98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L.

20.07.2024   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Pavlína Frohlichová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M   -U18

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSHOCEVAR Ziga Lin 2007 SLO0.00 0 107.12 0 107.12 -
2.2/DSDEBLIQUY Elouan 2006 Bretagne0.00 0 107.43 4 111.434.31/4,0-
3.3/DSHEGER Jonas 2006 1 KVS Hradec Králové0.00 0 111.79 0 111.794.67/4,4-
4.4/DSVONES Jakub 2007 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, 0.00 0 110.97 2 112.975.85/5,5-
5.5/DSULMER Leo 2007 GESN0.00 0 113.27 0 113.276.15/5,7-
6.6/DSCHEVALIER Felix 2007 Vezere ck0.00 0 116.40 4 120.413.28/12,4-
7.7/DSINDRUCH Matej 2006 1 KVS Hradec Králové0.00 0 117.37 4 121.3714.25/13,3-
8.8/DSBONE Zacharias 2007 GER LKV Sa-An.0.00 0 119.87 2 121.8714.75/13,8-
9.9/DSDUBOVICKY Michal 2006 SVK0.00 0 121.85 4 125.8518.73/17,5-
10.10/DSFROHLICH Jachym 2007 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 0 127.68 0 127.6820.56/19,2-
11.11/DSGESSER Oscar 2007 GER AKV Augsburg0.00 0 129.47 4 133.4726.35/24,6-
12.12/DSSYNEK Premysl 2007 2 TJ Loko Žatec0.00 0 134.17 8 142.1735.05/32,7-
13.13/DSMCKENNA Harry 2006 Paddle UK0.00 0 130.92 6 136.9229.80/27,8-
14.14/DSJANCAR Stepan 2007 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 137.94 0 137.9430.82/28,8-
15.15/DSPAGNON Tom 2007 Pole Angouleme0.00 0 136.34 8 144.3437.22/34,7-
16.16/DSPUMPUTIS Visvaldas 2007 LTU0.00 0 139.05 6 145.0537.93/35,4-
17.17/DSWICKIEL Stanisław 2007 AZS-AWF KRAKOW0.00 0 172.64 10 182.6475.52/70,5-
18.18/DSPITON Gurvan 2007 CR Bretagne0.00 0 145.85 56 201.8594.73/88,4-

kategorie K1W   -OPEN

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23SAMKOVA Olga, 2005, SK Třebechovice SAMKOVA Olga 2005 1 SK Třebechovice0.00 0 115.61 0 115.61 -
3.2/U23DUC Jessica 2005 SUI0.00 0 127.66 4 131.6616.05/13,9-
4.3/U23RHODES Hannah 2005 GBR0.00 0 126.86 8 134.8619.25/16,7-
5.4/U23IZOVA Petronela 2005 SVK0.00 0 140.95 6 146.9531.34/27,1-
6.5/U23WALLING Joely 2003 Shepperton Slalom Canoe Club0.00 0 144.90 4 148.933.29/28,8-
7.6/U23HORLOVA Oleksandra 2003 UKR0.00 0 149.72 0 149.7234.11/29,5-
8.7/U23HORLOVA Valentyna 2005 UKR0.00 0 146.94 4 150.9435.33/30,6-
9.1/OCHI Masumi 1997 Oita canoe association0.00 0 160.85 6 166.8551.24/44,3-
10.8/U23DRESCHER Tamara 2003 ITA0.00 0 119.94 54 173.9458.33/50,5-
  SHATTOCK Katie 2004 Paddle UK0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   -U16

