Nově uznané výkonnostní třídy v Registru ČSK

jménoreg.č.rokkat.oddílVT v Registrudiscipína 
Blažek Antonín 106102 2013 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 11.06.24
Bouška David 103044 2008 C2 Kanoe Klub Spoj Brno 3 sjezd 11.06.24
Gabrlíková Eliška 106099 2011 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 11.06.24
Kasper Matěj 024101 2013 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 11.06.24
Kos Ondřej 106115 2011 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 11.06.24
Král Samuel 119232 2010 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 11.06.24
Lovecká Nela 133016 2011 C1 SK Veselí nad Moravou 3 sjezd 11.06.24
Novák Tobiáš 119182 2008 C2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 11.06.24
Sedláčková Karolína 133019 2011 K1 SK Veselí nad Moravou 3 sjezd 11.06.24
Škopová Sofie 106066 2012 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 11.06.24
Tomeček Adam 133015 2008 C2 SK Veselí nad Moravou 3 sjezd 11.06.24
Vybíral Viktor 103049 2007 C2 Kanoe Klub Spoj Brno 3 sjezd 11.06.24
Franc Antonín 057180 2010 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.05.24
Haviárová Zuzana 057170 2005 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.05.24
Jiřík Matěj 057025 2005 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.05.24
Kejklíček Tomáš 057069 1980 C1 TJ Syntesia Pardubice 2 sjezd 29.05.24
Kodadová Pavlína 012012 1993 K1 Sokol Trója 3+ slalom 29.05.24
Košnarová Natálie 057147 2007 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.05.24
Lokvencová Anežka 064009 2011 K1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 29.05.24
Lustig Josef 057115 2003 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.05.24
Makarov Lukáš 057085 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.05.24
Pilař Jan 057067 2004 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.05.24
Rokos Josef 057164 2011 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.05.24
Skalický Tomáš 057118 2005 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.05.24
Vavřinová Aneta 057146 2005 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.05.24
Vrbata Štěpán 057101 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.05.24
Adamec Jáchym 014043 2011 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 28.05.24
Adamec Jáchym 014043 2011 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 28.05.24
Bartoš Vojtěch 049027 2010 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 slalom 28.05.24
Beck Hynek 052033 2012 K1 TJ Loko Žatec 2 slalom 28.05.24
Beneš Jindřich 042001 1985 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2 slalom 28.05.24
Čapek Jiří 039036 2011 K1 TJ Loko Plzeň 3+ slalom 28.05.24
Čapek Jiří 039036 2011 C1 TJ Loko Plzeň 3 slalom 28.05.24
Drnec Tobiáš 052038 2013 K1 TJ Loko Žatec 3+ slalom 28.05.24
Fabián Filip 001029 2010 K1 TJ Bohemians Praha 3+ slalom 28.05.24
Fabián Filip 001029 2010 C1 TJ Bohemians Praha 3+ slalom 28.05.24
Franz Tadeáš 039001 2010 C1 TJ Loko Plzeň 3+ slalom 28.05.24
Havlišová Kristína 009174 2013 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 28.05.24
Holub Vincent 009163 2011 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 28.05.24
Hradilek Václav 009014 1982 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 28.05.24
Hybrantová Eliška 023175 2009 C1 SK Vodní slalom České Budějovice 3 slalom 28.05.24
Jícha Dušan 080008 1982 C1 TJ Sokol Písek 3+ slalom 28.05.24
Jumrová Johana 009109 2011 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 28.05.24
Kasper Matěj 024101 2013 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 28.05.24
Kasperová Kateřina 024011 2012 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 28.05.24
Kastner Adam 066032 2012 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 28.05.24
Kodada Miroslav 004004 1982 K1 Extreme kayak club, z. s. 3 slalom 28.05.24
Kolář Lukáš 009069 2010 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 28.05.24
Kolman Jakub 008804 2013 K1 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 3 slalom 28.05.24
Kostkan Lukáš 009141 2011 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 28.05.24
Krpálek Jáchym 009100 2011 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 28.05.24
Kylbergerová Iva 027003 2007 K1 Otava Strakonice 2 slalom 28.05.24
Lebr Johan Benedikt 049023 2009 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3+ slalom 28.05.24
Linhartová Emílie 009119 2009 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 28.05.24
Machutová Hana 014057 2011 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 28.05.24
Matějka Michael 009077 1997 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 28.05.24
Matušinec Petr 024120 2012 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 28.05.24
Merenus Jan 043035 1983 C1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3+ slalom 28.05.24
Merenus Jan 043215 2012 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3+ slalom 28.05.24
Milyan Daniel 052012 1971 K1 TJ Loko Žatec 2 slalom 28.05.24
Milyanová Andrea 052081 1987 K1 TJ Loko Žatec 2 slalom 28.05.24
Novák Václav 030071 2005 C1 VS Tábor 2 slalom 28.05.24
Nožíř David 011044 2012 C1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3+ slalom 28.05.24
Perný Jakub Sami 009202 2012 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 28.05.24
