závodník | K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jasanská Anna | 2007 | 064046 | SKK Vysoké Mýto | 13 | 13 | |||||
2. | Janko Jonáš | 2011 | 064004 | SKK Vysoké Mýto | 11 | 3 | 14 | ||||
Jetmar Ondřej | 2010 | 064006 | SKK Vysoké Mýto | 11 | 2 | 13 | |||||
4. | Bergmannová Sandra | 2008 | 103010 | Kanoe Klub Spoj Brno | 2 | 2 | 10 | 8 | 22 | ||
Vybíral Viktor | 2007 | 103049 | Kanoe Klub Spoj Brno | 10 | 10 | ||||||
Střechová Ela | 2005 | 108041 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 10 | 10 | ||||||
Vejnar Samuel | 2005 | 024042 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 10 | 10 | ||||||
Bergmann Ondřej | 2000 | 103026 | Kanoe Klub Spoj Brno | 2 | 10 | 12 | |||||
Hrabec Bohumil | 1960 | 112014 | VK Kroměříž | 10 | 10 | ||||||
10. | Dziak Adam | 2009 | 057155 | TJ Syntesia Pardubice | 9 | 9 | |||||
Krejza Filip | 1989 | 064010 | SKK Vysoké Mýto | 9 | 8 | 17 | |||||
12. | Fuchsová Terezie | 2011 | 108047 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 2 | 8 | 2 | 12 | |||
Cigánková Veronika | 2011 | 108030 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 8 | 8 | ||||||
Gabrlíková Eliška | 2011 | 106099 | TJ Vodní Sporty Litovel | 2 | 2 | 8 | 12 | ||||
Nekuda Lukáš | 2010 | 103018 | Kanoe Klub Spoj Brno | 2 | 2 | 8 | 2 | 14 | |||
Koplíková Eliška | 2009 | 112055 | VK Kroměříž | 8 | 8 | ||||||
Koplíková Adéla | 2009 | 112054 | VK Kroměříž | 8 | 8 | ||||||
Konvalinka Štěpán | 2009 | 057027 | TJ Syntesia Pardubice | 8 | 7 | 15 | |||||
Martin Jakub | 2009 | 001107 | TJ Bohemians Praha | 8 | 8 | ||||||
Viková Anna | 2008 | 060091 | Loko Trutnov | 2 | 8 | 10 | |||||
Šafařík Pavel | 2008 | 024037 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 8 | 2 | 10 | |||||
Holubová Nela | 2007 | 064015 | SKK Vysoké Mýto | 8 | 8 | ||||||
Sedlák Václav | 2007 | 064058 | SKK Vysoké Mýto | 8 | 10 | 18 | |||||
Syrový Filip | 2007 | 064026 | SKK Vysoké Mýto | 8 | 8 | ||||||
Míka Hynek | 2006 | 026001 | TJ Bohemians Praha | 8 | 8 | ||||||
Šampalíková Klára | 2004 | 039029 | TJ Bohemians Praha | 8 | 8 | ||||||
Mráka Jan | 2004 | 119154 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 8 | 8 | ||||||
Matějíček Vojtěch | 2002 | 103036 | TJ Bohemians Praha | 8 | 8 | ||||||
Novák Filip | 2002 | 001030 | TJ Bohemians Praha | 8 | 8 | ||||||
Procházka Vojtěch | 2002 | 119124 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 8 | 8 | ||||||
Vaňková Klára | 2001 | 030043 | VS Tábor | 8 | 8 | ||||||
Olšák Matyáš | 2001 | 024067 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 8 | 8 | ||||||
33. | Kutá Lucie | 2011 | 106100 | TJ Vodní Sporty Litovel | 2 | 7 | 9 | ||||
Gomboš Miroslav | 2009 | 060006 | Loko Trutnov | 2 | 7 | 1 | 2 | 12 | |||
Palouda Mikoláš | 2007 | 024004 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 1 | 1 | 7 | 6 | 15 | |||
Štochl Vojtěch | 2007 | 001010 | TJ Bohemians Praha | 7 | 2 | 4 | 13 | ||||
Taraba Matyáš | 2004 | 011070 | TJ Bohemians Praha | 7 | 7 | ||||||
Němcová Marie | 2000 | 103024 | Kanoe Klub Spoj Brno | 7 | 6 | 13 | |||||
39. | Šamánková Klára | 2013 | 103002 | Kanoe Klub Spoj Brno | 4 | 4 | 6 | 2 | 16 | ||
Nekudová Klára | 2013 | 103004 | Kanoe Klub Spoj Brno | 2 | 6 | 2 | 10 | ||||
Macháčková Nikol | 2013 | 106008 | TJ Vodní Sporty Litovel | 2 | 2 | 6 | 10 | ||||
Šišma Matěj | 2013 | 106043 | TJ Vodní Sporty Litovel | 2 | 2 | 6 | 10 | ||||
Tobiáš Matěj | 2012 | 103046 | Kanoe Klub Spoj Brno | 4 | 4 | 6 | 2 | 16 | |||
Machain Jiří | 2012 | 562135 | Kanoe Klub Spoj Brno | 4 | 6 | 2 | 12 | ||||
Pluta Štěpán | 2012 | 001110 | TJ Bohemians Praha | 4 | 2 | 6 | 12 | ||||
Zaoral Matěj | 2011 | 103055 | Kanoe Klub Spoj Brno | 2 | 6 | 8 | |||||
Vogl David | 2011 | 103050 | Kanoe Klub Spoj Brno | 2 | 6 | 8 | |||||
Komiš Jan | 2011 | 039011 | TJ Loko Plzeň | 4 | 6 | 10 | |||||
Novotná Natálie | 2010 | 024095 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 4 | 2 | 2 | 6 | 1 | 15 | ||
Štulcová Valentýna | 2010 | 039040 | TJ Loko Plzeň | 4 | 2 | 6 | 2 | 14 | |||