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKAEDING Kilian 2008 Leipziger Kanu Club0.00 0 103.77 2 105.77 -
2.2/DMSVOBODA Simon 2008 2 TJ DUKLA Praha0.00 0 106.25 0 106.250.48/0,5-
3.3/DMANTL Tomas 2008 2 KK Opava0.00 0 108.37 0 108.372.60/2,5-
4.4/DMDUDA Filip 2008 Kanoe Tatra Klub Liptovský Mik0.00 0 107.45 2 109.453.68/3,5-
5.5/DMSCHMIDT Johann 2009 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 114.96 0 114.969.19/8,7-
6.6/DMLE TOUZE Liam 2008 CR Bretagne0.00 0 111.10 4 115.19.33/8,8-
7.7/DMPONTAROLLO Riccardo 2008 CCK Valstagna0.00 0 114.47 2 116.4710.70/10,1-
8.8/DMNOVOTNY Matyas 2009 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, 0.00 0 116.65 0 116.6510.88/10,3-
9.9/DMSLUSNY Vojtech 2008 2 SK VS Benátky nad Jizerou0.00 0 115.07 2 117.0711.30/10,7-
10.10/DMPETRIK Marek 2008 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 113.17 6 119.1713.40/12,7-
11.11/DMARDEN Lewis 2008 GBR0.00 0 119.42 0 119.4213.65/12,9-
12.12/DMFABIAN Frantisek 2009 2 Vodní sporty Ostrava, z.s.0.00 0 115.83 4 119.8314.06/13,3-
13.13/DMKULCZYCKI Marek 2009 theKULbrothers - KKK Krakow0.00 0 116.51 4 120.5114.74/13,9-
14.14/DMFINA Oliver 2009 Granda Canoa Club0.00 0 118.21 6 124.2118.44/17,4-
15.15/DMUHLIK Krystof 2008 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, 0.00 0 122.73 2 124.7318.96/17,9-
16.16/DMEICHELE Moritz 2008 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 130.69 4 134.6928.92/27,3-
17.17/DMPINKAVA Matyas 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 126.01 10 136.0130.24/28,6-
18.18/DMBACCHIN Marco 2008 CCK Valstagna0.00 0 139.60 2 141.635.83/33,9-
19.19/DMCHETOUI Theo 2008 Pole Angouleme0.00 0 107.05 50 157.0551.28/48,5-
20.20/DMDRESCHER Marian 2008 Sportclub Merano0.00 0 107.39 50 157.3951.62/48,8-
21.21/DMSTEINBRENNER Max 2009 OKV0.00 0 107.13 52 159.1353.36/50,4-
22.22/DMSENONER Lars Aaron 2009 Sportclub Merano0.00 0 115.23 52 167.2361.46/58,1-
23.23/DMCOSTA Elias 2009 CCK Valstagna0.00 0 120.00 50 17064.23/60,7-
24.24/DMMOLINA COMBOT Louka 2008 CR Bretagne0.00 0 117.48 54 171.4865.71/62,1-
25.25/DMTILINGER Tadej 2008 Kanu klub Simon0.00 0 121.63 52 173.6367.86/64,2-
26.26/DMYATES Reuben 2009 Paddle UK0.00 0 120.02 56 176.0270.25/66,4-
27.27/DMVENETIANER Martin 2009 SVK0.00 0 116.45 104 220.45114.68/108,4-
28.28/DMLANGER Filip 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 122.82 106 228.82123.05/116,3-
29.29/DMSIGNORI Davide 2009 CCK Valstagna0.00 0 121.56 158 279.56173.79/164,3-
30.30/DMFERRERO Mattia 2009 Granda Canoa Club0.00 0 118.44 350 468.44362.67/342,9-
31.31/DMARNU Marian 2008 Kajak Klub Rosenheim0.00 0 129.24 0 129.2423.47/22,2-
32.32/DMBALARIN Evzen 2008 2 KK Opava0.00 0 121.65 8 129.6523.88/22,6-
33.33/DMPELIKAN Martin 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 124.26 6 130.2624.49/23,2-
34.34/DMCLARKE Dan 2009 Paddle UK0.00 0 125.04 6 131.0425.27/23,9-
35.35/DMDAUNORAS Kornelijus 2008 LTU0.00 0 124.27 8 132.2726.50/25,1-
36.36/DMPOKORNY Daniel 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 128.36 4 132.3626.59/25,1-
37.37/DMHLADIK Simon 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 129.48 4 133.4827.71/26,2-
38.38/DMMAZUREK Wiktor 2009 POL0.00 0 127.77 10 137.7732.00/30,3-
39.39/DMCLEATOR Alex 2009 Paddle UK0.00 0 132.93 6 138.9333.16/31,4-
40.40/DMHOSENFELD Marlon 2008 KC Fulda0.00 0 131.50 8 139.533.73/31,9-
41.41/DMKRAL Matej 2008 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 132.31 12 144.3138.54/36,4-
42.42/DMARMANDO Filippo 2009 Ivrea Canoa Club0.00 0 137.53 8 145.5339.76/37,6-
43.43/DMLEBR Johan Benedikt 2009 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 0 147.66 4 151.6645.89/43,4-
44.44/DMSCHUBERT Johann 2009 Kanu und Segel Gilde Hildeshei0.00 0 145.86 8 153.8648.09/45,5-
45.45/DMGJABEL Branislav 2009 SVK0.00 0 149.75 6 155.7549.98/47,3-
46.46/DMZASEPA Oliwer 2008 Krakowski Klub Kajakowy0.00 0 150.34 8 158.3452.57/49,7-
47.47/DMAUGUSTYN Jakub 2009 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 0 150.50 8 158.552.73/49,9-
48.48/DMSTWERKA Niko 2008 Kanu Club Hohenlimburg0.00 0 155.97 4 159.9754.20/51,2-
49.49/DMVILKAITIS Marius 2008 Lithuania0.00 0 154.30 6 160.354.53/51,6-
50.50/DMREYS Thomas 2008 KRG Bremen0.00 0 109.19 54 163.1957.42/54,3-
51.51/DMDORRAN Conor 2008 Ireland0.00 0 154.65 10 164.6558.88/55,7-
52.52/DMDVORAK Vit 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 113.67 54 167.6761.90/58,5-
53.53/DMPETZOLD Maximilian 2009 SV Bayreuth0.00 0 162.48 6 168.4862.71/59,3-
54.54/DMGARDAN Luc 2008 GESN0.00 0 116.07 56 172.0766.30/62,7-
55.55/DMNEUMANN Matti 2009 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 116.23 56 172.2366.46/62,8-
56.56/DMSEEBACHER Jakob 2008 OKV0.00 0 119.44 54 173.4467.67/64,0-
57.57/DMWRIGHT Theo 2008 Paddle UK0.00 0 118.73 56 174.7368.96/65,2-
58.58/DMZAGAR Luka 2009 TKI HRASTNIK0.00 0 121.56 54 175.5669.79/66,0-
59.59/DMKENT Thomas 2009 Paddle UK0.00 0 127.93 50 177.9372.16/68,2-
60.60/DMCAMPBELL Joseph 2008 IRL Ireland0.00 0 170.71 8 178.7172.94/69,0-
62.61/DMKRAL Ondra 2008 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 132.15 52 184.1578.38/74,1-
63.62/DMPOPIERA Rokas 2008 LTU0.00 0 129.92 56 185.9280.15/75,8-
64.63/DMLAMPELJ Jure 2009 Kanu klub Simon0.00 0 178.46 8 186.4680.69/76,3-
65.64/DMKLESZCZ Eryk 2008 AZS AWF KRAKOW0.00 0 128.88 62 190.8885.11/80,5-
66.65/DMMARSZALOWICZ Paweł 2009 AZS-AWF KRAKOW0.00 0 135.56 60 195.5689.79/84,9-
67.66/DMJANDA Jiri 2008 SKP Dolny Kubin0.00 0 142.87 54 196.8791.10/86,1-
68.67/DMBLYTHE Abel 2008 GBR0.00 0 146.60 60 206.6100.83/95,3-
69.68/DMBRANSKI Adam 2009 AZS AWF KRAKOW0.00 0 152.23 56 208.23102.46/96,9-
70.69/DMARRIBE Louis 2008 GESN0.00 0 122.29 100 222.29116.52/110,2-
71.70/DMVETTORI Mattia 2008 CCK Valstagna0.00 0 120.92 102 222.92117.15/110,8-
72.71/DMLAMPE Aljaz 2009 KAJAK KANU KLUB TACEN0.00 0 166.62 58 224.62118.85/112,4-
73.72/DMKOCAR Enej 2009 Kanu klub Simon0.00 0 213.60 12 225.6119.83/113,3-
74.73/DMGRM Lovro 2009 KAJAK KANU KLUB TACEN0.00 0 162.35 102 264.35158.58/149,9-
75.74/DMGREAVES Declan 2008 Ireland0.00 0 256.76 16 272.76166.99/157,9-
76.75/DMPHELAN Odhran 2008 Ireland0.00 0 235.91 58 293.91188.14/177,9-
77.76/DMPANEVICS Valters 2008 SK Atvars0.00 0 189.85 106 295.85190.08/179,7-
78.77/DMVOLOVSEK Brin 2009 KAJAK KANU KLUB TACEN0.00 0 163.97 206 369.97264.20/249,8-
  VAINAUSKAS Paulius 2008 LTU0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PETKEVICIUS Herkus 2008 LTU0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TAI Kolar 2008 Kajak klub TKI Hrastnik0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MATIC Ristovnik 2009 Kajak klub TKI Hrastnik0.00 0 0.00 0 0.00 -
  STROSS Ben 2009 SKG Hanau0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BARES Hugo 2008 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   -U14

