99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L.

21.07.2024   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Pavlína Frohlichová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M   -U18

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSHOCEVAR Ziga Lin 2007 SLO0.00 0 98.50 2 100.5 -
2.2/DSVONES Jakub 2007 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, 0.00 0 99.14 2 101.140.64/0,6-
3.3/DSDEBLIQUY Elouan 2006 Bretagne0.00 0 97.68 4 101.681.18/1,2-
4.4/DSCHEVALIER Felix 2007 Vezere ck0.00 0 106.64 0 106.646.14/6,1-
5.5/DSHEGER Jonas 2006 1 KVS Hradec Králové0.00 0 101.91 8 109.919.41/9,4-
6.6/DSULMER Leo 2007 GESN0.00 0 108.87 2 110.8710.37/10,3-
7.7/DSDUBOVICKY Michal 2006 SVK0.00 0 112.16 0 112.1611.66/11,6-
8.8/DSINDRUCH Matej 2006 1 KVS Hradec Králové0.00 0 113.77 0 113.7713.27/13,2-
9.9/DSBONE Zacharias 2007 GER LKV Sa-An.0.00 0 109.17 6 115.1714.67/14,6-
10.10/DSFROHLICH Jachym 2007 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 0 112.68 4 116.6816.18/16,1-
11.11/DSSYNEK Premysl 2007 2 TJ Loko Žatec0.00 0 121.40 0 121.420.90/20,8-
12.12/DSWICKIEL Stanisław 2007 AZS-AWF KRAKOW0.00 0 116.61 12 128.6128.11/28,0-
13.13/DSPITON Gurvan 2007 CR Bretagne0.00 0 127.94 0 127.9427.44/27,3-
14.14/DSJANCAR Stepan 2007 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 123.04 6 129.0428.54/28,4-
15.15/DSGESSER Oscar 2007 GER AKV Augsburg0.00 0 132.68 0 132.6832.18/32,0-
16.16/DSPUMPUTIS Visvaldas 2007 LTU0.00 0 137.12 8 145.1244.62/44,4-
17.17/DSMCKENNA Harry 2006 Paddle UK0.00 0 115.18 60 175.1874.68/74,3-
18.18/DSPAGNON Tom 2007 Pole Angouleme0.00 0 129.32 56 185.3284.82/84,4-

kategorie K1W   -OPEN

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23SAMKOVA Olga, 2005, SK Třebechovice SAMKOVA Olga 2005 1 SK Třebechovice0.00 0 107.65 2 109.65 -
2.2/U23WALLING Joely 2003 Shepperton Slalom Canoe Club0.00 0 113.08 2 115.085.43/5,0-
3.3/U23DUC Jessica 2005 SUI0.00 0 112.11 6 118.118.46/7,7-
5.4/U23HORLOVA Oleksandra 2003 UKR0.00 0 115.23 4 119.239.58/8,7-
6.5/U23DRESCHER Tamara 2003 ITA0.00 0 116.01 6 122.0112.36/11,3-
7.6/U23RHODES Hannah 2005 GBR0.00 0 120.26 54 174.2664.61/58,9-
8.1/OCHI Masumi 1997 Oita canoe association0.00 0 128.08 8 136.0826.43/24,1-
9.7/U23HORLOVA Valentyna 2005 UKR0.00 0 127.70 12 139.730.05/27,4-
10.8/U23IZOVA Petronela 2005 SVK0.00 0 125.42 56 181.4271.77/65,5-
  SHATTOCK Katie 2004 Paddle UK0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   -U16