Stanovská Viktorie | 2010 | 200328 | TJ Bohemians Praha | 6 | 6 | ||||||
Franz Tadeáš | 2010 | 039001 | TJ Loko Plzeň | 4 | 4 | 6 | 14 | ||||
Hrubec Matěj | 2010 | 001094 | TJ Bohemians Praha | 4 | 4 | 6 | 6 | 20 | |||
Fabián Filip | 2010 | 001029 | TJ Bohemians Praha | 4 | 4 | 6 | 14 | ||||
Sýkora Ondřej | 2010 | 001108 | TJ Bohemians Praha | 4 | 4 | 6 | 14 | ||||
Stehno Maxmilián | 2010 | 057124 | TJ Syntesia Pardubice | 6 | 6 | ||||||
Klimešová Kristýna | 2009 | 103016 | Kanoe Klub Spoj Brno | 2 | 6 | 8 | |||||
Polák Oliver | 2009 | 103053 | Kanoe Klub Spoj Brno | 6 | 6 | ||||||
Marková Kristýna | 2009 | 057169 | TJ Syntesia Pardubice | 4 | 2 | 1 | 6 | 6 | 19 | ||
Sládek Michal | 2009 | 039005 | TJ Loko Plzeň | 2 | 6 | 8 | |||||
Myška Matěj | 2009 | 024079 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 2 | 6 | 8 | |||||
Pluta Adam | 2008 | 001109 | TJ Bohemians Praha | 6 | 6 | ||||||
Talíř Matyáš | 2007 | 024104 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 6 | 6 | ||||||
Lamač Kristián | 2007 | 024048 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 6 | 6 | ||||||
Kot Michal | 2006 | 001139 | TJ Bohemians Praha | 6 | 6 | ||||||
Gross Benedikt | 2005 | 103006 | Kanoe Klub Spoj Brno | 2 | 6 | 8 | |||||
Štýbnar Vojtěch | 2005 | 119197 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 6 | 6 | ||||||
Šindelář Jan | 2002 | 039050 | TJ Loko Plzeň | 2 | 6 | 8 | |||||
Plachtová Alexandra | 1998 | 024030 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 6 | 8 | 14 | |||||
Satke Adam | 1994 | 103041 | Kanoe Klub Spoj Brno | 6 | 6 | ||||||
Tobiáš Pavel | 1983 | 103054 | Kanoe Klub Spoj Brno | 2 | 6 | 8 | |||||
Mrůzek Kamil | 1977 | 059017 | TJ Semily | 2 | 6 | 8 | |||||
Máče Lukáš | 1977 | 024013 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 4 | 6 | 10 | |||||
Šamánek Pavel | 1972 | 103038 | Kanoe Klub Spoj Brno | 6 | 6 | ||||||
Šindelář Pavel | 1970 | 039055 | TJ Loko Plzeň | 2 | 6 | 8 | |||||
76. | Jiroušek Milan | 2011 | 064003 | SKK Vysoké Mýto | 5 | 5 | |||||
Bolehovský Oto | 2011 | 060070 | Loko Trutnov | 4 | 4 | 5 | 5 | 18 | |||
Zuna Jáchym | 2010 | 059051 | TJ Semily | 4 | 4 | 5 | 1 | 14 | |||
Pajtina Tomáš | 2008 | 057104 | TJ Syntesia Pardubice | 5 | 5 | ||||||
Marek Aleš | 1978 | 060030 | Loko Trutnov | 2 | 5 | 7 | |||||
81. | Voglová Ada | 2013 | 103001 | Kanoe Klub Spoj Brno | 2 | 4 | 6 | ||||
Čermáková Anežka | 2013 | 119254 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 3 | 4 | 4 | 11 | ||||
Pawinger Vincent | 2012 | 001053 | TJ Bohemians Praha | 4 | 4 | ||||||
Basaraba Albert | 2012 | 119251 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 4 | 4 | 4 | 3 | 15 | |||
Kubíčková Nikola | 2012 | 103040 | Kanoe Klub Spoj Brno | 2 | 4 | 6 | |||||
Lovecká Nela | 2011 | 133016 | SK Veselí nad Moravou | 4 | 3 | 4 | 1 | 12 | |||
Sedláček Štěpán | 2011 | 024087 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 4 | 2 | 4 | 10 | ||||
GBELSKÝ Alex | 2011 | 000000 | KDV.Sláv | 4 | 4 | ||||||
Kašparů Emma | 2011 | 119246 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 6 | 4 | 4 | 4 | 18 | |||
Berylová Karolína | 2011 | 119235 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 6 | 4 | 4 | 4 | 18 | |||
Šamánek Filip | 2010 | 103003 | Kanoe Klub Spoj Brno | 6 | 6 | 4 | 2 | 18 | |||
Střasák Filip | 2010 | 064059 | SKK Vysoké Mýto | 4 | 4 | ||||||
Celnerová Amélie | 2010 | 024075 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 4 | 4 | 8 | |||||
Valenta Josef | 2010 | 119238 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 6 | 4 | 4 | 4 | 18 | |||
Hanušová Johanka | 2010 | 119267 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 2 | 2 | 4 | 4 | 12 | |||
Čermák Vojtěch | 2010 | 119253 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 4 | 3 | 4 | 4 | 15 | |||
Kafka Martin | 2010 | 119239 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 4 | 4 | 4 | 12 | ||||
Tomeček Adam | 2008 | 133015 | SK Veselí nad Moravou | 8 | 4 | 12 | |||||