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSCUIGNON Vittoria 2010 Ivrea Canoa Club159.49 10 147.08 8 155.08 -
2.2/ZSLEBEDOVA Adela 2010 2+ KK Opava155.74 6 151.53 4 155.530.45/0,3-
3.3/ZSRODI Willow 2011 Paddle UK178.02 10 156.53 8 164.539.45/6,1-
4.4/ZSADAMKOVA Klara 2010 2 Univerzitní sportovní klub Pra165.88 16 158.64 6 164.649.56/6,2-
5.5/ZSINDRUCHOVA Daniela 2011 2 KVS Hradec Králové160.29 10 158.98 8 166.9811.90/7,7-
6.6/ZSDANISOVA Hana 2010 SKP Bratislava145.08 2 169.36 10 179.3624.28/15,7-
7.7/ZSPANNEK Anna 2010 Kanu und Segel Gilde Hildeshei198.81 4 178.37 12 190.3735.29/22,8-
8.8/ZSOWEN Charlotte 2010 Paddle UK168.76 54 168.76 54 222.7667.68/43,6-
9.9/ZSGOODMAN Jessica 2011 Paddle UK218.53 60 218.53 60 278.53123.45/79,6-
  KAISER Nora 2010 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   -U14

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSLEBEDOVA Adela 2010 2 KK Opava141.31 4 136.82 2 138.82 -
2.2/ZSOWEN Charlotte 2010 Paddle UK178.31 4 139.60 0 139.60.78/0,6-
3.3/ZSDANISOVA Hana 2010 SKP Bratislava166.63 2 141.53 6 147.538.71/6,3-
4.4/ZSCUIGNON Vittoria 2010 Ivrea Canoa Club143.23 12 144.56 8 152.5613.74/9,9-
5.5/ZSPANNEK Anna 2010 Kanu und Segel Gilde Hildeshei162.05 6 151.27 2 153.2714.45/10,4-
6.6/ZSALBERTO Margherita 2010 Ivrea Canoa Club169.83 18 151.78 2 153.7814.96/10,8-
7.1/ZMBUCHOLD Thea 2012 SKG Hanau163.99 4 150.35 6 156.3517.53/12,6-
8.7/ZSPOKORNA Emilie 2010 2 Univerzitní sportovní klub Pra159.29 14 146.38 10 156.3817.56/12,6-
9.8/ZSADAMKOVA Klara 2010 2 Univerzitní sportovní klub Pra147.64 10 148.59 8 156.5917.77/12,8-
10.2/ZMPEIKER Marie 2012 SK Pirita159.14 6 155.38 4 159.3820.56/14,8-
11.9/ZSGOODMAN Jessica 2011 Paddle UK169.12 8 159.09 4 163.0924.27/17,5-
12.10/ZSVYBULKOVA Julie 2011 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky143.31 10 157.69 8 165.6926.87/19,4-
13.11/ZSMITCHELL Emma 2011 Paddle UK162.32 8 164.56 2 166.5627.74/20,0-
14.3/ZMVERCIC Alesa 2012 KAJAK KANU KLUB TACEN159.95 10 170.68 10 180.6841.86/30,2-
15.4/ZMPISVEJCOVA Bara 2013 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L.169.05 8 178.34 10 188.3449.52/35,7-
16.12/ZSMONTALDO Elisa 2010 Ivrea Canoa Club160.10 6 176.61 12 188.6149.79/35,9-
17.13/ZSBUFO Francesca 2010 Ivrea Canoa Club166.59 12 133.07 112 245.07106.25/76,5-
18.14/ZSOLIVIER Lola 2010 CR Bretagne191.24 16 191.24 16 207.2468.42/49,3-
19.15/ZSRODI Willow 2011 Paddle UK161.22 62 161.22 62 223.2284.40/60,8-
20.16/ZSBALLAND Sybille 2010 GESN225.16 16 225.16 16 241.16102.34/73,7-
21.17/ZSIVCE Tia 2011 Croatian canoe federation196.49 112 196.49 112 308.49169.67/122,2-
22.18/ZSVALJAK Hana 2010 Croatian canoe federation199.20 156 199.20 156 355.2216.38/155,9-
  KAISER Nora 2010 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KUBILIUTE Liucija 2011 Regata0.00 0 0.00 0 0.00 -
  IZOVA Lenka 2011 SKP Dolny Kubin0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   -U16

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSTEPANKOVA Marketa 2008 1 TJ DUKLA Praha0.00 0 127.06 2 129.06 -
2.2/DMREX Rosie 2008 Canoe Slalom NZ0.00 0 151.68 6 157.6828.62/22,2-
3.3/DMHATON Anais 2008 GESN0.00 0 154.33 4 158.3329.27/22,7-
4.4/DMDIDONE Anna 2009 CCK Valstagna0.00 0 153.87 8 161.8732.81/25,4-
5.5/DMCAMERON Sophie 2008 Paddle Scotland0.00 0 157.73 10 167.7338.67/30,0-
6.6/DMWILDE Jasmine 2008 Paddle UK0.00 0 164.35 8 172.3543.29/33,5-
7.7/DMSCOTT Holly 2009 Paddle UK0.00 0 167.52 8 175.5246.46/36,0-
8.8/DMDAVIDOVA Michaela 2009 2 KVS Hradec Králové0.00 0 163.76 16 179.7650.70/39,3-
9.9/DMTAUNT Robyn 2008 Paddle UK0.00 0 171.52 16 187.5258.46/45,3-
10.10/DMNESSELTRAGER Katharina 2009 LKC0.00 0 178.16 62 240.16111.10/86,1-
11.11/DMHELLMEIER Lina 2009 KVS Schwerte0.00 0 156.91 102 258.91129.85/100,6-
12.12/DMGARBARZ Daria 2008 POL0.00 0 210.56 66 276.56147.50/114,3-
13.13/DMULMER Lili 2009 GESN0.00 0 169.61 64 233.61104.55/81,0-
14.14/DMMORET Emilie 2008 GESN0.00 0 146.97 106 252.97123.91/96,0-
15.15/DMMACKLIN Daisy 2008 GBR0.00 0 190.97 64 254.97125.91/97,6-
16.16/DMLINHARTOVA Emilie 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 228.43 262 490.43361.37/280,0-
  GELAZIUTE Kornelija 2008 LTU0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   -U14

