MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon

27.06.2021  
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.11:30,55 75/152/0
2. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec11:31,190.64/0,168/140/0
3. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc11:33,412.86/0,462/0/116
4.1/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm11:39,118.56/1,257/0/104
5.2/DSVANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor11:46,6816.13/2,353/128/0
6.3/DSSALAJ František 2004 1 Litovel11:47,3016.75/2,449/0/92
7. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno11:47,9417.39/2,546/0/80
8.4/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.11:52,0321.48/3,143/116/0
9.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel11:58,7028.15/4,140/0/68
10.5/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov11:58,7728.22/4,137/104/0
11.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.12:01,0830.53/4,435/92/0
12. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.12:07,0536.50/5,333/80/0
13.6/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc12:07,9337.38/5,431/0/56
14.7/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel12:12,5341.98/6,129/0/50
15.1/VMŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.12:15,5344.98/6,527/68/0
16. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto12:20,4749.92/7,225/56/0
17.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov12:38,6568.10/9,923/50/0
18.2/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc12:40,1369.58/10,121/0/44
19.3/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel12:47,8977.34/11,219/0/38
20.8/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov12:49,0778.52/11,417/44/0
21.9/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc12:49,7779.22/11,515/0/32
22.10/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.12:50,4179.86/11,614/38/0
23.2/U23JANŮ Filip 2002 2 Olomouc12:52,0981.54/11,813/0/26
24.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha12:52,1581.60/11,812/32/0
25.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto12:53,2482.69/12,011/26/0
26.4/DMPAPULA Jan 2005 2 Litovel12:53,7283.17/12,010/0/20
27.3/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.12:55,1684.61/12,39/20/0
28.5/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.13:05,8295.27/13,88/14/0
29.4/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.13:13,27102.72/14,97/8/0
30.1/VSCHLOUBA Luboš 1959 3 Boh.Pha13:22,14111.59/16,26/7/0
31.6/DMSLEZÁK Adam 2006 Pardub.13:22,53111.98/16,25/6/0
32.2/ZSŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.13:24,42113.87/16,54/5/0
33.3/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc13:25,55115.00/16,73/0/14
34.7/DMGEPRT David 2005 2 Litovel13:27,77117.22/17,02/0/8
35.4/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel13:29,75119.20/17,31/0/7
36.5/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc13:30,79120.24/17,40/0/6
37.8/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.13:31,08120.53/17,50/4/0
38.6/ZSHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz13:33,96123.41/17,90/3/0
39.1/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc13:35,14124.59/18,00/0/5
40.11/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel13:35,27124.72/18,10/0/4
41.7/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc13:39,90129.35/18,70/0/3
42.8/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto13:50,32139.77/20,20/2/0
43.9/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc13:53,18142.63/20,70/0/2
44.2/ZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha13:57,34146.79/21,30/1/0
45.10/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.14:06,70156.15/22,60/0/0
46.9/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc14:09,03158.48/22,90/0/1
47.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc14:23,34172.79/25,00/0/0
48.11/ZSVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto14:32,76182.21/26,40/0/0
49.4/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha14:39,54188.99/27,40/0/0
50.12/ZSSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov16:08,71278.16/40,30/0/0
  ČAMEK David 2006 3 LitovelDNS 0/0/0
  SLANINA Vladimír 1969 L.ŽatecDNS 0/0/0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.MýtoDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor11:09,79 75/117/0
2.2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha11:10,720.93/0,168/105/0
3.3/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno11:11,201.41/0,262/0/89
4.1/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc11:15,565.78/0,957/0/77
5.2/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.11:17,898.10/1,253/93/0
6.3/DSKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav11:25,9016.11/2,449/81/0
7.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 1 Vys.Mýto11:40,4430.65/4,646/69/0
8.4/DSRETKOVÁ Marie 2003 1 Olomouc11:47,3637.57/5,643/0/65
9.4/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 2 Č.Kruml.11:58,8449.05/7,340/57/0
10.2/DMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.12:00,0850.29/7,537/51/0
11.3/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc12:07,9358.14/8,735/0/53
12.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno12:10,8361.04/9,133/0/41
13.1/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha12:10,9361.14/9,131/45/0
14.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno12:11,1761.38/9,229/0/29
15.6/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.12:18,3168.52/10,227/39/0