Voříšek Václav | 2008 | 064041 | SKK Vysoké Mýto | 4 | 1 | 5 | |||||
PISKÁČEK Jakub | 2008 | 000000 | KDV.Sláv | 4 | 4 | ||||||
ŠUGAR Oliver | 2007 | 000000 | ŽKV-ZA | 4 | 4 | ||||||
Franz Jakub | 2007 | 039034 | TJ Loko Plzeň | 4 | 4 | 2 | 10 | ||||
Bek Matyáš | 2006 | 063063 | TJ Syntesia Pardubice | 4 | 4 | ||||||
Slavík Daniel | 2006 | 059026 | TJ Semily | 4 | 4 | ||||||
Retková Anna | 2005 | 119005 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 7 | 4 | 2 | 13 | ||||
Retková Marie | 2003 | 119215 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 4 | 4 | ||||||
Rutar Martin | 2003 | 128014 | Vodní sporty Desná | 1 | 4 | 5 | |||||
Ivánek Roman | 2002 | 133063 | SK Veselí nad Moravou | 4 | 4 | ||||||
VIKTÓRIA Scholczová | 2000 | 000000 | KDV.Sláv | 4 | 3 | 7 | |||||
Paloudová Karolína | 2000 | 024034 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 4 | 2 | 6 | |||||
Arnošová Karolína | 1995 | 106048 | TJ Vodní Sporty Litovel | 4 | 4 | ||||||
Procházková Pavla | 1983 | 103011 | Kanoe Klub Spoj Brno | 4 | 4 | ||||||
113. | Kejklíčková Nela | 2012 | 057168 | TJ Syntesia Pardubice | 3 | 3 | |||||
Slavík Vojtěch | 2012 | 059009 | TJ Semily | 3 | 3 | 6 | |||||
Lokvencová Anežka | 2011 | 064009 | SKK Vysoké Mýto | 3 | 3 | ||||||
Mrůzek Šimon | 2011 | 059055 | TJ Semily | 5 | 5 | 3 | 1 | 14 | |||
Kuděj Jan | 2011 | 060090 | Loko Trutnov | 4 | 4 | 3 | 3 | 14 | |||
Kvapil Ondřej | 2007 | 064040 | SKK Vysoké Mýto | 2 | 3 | 12 | 17 | ||||
Novotný Štěpán | 2006 | 059024 | TJ Semily | 3 | 4 | 7 | |||||
Novosadová Kristina | 2004 | 024024 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 3 | 2 | 5 | |||||
Trefný Jiří | 1982 | 001046 | TJ Bohemians Praha | 3 | 3 | ||||||
122. | Haniš Vilém | 2015 | 106035 | TJ Vodní Sporty Litovel | 2 | 2 | |||||
Vašinová Magdalena | 2013 | 057173 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Nývlt David | 2012 | 064049 | SKK Vysoké Mýto | 2 | 2 | ||||||
Peška Václav | 2012 | 057163 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Král Jiří | 2012 | 064002 | SKK Vysoké Mýto | 2 | 2 | ||||||
Čapská Valerie | 2011 | 057158 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 4 | 2 | 6 | 14 | |||
Botek Dominik | 2011 | 119252 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 4 | 4 | 2 | 2 | 12 | |||
Čapek Jiří | 2011 | 039036 | TJ Loko Plzeň | 2 | 2 | 4 | |||||
Ježek Filip | 2011 | 039043 | TJ Loko Plzeň | 4 | 2 | 6 | |||||
Kos Ondřej | 2011 | 106115 | TJ Vodní Sporty Litovel | 2 | 2 | 4 | |||||
Žďárská Alžběta | 2010 | 057139 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Smereková Anna | 2010 | 057134 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Seidl Marek | 2010 | 001122 | TJ Bohemians Praha | 2 | 2 | 4 | |||||
Hrabicová Eva | 2009 | 112073 | VK Kroměříž | 2 | 2 | ||||||
Zimová Anna Marie | 2009 | 057108 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Smereková Tereza | 2009 | 057133 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Tvrdík Šimon | 2009 | 057167 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Bouška David | 2008 | 103044 | Kanoe Klub Spoj Brno | 2 | 2 | ||||||
Pavlisová Anežka | 2008 | 057161 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Havranová Barbora | 2008 | 057125 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Doubková Anna Marie | 2008 | 057120 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Blažková Aneta | 2008 | 057151 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Horáčková Sofie | 2007 | 057159 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | 4 | |||||
Trefný Vojtěch | 2007 | 001134 | TJ Bohemians Praha | 2 | 2 | ||||||
Panzer Martin | 2007 | 039033 | TJ Loko Plzeň | 9 | 2 | 11 | |||||
Jílková Pavla | 2007 | 119227 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 2 | 6 | 2 | 2 | 12 | |||
Šrámek David | 2007 | 057136 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 4 | 6 | |||||
Hostek Martin | 2007 | 117369 | TJ Loko Plzeň | 2 | 2 | ||||||