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSHNILICA Lukas 2010 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik129.19 0 121.93 8 129.93 -
2.2/ZSEGYHAZY Matus 2010 SKP Bratislava131.22 4 131.51 2 133.513.58/2,8-
3.3/ZSKRAUSSE Yannick 2010 KST-Rhein-Ruhr133.37 6 128.15 6 134.154.22/3,2-
4.4/ZSKULCZYCKI Konrad 2011 theKULbrothers - KKK Krakow140.89 0 133.10 4 137.17.17/5,5-
5.5/ZSMITCHELL Jake 2010 Paddle UK152.79 4 131.85 8 139.859.92/7,6-
6.6/ZSCOLLET Titouan 2010 CR Bretagne154.79 12 166.91 6 172.9142.98/33,1-
7.7/ZSRASEK Adam 2010 TJ DUKLA Praha128.82 0 151.46 52 203.4673.53/56,6-
8.8/ZSGRIFFITHS Sid 2011 Paddle UK126.26 2 125.83 104 229.8399.90/76,9-
9.9/ZSARNU Jonathan 2010 Kajak Klub Rosenheim167.09 8 175.39 106 281.39151.46/116,6-
10.10/ZSNEUBAUER Paul 2010 Kanu und Segel Gilde Hildeshei173.79 10 0.00 0 183.7953.86/41,5-
11.11/ZSSCHUBERT Julius 2010 Kanu und Segel Gilde Hildeshei177.57 10 177.57 10 187.5757.64/44,4-
12.12/ZSDARABOS Samuel 2010 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik180.46 8 180.46 8 188.4658.53/45,0-
  BARTOS Vojtech 2010 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 0 0.00 0 0.00 -
  REYS Oliver 2011 KRG Bremen0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   -U14

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSRASEK Adam 2010 2 TJ DUKLA Praha115.07 0 115.09 0 115.09 -
2.2/ZSMITCHELL Jake 2010 Paddle UK111.47 0 117.07 0 117.071.98/1,7-
3.3/ZSHNILICA Lukas 2011 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik116.49 6 118.14 0 118.143.05/2,7-
4.4/ZSCRESTANI Jacopo 2010 CCK Valstagna121.62 2 116.59 2 118.593.50/3,0-
5.5/ZSSEMERAD Vit 2010 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L.125.39 2 126.85 0 126.8511.76/10,2-
6.6/ZSFLISI Sebastiano 2010 Trezzokayak c.c. capriate127.01 8 121.77 6 127.7712.68/11,0-
7.7/ZSKRAUSSE Yannick 2010 KST-Rhein-Ruhr137.11 6 125.88 2 127.8812.79/11,1-
8.8/ZSKULCZYCKI Konrad 2011 theKULbrothers - KKK Krakow127.75 8 123.74 12 135.7420.65/17,9-
9.9/ZSREYS Oliver 2011 KRG Bremen131.01 2 129.88 6 135.8820.79/18,1-
10.10/ZSPEIKER Martin 2010 SK Pirita144.83 6 136.89 0 136.8921.80/18,9-
11.11/ZSKUCHYNA Ondrej 2010 ŽKV ŽA127.31 4 135.62 2 137.6222.53/19,6-
12.12/ZSKOLAR Lukas 2010 2 Univerzitní sportovní klub Pra140.81 0 129.70 8 137.722.61/19,6-
13.13/ZSSCHUBERT Julius 2010 Kanu und Segel Gilde Hildeshei143.31 6 136.78 4 140.7825.69/22,3-
14.14/ZSZACHOS Dimitrios 2011 Nautical Club of Chalkida133.40 6 138.05 4 142.0526.96/23,4-
15.15/ZSHUDEK Jonas 2010 SKP Bratislava142.34 8 138.53 4 142.5327.44/23,8-
16.16/ZSONDREJKA Alex 2011 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik151.87 8 142.97 0 142.9727.88/24,2-
17.1/ZMHARBACH Adam 2012 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik144.69 4 141.60 2 143.628.51/24,8-
18.17/ZSBADDE Noah 2010 Kanu Schwaben Augsburg KSA146.94 6 139.01 6 145.0129.92/26,0-
19.18/ZSMOJIK Tobias 2010 ŽKV ŽA153.32 6 145.72 0 145.7230.63/26,6-
20.19/ZSBURGER Jonatan 2011 3+ Univerzitní sportovní klub Pra141.73 8 140.23 6 146.2331.14/27,1-
21.20/ZSLENHARD JOE Seidlitz 2010 SG Einheit Spremberg154.45 0 146.32 8 154.3239.23/34,1-
22.2/ZMGALDIA Matus 2012 ŠK Duk.Žil138.90 4 142.95 12 154.9539.86/34,6-
23.21/ZSSUGGELER Lasse 2010 WSC Lippstadt136.92 6 147.87 8 155.8740.78/35,4-
24.22/ZSBARTOS Vojtech 2010 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L.137.41 2 144.59 12 156.5941.50/36,1-
25.23/ZSGRIFFITHS Sid 2011 Paddle UK121.69 2 117.89 50 167.8952.80/45,9-
26.24/ZSFORMICA Corrado 2011 Trezzokayak c.c. capriate137.38 0 131.11 52 183.1168.02/59,1-
27.3/ZMCORTESE Lorenzo 2012 CCK Valstagna150.39 2 173.88 10 183.8868.79/59,8-
28.25/ZSEGYHAZY Matus 2010 SKP Bratislava131.53 4 131.21 56 187.2172.12/62,7-
29.26/ZSVLNAS Ota 2010 2 Univerzitní sportovní klub Pra131.03 6 145.99 102 247.99132.90/115,5-
30.27/ZSJEKIC Leonard 2011 CCK Valstagna136.96 4 128.77 202 330.77215.68/187,4-
31.28/ZSARNU Jonathan 2010 Kajak Klub Rosenheim155.96 4 155.96 4 159.9644.87/39,0-
32.29/ZSGORWA Lorenz 2010 SV Bayreuth155.75 6 155.75 6 161.7546.66/40,5-
33.30/ZSGALDIA Juraj 2010 ŠK Duk.Žil156.29 6 156.29 6 162.2947.20/41,0-
34.4/ZMFRATTON Etienne 2012 CCK Valstagna150.97 12 150.97 12 162.9747.88/41,6-
35.31/ZSHANDRO Ferdinand 2011 SKG Hanau162.64 2 162.64 2 164.6449.55/43,1-
36.32/ZSPONTILLO Sasha 2010 CR Bretagne151.51 14 151.51 14 165.5150.42/43,8-
37.33/ZSRADOVICH Matej 2010 SKP Bratislava115.64 52 115.64 52 167.6452.55/45,7-
38.34/ZSNEUBAUER Paul 2010 Kanu und Segel Gilde Hildeshei159.84 12 159.84 12 171.8456.75/49,3-
39.35/ZSEDOARDO Pontarollo 2011 CCK Valstagna164.39 8 164.39 8 172.3957.30/49,8-
40.36/ZSBJELIS Marin 2010 Croatian canoe federation165.90 8 165.90 8 173.958.81/51,1-
41.37/ZSCOLLET Titouan 2010 CR Bretagne163.25 12 163.25 12 175.2560.16/52,3-
42.38/ZSSTEFAN Vojtech 2011 2 Univerzitní sportovní klub Pra120.24 58 120.24 58 178.2463.15/54,9-
43.39/ZSDENNER Felix 2010 KC Fulda171.39 8 171.39 8 179.3964.30/55,9-
44.40/ZSLINE Charly 2010 CR Bretagne126.15 56 126.15 56 182.1567.06/58,3-
45.41/ZSSKODA Matic 2011 Kanu klub Simon172.92 10 172.92 10 182.9267.83/58,9-
46.42/ZSEICHELE Levi 2010 Kanu Schwaben Augsburg KSA134.08 56 134.08 56 190.0874.99/65,2-
47.43/ZSKARPAVICIUS Irmantas 2011 BSK Regesa, Kaunas191.80 10 191.80 10 201.886.71/75,3-
48.44/ZSDELAFOY Corentin 2010 CR Bretagne145.62 58 145.62 58 203.6288.53/76,9-
49.45/ZSSTYRA Benas 2011 BSK Regesa, Kaunas191.53 16 191.53 16 207.5392.44/80,3-
50.5/ZMHARBACH Benjamin 2012 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik195.47 14 195.47 14 209.4794.38/82,0-
51.6/ZMHOSENFELD Eike 2012 KC Fulda211.64 8 211.64 8 219.64104.55/90,8-
52.46/ZSKIESSLICH Alfons 2011 Spremberg165.24 56 165.24 56 221.24106.15/92,2-
53.7/ZMHUDEK Ondrej 2012 SKP Bratislava173.34 52 173.34 52 225.34110.25/95,8-
53.47/ZSBORSIĆ Dominik 2011 Croatian canoe federation211.34 14 211.34 14 225.34110.25/95,8-
55.48/ZSVUGREK Neo 2010 Croatian canoe federation225.28 8 225.28 8 233.28118.19/102,7-
56.49/ZSFACCIO Thomas 2011 CCK Valstagna193.42 58 193.42 58 251.42136.33/118,5-
57.50/ZSMASSIGNAN Umberto 2011 CCK Valstagna165.15 104 165.15 104 269.15154.06/133,9-
58.8/ZMDARABOS Teodor 2012 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik167.62 108 167.62 108 275.62160.53/139,5-
59.9/ZMILGAUSKAS Domantas 2012 BSK Regesa, Kaunas283.93 218 283.93 218 501.93386.84/336,1-
  BENJAMIN Vretic 2010 Kajak klub TKI Hrastnik0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BITSCH Samuel 2010 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HELLER Tim 2011 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   -U18