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKAEDING Kilian 2008 Leipziger Kanu Club0.00 0 95.48 0 95.48 -
2.2/DMREYS Thomas 2008 KRG Bremen0.00 0 98.72 2 100.725.24/5,5-
3.3/DMDUDA Filip 2008 Kanoe Tatra Klub Liptovský Mik0.00 0 99.04 2 101.045.56/5,8-
4.4/DMTILINGER Tadej 2008 Kanu klub Simon0.00 0 101.65 0 101.656.17/6,5-
5.5/DMSTEINBRENNER Max 2009 OKV0.00 0 102.14 0 102.146.66/7,0-
6.6/DMANTL Tomas 2008 2 KK Opava0.00 0 102.46 0 102.466.98/7,3-
7.7/DMSVOBODA Simon 2008 2 TJ DUKLA Praha0.00 0 98.57 4 102.577.09/7,4-
8.8/DMPONTAROLLO Riccardo 2008 CCK Valstagna0.00 0 100.97 2 102.977.49/7,8-
9.9/DMSENONER Lars Aaron 2009 Sportclub Merano0.00 0 103.14 0 103.147.66/8,0-
10.10/DMDRESCHER Marian 2008 Sportclub Merano0.00 0 101.45 2 103.457.97/8,3-
11.11/DMWRIGHT Theo 2008 Paddle UK0.00 0 104.43 0 104.438.95/9,4-
12.12/DMKULCZYCKI Marek 2009 theKULbrothers - KKK Krakow0.00 0 102.54 2 104.549.06/9,5-
13.13/DMLE TOUZE Liam 2008 CR Bretagne0.00 0 98.60 6 104.69.12/9,6-
14.14/DMCHETOUI Theo 2008 Pole Angouleme0.00 0 102.61 4 106.6111.13/11,7-
15.15/DMFINA Oliver 2009 Granda Canoa Club0.00 0 104.96 2 106.9611.48/12,0-
16.16/DMPETRIK Marek 2008 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 104.04 4 108.0412.56/13,2-
17.17/DMMOLINA COMBOT Louka 2008 CR Bretagne0.00 0 105.12 4 109.1213.64/14,3-
18.18/DMLANGER Filip 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 107.35 2 109.3513.87/14,5-
19.19/DMDVORAK Vit 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 110.06 0 110.0614.58/15,3-
20.20/DMUHLIK Krystof 2008 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, 0.00 0 106.40 4 110.414.92/15,6-
21.21/DMPELIKAN Martin 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 108.61 4 112.6117.13/17,9-
22.22/DMEICHELE Moritz 2008 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 111.83 2 113.8318.35/19,2-
23.23/DMFABIAN Frantisek 2009 2 Vodní sporty Ostrava, z.s.0.00 0 114.29 4 118.2922.81/23,9-
24.24/DMHOSENFELD Marlon 2008 KC Fulda0.00 0 113.17 8 121.1725.69/26,9-
25.25/DMPINKAVA Matyas 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 117.28 14 131.2835.80/37,5-
26.26/DMSLUSNY Vojtech 2008 2 SK VS Benátky nad Jizerou0.00 0 129.31 6 135.3139.83/41,7-
27.27/DMFERRERO Mattia 2009 Granda Canoa Club0.00 0 106.21 52 158.2162.73/65,7-
28.28/DMGARDAN Luc 2008 GESN0.00 0 104.69 54 158.6963.21/66,2-
29.29/DMSCHMIDT Johann 2009 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 108.41 52 160.4164.93/68,0-
30.30/DMVETTORI Mattia 2008 CCK Valstagna0.00 0 117.29 54 171.2975.81/79,4-
31.31/DMNEUMANN Matti 2009 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 113.72 4 117.7222.24/23,3-
32.32/DMNOVOTNY Matyas 2009 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, 0.00 0 116.13 2 118.1322.65/23,7-
33.33/DMMAZUREK Wiktor 2009 POL0.00 0 112.59 6 118.5923.11/24,2-
34.34/DMBALARIN Evzen 2008 2 KK Opava0.00 0 116.60 2 118.623.12/24,2-
35.35/DMVENETIANER Martin 2009 SVK0.00 0 115.45 4 119.4523.97/25,1-
36.36/DMBACCHIN Marco 2008 CCK Valstagna0.00 0 117.67 2 119.6724.19/25,3-
37.37/DMARNU Marian 2008 Kajak Klub Rosenheim0.00 0 116.72 4 120.7225.24/26,4-
38.38/DMDAUNORAS Kornelijus 2008 LTU0.00 0 113.29 8 121.2925.81/27,0-
39.39/DMSTWERKA Niko 2008 Kanu Club Hohenlimburg0.00 0 115.69 6 121.6926.21/27,5-
40.40/DMCOSTA Elias 2009 CCK Valstagna0.00 0 118.25 4 122.2526.77/28,0-
41.41/DMCLEATOR Alex 2009 Paddle UK0.00 0 118.76 4 122.7627.28/28,6-
42.42/DMZAGAR Luka 2009 TKI HRASTNIK0.00 0 119.72 4 123.7228.24/29,6-
43.43/DMKRAL Matej 2008 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 117.32 8 125.3229.84/31,3-
44.44/DMPOPIERA Rokas 2008 LTU0.00 0 118.06 8 126.0630.58/32,0-
45.45/DMSIGNORI Davide 2009 CCK Valstagna0.00 0 112.29 14 126.2930.81/32,3-
46.46/DMARDEN Lewis 2008 GBR0.00 0 120.53 6 126.5331.05/32,5-
47.47/DMHLADIK Simon 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 119.09 8 127.0931.61/33,1-
49.48/DMPOKORNY Daniel 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 126.17 2 128.1732.69/34,2-
50.49/DMJANDA Jiri 2008 SKP Dolny Kubin0.00 0 123.71 8 131.7136.23/37,9-
51.51/DMBLYTHE Abel 2008 GBR0.00 0 121.94 10 131.9436.46/38,2-
51.50/DMBRANSKI Adam 2009 AZS AWF KRAKOW0.00 0 127.94 4 131.9436.46/38,2-
53.52/DMLEBR Johan Benedikt 2009 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 0 125.61 8 133.6138.13/39,9-
54.53/DMMARSZALOWICZ Paweł 2009 AZS-AWF KRAKOW0.00 0 129.16 6 135.1639.68/41,6-
55.54/DMVILKAITIS Marius 2008 Lithuania0.00 0 129.90 10 139.944.42/46,5-
56.55/DMGJABEL Branislav 2009 SVK0.00 0 134.90 6 140.945.42/47,6-
57.56/DMSCHUBERT Johann 2009 Kanu und Segel Gilde Hildeshei0.00 0 132.69 10 142.6947.21/49,4-
58.57/DMPANEVICS Valters 2008 SK Atvars0.00 0 136.79 10 146.7951.31/53,7-
59.58/DMLAMPE Aljaz 2009 KAJAK KANU KLUB TACEN0.00 0 138.77 10 148.7753.29/55,8-
60.59/DMZASEPA Oliwer 2008 Krakowski Klub Kajakowy0.00 0 147.93 2 149.9354.45/57,0-
61.60/DMLAMPELJ Jure 2009 Kanu klub Simon0.00 0 146.57 4 150.5755.09/57,7-
62.61/DMVOLOVSEK Brin 2009 KAJAK KANU KLUB TACEN0.00 0 137.65 14 151.6556.17/58,8-
63.62/DMPETZOLD Maximilian 2009 SV Bayreuth0.00 0 140.94 12 152.9457.46/60,2-
64.63/DMKOCAR Enej 2009 Kanu klub Simon0.00 0 150.14 4 154.1458.66/61,4-
65.64/DMKENT Thomas 2009 Paddle UK0.00 0 143.08 14 157.0861.60/64,5-
66.65/DMYATES Reuben 2009 Paddle UK0.00 0 109.88 52 161.8866.40/69,5-
67.66/DMARRIBE Louis 2008 GESN0.00 0 108.72 58 166.7271.24/74,6-
68.67/DMSEEBACHER Jakob 2008 OKV0.00 0 114.31 54 168.3172.83/76,3-
69.68/DMKLESZCZ Eryk 2008 AZS AWF KRAKOW0.00 0 117.36 54 171.3675.88/79,5-
70.69/DMCLARKE Dan 2009 Paddle UK0.00 0 116.16 60 176.1680.68/84,5-
71.70/DMARMANDO Filippo 2009 Ivrea Canoa Club0.00 0 126.59 54 180.5985.11/89,1-
72.71/DMDORRAN Conor 2008 Ireland0.00 0 137.70 56 193.798.22/102,9-
73.72/DMCAMPBELL Joseph 2008 IRL Ireland0.00 0 150.62 58 208.62113.14/118,5-
74.73/DMGRM Lovro 2009 KAJAK KANU KLUB TACEN0.00 0 117.95 108 225.95130.47/136,6-
75.74/DMGREAVES Declan 2008 Ireland0.00 0 232.47 12 244.47148.99/156,0-
76.75/DMPHELAN Odhran 2008 Ireland0.00 0 244.47 110 354.47258.99/271,3-
  VAINAUSKAS Paulius 2008 LTU0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PETKEVICIUS Herkus 2008 LTU0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TAI Kolar 2008 Kajak klub TKI Hrastnik0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MATIC Ristovnik 2009 Kajak klub TKI Hrastnik0.00 0 0.00 0 0.00 -
  STROSS Ben 2009 SKG Hanau0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BARES Hugo 2008 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KRAL Ondra 2008 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 0.00 0 0.00 -
  AUGUSTYN Jakub 2009 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   -U14

