vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky v roce 2014

 závodníkK1slC1slC2sl K1sjC1sjC2sj *celkem
1.Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 16   255       1863
2.Šťastný Michal 1965 001038 Bohemians Praha     1     127 1222
3.Bočková Bára 2003 023068 SK VS Č. Budějovice 8   255 2     883
4.Strnad Ondřej 2004 128016 Vodní sporty Desná 3   255       819
5.Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 17     9 1 127 689
6.Veselý František 2000 060055 Loko Trutnov 10   1 13   127 632
7.Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 8   255       515
8.Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 2         127 453
9.Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 7   255     35 405
10.Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 3   255       365
11.Švarc Adam 2001 119172 UP Olomouc 11 1 16 8   127 363
12.Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6   88 4 2 127 353
13.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7   57 10   127 345
14.Martin Václav 2002 001074 Bohemians Praha     255     10 312
15.Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice 6   255       291
16.Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha 3 9 255       277
17.Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 2   255       262
18.Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 2   254       256
19.Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 8 2 240       250
20.Svoboda Martin 1964 052021 TJ Loko Žatec       1   127 227
21.Kotěra Martin 1970 057022 TJ Syntesia Pardubice         1 127 219
22.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 2   214       216
23.Pollert Antonín 2006 009022 Univerzitní sportovní klub Praha 2   180       182
24.Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 2   62     101 165
25.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 13   148 3     164
26.Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3   144       147
27.Kofroňová Zuzana 2002 010009 SK VS Karbo Benátky 20   126       146
28.Štibrányi Kateřina 2000 011044 KK Brandýs nad Labem 13   7 4   110 134
29.Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6   106       112
 Seumel Paul 1999 000000 LKV Sachsen-Anhalt, GER   2 110       112
31.Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 7   88       95
32.Vácha Ondřej 2001 129010 TJ Šumperk z.s. 13   74 4     91
33.Holínek Svatopluk 2001 129016 TJ Šumperk z.s. 7   80       87
34.Štěpánková Petra 2001 129028 TJ Šumperk z.s. 11 1 74       86
35.Pavelka Marek 2004 128013 Vodní sporty Desná 4   80       84
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 7   74 3     84
37.Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha 2   78       80
38.Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná 2   76       78
39.Jaroš Michael 2006 119171 UP Olomouc 7   70       77
40.Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 2   72 1     75
41.Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 20 18   17 9 2 66
42.Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 32 32         64
43.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 22 19   11 9   61
44.Zapletal Mikuláš 2000 001113 Bohemians Praha 20   15 15   9 59
45.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 19 17 3 15 4   58
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 25 14 19       58
 Smolík Jan 1997 039004 TJ Loko Plzeň 6   52       58
48.Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 16 16 2 18 4   56
 Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 28 21 4 3     56
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 20 30 2 1 3   56
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 12 5 4 22 13   56
52.Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 17 16 3 15 4   55
53.Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 16 16 4 16   2 54
54.Zima Tomáš 2000 049042 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 32 18   2   1 53
 Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 10     30   13 53
56.Filipi Viktorie 2002 043015 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 19 19 6 4 4   52
57.Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí 2 28 21       51
58.Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 14 14 1 17 4   50
59.Smetánková Klára 2000 112036 VK Kroměříž 17 11 2 17 2   49
60.Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 26 11 11       48
 Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice   24 24       48
62.Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 24 21   1     46
 Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 4 7     21 14 46
64.Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 13 2 18 6   6 45
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 Bohemians Praha 23 4 3 15     45
 Satková Martina 1998 103007 Kanoe Klub Spoj Brno 14 15   10 6   45
67.Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 14 11 3 16     44
 Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 27 15 2       44
 Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 17 2 5 16   4 44
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 27 2 6 9     44
 Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 15 24 3 1 1   44
72.Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10 14   10 9   43
 Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 8     20   15 43
 Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 35   8       43
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 4 33 5   1   43
 Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 33 4   6     43
 Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 4 4 2   17 16 43
78.Daňková Anna 2004 129007 TJ Šumperk z.s. 5   36       41
 Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 19 2 20       41
80.Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 28     12     40
 Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 10 17 1   12   40
 Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 17 11   6 6   40
 Kuna Václav 1998 023151 SK VS Č. Budějovice 2 29 9       40
 Walter Jakub 1998 129014 TJ Šumperk z.s. 2 12 4   18 4 40
 Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 25 2 6 5 2   40
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 20 20         40
87.Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 15   7 16   1 39
 Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7 9   13 10   39
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 35 4         39
 Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 15 24         39
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 12 12 2 4 9   39
92.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 12 12   13 1   38
 Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 14     22   2 38
 Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs 13 23   1 1   38
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha 1 37         38
 Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 9 3 4 18 4   38
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 19 14   3   2 38
98.Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 18 17 2       37
 Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 17 7 2 11     37
 Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 10 2 1 19   5 37
 Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 10   18 2   7 37
102.Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 12 18 6       36
 Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 16 14 2 3 1   36
 Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 30   6       36
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 17 18   1     36
106.Žatecká Nikola 2002 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 31 4         35
 Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 32 2 1       35
 Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice 13 2   20     35
 Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   17 18       35
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 31 4         35
111.Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 34           34
 Křenek Jakub 1999 132058 TJ Valašské Meziříčí   9 2   15 8 34
 Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 25 7 2       34
 Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 6   9 16   3 34
 Krejčíř Dominik 1996 103032 Kanoe Klub Spoj Brno 13   2 19     34
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 28 6         34
117.Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 10 10   13     33
 Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 15 7   10   1 33
 Ostrbenk Vid 2001 000000 KKK Catez, SLO 2 2 29       33
 Látal Filip 2001 119086 UP Olomouc 12   6 15     33
 Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 4 7     17 5 33
 Korbelář David 1999 039006 TJ Loko Plzeň 8   25       33
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 4 29         33
 Šrámek Michal 1982 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5 10 4   4 10 33
125.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 9     23     32
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 4 4     18 6 32
 Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 23 7   1 1   32
 Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 1 29   1 1   32
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   15 17       32
130.Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 19     12     31
 Raška Tomáš 2001 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 28   3       31
 Klein Pavel 2001 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 12 4   15     31
 Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha   16 1   9 5 31
 Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   7     23 1 31
135.Vejvoda Vojtěch 1999 017042 KK Rakovník 19   11       30
 Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 28     2     30
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 12     18     30
 Šmejkalová Šárka 1984 023117 SK VS Č. Budějovice 21 8 1       30
 Lhota Zbyšek 1984 070003 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 26 1 3       30
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 15 14   1     30
141.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 24 5         29
 Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 23 2 4       29
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 16   4 9     29
 Dvořáková Dominika 2002 001115 Bohemians Praha 22     7     29
 Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 14 6 2 2 5   29
 Krč Ladislav 1999 012016 DUKLA Brandýs 18     11     29
 Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 12   17       29
 Andrlová Hana 1989 033016 VS Blovice 13     16     29
149.Čajková Kristýna 2002 133048 SK Veselí nad Moravou 13     15     28