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSMOTLOVA Andrea 2006 1 KVS Hradec Králové0.00 0 128.19 2 130.19 -
2.2/DSESTANGUET Rozmarina 2006 Pau0.00 0 136.10 4 140.19.91/7,6-
3.3/DSFABIANOVA Anna 2007 1 TJ DUKLA Praha0.00 0 134.29 6 140.2910.10/7,8-
4.4/DSSTEPANKOVA Julie 2006 1 KVS Hradec Králové0.00 0 132.39 10 142.3912.20/9,4-
5.5/DSQUEMERAIS Lena 2006 FRA0.00 0 138.33 6 144.3314.14/10,9-
6.6/DSSEDRUE Clara 2007 Pole Angouleme0.00 0 148.06 6 154.0623.87/18,3-
7.7/DSSENICA Lea 2007 Kanu klub Simon0.00 0 151.84 6 157.8427.65/21,2-
8.8/DSBROSSARD Suzanne 2007 Vezere ck0.00 0 156.86 4 160.8630.67/23,6-
9.9/DSPICHARD Honorine 2007 CR Bretagne0.00 0 155.09 10 165.0934.90/26,8-
10.10/DSJAHNS Lilli 2007 RSV Braunschweig0.00 0 166.29 8 174.2944.10/33,9-
11.11/DSMCLEAN Taliesin 2007 Paddle Scotland0.00 0 182.36 8 190.3660.17/46,2-
12.12/DSLAMPIC Ema 2006 SLO0.00 0 147.96 56 203.9673.77/56,7-
13.13/DSNARDUZZI Ester 2006 Pole Angouleme0.00 0 177.10 60 237.1106.91/82,1-
14.14/DSSRPOVA Stela 2006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s.0.00 0 258.09 16 274.09143.90/110,5-
  BAHNER Merle 2007 GER Kanu Schwaben Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SCHADE Mia Sophie 2007 KVS Schwerte0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ANDRE-CONDURET Leonie 2007 Pole Angouleme0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   -U16