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSLEBEDOVA Adela 2010 2+ KK Opava141.11 6 127.46 4 131.46 -
2.2/ZSDANISOVA Hana 2010 SKP Bratislava150.85 8 131.05 4 135.053.59/2,7-
3.3/ZSINDRUCHOVA Daniela 2011 2 KVS Hradec Králové149.84 2 137.56 6 143.5612.10/9,2-
4.4/ZSOWEN Charlotte 2010 Paddle UK150.09 4 141.90 4 145.914.44/11,0-
5.5/ZSPANNEK Anna 2010 Kanu und Segel Gilde Hildeshei148.76 4 160.38 56 216.3884.92/64,6-
6.6/ZSGOODMAN Jessica 2011 Paddle UK0.00 0 232.28 14 246.28114.82/87,3-
6.7/ZSRODI Willow 2011 Paddle UK138.88 104 0.00 0 242.88111.42/84,8-
  CUIGNON Vittoria 2010 Ivrea Canoa Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KAISER Nora 2010 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ADAMKOVA Klara 2010 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   -U14

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSLEBEDOVA Adela 2010 2 KK Opava118.08 10 115.01 2 117.01 -
2.2/ZSADAMKOVA Klara 2010 2 Univerzitní sportovní klub Pra129.90 12 123.13 0 123.136.12/5,2-
2.3/ZSOWEN Charlotte 2010 Paddle UK132.77 4 0.00 0 136.7719.76/16,9-
3.4/ZSVYBULKOVA Julie 2011 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky128.82 8 129.16 4 133.1616.15/13,8-
4.1/ZMVERCIC Alesa 2012 KAJAK KANU KLUB TACEN154.92 12 137.43 6 143.4326.42/22,6-
5.2/ZMPEIKER Marie 2012 SK Pirita191.31 2 138.62 6 144.6227.61/23,6-
6.5/ZSALBERTO Margherita 2010 Ivrea Canoa Club134.28 16 138.50 8 146.529.49/25,2-
7.6/ZSDANISOVA Hana 2010 SKP Bratislava133.14 8 143.91 4 147.9130.90/26,4-
8.7/ZSPANNEK Anna 2010 Kanu und Segel Gilde Hildeshei128.51 18 147.82 2 149.8232.81/28,0-
9.8/ZSMITCHELL Emma 2011 Paddle UK145.19 6 144.17 6 150.1733.16/28,3-
10.9/ZSVALJAK Hana 2010 Croatian canoe federation169.92 6 148.88 4 152.8835.87/30,7-
11.10/ZSBUFO Francesca 2010 Ivrea Canoa Club163.53 14 150.65 6 156.6539.64/33,9-
12.11/ZSRODI Willow 2011 Paddle UK150.30 16 157.17 12 169.1752.16/44,6-
13.3/ZMPISVEJCOVA Bara 2013 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L.140.79 58 165.76 12 177.7660.75/51,9-
14.12/ZSMONTALDO Elisa 2010 Ivrea Canoa Club155.70 10 140.63 58 198.6381.62/69,8-
15.4/ZMBUCHOLD Thea 2012 SKG Hanau136.28 10 182.65 106 288.65171.64/146,7-
16.13/ZSOLIVIER Lola 2010 CR Bretagne180.40 12 178.18 158 336.18219.17/187,3-
18.14/ZSGOODMAN Jessica 2011 Paddle UK188.10 12 188.10 12 200.183.09/71,0-
19.15/ZSPOKORNA Emilie 2010 2 Univerzitní sportovní klub Pra178.58 66 178.58 66 244.58127.57/109,0-
20.16/ZSIZOVA Lenka 2011 SKP Dolny Kubin236.34 10 236.34 10 246.34129.33/110,5-
21.17/ZSIVCE Tia 2011 Croatian canoe federation181.88 118 181.88 118 299.88182.87/156,3-
22.18/ZSKUBILIUTE Liucija 2011 Regata226.58 266 226.58 266 492.58375.57/321,0-
  BALLAND Sybille 2010 GESN0.00 0 0.00 0 0.00 -
  CUIGNON Vittoria 2010 Ivrea Canoa Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KAISER Nora 2010 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   -U16

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSTEPANKOVA Marketa 2008 1 TJ DUKLA Praha0.00 0 120.13 6 126.13 -
2.2/DMREX Rosie 2008 Canoe Slalom NZ0.00 0 132.89 4 136.8910.76/8,5-
3.3/DMDAVIDOVA Michaela 2009 2 KVS Hradec Králové0.00 0 133.52 6 139.5213.39/10,6-
4.4/DMHATON Anais 2008 GESN0.00 0 134.54 6 140.5414.41/11,4-
5.5/DMMORET Emilie 2008 GESN0.00 0 133.94 10 143.9417.81/14,1-
6.6/DMWILDE Jasmine 2008 Paddle UK0.00 0 141.53 6 147.5321.40/17,0-
7.7/DMCAMERON Sophie 2008 Paddle Scotland0.00 0 144.91 6 150.9124.78/19,6-
8.8/DMHELLMEIER Lina 2009 KVS Schwerte0.00 0 149.10 8 157.130.97/24,6-
9.9/DMGARBARZ Daria 2008 POL0.00 0 149.03 10 159.0332.90/26,1-
10.10/DMNESSELTRAGER Katharina 2009 LKC0.00 0 164.92 12 176.9250.79/40,3-
11.11/DMSCOTT Holly 2009 Paddle UK0.00 0 193.92 8 201.9275.79/60,1-
12.12/DMLINHARTOVA Emilie 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 167.47 66 233.47107.34/85,1-
13.13/DMULMER Lili 2009 GESN0.00 0 132.60 56 188.662.47/49,5-
14.14/DMDIDONE Anna 2009 CCK Valstagna0.00 0 177.95 56 233.95107.82/85,5-
15.15/DMTAUNT Robyn 2008 Paddle UK0.00 0 137.89 202 339.89213.76/169,5-
16.16/DMGELAZIUTE Kornelija 2008 LTU0.00 0 284.86 110 394.86268.73/213,1-
  MACKLIN Daisy 2008 GBR0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   -U14

