8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L.

22.05.2022   USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:14,39 01:12,50 01:12,50 75/181/0
2.1/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor01:15,89 01:15,17 01:15,172.67/3,768/169/0
3. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.01:17,06 01:15,95 01:15,953.45/4,862/157/0
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:17,17 01:17,06 01:17,064.56/6,357/145/0
5.1/U23KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc01:18,96 01:17,61 01:17,615.11/7,053/0/100
6.2/DSBEIER Alva 2005 1 Pardub.01:18,17 01:19,96 01:19,967.46/10,349/133/0
7.3/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm01:18,11 01:20,83 01:20,838.33/11,546/0/88
8.4/DSSALAJ František 2004 1 Litovel01:17,96 01:21,14 01:21,148.64/11,943/0/76
9.5/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.01:19,75 01:18,91 01:18,916.41/8,840/121/0
10.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.01:20,17 01:19,69 01:19,697.19/9,937/109/0
11. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:20,89 01:19,93 01:19,937.43/10,235/97/0
12.2/U23JANŮ Filip 2002 1 Olomouc01:20,01 01:22,05 01:20,017.51/10,433/0/64
13. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha01:20,87 01:21,86 01:20,878.37/11,531/85/0
14.6/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov01:24,56 01:21,08 01:21,088.58/11,829/73/0
15.7/DSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.01:21,15 01:23,26 01:21,158.65/11,927/67/0
16.1/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto01:24,03 01:22,36 01:22,369.86/13,625/61/0
17.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.01:22,76 01:22,62 01:22,6210.12/14,023/55/0
18.8/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.01:26,78 01:23,23 01:23,2310.73/14,821/49/0
19.3/U23MÍL Jakub 2003 2 Trutnov01:23,57 01:24,19 01:23,5711.08/15,319/43/0
20.2/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav01:23,82 01:24,92 01:23,8211.32/15,617/37/0
21.4/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.01:23,93 00:00,00 01:23,9311.43/15,815/31/0
22.5/U23ŠMAKAL Petr 2003 1 Litovel01:24,15 01:29,49 01:24,1511.65/16,114/0/52
23.9/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc01:24,19 01:30,27 01:24,1911.69/16,113/0/40
24.1/ZSHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz01:26,80 01:25,21 01:25,2112.71/17,512/25/0
25.3/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc01:25,35 01:36,12 01:25,3512.85/17,711/0/34
26.10/DSPAPULA Jan 2005 2 Litovel00:00,00 01:25,81 01:25,8113.31/18,410/0/28
27.4/DMČAMEK David 2006 3 Litovel01:26,22 01:26,13 01:26,1313.63/18,89/0/22
28.5/DMRETEK Václav 2007 3 Olomouc01:27,30 01:26,31 01:26,3113.81/19,08/0/16
29.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel01:26,72 01:33,61 01:26,7214.22/19,67/0/10
30.3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:27,12 01:41,83 01:27,1214.62/20,26/19/0
31.6/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:27,15 01:44,56 01:27,1514.65/20,25/13/0
32.6/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.01:27,67 01:27,50 01:27,5015.00/20,74/7/0
33.7/DMSTRATIL Filip 2006 2 Litovel01:28,53 01:27,60 01:27,6015.10/20,83/0/9
34.8/DMRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.01:29,02 01:29,05 01:29,0216.52/22,82/6/0
35.9/DMSLEZÁK Adam 2006 2 Pardub.01:38,18 01:29,27 01:29,2716.77/23,11/5/0
36.2/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.01:31,24 01:30,02 01:30,0217.52/24,20/4/0
37.10/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:33,63 01:30,79 01:30,7918.29/25,20/0/8
38.11/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel01:31,50 01:35,73 01:31,5019.00/26,20/0/7
39. LÜKEN Paul Lukas   9 Finn Hartstein GER01:49,17 01:31,80 01:31,8019.30/26,60/0/0
40.12/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc01:32,66 01:36,13 01:32,6620.16/27,80/0/6
41.13/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto01:37,00 01:34,34 01:34,3421.84/30,10/3/0
42.3/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc01:51,32 01:40,65 01:40,6528.15/38,80/0/5
43.2/VSREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:41,05 01:58,31 01:41,0528.55/39,40/0/4
44.4/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc01:45,42 01:47,62 01:45,4232.92/45,40/0/3
45.5/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc01:51,78 01:55,03 01:51,7839.28/54,20/0/2
