vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky v roce 2015

 závodníkK1slC1slC2sl K1sjC1sjC2sj *celkem
1.Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 11   255 7   127 1045
2.Hartl Jakub 2004 066024 Vodácký oddíl Horšovský Týn   8 255       951
3.Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8   255     127 941
4.Pomajbík Filip 2006 119187 UP Olomouc     255     127 733
5.Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice 2   22     127 674
6.Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice 1         127 660
7.Svoboda Ondřej 2006 119190 UP Olomouc     255     127 513
8.Jahoda Jakub 2004 009144 Univerzitní sportovní klub Praha 4   255       311
9.Martinka Tomáš 1993 103002 Kanoe Klub Spoj Brno   8 255       298
10.Fuchs Matouš 2002 046042 Delfín Jablonec 7   255       287
11.Retek Toman 2007 119188 UP Olomouc     255       260
12.Štercl Dominik 2005 011043 KK Brandýs nad Labem 10   247       257
13.Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 2   40 1   127 251
14.Fabianová Anna 2007 118017 VK Tzunami Ostrava 2   247       249
15.Retek Václav 2007 119189 UP Olomouc     248       248
16.Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel     26     127 234
17.Capalini Daniel 2005 012061 DUKLA Brandýs 14   198       212
18.Jinek Hugo 2005 009146 Univerzitní sportovní klub Praha 6   204       210
19.Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc     132     72 204
20.Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 4   22 1   127 203
21.Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 13   2 5   127 194
22.Šotek Adam 2005 119118 UP Olomouc     167       167
23.Budák David 2003 047010 TJ DNT VS Kadaň 13   146 1     160
24.Komárek Jakub 2005 023037 SK VS Č. Budějovice 2   137       139
 Minárová Natálie 2001 118016 VK Tzunami Ostrava 9   130       139
26.Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná     110       110
 Červenková Vanessa 2003 009139 Univerzitní sportovní klub Praha 8   102       110
28.Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc     34     72 106
 Smetánka Kilián 2005 009157 Univerzitní sportovní klub Praha 6   100       106
30.Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 28 26 2 23 20   99
31.Červenková Amélie 2005 009138 Univerzitní sportovní klub Praha 8   90       98
32.Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 2   94       96
33.Procházka Josef 2002 012046 DUKLA Brandýs 2   93       95
34.Manas Adam 2004 047012 TJ DNT VS Kadaň 16   74 2     92
35.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 28 21 2 18 11   80
36.Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 23 23 4 17 11   78
37.Žandová Tereza 2006 135021 Vodní sporty Zábřeh     76       76
 Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel     76       76
 Trač Matyáš 2004 121050 KK Opava 2   74       76
40.Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 2   72       74
 Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 20 20 2 19 13   74
42.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 19 19 3 21 11   73
43.Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 23 23   19 4 2 71
44.Šrétrová Amálie 2007 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12   56       68
45.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 38 25 3       66
46.Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 21 2 16 18   8 65
47.Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 8   56       64
 Stehno Petr 2003 009154 Univerzitní sportovní klub Praha 4   60       64
49.Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 38 8 16       62
 Majer Kryštof 2001 009121 Univerzitní sportovní klub Praha 37 9 16       62
51.Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 24 24 2 10 1   61
 Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 7 7 24 12 7 61
53.Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 19 18   9 11   57
 Zapletal Mikuláš 2000 001113 Bohemians Praha 12   14 17   14 57
55.Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 24 13 2 16     55
56.Kadlec Filip 2003 009126 Univerzitní sportovní klub Praha 24 10 19       53
 Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 27 15 2 9     53
58.Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 26 6 2 18     52
 Satková Martina 1998 103007 Kanoe Klub Spoj Brno 16 16   11 9   52
60.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 30 6 2 13     51
 Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 26 25         51
62.Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 25 25         50
63.Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 21 21 2 2 3   49
 Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 30 6   13     49
65.Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 2 24   8 14   48
66.Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 21 9 1 11   5 47
 Látal Filip 2001 119086 UP Olomouc 12 2 3 21   9 47
 Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí   23 24       47
 Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel   6 5 1 23 12 47
70.Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 36 8 2       46
 Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 19 9   15 3   46
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8   3 23 11 1 46
73.Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 11 14   7 8 5 45
74.Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 16 13 1 7 7   44
 Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 35 6 3       44
76.Kirchner David 2002 001114 Bohemians Praha 25 4   14     43
 Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 9 11   12 11   43
 Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 34   9       43
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 21 22         43
80.Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 10 9   10 13   42
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 20 5 17       42
82.Hrušková Klára 2001 121026 KK Opava 20 13 2 6     41
 Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 4     23   14 41
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 16 16   9     41
85.Klein Pavel 2001 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9 4 2 21   4 40
86.Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 23 15   1     39
 Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 2 2 2 23   10 39
88.Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 11 2 1 18   6 38
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 20 14 2   2   38
90.Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 14   6 14   3 37
 Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 19   12 5 1   37
 Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 20 11   6     37
 Stanovský Vojtěch 2002 023042 SK VS Č. Budějovice 29 1 7       37
 Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 9 16 12       37
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 Bohemians Praha 16 4   17     37
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 24 13         37
97.Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 20 11   5     36
 Dvořáková Dominika 2002 001115 Bohemians Praha 16 12   8     36
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 18     18     36
 Tůmová Natálie 2002 133068 SK Veselí nad Moravou 19   2 15     36
 Mráka Tomáš 2001 119153 UP Olomouc 21   3 12     36
 Bayerová Barbora 1998 132034 TJ Valašské Meziříčí 3 3   19 11   36
103.Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   14     21   35
 Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 10 14   5 6   35
 Veverka Lukáš 2002 010008 SK VS Karbo Benátky 33   2       35
 Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 30   1 4     35
 Kuna Václav 1998 023151 SK VS Č. Budějovice 3 29 3       35
 Mašínová Marie 1997 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       22 13   35
109.Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 17   4 12 1   34
 Weisl Martin 2002 009104 Univerzitní sportovní klub Praha 18 16         34
 Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 21 3 10       34
 Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 14     19 1   34
 Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 21 13         34
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 12 4   16   2 34
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 8 8 4 6 8   34
116.Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 14 14 4   1   33
 Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 18 15         33
 Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 16 15 2       33
 Štěpánková Petra 2001 129028 TJ Šumperk z.s. 17 16         33
 Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 17 15   1     33
 Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 22 5   6     33
122.Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 17 11 2   1 1 32
 Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 30   2       32
 Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 7     22   3 32
 Kyzlíková Monika 2001 049025 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 28     4     32
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 11 19 2       32
 Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 17   15       32
128.Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha   24 7       31
 Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 29 2         31
 Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 25 4 2       31
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 2 2     15 12 31
 Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     18 8 3 31
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15 15   1     31
 Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice   16 15       31
 Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto         20 11 31
 Šrámek Michal 1982 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1 10 6 1   13 31
137.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 11 3   16     30
 Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 19 6 5       30
 Krejčí Jakub 2002 012054 DUKLA Brandýs 25   5       30
 Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava 16 9   5     30
 Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 30           30
 Švarc Adam 2001 119172 UP Olomouc 10     19   1 30
 Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 15 15         30
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 30           30
 Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel   5     22 3 30
 Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 24     6     30
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 24 4 2       30
 Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 15 8 7       30
149.Honzíková Lucie 2003 027013 Otava Strakonice 14 8   7     29
 Král Matěj 2002 185004 KK Postřelmov 9 2   12 6   29
 Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 14 4 6 2   3 29
 Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice 8 2   15   4 29
 Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 25 4         29
 Walter Jakub 1998 129014 TJ Šumperk z.s.   8 4   17   29
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   19 10       29
156.Drábek Matyáš 2005 045022 KVS Hradec Králové   2 26       28
 Rezek Tomáš 2001 023162 SK VS Č. Budějovice 28           28
 Raška Tomáš 2001 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 24   4       28
 Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 28           28
 Bláha Petr 2000 039077 TJ Loko Plzeň 22   1 5     28
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 17 1 2 8     28
 Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs 10 18         28
 Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   8 2   15 3 28
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 13 9 3 3     28
165.Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 10 12 5       27
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 18 6 2 1     27
 Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 24 1   2     27
 Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 5     22     27
 Veselý František 2000 060055 Loko Trutnov 13 4   10     27
 Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 2 2 2   15 6 27
 Blažková Tereza 2000 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 27           27
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 2 24 1       27
 Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha   22 1   3 1 27
 Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 23     4     27
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 21   6       27
 Šmejkalová Šárka 1984 023117 SK VS Č. Budějovice 21 3 3       27
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 4 4 4 7 4 4 27
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 8     19     27
179.Altman Marcella 2004 000000 USA 10 10   3 3   26
 Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 2 15     9   26
 Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 21     5     26
 Linhart Matyáš 2002 057034 TJ Syntesia Pardubice 12 2   12     26
 Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 24   2       26
 Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 2 2     15 7 26
 Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 4   5 2   15 26
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   1     24 1 26
 Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   4     22   26
 Peterka Adam 1996 017027 KK Rakovník 12   14       26
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice         19 7 26
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 24 2         26
 Prchlík Jiří 1978 078005 Lužnice Tábor   26         26
192.Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 19 4   2     25
 Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 19 1   5     25
 Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 Otava Strakonice 20 2 2 1     25
 Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 20   3   1 1 25
 Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 2 2     16 5 25
 Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 10     15     25
 Cepek Matěj 1998 023035 SK VS Č. Budějovice   23 2       25
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 4 15 2 4     25
 Šodek Petr 1998 009163 Univerzitní sportovní klub Praha 25           25
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   1   1 15 8 25
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 20     5     25
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 7     18     25
204.Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 23     1     24
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 13 1 10       24
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 11     13     24
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 22   2       24
 Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 12 12         24
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 1 23         24
 Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha   18 2 2   2 24
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec   1   1 12 10 24
 Grossmann Petr 1974 039047 TJ Loko Plzeň 10     13   1 24
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 14   2 8     24
214.Větrovský Tomáš 2005 095003 Sport Zbraslav 10 10 3       23
 Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 12     11     23
 Přikrylová Ema 2003 125043 VSK Rájec-Jestřebí   21 2       23
 Kökörčin Matěj 2003 128008 Vodní sporty Desná 9   14       23
 Milyan David 2001 052003 TJ Loko Žatec 22     1     23
 Kolářová Marika 2000 119081 UP Olomouc 13 3 2 5     23
 Manová Štěpánka 1999 024052 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6 4 2 11     23
 Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 22   1       23
 Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 1 22         23
 Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 2 21         23
224.Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 20   2       22
 Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel 1   2 1   18 22
 Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha 3 13 6       22
 Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 15     7     22
 Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 22           22
 Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel 2   2 18     22
 Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 2 10 8   1 1 22
 Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 2     19 1   22
 Vejvoda Vojtěch 1999 017042 KK Rakovník 18   3 1     22
 Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 14   2 6     22
 Novák Jiří 1997 103031 Kanoe Klub Spoj Brno 9     13     22
 Jelínek Filip 1996 001016 Bohemians Praha       4 6 12 22
 Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 20   2       22
 Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   10 12       22
 Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   18 2   1 1 22
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha   16 4   1 1 22
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   20 2       22
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         17 5 22
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 20 2         22
 Taišl Filip 1976 042020 Klub vodních sportů Sušice z.s. 22           22
 Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 6   9     7 22
 Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 9   2 5 6   22
246.Pavelka Marek 2004 128013 Vodní sporty Desná 13   4 4     21
 Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 17 4         21
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice 13 4 4       21
 Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 16 2 2 1     21
 Kofroňová Zuzana 2002 010009 SK VS Karbo Benátky 21           21
 Horal Vojtěch 2002 046079 Delfín Jablonec 21           21
 Štibrányi Kateřina 2000 011044 KK Brandýs nad Labem 18 2   1     21
 Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 18 1   2     21
 Pšeničková Jana 1998 017023 KK Rakovník 21           21
 Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc 1     20     21
 Zýková Barbora 1990 014038 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 18     3     21
 Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice         7 14 21
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 8     13     21
259.Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 16   4       20
 Jakl Vincent 2001 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 20           20
 Koláček Petr 2001 012070 DUKLA Brandýs 15 4     1   20
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 10     10     20
 Vavrla Adam 2000 121063 KK Opava 14 4 2       20
 Zima Tomáš 2000 049042 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 20           20
 Ludwig Hubert 1999 119155 UP Olomouc 4     15   1 20
 Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc   18     2   20
 Báčová Michaela 1998 011023 KK Brandýs nad Labem 17     3     20
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 3 14 3       20
 MOLÁČKOVÁ Marcela 1993 000000 USK Pha     20       20
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 7 13         20
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   20         20
 Sahula Martin 1968 010104 SK VS Karbo Benátky 20           20
 Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   12 8       20
274.Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 18 1         19
 Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 13     6     19
 Bauerová Markéta 2001 024058 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8     11     19
 Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí   8 9   2   19
 Nesnídal Radek 2000 052027 TJ Loko Žatec 19           19
 Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc 15 2 2       19
 Řáha Oldřich 1998 052005 TJ Loko Žatec 19           19
 Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 8 11         19
 Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 6 13         19
 Větrovský Jiří 1966 095002 Sport Zbraslav   14 5       19
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15 4         19
285.Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 2   16       18
 Šiška Ondřej 2004 112018 VK Kroměříž 9     9     18
 Souček Tomáš 2003 119012 UP Olomouc 10     7   1 18
 Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 15 1 2       18
 Houšková Kateřina 2003 043014 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 18           18
 Capalini Nicola 2002 012052 DUKLA Brandýs 17       1   18
 Tesař Vojtěch 2002 023077 SK VS Č. Budějovice 15   3       18
 Holínek Svatopluk 2001 129016 TJ Šumperk z.s. 18           18
 Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 13 1   4     18
 Surma Tadeáš 2001 129026 TJ Šumperk z.s. 17     1     18
 Saal Štěpán 2001 046048 Delfín Jablonec 2   16       18
 Smetánková Klára 2000 112036 VK Kroměříž 4 4   9 1   18
 Šanda Petr 2000 019022 BS Vlašim 18           18
 Souček Marek 1999 045017 KVS Hradec Králové 9 9         18
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 18           18
 Šupolík Pavel 1997 014014 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 16 1   1     18
 Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s.       18     18
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 16 2         18
 Krejčíř Dominik 1996 103032 Kanoe Klub Spoj Brno 4     14     18
 Zieris Matyáš 1995 001103 Bohemians Praha       18     18
 Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 14 2 2       18
 Malach Tobiáš 1989 105019 TJ Tesla Brno         8 10 18
 Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 13 3 2       18
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 14 4         18
