04,02 00:55,13 00:55,134.85/9,637/0/30
12.5/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto01:00,93 00:55,45 00:55,455.17/10,335/96/0
13.4/U23KOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:56,22 00:55,56 00:55,565.28/10,533/84/0
14.6/DSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.00:59,35 00:55,81 00:55,815.53/11,031/72/0
15.7/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.00:56,54 00:55,85 00:55,855.57/11,129/60/0
16.8/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná01:01,09 00:56,10 00:56,105.82/11,627/0/24
17.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc00:56,76 00:57,28 00:56,766.48/12,925/0/18
18.5/U23MÁDROVÁ Amálie 2003 1 Loko Plz00:59,75 00:57,49 00:57,497.21/14,323/48/0
19.2/DMMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha01:00,51 00:57,56 00:57,567.29/14,521/42/0
20.9/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:05,78 00:57,67 00:57,677.39/14,719/0/12
21.6/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:59,95 00:58,19 00:58,197.91/15,717/36/0
22.10/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 2 Loko Plz01:00,14 00:58,56 00:58,568.29/16,515/30/0
23. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha00:59,65 00:59,11 00:59,118.83/17,614/24/0
24.11/DSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc01:26,00 01:00,18 01:00,189.90/19,713/0/6
25.3/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:00,42 01:00,83 01:00,4210.14/20,212/0/5
26.7/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 2 Č.Kruml.01:00,67 00:00,00 01:00,6710.39/20,711/18/0
27.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno01:01,16 01:08,02 01:01,1610.88/21,610/0/4
28. VALÍKOVÁ Radka 1991 3 Pardub.01:03,65 01:01,27 01:01,2710.99/21,99/12/0
29.3/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov01:01,63 01:02,11 01:01,6311.35/22,68/6/0
30.4/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.01:02,92 01:14,23 01:02,9212.64/25,17/5/0
31.5/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc01:09,08 01:03,31 01:03,3113.03/25,96/0/3
32.12/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:09,53 01:03,36 01:03,3613.08/26,05/0/2
33.6/DMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:04,20 01:06,06 01:04,2013.92/27,74/0/1
34.4/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov01:08,27 01:05,12 01:05,1214.84/29,53/4/0
35.7/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.00:00,00 01:06,64 01:06,6416.36/32,52/3/0
36.5/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov00:00,00 01:07,39 01:07,3917.11/34,01/2/0
37.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.01:14,70 01:41,81 01:14,7024.42/48,60/1/0
38.6/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc01:26,98 01:35,51 01:26,9836.70/73,00/0/0
39. LISOVSKA Mariia 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993549.71/7.059,90/0/0
40. LYCHKO Anna 2001 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993549.71/7.059,90/0/0
41. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993549.71/7.059,90/0/0
42. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993549.71/7.059,90/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:46,35 00:43,78 00:43,78 75/0/178
2.1/DSNOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc00:46,26 00:44,67 00:44,670.89/2,068/0/166
3.1/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:44,65 00:44,80 00:44,801.02/2,362/278/0
4.2/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno00:45,34 00:45,36 00:45,361.58/3,657/0/154
5. ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:45,54 00:45,48 00:45,481.70/3,953/266/0
6.3/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 MT Loko Plz00:46,98 00:45,80 00:45,802.02/4,649/254/0
7. HARTSTEIN Finn   9 Finn Hartstein00:46,39 00:46,02 00:46,022.24/5,10/0/0
8.4/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha00:46,74 00:46,11 00:46,112.33/5,346/242/0
9.5/U23LACINA Jakub 2003 1 Semily00:47,01 00:46,21 00:46,212.43/5,643/230/0
10.6/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:46,76 00:46,81 00:46,813.03/6,940/0/142