 Mráka Tomáš 2001 119153 UP Olomouc 13   1 14     28
 Kolářová Marika 2000 119081 UP Olomouc 15 2   11     28
 Souček Marek 1999 045017 KVS Hradec Králové 15 13         28
 Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 16   2 10     28
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   7     18 3 28
 Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 20 1   6 1   28
 Cepek Matěj 1998 023035 SK VS Č. Budějovice   23 2   3   28
 Mašínová Marie 1997 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       17 11   28
 Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 14 14         28
 Kubů Petr 1976 119011 UP Olomouc 6 2 3 17     28
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 11   2 15     28
 Vaněk Martin 1971 030049 VS Tábor 24     4     28
162.Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 27           27
 Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 26   1       27
 Tůmová Natálie 2002 133068 SK Veselí nad Moravou 15   2 10     27
 Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 13     13   1 27
 Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 25     2     27
 Dvořáková Eliška 2001 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 24 3         27
 Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 20 4   3     27
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 10 12   5     27
 Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel   3 3   18 3 27
 Franek Jakub 1995 132051 TJ Valašské Meziříčí   9 18       27
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 13 11 3       27
173.Víznerová Daniela 2003 047018 TJ DNT VS Kadaň 23 2   1     26
 Eliáš Ondřej 2000 009012 Univerzitní sportovní klub Praha 21   5       26
 Blažková Tereza 2000 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 26           26
 Pešek Tibor 2000 133065 SK Veselí nad Moravou 11     15     26
 Wallisch Vít 1999 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 24   2       26
 Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel   4 1   20 1 26
 Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc   19     7   26
 Novák Jiří 1997 103031 Kanoe Klub Spoj Brno 13   1 12     26
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor 2 17     7   26
 Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 7 19         26
 Krejčová Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 24 2         26
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   24 2       26
 Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 12 8 6       26
186.Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 Otava Strakonice 19 3   3     25
 Kirchner David 2002 001114 Bohemians Praha 16     9     25
 Pajmová Sandra 2002 047009 TJ DNT VS Kadaň 20 4   1     25
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 17 8         25
 Snopek Vladimír 2001 112009 VK Kroměříž 17     8     25
 Nesnídal Radek 2000 052027 TJ Loko Žatec 25           25
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 25           25
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 23 2         25
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 22 3         25
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója   23 2       25
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 16     9     25
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   14 10   1   25
198.Přikrylová Ema 2003 125043 VSK Rájec-Jestřebí 2 20 2       24
 Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 12 1   11     24
 Kadlec Filip 2003 009126 Univerzitní sportovní klub Praha 21   3       24
 Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 18 2 4       24
 Weisl Martin 2002 009104 Univerzitní sportovní klub Praha 11 11 2       24
 Crhonek Jan 2002 135014 Vodní sporty Zábřeh 5   18 1     24
 Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10     14     24
 Milyan David 2001 052003 TJ Loko Žatec 22     2     24
 Plachý Vojtěch 2001 112045 VK Kroměříž 13     11     24
 Koláček Petr 2001 012070 DUKLA Brandýs 12 6 5 1     24
 Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 6     18     24
 Klišč Zdeněk 1999 061017 SK Třebechovice 16     8     24
 Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 21 2   1     24
 Špalek Vojtěch 1996 010100 SK VS Karbo Benátky 24           24
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   4 4   15 1 24
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 20     4     24
 Sahula Martin 1968 010104 SK VS Karbo Benátky 24           24
215.Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 14 9         23
 Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 23           23
 Hylmarová Anna 2001 010007 SK VS Karbo Benátky 23           23
 Hrušková Klára 2001 121026 KK Opava 18 2 3       23
 Majer Kryštof 2001 009121 Univerzitní sportovní klub Praha 19 2 2       23
 Štercl Vít 1999 012056 DUKLA Brandýs 19 1 2 1     23
 Báčová Michaela 1998 011023 KK Brandýs nad Labem 23           23
 Kraus Filip 1997 038017 TJ ČSAD Plzeň 21 2         23
 Štěpán Bronislav 1996 010028 SK VS Karbo Benátky 23           23
 Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc   4     19   23
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice   21     2   23
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 4 4 2 3 10   23
227.Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 16 2 2 2     22
 Veverka Lukáš 2002 010008 SK VS Karbo Benátky 22           22
 Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 12 9 1       22
 Motyčková Sára 2001 133067 SK Veselí nad Moravou 12     10     22
 Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 2 5     11 4 22
 Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel 6     16     22
 Beran Václav 2000 009058 Univerzitní sportovní klub Praha 22           22
 Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn   22         22
 Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel 6     16     22
 Papula Martin 1999 116078 TJ Vodní Sporty Litovel 3     19     22
 Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha 1 15   4 1 1 22
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 2 16 4       22
 Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 20   2       22
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9 2 11       22
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 2 2 2   13 3 22
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 22           22
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice   2   1 15 4 22
244.Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 7   14       21
 Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 17   4       21
 Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 21           21
 Krejčí Jakub 2002 012054 DUKLA Brandýs 21           21
 Surma Tadeáš 2001 129026 TJ Šumperk z.s. 13   4 4     21
 Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9     12     21
 Bláha Petr 2000 039077 TJ Loko Plzeň 17   4       21
 Houška Jan 1999 043028 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 19   1     1 21
 Bayerová Barbora 1998 132034 TJ Valašské Meziříčí 3 3   10 5   21
 Pšeničková Jana 1998 017023 KK Rakovník 19   2       21
 Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc 3     18     21
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 18 3         21
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 16   5       21
 Vlčnovský Vilém 1994 023149 SK VS Č. Budějovice   20 1       21
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 19 2         21
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   21         21
 Ježek Stanislav 1976 009035 Univerzitní sportovní klub Praha   21         21
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 8 2 4 4   3 21
 Příhoda Tomáš 1970 099016 USK Praha - Happy Life 21           21
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 8     13     21
264.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 20           20
 Rezek Tomáš 2001 023162 SK VS Č. Budějovice 20           20
 Kyzlíková Monika 2001 049025 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 18     2     20
 Manová Štěpánka 1999 024052 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 11     9     20
 Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   7 2   5 6 20
 Daněk Dominik 1998 129015 TJ Šumperk z.s.   14     6   20
 Pospíchalová Simona 1997 047016 TJ DNT VS Kadaň 18   2       20
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 20           20
 Bargel Radek 1996 128001 Vodní sporty Desná 10   2 8     20
 Olejník Jan 1996 133059 SK Veselí nad Moravou 1     17   2 20
 Kohoutková Pavlína 1995 128011 Vodní sporty Desná 10 2   8     20
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec         10 10 20
 Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs 2 18         20
 Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 12 8         20
 Chod David 1982 033014 VS Blovice 2 14   3 1   20
 Svítil Vladan 1974 185006 KK Postřelmov   2 18       20
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8     12     20
 Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   12 8       20
282.Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 19           19
 Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 16 2 1       19
 Řezník Vít 2001 129017 TJ Šumperk z.s. 15     4     19
 Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 18   1       19
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 19           19
 Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 16     3     19
 Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 12   1 6     19
 Hřebíček Jakub 1999 011012 KK Brandýs nad Labem 14   5       19
 Kytka Tomáš 1999 043023 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 17         2 19
 Řáha Oldřich 1998 052005 TJ Loko Žatec 19           19
 Kuča Jakub 1998 116062 TJ Vodní Sporty Litovel   3     16   19
 Sahula Vojtěch 1997 010101 SK VS Karbo Benátky 19           19
 Jelínek Filip 1996 001016 Bohemians Praha       5   14 19
 Fryšová Petra 1993 009075 Univerzitní sportovní klub Praha 2 17         19
 Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto   2     17   19
 Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 17 2         19
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí   17     2   19
 Zýková Barbora 1990 014038 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 19           19
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 12     7     19
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 8     11     19
 Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 7     12     19
 Dodal Jan 1953 001008 Bohemians Praha 15     4     19
304.Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 18           18
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 13   5       18
 Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 18           18
 Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 17     1     18
 Hanuš Jiří 2002 061041 SK Třebechovice 2   16       18
 Doležalová Viktorie 2001 010110 SK VS Karbo Benátky 2   16       18
 Šanda Petr 2000 019022 BS Vlašim 18           18
 Ludwig Hubert 1999 119155 UP Olomouc 10   2 6     18
 Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc 16 2         18
 Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 10   2 4   2 18
 Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 2     12 4   18
 Šodek Petr 1998 009163 Univerzitní sportovní klub Praha 18           18
 Balarin Lukáš 1998 121055 KK Opava 18           18
 Šupolík Pavel 1997 014014 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 17     1     18
 Maikranz Alexandr 1997 012042 DUKLA Brandýs 18           18
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 16   2       18
 Foltysová Denisa 1993 012026 DUKLA Brandýs 10 6 2       18
 Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 14   4       18
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice         14 4 18
 Žandová Věra 1990 135035 Vodní sporty Zábřeh 14 2 2       18
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 18           18
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         10 8 18
 Hradílek Václav 1982 009014 Univerzitní sportovní klub Praha   9 9       18
 Koshelev Sergey 1960 042040 Klub vodních sportů Sušice z.s. 18           18
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   14 4       18
329.Střechová Ela 2005 108041 VS Dolní Kounice 3   14       17
 Vybíral Ondřej 2001 119163 UP Olomouc 9     8     17
 Chabiča Pavel 2001 133035 SK Veselí nad Moravou 7     10     17
 Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 3   3 1   10 17
 Koudelková Anna 2000 011034 KK Brandýs nad Labem 14 3         17
 Sušeň Daniel 1999 116083 TJ Vodní Sporty Litovel   2     15   17
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 17           17
 Vyhnálek Jan 1996 064037 SKK Vysoké Mýto       17     17
 Červenka Ondřej 1996 034043 TJ SK Hubertus KV 17           17
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 15     2     17
 Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   17         17
 Zajíc Ondřej 1990 049047 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 17           17
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 8 9         17
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice   16 1       17
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 17           17
 Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník 1 2 14       17
 Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   17         17
 Grossmann Zdeněk 1939 024005 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9     8     17
348.Zach Radovan 2005 011055 KK Brandýs nad Labem 2   14       16
 Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 16           16
 Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 15   1       16
 Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 5   3 1   7 16
 Rejman Petr 2001 045016 KVS Hradec Králové 8 8         16
 Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí 2 12     2   16
 Pechman Štěpán 1999 049048 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 16           16
 Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs   2 14       16
 Osifová Hana 1997 122003 Mittal Ostrava 16           16
 Cubrová Markéta 1997 038015 TJ ČSAD Plzeň 12   4       16
 Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava   16         16
 Petříček Vojtěch 1994 052072 TJ Loko Žatec 16           16
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         12 4 16
 Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 16           16
 Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno         4 12 16
 Malach Tobiáš 1989 105019 TJ Tesla Brno         10 6 16
 Břečka Tomáš 1988 133003 SK Veselí nad Moravou 6     10     16
 Kuna Alois 1988 023060 SK VS Č. Budějovice   16         16
 Buchtel Michal 1986 009053 Univerzitní sportovní klub Praha 15 1         16
 Malý Vojtěch 1986 009098 Univerzitní sportovní klub Praha   14 2       16
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 4 4 2 4   2 16
 Polívka Radek 1980 055020 Sk VS Slávia Hradec Králové 6     10     16
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 2   14       16
 Mašek Jan 1978 009033 Univerzitní sportovní klub Praha   13 3       16
 Kulhánek Jan 1978 046012 Delfín Jablonec 11   5       16
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 16           16
 Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc 2     14     16
 Pazourek Jan 1973 076003 TJ Jiskra Bechyně 3     11   2 16
 Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   16         16
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14 2         16
 Křišťan Martin 1964 063020 SK Týniště nad Orlicí 2 2   4 8   16
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   16         16
380.Šiška Ondřej 2004 112018 VK Kroměříž 15           15
 Houšková Kateřina 2003 043014 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 14     1     15
 Rance Sebastián 2002 119087 UP Olomouc 8     7     15
 Zubalík Martin 2002 133010 SK Veselí nad Moravou 12     3     15
 Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 5     7 3   15
 Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí 5     6   4 15
 Bareš Antonín 1998 050003 SK Štětí 11 2   2     15
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 15           15
 Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 15           15
 Matula Roman 1996 049062 Klub Kanoistika Roudnice n.L.   15         15
 Štětka Matěj 1996 023115 SK VS Č. Budějovice 15           15
 Mrůzek Jakub 1995 121073 KK Opava   15         15
 Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel       14 1   15
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 15           15
 Bahenský Matouš 1994 121010 KK Opava 15           15
 Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 12 3         15
 Kabrhel Václav 1983 119060 UP Olomouc 15           15
 Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 13     2     15
 Jiras Marek 1976 009095 Univerzitní sportovní klub Praha   4 11       15
 Šrámek Jiří 1966 036026 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4 9 2       15
 Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel         5 10 15
 Habich Bohumil 1961 030002 VS Tábor     15       15
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   15         15
 Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou   6     9   15
404.Vymětal Tadeáš 2003 119088 UP Olomouc 8     6     14
 Stanovský Vojtěch 2002 023042 SK VS Č. Budějovice 14           14
 Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 13     1     14
 Zvolánek Filip 1999 076014 TJ Jiskra Bechyně 8     6     14
 Vybulka Jakub 1998 014037 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 13   1       14
 Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel         9 5 14
 Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s.       14     14
 Havlena Jan 1997 011014 KK Brandýs nad Labem 13     1     14
 Stefan Tomáš 1995 001129 Bohemians Praha       14     14
 Binčík Petr 1994 012059 DUKLA Brandýs 14           14
 Hrivíková Eva 1993 808179 USK Praha 14           14
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs 7 7         14
 Pešek Michal 1992 014029 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   14         14
 Hála Richard 1992 119150 UP Olomouc       10   4 14
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4   10       14
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   12 2       14
 Kubričan Lukáš 1984 012028 DUKLA Brandýs 14           14
 Bílý Petr 1981 009006 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice         12 2 14
 Prchlík Jiří 1978 078005 Lužnice Tábor   14         14
 Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   14         14
 Buchnar Vladimír 1976 008005 SK Žižkov   14         14
 Žatecký Jiří 1969 082008 KVS Písek 14           14
 Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 4 2   8     14
 Jandáš Roman 1965 047048 TJ DNT VS Kadaň   14         14
429.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 13           13
 Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 13           13
 Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 13           13
 Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 13           13
 Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 13           13
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 13           13
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 13           13
 Horal Vojtěch 2002 046079 Delfín Jablonec 13           13
 Jakl Vincent 2001 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 13           13
 Koudelková Eliška 2001 011033 KK Brandýs nad Labem 13           13
 Bauerová Markéta 2001 024058 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8     5     13
 Vavera Jan 2000 043013 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 11 2         13
 Fialová Veronika 1998 119070 UP Olomouc 7 3   3     13
 Mačkalová Haidi 1998 024051 SK Vltava Č. Krumlov 6     7     13
 Zieris Matyáš 1995 001103 Bohemians Praha 2     11     13
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha     13       13
 Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice       7 6   13
 Žák Jiří 1986 121040 KK Opava 13           13
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10 3         13
 Veselý Petr 1976 108045 VS Dolní Kounice   8     5   13
 Taišl Filip 1976 042020 Klub vodních sportů Sušice z.s. 11     2     13
 Grossmann Petr 1974 039047 TJ Loko Plzeň 8     5     13
 Krejčí Karel 1972 023053 SK VS Č. Budějovice   13         13
 Šesták Karel 1971 071126 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 6 2 4 1     13
 Kratochvíl Petr 1971 119040 UP Olomouc 3     10     13
 Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno 9     4     13
 Keller Miloslav 1962 030009 VS Tábor   13         13
458.Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 12           12
 Souček Tomáš 2003 119012 UP Olomouc 7     5     12
 Juda Mikuláš 2003 010109 SK VS Karbo Benátky 2   10       12
 Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 2     7 3   12
 Kliščová Barbora 2002 061042 SK Třebechovice 2   10       12
 Čepelák František 2002 024066 SK Vltava Č. Krumlov 5     6   1 12
 Krejčířová Lucie 2000 103029 Kanoe Klub Spoj Brno 7     5     12
 Součková Karolína 1999 119096 UP Olomouc 7     5     12
 Frišman Marek 1997 055003 Sk VS Slávia Hradec Králové 6     6     12
 Koudelka Václav 1997 017043 KK Rakovník 12           12
 Haislar Ondřej 1996 135043 Vodní sporty Zábřeh 9   1 2     12