Šafaříková Alena | 2006 | 024098 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 2 | 1 | 3 | |||||
Rutarová Kateřina | 2005 | 128015 | Vodní sporty Desná | 2 | 2 | 4 | |||||
Šotek Adam | 2005 | 119118 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
Němec Radek | 2004 | 057036 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 3 | 5 | |||||
Vránek Jan | 2004 | 033009 | TJ Loko Plzeň | 2 | 2 | ||||||
Šantavý Michal | 2004 | 133003 | SK Veselí nad Moravou | 2 | 2 | ||||||
Zapletal Mikuláš | 2000 | 001113 | TJ Bohemians Praha | 2 | 2 | ||||||
Kučerová Veronika | 1999 | 024093 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 2 | 2 | ||||||
Dušková Kateřina | 1998 | 009070 | Univerzitní sportovní klub Praha | 2 | 2 | ||||||
Nachtigal Jiří | 1997 | 020008 | Sportclub 80 Chomutov z.s. | 2 | 2 | ||||||
Jelínek Filip | 1996 | 001016 | TJ Bohemians Praha | 2 | 2 | 4 | |||||
Hošek Ondřej | 1995 | 103020 | Kanoe Klub Spoj Brno | 6 | 4 | 2 | 12 | ||||
Cinko Radek | 1993 | 057065 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Rubint Martin | 1990 | 112030 | VK Kroměříž | 2 | 8 | 10 | |||||
Ligurský Ivo | 1990 | 112046 | VK Kroměříž | 2 | 2 | ||||||
Procházka Miroslav | 1987 | 123001 | OP Prostějov | 2 | 2 | ||||||
Jasanská Jitka | 1981 | 064001 | SKK Vysoké Mýto | 2 | 2 | ||||||
Panzer Aleš | 1974 | 039023 | TJ Loko Plzeň | 2 | 2 | 4 | |||||
Knebel Robert | 1971 | 119035 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
169. | Moštěk Matěj | 2014 | 060104 | Loko Trutnov | 1 | 1 | |||||
Vozábalová Beáta | 2013 | 057165 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Mrůzek Matouš | 2013 | 059054 | TJ Semily | 5 | 2 | 1 | 8 | ||||
Komínek Mikuláš | 2013 | 043017 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 4 | 1 | 5 | |||||
Vorel Filip | 2013 | 057141 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 | |||
Moštěková Rozálie | 2012 | 060105 | Loko Trutnov | 2 | 1 | 3 | |||||
Mikeš Jan | 2012 | 010007 | SK VS Benátky nad Jizerou | 4 | 1 | 5 | |||||
Voldánová Žofie | 2011 | 057160 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Mrůzková Marie | 2011 | 011086 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 4 | 4 | 1 | 9 | ||||
Samková Valerie | 2011 | 061003 | SK Třebechovice | 4 | 4 | 1 | 9 | ||||
Hoření Hynek | 2011 | 047024 | TJ DNT VS Kadaň | 6 | 3 | 1 | 10 | ||||
Komínek Štěpán | 2011 | 043019 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 4 | 1 | 5 | |||||
Florián Michal | 2011 | 060094 | Loko Trutnov | 2 | 1 | 3 | |||||
Sládková Karolína | 2010 | 057093 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Uhlík Vojtěch | 2010 | 076017 | TJ Jiskra Bechyně | 4 | 1 | 5 | |||||
Kulhánek Adam | 2009 | 057102 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Nový Jakub | 2009 | 057060 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Klejch Matouš | 2009 | 057153 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Semerád Tomáš | 2009 | 057098 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Hornych Jan | 2009 | 057128 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Hobkirk Alex | 2009 | 057058 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Stojánek Václav | 2009 | 057135 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Frankota Matěj | 2008 | 057116 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Hemerka Marek | 2008 | 057126 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Zákoutský Petr | 2008 | 057110 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Barvík Matyáš | 2008 | 057082 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Červenka Richard | 2008 | 057150 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Macas Petr | 2008 | 057015 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Dostál Roman | 2008 | 057051 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Portych Matyáš | 2008 | 060099 | Loko Trutnov | 2 | 2 | 1 | 5 | ||||
Komínek Vojtěch | 2008 | 043023 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 4 | 4 | 1 | 1 | 10 | |||
Samek Petr | 2008 | 061004 | SK Třebechovice | 4 | 1 | 5 | |||||