11.2/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc00:47,09 00:47,56 00:47,563.78/8,637/0/130
12.3/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc00:47,28 00:48,04 00:47,283.50/8,035/0/118
13.7/U23BROKEŠ Marek 2003 1 Postřelm00:47,70 00:47,33 00:47,333.55/8,133/0/106
14.4/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc00:47,37 00:48,43 00:47,373.59/8,231/0/94
15.1/DMMÍKA Hynek 2006 1 Soběslav00:47,60 00:48,28 00:47,603.82/8,729/218/0
16. ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha00:47,61 00:49,39 00:47,613.83/8,727/206/0
17.5/DSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.00:48,62 00:47,68 00:47,683.90/8,925/194/0
18.2/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:47,93 00:53,26 00:47,934.15/9,523/182/0
19.8/U23ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:48,60 00:48,23 00:48,234.45/10,221/176/0
20.6/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:48,24 00:49,28 00:48,244.46/10,219/0/82
21.7/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc00:48,26 00:50,43 00:48,264.48/10,217/0/70
22.1/VMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily00:48,41 00:49,28 00:48,414.63/10,615/170/0
23.9/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc00:48,55 00:55,41 00:48,554.77/10,914/0/58
24.8/DSCARDOSELLI Tomáš 2005 1 Boh.Pha00:48,90 00:49,25 00:48,905.12/11,713/164/0
25.9/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.00:49,13 00:50,02 00:49,135.35/12,212/158/0
26. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:49,52 00:50,99 00:49,525.74/13,111/152/0
27.10/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:49,82 00:51,45 00:49,826.04/13,810/146/0
28.10/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno00:49,87 00:50,85 00:49,876.09/13,99/0/52
29.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:50,17 01:40,56 00:50,176.39/14,68/140/0
30.11/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:50,43 00:53,88 00:50,436.65/15,27/134/0
31.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí00:56,37 00:50,78 00:50,787.00/16,06/0/46
32.11/DSVIRÁGH Tomáš 2004 Třebech.00:50,92 00:50,82 00:50,827.04/16,15/128/0
33. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:52,38 00:50,87 00:50,877.09/16,24/122/0
34. ZIMMER Tobias   9 Finn Hartstein00:52,63 00:50,90 00:50,907.12/16,30/0/0
35.12/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand00:51,03 00:53,45 00:51,037.25/16,63/116/0
36.13/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice01:00,66 00:52,22 00:52,228.44/19,32/110/0
37.12/U23KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand00:52,32 00:56,00 00:52,328.54/19,51/104/0
38.3/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto00:52,34 00:52,77 00:52,348.56/19,60/98/0
39.4/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště00:52,35 01:00,00 00:52,358.57/19,60/92/0
40.13/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná00:52,44 00:55,69 00:52,448.66/19,80/0/40
41.3/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:52,61 00:53,71 00:52,618.83/20,20/0/34
42.5/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc00:53,90 00:52,91 00:52,919.13/20,90/0/28
43.6/DMSLAVÍK Daniel 2006 2 Semily00:53,20 00:54,85 00:53,209.42/21,50/86/0
43.7/DMŠRÁMEK David 2007 2 Pardub.00:53,20 00:57,60 00:53,209.42/21,50/80/0
45.1/VMTREFNÝ Jiří 1982 2 Boh.Pha00:54,18 00:53,27 00:53,279.49/21,70/74/0
46.8/DMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto00:53,39 00:54,86 00:53,399.61/22,00/68/0
47.14/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí00:53,83 00:54,06 00:53,8310.05/23,00/0/22
48.4/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:53,84 00:54,53 00:53,8410.06/23,00/62/0
49.15/DSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:53,92 00:54,64 00:53,9210.14/23,20/56/0
50.9/DMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.01:02,12 00:53,94 00:53,9410.16/23,20/50/0
51.16/DSPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha00:54,24 00:53,97 00:53,9710.19/23,30/44/0