 Němec Aleš 1976 047015 TJ DNT VS Kadaň 14 4         18
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 4 4 2 3 5   18
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8     10     18
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   14 4       18
313.Klíma Martin 2005 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 14   2 1     17
 Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 2 2   9   4 17
 Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 12     5     17
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 17           17
 Gábrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 9     8     17
 Juda Mikuláš 2003 010109 SK VS Karbo Benátky 17           17
 Hanuš Jiří 2002 061041 SK Třebechovice 13   1 3     17
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 17           17
 Dvořáková Eliška 2001 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
 Doležalová Viktorie 2001 010110 SK VS Karbo Benátky 17           17
 Otiepka Martin 2001 047006 TJ DNT VS Kadaň 13 3   1     17
 Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel 2     15     17
 Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí 4     13     17
 Štercl Vít 1999 012056 DUKLA Brandýs 10 6   1     17
 Balarin Lukáš 1998 121055 KK Opava 17           17
 Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 2     13   2 17
 Krejčová Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 17           17
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 17           17
 Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc 2     15     17
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice         17   17
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója   17         17
 Mornštejn Roman 1969 001128 Bohemians Praha         7 10 17
 Grossmann Zdeněk 1939 024005 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7     10     17
336.Bohatý Oto 2007 061038 SK Třebechovice 6   10       16
 Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc     16       16
 Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 11 5         16
 Pavelková Markéta 2005 010107 SK VS Karbo Benátky 16           16
 Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha 13   2 1     16
 Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná 12     4     16
 Freislebenová Patricia 2003 009142 Univerzitní sportovní klub Praha 8   8       16
 Crhonek Jan 2002 135014 Vodní sporty Zábřeh 11     5     16
 Filipi Viktorie 2002 043015 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6 6   2 2   16
 Karlíková Barbora 2002 012069 DUKLA Brandýs 15       1   16
 Rejman Petr 2001 045016 KVS Hradec Králové 8 8         16
 Plachý Vojtěch 2001 112045 VK Kroměříž 9     7     16
 Vácha Ondřej 2001 129010 TJ Šumperk z.s. 16           16
 Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 16           16
 Klišč Zdeněk 1999 061017 SK Třebechovice 8     8     16
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 16           16
 Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 14 2         16
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 12 2 2       16
 Franek Jakub 1995 132051 TJ Valašské Meziříčí     16       16
 Pexa Jakub 1994 009037 Univerzitní sportovní klub Praha   16         16
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 12   1 3     16
 Novák Ondřej 1992 112048 VK Kroměříž 2     14     16
 Zajíc Ondřej 1990 049047 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 16           16
 Ornst Zdeněk 1990 012036 DUKLA Brandýs 15     1     16
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4   12       16
 Břečka Tomáš 1988 133003 SK Veselí nad Moravou 8     8     16
 Švadlena Martin 1987 024003 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         9 7 16
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha   5 8   2 1 16
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 8 2 2 4     16
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15   1       16
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   14       2 16
 Dodal Jan 1953 001008 Bohemians Praha 13     3     16
368.Strnad Ondřej 2004 128016 Vodní sporty Desná 11     4     15
 Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav 4   2 9     15
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6 9         15
 Adášek Alois 2002 010111 SK VS Karbo Benátky 15           15
 Fuchs Marek 2002 108044 VS Dolní Kounice 10     5     15
 Řezník Vít 2001 129017 TJ Šumperk z.s. 14     1     15
 Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 13   2       15
 Beran Václav 2000 009058 Univerzitní sportovní klub Praha 13   2       15
 Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 12   1 2     15
 Kraus Filip 1997 038017 TJ ČSAD Plzeň 15           15
 Matula Roman 1996 049062 Klub Kanoistika Roudnice n.L.   15         15
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8 1 6       15
 Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 11 3   1     15
 Ligurský Ivo 1990 112046 VK Kroměříž 5     10     15
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice   13     2   15
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 2 2 2   9   15
 Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 15           15
 Pajmová Jana 1984 047003 TJ DNT VS Kadaň 15           15
 Kabrhel Václav 1983 119060 UP Olomouc 15           15
 Hradílek Václav 1982 009014 Univerzitní sportovní klub Praha   8 7       15
 Toncar Martin 1975 023113 SK VS Č. Budějovice 12 3         15
 Kratochvíl Petr 1971 119040 UP Olomouc 5     10     15
390.Weiser Kryštof 2007 116090 TJ Vodní Sporty Litovel     14       14
 Bízek Marek 2005 011026 KK Brandýs nad Labem 14           14
 Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 12 2         14
 Slavík Vojtěch 2005 009151 Univerzitní sportovní klub Praha 4   10       14
 Zach Radovan 2005 011055 KK Brandýs nad Labem 14           14
 Dobešová Eva 2004 108054 VS Dolní Kounice 11     3     14
 Šimák Jakub 2004 023050 SK VS Č. Budějovice 2   12       14
 Juda Štěpán 2004 010108 SK VS Karbo Benátky 14           14
 Žatecká Nikola 2002 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Strasserová Bára 2001 052011 TJ Loko Žatec 14           14
 Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn   14         14
 Novak Lea 2000 000000 KKK Tacen, SLO 7 7         14
 Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 4     10     14
 Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc   4     10   14
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Klementová Sylvie 1994 052082 TJ Loko Žatec 14           14
 Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto         14   14
 Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs   14         14
 Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice       6 8   14
 Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno         2 12 14
 Malý Vojtěch 1986 009098 Univerzitní sportovní klub Praha   9 5       14
 Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         9 5 14
 Loučka Marek 1982 112012 VK Kroměříž 4     10     14
 Bílý Petr 1981 009006 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12 2         14
 Borská Alena 1976 001067 Bohemians Praha 8     6     14
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Uhlík František 1975 076007 TJ Jiskra Bechyně 2   2 9   1 14
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 6     8     14
 Palouda Tomáš 1969 024021 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     6   4 14
 Šrámek Jiří 1966 036026 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4 8 2       14
 Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 4     10     14
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   14         14
423.Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 13           13
 Turner Karel 2004 042017 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10     3     13
 Bednářová Markéta 2004 043005 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 13           13
 Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí   5 5   1 2 13
 Novák Michal 2003 014033 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12     1     13
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 13           13
 Gürtler Adam 2001 009143 Univerzitní sportovní klub Praha 6   6 1     13
 Střecha Jan 2001 108042 VS Dolní Kounice 10     3     13
 Krč Ladislav 1999 012016 DUKLA Brandýs 8     5     13
 KANCLER Tine 1999 000000 Kajak klub Soške elektrarne 7 6         13
 Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2     10 1 13
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 Špalek Vojtěch 1996 010100 SK VS Karbo Benátky 13           13
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 6 6     1   13
 Žák Jiří 1986 121040 KK Opava 13           13
 Kubričan Lukáš 1984 012028 DUKLA Brandýs 13           13
 Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek   13         13
 Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha   12     1   13
 Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice         12 1 13
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 3   10       13
 Jiras Marek 1976 009095 Univerzitní sportovní klub Praha   5 8       13
 Kubů Petr 1976 119011 UP Olomouc       13     13
 Vaněk Martin 1971 030049 VS Tábor 13           13
 Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník   1 12       13
447.Langová Jindřiška 2007 066021 Vodácký oddíl Horšovský Týn 12           12
 Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 12           12
 Honzíková Eva 2005 027008 Otava Strakonice 12           12
 Novák Tomáš 2005 047024 TJ DNT VS Kadaň 12           12
 Zoubek Adam 2004 059050 TJ Semily 8     4     12
 Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 12           12
 Kašák Filip 2003 014059 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11     1     12
 Nováková Denisa 2003 014044 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11     1     12
 Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     8     12
 Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí   5 1   2 4 12
 Snopek Vladimír 2001 112009 VK Kroměříž 12           12
 Šmoldas František 2000 135033 Vodní sporty Zábřeh 8     4     12
 Wallisch Vít 1999 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Peterka Jáchym 1998 017028 KK Rakovník 11     1     12
 Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 6 6         12
 Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž     1     11 12
 Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 7 2 3       12
 Mrůzek Jakub 1995 121073 KK Opava   12         12
 Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Báča Jakub 1994 011019 KK Brandýs nad Labem 10   1 1     12
 Ligurská Blanka 1994 112049 VK Kroměříž 7   2 3     12
 Binčík Petr 1994 012059 DUKLA Brandýs 12           12
