MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra

26.06.2021  
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.11:06,40 75/164/0
2. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec11:07,791.39/0,268/152/0
3. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc11:10,273.87/0,662/0/117
4.1/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm11:14,628.22/1,257/0/105
5.2/DSVANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor11:17,4611.06/1,753/140/0
6. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno11:21,6115.21/2,349/0/93
7.3/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.11:22,8416.44/2,546/128/0
8.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel11:24,4918.09/2,743/0/81
9.4/DSSALAJ František 2004 1 Litovel11:25,6619.26/2,940/0/69
10.5/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov11:26,9620.56/3,137/116/0
11. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.11:28,1521.75/3,335/104/0
12.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.11:30,5124.11/3,633/92/0
13.6/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.11:32,9926.59/4,031/80/0
14.7/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel11:33,8027.40/4,129/0/57
15.8/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc11:34,9928.59/4,327/0/51
16. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto11:40,2333.83/5,125/68/0
17.1/VMŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.11:43,2136.81/5,523/56/0
18. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto11:43,3636.96/5,521/50/0
19.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov11:54,8248.42/7,319/44/0
20.9/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov11:56,7250.32/7,617/38/0
21.2/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc11:58,9452.54/7,915/0/45
22.2/U23JANŮ Filip 2002 2 Olomouc12:09,9763.57/9,514/0/39
23.3/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.12:16,7170.31/10,613/32/0
24.3/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel12:17,7371.33/10,712/0/33
25.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha12:19,8173.41/11,011/26/0
26.10/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc12:19,8573.45/11,010/0/27
27.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto12:23,9577.55/11,69/20/0
28.4/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.12:27,0880.68/12,18/14/0
29.5/DMPAPULA Jan 2005 2 Litovel12:27,8581.45/12,27/0/21
30.4/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.12:28,6282.22/12,36/8/0
31.6/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.12:38,9792.57/13,95/7/0
32.7/DMGEPRT David 2005 2 Litovel12:39,0292.62/13,94/0/15
33.1/VSCHLOUBA Luboš 1959 3 Boh.Pha12:40,1693.76/14,13/6/0
34.2/ZSŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.12:43,8997.49/14,62/5/0
35.11/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel12:44,1297.72/14,71/0/9
36.8/DMSLEZÁK Adam 2006 Pardub.12:46,2799.87/15,00/4/0
37.9/DMČAMEK David 2006 3 Litovel12:48,17101.77/15,30/0/8
38.3/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc12:49,10102.70/15,40/0/7
39.4/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel12:53,23106.83/16,00/0/6
40.5/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc12:54,09107.69/16,20/0/5
41.6/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto12:57,63111.23/16,70/3/0
42.7/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc13:00,13113.73/17,10/0/4
43.8/ZSHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz13:01,59115.19/17,30/2/0
44.10/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc13:05,02118.62/17,80/0/3
45.9/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc13:05,45119.05/17,90/0/2
46.1/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc13:08,31121.91/18,30/0/1
47.2/ZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha13:12,68126.28/18,90/1/0
48.10/ZSVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto13:22,70136.30/20,50/0/0
49.11/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.13:30,25143.85/21,60/0/0
50.3/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha13:49,43163.03/24,50/0/0
51.4/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc14:48,24221.84/33,30/0/0
52.12/ZSSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov15:10,05243.65/36,60/0/0
  SLANINA Vladimír 1969 L.ŽatecDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha10:43,96 75/115/0
2.2/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor10:45,591.63/0,368/103/0
3.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc10:47,663.70/0,662/0/90
4.2/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.10:47,883.92/0,657/91/0
5.3/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno10:48,494.53/0,753/0/78
6.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 1 Vys.Mýto10:59,3215.36/2,449/79/0
7.3/DSKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav11:03,2019.24/3,046/67/0
8.4/DSRETKOVÁ Marie 2003 1 Olomouc11:20,5336.57/5,743/0/66
9.2/DMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.11:24,0140.05/6,240/55/0
10.4/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno11:26,2542.29/6,637/0/54
11.3/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc11:27,4843.52/6,835/0/42
12.5/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 2 Č.Kruml.11:31,6947.73/7,433/49/0
13.5/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz11:35,4451.48/8,031/43/0
14.4/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK11:37,4153.45/8,329/0/30