 Behuň Tomáš 1996 119049 UP Olomouc 2     10     12
 Peterka Adam 1996 017027 KK Rakovník 8   4       12
 Švub Jakub 1996 128028 Vodní sporty Desná 7   1 4     12
 Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Pexa Jakub 1994 009037 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Fleisigová Alžběta 1990 065021 TJ Permon Roztoky 6   6       12
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec   2 10       12
 Ornst Zdeněk 1990 012036 DUKLA Brandýs 12           12
 Rak Tomáš 1989 012029 DUKLA Brandýs   12         12
 Vondra Jan 1988 012037 DUKLA Brandýs 12           12
 Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc       12     12
 Pokorný Ondřej 1987 023086 SK VS Č. Budějovice 10   2       12
 Švadlena Martin 1987 024003 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         10 2 12
 Jáně Michal 1986 012039 DUKLA Brandýs   12         12
 Saiko Tomáš 1986 024040 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   4 5   1 2 12
 Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 12           12
 Kubričan Pavel 1983 009010 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Bureš Jan 1978 042062 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6     6     12
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   10 2       12
 Lásko Jan 1977 053002 TJ Dvůr Králové 10 2         12
 Lepík Filip 1976 034017 TJ SK Hubertus KV 12           12
 Rašner Karel 1976 185011 KK Postřelmov   2     5 5 12
 Tesař Robert 1972 023110 SK VS Č. Budějovice 12           12
 Lhota David 1971 099001 USK Praha - Happy Life 12           12
 Mornštejn Roman 1969 001128 Bohemians Praha         7 5 12
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov   12         12
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov 2 8 2       12
 Schreiber Zbyněk 1963 128030 Vodní sporty Desná   10 2       12
 Bednárek Čestmír 1961 128002 Vodní sporty Desná 10   2       12
 Veselý Josef 1950 036020 Kanoistický klub Klatovy z.s.     12       12
499.Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 11           11
 Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 11           11
 Gábrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 11           11
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11           11
 Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 9     2     11
 Šumbera Václav 1997 129027 TJ Šumperk z.s. 10     1     11
 Škranc Antonín 1996 077008 Kotva Bráník 5 6         11
 Brožová Tereza 1996 121047 KK Opava       11     11
 Kořínek Filip 1995 009028 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Ligurská Blanka 1994 112049 VK Kroměříž 3     8     11
 Kašpar Jonáš 1991 012024 DUKLA Brandýs     11       11
 Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 1     10     11
 Loučka Marek 1982 112012 VK Kroměříž 4     7     11
 Pivoňka Zdeněk 1982 066006 Vodácký oddíl Horšovský Týn   9 2       11
 Slovák Tomáš 1979 119079 UP Olomouc       11     11
 Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs       11     11
 Švehla Zdeněk 1976 024023 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7 2 2       11
 Mašková Alena 1976 009025 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Uhlík František 1975 076007 TJ Jiskra Bechyně 2     9     11
 Větrovský Jiří 1966 095002 Sport Zbraslav   10 1       11
 Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 3     5 3   11
 Horal Martin 1957 046050 Delfín Jablonec   8 3       11
 Polívka Karel 1945 055021 Sk VS Slávia Hradec Králové 11           11
522.Klíma Martin 2005 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10           10
 Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 10           10
 Pecháčková Julie 2003 132035 TJ Valašské Meziříčí 7     3     10
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice 10           10
 BURAN Ilja 2003 000000 Bratislava 6     4     10
 Honzíková Lucie 2003 027013 Otava Strakonice 8     2     10
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 10           10
 Tesař Vojtěch 2002 023077 SK VS Č. Budějovice 10           10
 ĎURECOVÁ Kristína 2002 000000 Bratislava 6     4     10
 Loník Matěj 2001 119021 UP Olomouc 3     7     10
 Strasserová Bára 2001 052011 TJ Loko Žatec 10           10
 Fuchs Jakub 1999 046017 Delfín Jablonec 5   5       10
 Karlovský Marek 1997 045008 KVS Hradec Králové 4 4 2       10
 Grunwald Paul 1996 000000 BÖllberger SV Halle 5   5       10
 Kozorog Alja 1996 000000 KK Soške Elektrarne 5 5         10
 Valíková Barbora 1994 012063 DUKLA Brandýs 10           10
 Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha         9 1 10
 Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň       8 2   10
 Klementová Sylvie 1994 052082 TJ Loko Žatec 10           10
 Strnad Jaroslav 1993 009083 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Sováková Lenka 1993 119169 UP Olomouc       10     10
 Kristek Aleš 1992 132052 TJ Valašské Meziříčí         8 2 10
 Novák Ondřej 1992 112048 VK Kroměříž       10     10
 Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs   1 9       10
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 DUKLA Brandýs 10           10
 Ornstová Eva 1989 012045 DUKLA Brandýs 10           10
 Jacoš Pavel 1988 035023 TJ Slavia K. Vary 10           10
 Kubát Jiří 1988 035024 TJ Slavia K. Vary 10           10
 Taišlová Martina 1986 042023 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10           10
 Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         4 6 10
 Gebas Vítězslav 1984 009032 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Lepíková Markéta 1979 034007 TJ SK Hubertus KV 10           10
 Tůma Jan 1979 133024 SK Veselí nad Moravou       10     10
 Haucková Ilona 1978 045036 KVS Hradec Králové 10           10
 Rašek Michal 1977 012030 DUKLA Brandýs   10         10
 Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice   2     8   10
 Borská Alena 1976 001067 Bohemians Praha 6     4     10
 Brebta Vladimír 1972 046002 Delfín Jablonec 6   4       10
 Knebel Robert 1971 119035 UP Olomouc       10     10
 Svoboda Zdeněk 1970 115001 VS Lipník nad Bečvou 10           10
 Říhová Magda 1970 009097 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Zemanová Jana 1969 009004 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Ligurský Ivo 1968 112019 VK Kroměříž 8     2     10
 Sadilová Marcela 1967 012021 DUKLA Brandýs 10           10
 Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno   1     7 2 10
 Buriánek Karel 1965 059002 TJ Semily   10         10
 Kohoutek Jaroslav 1963 128010 Vodní sporty Desná   8 2       10
 Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 10           10
 Heger Miroslav 1955 017038 KK Rakovník 10           10
 Lepík Vlastimil 1950 034018 TJ SK Hubertus KV 10           10
573.Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 9           9
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 8     1     9
 Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 6   2 1     9
 Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí   2   6 1   9
 Kozárková Hana 2000 112056 VK Kroměříž 7     2     9
 Sofron Tomáš 1999 038011 TJ ČSAD Plzeň 9           9
 Klampfl Tomáš 1999 024054 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     5     9
 Hollick Jade 1998 000000 British Canoeing, GBR 4 5         9
 Loos Sören 1997 000000 KC Hilden, GER   4 5       9
 HENRY MARGAUX 1997 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA 5 4         9
 Beste Florian 1996 000000 KC Hilden, GER   4 5       9
 Sofron Daniel 1995 038003 TJ ČSAD Plzeň 9           9
 Dundová Iva 1995 024060 SK Vltava Č. Krumlov z.s.     1 8     9
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 7 2         9
 Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 5     4     9
 Ligurský Ivo 1990 112046 VK Kroměříž 4     5     9
 Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Ponížilová Miroslava 1988 010106 SK VS Karbo Benátky 9           9
 Bukna Lukáš 1987 116053 TJ Vodní Sporty Litovel         8 1 9
 Hájek Michal 1986 118031 VK Tzunami Ostrava 9           9
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 9           9
 Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       9     9
 Pajmová Jana 1984 047003 TJ DNT VS Kadaň 9           9
 Chod Ondřej 1984 033026 VS Blovice 6       3   9
 Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek   9         9
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9           9
 Přinda Lukáš 1980 009045 Univerzitní sportovní klub Praha   9         9
 Volf Jaroslav 1979 011039 KK Brandýs nad Labem 5 4         9
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   9         9
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha   4 4     1 9
 Válek Michal 1974 030022 VS Tábor   5     4   9
 Troch Petr 1971 053021 TJ Dvůr Králové 5     4     9
 Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 2   5   1 1 9
 Lacina Richard 1967 059022 TJ Semily   6     3   9
 Novák Jindřich 1964 014021 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9           9
 Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno   3     2 4 9
 Boch Pavel 1951 059006 TJ Semily 8   1       9
 Zýka Petr 1951 038022 TJ ČSAD Plzeň 8     1     9
611.Saip Ondřej 2006 001073 Bohemians Praha 8           8
 Beran Vojtěch 2005 009135 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Pavelková Markéta 2005 010107 SK VS Karbo Benátky 8           8
 Turner Karel 2004 042017 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8           8
 Jakl Jáchym 2004 009124 USK Praha 8           8
 Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 8           8
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8           8
 Novák Matěj 2003 121017 KK Opava 8           8
 Nováková Denisa 2003 014044 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Šereda Filip 2003 009128 USK Praha 8           8
 BURŠÍK Matej 2003 000000 Bratislava 4     4     8
 Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Novák Michal 2003 014033 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 MALATSCHEK Matej 2002 000000 Bratislava 4     4     8
 Zeman Matěj 2002 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Linhart Matyáš 2002 057034 TJ Syntesia Pardubice 4     4     8
 Střecha Jan 2001 108042 VS Dolní Kounice 5     3     8
 Šmoldas František 2000 135033 Vodní sporty Zábřeh 7     1     8
 Kašpar Čeněk 2000 008041 SK Žižkov 4 4         8
 KOZYREVA Anastasia 1998 000000 KRASNOJARSK 3 5         8
 Kuneš David 1998 066010 Vodácký oddíl Horšovský Týn 8           8
 Buriánková Anežka 1994 059011 TJ Semily 8           8
 Báča Jakub 1994 011019 KK Brandýs nad Labem 6     2     8
 Šrámek Jonatan 1994 119054 UP Olomouc       8     8
 Křišťanová Michaela 1994 063018 SK Týniště nad Orlicí       8     8