52.10/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily00:54,09 01:03,86 00:54,0910.31/23,50/38/0
53.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:54,18 00:54,43 00:54,1810.40/23,80/0/16
54.17/DSPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand00:54,42 00:54,23 00:54,2310.45/23,90/32/0
55.11/DMKOT Michal 2006 2 Boh.Pha00:54,30 00:59,70 00:54,3010.52/24,00/26/0
56.14/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná00:54,32 00:55,94 00:54,3210.54/24,10/0/10
57. BRÜGGEMANN Joscha   9 Finn Hartstein00:55,22 01:03,24 00:55,2211.44/26,10/0/0
58.2/VMMAREK Lukáš 1980 Trutnov00:55,34 00:56,38 00:55,3411.56/26,40/20/0
59.18/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto00:55,48 00:55,88 00:55,4811.70/26,70/14/0
60.12/DMSEDLÁK Václav 2007 2 Vys.Mýto00:55,50 00:56,91 00:55,5011.72/26,80/13/0
61.3/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:55,72 01:05,38 00:55,7211.94/27,30/0/9
62.13/DMPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily00:55,98 00:58,30 00:55,9812.20/27,90/12/0
63.4/ZSMARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha00:56,05 00:58,11 00:56,0512.27/28,00/11/0
64.14/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.00:56,09 00:58,85 00:56,0912.31/28,10/10/0
65.15/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:57,17 00:56,46 00:56,4612.68/29,00/0/8
66.16/DMKASATSKYI Denys 2007 Olomouc00:57,33 00:56,68 00:56,6812.90/29,50/0/7
67.19/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand00:56,83 00:56,93 00:56,8313.05/29,80/9/0
68.17/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:16,14 00:56,91 00:56,9113.13/30,00/0/6
69.18/DMVYBÍRAL Viktor 2007 2 KK Brno00:58,00 00:00,00 00:58,0014.22/32,50/0/5
70.5/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná00:58,04 00:59,23 00:58,0414.26/32,60/0/4
71.6/ZSHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz00:58,93 00:58,44 00:58,4414.66/33,50/8/0
72.7/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc01:10,26 00:59,57 00:59,5715.80/36,10/0/3
73.19/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto00:59,61 01:01,61 00:59,6115.83/36,20/7/0
74.15/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 2 Č.Kruml.00:59,73 01:11,65 00:59,7315.95/36,40/6/0
75.8/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.01:00,81 01:00,32 01:00,3216.54/37,80/5/0
76.9/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz01:06,15 01:01,31 01:01,3117.53/40,00/4/0
77.10/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.01:02,67 01:01,50 01:01,5017.72/40,50/3/0
78.20/DMŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha02:13,72 01:02,51 01:02,5118.73/42,80/2/0
79.11/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.01:02,80 01:04,80 01:02,8019.02/43,40/1/0
80.1/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno01:03,02 01:07,64 01:03,0219.24/43,90/0/2
81.12/ZSČAMEK Petr 2009 3 Litovel01:06,04 01:04,78 01:04,7821.00/48,00/0/1
82.2/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov02:35,05 01:11,39 01:11,3927.61/63,10/0/0
83.21/DMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.01:14,34 00:00,00 01:14,3430.56/69,80/0/0
84.22/DMTREFNÝ Vojtěch 2007 3 Boh.Pha00:00,00 01:26,99 01:26,9943.21/98,70/0/0
85. BERKA Štěpán 2002 3 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,993556.21/8.122,90/0/0
86. KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,993556.21/8.122,90/0/0
87. HYNEK Pavel 2003 2 Semily00:00,00 00:00,00 59:59,993556.21/8.122,90/0/0
88. HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,993556.21/8.122,90/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:53,95 00:55,83 00:55,83 75/0/81
2.2/U23KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc00:57,94 00:57,36 00:57,361.53/2,768/0/69
3. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.00:58,70 00:59,33 00:59,333.50/6,362/49/0
4.1/DSRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:58,73 00:59,63 00:59,633.80/6,857/0/57
5.3/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.00:58,03 01:01,51 01:01,515.68/10,253/37/0