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKULCZYCKI Konrad 2011 theKULbrothers - KKK Krakow118.71 52 109.62 2 111.62 -
2.2/ZSHNILICA Lukas 2010 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik121.47 8 117.33 0 117.335.71/5,1-
3.3/ZSRASEK Adam 2010 TJ DUKLA Praha115.16 2 117.43 2 119.437.81/7,0-
4.4/ZSKRAUSSE Yannick 2010 KST-Rhein-Ruhr129.04 6 122.71 2 124.7113.09/11,7-
5.5/ZSARNU Jonathan 2010 Kajak Klub Rosenheim134.11 8 133.20 4 137.225.58/22,9-
6.6/ZSEGYHAZY Matus 2010 SKP Bratislava113.70 4 132.54 6 138.5426.92/24,1-
7.7/ZSMITCHELL Jake 2010 Paddle UK119.11 10 138.84 0 138.8427.22/24,4-
8.8/ZSSCHUBERT Julius 2010 Kanu und Segel Gilde Hildeshei154.50 10 146.39 10 156.3944.77/40,1-
9.9/ZSDARABOS Samuel 2010 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik150.73 6 156.04 10 166.0454.42/48,8-
10.10/ZSGRIFFITHS Sid 2011 Paddle UK118.48 6 114.40 52 166.454.78/49,1-
11.11/ZSCOLLET Titouan 2010 CR Bretagne153.79 52 153.79 52 205.7994.17/84,4-
12.12/ZSNEUBAUER Paul 2010 Kanu und Segel Gilde Hildeshei213.04 10 213.04 10 223.04111.42/99,8-
  BARTOS Vojtech 2010 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 0 0.00 0 0.00 -
  REYS Oliver 2011 KRG Bremen0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   -U14

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSGRIFFITHS Sid 2011 Paddle UK113.83 2 106.48 0 106.48 -
2.2/ZSRASEK Adam 2010 2 TJ DUKLA Praha113.87 2 106.80 0 106.80.32/0,3-
3.3/ZSFLISI Sebastiano 2010 Trezzokayak c.c. capriate108.57 0 103.99 4 107.991.51/1,4-
4.4/ZSHNILICA Lukas 2011 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik107.20 0 106.66 2 108.662.18/2,0-
5.5/ZSKULCZYCKI Konrad 2011 theKULbrothers - KKK Krakow111.85 4 110.71 2 112.716.23/5,9-
6.6/ZSEGYHAZY Matus 2010 SKP Bratislava115.04 6 109.57 6 115.579.09/8,5-
7.7/ZSKUCHYNA Ondrej 2010 ŽKV ŽA115.88 6 109.65 6 115.659.17/8,6-
8.8/ZSSEMERAD Vit 2010 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L.129.06 6 112.38 4 116.389.90/9,3-
9.9/ZSEICHELE Levi 2010 Kanu Schwaben Augsburg KSA121.33 6 115.12 4 119.1212.64/11,9-
10.10/ZSBADDE Noah 2010 Kanu Schwaben Augsburg KSA126.76 0 117.29 4 121.2914.81/13,9-
11.11/ZSCRESTANI Jacopo 2010 CCK Valstagna109.08 4 113.64 8 121.6415.16/14,2-
12.12/ZSPEIKER Martin 2010 SK Pirita120.41 2 118.74 4 122.7416.26/15,3-
13.13/ZSVLNAS Ota 2010 2 Univerzitní sportovní klub Pra119.94 6 117.00 6 12316.52/15,5-
14.14/ZSSCHUBERT Julius 2010 Kanu und Segel Gilde Hildeshei119.08 4 119.34 4 123.3416.86/15,8-
15.15/ZSKRAUSSE Yannick 2010 KST-Rhein-Ruhr118.20 4 119.49 4 123.4917.01/16,0-
16.16/ZSFORMICA Corrado 2011 Trezzokayak c.c. capriate122.51 8 119.74 4 123.7417.26/16,2-
17.17/ZSARNU Jonathan 2010 Kajak Klub Rosenheim120.80 8 116.10 8 124.117.62/16,5-
18.18/ZSBARTOS Vojtech 2010 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L.122.57 6 122.47 2 124.4717.99/16,9-
19.19/ZSGALDIA Juraj 2010 ŠK Duk.Žil121.09 6 120.81 6 126.8120.33/19,1-
20.20/ZSEDOARDO Pontarollo 2011 CCK Valstagna121.55 4 121.31 8 129.3122.83/21,4-
21.21/ZSSTEFAN Vojtech 2011 2 Univerzitní sportovní klub Pra122.64 6 123.47 6 129.4722.99/21,6-
22.22/ZSZACHOS Dimitrios 2011 Nautical Club of Chalkida115.94 6 126.41 4 130.4123.93/22,5-
23.23/ZSKOLAR Lukas 2010 2 Univerzitní sportovní klub Pra133.01 4 124.66 6 130.6624.18/22,7-
24.1/ZMGALDIA Matus 2012 ŠK Duk.Žil126.65 6 127.97 4 131.9725.49/23,9-
25.24/ZSHUDEK Jonas 2010 SKP Bratislava121.74 8 146.91 6 152.9146.43/43,6-
26.25/ZSRADOVICH Matej 2010 SKP Bratislava106.83 4 106.22 52 158.2251.74/48,6-
27.26/ZSJEKIC Leonard 2011 CCK Valstagna129.38 4 118.13 54 172.1365.65/61,7-
28.27/ZSDELAFOY Corentin 2010 CR Bretagne130.05 4 127.94 52 179.9473.46/69,0-
29.28/ZSSUGGELER Lasse 2010 WSC Lippstadt127.53 8 128.31 66 194.3187.83/82,5-
30.29/ZSREYS Oliver 2011 KRG Bremen114.94 4 117.31 104 221.31114.83/107,8-
31.30/ZSLENHARD JOE Seidlitz 2010 SG Einheit Spremberg132.12 6 132.12 6 138.1231.64/29,7-
32.31/ZSDENNER Felix 2010 KC Fulda136.47 4 136.47 4 140.4733.99/31,9-
33.32/ZSNEUBAUER Paul 2010 Kanu und Segel Gilde Hildeshei135.15 6 135.15 6 141.1534.67/32,6-
34.2/ZMHARBACH Adam 2012 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik134.70 8 134.70 8 142.736.22/34,0-
35.33/ZSBURGER Jonatan 2011 3+ Univerzitní sportovní klub Pra139.27 4 139.27 4 143.2736.79/34,6-
36.34/ZSMOJIK Tobias 2010 ŽKV ŽA140.34 8 140.34 8 148.3441.86/39,3-
37.35/ZSBJELIS Marin 2010 Croatian canoe federation140.67 10 140.67 10 150.6744.19/41,5-
38.3/ZMCORTESE Lorenzo 2012 CCK Valstagna148.20 8 148.20 8 156.249.72/46,7-
39.36/ZSSKODA Matic 2011 Kanu klub Simon148.60 8 148.60 8 156.650.12/47,1-
40.4/ZMHUDEK Ondrej 2012 SKP Bratislava154.39 4 154.39 4 158.3951.91/48,8-
41.37/ZSMITCHELL Jake 2010 Paddle UK108.88 56 108.88 56 164.8858.40/54,8-
42.38/ZSKIESSLICH Alfons 2011 Spremberg157.51 8 157.51 8 165.5159.03/55,4-
43.5/ZMFRATTON Etienne 2012 CCK Valstagna158.74 8 158.74 8 166.7460.26/56,6-
44.39/ZSSTYRA Benas 2011 BSK Regesa, Kaunas163.94 4 163.94 4 167.9461.46/57,7-
45.40/ZSFACCIO Thomas 2011 CCK Valstagna157.71 12 157.71 12 169.7163.23/59,4-
46.41/ZSONDREJKA Alex 2011 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik169.75 8 169.75 8 177.7571.27/66,9-
47.42/ZSVUGREK Neo 2010 Croatian canoe federation175.01 6 175.01 6 181.0174.53/70,0-
48.43/ZSCOLLET Titouan 2010 CR Bretagne131.43 50 131.43 50 181.4374.95/70,4-
49.44/ZSHANDRO Ferdinand 2011 SKG Hanau183.69 2 183.69 2 185.6979.21/74,4-
50.45/ZSBORSIĆ Dominik 2011 Croatian canoe federation187.74 2 187.74 2 189.7483.26/78,2-
51.46/ZSLINE Charly 2010 CR Bretagne139.10 54 139.10 54 193.186.62/81,3-
52.6/ZMHARBACH Benjamin 2012 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik191.35 8 191.35 8 199.3592.87/87,2-
53.7/ZMDARABOS Teodor 2012 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik148.49 56 148.49 56 204.4998.01/92,0-
54.8/ZMHOSENFELD Eike 2012 KC Fulda147.84 58 147.84 58 205.8499.36/93,3-
55.47/ZSKARPAVICIUS Irmantas 2011 BSK Regesa, Kaunas198.52 10 198.52 10 208.52102.04/95,8-
56.48/ZSMASSIGNAN Umberto 2011 CCK Valstagna154.55 54 154.55 54 208.55102.07/95,9-
57.49/ZSPONTILLO Sasha 2010 CR Bretagne123.86 158 123.86 158 281.86175.38/164,7-
  ILGAUSKAS Domantas 2012 BSK Regesa, Kaunas0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BENJAMIN Vretic 2010 Kajak klub TKI Hrastnik0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BITSCH Samuel 2010 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HELLER Tim 2011 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  GORWA Lorenz 2010 SV Bayreuth0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   -U18