 Pavlík Radek 1992 108033 VS Dolní Kounice         8   8
 Dupal Jiří 1991 119147 UP Olomouc 8           8
 Veselá Jitka 1991 036022 Kanoistický klub Klatovy z.s. 8           8
 Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 4     4     8
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 7 1         8
 Vadlejch Jan 1989 023027 SK VS Č. Budějovice   6 2       8
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs   8         8
 Stránský Lukáš 1987 023097 SK VS Č. Budějovice 8           8
 Peška Libor 1987 024039 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         6 2 8
 Polívka Jan 1986 033005 VS Blovice 4     4     8
 Pořádek Milan 1986 023087 SK VS Č. Budějovice   6 2       8
 Koplík Tomáš 1986 009160 Univerzitní sportovní klub Praha     8       8
 Zdráhal Jan 1985 012043 DUKLA Brandýs     8       8
 Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice         5 3 8
 Winter Jan 1982 046040 Delfín Jablonec 6   2       8
 Pešta Jan 1981 078014 Lužnice Tábor   4 4       8
 Blahník Miroslav 1980 035014 TJ Slavia K. Vary 4 4         8
 Háková Jitka 1980 001005 Bohemians Praha 1     7     8
 Hron Robin 1979 014023 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Krejčí Hynek 1978 065026 TJ Permon Roztoky 8           8
 Horák David 1976 091008 Klub Larse Heletága 8           8
 Rubín Daniel 1975 012032 DUKLA Brandýs 8           8
 Pražák Radek 1972 078012 Lužnice Tábor 8           8
 Táborský Pavel 1972 066004 Vodácký oddíl Horšovský Týn   8         8
 Střecha Martin 1972 108035 VS Dolní Kounice 6     2     8
 Šerý Michal 1971 088003 C.K. Rožátov   8         8
 Piskáček Pavel 1970 050017 SK Štětí 4 4         8
 Pohanka Jiří 1969 036018 Kanoistický klub Klatovy z.s. 8           8
 Hilgertová Štěpána 1968 012008 DUKLA Brandýs 8           8
 Mulač Oldřich 1961 034020 TJ SK Hubertus KV   6 2       8
 Měchura Jiří 1954 061019 SK Třebechovice 6     2     8
 Pártl Mirek 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8           8
668.Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 7           7
 Endrych Matouš 2003 060057 Loko Trutnov       7     7
 Hrňák Vojtěch 2002 014068 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 7           7
 Kanaloš Petr 2000 039008 TJ Loko Plzeň 7           7
 Vavrla Adam 2000 121063 KK Opava 4   3       7
 KONDRATENKO Xeniya 1999 000000 KAZ 3 4         7
 Fagerlund Amanda 1998 000000 Sweden, SWE 4 3         7
 Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs   2 5       7
 Klaban Martin 1997 121109 KK Opava 7           7
 TESTEN Niko 1997 000000 kkse slovenia, SLO 5   2       7
 Junek Matyáš 1997 064001 SKK Vysoké Mýto       2   5 7
 DEREVYANKO Natalia 1996 000000 SURGUT 4 3         7
 Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí   7         7
 Kratochvíl Daniel 1994 038006 TJ ČSAD Plzeň 7           7
 Kozohorský Vojtěch 1991 065022 TJ Permon Roztoky 4 1 2       7
 Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník 4   3       7
 Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Klein Pavel 1976 093027 RK Týn       7     7
 Vacková Michala 1975 053015 TJ Dvůr Králové 2     5     7
 Vrbata Jaroslav 1975 057084 TJ Syntesia Pardubice 2     5     7
 Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor         7   7
 Milyán Daniel 1971 052012 TJ Loko Žatec 7           7
 Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 6     1     7
 Zummer Dušan 1970 062015 TJ Turnov 7           7
 Škranc Jiří 1965 077007 Kotva Bráník 1 6         7
 Benhák Jiří 1956 046031 Delfín Jablonec 2 1 4       7
 Winter Eduard 1956 046026 Delfín Jablonec 7           7
 Procházka Miloš 1954 034036 TJ SK Hubertus KV 7           7
696.Horalová Josefína 2005 066023 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6           6
 Větrovský Tomáš 2005 095003 Sport Zbraslav 6           6
 Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6           6
 Honzíková Eva 2005 027008 Otava Strakonice 6           6
 Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav       6     6
 Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav       6     6
 Daňková Veronika 2003 129004 TJ Šumperk z.s. 6           6
 ČERVENKA Fedor 2002 000000 Bratislava 4     2     6
 ĎURECOVÁ Mahuliena 2002 000000 Bratislava 4     2     6
 Šmoldasová Zuzana 2002 116079 TJ Vodní Sporty Litovel 3     3     6
 Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 6           6
 Nováková Veronika 2001 121028 KK Opava 6           6
 Lhoták Jáchym 2001 039011 TJ Loko Plzeň 6           6
 Šprdlíková Kateřina 2001 042011 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 3         6
 Stanovská Soňa 2000 842035 TJ KVS Sušice 2 4         6
 QUEMENEUR Malo 1998 000000 FRA 4   2       6
 GOROMLEV Danil 1998 000000 KRASNOJARSK 3   3       6
 Koudelková Veronika 1998 024020 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     2     6
 Kaminská Barbora 1998 132044 TJ Valašské Meziříčí       6     6
 Daille Viviana 1998 000000 FRA 6           6
 MESSEMER Dennis 1997 000000 Team RLP 3 3         6
 JAKOBI Milos 1997 000000 Team RLP 3   3       6
 Pospíšil Adrian 1995 060019 Loko Trutnov   6         6
 Střecha Petr 1994 108003 VS Dolní Kounice 2     4     6
 Zástěrová Pavlína 1993 012012 DUKLA Brandýs 6           6
 Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   6         6
 Tykal Jiří 1992 048073 TJ Ohře Klášterec       6     6
 Musil Filip 1992 024025 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         6   6
 BAĎURA Jerguš 1991 000000 SVK   3 3       6
 Bříza Václav 1990 036023 Kanoistický klub Klatovy z.s.           6 6
 Polesná Jitka 1990 039058 TJ Loko Plzeň 2     4     6
 Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Vozka Aleš 1989 042029 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Šedivá Kateřina 1989 043021 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4     2     6
 Fleisig Daniel 1988 065065 TJ Permon Roztoky 6           6
 Forejtová Andrea 1988 024007 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6           6
 Dolista Jan 1987 014005 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Martinů Lukáš 1987 030050 VS Tábor   6         6
 Říha Zdeněk 1987 061023 SK Třebechovice 2     4     6
 Hrádek Petr 1987 080006 TJ Sokol Písek 2 4         6
 Hradilek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 2 2 2       6
 Pokorná Iva 1985 023084 SK VS Č. Budějovice 6           6
 Kraml Jan 1984 027007 Otava Strakonice 6           6
 David Ondřej 1984 045009 KVS Hradec Králové   6         6
 Prchlík Michal 1981 078006 Lužnice Tábor 6           6
 Rašner Martin 1980 129025 TJ Šumperk z.s.   6         6
 Winter Tomáš 1979 046034 Delfín Jablonec 6           6
 Přibylová Karolina 1978 034016 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Nováček Michal 1977 034025 TJ SK Hubertus KV   6         6
 Dunovský Tomáš 1976 027009 Otava Strakonice 6           6
 Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         6   6
 Pazourek Pavel 1976 076004 TJ Jiskra Bechyně 2     4     6
 Jančar Filip 1976 077018 Kotva Bráník 6           6
 Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 2     4     6
 Stejskal Ondřej 1975 011001 KK Brandýs nad Labem 4   2       6
 Pavelková Irena 1974 009059 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Jára Leoš 1974 017041 KK Rakovník 6           6
 Bohatý Karel 1974 061002 SK Třebechovice 2 2     2   6
 Foltín Marek 1973 011010 KK Brandýs nad Labem 5 1         6
 Veniger Jiří 1973 064023 SKK Vysoké Mýto 2     4     6
 Šrogl Michal 1972 097006 Raft klub Trója   6         6
 Lerch David 1972 048025 TJ Ohře Klášterec   6         6
 Marek Pavel 1972 061037 SK Třebechovice 6           6
 Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec         3 3 6
 Abraham Tomáš 1969 010003 SK VS Karbo Benátky 6           6
 Koudelková Petra 1969 024046 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       6     6
 Červenka Jaroslav 1964 034003 TJ SK Hubertus KV   4 2       6
 Maceček Dušan 1962 034019 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Vondra Václav 1957 027020 Otava Strakonice 6           6
 Moláček Petr 1956 030013 VS Tábor         6   6
768.Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5           5
 Dobešová Eva 2004 108054 VS Dolní Kounice 5           5
 Pollertová Ema 2003 009008 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava 5           5
 Špryňar Jakub 2002 063060 SK Týniště nad Orlicí 4     1     5
 Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 5           5
 Kalina Vojtěch 2001 019026 BS Vlašim 5           5
 Zeman Jakub 2000 014032 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5           5
 Marek Aleš 1999 023072 SK VS Č. Budějovice 5           5
 STAHL Lukas 1999 000000 GER 5           5
 Lacinová Karolína 1999 059023 TJ Semily 2     3     5
 TUCHSCHERER Lennard 1999 000000 Kanuverein Zeitz   5         5
 Stanovský Samuel 1998 842018 TJ KVS Sušice 5           5
 Strauß Thomas 1998 000000 AKV, GER 2 3         5
 MACEKOVÁ Simona 1998 000000 TSM Žilina 3 2         5
 JEKLIN Jakob 1998 000000 kkse slovenia, SLO   5         5
 Allin Zachary 1998 000000 British Canoeing, GBR 5           5
 TERIN Artem 1998 000000 KRASNOJARSK   2 3       5
 MACÚŠ Richard 1997 000000 TSM Žilina 5           5
 STANOVSKÝ Jakub 1997 000000 0 5           5
 Lucie Prioux 1997 000000 CK Uzerche, FRA 2 3         5
 Kulikov Alexander 1997 000000 Kzaxtan, KAZ   5         5
 WEBER Alexander 1997 000000 Leipziger Kanuclub   3 2       5
 PRIGENT CAMILLE 1997 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA 3 2         5
 LE PONCIN 1996 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA     5       5
 GAIGEOT Léa 1996 000000 CK LAGNY, FRA 5           5
 OULHEN POL 1996 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA 5           5
 OULHEN CORENTIN 1996 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA   5         5
 Prüherová Alžběta 1996 023153 SK VS Č. Budějovice 3 2         5
 STANOVSKÝ Martin 1996 000000 0 5           5
 OTTEN Maartje 1996 000000 NED 5           5
 GAIGEOT Claire 1996 000000 CK LAGNY, FRA 5           5
 Hejhal Luděk 1996 064039 SKK Vysoké Mýto         4 1 5
 TRUMMER Timo 1996 000000 BSV Halle   5         5
 Klimuškin Šimon 1995 077014 Kotva Bráník 3   2       5
 Šťastný Filip 1994 057020 TJ Syntesia Pardubice   2     3   5
 Jordánová Pavlína 1992 103064 Kanoe Klub Spoj Brno 5           5
 GAJARSKY Patrik 1991 000000 SVK   5         5
 Řezáč Jan 1989 119120 UP Olomouc 5           5
 Tunková Kristýna 1988 046043 Delfín Jablonec 5           5
 Beneš Jindřich 1985 042001 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5           5
 Lásko Eva 1984 053006 TJ Dvůr Králové 3 2         5
 Kodada Miroslav 1982 060059 Loko Trutnov 5           5
 Damborský Libor 1982 112005 VK Kroměříž 2     3     5
 Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov 2 2 1       5
 Novák Václav 1979 061032 SK Třebechovice 5           5
 Kotrba Tomáš 1977 078003 Lužnice Tábor 5           5
 Smetánka Radek 1976 034022 TJ SK Hubertus KV   5         5
 Černá Iva 1974 060045 Loko Trutnov 5           5
 Milyan Dušan 1973 052014 TJ Loko Žatec   5         5
 Hojda Ladislav 1973 066002 Vodácký oddíl Horšovský Týn   5         5
 Šamánek Pavel 1972 103038 Kanoe Klub Spoj Brno 1 2   2     5
 Polívková Markéta 1968 033021 VS Blovice 4     1     5
 Zummer Ondřej 1968 062023 TJ Turnov 5           5
 Šedivý Václav 1966 043022 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3   2       5
 Štětka Petr 1965 023107 SK VS Č. Budějovice 5           5
 Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5           5
 Hájek Roman 1963 118032 VK Tzunami Ostrava 5           5
 Vala Vladimír 1963 030006 VS Tábor     3   2   5
 Sýkora Jaroslav 1961 034024 TJ SK Hubertus KV   5         5
 Tunka Zdeněk 1957 046023 Delfín Jablonec   5         5
829.Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 4           4
 Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 2     2     4
 Šebesta Marek 2004 135016 Vodní sporty Zábřeh 4           4
 Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 2 2         4
 Sýkora Jaroslav 2004 034040 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Kašák Filip 2003 014059 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Pražáková Nela 2003 030042 VS Tábor 4           4
 Marek Tobiáš 2003 061030 SK Třebechovice 4           4
 Piskač Kryštof 2002 009039 USK Praha 4           4
 Podhorný Miloš 2002 129005 TJ Šumperk z.s.         4   4
 Hočevar Eva Alina 2002 000000 Kanu klub Simon, SLO 2 2         4
 Vránková Ivana 2002 033010 VS Blovice 1     3     4
 ĎURECOVÁ Mahulena 2002 000000 SVK – UK Bratislava 2     2     4
 Vrba Matěj 2002 103003 Kanoe Klub Spoj Brno 2     2     4
 Hofmanová Šárka 2002 055009 Sk VS Slávia Hradec Králové 4           4
 REHKLAU Max 2002 000000 Spremberg 2   2       4
 PETROVAJ Matúš 2002 000000 Bratislava 2     2     4
 KUBINEC Filip 2002 000000 Bratislava 2     2     4
 KUBUNEC Filip 2002 000000 SVK – UK Bratislava 2     2     4
 LUEHR Henri 2002 000000 Spremberg 2   2       4
 PODOBRYAEVA Evdokia 2001 000000 Rusko 4           4
 Otiepka Martin 2001 047006 TJ DNT VS Kadaň 4           4
 Braune Leo 2000 000000 LKV Sachsen-Anhalt, GER   2 2       4
 Hanke Franziska 2000 000000 AKV, GER 2 2         4
 Staňková Antonie 2000 024065 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4           4
 Skotnicová Karolína 2000 055008 Sk VS Slávia Hradec Králové 4           4
 Linksted Peter 2000 000000 British Canoeing, GBR 2 2         4
 Novak Lea 2000 000000 KKK Tacen, SLO 2 2         4
 DZURENDOVÁ Katarína 2000 000000 Bratislava 2     2     4
 BOČÁNKOVÁ Lucie 2000 026001 SK Domeček Soběslav       4     4
 Rohmer Karl 1999 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 2   2       4
 KANCLER Tine 1999 000000 Kajak klub Soške elektrarne 2   2       4
 Maennig Florian 1999 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 2   2       4
 BROSOVÁ Silvia 1999 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš 2 2         4
 OSCHMAUTZ Felix 1999 000000 Austria, AUT 4           4
 Holl Lena 1999 000000 AKV, GER 2 2         4
 Uhlíř Jáchym 1999 011030 KK Brandýs nad Labem 4           4
 GLEJTEKOVÁ Simona 1999 000000 TSM Žilina 2 2         4
 BOURHIS YVES 1998 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA   4         4
 STRAUS Thomas 1998 000000 AKV Augsburg 2 2         4
 RADLER Radovan 1998 000000 SVK 4           4
 Bailey Connor 1998 000000 British Canoeing, GBR 4           4
 Lehrach Fritz 1998 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER   2 2       4
 McDiarmid Eddie 1998 000000 British Canoeing, GBR 2   2       4
 Holmes Jacob 1998 000000 British Canoeing, GBR 2   2       4
 LEITNER Mario 1997 000000 Austria, AUT 4           4
 Waters Aiden 1997 000000 British Canoeing, GBR   2 2       4
 GRAILLE Guillaume 1997 000000 CUPPEV, FRA 4           4
 Atkinson Jonathan 1997 000000 British Canoeing, GBR 4           4
 ROCHER Sami 1997 000000 CD22 4           4
 Lowther Steven 1997 000000 Ascot Kayak Club, AUS   4         4
 Kirkbright Emma 1997 000000 British Canoeing, GBR 4           4
 Franke John 1997 000000 LKV Sachsen-Anhalt, GER 4           4
 Braune Willi 1996 000000 BÖllberger SV Halle   4         4
 LEPONCIN Baptiste 1996 000000 CD22   4         4
 Benjamin Jacon 1996 000000 CK Uzerche, FRA 4           4
 Medved Beti 1996 000000 KK Soške Elektrarne 4           4
 Choutka Jan 1995 045015 KVS Hradec Králové   4         4
 Drábková Martina 1995 112011 VK Kroměříž       4     4
 Koudelková Kateřina 1995 024002 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     2     4
 Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 2     2     4
 Cepek Marek 1994 009005 USK Praha   4         4
 Šrámek Ondřej 1994 042014 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Novosad Lukáš 1993 119042 UP Olomouc         4   4
 Bjalková Tamara 1993 129003 TJ Šumperk z.s. 4           4
 Božek Radim 1992 119010 UP Olomouc   4         4
 Stefan Petr 1992 001070 Bohemians Praha       4     4
 Popovičová Žaneta 1992 030026 VS Tábor     4       4
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   2 2       4
 Jůva Marek 1989 105050 TJ Tesla Brno           4 4
 Čevora Lukáš 1988 112023 VK Kroměříž 2     2     4
 Řízková Magdalena 1987 078020 Lužnice Tábor 4           4
 Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 3     1     4
 Janů Petr 1987 024037 SK Vltava Č. Krumlov         4   4
 Kiesslich André 1986 000000 Spremberg   2 2       4
 Lenc Miroslav 1986 023066 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Mulačová Marta 1986 097012 Raft klub Trója 4           4
 Zeman Ondřej 1985 001013 Bohemians Praha 2   1 1     4
 POTOCNY Marcel 1985 000000 SVK 2 2         4
 Kupilík Jan 1984 103014 Kanoe Klub Spoj Brno   2   2     4
 Kubát Jiří 1984 077002 Kotva Bráník 4           4
 Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Trója   4         4
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno 2     2     4
 Felix Petr 1982 014041 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Lhota Radim 1982 070085 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 4           4
 Gorecký Petr 1981 014042 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Kubů Jiří 1981 064011 SKK Vysoké Mýto 2     2     4
 Pražan Milan 1981 097010 Raft klub Trója     4       4
 Lisický David 1981 119020 UP Olomouc           4 4
 Veselá Linda 1980 007035 Technika Praha 4           4
 Marek Lukáš 1980 060039 Loko Trutnov 4           4
 Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs       4     4
 Hek Jan 1979 049013 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Letko Radek 1978 008037 SK Žižkov 4           4
 Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 4           4
 PODOBRYAEV Alexey 1978 000000 Rusko 4           4
 Kovář Zbyněk 1977 011002 KK Brandýs nad Labem 4           4
 Kočan Michal 1977 001058 Bohemians Praha       4     4
 Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel       2 2   4
 Kovárník Lukáš 1977 014002 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Kluganost Vít 1977 016007 KV125-PRAHA-Vršovice 2   2       4
 Hamák Martin 1976 036004 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4           4
 Indruch Jaromír 1976 045007 KVS Hradec Králové   4         4
 Kratochvílová Michaela 1975 119048 UP Olomouc 2 2         4
 Toncar Martin 1975 023113 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Herda Jan 1974 001012 Bohemians Praha       4     4
 Knobloch Tomáš 1974 103021 Kanoe Klub Spoj Brno   2   2     4
 Vyhnánek Jiří 1974 007034 Technika Praha 4           4
 Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2 2         4
 Kuchař Jaromír 1974 053027 TJ Dvůr Králové       4     4
 Milyán David 1974 052013 TJ Loko Žatec 4           4
 Řežábek Martin 1973 097022 Raft klub Trója   4         4
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       4     4
 Martin Václav 1971 001027 Bohemians Praha 2   2       4
 Beier Artur 1970 060001 Loko Trutnov   4         4
 Weissar Petr 1970 039026 TJ Loko Plzeň 2   2       4
 Pollert Lukáš 1970 009061 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Plachý Roman 1969 112026 VK Kroměříž   4         4
 Beran Jan 1969 092006 KVS Praha 4 4           4
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec       4     4
 Romashkin Dmitry 1968 000000 RUS 4           4
 Rychterová Zdeňka 1968 053009 TJ Dvůr Králové 4           4
 Jarolímková Věra 1966 062012 TJ Turnov     4       4
 Přikryl Lubor 1965 125042 VSK Rájec-Jestřebí   4         4
 Těhle Zbyněk 1964 050022 SK Štětí 2 2         4
 Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 3     1     4
 Hermann René 1962 001003 Bohemians Praha           4 4
 Benešová Marie 1961 042012 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Pultera Zbyněk 1958 129022 TJ Šumperk z.s. 4           4
 Jilma Ivan 1957 078001 Lužnice Tábor 4           4
 Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   4         4
 Kulhánek Josef 1951 046010 Delfín Jablonec 4           4
 GROTOV Alex 1900 000000 RUS 4           4
 YHOKHOV Alexander 1900 000000 RUS 4           4
 ROMASHKINA Ekatarina 1900 000000 RUS 4           4
967.Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3           3
 Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 3           3
 Šesták Jan 2005 023083 SK VS Č. Budějovice 3           3
 Rašner Karel 2004 129006 TJ Šumperk 3           3
 Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 3           3
 Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 3           3
 Kaláček Pavel 2004 112044 VK Kroměříž 3           3
 Vondra Matouš 2003 014007 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Kuka Daniel 2002 135010 Vodní sporty Zábřeh 3           3
 Šmíd Jan 2002 118014 VK Tzunami Ostrava     3       3
 HENRY Steven 2001 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA 3           3
 OSCHMAUTZ Antonia 2001 000000 Austria, AUT 3           3
 KOZÁKOVÁ Timea 2000 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš 3           3
 Safina Kamilla 2000 000000 Kzaxtan, KAZ 3           3
 SAGE Donelly 2000 000000 TEAM COLORADO 2 1         3
 Edwards Duncan 1999 000000 British Canoeing, GBR 2 1         3
 PRIGENT Romane 1999 000000 CUPPEV, FRA 3           3
 GRACHEV Vladislav 1999 000000 KRASNORAJARSK   3         3
 FETISOV Nikita 1999 000000 KRASNOJARSK 3           3
 NIKULIN Ivan 1999 000000 Kazachtasn   3         3
 DOS SANTOS Luca 1999 000000 Ille de France 3           3
 GONCHAROV Sergei 1998 000000 KRASNOJARSK 3           3
 TREBULOVÁ Ivana 1998 000000 POL 3           3