Pinkava Jonáš 009023 2011 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 28.05.24
Pokorná Emílie 009126 2010 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 28.05.24
Rašek Adam 012055 2010 K1 TJ DUKLA Praha 2 slalom 28.05.24
Růžička Marcel 048045 2009 K1 TJ Ohře Klášterec 3+ slalom 28.05.24
Řepa Martin 024119 2011 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 28.05.24
Slavík Vojtěch 090011 2005 K1 Wild Water Canoe Club FROL 2 slalom 28.05.24
Srpová Stela 120003 2006 C1 Vodní sporty Ostrava, z.s. 2 slalom 28.05.24
Stanovská Viktorie 200328 2010 K1 TJ Bohemians Praha 3 slalom 28.05.24
Stárková Anna 043028 2011 C1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 28.05.24
Sukdol Filip 023102 2008 K1 SK Vodní slalom České Budějovice 3 slalom 28.05.24
Svoboda Benjamín 042031 2007 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 28.05.24
Šarina Štěpán 042017 2008 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 28.05.24
Špaček Jiří 008005 1974 C1 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 3 slalom 28.05.24
Štulcová Valentýna 039040 2010 K1 TJ Loko Plzeň 3+ slalom 28.05.24
Švejd Jáchym 042025 2007 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 28.05.24
Vávra Jiří 009187 2013 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 28.05.24
Velenovský Jonáš 030073 2011 K1 VS Tábor 3+ slalom 28.05.24
Vonešová Adéla 011042 2013 C1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3+ slalom 28.05.24
Vošalík Štěpán 024113 2013 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 28.05.24
Vybulka Matěj 014018 2012 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 28.05.24
Zajíc Kryštof 030083 2010 C1 VS Tábor 3+ slalom 28.05.24
Zapletalová Viktorie 014080 2013 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 28.05.24
Zapletalová Viktorie 014080 2013 C1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 28.05.24
Čermák Vojtěch 119253 2010 C2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 27.05.24
Čermáková Anežka 119254 2013 C2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 27.05.24
Danišová Terezie 188016 2001 K1 Raft team H2O Jeseník 3+ slalom 27.05.24
Foltysová Lily Anne 121074 2011 K1 KK Opava 3+ slalom 27.05.24
Gabrlíková Eliška 106099 2011 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 27.05.24
Hájek Roman 118032 1963 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 27.05.24
Hlocká Alexandra 129025 2012 K1 TJ Šumperk z.s. 3+ slalom 27.05.24
Hošek Ondřej 103020 1995 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 slalom 27.05.24
Kašpar Jan 119004 1982 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 27.05.24
Kašpar Jan 119004 1982 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 27.05.24
Klimešová Kristýna 103016 2009 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 27.05.24
Kos Ondřej 106115 2011 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 27.05.24
Košárková Barbora 121056 1996 C1 KK Opava 3 slalom 27.05.24
Legerská Thea 118011 2012 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 27.05.24
Lovecká Nela 133016 2011 C1 SK Veselí nad Moravou 3+ slalom 27.05.24
Maikranz Petr 118034 1967 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 27.05.24
Michajlovičová Ester 118004 2012 K1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 27.05.24
Minárová Aneta 120009 2001 K1 VK Tzunami Ostrava 3+ slalom 27.05.24
Minárová Aneta 120009 2001 C1 VK Tzunami Ostrava 3+ slalom 27.05.24
Minárová Natálie 118036 2001 C1 VK Tzunami Ostrava 3+ slalom 27.05.24
Mrázková Mária 121037 1996 K1 KK Opava 3+ slalom 27.05.24
Nekudová Klára 103004 2013 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 27.05.24
Píšalová Karolína 121070 2009 K1 KK Opava 2 slalom 27.05.24
Šamánková Klára 103002 2013 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3+ slalom 27.05.24
Šamánková Klára 103002 2013 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3+ slalom 27.05.24
Škopová Sofie 106066 2012 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 27.05.24
Šotolová Radka Abigail 106038 2012 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 27.05.24
Valenta Josef 119238 2010 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 slalom 27.05.24
Vavrla Adam 118002 2000 K1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 27.05.24
Zaoral Matěj 103055 2011 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 27.05.24
Beck Hynek 052033 2012 C1 TJ Loko Žatec 3 slalom 22.05.24
Dvorník Jonáš 009002 2012 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 22.05.24
Geiger Mikuláš 009029 2010 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 22.05.24
Hart Adam 049037 2010 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 22.05.24
Hlocká Alexandra 129025 2012 C1 TJ Šumperk z.s. 3 slalom 22.05.24
Hradecký Daniel 009179 2013 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 22.05.24
Hronová Hana 014089 2013 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 22.05.24
Hronová Ludmila 014088 2011 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 22.05.24
Jumrová Johana 009109 2011 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 22.05.24
Klíma Mikuláš 052010 2012 K1 TJ Loko Žatec 3 slalom 22.05.24
Křižková Anna 011043 2012 C1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3+ slalom 22.05.24
Kuneš Jan 052058 2008 K1 TJ Loko Žatec 3 slalom 22.05.24