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSMOTLOVA Andrea 2006 1 KVS Hradec Králové0.00 0 117.46 0 117.46 -
2.2/DSSTEPANKOVA Julie 2006 1 KVS Hradec Králové0.00 0 119.24 2 121.243.78/3,2-
3.3/DSFABIANOVA Anna 2007 1 TJ DUKLA Praha0.00 0 122.88 2 124.887.42/6,3-
4.4/DSQUEMERAIS Lena 2006 FRA0.00 0 121.67 4 125.678.21/7,0-
5.5/DSPICHARD Honorine 2007 CR Bretagne0.00 0 126.08 8 134.0816.62/14,1-
6.6/DSSEDRUE Clara 2007 Pole Angouleme0.00 0 132.50 4 136.519.04/16,2-
7.7/DSESTANGUET Rozmarina 2006 Pau0.00 0 135.29 2 137.2919.83/16,9-
8.8/DSNARDUZZI Ester 2006 Pole Angouleme0.00 0 138.42 0 138.4220.96/17,8-
9.9/DSSENICA Lea 2007 Kanu klub Simon0.00 0 130.11 10 140.1122.65/19,3-
10.10/DSMCLEAN Taliesin 2007 Paddle Scotland0.00 0 138.51 6 144.5127.05/23,0-
11.11/DSJAHNS Lilli 2007 RSV Braunschweig0.00 0 142.80 6 148.831.34/26,7-
11.12/DSBROSSARD Suzanne 2007 Vezere ck0.00 0 150.82 2 152.8235.36/30,1-
13.13/DSLAMPIC Ema 2006 SLO0.00 0 130.63 52 182.6365.17/55,5-
14.14/DSSCHADE Mia Sophie 2007 KVS Schwerte0.00 0 183.09 8 191.0973.63/62,7-
15.15/DSSRPOVA Stela 2006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s.0.00 0 188.75 6 194.7577.29/65,8-
  BAHNER Merle 2007 GER Kanu Schwaben Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ANDRE-CONDURET Leonie 2007 Pole Angouleme0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   -U16

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPONTAROLLO Riccardo 2008 CCK Valstagna0.00 0 104.99 0 104.99 -
2.2/DMEGYHAZY Dominik 2008 SKP Bratislava0.00 0 104.71 2 106.711.72/1,6-
3.3/DMINDRUCH Tomas 2008 2+ KVS Hradec Králové0.00 0 107.60 2 109.64.61/4,4-
4.4/DMBRANDENBURG Pascal 2009 LKV Saxonia Anhalt0.00 0 107.46 4 111.466.47/6,2-
5.5/DMZACHOS Ioannis 2008 GRE0.00 0 103.51 8 111.516.52/6,2-
6.6/DMCHETOUI Theo 2008 Pole Angouleme0.00 0 109.08 4 113.088.09/7,7-
7.7/DMUHLIK Krystof 2008 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, 0.00 0 109.88 4 113.888.89/8,5-
8.8/DMFINA Dennis 2009 Granda Canoa Club0.00 0 111.08 4 115.0810.09/9,6-
9.9/DMHLADIK Simon 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 119.11 0 119.1114.12/13,4-
10.10/DMARDEN Lewis 2008 GBR0.00 0 118.59 2 120.5915.60/14,9-
11.11/DMREYS Thomas 2008 KRG Bremen0.00 0 114.81 10 124.8119.82/18,9-
12.12/DMVIT Matyas 2009 2 KVS Hradec Králové0.00 0 125.71 4 129.7124.72/23,5-
13.13/DMPINKAVA Matyas 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 126.90 10 136.931.91/30,4-
14.14/DMAYSAN Talu 2008 GBR0.00 0 133.79 8 141.7936.80/35,1-
15.15/DMFABIAN Frantisek 2009 2 Vodní sporty Ostrava, z.s.0.00 0 110.79 52 162.7957.80/55,1-
16.16/DMSENONER Lars Aaron 2009 Sportclub Merano0.00 0 117.54 64 181.5476.55/72,9-
17.17/DMSCHUBERT Johann 2009 Kanu und Segel Gilde Hildeshei0.00 0 171.30 18 189.384.31/80,3-
  ARNU Marian 2008 Kajak Klub Rosenheim0.00 0 139.73 2 0.00 -
19.19/DMSZOSTAK Michal 2008 POL0.00 0 111.70 60 171.766.71/63,5-
20.20/DMCLEATOR Alex 2009 Paddle UK0.00 0 116.09 62 178.0973.10/69,6-
21.21/DMKENT Thomas 2009 Paddle UK0.00 0 127.08 58 185.0880.09/76,3-
22.22/DMBLYTHE Abel 2008 GBR0.00 0 140.93 58 198.9393.94/89,5-
23.23/DMBRUNORI Marco 2009 Granda Canoa Club0.00 0 149.44 210 359.44254.45/242,4-
  VAINAUSKAS Paulius 2008 LTU0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KADYCK Kjell 2008 GER LKV Sa-An.0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BARES Hugo 2008 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   -U18