15.6/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.11:38,0454.08/8,427/37/0
16.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno11:39,5455.58/8,625/0/24
17.6/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz11:46,5962.63/9,723/31/0
18.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc11:48,6164.65/10,021/0/18
19.7/DSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK11:52,4068.44/10,619/0/12
20.2/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha11:55,3471.38/11,117/25/0
21.5/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.11:55,8971.93/11,215/19/0
22.6/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná11:55,9872.02/11,214/0/11
23.7/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc11:57,7473.78/11,513/0/10
24.7/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel12:05,7881.82/12,712/0/9
25.3/ZSVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc12:14,0490.08/14,011/0/8
26.4/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc12:16,1692.20/14,310/0/7
27.8/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc12:17,8693.90/14,69/0/6
28.5/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno12:18,2794.31/14,68/0/5
29.8/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz12:25,78101.82/15,87/13/0
30.9/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.12:28,95104.99/16,36/7/0
31.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc12:32,50108.54/16,95/0/4
32.7/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc12:41,18117.22/18,24/0/3
33.9/DSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK12:41,45117.49/18,23/0/2
34.10/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc12:55,54131.58/20,42/0/1
35.8/ZSVIKOVÁ Anna 2008 Trutnov12:56,56132.61/20,61/6/0
36.11/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 2 Pardub.13:04,82140.86/21,90/5/0
37.1/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov13:04,96141.00/21,90/4/0
38.2/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc13:05,03141.07/21,90/0/0
39.12/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz13:26,36162.40/25,20/3/0
40.9/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto13:35,47171.51/26,60/2/0
41.10/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak13:58,11194.15/30,10/1/0
42.3/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 Boh.Pha14:00,49196.53/30,50/0/0
43.13/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.14:12,18208.22/32,30/0/0
44.11/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov16:25,23341.27/53,00/0/0
  ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK BrandDNS 0/0/0
  PÁDIVÁ Františka 2010 KK BrandDNS 0/0/0
  VENCOVÁ Alžběta 2010 KK BrandDNS 0/0/0
  JASANSKÁ Anna 2007 Vys.MýtoDNS 0/0/0
  HALAŠKOVÁ Petra 1974 2 OlomoucDNS 0/0/0
  NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 OlomoucDNS 0/0/0
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT LitovelDNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno09:25,56 75/0/195
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc09:37,5612.00/2,168/0/183
3.1/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz09:42,5316.96/3,062/220/0
4.2/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno09:45,6420.07/3,557/0/171
5.1/DMNOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc09:46,9521.38/3,853/0/159
6.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily09:52,5927.02/4,849/208/0
7.3/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha09:55,3529.78/5,346/196/0
8.1/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc09:59,9834.41/6,143/0/147
9.2/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav10:03,3437.77/6,740/184/0
10.2/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm10:03,7638.19/6,837/0/135
11.3/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno10:04,0138.44/6,835/0/123
12.4/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily10:04,7739.20/6,933/172/0
13.4/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha10:04,9139.34/7,031/160/0
14.5/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí10:12,3046.73/8,329/0/111
15.6/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno10:14,0448.47/8,627/0/99
16.3/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc10:15,9950.42/8,925/0/87
17.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz10:16,1450.57/8,923/154/0
18.7/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc10:17,4951.92/9,221/0/81
19.4/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha10:22,4456.87/10,119/148/0
20.5/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily10:30,5364.96/11,517/142/0
21.6/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc10:37,4171.84/12,715/0/75
22.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně10:41,8476.27/13,514/136/0
23.7/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí10:42,6177.04/13,613/0/69
24.8/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand10:47,9382.36/14,612/130/0
25.9/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí10:47,9582.38/14,611/0/63
26.5/DMFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov10:49,5483.97/14,810/124/0
27.10/DSHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc10:52,9487.37/15,49/0/57
28.6/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc10:56,9491.37/16,28/0/51
29.11/DSZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí10:57,1391.56/16,27/0/45
30.8/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.10:57,9992.42/16,36/118/0