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs 6 6         12
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2     10   12
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 9 1 1 1     12
 Zdráhal Jan 1985 012043 DUKLA Brandýs   1 11       12
 Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 4 6 2       12
 Pešta Jan 1981 078014 Lužnice Tábor   8     4   12
 Slovák Tomáš 1979 119079 UP Olomouc       12     12
 Válek Michal 1974 030022 VS Tábor   10     2   12
 Příhoda Tomáš 1970 009164 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Koshelev Sergey 1960 042040 Klub vodních sportů Sušice z.s. 12           12
 Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou   5     6 1 12
481.ALTMAN Isabella 2007 000000 Buddeus 10     1     11
 Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 5 4 2       11
 Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 5 4 2       11
 Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10     1     11
 Galuška Zdeněk 2004 042035 Klub vodních sportů Sušice z.s. 11           11
 Vojtěchová Barbora 2004 108034 VS Dolní Kounice 8     3     11
 Pollertová Ema 2003 009008 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Fiala Jakub 2001 001102 Bohemians Praha 6   5       11
 KALETKA FIONA 2000 000000 VfL Bad Kreuznach 7 4         11
 Zvolánek Filip 1999 076014 TJ Jiskra Bechyně 5     6     11
 KONDRATENKO KSENIYA 1999 000000 Team Kazachstan 4 7         11
 Papula Martin 1999 116078 TJ Vodní Sporty Litovel       10   1 11
 Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs     11       11
 Smolík Jan 1997 039004 TJ Loko Plzeň 8     3     11
 Koudelka Václav 1997 017043 KK Rakovník 11           11
 Maikranz Alexandr 1997 012042 DUKLA Brandýs 11           11
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor   5     6   11
 Bargel Radek 1996 128001 Vodní sporty Desná 8     3     11
 Petříček Vojtěch 1994 052072 TJ Loko Žatec 11           11
 Zástěrová Pavlína 1993 012012 DUKLA Brandýs 11           11
 Dupal Jiří 1991 119147 UP Olomouc 10     1     11
 Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs   2 9       11
 Bříza Václav 1990 036023 Kanoistický klub Klatovy z.s.     2     9 11
 Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 1     10     11
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs   11         11
 Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs       11     11
 Horák David 1976 091008 Klub Larse Heletága 11           11
 Ježek Stanislav 1976 009035 Univerzitní sportovní klub Praha   11         11
 Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice 2 1   8     11
 Procházka Miloš 1954 034036 TJ SK Hubertus KV 11           11
 Veselý Josef 1950 036020 Kanoistický klub Klatovy z.s.     11       11
512.Saip Ondřej 2006 001073 Bohemians Praha 10           10
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 10           10
 Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 1   8     1 10
 Klampfl Tomáš 1999 024054 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       8   2 10
 Cubrová Markéta 1997 038015 TJ ČSAD Plzeň 10           10
 Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava 2 8         10
 Sofron Daniel 1995 038003 TJ ČSAD Plzeň 10           10
 Martinka Antonín 1993 112028 VK Kroměříž 6   4       10
 Hrivíková Eva 1993 808179 USK Praha 10           10
 Sováková Lenka 1993 119169 UP Olomouc 3     7     10
 Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 10           10
 Pešek Michal 1992 014029 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   10         10
 Jordánová Pavlína 1992 103064 Kanoe Klub Spoj Brno 6 2   2     10
 Žandová Věra 1990 135035 Vodní sporty Zábřeh 4 2   4     10
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec     10       10
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 DUKLA Brandýs 10           10
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 8 2         10
 Kubát Jiří 1988 035024 TJ Slavia K. Vary 10           10
 Jacoš Pavel 1988 035023 TJ Slavia K. Vary 10           10
 Beneš Jindřich 1985 042001 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10           10
 Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 2     6 2   10
 Gebas Vítězslav 1984 009032 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10           10
 Hek Jan 1979 049013 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 10           10
 Mašek Jan 1978 009033 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Veselý Matěj 1978 053024 TJ Dvůr Králové 2 2 2 4     10
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   10         10
 Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 10           10
 Rubín Daniel 1975 012032 DUKLA Brandýs 10           10
 Šamánek Pavel 1972 103038 Kanoe Klub Spoj Brno 2 2   6     10
 Krejčí Karel 1972 023053 SK VS Č. Budějovice   10         10
 Troch Petr 1971 053021 TJ Dvůr Králové 6     4     10
 Žatecký Jiří 1969 082008 KVS Písek 10           10
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice   10         10
 Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno         8 2 10
 Novák Jindřich 1964 014021 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10           10
 Schreiber Zbyněk 1963 128030 Vodní sporty Desná   10         10
 Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel         2 8 10
 Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 10           10
551.Veverka Čeněk 2007 039014 TJ Loko Plzeň 9           9
 Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice 2 2 5       9
 Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9           9
 Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 9           9
 Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 5 2 2       9
 Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 5 2 2       9
 Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8     1     9
 Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav 4     5     9
 Hrňák Vojtěch 2002 014068 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8     1     9
 DIETZ Joshua 2000 000000 Team RLP 4   5       9
 SORIANO DANIELE 2000 000000 Bamberger Faltbootclub e.V. 6   3       9
 Křenek Jakub 1999 132058 TJ Valašské Meziříčí   2     4 3 9
 Korbelář David 1999 039006 TJ Loko Plzeň 6     3     9
 MAHÉ Alan 1999 000000 Saint-Brieuc 6   3       9
 Holl Lena 1999 000000 AKV, GER 5 4         9
 Daille Viviana 1998 000000 FRA 9           9
 Fagerlund Amanda 1998 000000 Sweden, SWE 4 5         9
 Haislar Ondřej 1996 135043 Vodní sporty Zábřeh 6   2 1     9
 Kašpar Jonáš 1991 012024 DUKLA Brandýs     9       9
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Kuna Alois 1988 023060 SK VS Č. Budějovice   9         9
 Dolista Jan 1987 014005 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9           9
 Vaněček Tomáš 1986 024038 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2     4 3 9
 Jáně Michal 1986 012039 DUKLA Brandýs   9         9
 Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       9     9
 Kulhánek Jan 1978 046012 Delfín Jablonec 9           9
 Veselý Petr 1976 108045 VS Dolní Kounice   4     5   9
 Lepík Filip 1976 034017 TJ SK Hubertus KV 6   3       9
 Svoboda Zdeněk 1970 115001 VS Lipník nad Bečvou 9           9
 Zemanová Jana 1969 009004 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Šeps Miroslav 1968 045032 KVS Hradec Králové     9       9
 Mulač Oldřich 1961 034020 TJ SK Hubertus KV   7 2       9
 Kraus Václav 1961 038004 TJ ČSAD Plzeň 9           9
 Benhák Jiří 1956 046031 Delfín Jablonec 4 1 4       9
 Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   9         9
 Zýka Petr 1951 038022 TJ ČSAD Plzeň 6     3     9
587.Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8           8
 Pollert Antonín 2006 009022 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 8           8
 Hluchý Vilém 2006 011045 KK Brandýs nad Labem 8           8
 Brambora Ondřej 2005 014077 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Endrych Matouš 2003 060057 Loko Trutnov 3     5     8
 Hynek Pavel 2003 059012 TJ Semily 8           8
 Orságová Anna 2003 132014 TJ Valašské Meziříčí 4     4     8
 Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5   3       8
 Šmoldasová Zuzana 2002 116079 TJ Vodní Sporty Litovel 5     3     8
 Hočevar Eva Alina 2002 000000 Kanu klub Simon, SLO 4 4         8
 Vránková Ivana 2002 033010 VS Blovice 3     5     8
 Šefců Marek 2002 001087 Bohemians Praha 4   4       8
 Ostrbenk Vid 2001 000000 KKK Catez, SLO 4 4         8
 KOŘÍNEK Miroslav 2001 000000 SVK 4 4         8
 HEIN JAKOB 2001 000000 Bamberger Faltbootclub e.V. 5   3       8
 Hanke Franziska 2000 000000 AKV, GER 4 4         8
 Linksted Peter 2000 000000 British Canoeing, GBR 4 4         8
 Seumel Hannes 2000 000000 LKV Sachsen-Anhalt, GER   4 4       8
 Safina Kamilla 2000 000000 Kzaxtan, KAZ 4 4         8
 Pechman Štěpán 1999 049048 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 8           8
 Fuchs Jakub 1999 046017 Delfín Jablonec 7   1       8
 MÄNNIG FLORIAN 1999 000000 Leipziger-Kanu-Club 4   4       8
 Edwards Duncan 1999 000000 British Canoeing, GBR 4 4         8
 Kytka Tomáš 1999 043023 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 8           8
 Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs 2   6       8
 Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí       7 1   8
 Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň       8     8
 Foltysová Denisa 1993 012026 DUKLA Brandýs 6   2       8
 Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha     8       8
 Hála Richard 1992 119150 UP Olomouc       8     8
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí   7     1   8
 Pokorný Ondřej 1987 023086 SK VS Č. Budějovice 8           8
 Chod Ondřej 1984 033026 VS Blovice 8           8
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno 2     6     8
 Polívka Radek 1980 055020 Sk VS Slávia Hradec Králové       8     8
 Sedlmaier Aleš 1980 049031 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 8           8
 Blahník Miroslav 1980 035014 TJ Slavia K. Vary 4 4         8
 Kotrba Tomáš 1977 078003 Lužnice Tábor 8           8
 Švehla Zdeněk 1976 024023 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8           8
 Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   8         8
 Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor   2     6   8
 Šenk Marek 1974 011020 KK Brandýs nad Labem 4   4       8
 Hojda Ladislav 1973 066002 Vodácký oddíl Horšovský Týn   8         8
 Mayer Roman 1971 076009 TJ Jiskra Bechyně       8     8
 Ligurský Ivo 1968 112019 VK Kroměříž 6     2     8
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec       8     8
 Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   8         8
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov   8         8
 Jandáš Roman 1965 047048 TJ DNT VS Kadaň   8         8