16.5/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz12:18,7568.96/10,325/33/0
17. KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc12:18,9369.14/10,323/0/23
18.6/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz12:21,1871.39/10,721/27/0
19.4/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK12:23,0673.27/10,919/0/17
20.5/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc12:33,0383.24/12,417/0/11
21.6/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.12:36,7987.00/13,015/21/0
22.7/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná12:37,0787.28/13,014/0/10
23.7/DSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK12:39,1589.36/13,313/0/9
24.3/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc12:45,0395.24/14,212/0/8
25.8/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.12:46,6796.88/14,511/15/0
26.4/ZSVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc12:52,32102.53/15,310/0/7
27.5/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno12:53,86104.07/15,59/0/6
28.8/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc12:54,35104.56/15,68/0/5
29.9/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz12:56,00106.21/15,97/9/0
30.9/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.13:13,47123.68/18,56/8/0
31.6/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc13:16,39126.60/18,95/0/4
32.7/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc13:18,81129.02/19,34/0/3
33.10/DSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK13:24,98135.19/20,23/0/2
34.11/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc13:27,07137.28/20,52/0/1
35.1/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand13:39,19149.40/22,31/7/0
36.2/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov13:44,23154.44/23,10/6/0
37.3/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand13:44,37154.58/23,10/5/0
38.12/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 2 Pardub.13:46,48156.69/23,40/4/0
39.4/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc13:46,98157.19/23,50/0/0
40.8/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov13:58,55168.76/25,20/3/0
41.9/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto14:09,65179.86/26,90/2/0
42.13/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz14:19,53189.74/28,30/1/0
43.5/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand14:29,27199.48/29,80/0/0
44.10/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak14:36,65206.86/30,90/0/0
45.6/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 Boh.Pha14:38,13208.34/31,10/0/0
46.11/ZSVIKOVÁ Anna 2008 Trutnov14:42,10212.31/31,70/0/0
47.12/ZSJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto16:33,66323.87/48,40/0/0
  HALAŠKOVÁ Petra 1974 2 OlomoucDNS 0/0/0
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 LitovelDNS 0/0/0
  NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 OlomoucDNS 0/0/0
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT LitovelDNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno09:40,40 75/0/183
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc09:54,2713.87/2,468/0/171
3.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno09:58,3117.91/3,162/0/159
4.2/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz10:01,9821.58/3,757/221/0
5.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily10:07,0526.65/4,653/209/0
6.1/DMNOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc10:10,5130.11/5,249/0/147
7.3/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha10:11,3330.93/5,346/197/0
8.1/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno10:14,2733.87/5,843/0/135
9.2/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily10:16,2835.89/6,240/185/0
10.2/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav10:18,6738.27/6,637/173/0
11.3/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc10:21,9141.51/7,235/0/123
12.4/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha10:25,0144.61/7,733/161/0
13.4/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm10:25,3544.95/7,731/0/111
14.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz10:32,4652.06/9,029/155/0
15.5/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily10:33,0752.67/9,127/149/0
16.5/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno10:36,9356.53/9,725/0/99
16.6/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí10:36,9356.53/9,725/0/99
18.3/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc10:39,7259.32/10,221/0/75
19.4/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha10:42,2061.80/10,619/143/0
20.7/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc10:45,6265.22/11,217/0/69
21.6/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí10:57,0776.67/13,215/0/63
22.7/DSHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc10:59,9979.59/13,714/0/57
23.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně11:01,4181.01/14,013/137/0
24.8/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc11:03,0382.63/14,212/0/51
25.5/DMFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov11:03,4683.06/14,311/131/0
26.9/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí11:08,7488.34/15,210/0/45
27.10/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand11:11,2190.81/15,69/125/0
28.1/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz11:13,3892.98/16,08/119/0
29.8/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.11:19,1098.70/17,07/113/0