31.12/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc10:59,4393.86/16,65/0/39
32.7/DMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec10:59,8594.28/16,74/112/0
33.8/DMSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav10:59,9694.39/16,73/106/0
34.9/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.11:00,9095.33/16,92/100/0
35.10/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 3 Č.Kruml.11:01,0595.48/16,91/94/0
36.1/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz11:03,5497.97/17,30/88/0
37.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž11:03,5798.01/17,30/0/33
38.9/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště11:04,3498.77/17,50/82/0
39.13/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand11:07,35101.78/18,00/76/0
40.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz11:08,65103.08/18,20/70/0
41.10/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily11:10,96105.39/18,60/64/0
42.11/DMVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.11:15,00109.43/19,30/58/0
43.2/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily11:18,76113.19/20,00/52/0
44.14/DSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná11:18,95113.38/20,00/0/27
45.3/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí11:19,74114.17/20,20/0/21
46.15/DSFLORIÁN Heřman 2003 2 Trutnov11:21,53115.96/20,50/46/0
47.4/ZSUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně11:25,12119.55/21,10/40/0
48.12/DMPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha11:26,60121.03/21,40/34/0
49.16/DSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.11:26,81121.24/21,40/33/0
50.13/DMSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily11:29,50123.93/21,90/32/0
51.14/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.11:29,64124.07/21,90/31/0
52.5/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto11:30,05124.48/22,00/30/0
53.17/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice11:31,41125.84/22,30/29/0
54.6/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel11:34,02128.45/22,70/0/15
55.15/DMPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí11:44,15138.58/24,50/0/14
56.1/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha11:45,34139.77/24,70/28/0
57.7/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.11:47,05141.48/25,00/27/0
58.8/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc11:50,01144.44/25,50/0/13
59.18/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná11:51,73146.16/25,80/0/12
60.16/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto11:54,38148.81/26,30/26/0
61.2/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc11:54,67149.10/26,40/0/11
62.17/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha11:55,91150.34/26,60/25/0
63.19/DSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.11:56,76151.19/26,70/24/0
64.20/DSBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno11:57,98152.41/26,90/0/10
65.9/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.12:00,11154.54/27,30/23/0
66.3/VUHLÍK František 1975 3 Bechyně12:01,98156.41/27,70/22/0
67.10/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.12:02,05156.48/27,70/21/0
68.11/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.12:02,18156.61/27,70/20/0
69.21/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí12:05,66160.09/28,30/0/9
70.12/ZSVYBÍRAL Viktor 2007 3 KK Brno12:07,32161.75/28,60/0/8
71.13/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc12:07,61162.04/28,70/0/7
72.3/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha12:08,87163.30/28,90/19/0
73.4/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.12:18,08172.51/30,50/18/0
74.5/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc12:19,18173.61/30,70/0/6
75.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.12:20,73175.16/31,00/17/0
76.14/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno12:21,07175.50/31,00/0/5
77.18/DMŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak12:28,46182.89/32,30/16/0
77.19/DMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand12:28,46182.89/32,30/15/0
79.20/DMŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak12:28,97183.40/32,40/14/0
80.15/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto12:31,69186.12/32,90/13/0
81.16/ZSRENDÓN Marco 2008 Boh.Pha12:35,75190.18/33,60/12/0
82.17/ZSŠKOP Jan 2007 Ot.Strak12:35,78190.21/33,60/11/0
83.6/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha12:45,67200.10/35,40/10/0
84.18/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno12:47,90202.33/35,80/0/4
85.19/ZSZUNA Vilém 2007 Semily12:49,22203.65/36,00/9/0
86.21/DMTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz12:51,47205.90/36,40/8/0
87.20/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí12:53,40207.83/36,70/0/3
88.22/DMGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno12:56,26210.69/37,30/0/2
89.21/ZSPLUTA Adam 2008 Boh.Pha12:56,82211.25/37,40/7/0
90.22/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.12:57,75212.18/37,50/6/0
91.7/ZMZUNA Jáchym 2010 Semily13:14,89229.32/40,50/5/0
92.23/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.13:15,04229.47/40,60/4/0
93.8/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně13:16,03230.46/40,70/3/0
94.9/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz13:21,64236.07/41,70/2/0
95.10/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno13:24,36238.79/42,20/0/1