 Křišťan Martin 1964 063020 SK Týniště nad Orlicí 2 2     4   8
 Keller Miloslav 1962 030009 VS Tábor   8         8
 Benešová Marie 1961 042012 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8           8
 Habich Bohumil 1961 030002 VS Tábor     8       8
 Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     1   3 8
 Jilma Ivan 1957 078001 Lužnice Tábor 8           8
 Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno   4     4   8
 Měchura Jiří 1954 061019 SK Třebechovice 4     4     8
645.Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 2   5       7
 Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 7           7
 Čepička Ladislav 2003 038014 TJ ČSAD Plzeň 7           7
 Pecháčková Julie 2003 132035 TJ Valašské Meziříčí 3     4     7
 Šprdlíková Kateřina 2001 042011 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5 2         7
 Steuler Benjamin 2001 000000 AKV, GER 4 3         7
 Minárová Aneta 2001 118015 VK Tzunami Ostrava 7           7
 Heinrich Daniel 2001 118006 VK Tzunami Ostrava 7           7
 Bergner Victoria 2000 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 3 4         7
 MUTTON Zack 2000 000000 Kick NZL 7           7
 KRYUKOV GLEB 2000 000000 Yaroslavl   3 4       7
 Eliáš Ondřej 2000 009012 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 ŠKÁCHOVÁ Monika 1999 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš   7         7
 MEHLHORN STELLA 1999 000000 LKV Sachsen-Anhalt 7           7
 Marek Hugo 1999 001101 Bohemians Praha 4   3       7
 Rohmer Karl 1999 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 3   4       7
 Vybulka Jakub 1998 014037 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 7           7
 HELLARD Pierre 1998 000000 CD22, FRA 7           7
 Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 4 2 1       7
 TOMINEC Domen 1997 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 7           7
 MESSEMER Dennis 1997 000000 Team RLP 3 4         7
 KULIKOV Alexandr 1997 000000 KAZ   7         7
 Schaller Carolin 1997 000000 AKV, GER 5 2         7
 Franke John 1997 000000 LKV Sachsen-Anhalt, GER 7           7
 TRUMMER Timo 1996 000000 BSV Halle   7         7
 MATULÁNIOVÁ Pavlína 1996 000000 KTK Lipt. Mikuláš 7           7
 BLASBALG Peter 1996 000000 KTKLM, SVK 7           7
 FRANKE DAVID 1995 000000 LKV Sachsen-Anhalt 7           7
 Kratochvíl Daniel 1994 038006 TJ ČSAD Plzeň 7           7
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5 1   1     7
 FRITSCHE Lisa 1993 000000 LKV Sachsen-Anhalt 7           7
 Pavlík Radek 1992 108033 VS Dolní Kounice   1     6   7
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   7         7
 Vlček Ladislav 1985 012027 DUKLA Brandýs   6 1       7
 Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6 1         7
 Kubričan Pavel 1983 009010 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Rašner Martin 1980 129025 TJ Šumperk z.s.   7         7
 Bureš Jan 1978 042062 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4     3     7
 Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov       7     7
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   5 2       7
 Klein Pavel 1976 093027 RK Týn       7     7
 Střecha Martin 1972 108035 VS Dolní Kounice 7           7
 Tesař Robert 1972 023110 SK VS Č. Budějovice 7           7
 Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 7           7
 Vondra Václav 1957 027020 Otava Strakonice 7           7
690.Hrňák Šimon 2007 014064 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 4   2       6
 Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6           6
 Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 6           6
 Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 2 2 2       6
 Beran Vojtěch 2005 009135 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Pechač Jonáš 2004 009149 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Šedivá Pavla 2004 026007 SK Domeček Soběslav       6     6
 Šedivý Martin 2004 026006 SK Domeček Soběslav       6     6
 Řehák Jiří 2003 059044 TJ Semily 6           6
 Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 6           6
 Knirsch Tomáš 2003 128009 Vodní sporty Desná 6           6
 Martin Václav 2002 001074 Bohemians Praha 4   2       6
 Havránek Jakub 2002 049064 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6           6
 Businská Ema 2002 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 PODOBRYAEVA Evdokia 2001 000000 Rusko 6           6
 Lapuník Milan 2001 062008 TJ Turnov 2     4     6
 Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     4     6
 KOZÁKOVÁ Timea 2000 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš 6           6
 GESTIN NICOLAS 2000 000000 BRETAGNE   6         6
 Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3     3     6
 PRESNOV PAVEL 2000 000000 Yaroslavl   2 4       6
 Bernert Anne 1999 000000 KSA, GER 6           6
 DODOK Martin 1999 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš   6         6
 BERNARDY NICOLAS 1999 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA 6           6
 Hegge Noah 1999 000000 KSA, GER 6           6
 CHAUMET Agathe 1999 000000 Saint-Brieuc 6           6
 Harlak Marc 1999 000000 LKV Sachsen-Anhalt, GER   6         6
 TREBULOVÁ Ivana 1998 000000 POL 6           6
 Rousková Martina 1998 121039 KK Opava 4   2       6
 MANNSCHOTT JANINA 1998 000000 KST Rhein-Ruhr 6           6
 MARTEIL VALENTIN 1998 000000 BRETAGNE   6         6
 LAUNAY Thomas 1998 000000 FRA - Lannion CK, FRA   6         6
 Lettenbauer Niklas 1998 000000 AKV, GER 6           6
 MEVEL Nicolas 1998 000000 Cesson Sevigne 6           6
 Hočevar Jana 1998 000000 KKK Ljubljana, SLO 2 4         6
 CHAUMET Jules 1997 000000 CD22   6         6
 Frišman Marek 1997 055003 Sk VS Slávia Hradec Králové 6           6
 Maňasová Michaela 1997 034035 TJ SK Hubertus KV 6           6
 LOISEAU JOHANN 1997 000000 BRETAGNE 6           6
 JAKOB MEYER 1997 000000 Kanu Schwaben 6           6
 MUSCAR FRANCESCA 1997 000000 FICK COMITATO LIGURIA 6           6
 Karlovský Marek 1997 045008 KVS Hradec Králové 3 3         6
 DEREVIANKO NATALIA 1996 000000 SURGUT HMAO-UGRA 2 4         6
 Škranc Antonín 1996 077008 Kotva Bráník 2 2 2       6
 Švub Jakub 1996 128028 Vodní sporty Desná 2     4     6
 Štěpán Bronislav 1996 010028 SK VS Karbo Benátky 6           6
 Mayer Aleš 1996 076033 TJ Jiskra Bechyně       6     6
 DŽURNÝ Tomáš 1995 000000 DULM, SVK   6         6
 Zeman Ondra 1995 077001 Kotva Bráník 6           6
 Valíková Barbora 1994 012063 DUKLA Brandýs 6           6
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Baroň Petr 1991 077017 Kotva Bráník 6           6
 Šrámková Michaela 1991 042026 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Veselá Jitka 1991 036022 Kanoistický klub Klatovy z.s. 6           6
 Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Rak Tomáš 1989 012029 DUKLA Brandýs   6         6
 Jilma Martin 1989 078017 Lužnice Tábor 6           6
 Šedivá Kateřina 1989 043021 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4     2     6
 Tomek Lukáš 1987 009100 Univerzitní sportovní klub Praha   3 3       6
 Hradilek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Hrádek Petr 1987 080006 TJ Sokol Písek 2 4         6
 Řízková Magdalena 1987 078020 Lužnice Tábor 6           6
 Hájek Michal 1986 118031 VK Tzunami Ostrava 6           6
 Koplík Tomáš 1986 009160 Univerzitní sportovní klub Praha     6       6
 Lisický David 1981 119020 UP Olomouc         2 4 6
 Tůma Jan 1979 133024 SK Veselí nad Moravou       6     6
 Hron Robin 1979 014023 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Krejčí Hynek 1978 065026 TJ Permon Roztoky 6           6
 Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice   2     4   6
 Lásko Jan 1977 053002 TJ Dvůr Králové 6           6
 Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové 2     4     6
 Jančar Filip 1976 077018 Kotva Bráník 6           6
 Šrogl Michal 1972 097006 Raft klub Trója   6         6
 Martin Václav 1971 001027 Bohemians Praha 4   2       6
 Čekal Josef 1970 048003 TJ Ohře Klášterec   4 2       6
 Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 6           6
 Košík Ivo 1969 133026 SK Veselí nad Moravou 2   4       6
 Koudelková Petra 1969 024046 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       6     6
 Beran Jan 1969 092006 KVS Praha 4 6           6
 Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno 4     2     6
 Hilgertová Štěpána 1968 012008 DUKLA Brandýs 6           6
 Benda Libor 1966 049034 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6           6
 Buriánek Karel 1965 059002 TJ Semily   6         6
 Červenka Jaroslav 1964 034003 TJ SK Hubertus KV   6         6
 Langer Andreas 1964 000000 SV Schott Jena 6           6
 Bednárek Čestmír 1961 128002 Vodní sporty Desná 4 2         6
 Kubátová Anna 1960 036009 Kanoistický klub Klatovy z.s. 6           6
 Kubát Jiří 1959 036007 Kanoistický klub Klatovy z.s.   6         6
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   6         6
 Poula Jan 1955 035012 TJ Slavia K. Vary   6         6
 Kulhánek Josef 1951 046010 Delfín Jablonec 6           6
 Panenka Petr 1947 097004 Raft klub Trója   2 2     2 6
 QUERCI Alberto 0 000000 ITA   6         6
 SCHRÖDER David 0 000000 GER   3 3       6
785.Vobořil Kryštof 2005 009159 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Kořínek Vojtěch 2004 046049 Delfín Jablonec 5           5
 Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 3     2     5
 Troch Jan 2003 053023 TJ Dvůr Králové 2     3     5
 Bočková Bára 2003 023068 SK VS Č. Budějovice 4     1     5
 Vymětal Tadeáš 2003 119088 UP Olomouc 4     1     5
 Hopjan Pavel 2001 185009 KK Postřelmov 4     1     5
 LINDOLF JULIAN 2001 000000 Kanu Schwaben   5         5
 DILLI Maxi 2001 000000 Team RLP 5           5
 Bernat Jaka 2001 000000 KKK Tacen, SLO   5         5
 Kratochvíl Jan-Dorian 2001 009132 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 AMANBAEV ADIL 2000 000000 Team Kazachstan   5         5
 Staňková Antonie 2000 024065 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       5     5
 BERNARDY ANAIS 2000 000000 BRETAGNE 5           5
 OCHAKOVSKIH EGOR 2000 000000 Team Kazachstan   5         5
 TAUER Sarah 1999 000000 SKG Hanau 5           5
 FEINE CONSTANZE 1999 000000 LKV Sachsen-Anhalt 5           5
 Bellotti Theo 1999 000000 Canoa Club Vigevano, ITA 5           5
 Brauneis Noah 1999 000000 AKV, GER 5           5
 RANDLE KENSA 1998 000000 Kiwis 5           5
 Diešková Eva 1998 000000 SKP Dolny Kubin, SVK 5           5
 SEBASTIAN BUNDT 1998 000000 Kanu Schwaben 5           5
 Holmes Jacob 1998 000000 British Canoeing, GBR 3   2       5
 Bremer Tim 1998 000000 KST Rhein-Ruhr, GER 5           5
 MACDIARMID EDDIE 1998 000000 Scottish Canoe Association 3   2       5
 Bremer Nils 1997 000000 KST Rhein-Ruhr, GER 5           5