Skrbek Sebastian | 2008 | 070019 | Klub kanoistiky Železný Brod z.s. | 2 | 1 | 3 | |||||
Kotrba Matěj | 2007 | 064036 | SKK Vysoké Mýto | 1 | 14 | 15 | |||||
Konvalinka Ondřej | 2007 | 057028 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Křížek Michal | 2007 | 057130 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Slabihoudová Tereza | 2007 | 057121 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 2 | 3 | |||||
Vránová Anastázie | 2007 | 057138 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 2 | 3 | |||||
Nová Eliška | 2007 | 057094 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 2 | 3 | |||||
Štěpánková Lenka | 2007 | 057114 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 2 | 3 | |||||
Košnarová Natálie | 2007 | 057147 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 2 | 3 | |||||
Žďárská Laura | 2006 | 057062 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 2 | 3 | |||||
Hrdá Eliška | 2006 | 057021 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 2 | 3 | |||||
Zimová Majdalena | 2006 | 057089 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 2 | 3 | |||||
Nekvindová Anna | 2006 | 057037 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 2 | 3 | |||||
Lejsek Bruno | 2006 | 057097 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Suchý Matěj | 2006 | 057103 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Makarov Lukáš | 2006 | 057085 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Pilař Vít | 2006 | 057068 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Štěpán Josef | 2006 | 057113 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Vrbata Štěpán | 2006 | 057101 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Nekut Martin | 2006 | 057145 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Skalický Tomáš | 2005 | 057118 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Jiřík Matěj | 2005 | 057025 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Černík Jan | 2005 | 057100 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Voral Jakub | 2005 | 057038 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Bažant Jan | 2005 | 057123 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Bolech Jakub | 2004 | 057041 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Pilař Jan | 2004 | 057067 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Pozner Jakub | 2004 | 057052 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Fencl Jáchym | 2003 | 057087 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Svatoš Ondřej | 2003 | 057030 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Lustig Josef | 2003 | 057115 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Lustig Šimon | 2003 | 057109 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Reich Jakub | 2003 | 057017 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Novotný Adam | 2003 | 057012 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Nekvinda Ivo | 2003 | 057061 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Jenček Michal | 2002 | 057032 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Školoudík Václav | 2002 | 057063 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Řehoř Jonáš | 2002 | 057019 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Linhart Matyáš | 2002 | 057034 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Skalický Aleš | 2002 | 057092 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Novák Kuba | 2001 | 057013 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Kašpar Lukáš | 2001 | 057026 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Zemen Tomáš | 2001 | 057018 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Sedláčková Iveta | 1992 | 060098 | Loko Trutnov | 2 | 1 | 3 | |||||
Háša Michal | 1981 | 076013 | TJ Jiskra Bechyně | 1 | 1 | 2 | |||||
Marek Lukáš | 1980 | 053001 | TJ Dvůr Králové | 6 | 1 | 7 | |||||
Marková Jitka | 1978 | 053033 | TJ Dvůr Králové | 4 | 1 | 5 | |||||