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSEIBERT Joseph 2007 KVS Schwerte0.00 0 96.05 0 96.05 -
2.2/DSWYLLIE Oscar 2006 GBR0.00 0 99.70 0 99.73.65/3,8-
3.3/DSTIN Kos 2006 Kajak klub TKI Hrastnik0.00 0 99.76 0 99.763.71/3,9-
4.4/DSFROHLICH Jachym 2007 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 0 100.27 0 100.274.22/4,4-
5.5/DSLEHNER Paul 2007 GER Kanu Schwaben Augsburg0.00 0 100.41 0 100.414.36/4,5-
6.6/DSSEMERAD Jakub 2006 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 0 100.46 0 100.464.41/4,6-
7.7/DSBOTHNER Willem 2007 KVS Schwerte0.00 0 99.18 2 101.185.13/5,3-
8.8/DSLARYEA Nelian Dennis 2007 WSC LIPPSTADT0.00 0 97.23 4 101.235.18/5,4-
9.9/DSBONSENS Gabriel 2007 Pole Angouleme0.00 0 102.67 0 102.676.62/6,9-
10.10/DSNEUMANN Kalle 2007 GER Kanu Schwaben Augsburg0.00 0 102.13 2 104.138.08/8,4-
11.11/DSCHEVALIER Felix 2007 Vezere ck0.00 0 102.26 2 104.268.21/8,5-
12.12/DSJANCAR Stepan 2007 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 102.27 2 104.278.22/8,6-
13.13/DSHOCEVAR Ziga Lin 2007 SLO0.00 0 98.64 6 104.648.59/8,9-
14.14/DSSTROSS Robin 2006 SKG Hanau0.00 0 103.77 2 105.779.72/10,1-
15.15/DSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava0.00 0 103.85 2 105.859.80/10,2-
16.16/DSBUNTE Tim 2007 GER Kanu Schwaben Augsburg0.00 0 104.96 2 106.9610.91/11,4-
17.17/DSVENC Ondrej 2007 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, 0.00 0 103.67 4 107.6711.62/12,1-
18.18/DSWILHELMER Noah 2006 KCG-Kolbnitz0.00 0 102.55 6 108.5512.50/13,0-
19.19/DSHAMERSKI Mateusz 2007 AZS AWF KRAKOW0.00 0 108.06 2 110.0614.01/14,6-
20.20/DSSVEJD Jachym 2007 2 Klub vodních sportů Sušice z.s0.00 0 108.38 2 110.3814.33/14,9-
21.21/DSBABLER Maximilian 2007 KVS Schwerte0.00 0 107.12 4 111.1215.07/15,7-
22.22/DSKAISER Diego 2006 MKV Berlin0.00 0 105.88 6 111.8815.83/16,5-
23.23/DSWOLF Felix 2007 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 111.61 2 113.6117.56/18,3-
24.24/DSBECKE David 2006 GER Kanu Schwaben Augsburg0.00 0 115.35 4 119.3523.30/24,3-
25.25/DSDEBLIQUY Elouan 2006 Bretagne0.00 0 93.77 54 147.7751.72/53,8-
26.26/DSROBB Murray 2006 GBR0.00 0 98.88 52 150.8854.83/57,1-
27.27/DSKIRBY Harry 2007 Paddle UK0.00 0 101.66 50 151.6655.61/57,9-
28.28/DSGEHEB Daniel 2006 KC Hilden0.00 0 98.23 54 152.2356.18/58,5-
29.29/DSPAGNON Tom 2007 Pole Angouleme0.00 0 101.09 52 153.0957.04/59,4-
30.30/DSMCKENNA Harry 2006 Paddle UK0.00 0 160.01 12 172.0175.96/79,1-
31.31/DSSYNEK Premysl 2007 2 TJ Loko Žatec0.00 0 115.62 6 121.6225.57/26,6-
32.32/DSPITON Gurvan 2007 CR Bretagne0.00 0 121.31 2 123.3127.26/28,4-
33.33/DSROHRMEISTER Lukas 2007 OKV0.00 0 122.87 8 130.8734.82/36,3-
34.34/DSZNAMENACEK Tomas 2006 3 Raft klub Troja0.00 0 128.30 8 136.340.25/41,9-
35.35/DSAUZNIEKS Klavs 2007 SK Atvars0.00 0 126.61 10 136.6140.56/42,2-
36.36/DSAVERKINAS Adrijus 2007 LTU0.00 0 132.00 8 14043.95/45,8-
37.37/DSMURPHY Cillian 2007 IRL Ireland0.00 0 133.71 10 143.7147.66/49,6-
38.38/DSMACIJAUSKS Martins 2006 SK Atvars0.00 0 136.64 8 144.6448.59/50,6-
39.39/DSPUMPUTIS Visvaldas 2007 LTU0.00 0 136.92 10 146.9250.87/53,0-
40.40/DSFILIPPIN Davide 2007 CCK Valstagna0.00 0 137.94 10 147.9451.89/54,0-
42.41/DSROBERTSON Eli 2006 Canoe Slalom Bay of Plenty0.00 0 114.97 66 180.9784.92/88,4-
43.42/DSARMIC Anej 2007 KAJAK KANU KLUB TACEN0.00 0 110.95 110 220.95124.90/130,0-
44.43/DSPLITE Peteris 2006 SK Atvars0.00 0 172.50 114 286.5190.45/198,3-
45.44/DSALECHNOVIC Lukas 2006 Regata0.00 0 184.04 116 300.04203.99/212,4-
46.45/DSRITCHIE Scott 2006 GBR0.00 0 111.71 202 313.71217.66/226,6-
  NABILI Nathan 2006 Pinkston0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HANUS Jakub 2007 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 0.00 0 0.00 -
  CALLIET Pablo 2006 KG Celle0.00 0 0.00 0 0.00 -
  GAL Zeleznik 2007 Kajak klub TKI Hrastnik0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HARTMANN Luis 2006 GER Kanu Schwaben Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PESTEL David 2007 LKV Saxonia Anhalt0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   -OPEN