Linhartová Emílie 009119 2009 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 22.05.24
Matějka Michael 009077 1997 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 22.05.24
Milyan Štěpán 052031 2012 C1 TJ Loko Žatec 3 slalom 22.05.24
Mrkvička Filip 049044 2011 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 22.05.24
Pišvejcová Bára 049016 2013 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3+ slalom 22.05.24
Pišvejcová Bára 049016 2013 C1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 22.05.24
Ruszová Jitka 061030 2013 K1 SK Třebechovice 3 slalom 22.05.24
Sajdl František 052018 1970 K1 TJ Loko Žatec 3 slalom 22.05.24
Samková Valerie 061003 2011 K1 SK Třebechovice 2 slalom 22.05.24
Semerád Vít 049026 2010 C1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 22.05.24
Slavík Vojtěch 090011 2005 K1 Wild Water Canoe Club FROL 3+ slalom 22.05.24
Šimková Vanesa 129015 2012 C1 TJ Šumperk z.s. 3 slalom 22.05.24
Špalek Vojtěch 010100 1996 K1 SK VS Benátky nad Jizerou 3 slalom 22.05.24
Vonešová Adéla 011042 2013 K1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3+ slalom 22.05.24
Vyhnánek Jiří 001042 2013 K1 TJ Bohemians Praha 3 slalom 22.05.24
Zachystal Adam 001137 2010 K1 Wild Water Canoe Club FROL 3+ slalom 22.05.24
Baťa Václav 057162 2009 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 20.05.24
Berylová Karolína 119235 2011 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 20.05.24
Celnerová Amélie 024075 2010 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 20.05.24
Kopřiva Filip 024069 2008 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 20.05.24
Kvapil Ondřej 064040 2007 K1 SKK Vysoké Mýto 2 sjezd 20.05.24
Vodák Norbert 106097 2004 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 20.05.24
Vosmek Jáchym 064039 2007 C1 SKK Vysoké Mýto 2 sjezd 20.05.24
Basaraba Albert 119251 2012 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 17.05.24
Frankota Matěj 057116 2008 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.05.24
Hrdá Eliška 057021 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.05.24
Křížek Michal 057130 2007 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.05.24
Kutá Lucie 106100 2011 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 17.05.24
Macháčková Nikol 106008 2013 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 17.05.24
Nekvindová Anna 057037 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.05.24
Nová Eliška 057094 2007 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.05.24
Střasák Filip 064059 2010 K1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 17.05.24
Vránová Anastázie 057138 2007 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.05.24
Zimová Majdalena 057089 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.05.24
Celnerová Amélie 024075 2010 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Hitha Čeněk 024102 2008 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 15.05.24
Holub Kryštof 027034 2010 K1 Otava Strakonice 3 slalom 15.05.24
Hybrantová Anna 023176 2011 C1 SK Vodní slalom České Budějovice 3 slalom 15.05.24
Janů Petr 024063 1987 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Kintzlová Beata 024041 2012 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Ondřich Adam 024006 2004 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Řepa Martin 024119 2011 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Šafaříková Alena 024098 2006 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Šafaříková Alena 024098 2006 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Talíř Matyáš 024104 2007 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Toncarová Blanka 023183 2010 C1 SK Vodní slalom České Budějovice 3 slalom 15.05.24
Vlasáková Vendula 106116 2005 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 15.05.24
Fikejs Adam 024086 1985 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Kresl Ladislav 024008 1972 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Novosad Lukáš 024001 1976 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Novosad Lukáš 024001 1976 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Novosadová Kristina 024024 2004 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Novosadová Kristina 024024 2004 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Olšák Matyáš 024067 2001 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Salaj František 106095 2004 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 15.05.24
Salaj František 106095 2004 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 15.05.24
Syrový Filip 064026 2007 C2 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 15.05.24
Syrový Filip 064026 2007 C2 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 15.05.24
Šmakal Petr 106088 2003 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 15.05.24
Švadlena Martin 024003 1987 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Švadlena Martin 024003 1987 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Švehla Jan 024051 1987 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Vejnar Samuel 024042 2005 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Vejnar Samuel 024042 2005 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v Registru ČSK. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do Registru ČSK.

Typ závodu