Horák David | 1976 | 090008 | Wild Water Canoe Club FROL | 3 | 1 | 4 | |||||
Kratochvíl Petr | 1971 | 119040 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 1 | 1 | ||||||
Outrata Jindřich | 1970 | 057033 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Filipi Robert | 1964 | 043009 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 4 | 4 | 1 | 9 | ||||
Koudelka Tomáš | 1964 | 024027 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 2 | 1 | 3 | |||||
253. | Mrůzek Matěj | 2015 | 011087 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 2 | 2 | |||||
Kutý Lukáš | 2014 | 106110 | TJ Vodní Sporty Litovel | 2 | 2 | ||||||
Blažek Antonín | 2013 | 106102 | TJ Vodní Sporty Litovel | 2 | 2 | 8 | 12 | ||||
Adamec Oliver | 2013 | 057177 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Vonešová Adéla | 2013 | 011042 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 4 | 4 | 8 | |||||
Marek Filip | 2013 | 129029 | TJ Šumperk z.s. | 6 | 6 | 12 | |||||
Vejvančický Petr | 2013 | 066029 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 4 | 4 | 8 | |||||
Zach Jeroným | 2013 | 011003 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 5 | 5 | 10 | |||||
Pišvejcová Bára | 2013 | 049016 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 6 | 6 | ||||||
Šenková Aniko | 2013 | 011050 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 5 | 1 | 6 | |||||
Zapletalová Viktorie | 2013 | 014080 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 6 | 6 | ||||||
Mazúrková Lola | 2013 | 009171 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Havlišová Kristína | 2013 | 009174 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Riant Josef | 2013 | 030056 | VS Tábor | 6 | 6 | ||||||
Drnec Tobiáš | 2013 | 052038 | TJ Loko Žatec | 6 | 6 | ||||||
Kubita Lukáš | 2013 | 121064 | KK Opava | 6 | 4 | 10 | |||||
Říha Janek | 2013 | 200679 | TJ Ohře Klášterec | 4 | 4 | ||||||
Kratochvíl Mika | 2013 | 119270 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 2 | 8 | |||||
Vopalecký Antonín | 2013 | 027037 | Otava Strakonice | 4 | 4 | ||||||
Žáček Vojtěch | 2013 | 066035 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 4 | 4 | ||||||
Bartošová Eliška | 2013 | 049011 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 5 | 5 | ||||||
Hronová Hana | 2013 | 014089 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
Kettner Jiří | 2013 | 043011 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 2 | 2 | ||||||
Marek Vojtěch | 2013 | 053022 | TJ Dvůr Králové | 2 | 2 | ||||||
Očenášková Kateřina | 2013 | 106076 | TJ Vodní Sporty Litovel | 2 | 2 | ||||||
Kylar Jan | 2013 | 129030 | TJ Šumperk z.s. | 2 | 2 | ||||||
Hradecký Daniel | 2013 | 009179 | Univerzitní sportovní klub Praha | 1 | 1 | ||||||
Vávra Jiří | 2013 | 009187 | Univerzitní sportovní klub Praha | 1 | 1 | ||||||
Svátek Josef | 2012 | 057175 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Podzimek Štěpán | 2012 | 057172 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Sax Štěpán | 2012 | 057171 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Milyan Štěpán | 2012 | 052031 | TJ Loko Žatec | 6 | 6 | ||||||
Beck Hynek | 2012 | 052033 | TJ Loko Žatec | 6 | 6 | ||||||
Křižková Anna | 2012 | 011043 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 4 | 4 | 8 | |||||
Kvapil Kryštof | 2012 | 035001 | TJ Slavia K. Vary | 4 | 4 | 8 | |||||
Král Vít | 2012 | 009159 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | 12 | |||||
Merenus Jan | 2012 | 043215 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 6 | 6 | 12 | |||||
Poduška Mikuláš | 2012 | 009132 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | 12 | |||||
Nožíř David | 2012 | 011044 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 4 | 4 | 8 | |||||
Pinkava Ondřej Sebastian | 2012 | 023178 | SK Vodní slalom České Budějovice | 4 | 4 | ||||||
Dvorník Jonáš | 2012 | 009002 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 4 | 10 | |||||
Šimková Vanesa | 2012 | 129015 | TJ Šumperk z.s. | 6 | 1 | 7 | |||||