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/POPE Benjamin 1994 AUS0.00 0 93.61 2 95.61 -
2.1/U23RUDORFER Martin, 2001, TJ DUKLA Praha RUDORFER Martin 2001 1 TJ DUKLA Praha0.00 0 96.57 0 96.570.96/1,0-
3.2/U23SEMERAD Adam 2004 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 0 97.15 0 97.151.54/1,6-
4.3/U23GALUSKA Zdenek 2004 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s0.00 0 95.68 2 97.682.07/2,2-
5.2/WALLING Callum 1999 Shepperton Slalom Canoe Club0.00 0 99.21 0 99.213.60/3,8-
6.4/U23LE GUEN Jonas 2005 CR Bretagne0.00 0 101.74 2 103.748.13/8,5-
7.5/U23DYDA Jakob 2002 AZS-AWF KRAKOW0.00 0 102.53 4 106.5310.92/11,4-
8.6/U23COWAN Padraig 2003 Breadalbane CC0.00 0 101.69 6 107.6912.08/12,6-
9.7/U23GALEA Riley 2005 Melbourne Canoe Club0.00 0 101.37 8 109.3713.76/14,4-
10.8/U23SVEJD Jan 2004 2 Klub vodních sportů Sušice z.s0.00 0 108.06 2 110.0614.45/15,1-
11.9/U23AUGU Lucas 2002 VICK, FRA0.00 0 106.15 4 110.1514.54/15,2-
12.10/U23BRANSKI Jacek 2002 POL0.00 0 102.17 8 110.1714.56/15,2-
13.11/U23SCHIEL Simon 2005 KSV Bad Kreuznach0.00 0 112.19 0 112.1916.58/17,3-
14.12/U23WEIGL Luis 2005 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 111.13 4 115.1319.52/20,4-
15.13/U23LE NEVEZ Simon 2005 CR Bretagne0.00 0 108.46 6 114.4618.85/19,7-
16.14/U23MASSEY Callum 2003 Paddle UK0.00 0 115.59 10 125.5929.98/31,4-
17.15/U23CANO MOLE Luca 2005 Peru0.00 0 118.99 10 128.9933.38/34,9-
18.16/U23DEVIS Maxime 2004 GESN0.00 0 105.77 54 159.7764.16/67,1-
19.17/U23DOMTI Hicham 2005 Pole Angouleme0.00 0 118.06 56 174.0678.45/82,1-
20.1/VPHELAN Colm 1970 IRL Ireland0.00 0 170.04 14 184.0488.43/92,5-
21.2/VGREEVES Richard 1976 IRL Ireland0.00 0 210.79 62 272.79177.18/185,3-

kategorie K1W   -U16

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSTEPANKOVA Marketa 2008 2+ TJ DUKLA Praha0.00 0 111.80 0 111.8 -
2.2/DMLOVATO Isabel 2008 CCK Valstagna0.00 0 111.93 4 115.934.13/3,7-
3.3/DMTSCHIEDEL Hanna 2009 KV Zeitz0.00 0 116.62 0 116.624.82/4,3-
4.4/DMSCHMIDT Helene 2008 Kanu Schwaben Augsburg KSA0.00 0 115.65 2 117.655.85/5,2-
5.5/DMWILDE Jasmine 2008 Paddle UK0.00 0 123.27 6 129.2717.47/15,6-
6.6/DMTOOVEY Hannah 2008 Paddle Scotland0.00 0 129.43 2 131.4319.63/17,6-
8.7/DMREX Rosie 2008 Canoe Slalom NZ0.00 0 133.69 0 133.6921.89/19,6-
9.8/DMMORET Emilie 2008 GESN0.00 0 133.78 0 133.7821.98/19,7-
10.9/DMHOBBS Maddie 2008 Paddle UK0.00 0 131.08 4 135.0823.28/20,8-
11.10/DMELCOCK Lara 2008 Paddle UK0.00 0 132.00 6 13826.20/23,4-
12.11/DMULMER Lili 2009 GESN0.00 0 130.79 8 138.7926.99/24,1-
13.12/DMNESSELTRAGER Katharina 2009 LKC0.00 0 127.56 10 137.5625.76/23,0-
13.13/DMFORSTER Sophie 2009 Paddle UK0.00 0 135.23 4 139.2327.43/24,5-
14.14/DMCAMERON Aimee 2008 Paddle Scotland0.00 0 147.50 8 155.543.70/39,1-
15.15/DMMRAZOVA Ema 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 149.86 8 157.8646.06/41,2-
16.16/DMFURLAN Sara 2008 Sportclub Merano0.00 0 162.56 6 168.5656.76/50,8-
17.17/DMAGNIMO SEYER Kim 2008 CR Bretagne0.00 0 122.79 56 178.7966.99/59,9-
18.18/DMLINHARTOVA Patricie 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 172.76 10 182.7670.96/63,5-
19.19/DMTOMASIK Iga 2008 GBR0.00 0 126.02 104 230.02118.22/105,7-
21.20/DMTAUNT Robyn 2008 Paddle UK0.00 0 135.32 10 145.3233.52/30,0-
22.21/DMYATES Olwen 2008 GBR0.00 0 138.12 8 146.1234.32/30,7-
23.22/DMLANCASTER Evie 2009 Paddle UK0.00 0 138.65 10 148.6536.85/33,0-
24.23/DMHELLMEIER Lina 2009 KVS Schwerte0.00 0 143.90 6 149.938.10/34,1-
25.24/DMHATON Anais 2008 GESN0.00 0 143.04 8 151.0439.24/35,1-
26.25/DMSCHNIEWIND Mara 2009 KVS Schwerte0.00 0 144.80 8 152.841.00/36,7-
27.26/DMFRATTON Amelie 2009 CCK Valstagna0.00 0 144.28 12 156.2844.48/39,8-
28.27/DMLINHARTOVA Emilie 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 148.66 14 162.6650.86/45,5-
29.28/DMJEZKOVA Katerina 2009 2 Univerzitní sportovní klub Pra0.00 0 160.30 4 164.352.50/47,0-
30.29/DMSUGGELER Mette 2008 WSC Lippstadt0.00 0 159.87 14 173.8762.07/55,5-
31.30/DMDENNER Amelie 2008 KC Fulda0.00 0 168.84 6 174.8463.04/56,4-
32.31/DMGELAZIUTE Kornelija 2008 LTU0.00 0 183.89 14 197.8986.09/77,0-
33.32/DMMINCHIN Mea 2009 Ireland0.00 0 207.74 18 225.74113.94/101,9-
34.33/DMKURVINA Elizabete 2009 SK Atvars0.00 0 128.74 106 234.74122.94/110,0-
35.34/DMSCOTT Holly 2009 Paddle UK0.00 0 226.95 8 234.95123.15/110,2-
36.35/DMKUBILIUTE Liudvika 2009 Regata0.00 0 202.60 70 272.6160.80/143,8-
  NUSA Oblak 2009 Kajak klub TKI Hrastnik0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MACKLIN Daisy 2008 GBR0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   -U18