6.2/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.01:00,59 01:01,79 01:01,795.96/10,749/25/0
7.3/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc00:57,33 01:02,69 01:02,696.86/12,346/0/45
  VALÍKOVÁ Radka 1991 3 Pardub.01:04,52 00:00,00 DNF 43/13/0
9.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc01:04,67 01:11,90 01:04,678.84/15,840/0/33
10.1/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc01:06,28 01:05,28 01:05,289.45/16,937/0/21
11.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno01:25,66 01:06,63 01:06,6310.80/19,335/0/9
12. HOROVÁ Klára 1998 1 Olomouc01:07,00 01:07,11 01:07,0011.17/20,033/0/3
13.4/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc01:07,82 01:17,78 01:07,8211.99/21,531/0/2
14.5/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto01:08,08 01:09,25 01:08,0812.25/21,929/1/0
15.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:54,99 01:09,94 01:09,9414.11/25,327/0/1
16.2/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:11,22 01:16,82 01:11,2215.39/27,625/0/0
17. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993544.16/6.348,10/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
00:50,32 00:49,41 00:49,41 75/125/0
2. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,59 00:50,52 00:50,521.11/2,268/113/0
3.1/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor
 VANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
1 VS Tábor
Postřelm
00:50,56 00:50,90 00:50,901.49/3,062/101/55
4.1/U23SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
MT Litovel
Litovel
00:50,09 00:51,27 00:51,271.86/3,857/0/43
5.2/DSONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,36 00:51,61 00:51,612.20/4,553/89/0
6.3/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
00:50,55 00:52,52 00:52,523.11/6,349/77/0
7.4/DSBEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
1 Trutnov
Pardub.
00:51,91 00:52,77 00:52,773.36/6,846/65/0
8.1/VMTOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
1 USK Pha
TJ Dukla
00:51,32 00:52,88 00:52,883.47/7,043/53/0
9.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:53,85 00:54,66 00:53,854.44/9,040/41/0
10. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:57,23 00:54,39 00:54,394.98/10,137/29/0
11.1/DMRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
00:57,18 00:54,41 00:54,415.00/10,135/0/31
12.1/VSREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
01:00,19 00:55,30 00:55,305.89/11,933/0/19
13.5/DSKOSÍK Dan
MALÝ Vojtěch
2004
2006
Olomouc
Olomouc
00:57,10 00:55,40 00:55,405.99/12,131/0/7
14.6/DSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
1 Olomouc
Olomouc
00:55,62 00:00,00 00:55,626.21/12,629/0/1
15.2/DMČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
2 Litovel
Litovel
00:57,27 00:55,69 00:55,696.28/12,727/0/0
16.7/DSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
2 Pardub.
Pardub.
00:55,72 00:57,47 00:55,726.31/12,825/23/0
17. LÜKEN Paul Lukas
BRÜGGEMANN Joscha
  9 Finn Hartstein GER
Finn Hartstein
00:57,22 00:56,47 00:56,477.06/14,30/0/0
18.8/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Třebech.
00:56,86 00:56,51 00:56,517.10/14,423/17/0
19.3/DMPALOUDA Mikoláš
KASPER Jakub
2007
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:58,66 00:57,03 00:57,037.62/15,421/11/0
20.4/DMŠRÁMEK David
SLEZÁK Adam
2007
2006
2 Pardub.
Pardub.
00:57,14 01:01,27 00:57,147.73/15,619/5/0
21. JELÍNEK Šimon
HŘEBCOVÁ Helena
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
00:58,42 00:58,90 00:58,429.01/18,217/4/0
22.1/ZSŠAFAŘÍK Pavel
ŠUTTA Jan
2008
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:59,50 01:00,50 00:59,5010.09/20,415/3/0
23.5/DMSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
3 Vys.Mýto
Týniště
01:01,49 01:01,90 01:01,4912.08/24,414/2/0
24.6/DMSEDLÁK Václav
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:05,00 01:02,74 01:02,7413.33/27,013/1/0
25. CHLOUBA Luboš
JINDRÁK Petr
1959
1969
2 Boh.Pha
Tech.Pha
00:00,00 00:00,00 59:59,993550.58/7.186,00/0/0
Oddíl