Řejhová Veronika | 2012 | 014084 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 4 | 4 | ||||||
Votavová Anežka | 2012 | 009175 | Univerzitní sportovní klub Praha | 5 | 5 | ||||||
Myšková Dorota | 2012 | 024078 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 4 | 4 | ||||||
Hlocká Alexandra | 2012 | 129025 | TJ Šumperk z.s. | 4 | 1 | 5 | |||||
Jedlička Adam Kryštof | 2012 | 048037 | TJ Ohře Klášterec | 2 | 2 | ||||||
Vybulka Matěj | 2012 | 014018 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 6 | 6 | ||||||
Hvězda Daniel | 2012 | 011026 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 4 | 3 | 7 | |||||
Čapek Ondřej | 2012 | 043025 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 2 | 2 | ||||||
Kastner Adam | 2012 | 066032 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 4 | 4 | ||||||
Perný Jakub Sami | 2012 | 009202 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Válková Tereza | 2012 | 030054 | VS Tábor | 4 | 4 | 8 | |||||
Hudrlíková Magdaléna | 2012 | 043027 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 2 | 2 | ||||||
Říha Jakub | 2012 | 027011 | Otava Strakonice | 2 | 2 | ||||||
Langer Viktor | 2012 | 009160 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Štěpina Dominik | 2012 | 047021 | TJ DNT VS Kadaň | 2 | 2 | ||||||
Michajlovičová Ester | 2012 | 118004 | VK Tzunami Ostrava | 4 | 2 | 6 | |||||
Bartoš Jonáš | 2012 | 118062 | VK Tzunami Ostrava | 4 | 4 | ||||||
Michalčák Ondřej | 2012 | 135008 | Vodní sporty Zábřeh | 2 | 2 | ||||||
Legerská Thea | 2012 | 118011 | VK Tzunami Ostrava | 1 | 1 | ||||||
Rokos Josef | 2011 | 057164 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Suchý Zbyšek | 2011 | 009052 | Univerzitní sportovní klub Praha | 2 | 4 | 6 | |||||
Doležal Vít | 2011 | 014063 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 6 | 4 | 10 | |||||
Kuliha Jan | 2011 | 121053 | KK Opava | 6 | 6 | 12 | |||||
Kratochvíl Devi | 2011 | 009164 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | 12 | |||||
Kováč Tobiáš | 2011 | 048024 | TJ Ohře Klášterec | 6 | 6 | 12 | |||||
Hronová Ludmila | 2011 | 014088 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 6 | 6 | 12 | |||||
Jumrová Johana | 2011 | 009109 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | 12 | |||||
Indruchová Daniela | 2011 | 045023 | KVS Hradec Králové | 2 | 4 | 6 | |||||
Machutová Hana | 2011 | 014057 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 6 | 6 | 12 | |||||
Vybulková Julie | 2011 | 014012 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 6 | 6 | 12 | |||||
Krejčí Matěj | 2011 | 023026 | SK Vodní slalom České Budějovice | 6 | 6 | ||||||
Štefan Vojtěch | 2011 | 009065 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | 12 | |||||
Pinkava Jonáš | 2011 | 009023 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 5 | 11 | |||||
Kostkan Lukáš | 2011 | 009141 | Univerzitní sportovní klub Praha | 5 | 4 | 9 | |||||
Junek Vojtěch | 2011 | 011037 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 4 | 4 | 8 | |||||
Krpálek Jáchym | 2011 | 009100 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | 12 | |||||
Holub Vincent | 2011 | 009163 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 2 | 6 | |||||
Šímová Viktorie | 2011 | 027010 | Otava Strakonice | 2 | 2 | ||||||
Foltysová Lily Anne | 2011 | 121074 | KK Opava | 6 | 4 | 10 | |||||
Stárková Anna | 2011 | 043028 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 6 | 6 | ||||||
Adamec Jáchym | 2011 | 014043 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 3 | 3 | ||||||
Velenovský Jonáš | 2011 | 030073 | VS Tábor | 6 | 6 | ||||||
Mazanec Jakub | 2011 | 048035 | TJ Ohře Klášterec | 2 | 2 | ||||||
Šafařík Viktor | 2011 | 024002 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 4 | 4 | ||||||
Burger Jonatan | 2011 | 009155 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
Beranová Tereza | 2011 | 010134 | SK VS Benátky nad Jizerou | 3 | 3 | ||||||