 HELLARD Pierre 1998 000000 CD22, FRA 3           3
 Bratt Vidar 1998 000000 Sweden, SWE 3           3
 LECOMTE Edouard 1998 000000 CUPPEV, FRA 3           3
 STRELTSOV Victor 1998 000000 KRASNOJARSK 3           3
 Diešková Eva 1998 000000 SKP Dolny Kubin, SVK 3           3
 COSTE Astrid 1998 000000 CUPPEV, FRA 3           3
 Yurchenko Inna 1998 000000 Kzaxtan, KAZ   3         3
 Bowers Christopher 1998 000000 British Canoeing, GBR 3           3
 SOURBES Maud 1998 000000 CUPPEV, FRA 3           3
 Bremer Tim 1998 000000 KST Rhein-Ruhr, GER 3           3
 Bremer Nils 1997 000000 KST Rhein-Ruhr, GER 3           3
 Maňasová Michaela 1997 034035 TJ SK Hubertus KV 3           3
 Bláha František 1997 055004 Sk VS Slávia Hradec Králové 3           3
 Crawford Brodie 1997 000000 Ascot Kayak Club, AUS   3         3
 KOVAČIČ Gašper 1997 000000 Kajak klub Soške elektrarne   3         3
 PUCHEOU Johan 1997 000000 CUPPEV, FRA   3         3
 SUNDERLAND Paul 1997 000000 British Canoe Union 3           3
 PRIGENT Edgar 1997 000000 CUPPEV, FRA 3           3
 Oliphant Hana 1997 000000 British Canoeing, GBR 3           3
 Romain Delpui 1997 000000 CK Uzerche, FRA 3           3
 IVALDI Raffaello 1997 000000 ITA   3         3
 GRIGAR Jakub 1997 000000 SVK 3           3
 SHIROKOV Valeriy 1996 000000 KAZ   3         3
 MALYSHEV Roman 1996 000000 KRASNOJARSK   3         3
 Coggan Will 1996 000000 Team Colorado Whitewater Racin   3         3
 POPYKHOVA Natalia 1996 000000 KRASNOJARSK 3           3
 cappa vittoria 1996 000000 Cuneo canoa, ITA 3           3
 EUZENES POL 1996 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA 3           3
 Glejteková Petra 1996 000000 ŽKV-Žilina, SVK 3           3
 Wesström Anders 1996 000000 Sweden, SWE 3           3
 Karlsson Max 1996 000000 Team Colorado Whitewater Racin 3           3
 QUENOUILLERE THEO 1996 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA 3           3
 POLES Malo 1996 000000 CD22   3         3
 Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 3           3
 HOLLICK Amy 1995 000000 British Canoeing 3           3
 Šimičák Martin 1995 000000 SVK     3       3
 Bizjak Nina 1995 000000 KK Soške Elektrarne   3         3
 FRANKE Daid 1995 000000 LKV Sachsen-Anhalt 3           3
 JOLY Cedric 1995 000000 FRA 2 1         3
 ZÁRUBOVÁ Kristína 1995 000000 DULM, SVK 3           3
 FRERI Jean 1994 000000 CUPPEV   3         3
 DESROS Mathieu 1994 000000 CUPPEV 3           3
 ROUX antoine 1994 000000 FRA   2 1       3
 LÉLA Wetzel 1994 000000 BSM kayak 3           3
 Tunková Magdalena 1993 046009 Delfín Jablonec 1   2       3
 Prigent Yves 1993 000000 KC Rennes 2   1       3
 KARGEL Tobias 1992 000000 Germany 3           3
 BERCON Jimy 1990 000000 La Plati?re 3           3
 OHRSTROM Isak 1990 000000 SWE 3           3
 Lhota Štěpán 1990 070088 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 3           3
 LUKICHEVA Ekaterina 1988 000000 KAZ01 3           3
 Mrskočová Jana 1988 060060 Loko Trutnov 2   1       3
 Tomek Lukáš 1987 009100 Univerzitní sportovní klub Praha     3       3
 Peterková Hana 1987 185005 KK Postřelmov   2     1   3
 Buys Benjamin 1986 000000 VICK 3           3
 Vaněček Tomáš 1986 024038 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         3   3
 GONCHAROV Alexey  1986 000000 RUS 3           3
 TRUMMER Martin 1986 000000 GER   3         3
 Bauerová Lenka 1984 097017 Raft klub Trója         3   3
 Doskočil Eduard 1983 053010 TJ Dvůr Králové   2   1     3
 Kubát Jan 1982 036010 Kanoistický klub Klatovy z.s. 3           3
 Holub Jan 1982 065067 TJ Permon Roztoky 3           3
 Dolejš Martin 1980 034015 TJ SK Hubertus KV 3           3
 BUKRINSKIY Sergey 1978 000000 Rusko 3           3
 Veselý Matěj 1978 053024 TJ Dvůr Králové 1 2         3
 Novotný Tomáš 1978 057031 TJ Syntesia Pardubice       3     3
 Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové 2     1     3
 Šesták Jan 1976 023082 SK VS Č. Budějovice   3         3
 Rejhová Martina 1976 055025 Sk VS Slávia Hradec Králové 3           3
 Lula Jiří 1974 001024 Bohemians Praha           3 3
 Bačina Jan 1973 043056 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   3         3
 Urban Radek 1972 129019 TJ Šumperk z.s. 3           3
 Mayer Roman 1971 076009 TJ Jiskra Bechyně       3     3
 Čekal Josef 1970 048003 TJ Ohře Klášterec   3         3
 Beranová Eliška 1970 092007 KVS Praha 4 3           3
 Keš Miroslav 1967 026020 SK Domeček Soběslav   3         3
 Maikranz Petr 1967 118034 VK Tzunami Ostrava 3           3
 Hajdučík Miroslav 1962 055024 Sk VS Slávia Hradec Králové     3       3
 Macášek Josef 1961 076001 TJ Jiskra Bechyně 3           3
 Kovařík Richard 1959 027012 Otava Strakonice 3           3
 Samešová Věra 1955 046018 Delfín Jablonec 3           3
 Poula Jan 1955 035012 TJ Slavia K. Vary   3         3
 Kučera Tomáš 1950 035006 TJ Slavia K. Vary     3       3
 Baptiste MALO Poles 96 000000 Cesson Sevigne     3       3
1074.Osička Tadeáš 2008 108015 VS Dolní Kounice 2           2
 Veverka Čeněk 2007 039014 TJ Loko Plzeň 2           2
 Bočková Kateřina 2007 023007 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 2           2
 Smetánka Kylián 2005 000000 Hubertus 2           2
 Bednářová Markéta 2004 043005 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 RICHTER Tim 2004 000000 Spremberg 2           2
 GRIEBNER Sven 2004 000000 Spremberg 2           2
 Altman Marcella 2004 000000 USA 2           2
 Zoubek Adam 2004 059050 TJ Semily 2           2
 Švagr Robin 2004 063001 SK Týniště nad Orlicí 2           2
 Němec Antonín 2004 103040 Kanoe Klub Spoj Brno 2           2
 Crhonková Anna 2004 135015 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 Čepička Ladislav 2003 038014 TJ ČSAD Plzeň 2           2
 Lapornik Lenart 2003 000000 KKK Tacen, SLO 2           2
 Colnar Zarja 2003 000000 KKK Tacen, SLO 2           2
 Macúš Ondrej 2003 000000 ŽKV-Žilina, SVK 2           2
 TALIGA Lukáš 2003 000000 Bratislava 2           2
 Orságová Anna 2003 132014 TJ Valašské Meziříčí 1     1     2
 Troch Jan 2003 053023 TJ Dvůr Králové 2           2
 Janků David 2003 129031 TJ Šumperk z.s.     2       2
 Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Charuzová Marcela 2003 185002 KK Postřelmov 2           2
 Berger Til 2002 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 2           2
 Štaffen Matúš 2002 000000 ŽKV-Žilina, SVK 2           2
 Dieška Juraj 2002 000000 SKP Dolny Kubin, SVK 2           2
 Maennig Luise 2002 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 2           2
 Vertal Jakub 2002 000000 TJ UVLF Kosice, SVK 2           2
 WESTPHAL Benno 2002 000000 Spremberg 2           2
 Adášek Alois 2002 010111 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Stano Samuel 2002 000000 TJ UVLF Kosice, SVK 2           2
 AKULOV Dmitry 2002 000000 KAZ01 2           2
 Alič Maks 2002 000000 Kanu klub Simon, SLO 2           2
 PARFENOV Dmitriy 2002 000000 RUS 2           2
 LESMANN Nico 2002 000000 LKV Sachsen-Anhalt 2           2
 Lange Twan 2002 000000 KKK Tacen, SLO 2           2
 saramandif terence 2002 000000 VICK, FRA   2         2
 augu lucas 2002 000000 VICK, FRA 2           2
 Vajda Tibor 2002 000000 ŽKV-Žilina, SVK 2           2
 ŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 026017 SK Domeček Soběslav       2     2
 WESTPHAL Clara 2002 000000 Spremberg 2           2
 Kubů Daniel 2001 108046 VS Dolní Kounice 2           2
 heurtin jules 2001 000000 VICK, FRA 2           2
 Kunst Beno 2001 000000 KKK Catez, SLO     2       2
 Luther Jakob 2001 000000 SPORT CLUB MERANO, ITA 2           2
 Piskáčková Eliška 2001 050001 SK Štětí 2           2
 Gosse Nele 2001 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 2           2
 Novak Urban 2001 000000 Kanu klub Simon, SLO 2           2
 Hartl Vinzenz 2001 000000 AKV, GER 2           2
 VALANT Ulan 2001 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 2           2
 Steuler Benjamin 2001 000000 AKV, GER 2           2
 sauvage florian 2001 000000 VICK, FRA 2           2
 KOŘÍNEK Miroslav 2001 000000 SVK 2           2
 Kusche Eric 2001 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 2           2
 Kuneš Filip 2001 066014 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 BOŽIČ Štefan 2001 000000 Kajak klub Soške elektrarne 2           2
 JURÍČEK Patrik 2001 000000 SVK 2           2
 Bernat Jaka 2001 000000 KKK Tacen, SLO   2         2
 DILLI Maxi 2001 000000 Team RLP 2           2
 KORTIŠOVÁ Barbora 2001 000000 TUZVO, SVK 2           2
 Hrbáček Tomáš 2001 108032 VS Dolní Kounice       2     2
 RICHTER Kevin 2001 000000 Spremberg 2           2
 Roztočilová Dominika 2001 059046 TJ Semily 2           2
 Valenta Petr 2001 050009 SK Štětí 2           2
 TONCAR Martin 2001 000000 TUZVO 2           2
 Hopjan Pavel 2001 135045 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 WOODS Kimberley 2000 000000 GBR 1 1         2
 PRIJON Severin 2000 000000 Kajak Klub Rosenheim 2           2
 LE Grand Malo 2000 000000 Saint-Brieuc 2           2
 bussonais emeric 2000 000000 VICK, FRA 2           2
 Donelly Sage 2000 000000 Team Colorado Whitewater Racin 1 1         2
 ANTON Franz 2000 000000 GER   1 1       2
 MUTTON Zack 2000 000000 Kick NZL 2           2
 SCHOENWAELDER Richard 2000 000000 Spremberg 2           2
 SATILA Ana 2000 000000 BRA 1 1         2
 KUBASOV Mikhaii 2000 000000 SURGUT   2         2
 BURGESS Adam 2000 000000 GBR   1 1       2
 LASSECHERE Raphael 2000 000000 CK Uzerche 2           2
 Philippe Hugo 2000 000000 CDCK 22, FRA 2           2
 Kruppa Felix 2000 000000 Slovakia, SVK   2         2
 HANNES Seumel 2000 000000 LKV Sachsen-Anhalt   2         2
 KONIAROVÁ Lea 2000 000000 SVK 2           2
 Bergner Victoria 2000 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 1 1         2
 Šmíd Jiří 2000 118004 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Piskáčková Anežka 2000 050010 SK Štětí 2           2
 Grangeon Marion 2000 000000 CDCK 22, FRA 2           2
 Maxence Merpillat 2000 000000 CK Uzerche, FRA 2           2
 Majerczak Kacper 2000 000000 KS Pieniny, POL 2           2
 robin quentin 2000 000000 VICK, FRA 2           2
 KUBASOV Mikhail 2000 000000 SURGUT 2           2
 Colnar Brin 2000 000000 KKK Tacen, SLO 2           2
 MURZOVÁ Lucia 2000 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš 2           2
 Seumel Hannes 2000 000000 LKV Sachsen-Anhalt, GER     2       2
 PAŠEK Matej 2000 000000 TSM Bratislava 2           2
 genest tom 2000 000000 VICK, FRA 2           2
 Luther Valentin 2000 000000 SPORT CLUB MERANO, ITA 2           2
 PETEK Marko 2000 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 2           2
 Mescheryakov Alexander 2000 000000 team SPb, RUS 2           2
 Pfannenschmidt Max 2000 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER   2         2