46.1/VMŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto00:00,00 01:52,03 01:52,0339.53/54,50/2/0
47.14/DMZUNA Vilém 2007 Semily02:15,00 02:01,88 02:01,8849.38/68,10/1/0
48. STOLÍN Antonín 2008 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993527.49/4.865,50/0/0
49. KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993527.49/4.865,50/0/0
50. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993527.49/4.865,50/0/0
51. VODÁK Norbert 2004 3 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,993527.49/4.865,50/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 MT VS Tábor01:15,22 01:13,36 01:13,36 75/144/0
2.2/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:15,06 01:13,92 01:13,920.56/0,868/0/102
3.3/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno01:18,02 01:17,46 01:17,464.10/5,662/0/90
4.4/U23KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc01:16,93 01:18,30 01:18,304.94/6,757/0/78
5.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.01:19,22 01:19,28 01:19,285.93/8,153/132/0
6.2/DSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.01:20,47 01:20,19 01:20,196.83/9,349/120/0
7.5/U23KOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav01:20,66 01:20,66 01:20,667.30/10,046/108/0
8.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc01:20,88 01:23,40 01:23,4010.04/13,743/0/66
  FEINE Constanze   9 GER Oberalster VfW Hamburg01:19,89 00:00,00 DNS 0/0/0
9.3/DSRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc01:21,42 01:21,17 01:21,177.81/10,640/0/54
10.4/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:21,70 01:23,21 01:21,708.34/11,437/0/42
11. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha01:22,23 01:24,09 01:22,238.87/12,135/96/0
12.5/DSSTŘECHOVÁ Ela 2005 1 VSDK01:22,96 01:22,40 01:22,409.04/12,333/0/36
13.6/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:22,78 00:00,00 01:22,789.42/12,831/84/0
14.6/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 1 Loko Plz01:22,84 01:40,34 01:22,849.48/12,929/72/0
15.1/DMMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha01:23,74 01:26,19 01:23,7410.38/14,127/60/0
16.7/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 2 Č.Kruml.01:23,76 01:27,66 01:23,7610.40/14,225/48/0
17.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc01:24,22 01:30,52 01:24,2210.86/14,823/0/30
18.8/U23MÁDROVÁ Amálie 2003 1 Loko Plz01:24,32 01:26,62 01:24,3210.96/14,921/42/0
19.9/U23DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:24,46 01:26,33 01:24,4611.10/15,119/0/24
20.7/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto01:26,07 01:24,56 01:24,5611.21/15,317/36/0
21. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:36,37 01:25,81 01:25,8112.45/17,015/30/0
22.8/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 2 Loko Plz01:26,32 01:27,81 01:26,3212.96/17,714/24/0
23. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha01:27,03 01:26,98 01:26,9813.62/18,613/18/0
24.9/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:27,35 01:30,81 01:27,3513.99/19,112/0/18
25. VALÍKOVÁ Radka 1991 3 Pardub.01:28,19 01:30,01 01:28,1914.83/20,211/12/0
26.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno01:36,55 01:28,64 01:28,6415.28/20,810/0/12
27.3/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:28,65 01:28,77 01:28,6515.29/20,89/0/6
28.10/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná01:30,19 01:37,07 01:30,1916.83/22,98/0/5
29.4/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.01:32,00 01:38,28 01:32,0018.64/25,47/6/0
30.11/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:32,30 01:32,28 01:32,2818.93/25,86/0/4
31.3/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov01:39,72 01:32,86 01:32,8619.50/26,65/5/0
32.5/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.01:33,08 01:43,95 01:33,0819.72/26,94/4/0
33.6/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc01:33,32 01:34,34 01:33,3219.96/27,23/0/3
34.12/DSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc01:40,38 01:33,94 01:33,9420.58/28,12/0/2
35.4/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov01:53,71 01:34,86 01:34,8621.50/29,31/3/0
36.5/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov00:00,00 01:37,37 01:37,3724.01/32,70/2/0
37.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.01:46,27 00:00,00 01:46,2732.91/44,90/1/0
38.6/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc01:48,12 02:08,62 01:48,1234.76/47,40/0/1