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSFABIANOVA Anna 2007 2+ TJ DUKLA Praha0.00 0 109.62 2 111.62 -
2.2/DSQUEMERAIS Lena 2006 FRA0.00 0 112.57 0 112.570.95/0,9-
3.3/DSLAMPIC Ema 2006 SLO0.00 0 116.24 2 118.246.62/5,9-
4.4/DSALFER Sofia 2007 Wyedean Canoe Club0.00 0 114.52 4 118.526.90/6,2-
5.5/DSSENICA Lea 2007 Kanu klub Simon0.00 0 120.01 4 124.0112.39/11,1-
6.6/DSSENONER Annika Zoe 2007 Sportclub Merano0.00 0 131.10 4 135.123.48/21,0-
7.7/DSSEDRUE Clara 2007 Pole Angouleme0.00 0 125.94 10 135.9424.32/21,8-
8.8/DSANDRE-CONDURET Leonie 2007 Pole Angouleme0.00 0 132.55 4 136.5524.93/22,3-
9.9/DSJAHNS Lilli 2007 RSV Braunschweig0.00 0 125.47 12 137.4725.85/23,2-
10.10/DSDOONEY Mayah 2007 New Zealand0.00 0 139.72 2 141.7230.10/27,0-
11.11/DSSRPOVA Stela 2006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s.0.00 0 142.02 8 150.0238.40/34,4-
12.12/DSBLUME Mina 2007 Rasensportverein Braunschweig0.00 0 111.08 52 163.0851.46/46,1-
13.13/DSSCHADE Mia Sophie 2007 KVS Schwerte0.00 0 159.06 6 165.0653.44/47,9-
14.14/DSBROSSARD Suzanne 2007 Vezere ck0.00 0 122.43 50 172.4360.81/54,5-
15.15/DSPICHARD Honorine 2007 CR Bretagne0.00 0 123.18 56 179.1867.56/60,5-
16.16/DSARNU Mia 2006 Kajak Klub Rosenheim0.00 0 151.24 100 251.24139.62/125,1-
17.17/DSHATON Justine 2006 GESN0.00 0 170.73 4 174.7363.11/56,5-
18.18/DSGRUSSLER Johanna 2007 GER AKV Augsburg0.00 0 175.96 2 177.9666.34/59,4-
19.19/DSBICKFORD Laura 2007 IRL Ireland0.00 0 184.08 4 188.0876.46/68,5-
20.20/DSNARDUZZI Ester 2006 Pole Angouleme0.00 0 142.80 56 198.887.18/78,1-
21.21/DSDARM Helena 2007 LKC Luneburg0.00 0 214.60 0 214.6102.98/92,3-
22.22/DSGAMBELLA Ester 2007 Ivrea Canoa Club0.00 0 137.18 160 297.18185.56/166,2-
23.23/DSBANEVIC Mireja 2006 Regata0.00 0 234.50 116 350.5238.88/214,0-
  BAHNER Merle 2007 GER Kanu Schwaben Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   -OPEN

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/BASSETT Lachlan 1999 AUS0.00 0 99.87 2 101.87 -
2.1/U23JIRAS Filip, 2005, TJ DUKLA Praha JIRAS Filip 2005 1 TJ DUKLA Praha0.00 0 101.99 2 103.992.12/2,1-
3.2/U23PEZZAIOLI Vittorio 2002 GBR0.00 0 102.76 2 104.762.89/2,8-
4.2/BUKANOV Abubakir 1996 UZB0.00 0 107.55 0 107.555.68/5,6-
5.3/U23SMITH Philip 2004 GBR0.00 0 101.73 6 107.735.86/5,8-
6.4/U23ASTON Toby 2003 GBR0.00 0 107.83 0 107.835.96/5,9-
7.5/U23LESNIAK Filip 2002 POL0.00 0 103.48 6 109.487.61/7,5-
8.6/U23SHAMIEH Daniel 2001 Melbourne Canoe Club0.00 0 114.17 8 122.1720.30/19,9-
9.7/U23PUMPUTIS Rimantas 2004 LTU0.00 0 123.71 6 129.7127.84/27,3-
10.8/U23MAILLEFER Quentin 2005 GESN0.00 0 104.46 56 160.4658.59/57,5-
11.9/U23MACKIE Ewan 2004 AUS0.00 0 118.98 58 176.9875.11/73,7-
  ELLIS Declan 2003 AUS0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   -OPEN

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/OGILVIE Sophie 1999 GBR0.00 0 110.86 4 114.86 -
2.1/U23DURATNA Stanislava 2005 ŽKV-ZA0.00 0 117.60 2 119.64.74/4,1-
3.2/U23ESTANGUET Youlia 2003 FRA0.00 0 117.98 4 121.987.12/6,2-
4.3/U23SHATTOCK Katie 2004 Paddle UK0.00 0 126.37 2 128.3713.51/11,8-
5.4/U23COLLINS Aimee 2005 GBR0.00 0 133.69 56 189.6974.83/65,1-
6.5/U23HORLOVA Oleksandra 2003 UKR0.00 0 155.31 8 163.3148.45/42,2-
7.6/U23RHODES Hannah 2005 GBR0.00 0 156.36 10 166.3651.50/44,8-
Oddíl