 Rulio Silvin 2000 000000 BSM kayak, FRA 2           2
 Humeau Maya 2000 000000 Potomac Whitewater Racing Team 2           2
 Koberová Magdaléna 2000 093031 RK Týn       2     2
 JANUR Marcin 1999 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 2           2
 JUG Aljaž 1999 000000 Kajak klub Soške elektrarne   2         2
 GONŠENICA Adam 1999 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš 2           2
 QUEMERAIS Morgane 1999 000000 Saint-Brieuc 2           2
 Gogoleva Alena 1999 000000 team SPb, RUS 2           2
 MAHÉ Alan 1999 000000 Saint-Brieuc 2           2
 Wiedemann Liam 1999 000000 AKV, GER 2           2
 BORMANN Eric 1999 000000 LKV Sachsen-Anhalt     2       2
 Elmatéo Licoine 1999 000000 BSM kayak, FRA 2           2
 AUBRY Youn 1999 000000 Saint-Brieuc 2           2
 Franiel Max 1999 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER   2         2
 Riegel Juraj 1999 000000 Kanoe Tatra Klub, SVK 2           2
 Tom Girard 1999 000000 BSM kayak, FRA 2           2
 Malchers Paula 1999 000000 Augsburg 2           2
 Šmídová Veronika 1999 129029 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Oliphant Peirs 1999 000000 British Canoeing, GBR 2           2
 Tommaso Fasoli 1999 000000 Canoa Club Milano CCM, ITA 2           2
 BERTIN Collette 1999 000000 BSM kayak 2           2
 Hay Callum 1999 000000 British Canoeing, GBR 2           2
 Bellotti Theo 1999 000000 Canoa Club Vigevano, ITA 2           2
 Zlámal Antonín 1999 024062 SK Vltava Č. Krumlov         2   2
 BEDNARDY Nicolas 1999 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE 2           2
 TUCHSCHNERER Lennard 1999 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V.     2       2
 Borrmann Eric 1999 000000 LKV Sachsen-Anhalt, GER   2         2
 MAAS David 1999 000000 Kajak Klub Rosenheim 2           2
 JEKLIN Eva 1999 000000 Kajak klub Soške elektrarne 2           2
 Lípová Klára 1999 050004 SK Štětí 2           2
 Halík Ondřej 1999 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Brauneis Noah 1999 000000 AKV, GER 2           2
 KAMMERL Valentin 1999 000000 Kajak Klub Rosenheim 2           2
 Ondejka Martin 1999 000000 TJ UVLF Kosice, SVK 2           2
 Maciąga Oskar 1999 000000 KS Pieniny, POL 2           2
 ŠKÁCHOVÁ Monika 1999 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš   2         2
 Harlak Marc 1999 000000 LKV Sachsen-Anhalt, GER   2         2
 OSVALD Richard 1999 000000 TSM Bratislava 2           2
 KOLAT Artur 1999 000000 KS Start Nowy Sacz   2         2
 SEDLÁČEK Tomáš 1999 000000 TSM Bratislava   2         2
 Juerschick Jan-Robin 1999 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 2           2
 CHAUMET Agathe 1999 000000 Saint-Brieuc 2           2
 DOREY Alexis 1999 000000 CK Uzerche 2           2
 SAVELS Manuel 1999 000000 FRA 2           2
 Vajda Matúš 1999 000000 ŽKV-Žilina, SVK   2         2
 Jennings Madelaine 1999 000000 British Canoeing, GBR 2           2
 LIBER Natalia 1999 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 2           2
 drouin tiphaine 1999 000000 VICK, FRA 2           2
 ŠTEKLÁČ Timotej 1999 000000 KK Zvolen 2           2
 Kudryavtsev Daniil 1999 000000 team SPb, RUS 2           2
 Marek Hugo 1999 011031 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Weiss Anton 1999 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 2           2
 OLLIVIER Dorian 1999 000000 Saint-Brieuc 2           2
 MINTÁLOVÁ Eliška 1999 000000 TSM Žilina 2           2
 Weger Jakob 1998 000000 SPORT CLUB MERANO, ITA 2           2
 MANUSHKIN Dmitriy 1998 000000 KRASNOJARSK   2         2
 FREYSSINNET Lucie 1998 000000 CK Uzerche 2           2
 ŠTEKLÁČ Filip 1998 000000 KK Zvolen   2         2
 LEVEQUE Marine 1998 000000 FRA 2           2
 breton samuel 1998 000000 VICK, FRA 2           2
 WERATSCHING Nina 1998 000000 Austria 2           2
 ĆWIK Sara 1998 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 2           2
 douady corentin 1998 000000 VICK, FRA 2           2
 CZERNEK Kinga 1998 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 2           2
 Murrsy Victoria 1998 000000 British Canoeing, GBR 2           2
 ŠTOLFA Anže 1998 000000 Kajak klub Soške elektrarne 2           2
 JEREB Matej 1998 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 2           2
 Seb Nouvel 1998 000000 BSM kayak, FRA 2           2
 Nagl Marinus 1998 000000 KK Rosenheim, GER 2           2
 Brezigar Oliver 1998 000000 Kajak klub Soške elektrarne, S 2           2
 HAŠŠOVÁ Michaela 1998 000000 SVK 2           2
 BERCON Joy 1998 000000 BSM kayak 2           2
 Petriláková Ludmila 1998 034034 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Murray Victoria 1998 000000 British Canoeing, GBR   2         2
 Seifert Christoph 1998 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 2           2
 MARTINEZ Addwyn 1998 000000 CUPPEV, FRA   2         2
 Lettenbauer Niklas 1998 000000 AKV, GER 2           2
 Unterthurner Martin 1998 000000 SPORT CLUB MERANO, ITA 2           2
 THALER Francizka 1998 000000 SPORT CLUB MERANO 2           2
 Nilsson Mattias 1998 000000 Sweden, SWE   2         2
 ANŽLOVAR Blaž 1998 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 2           2
 MIRGORODSKÝ Marko 1998 000000 DULM, SVK   2         2
 ZWOLINSKA Klaudia 1998 000000 POL 2           2
 BERTOIA Loic 1998 000000 CK Saint Maurice de Gourdans 2           2
 JEŽ Jakob 1998 000000 Kajak klub Soške elektrarne 2           2
 MIKÓ Radoslav 1998 000000 TSM Bratislava 2           2
 Glasgow Fraser 1998 000000 British Canoeing, GBR   2         2
 SANDERA Wiktor 1998 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 2           2
 LE Baindre Mathéo 1998 000000 FRA 2           2
 Gibson Angus 1998 000000 British Canoeing, GBR   2         2
 LAUNAY Thomas 1998 000000 FRA - Lannion CK, FRA   2         2
 Ignateva Maria 1998 000000 team SPb, RUS 2           2
 Johnson Teagan 1998 000000 Team Colorado Whitewater Racin 2           2
 Hanke Philipp 1998 000000 AKV, GER 2           2
 WERATSCHNIG Nina 1998 000000 Austria, AUT 2           2
 ROSIEK Edyta 1998 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 2           2
 Mulser Peter 1998 000000 SPORT CLUB MERANO, ITA 2           2
 Luther Lenz 1997 000000 SPORT CLUB MERANO, ITA 2           2
 Tonin Elne 1997 000000 BSM kayak, FRA 2           2
 JANUR Dominik 1997 000000 KS Start Nowy Sącz, POL   2         2
 CHAUMET Jules 1997 000000 CD22   2         2
 MAJERCZAK Krzysztof 1997 000000 POL 2           2
 Hegge Jonas 1997 000000 KSA, GER 2           2
 SCHUTZE Michael 1997 000000 KSV Bad Kreuznach   2         2
 Otten Joris 1997 000000 the Netherlands, NED   2         2
 MANFREDA-VIDRIH Val 1997 000000 KKK Tacen 2           2
 MUSCARA Francesca 1997 000000 Lega NAvale ITaliana sez. Quin 2           2
 Vrbnjak Erbežnik Teja 1997 000000 KKK Ljubljana, SLO 2           2
 Brauneis Niklas 1997 000000 AKV, GER 2           2
 Molocher Janik 1997 000000 KK Rosenheim, GER 2           2
 SMITH William 1997 000000 British Canoeing   2         2
 Alice Lachaudru 1997 000000 CK Uzerche, FRA 2           2
 Stets Wenzel 1997 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 2           2
 Schaller Carolin 1997 000000 AKV, GER 1 1         2
 SCHMITT Rinema 1997 000000 BSM kayak 2           2
 TOMINEC Domen 1997 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 2           2
 Vianello Marco 1997 000000 Canoa club verona, ITA 2           2
 LEFRIEC Morgan 1997 000000 CD22 2           2
 Mayer Jakob 1997 000000 KSA, GER 2           2
 TOUAN Gaillard 1997 000000 BSM kayak   2         2
 MacAleenan Aidan 1997 000000 British Canoeing, GBR 2           2
 MacAleenan Aiden 1997 000000 British Canoeing, GBR     2       2
 SMITH Wiliam 1997 000000 British Canoeing   2         2
 Luther Michael 1997 000000 SPORT CLUB MERANO, ITA 2           2
 Vidmar Klemen 1997 000000 KKK Tacen, SLO   2         2
 CORAIL René Nathan 1997 000000 VICK   2         2
 Hirschbichler Kilian 1997 000000 KK Rosenheim, GER 2           2
 PRIOUX Lucie 1997 000000 CK Uzerche 2           2
 ČIŽMAN Luka 1997 000000 KKK Tacen 2           2
 Carolin Schaller 1997 000000 AKV, GER 2           2
 MICKUCKI Jonas 1997 000000 Spremberg 2           2
 Jakše Žan 1996 000000 KKK Tacen 2           2
 ZINOVYEV Pavel 1996 000000 Kazachtasn 2           2
 Bolg Leo 1996 000000 KSA, GER 2           2
 Gurecka Marko 1996 000000 DU LM   2         2
 PETAK Šteblaj Jure 1996 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 2           2
 Revel Louise 1996 000000 British Canoeing, GBR 2           2
 CWIK Kacper 1996 000000 POL 2           2
 BLASBALG Peter 1996 000000 KTKLM, SVK 2           2
 BAPTISTE POLES MALO 1996 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA     2       2
 JARC Neža 1996 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 2           2
 ŽMAVC Jurij 1996 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 2           2
 LE BOURDONNEC Guille 1996 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE   2         2
 Molnar Frantisek 1996 000000 TJ UVLF Kosice, SVK 2           2
 KUDER-MARUŠIČ Vid 1996 000000 KKK Tacen 2           2
 LE BOURRONING Guilla 1996 000000 Cesson Sevigne   2         2
 Putnam Ethan 1996 000000 Team Colorado Whitewater Racin   2         2
 DELAMORINERIE Pierre 1996 000000 CUPPEV, FRA 2           2
 Mužíková Tereza 1996 000000 Su-hosté     2       2
 PAULAIS Alexandre 1995 000000 vick   2         2
 Schwanholt Ann-Kathr 1995 000000 MAGDEBURG 2           2
 Adamcová Dominika 1995 077006 Kotva Bráník 2           2
 Taljat Žiga 1995 000000 KK Soške Elektrarne   2         2
 HUVELIN Mathys 1995 000000 CERGY PONTOISE 2           2
 YANOU Rivallant 1995 000000 BSM kayak   2         2
 KOZOROG Alisa 1995 000000 KKSE 1 1         2
 Mašková Kateřina 1995 034031 TJ SK Hubertus KV 2           2
 TOMA Schmit 1995 000000 BSM kayak 2           2
 WILSON Michael 1994 000000 Luton 2           2
 Kopúnová Katarína 1994 000000 DU LM         2   2
 Vrba Vojtěch 1994 055010 Sk VS Slávia Hradec Králové   2         2
 NICOLAS Baudoin 1994 000000 CK Uzerche 2           2
 RÉMI Parayre 1994 000000 CK Uzerche 1 1         2
 KIEFT Charlie 1993 000000 Team Colorado Whitewater Racin   2         2
 Benháková Anna 1993 046064 Delfín Jablonec 2           2
 Vomáčka Jakub 1993 060044 Loko Trutnov 2           2
 Hrivíková Eva 1993 000000 DU LM 2           2
 GÜRGEN Brun 1993 000000 CK Uzerche 1   1       2
 Heger Kryštof 1992 017037 KK Rakovník 2           2
 Rejman Zbyšek 1992 045014 KVS Hradec Králové   2         2
 HALATOVÁ Jana 1992 000000 Dukla     2       2
 BOŽIČ Luka 1991 000000 SLO   1 1       2
 Vadlejch David 1991 042037 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Yazawa Aki 1991 000000 JPN 1 1         2
 SIMON Schwanholt 1991 000000 Kanuclub Falke Magdeburg e.V.   2<