39. LISOVSKA Mariia 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993526.63/4.807,30/0/0
40. LYCHKO Anna 2001 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993526.63/4.807,30/0/0
41. STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993526.63/4.807,30/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno01:08,49 01:06,18 01:06,18 75/0/183
2. SATKE Adam 1994 MT KK Brno01:09,26 01:06,28 01:06,280.11/0,268/0/171
3.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha01:08,68 01:06,54 01:06,540.36/0,562/272/0
4.1/DSNOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc01:08,68 01:07,18 01:07,181.00/1,557/0/159
5. HARTSTEIN Finn   9 Finn Hartstein01:07,10 01:07,77 01:07,771.59/2,40/0/0
6.3/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 MT Loko Plz01:09,09 01:08,59 01:08,592.41/3,653/260/0
7.4/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha01:11,05 01:08,93 01:08,932.75/4,249/248/0
8.2/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc01:10,43 01:10,68 01:10,684.50/6,846/0/147
9.5/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc01:11,53 01:10,86 01:10,864.68/7,143/0/135
10.6/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí01:10,79 01:11,47 01:11,475.29/8,040/0/123
  VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.01:09,10 00:00,00 DNF 37/236/0
12.4/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc01:11,70 01:11,89 01:11,705.52/8,335/0/111
13.5/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily01:12,51 01:13,69 01:12,516.33/9,633/224/0
14.6/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc01:27,51 01:12,56 01:12,566.38/9,631/0/99
15.1/DMMÍKA Hynek 2006 1 Soběslav01:13,21 01:12,86 01:12,866.68/10,129/212/0
16.7/DSCARDOSELLI Tomáš 2005 1 Boh.Pha01:15,63 01:12,89 01:12,896.71/10,127/200/0
17. ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha01:13,77 01:13,00 01:13,006.82/10,325/188/0
18.7/U23LACINA Jakub 2003 1 Semily01:15,97 01:13,21 01:13,217.03/10,623/176/0
19.1/VMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily01:13,23 01:13,53 01:13,237.05/10,721/170/0
20.8/DSVIRÁGH Tomáš 2004 Třebech.01:17,35 01:13,36 01:13,367.18/10,819/164/0
21.8/U23BROKEŠ Marek 2003 1 Postřelm01:13,43 01:15,61 01:13,437.25/11,017/0/87
22. ZIMMER Tobias   9 Finn Hartstein01:15,32 01:13,68 01:13,687.50/11,30/0/0
23.9/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc01:17,82 01:14,20 01:14,208.02/12,115/0/75
24.10/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:14,68 01:14,34 01:14,348.16/12,314/158/0
25.9/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.01:14,69 01:18,40 01:14,698.51/12,913/152/0
26.2/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz01:14,70 01:29,79 01:14,708.52/12,912/146/0
27. ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha01:14,74 00:00,00 01:14,748.56/12,911/140/0
28.3/DMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.01:16,45 01:14,85 01:14,858.67/13,110/134/0
29.10/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno01:15,16 01:14,87 01:14,878.69/13,19/0/63
30.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz01:17,30 01:15,34 01:15,349.16/13,88/128/0
31. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:16,74 01:15,51 01:15,519.33/14,17/122/0
32.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí01:16,27 01:24,82 01:16,2710.09/15,26/0/57
33.11/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand01:16,28 01:18,33 01:16,2810.10/15,35/116/0
34.12/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice01:17,24 01:18,97 01:17,2411.06/16,74/110/0
35.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz01:18,99 01:17,95 01:17,9511.77/17,83/104/0
36.4/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc01:18,02 01:21,33 01:18,0211.84/17,92/0/51
37.1/VMMAREK Lukáš 1980 Trutnov01:19,07 01:18,45 01:18,4512.27/18,51/98/0
38.13/DSPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand01:18,53 00:00,00 01:18,5312.35/18,70/92/0
39.5/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště01:18,68 01:20,24 01:18,6812.50/18,90/86/0
40.2/VMTREFNÝ Jiří 1982 2 Boh.Pha01:18,96 01:18,70 01:18,7012.52/18,90/80/0
41. BRÜGGEMANN Joscha   9 Finn Hartstein01:18,77 00:00,00 01:18,7712.59/19,00/0/0
42.4/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc01:20,55 01:18,84 01:18,8412.66/19,10/0/45
43.6/DMKOT Michal 2006 2 Boh.Pha01:19,02 01:19,21 01:19,0212.84/19,40/74/0
44.7/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily01:20,16 01:19,08 01:19,0812.90/19,50/68/0