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMINDRUCH Tomas 2008 2+ KVS Hradec Králové0.00 0 113.86 2 115.86 -
2.2/DMEGYHAZY Dominik 2008 SKP Bratislava0.00 0 110.34 6 116.340.48/0,4-
3.3/DMUHLIK Krystof 2008 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, 0.00 0 123.11 0 123.117.25/6,3-
4.4/DMCHETOUI Theo 2008 Pole Angouleme0.00 0 121.22 2 123.227.36/6,4-
5.5/DMSENONER Lars Aaron 2009 Sportclub Merano0.00 0 124.66 2 126.6610.80/9,3-
6.6/DMFINA Dennis 2009 Granda Canoa Club0.00 0 121.72 8 129.7213.86/12,0-
7.7/DMFABIAN Frantisek 2009 2 Vodní sporty Ostrava, z.s.0.00 0 132.44 2 134.4418.58/16,0-
8.8/DMSZOSTAK Michal 2008 POL0.00 0 131.55 4 135.5519.69/17,0-
9.9/DMKENT Thomas 2009 Paddle UK0.00 0 131.61 6 137.6121.75/18,8-
10.10/DMREYS Thomas 2008 KRG Bremen0.00 0 135.46 6 141.4625.60/22,1-
11.11/DMCLEATOR Alex 2009 Paddle UK0.00 0 132.51 14 146.5130.65/26,5-
12.12/DMARDEN Lewis 2008 GBR0.00 0 141.35 8 149.3533.49/28,9-
13.13/DMHLADIK Simon 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 149.65 6 155.6539.79/34,3-
14.14/DMZACHOS Ioannis 2008 GRE0.00 0 115.24 50 165.2449.38/42,6-
15.15/DMBRANDENBURG Pascal 2009 LKV Saxonia Anhalt0.00 0 124.58 54 178.5862.72/54,1-
16.16/DMARNU Marian 2008 Kajak Klub Rosenheim0.00 0 149.71 56 205.7189.85/77,6-
17.17/DMBLYTHE Abel 2008 GBR0.00 0 152.18 114 266.18150.32/129,7-
18.18/DMAYSAN Talu 2008 GBR0.00 0 138.61 258 396.61280.75/242,3-
19.19/DMPONTAROLLO Riccardo 2008 CCK Valstagna0.00 0 110.61 54 164.6148.75/42,1-
20.20/DMVIT Matyas 2009 2 KVS Hradec Králové0.00 0 135.19 52 187.1971.33/61,6-
21.21/DMSCHUBERT Johann 2009 Kanu und Segel Gilde Hildeshei0.00 0 198.64 64 262.64146.78/126,7-
22.22/DMPINKAVA Matyas 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 121.88 156 277.88162.02/139,8-
23.23/DMBRUNORI Marco 2009 Granda Canoa Club0.00 0 139.45 362 501.45385.59/332,8-
  VAINAUSKAS Paulius 2008 LTU0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KADYCK Kjell 2008 GER LKV Sa-An.0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BARES Hugo 2008 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   -U18

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSTIN Kos 2006 Kajak klub TKI Hrastnik0.00 0 106.10 0 106.1 -
2.2/DSDEBLIQUY Elouan 2006 Bretagne0.00 0 104.68 2 106.680.58/0,5-
3.3/DSBECKE David 2006 GER Kanu Schwaben Augsburg0.00 0 107.91 0 107.911.81/1,7-
4.4/DSNEUMANN Kalle 2007 GER Kanu Schwaben Augsburg0.00 0 104.44 4 108.442.34/2,2-
5.5/DSROBB Murray 2006 GBR0.00 0 108.50 0 108.52.40/2,3-
6.6/DSFROHLICH Jachym 2007 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 0 107.57 2 109.573.47/3,3-
7.7/DSSTROSS Robin 2006 SKG Hanau0.00 0 107.70 2 109.73.60/3,4-
8.8/DSLEHNER Paul 2007 GER Kanu Schwaben Augsburg0.00 0 110.34 0 110.344.24/4,0-
9.9/DSBONSENS Gabriel 2007 Pole Angouleme0.00 0 109.25 2 111.255.15/4,9-
10.10/DSSEMERAD Jakub 2006 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 0 109.50 2 111.55.40/5,1-
11.11/DSJANCAR Stepan 2007 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 110.72 2 112.726.62/6,2-
12.12/DSCHEVALIER Felix 2007 Vezere ck0.00 0 113.86 0 113.867.76/7,3-
13.13/DSWILHELMER Noah 2006 KCG-Kolbnitz0.00 0 113.27 2 115.279.17/8,6-
14.14/DSSEIBERT Joseph 2007 KVS Schwerte0.00 0 111.89 4 115.899.79/9,2-
15.15/DSLARYEA Nelian Dennis 2007 WSC LIPPSTADT0.00 0 110.61 6 116.6110.51/9,9-
16.16/DSWYLLIE Oscar 2006 GBR0.00 0 109.91 8 117.9111.81/11,1-
17.17/DSBUNTE Tim 2007 GER Kanu Schwaben Augsburg0.00 0 118.84 2 120.8414.74/13,9-
18.18/DSBABLER Maximilian 2007 KVS Schwerte0.00 0 126.64 0 126.6420.54/19,4-
19.19/DSROHRMEISTER Lukas 2007 OKV0.00 0 141.30 2 143.337.20/35,1-
20.20/DSSYNEK Premysl 2007 2 TJ Loko Žatec0.00 0 142.37 4 146.3740.27/38,0-
21.21/DSHOCEVAR Ziga Lin 2007 SLO0.00 0 102.44 50 152.4446.34/43,7-
22.22/DSKIRBY Harry 2007 Paddle UK0.00 0 107.29 50 157.2951.19/48,2-
23.23/DSSVEJD Jachym 2007 2 Klub vodních sportů Sušice z.s0.00 0 108.63 50 158.6352.53/49,5-
24.24/DSPITON Gurvan 2007 CR Bretagne0.00 0 116.78 50 166.7860.68/57,2-
25.25/DSZNAMENACEK Tomas 2006 3 Raft klub Troja0.00 0 167.33 6 173.3367.23/63,4-
26.26/DSVENC Ondrej 2007 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, 0.00 0 124.90 50 174.968.80/64,8-
27.27/DSMACIJAUSKS Martins 2006 SK Atvars0.00 0 121.68 56 177.6871.58/67,5-
28.28/DSKAISER Diego 2006 MKV Berlin0.00 0 125.49 56 181.4975.39/71,1-
29.29/DSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava0.00 0 130.03 54 184.0377.93/73,4-
30.30/DSRITCHIE Scott 2006 GBR0.00 0 124.82 60 184.8278.72/74,2-
31.31/DSMCKENNA Harry 2006 Paddle UK0.00 0 127.80 8 135.829.70/28,0-
32.32/DSAUZNIEKS Klavs 2007 SK Atvars0.00 0 131.36 6 137.3631.26/29,5-
33.33/DSWOLF Felix 2007 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 129.70 8 137.731.60/29,8-
34.34/DSAVERKINAS Adrijus 2007 LTU0.00 0 135.51 10 145.5139.41/37,1-
35.35/DSGEHEB Daniel 2006 KC Hilden0.00 0 110.60 54 164.658.50/55,1-
36.36/DSBOTHNER Willem 2007 KVS Schwerte0.00 0 115.96 50 165.9659.86/56,4-
37.37/DSHAMERSKI Mateusz 2007 AZS AWF KRAKOW0.00 0 118.55 52 170.5564.45/60,7-
38.38/DSROBERTSON Eli 2006 Canoe Slalom Bay of Plenty0.00 0 144.36 56 200.3694.26/88,8-
39.39/DSFILIPPIN Davide 2007 CCK Valstagna0.00 0 185.89 16 201.8995.79/90,3-
40.40/DSMURPHY Cillian 2007 IRL Ireland0.00 0 146.51 56 202.5196.41/90,9-
41.41/DSPAGNON Tom 2007 Pole Angouleme0.00 0 151.56 56 207.56101.46/95,6-
42.42/DSARMIC Anej 2007 KAJAK KANU KLUB TACEN0.00 0 149.42 62 211.42105.32/99,3-
43.43/DSPUMPUTIS Visvaldas 2007 LTU0.00 0 164.15 108 272.15166.05/156,5-
44.44/DSPLITE Peteris 2006 SK Atvars0.00 0 156.59 216 372.59266.49/251,2-
46.45/DSALECHNOVIC Lukas 2006 Regata0.00 0 170.50 260 430.5324.40/305,7-
  NABILI Nathan 2006 Pinkston0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HANUS Jakub 2007 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 0.00 0 0.00 -
  CALLIET Pablo 2006 KG Celle0.00 0 0.00 0 0.00 -
  GAL Zeleznik 2007 Kajak klub TKI Hrastnik0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HARTMANN Luis 2006 GER Kanu Schwaben Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PESTEL David 2007 LKV Saxonia Anhalt0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   -OPEN