 Vrbnjak Erbežnik Teja 1997 000000 KKK Ljubljana, SLO 5           5
 Bolg Leo 1996 000000 KSA, GER 5           5
 Grunwald Paul 1996 000000 BÖllberger SV Halle 5           5
 ZÁRUBOVÁ Kristína 1995 000000 DULM, SVK 5           5
 HUFF SPENCER 1995 000000 USA 5           5
 Kořínek Filip 1995 009028 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Šťastný Filip 1994 057020 TJ Syntesia Pardubice   2     3   5
 Fryšová Petra 1993 009075 Univerzitní sportovní klub Praha   5         5
 Vozka Aleš 1989 042029 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5           5
 Martinů Lukáš 1987 030050 VS Tábor   4       1 5
 Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice         1 4 5
 Nováčková Michala 1984 010012 SK VS Karbo Benátky 5           5
 Kubát Jan 1982 036010 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5           5
 Prchlík Michal 1981 078006 Lužnice Tábor 5           5
 Letko Radek 1978 008037 SK Žižkov 5           5
 Haucková Ilona 1978 045036 KVS Hradec Králové 5           5
 Rašek Michal 1977 012030 DUKLA Brandýs   5         5
 Nováček Michal 1977 034025 TJ SK Hubertus KV   5         5
 Kovář Zbyněk 1977 011002 KK Brandýs nad Labem 5           5
 Dunovský Tomáš 1976 027009 Otava Strakonice 5           5
 Svítil Vladan 1974 185006 KK Postřelmov   5         5
 Vyhnánek Jiří 1974 007034 Technika Praha 5           5
 Řežábek Martin 1973 097022 Raft klub Trója   5         5
 Veniger Jiří 1973 064023 SKK Vysoké Mýto       5     5
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 5           5
 Táborský Pavel 1972 066004 Vodácký oddíl Horšovský Týn   5         5
 Čvančara Pavel 1971 039002 TJ Loko Plzeň 5           5
 Beranová Eliška 1970 092007 KVS Praha 4 5           5
 Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 2     3     5
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov   4 1       5
 Souček Ondřej 1967 119031 UP Olomouc       5     5
 Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5           5
 Zástěra Tomáš 1964 080002 TJ Sokol Písek       5     5
 Hajdučík Miroslav 1962 055024 Sk VS Slávia Hradec Králové     5       5
 Maceček Dušan 1962 034019 TJ SK Hubertus KV 5           5
 Pártl Mirek 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5           5
847.Kosíková Julie 2007 119174 UP Olomouc     4       4
 Fišnar Jakub 2007 135017 Vodní sporty Zábřeh     4       4
 Geprtová Martina 2007 116099 TJ Vodní Sporty Litovel     4       4
 Beran Richard 2007 030041 VS Tábor 4           4
 Kapounek Lukáš 2007 112013 VK Kroměříž     4       4
 Bočková Kateřina 2007 023007 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Špička Karel 2007 135027 Vodní sporty Zábřeh     4       4
 MALÁ Magdaléna 2007 000000 Olomouc     4       4
 Hušková Natálie 2006 052031 TJ Loko Žatec 4           4
 Čamek David 2006 116084 TJ Vodní Sporty Litovel     4       4
 Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Saidl František 2006 009153 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Milyan Daniel 2006 052022 TJ Loko Žatec 4           4
 Jaroš Michael 2006 119171 UP Olomouc 2   2       4
 Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 2 2         4
 Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha 1 3         4
 Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 2   2       4
 Dolanský Ondřej 2005 024056 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4           4
 Špičková Klára 2005 135024 Vodní sporty Zábřeh     4       4
 Benda Jan 2005 049006 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 2   2       4
 Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 2   2       4
 CHLEBOVÁ Ivana 2003 000000 KTK LM 2 2         4
 Stejskalová Barbora 2003 009155 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Janoušek Viktor 2003 009125 USK Praha 4           4
 Lacina Jakub 2003 059021 TJ Semily       4     4
 ĎURECOVÁ Kristína 2002 000000 Bratislava 4           4
 Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice 2     2     4
 ŠTAFEN MATÚŠ 2002 000000 ŽKV Žilina 4           4
 Chalupský Petr 2002 023090 SK VS Č. Budějovice 4           4
 HOFF ORAN 2002 000000 Colorado 4           4
 Hátle Martin 2002 001077 Bohemians Praha 2   2       4
 MRÁZ JURAJ 2002 000000 KTK Lipt. Mikuláš   4         4
 Podhorný Miloš 2002 129005 TJ Šumperk z.s. 4           4
 Kliščová Barbora 2002 061042 SK Třebechovice 2   2       4
 Hartl Vinzenz 2001 000000 AKV, GER 4           4
 SEHIC AMI 2001 000000 Croatia 4           4
 Koudelková Eliška 2001 011033 KK Brandýs nad Labem 3       1   4
 KORTIŠOVÁ Barbora 2001 000000 TUZVO, SVK 4           4
 PICKERT FABIAN 2001 000000 LKV Sachsen-Anhalt   4         4
 Černý Šimon 2001 060062 Loko Trutnov 4           4
 Jahoda Martin 2001 009145 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 BOLYARD WESLEY 2001 000000 Nantahala Racing Club 4           4
 Joseph Joshua 2001 000000 Potomac Whitewater Racing Team 4           4
 KAVZAR KLEMEN 2001 000000 BD Steklarna Hrastnik 4           4
 Valenta Petr 2001 050009 SK Štětí 4           4
 OSCHMAUTZ Antonia 2001 000000 Austria, AUT 4           4
 JACOBI SEU 2001 000000 Nantahala Racing Club 4           4
 Baudisch Adam 2001 009003 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 BOŽIČ Štefan 2001 000000 Kajak klub Soške elektrarne 4           4
 Burgar Lenart 2001 000000 KKK Tacen, SLO 4           4
 DAVIS AVERY 2001 000000 Nantahala Racing Club 4           4
 Gosse Nele 2001 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 4           4
 JAVORNIK JUŠ 2001 000000 Kanu klub Simon   4         4
 VALANT Ulan 2001 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 4           4
 MUTO YUSUKE 2001 000000 Canoe Club Mitake 4           4
 Novak Urban 2001 000000 Kanu klub Simon, SLO 4           4
 Šedivá Kateřina 2000 001098 Bohemians Praha 2   2       4
 Hořejší Václav 2000 001081 Bohemians Praha 2   2       4
 KRUPA Felix 2000 000000 TSM Bratislava   4         4
 KONIAROVÁ Lea 2000 000000 SVK 4           4
 Pfannenschmidt Max 2000 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER   4         4
 Vávrová Aneta 2000 061040 SK Třebechovice 2   2       4
 Luther Valentin 2000 000000 SPORT CLUB MERANO, ITA 4           4
 Colnar Brin 2000 000000 KKK Tacen, SLO 4           4
 Zeman Jakub 2000 014032 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 SEVERIN PRIJON 2000 000000 KK Rosenheim 4           4
 ROMANO MARCO 2000 000000 Canoa Club Brescia 4           4
 Malchers Paula 1999 000000 Augsburg 4           4
 JUG Aljaž 1999 000000 Kajak klub Soške elektrarne   4         4
 Franiel Max 1999 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER   4         4
 Houška Jan 1999 043028 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4           4
 GHISETTI DAVIDE 1999 000000 IVREA CANOA CLUB 4           4
 GONŠENICA Adam 1999 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš 4           4
 Hay Callum 1999 000000 British Canoeing, GBR 4           4
 MINTÁLOVÁ Eliška 1999 000000 TSM Žilina 4           4
 Hořejší Štěpán 1999 001091 Bohemians Praha   2 2       4
 JEKLIN Eva 1999 000000 Kajak klub Soške elektrarne 4           4
 Poštulková Alžběta 1999 001096 Bohemians Praha 2   2       4
 Seumel Paul 1999 000000 LKV Sachsen-Anhalt, GER   4         4
 DAVID MAAS 1999 000000 KK Rosenheim 4           4
 PATERSON CLAUDIA 1999 000000 Kiwis 4           4
 AITKEN CALLUM 1999 000000 CSBOP 4           4
 FASOLI TOMMASO 1999 000000 Canoa Club Milano 4           4
 BERGEN HENRY 1999 000000 Potomac whitewater Racing Cent 4           4
 RAZETO NICCOL 1999 000000 FICK COMITATO LIGURIA 4           4
 PALMCRANTZ LUDWIG 1998 000000 Sweden   4         4
 Weger Jakob 1998 000000 SPORT CLUB MERANO, ITA 4           4
 MIKÓ Radoslav 1998 000000 TSM Bratislava 4           4
 Unterthurner Martin 1998 000000 SPORT CLUB MERANO, ITA 4           4
 ANŽLOVAR Blaž 1998 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 4           4
 URCHENKO INNA 1998 000000 Team Kazachstan   4         4
 Murray Victoria 1998 000000 British Canoeing, GBR 4           4
 JEREB Matej 1998 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 4           4
 TUIRAVIRAVI DANIEL 1998 000000 Fiji 4           4
 SCHULZ LUC 1998 000000 Lippstadt 4           4
 Nilsson Mattias 1998 000000 Sweden, SWE   4         4
 BRYANT LORD 1998 000000 Team Colorado Whitewater Racin   4         4
 Rousková Hana 1998 121043 KK Opava 2   2       4
 THOMPSON ANGUS 1998 000000 Thompson 4           4
 DANGEN JACK 1998 000000 New Zealand 4           4
 Apel Elena 1998 000000 Augsburg 4           4
 HOHMANN JANIK 1998 000000 KC Hilden 4           4
 LE Baindre Mathéo 1998 000000 FRA 4           4
 Bratt Vidar 1998 000000 Sweden, SWE 4           4
 JANNIK MOLOCHER 1997 000000 KK Rosenheim 4           4
 KLOS MICHAEL 1997 000000 AKV Augsburg 4           4
 COZZINI LORENZO 1997 000000 Gruppo canoe viadana 4           4
 Vianello Marco 1997 000000 Canoa club verona, ITA 4           4
 Luther Lenz 1997 000000 SPORT CLUB MERANO, ITA 4           4
 OFERRAL CAOIMHE 1997 000000 Canoe Slalom Ireland   4         4
 Červenka Ondřej 1996 034043 TJ SK Hubertus KV 4           4
 UTHUS TYLER 1996 000000 USA 4           4
 Olejník Jan 1996 133059 SK Veselí nad Moravou       4     4
 Brožová Tereza 1996 121047 KK Opava       4     4
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Pospíšil Adrian 1995 060019 Loko Trutnov 2 2         4
 Koudelková Kateřina 1995 024002 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       4     4
 Klimuškin Šimon 1995 077014 Kotva Bráník 4           4
 Bahenský Matouš 1994 121010 KK Opava 4           4
 Šrámek Jonatan 1994 119054 UP Olomouc       4     4
 MASLEN AMBER 1993 000000 Scottish Canoe Association 4           4
 Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník 2   2       4
 Kopička Ondřej 1989 007008 Technika Praha   4         4
 Ornstová Eva 1989 012045 DUKLA Brandýs 4           4
 Vondra Jan 1988 012037 DUKLA Brandýs 4           4
 Ponížilová Miroslava 1988 010106 SK VS Karbo Benátky 4           4
 Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 2     2     4
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 4           4
 Leskovjan Martin 1986 007016 Technika Praha   4         4
 Hrouzková Alena 1985 112043 VK Kroměříž 4           4
 Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Trója   4         4
 Felix Petr 1982 014041 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov 2 2         4
 Irain Jiří 1981 089015 KV Viking Ml.Boleslav           4 4
 Marek Lukáš 1980 060039 Loko Trutnov 4           4
 Veselá Linda 1980 007035 Technika Praha 4           4
 Novák Václav 1979 061032 SK Třebechovice 4           4
 Volf Jaroslav 1979 011039 KK Brandýs nad Labem 4           4
 Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 4           4
 Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel 2     2     4