96.11/ZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha13:28,64243.07/43,00/1/0
97.12/ZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha13:29,85244.28/43,20/0/0
98.13/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha13:36,15250.58/44,30/0/0
99.14/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel13:43,09257.52/45,50/0/0
100.15/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha13:46,10260.53/46,10/0/0
101.16/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha13:47,17261.60/46,30/0/0
102.17/ZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno14:06,17280.60/49,60/0/0
103.23/DMVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto14:06,30280.73/49,60/0/0
104.18/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.14:07,30281.73/49,80/0/0
105.24/DMSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto14:08,31282.74/50,00/0/0
106.19/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto16:10,80405.23/71,60/0/0
107.24/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto16:17,49411.92/72,80/0/0
108.25/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha18:56,35570.78/100,90/0/0
  ŠULA Štěpán 2009 LitovelDNS 0/0/0
  FOLTÍN Radim 2010 KK BrandDNS 0/0/0
  MRŮZEK David 2010 KK BrandDNS 0/0/0
  RŮŽIČKA Jan 2009 KK BrandDNS 0/0/0
  KEPŠTA Martin 2009 KK BrandDNS 0/0/0
  VANĚK Daniel 2008 KK BrandDNS 0/0/0
  HYNEK Pavel 2003 2 SemilyDNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc12:08,03 75/0/94
2.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno12:25,4617.43/2,468/0/82
3.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno12:32,0524.02/3,362/0/70
4.2/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc12:32,9424.91/3,457/0/58
5.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc12:42,6934.66/4,853/0/46
6.3/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 MT Č.Kruml.12:44,7136.68/5,049/43/0
7.1/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc12:46,0438.01/5,246/0/34
8.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.12:49,1341.10/5,643/31/0
9.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto12:54,3546.32/6,440/19/0
10.4/U23ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc12:55,6847.65/6,537/0/22
11.2/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc12:58,9350.90/7,035/0/16
12.5/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc13:00,1152.08/7,233/0/10
13.4/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.13:02,5754.55/7,531/7/0
14.6/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.13:10,3562.32/8,629/1/0
15.3/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc13:27,5279.49/10,927/0/4
16.4/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc13:31,4583.42/11,525/0/3
17.5/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno13:37,6389.60/12,323/0/2
18.6/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha13:40,7392.70/12,721/0/0
19.5/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc13:52,34104.31/14,319/0/1
20.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc14:37,01148.98/20,517/0/0
  KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 OlomoucDNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
11:00,20 75/0/62
2. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:01,451.25/0,268/126/0
3. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
11:03,903.70/0,662/0/50
4.2/DSRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
1 Postřelm
VS Tábor
11:09,469.26/1,457/114/38
5.3/DSONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:10,2210.02/1,553/102/0
6. KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
1 Olomouc
Boh.Pha
11:12,3612.16/1,849/90/26
7.4/DSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
11:19,8419.64/3,046/78/0
8.5/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
11:22,7422.54/3,443/66/0
9. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
11:25,4925.29/3,840/54/0
10.6/DSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
11:43,2443.04/6,537/0/14
11. TOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
1 USK Pha
TJ Dukla
11:57,2757.07/8,635/42/0
12.1/DMČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
3 Litovel
Litovel
12:02,2862.09/9,433/0/8
13.2/DMGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
12:07,2667.06/10,231/0/2
14.3/DMSLEZÁK Adam
JIŘÍK Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
12:11,9971.79/10,929/30/0
15.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
12:13,9673.76/11,227/24/0
16.4/DMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
2 Pardub.
Pardub.
12:14,7974.59/11,325/18/0
17.1/U23ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
12:18,0377.83/11,823/12/0
18.2/VJINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
12:19,6979.49/12,021/6/0
19.5/DMBEK Matyáš
SYROVÝ Filip
2006
2007
3 Týniště
Vys.Mýto
12:30,2090.00/13,619/5/0
20.1/ZSŠRÁMEK David
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
12:38,9698.76/15,017/4/0
21.2/ZSKVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
12:42,59102.39/15,515/3/0
22.3/ZSRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
12:53,57113.38/17,214/0/1
23.4/ZSPALOUDA Mikoláš
ŠAFAŘÍK Pavel
2007
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:12,50132.30/20,013/2/0
24.5/ZSPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
13:36,85156.65/23,712/1/0
25.7/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
KK Brand
KK Brand
16:07,04306.84/46,511/0/0
  UHLÍK Jan
TOMEČEK Adam
2008
2008
Bechyně
SKVeselí
DNS 0/0/0
Oddíl