45.14/DSPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha01:21,86 01:19,38 01:19,3813.20/19,90/62/0
46.8/DMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto01:34,85 01:19,45 01:19,4513.27/20,10/56/0
47.11/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 2 Č.Kruml.01:24,87 01:19,53 01:19,5313.35/20,20/50/0
48.15/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand01:42,27 01:19,57 01:19,5713.40/20,20/44/0
49. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto01:19,63 01:28,19 01:19,6313.45/20,30/38/0
50.9/DMŠRÁMEK David 2007 2 Pardub.01:20,34 01:22,26 01:20,3414.16/21,40/32/0
51.16/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc01:20,79 01:25,00 01:20,7914.61/22,10/0/39
52.10/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto01:21,25 01:20,82 01:20,8214.64/22,10/26/0
53.17/DSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.01:20,87 01:22,25 01:20,8714.69/22,20/20/0
54.18/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí01:22,79 01:20,96 01:20,9614.78/22,30/0/33
55.12/U23KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand01:21,43 01:22,07 01:21,4315.25/23,00/14/0
56.19/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto01:24,42 01:21,59 01:21,5915.41/23,30/13/0
57.11/DMSLAVÍK Daniel 2006 2 Semily01:25,68 01:22,50 01:22,5016.32/24,70/12/0
58.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc01:23,35 01:23,54 01:23,3517.17/25,90/0/27
59.12/DMPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily01:23,46 01:50,56 01:23,4617.28/26,10/11/0
60.13/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel01:26,87 01:23,51 01:23,5117.33/26,20/0/21
61.14/DMSEDLÁK Václav 2007 2 Vys.Mýto01:23,71 01:23,69 01:23,6917.51/26,50/10/0
62.15/DMKASATSKYI Denys 2007 Olomouc01:23,71 01:24,41 01:23,7117.53/26,50/0/15
63.16/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:26,40 01:23,99 01:23,9917.81/26,90/0/9
64.17/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.01:25,15 01:24,84 01:24,8418.66/28,20/9/0
65.13/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná01:36,01 01:25,02 01:25,0218.84/28,50/0/8
66.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:28,86 01:25,43 01:25,4319.25/29,10/0/7
67.3/ZSHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz01:43,95 01:25,54 01:25,5419.36/29,30/8/0
68.4/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná01:28,95 01:26,74 01:26,7420.56/31,10/0/6
69.5/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc01:29,20 01:28,34 01:28,3422.16/33,50/0/5
70.14/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná01:31,87 01:29,12 01:29,1222.94/34,70/0/4
71.18/DMVYBÍRAL Viktor 2007 2 KK Brno01:33,12 01:29,60 01:29,6023.42/35,40/0/3
72.6/ZSMARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha01:30,51 01:30,90 01:30,5124.33/36,80/7/0
73.7/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.01:50,52 01:30,85 01:30,8524.67/37,30/6/0
74.8/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.01:32,31 01:30,86 01:30,8624.68/37,30/5/0
75.19/DMŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha01:31,32 01:32,68 01:31,3225.14/38,00/4/0
76.9/ZSČAMEK Petr 2009 3 Litovel01:31,50 01:33,49 01:31,5025.32/38,30/0/2
77.20/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto01:31,56 01:33,62 01:31,5625.39/38,40/3/0
78.15/U23BERKA Štěpán 2002 3 Litovel01:39,48 01:31,57 01:31,5725.40/38,40/0/1
79.21/DMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.01:52,72 01:31,68 01:31,6825.50/38,50/2/0
80.10/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.01:32,37 01:45,81 01:32,3726.19/39,60/1/0
81.22/DMTREFNÝ Vojtěch 2007 3 Boh.Pha00:00,00 01:33,17 01:33,1726.99/40,80/0/0
82.11/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz01:34,42 01:33,74 01:33,7427.56/41,60/0/0
83.1/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno01:47,62 01:39,57 01:39,5733.40/50,50/0/0
84. BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993533.81/5.339,70/0/0
85. ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993533.81/5.339,70/0/0
86. KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,993533.81/5.339,70/0/0
87. HYNEK Pavel 2003 2 Semily00:00,00 00:00,00 59:59,993533.81/5.339,70/0/0
88. ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:00,00 00:00,00 59:59,993533.81/5.339,70/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno01:26,33 01:21,39 01:21,39 75/0/93