 Kluganost Vít 1977 016007 KV125-PRAHA-Vršovice 2   2       4
 Abraham Jiří 1977 010001 SK VS Karbo Benátky 4           4
 Rašner Karel 1976 185011 KK Postřelmov   2       2 4
 Pazourek Pavel 1976 076004 TJ Jiskra Bechyně 4           4
 Žatecká Soňa 1976 082021 KVS Písek 4           4
 Vacková Michala 1975 053015 TJ Dvůr Králové       4     4
 Doležal Pavel 1974 053004 TJ Dvůr Králové       4     4
 Kneblová Pavla 1974 119091 UP Olomouc       4     4
 Jára Leoš 1974 017041 KK Rakovník 4           4
 Kuchař Jaromír 1974 053027 TJ Dvůr Králové       4     4
 Lacinová Leona 1974 059008 TJ Semily       4     4
 Šumský Viktor 1973 042044 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Stratil Michal 1973 116027 TJ Vodní Sporty Litovel 4           4
 Pazourek Jan 1973 076003 TJ Jiskra Bechyně 2     2     4
 Marek Pavel 1972 061037 SK Třebechovice 4           4
 Brebta Vladimír 1972 046002 Delfín Jablonec 4           4
 Pollert Jaroslav 1971 009060 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Milyán Daniel 1971 052012 TJ Loko Žatec 4           4
 Beier Artur 1970 060001 Loko Trutnov   4         4
 Soukal Jan 1970 002018 Ekonom Praha   2     2   4
 Kotěra Tomáš 1970 057023 TJ Syntesia Pardubice         1 3 4
 Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec         3 1 4
 Plachý Roman 1969 112026 VK Kroměříž   4         4
 Polívková Markéta 1968 033021 VS Blovice 3     1     4
 Lacina Richard 1967 059022 TJ Semily         4   4
 Maikranz Petr 1967 118034 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Keš Miroslav 1967 026020 SK Domeček Soběslav   4         4
 Přikryl Lubor 1965 125042 VSK Rájec-Jestřebí   4         4
 Těhle Zbyněk 1964 050022 SK Štětí 2 2         4
 Hájek Roman 1963 118032 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Vala Vladimír 1963 030006 VS Tábor     2   2   4
 Bříza Václav 1962 036001 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4           4
 Kovařík Richard 1959 027012 Otava Strakonice 4           4
 Slavík František 1957 008029 SK Žižkov     4       4
 Irain Jiří 1955 089013 KV Viking Ml.Boleslav           4 4
 Boch Pavel 1951 059006 TJ Semily 4           4
 Polívka Karel 1945 055021 Sk VS Slávia Hradec Králové 4           4
1026.Hartl Jan 2005 066031 Vodácký oddíl Horšovský Týn   3         3
 Ivan Martin 2004 133006 SK Veselí nad Moravou 2     1     3
 Součková Lucie 2004 045024 KVS Hradec Králové 2   1       3
 Colnar Zarja 2003 000000 KKK Tacen, SLO 3           3
 JANOUŠEK Viktor 2003 000000 USK Pha 3           3
 BELOKRENITSKIY KIRILL 2002 000000 Krasnoyarsk 3           3
 VANIN VLADISLAV 2002 000000 Moscow 3           3
 KIPRAS TALACKA 2002 000000 Regesa 3           3
 Alič Maks 2002 000000 Kanu klub Simon, SLO 3           3
 Berger Til 2002 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 3           3
 PETRAUSKAITE KAMILE 2002 000000 Regesa 3           3
 SUŠMEL JAN 2002 000000 Kajak klub Soške Elektrarne 3           3
 LUKNÁROVÁ EMANUELA 2002 000000 TSM Bratislava 3           3
 Lange Twan 2002 000000 KKK Tacen, SLO 3           3
 Vybíral Ondřej 2001 119163 UP Olomouc 2     1     3
 ŠAVLI ERAZEM 2001 000000 Kajak klub Soške Elektrarne 3           3
 PLOCHMANN ANNKATRIN 2001 000000 SG 1883 Nürnberg-Fürth 3           3
 BRGLEZ ŽIVA 2001 000000 BD Steklarna Hrastnik 3           3
 Loník Matěj 2001 119021 UP Olomouc 2     1     3
 OPLOTNIK LUKA 2001 000000 BD Steklarna Hrastnik 3           3
 VOLPI IACOPO 2001 000000 Canoa Club Milano 3           3
 NAKAJIMA MANATO 2001 000000 Canoe Club Mitake 3           3
 PAVŠIČ ANDRAŽ 2001 000000 Kajak klub Soške Elektrarne 3           3
 PITTMAN TAYLOR 2001 000000 Potomac whitewater Racing Cent 3           3
 Lhoták Jáchym 2001 039011 TJ Loko Plzeň 3           3
 WALLIN WILLIAM 2001 000000 Sweden 3           3
 Kubů Daniel 2001 108046 VS Dolní Kounice 2     1     3
 Kašpar Čeněk 2000 008041 SK Žižkov   3         3
 MOESER SINA 2000 000000 Kanu Schwaben 3           3
 DORFSCHMID KIM 2000 000000 Kanu Schwaben 3           3
 MACEACHEN CALLUM 2000 000000 Scottish Canoe Association 3           3
 Šmíd Jiří 2000 118004 VK Tzunami Ostrava 3           3
 MARC Jonathan 2000 000000 FRA   3         3
 MERMELSTEIN JACOB 2000 000000 Potomac whitewater Racing Cent 3           3
 Humeau Maya 2000 000000 Potomac Whitewater Racing Team 3           3
 RASHEV ALEXANDER 2000 000000 Moscow 3           3
 Matjašec Matevž 2000 000000 KKK Tacen, SLO 3           3
 Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí       3     3
 PRETOLANI TOMMASO 1999 000000 FICK COMITATO LIGURIA   3         3
 Sofron Tomáš 1999 038011 TJ ČSAD Plzeň 3           3
 JENNINGS MADDY 1999 000000 Scottish Canoe Association 3           3
 KUZNETSOVA DARIA 1999 000000 Moscow 3           3
 MUSLER PETER 1998 000000 SPORT CLUB MERANO 3           3
 MORI ANDREA 1998 000000 FICK COMITATO LIGURIA 3           3
 VAN DE VEN Swantje 1998 000000 Kanuclub Falke Magdeburg, GER   3         3
 Daněk Dominik 1998 129015 TJ Šumperk z.s.   3         3
 BULLO CARLO 1998 000000 CCK VALSTAGNA   3         3
 Hanke Philipp 1998 000000 AKV, GER 3           3
 DESOLE GIACOMO 1998 000000 FICK COMITATO LIGURIA 3           3
 Kaminská Barbora 1998 132044 TJ Valašské Meziříčí       3     3
 BEN PEEPLES 1998 000000 Team Colorado Whitewater Racin   3         3
 Kuhnová Anežka 1998 017001 KK Rakovník 3           3
 ROGOZINSKI JONAH 1998 000000 Lippstadt 3           3
 ULPMER MANUEL 1997 000000 CCK VALSTAGNA 3           3
 DREIER VALENTINA 1997 000000 AUSTRIA 3           3
 KUZNETSOV DENIS 1997 000000 Team Kazachstan   3         3
 Loos Sören 1997 000000 KC Hilden, GER   3         3
 Stets Wenzel 1997 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 3           3
 FIORESE NICOLA 1997 000000 CCK VALSTAGNA 3           3
 Beránková Kateřina 1996 024064 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1     2     3
 Braune Willi 1996 000000 BÖllberger SV Halle   3         3
 OULHEN POL 1996 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA 3           3
 EUZENES POL 1996 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA 3           3
 SCHWANHOLT Ann-Kathrin 1995 000000 Kanuclub Falke Magdeburg 3           3
 VÍTOVCOVÁ Natálie 1995 000000 Č.Kruml.           3 3
 Dundová Iva 1995 024060 SK Vltava Č. Krumlov z.s.     3       3
 Myšák Albert 1994 043016 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3           3
 Šrámek Ondřej 1994 042014 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3           3
 HEGGE SAMUEL 1994 000000 Kanu Schwaben 3           3
 Mitašíková Monika 1994 000000 DU LM 3           3
 Popovičová Žaneta 1992 030026 VS Tábor     3       3
 Tykal Jiří 1992 048073 TJ Ohře Klášterec       3     3
 DE DIONIGI CHRISTIAN 1992 000000 Canoa Club Milano 3           3
 Musil Filip 1992 024025 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         3   3
 SCHWANHOLT Simon 1991 000000 Augsburg   3         3
 Chrenka Vojtěch 1991 112024 VK Kroměříž 2     1     3
 Polinskyi Igor 1990 112015 VK Kroměříž 3           3
 Kádrle Martin 1990 060034 Loko Trutnov 2 1         3
 Tunková Kristýna 1988 046043 Delfín Jablonec 3           3
 Čevora Lukáš 1988 112023 VK Kroměříž 2   1       3
 Brádková Alice 1988 049041 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3           3
 Velešíková Petra 1986 119100 UP Olomouc 2     1     3
 Saiko Tomáš 1986 024040 SK Vltava Č. Krumlov z.s.           3 3
 Vandasová Lenka 1985 026004 SK Domeček Soběslav       3     3
 Lhota Zbyšek 1984 070003 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 3           3
 Lásko Eva 1984 053006 TJ Dvůr Králové 3           3
 Pivoňka Zdeněk 1982 066006 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2 1       3
 Dolejš Martin 1980 034015 TJ SK Hubertus KV 3           3
 BETTGE Nico 1980 000000 GER   3         3
 Novotný Tomáš 1978 057031 TJ Syntesia Pardubice       3     3
 Kovárník Lukáš 1977 014002 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Kočan Michal 1977 001058 Bohemians Praha       3     3
 Rejhová Martina 1976 055025 Sk VS Slávia Hradec Králové 3           3
 Smetánka Radek 1976 034022 TJ SK Hubertus KV   3         3
 Vrbata Jaroslav 1975 057084 TJ Syntesia Pardubice       3     3
 Lula Jiří 1974 001024 Bohemians Praha           3 3
 Šanda Petr 1973 019009 BS Vlašim 3           3
 Foltín Marek 1973 011010 KK Brandýs nad Labem 1 2         3
 Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3     3
 ALEKSEEV Sergey 1972 000000 RUS 3           3
 Šerý Michal 1971 088003 C.K. Rožátov   3         3
 Měšťan Zdeněk 1971 076006 TJ Jiskra Bechyně     2     1 3
 Piskáček Jan 1966 050016 SK Štětí 3           3
 Šedivý Václav 1966 043022 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2   1       3
 Kodet Marcel 1965 052008 TJ Loko Žatec       3     3
 Nováková Svatava 1961 119046 UP Olomouc 3           3
 Renčín Tomáš 1961 055022 Sk VS Slávia Hradec Králové   3         3
 Pultera Zbyněk 1958 129022 TJ Šumperk z.s. 3           3
 Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   3         3
 SIGNORI Lisa 0 000000 ITA 3           3
1136.Vyskočil Viktor 2008 108039 VS Dolní Kounice 2           2
 Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 2           2
 Žatecká Taťána 2007 082004 KVS Písek 2           2
 Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Bednářová Tereza 2006 011056 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Štěpánková Stella 2006 045034 KVS Hradec Králové 2           2
 Šrogl Michal 2006 009156 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové 2           2
 Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 2           2
 Kalousek Ondřej 2005 023034 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno     2       2
 Střechová Ela 2005 108041 VS Dolní Kounice     2       2
 Strejc Václav 2005 023044 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice   2         2
 Horáček Vojtěch 2004 001104 Bohemians Praha       2     2
 Daňková Anna 2004 129007 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Sýkora Jaroslav 2004 034040 TJ SK Hubertus KV 2           2
 RICHTER Tim 2004 000000 Spremberg 2           2
 Hořejší Anna 2004 011041 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Daňková Veronika 2003 129004 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Lapornik Lenart 2003 000000 KKK Tacen, SLO 2           2
 Zimová Barbora 2003 057088 TJ Syntesia Pardubice 2           2
 Janoušek Viktor 2003 009125 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Charuzová Marcela 2003 185002 KK Postřelmov 2           2
 Nekvinda Ivo 2003 057061 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Macúš Ondrej 2003 000000 ŽKV-Žilina, SVK 2           2
 Milyán Viktor 2003 052006 TJ Loko Žatec 2           2
 Heinich Bruno 2002 118007 VK Tzunami Ostrava 2           2
 ŠRIBAR RIJA 2002 000000 Kajak klub Soške Elektrarne 2           2