30.11/DSZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí11:21,20100.80/17,46/0/39
31.6/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc11:22,96102.56/17,75/0/33
32.7/DMSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav11:24,13103.73/17,94/107/0
33.9/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.11:25,10104.70/18,03/101/0
34.10/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 3 Č.Kruml.11:27,28106.89/18,42/95/0
35.12/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand11:27,49107.09/18,51/89/0
36.13/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc11:27,50107.10/18,50/0/27
37.8/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily11:27,97107.57/18,50/83/0
38.9/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště11:31,03110.63/19,10/77/0
39.2/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí11:35,76115.36/19,90/0/21
40.14/DSFLORIÁN Heřman 2003 2 Trutnov11:37,33116.93/20,10/71/0
41.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz11:37,69117.29/20,20/65/0
42.3/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily11:39,87119.47/20,60/59/0
43.4/ZSUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně11:44,91124.51/21,50/53/0
44.10/DMPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha11:45,22124.82/21,50/47/0
45.5/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto11:47,61127.21/21,90/41/0
46.15/DSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná11:48,91128.51/22,10/0/15
47.11/DMSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily11:52,90132.50/22,80/35/0
48.12/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.11:55,74135.34/23,30/34/0
49.6/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel12:07,41147.01/25,30/0/14
50.16/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice12:10,07149.67/25,80/33/0
51.17/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná12:11,28150.88/26,00/0/13
52.7/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc12:11,57151.18/26,00/0/12
53.13/DMVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.12:11,77151.37/26,10/32/0
54.18/DSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.12:15,35154.95/26,70/31/0
55.14/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha12:15,71155.31/26,80/30/0
56.15/DMPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí12:18,17157.77/27,20/0/11
57.1/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha12:19,15158.75/27,40/29/0
58.2/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc12:20,06159.66/27,50/0/10
59.8/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.12:24,62164.22/28,30/28/0
60.3/VUHLÍK František 1975 3 Bechyně12:26,49166.09/28,60/27/0
61.16/DMŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak12:29,86169.46/29,20/26/0
62.9/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.12:31,71171.31/29,50/25/0
63.17/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto12:32,52172.12/29,70/24/0
64.19/DSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.12:32,70172.30/29,70/23/0
65.20/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí12:34,47174.07/30,00/0/9
66.10/ZSVYBÍRAL Viktor 2007 3 KK Brno12:38,25177.85/30,60/0/8
67.11/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.12:42,12181.72/31,30/22/0
68.3/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha12:44,56184.16/31,70/21/0
69.18/DMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand12:44,95184.55/31,80/20/0
70.4/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha12:48,10187.70/32,30/19/0
71.5/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc12:48,13187.73/32,30/0/7
72.12/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.12:49,28188.89/32,50/18/0
73.6/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.12:53,69193.29/33,30/17/0
74.13/ZSŠKOP Jan 2007 Ot.Strak12:53,74193.34/33,30/16/0
75.14/ZSRENDÓN Marco 2008 Boh.Pha12:56,56196.17/33,80/15/0
76.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.12:58,75198.35/34,20/14/0
77.19/DMŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak12:59,57199.18/34,30/13/0
78.15/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc13:00,31199.91/34,40/0/6
79.16/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto13:01,73201.33/34,70/12/0
80.17/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno13:04,09203.69/35,10/0/5
81.18/ZSZUNA Vilém 2007 Semily13:24,13223.73/38,50/11/0
82.19/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno13:29,79229.39/39,50/0/4
83.20/ZSVANĚK Daniel 2008 KK Brand13:37,14236.74/40,80/10/0
84.21/ZSPLUTA Adam 2008 Boh.Pha13:40,53240.13/41,40/9/0
85.20/DMGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno13:41,71241.31/41,60/0/3
86.7/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně13:47,15246.75/42,50/8/0
87.22/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha13:51,14250.74/43,20/7/0
88.8/ZMZUNA Jáchym 2010 Semily13:57,47257.07/44,30/6/0
89.9/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno14:04,26263.86/45,50/0/2
90.23/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí14:04,54264.14/45,50/0/1
91.24/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.14:05,25264.85/45,60/5/0
92.10/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha14:05,83265.43/45,70/4/0
93.11/ZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha14:08,95268.55/46,30/3/0
94.25/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.14:09,33268.93/46,30/2/0
95.12/ZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand14:10,46270.06/46,50/1/0