2.1/DSRETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc01:27,86 01:25,94 01:25,944.55/5,668/0/81
3.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno01:31,73 01:26,71 01:26,715.32/6,562/0/69
4.2/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.01:30,76 01:26,73 01:26,735.34/6,657/49/0
5.3/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc01:30,21 01:26,74 01:26,745.35/6,653/0/57
6.3/U23KNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc01:27,66 01:28,39 01:28,397.00/8,649/0/45
7.4/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.01:31,15 01:28,81 01:28,817.42/9,146/37/0
8. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:32,21 01:30,09 01:30,098.70/10,743/25/0
9.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc01:48,26 01:32,38 01:32,3810.99/13,540/0/33
10. VALÍKOVÁ Radka 1991 3 Pardub.01:38,98 01:34,55 01:34,5513.16/16,237/13/0
11.4/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto01:38,24 01:34,67 01:34,6713.28/16,335/1/0
12.1/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc01:39,37 01:39,36 01:39,3617.97/22,133/0/21
13.2/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc02:46,38 01:42,70 01:42,7021.31/26,231/0/9
14.5/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc01:43,31 02:00,80 01:43,3121.92/26,929/0/3
15.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno01:44,52 01:44,00 01:44,0022.61/27,827/0/2
16. HOROVÁ Klára 1998 1 Olomouc02:32,80 01:49,40 01:49,4028.01/34,425/0/1
17.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:50,42 02:06,79 01:50,4229.03/35,723/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
01:13,40 01:12,88 01:12,88 75/131/0
2.1/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
01:17,49 01:13,45 01:13,450.57/0,868/119/0
3.2/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor
 VANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
1 VS Tábor
Postřelm
01:17,56 01:15,48 01:15,482.60/3,662/107/55
4.3/DSBEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
1 Trutnov
Pardub.
01:16,98 01:15,59 01:15,592.71/3,757/95/0
5. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:16,16 01:15,90 01:15,903.02/4,153/83/0
6.1/U23SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
MT Litovel
Litovel
01:18,85 01:16,02 01:16,023.14/4,349/0/43
7.4/DSONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:18,85 01:16,40 01:16,403.52/4,846/71/0
8.1/VMTOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
1 USK Pha
TJ Dukla
01:19,89 01:18,43 01:18,435.55/7,643/59/0
9.5/DSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
2 Pardub.
Pardub.
01:21,38 01:25,76 01:25,7612.88/17,740/47/0
10.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:22,36 01:22,56 01:22,369.48/13,037/35/0
11.1/DMPALOUDA Mikoláš
KASPER Jakub
2007
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:23,10 02:17,87 01:23,1010.22/14,035/29/0
12.1/VSREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
01:24,14 01:23,98 01:23,9811.10/15,233/0/31
13. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:26,72 01:24,35 01:24,3511.47/15,731/23/0
14.2/DMRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
01:24,38 01:24,99 01:24,3811.50/15,829/0/19
15.6/DSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
1 Olomouc
Olomouc
01:24,55 00:00,00 01:24,5511.67/16,027/0/7
16.2/VCHLOUBA Luboš
JINDRÁK Petr
1959
1969
2 Boh.Pha
Tech.Pha
01:24,64 01:25,51 01:24,6411.76/16,125/17/0
17.3/DMŠRÁMEK David
SLEZÁK Adam
2007
2006
2 Pardub.
Pardub.
01:24,73 01:26,51 01:24,7311.85/16,323/11/0
18. LÜKEN Paul Lukas
BRÜGGEMANN Joscha
  9 Finn Hartstein GER
Finn Hartstein
01:25,05 00:00,00 01:25,0512.17/16,70/0/0
19.7/DSKOSÍK Dan
MALÝ Vojtěch
2004
2006
Olomouc
Olomouc
01:26,50 01:51,49 01:26,5013.62/18,721/0/1
20.4/DMČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
2 Litovel
Litovel
01:27,11 01:27,65 01:27,1114.23/19,519/0/0
21.8/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Třebech.
00:00,00 01:28,39 01:28,3915.51/21,317/5/0
22.5/DMSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
3 Vys.Mýto
Týniště
01:29,17 01:35,04 01:29,1716.29/22,415/4/0
23. JELÍNEK Šimon
HŘEBCOVÁ Helena
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
01:35,17 01:29,73 01:29,7316.85/23,114/3/0
24.1/ZSŠAFAŘÍK Pavel
ŠUTTA Jan
2008
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:31,22 01:55,80 01:31,2218.34/25,213/2/0
25.6/DMSEDLÁK Václav
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:36,93 00:00,00 01:36,9324.05/33,012/1/0
Oddíl