 PARFENOV Dmitrij 2002 000000 Moskva 2           2
 PLANINC MIHA 2002 000000 BD Steklarna Hrastnik 2           2
 Čepelák František 2002 024066 SK Vltava Č. Krumlov       2     2
 MÄNNIG LUISE 2002 000000 Leipziger-Kanu-Club 2           2
 Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Špryňar Jakub 2002 063060 SK Týniště nad Orlicí 2           2
 WESTPHAL Benno 2002 000000 Spremberg 2           2
 Zeman Matěj 2002 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Dieška Juraj 2002 000000 SKP Dolny Kubin, SVK 2           2
 MILJAVEC JAKA 2002 000000 Kajak kanu klub Tacen 2           2
 DIEŠKA MAREK 2002 000000 ŽKV Žilina 2           2
 Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Školoudík Václav 2002 057063 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Grossmannová Adéla 2002 039032 TJ Loko Plzeň       2     2
 FIAMIN Elia 2002 000000 SVK 2           2
 PANICO TOMMASO 2002 000000 FICK COMITATO LIGURIA 2           2
 Hofmanová Šárka 2002 055009 Sk VS Slávia Hradec Králové 2           2
 Gradišek Nejc 2002 000000 Kanu klub Simon, SLO 2           2
 Hlobil Josef 2001 062003 TJ Turnov 2           2
 Dudek Ondřej 2001 129006 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Chabiča Pavel 2001 133035 SK Veselí nad Moravou       2     2
 ISPAN DINO 2001 000000 Croatia   2         2
 Keprtová Markéta 2001 045028 KVS Hradec Králové 2           2
 TANAKA YUUKI 2001 000000 Canoe Club Mitake 2           2
 Roztočilová Dominika 2001 059046 TJ Semily 2           2
 HENRY Steven 2001 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA 2           2
 Luther Jakob 2001 000000 SPORT CLUB MERANO, ITA 2           2
 Konvičný jiří 2001 118008 VK Tzunami Ostrava 2           2
 JURÍČEK Patrik 2001 000000 SVK 2           2
 VEVERKA Lukáš 2001 000000 Benátky 2           2
 Tichý Jan 2000 062011 TJ Turnov 2           2
 Koberová Magdaléna 2000 093031 RK Týn       2     2
 LE FRIEC Simon 2000 000000 FRA   2         2
 MACCORQUODALE CAMERON 2000 000000 Scottish Canoe Association 2           2
 BOBÁK Filip 2000 000000 SVK 2           2
 VANIN KONSTANTIN 2000 000000 Moscow 2           2
 BOHN JIMMY 2000 000000 Team Colorado Whitewater Racin 2           2
 ALDUCCI BEATRICE 2000 000000 CCK VALSTAGNA 2           2
 ISPAN LEON 2000 000000 Croatia   2         2
 APPODIA LAURA 2000 000000 CCK VALSTAGNA   2         2
 YOSHIDA Taku 2000 000000 JPN 2           2
 RENDULIC DOMINIK 2000 000000 Croatia 2           2
 HOLMES AARON 2000 000000 Scottish Canoe Association 2           2
 BLAZEVIC DOMINIK 2000 000000 Croatia   2         2
 ZONJIC MATEJ 2000 000000 Croatia   2         2
 SCHOENWAELDER Richard 2000 000000 Spremberg 2           2
 Jones Chiara 2000 000000 Augsburg 2           2
 OHMAYER JAKOB 2000 000000 Kanu Schwaben 2           2
 PETEK Marko 2000 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 2           2
 KADERABEK MILLER 2000 000000 Nantahala Racing Club 2           2
 VALENTIN KAMMERL 1999 000000 KK Rosenheim 2           2
 VRAGOVIC LUKA 1999 000000 Croatia 2           2
 SAMUEL GROTMANN 1999 000000 KK Rosenheim 2           2
 Marek Aleš 1999 023072 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Weiss Anton 1999 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 2           2
 JÜRSCHICK JAN ROBIN 1999 000000 Leipziger-Kanu-Club 2           2
 LOOS SVENJA 1999 000000 KC Hilden 2           2
 Halík Ondřej 1999 066019 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Papush Svetlana 1998 000000 team SPb, RUS 2           2
 JOHNSON-MOORE TEAGAN 1998 000000 Team Colorado Whitewater Racin 2           2
 Koudelková Veronika 1998 024020 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 Měrka Vladimír 1998 129030 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Yurchenko Inna 1998 000000 Kzaxtan, KAZ   2         2
 Bláha František 1997 055004 Sk VS Slávia Hradec Králové 2           2
 KILIAN HIRSCHBICHLER 1997 000000 KK Rosenheim 2           2
 SOJKOVÁ Miroslava 1997 000000 ŠKP Bratislava 2           2
 Pospíchalová Simona 1997 047016 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 MICKUKI Jonas 1997 000000 Spremberg, GER 2           2
 Molocher Janik 1997 000000 KK Rosenheim, GER 2           2
 STANOVSKÝ Martin 1996 000000 0 2           2
 Nachtigal Jan 1996 020007 Sportclub 80 Chomutov z.s.       2     2
 Vyhnálek Jan 1996 064037 SKK Vysoké Mýto       2     2
 Prüherová Alžběta 1996 023153 SK VS Č. Budějovice 2           2
 CEDRIC Joly 1995 000000 FRANCIE   2         2
 Žniva Marek 1995 132036 TJ Valašské Meziříčí         2   2
 MÁRA Petr 1994 000000 Val.Mez.     1     1 2
 Miyakoda Teruka 1994 000000 JPN 2           2
 Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 2           2
 Smolka Ondřej 1994 001037 Bohemians Praha       2     2
 Vinš Karel 1993 077004 Kotva Bráník 2           2
 Blanář Jindřich 1993 112021 VK Kroměříž   2         2
 KIEFF CHARLIE 1993 000000 USA   2         2
 Sýkora Tomáš 1992 034030 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Heger Kryštof 1992 017037 KK Rakovník 2           2
 Rejman Zbyšek 1992 045014 KVS Hradec Králové   2         2
 Kristek Aleš 1992 132052 TJ Valašské Meziříčí           2 2
 Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   2         2
 VINCE TOMMY 1992 000000 Sweden 2           2
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec     2       2
 Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 2           2
 Hujsa Matus 1991 000000 ŠKP Bratislav 2           2
 Bouzek Ondřej 1991 042036 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Vadlejch Jan 1989 023027 SK VS Č. Budějovice   2         2
 Řezáč Jan 1989 119120 UP Olomouc 2           2
 Andrlová Hana 1989 033016 VS Blovice 2           2
 Lagner Václav 1988 001043 Bohemians Praha 2           2
 Netušil Erik 1988 112027 VK Kroměříž 1   1       2
 Kremslehner Christopher 1988 000000 AUT 2           2
 PECHKOVÁ Alena 1988 000000 Vršovice 2           2
 Forejtová Andrea 1988 024007 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Herzánová Vendula 1988 119058 UP Olomouc 1     1     2
 Javůrek Jan 1987 061009 SK Třebechovice 2           2
 Beňuš Matej 1987 000000 ŠKP Bratilava   2         2
 Bukna Lukáš 1987 116053 TJ Vodní Sporty Litovel         2   2
 Olšan Vítek 1986 039070 TJ Loko Plzeň   2         2
 JANČEK Ľubomír 1986 000000 SVK 2           2
 Galiszová Kateřina 1986 035038 TJ Slavia K. Vary 2           2
 Kozumplík Matouš 1986 133004 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Pořádek Milan 1986 023087 SK VS Č. Budějovice   2         2
 Pokorná Iva 1985 023084 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Petřík Jaroslav 1985 135025 Vodní sporty Zábřeh   2         2
 Kubát Jiří 1984 077002 Kotva Bráník 2           2
 David Ondřej 1984 045009 KVS Hradec Králové   2         2
 LOZHNIKOV Dmitrij 1984 000000 Moskva 2           2
 Bauerová Lenka 1984 097017 Raft klub Trója         2   2
 Kraml Jan 1984 027007 Otava Strakonice 2           2
 Rajniak Boris 1984 000000 ŠKP Bratislava 2           2
 Chvostová Ivana 1983 027001 Otava Strakonice 2           2
 Merenus Jan 1983 043035 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   2         2
 Damborský Libor 1982 112005 VK Kroměříž       2     2
 Chod David 1982 033014 VS Blovice   2         2
 Winter Jan 1982 046040 Delfín Jablonec 2           2
 Matějka Jakub 1981 008030 SK Žižkov       2     2
 Blahník Vojtěch 1981 035002 TJ Slavia K. Vary 2           2
 Winter Sebastian 1981 000000 BÖllberger SV Halle 2           2
 KHOMCHENKO Andrey 1981 000000 RUS 2           2
 Horyna Lukáš 1980 060011 Loko Trutnov 2           2
 SATO Shunpei 1980 000000 Mitake Canoe Club 2           2
 Lepíková Markéta 1979 034007 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Fohl Ondřej 1979 014028 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Čekalová Lenka 1979 048063 TJ Ohře Klášterec     2       2
 Winter Tomáš 1979 046034 Delfín Jablonec 2           2
 Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel 2           2
 Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs       2     2
 Bolehovská Iva 1978 060004 Loko Trutnov 2           2
 Hopjan Pavel 1978 185001 KK Postřelmov   2         2
 Stolín David 1978 060033 Loko Trutnov 2           2
 Přibylová Karolina 1978 034016 TJ SK Hubertus KV 2           2
 PODOBRYAEV Alexey 1978 000000 Rusko 2           2
 Veverková Zdenka 1977 039037 TJ Loko Plzeň       2     2
 Procházka Pavel 1976 093006 RK Týn           2 2
 Pecháček Michal 1976 016008 KV125-PRAHA-Vršovice 2           2
 Indruch Jaromír 1976 045007 KVS Hradec Králové   2         2
 Žádník Vojtěch 1975 103048 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Grotov Alexander 1975 000000 RUS 2           2
 ERMAKOV Pavel 1975 000000 Russia 2           2
 Kolář Jiří 1975 009167 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 2           2
 Albrecht Miroslav 1974 060008 Loko Trutnov   2         2
 Pavelková Irena 1974 009059 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Bolehovský Jiří 1974 060026 Loko Trutnov   2         2
 HOČEVAR Simon 1974 000000 KK Simon   2         2
 Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 1 1         2
 Matějka Jakub 1973 009111 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Jezvina Václav 1973 060028 Loko Trutnov 2           2
 Šimánek Robert 1973 081018 SK Jihlava           2 2
 Rousková Kateřina 1973 121034 KK Opava 2           2
 Vogel Zdeněk 1973 129011 TJ Šumperk z.s.   2         2
 Stanovský Tomáš 1972 023052 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Pražák Radek 1972 078012 Lužnice Tábor 2           2
 Lerch David 1972 048025 TJ Ohře Klášterec   2         2
 Novák Daniel 1971 108022 VS Dolní Kounice 1 1         2
 Popovič Pavel 1971 030015 VS Tábor   2         2
 Jantač Vladimír 1971 103015 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Piskáček Pavel 1970 050017 SK Štětí 2           2
 Princ Rudolf 1970 027006 Otava Strakonice 2           2
 Weissar Petr 1970 039026 TJ Loko Plzeň 2           2
 Peterka Vít 1969 017025 KK Rakovník     2       2
 Pohanka Jiří 1969 036018 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2           2
 Hajský Stanislav 1969 059016 TJ Semily 1 1         2
 Kárník Zdeněk 1968 078010 Lužnice Tábor   2         2
 Rychterová Zdeňka 1968 053009 TJ Dvůr Králové 2           2
 ROMASHKIN Dmitrij 1968 000000 Moskva 2           2
 Putzer Pavel 1967 025033 SK Kaplice, z.s 2           2
 Šprdlík Vít 1967 042002 Klub vodních sportů Sušice z.s.   2         2
 Krejčová Vlasta 1966 065052 TJ Permon Roztoky 2           2
 Jarolímková Věra 1966 062012 TJ Turnov     2       2
 Šťastný Michal 1965 001038 Bohemians Praha           2 2
 Karlovský Jiří 1965 045010 KVS Hradec Králové   2         2
 Škranc Jiří 1965 077007 Kotva Bráník   2         2
 Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 2           2
 Kloboučník Tomáš 1965 030027 VS Tábor 2