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/POPE Benjamin 1994 AUS0.00 0 105.02 0 105.02 -
2.1/U23RUDORFER Martin, 2001, TJ DUKLA Praha RUDORFER Martin 2001 1 TJ DUKLA Praha0.00 0 107.32 0 107.322.30/2,2-
3.2/U23LE GUEN Jonas 2005 CR Bretagne0.00 0 105.61 2 107.612.59/2,5-
4.3/U23SEMERAD Adam 2004 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 0 108.68 0 108.683.66/3,5-
5.4/U23BRANSKI Jacek 2002 POL0.00 0 108.20 4 112.27.18/6,8-
6.5/U23DEVIS Maxime 2004 GESN0.00 0 109.88 4 113.888.86/8,4-
7.6/U23DOMTI Hicham 2005 Pole Angouleme0.00 0 114.93 0 114.939.91/9,4-
8.7/U23COWAN Padraig 2003 Breadalbane CC0.00 0 114.06 2 116.0611.04/10,5-
9.8/U23SVEJD Jan 2004 2 Klub vodních sportů Sušice z.s0.00 0 116.22 2 118.2213.20/12,6-
10.2/WALLING Callum 1999 Shepperton Slalom Canoe Club0.00 0 110.56 8 118.5613.54/12,9-
11.9/U23CANO MOLE Luca 2005 Peru0.00 0 114.34 6 120.3415.32/14,6-
12.10/U23SCHIEL Simon 2005 KSV Bad Kreuznach0.00 0 112.30 50 162.357.28/54,5-
13.11/U23DYDA Jakob 2002 AZS-AWF KRAKOW0.00 0 111.09 52 163.0958.07/55,3-
14.12/U23AUGU Lucas 2002 VICK, FRA0.00 0 118.17 102 220.17115.15/109,6-
15.13/U23WEIGL Luis 2005 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 122.94 2 124.9419.92/19,0-
16.14/U23LE NEVEZ Simon 2005 CR Bretagne0.00 0 117.15 8 125.1520.13/19,2-
17.15/U23MASSEY Callum 2003 Paddle UK0.00 0 127.13 6 133.1328.11/26,8-
18.16/U23GALUSKA Zdenek 2004 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s0.00 0 115.48 54 169.4864.46/61,4-
19.17/U23GALEA Riley 2005 Melbourne Canoe Club0.00 0 138.36 156 294.36189.34/180,3-
20.1/VGREEVES Richard 1976 IRL Ireland0.00 0 279.46 216 495.46390.44/371,8-
21.2/VPHELAN Colm 1970 IRL Ireland0.00 0 238.25 258 496.25391.23/372,5-

kategorie K1W   -U16

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSCHMIDT Helene 2008 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 124.78 2 126.78 -
2.2/DMSTEPANKOVA Marketa 2008 2+ TJ DUKLA Praha0.00 0 129.72 0 129.722.94/2,3-
3.3/DMTOMASIK Iga 2008 GBR0.00 0 128.82 4 132.826.04/4,8-
4.4/DMNESSELTRAGER Katharina 2009 LKC0.00 0 131.30 2 133.36.52/5,1-
5.5/DMREX Rosie 2008 Canoe Slalom NZ0.00 0 133.69 0 133.696.91/5,5-
6.6/DMTSCHIEDEL Hanna 2009 KV Zeitz0.00 0 133.86 0 133.867.08/5,6-
7.7/DMHELLMEIER Lina 2009 KVS Schwerte0.00 0 137.73 4 141.7314.95/11,8-
8.8/DMWILDE Jasmine 2008 Paddle UK0.00 0 139.25 4 143.2516.47/13,0-
9.9/DMTAUNT Robyn 2008 Paddle UK0.00 0 141.56 2 143.5616.78/13,2-
10.10/DMLANCASTER Evie 2009 Paddle UK0.00 0 143.46 2 145.4618.68/14,7-
11.11/DMTOOVEY Hannah 2008 Paddle Scotland0.00 0 139.79 6 145.7919.01/15,0-
12.12/DMJEZKOVA Katerina 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 142.43 6 148.4321.65/17,1-
13.13/DMAGNIMO SEYER Kim 2008 CR Bretagne0.00 0 146.56 2 148.5621.78/17,2-
14.14/DMELCOCK Lara 2008 Paddle UK0.00 0 146.66 6 152.6625.88/20,4-
15.15/DMYATES Olwen 2008 GBR0.00 0 156.70 2 158.731.92/25,2-
17.16/DMHATON Anais 2008 GESN0.00 0 157.37 8 165.3738.59/30,4-
18.17/DMMORET Emilie 2008 GESN0.00 0 166.25 0 166.2539.47/31,1-
19.18/DMKURVINA Elizabete 2009 SK Atvars0.00 0 186.04 6 192.0465.26/51,5-
20.19/DMMRAZOVA Ema 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 164.96 56 220.9694.18/74,3-
21.20/DMDENNER Amelie 2008 KC Fulda0.00 0 163.89 10 173.8947.11/37,2-
22.21/DMSUGGELER Mette 2008 WSC Lippstadt0.00 0 173.59 12 185.5958.81/46,4-
23.22/DMLINHARTOVA Emilie 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 178.19 8 186.1959.41/46,9-
24.23/DMHOBBS Maddie 2008 Paddle UK0.00 0 137.71 52 189.7162.93/49,6-
25.24/DMSCOTT Holly 2009 Paddle UK0.00 0 184.15 6 190.1563.37/50,0-
26.25/DMFORSTER Sophie 2009 Paddle UK0.00 0 137.94 60 197.9471.16/56,1-
27.26/DMLOVATO Isabel 2008 CCK Valstagna0.00 0 140.84 58 198.8472.06/56,8-
28.27/DMCAMERON Aimee 2008 Paddle Scotland0.00 0 145.26 62 207.2680.48/63,5-
29.28/DMGELAZIUTE Kornelija 2008 LTU0.00 0 190.51 18 208.5181.73/64,5-
30.29/DMSCHNIEWIND Mara 2009 KVS Schwerte0.00 0 199.40 12 211.484.62/66,7-
31.30/DMFURLAN Sara 2008 Sportclub Merano0.00 0 159.12 54 213.1286.34/68,1-
32.31/DMFRATTON Amelie 2009 CCK Valstagna0.00 0 163.12 52 215.1288.34/69,7-
33.32/DMLINHARTOVA Patricie 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 221.57 20 241.57114.79/90,5-
34.33/DMULMER Lili 2009 GESN0.00 0 157.01 104 261.01134.23/105,9-
35.34/DMMINCHIN Mea 2009 Ireland0.00 0 244.79 62 306.79180.01/142,0-
36.35/DMKUBILIUTE Liudvika 2009 Regata0.00 0 232.72 114 346.72219.94/173,5-
  NUSA Oblak 2009 Kajak klub TKI Hrastnik0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MACKLIN Daisy 2008 GBR0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   -U18