96.13/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha14:12,00271.60/46,80/0/0
97.14/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha14:14,16273.76/47,20/0/0
98.15/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz14:14,27273.87/47,20/0/0
99.16/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.14:14,97274.57/47,30/0/0
100.17/ZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha14:16,99276.59/47,70/0/0
101.21/DMSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto14:23,20282.80/48,70/0/0
102.18/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand14:29,55289.15/49,80/0/0
103.19/ZMKEPŠTA Martin 2009 KK Brand14:32,17291.77/50,30/0/0
104.22/DMVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto14:32,24291.84/50,30/0/0
105.20/ZMMRŮZEK David 2010 KK Brand14:35,76295.36/50,90/0/0
106.21/ZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno14:38,52298.12/51,40/0/0
107.22/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto15:11,21330.81/57,00/0/0
108.26/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto17:05,32444.92/76,70/0/0
  ŠULA Štěpán 2009 LitovelDNS 0/0/0
  SVOBODA Martin 2005 L.ŽatecDNS 0/0/0
  HYNEK Pavel 2003 2 SemilyDNS 0/0/0
  BERNAT Pavel 2004 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  TESAŘ Petr 2006 3 Loko PlzDNS 0/0/0
  ČAMEK Petr 2009 LitovelDNS 0/0/0
  HRABEC Bohumil 1960 2 KroměřížDNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc12:39,66 75/0/82
2.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno13:05,2425.58/3,468/0/70
3.2/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc13:14,0034.34/4,562/0/58
4.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno13:23,1443.48/5,757/0/46
5.3/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 MT Č.Kruml.13:23,5443.88/5,853/43/0
6.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc13:25,7446.08/6,149/0/34
7.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.13:26,5346.87/6,246/31/0
8.1/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc13:28,3348.67/6,443/0/22
9.4/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc13:31,9852.32/6,940/0/16
10.2/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc13:36,1956.53/7,437/0/10
11.4/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.13:43,2863.63/8,435/19/0
12.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto13:44,5064.84/8,533/7/0
13.5/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.13:45,6565.99/8,731/1/0
14.3/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc14:09,1389.47/11,829/0/4
15.4/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha14:10,1090.44/11,927/0/0
16.5/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno14:21,57101.92/13,425/0/3
17.6/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc14:22,48102.82/13,523/0/2
18.5/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc14:23,79104.13/13,721/0/1
19.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc15:33,65173.99/22,919/0/0
  ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 OlomoucDNS 0/0/0
  KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 OlomoucDNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
11:13,83 75/0/61
2. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
11:22,598.76/1,368/0/49
3.2/DSRAŠNER Karel
VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj
2004
2004
1 Postřelm
VS Tábor
11:24,5110.68/1,662/126/37
4. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:25,8712.04/1,857/114/0
5.3/DSONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:26,6012.77/1,953/102/0
6.4/DSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
11:43,0429.21/4,349/90/0
7.5/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
11:43,7729.94/4,446/78/0
8. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
11:50,7136.88/5,543/66/0
9. KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
1 Olomouc
Boh.Pha
11:51,5037.67/5,640/54/25
10.6/DSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
12:25,8772.04/10,737/0/13
11.1/DMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
2 Pardub.
Pardub.
12:37,0283.19/12,335/42/0
12. TOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
1 USK Pha
TJ Dukla
12:38,2184.38/12,533/30/0
13.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
12:38,2584.42/12,531/24/0
14.2/DMSLEZÁK Adam
JIŘÍK Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
12:41,1787.34/13,029/18/0
15.2/VJINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
12:42,0188.18/13,127/12/0
16.3/DMGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
12:49,3195.48/14,225/0/7
17.1/ZSŠRÁMEK David
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
12:52,0198.18/14,623/6/0
18.1/U23ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
12:57,41103.58/15,421/5/0
19.7/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
KK Brand
KK Brand
13:12,83119.00/17,719/4/0
20.2/ZSRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
13:16,93123.10/18,317/0/1
21.3/ZSKVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
13:21,79127.96/19,015/3/0
22.4/DMBEK Matyáš
SYROVÝ Filip
2006
2007
3 Týniště
Vys.Mýto
13:22,75128.92/19,114/2/0
23.4/ZSUHLÍK Jan
TOMEČEK Adam
2008
2008
Bechyně
SKVeselí
13:23,62129.79/19,313/1/0
24.5/ZSPALOUDA Mikoláš
ŠAFAŘÍK Pavel
2007
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:36,60142.77/21,212/0/0
25.6/ZSPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
13:56,27162.44/24,111/0/0
  ČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
3 Litovel
Litovel
DNS 0/0/0
Oddíl