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBLUME Mina 2007 Rasensportverein Braunschweig0.00 0 122.13 0 122.13 -
2.2/DSQUEMERAIS Lena 2006 FRA0.00 0 125.10 0 125.12.97/2,4-
3.3/DSFABIANOVA Anna 2007 2+ TJ DUKLA Praha0.00 0 126.97 2 128.976.84/5,6-
4.4/DSBROSSARD Suzanne 2007 Vezere ck0.00 0 134.70 0 134.712.57/10,3-
5.5/DSSEDRUE Clara 2007 Pole Angouleme0.00 0 134.79 2 136.7914.66/12,0-
6.6/DSJAHNS Lilli 2007 RSV Braunschweig0.00 0 138.40 2 140.418.27/15,0-
7.7/DSPICHARD Honorine 2007 CR Bretagne0.00 0 143.90 0 143.921.77/17,8-
8.8/DSSENICA Lea 2007 Kanu klub Simon0.00 0 137.60 8 145.623.47/19,2-
9.9/DSGAMBELLA Ester 2007 Ivrea Canoa Club0.00 0 142.91 4 146.9124.78/20,3-
10.10/DSHATON Justine 2006 GESN0.00 0 151.42 4 155.4233.29/27,3-
11.11/DSANDRE-CONDURET Leonie 2007 Pole Angouleme0.00 0 159.78 0 159.7837.65/30,8-
12.12/DSDARM Helena 2007 LKC Luneburg0.00 0 182.22 2 184.2262.09/50,8-
13.13/DSALFER Sofia 2007 Wyedean Canoe Club0.00 0 140.78 54 194.7872.65/59,5-
14.14/DSLAMPIC Ema 2006 SLO0.00 0 140.92 54 194.9272.79/59,6-
15.15/DSNARDUZZI Ester 2006 Pole Angouleme0.00 0 141.39 54 195.3973.26/60,0-
16.16/DSSRPOVA Stela 2006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s.0.00 0 188.54 12 200.5478.41/64,2-
17.17/DSARNU Mia 2006 Kajak Klub Rosenheim0.00 0 156.10 54 210.187.97/72,0-
18.18/DSGRUSSLER Johanna 2007 GER AKV Augsburg0.00 0 201.10 10 211.188.97/72,8-
19.19/DSSENONER Annika Zoe 2007 Sportclub Merano0.00 0 174.73 62 236.73114.60/93,8-
20.20/DSDOONEY Mayah 2007 New Zealand0.00 0 217.31 58 275.31153.18/125,4-
21.21/DSBICKFORD Laura 2007 IRL Ireland0.00 0 181.47 110 291.47169.34/138,7-
22.22/DSBANEVIC Mireja 2006 Regata0.00 0 232.02 262 494.02371.89/304,5-
  BAHNER Merle 2007 GER Kanu Schwaben Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SCHADE Mia Sophie 2007 KVS Schwerte0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   -OPEN

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23JIRAS Filip, 2005, TJ DUKLA Praha JIRAS Filip 2005 1 TJ DUKLA Praha0.00 0 108.06 2 110.06 -
2.2/U23MAILLEFER Quentin 2005 GESN0.00 0 114.01 4 118.017.95/7,2-
3.3/U23SHAMIEH Daniel 2001 Melbourne Canoe Club0.00 0 120.88 4 124.8814.82/13,5-
4.4/U23SMITH Philip 2004 GBR0.00 0 124.12 10 134.1224.06/21,9-
5.5/U23MACKIE Ewan 2004 AUS0.00 0 130.78 8 138.7828.72/26,1-
6.6/U23ASTON Toby 2003 GBR0.00 0 131.24 12 143.2433.18/30,1-
7.1/BASSETT Lachlan 1999 AUS0.00 0 109.64 56 165.6455.58/50,5-
8.7/U23PEZZAIOLI Vittorio 2002 GBR0.00 0 116.58 50 166.5856.52/51,4-
9.8/U23PUMPUTIS Rimantas 2004 LTU0.00 0 150.40 12 162.452.34/47,6-
10.9/U23LESNIAK Filip 2002 POL0.00 0 114.41 52 166.4156.35/51,2-
11.2/BUKANOV Abubakir 1996 UZB0.00 0 130.15 52 182.1572.09/65,5-
  ELLIS Declan 2003 AUS0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   -OPEN

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/OGILVIE Sophie 1999 GBR0.00 0 123.58 2 125.58 -
2.1/U23DURATNA Stanislava 2005 ŽKV-ZA0.00 0 133.38 2 135.389.80/7,8-
3.2/U23ESTANGUET Youlia 2003 FRA0.00 0 134.35 2 136.3510.77/8,6-
4.3/U23SHATTOCK Katie 2004 Paddle UK0.00 0 140.64 2 142.6417.06/13,6-
5.4/U23HORLOVA Oleksandra 2003 UKR0.00 0 140.56 10 150.5624.98/19,9-
6.5/U23RHODES Hannah 2005 GBR0.00 0 149.14 14 163.1437.56/29,9-
7.6/U23COLLINS Aimee 2005 GBR0.00 0 179.15 6 185.1559.57/47,4-
Oddíl