Trnka Tobiáš | 2011 | 070030 | Klub kanoistiky Železný Brod z.s. | 4 | 4 | ||||||
Čermáková Natálie | 2011 | 048044 | TJ Ohře Klášterec | 2 | 2 | ||||||
Havran Adam | 2010 | 057083 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Komárek Michal | 2010 | 057129 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Hladík Vojtěch | 2010 | 057127 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Ondráčková Barbora | 2010 | 129028 | TJ Šumperk z.s. | 10 | 10 | 20 | |||||
Lebedová Adéla | 2010 | 121014 | KK Opava | 10 | 10 | 20 | |||||
Vaculová Silvie | 2010 | 011079 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 6 | 4 | 10 | |||||
Adámková Klára | 2010 | 009157 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 4 | 10 | |||||
Rašek Adam | 2010 | 012055 | TJ DUKLA Praha | 2 | 2 | ||||||
Rousek David | 2010 | 121057 | KK Opava | 8 | 6 | 14 | |||||
Semerád Vít | 2010 | 049026 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 6 | 6 | ||||||
Kovárník Matěj | 2010 | 014051 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 6 | 6 | ||||||
Bartoš Vojtěch | 2010 | 049027 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 6 | 2 | 8 | |||||
Táborský Vojtěch | 2010 | 066028 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 4 | 4 | 8 | |||||
Podušková Julie | 2010 | 009128 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | 12 | |||||
Pokorná Emílie | 2010 | 009126 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | 12 | |||||
Kolář Lukáš | 2010 | 009069 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | 12 | |||||
Zajíc Kryštof | 2010 | 030083 | VS Tábor | 6 | 6 | ||||||
Dvorník Štěpán | 2010 | 009017 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | 12 | |||||
Zachystal Adam | 2010 | 001137 | Wild Water Canoe Club FROL | 6 | 2 | 8 | |||||
Geiger Mikuláš | 2010 | 009029 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 1 | 5 | |||||
Rezek Adam | 2010 | 023128 | SK Vodní slalom České Budějovice | 6 | 6 | ||||||
Vlnas Ota | 2010 | 009151 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 1 | 7 | |||||
Klír Vojtěch | 2010 | 009005 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 5 | 11 | |||||
Riant Antonín | 2010 | 030040 | VS Tábor | 6 | 6 | ||||||
Pádivá Františka | 2010 | 011036 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 6 | 4 | 10 | |||||
Foltín Radim | 2010 | 011052 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 6 | 4 | 10 | |||||
Mrůzek David | 2010 | 011053 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 4 | 4 | ||||||
Votava Michal | 2010 | 009176 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Maťha Marduk | 2010 | 030051 | VS Tábor | 4 | 4 | ||||||
Šavel Vojtěch | 2010 | 090023 | Wild Water Canoe Club FROL | 1 | 1 | ||||||
Franc Karel | 2010 | 047007 | TJ DNT VS Kadaň | 2 | 2 | ||||||
Král Samuel | 2010 | 119232 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 4 | 6 | 10 | |||||
Göbelová Ema | 2010 | 129008 | TJ Šumperk z.s. | 2 | 2 | ||||||
Kašpárková Emily | 2010 | 121084 | KK Opava | 3 | 3 | ||||||
Yakovenko Seraphim | 2010 | 118007 | VK Tzunami Ostrava | 2 | 2 | ||||||
Vencová Alžběta | 2010 | 011080 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 4 | 2 | 6 | |||||
Štěpinová Tereza | 2010 | 047001 | TJ DNT VS Kadaň | 2 | 2 | ||||||
BILLAUT Sevan | 2009 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
REDLICH Alex | 2009 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
AULT Cooper | 2009 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
REDLICH Alex | 2009 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
BILLAUT Sevan | 2009 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
REDLICH Alex | 2009 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
Baťa Václav | 2009 | 057162 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Hnyk Kryštof | 2009 | 057119 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Bureš Max Ivo | 2009 | 057156 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Čamek Petr | 2009 | 106085 | TJ Vodní Sporty Litovel | 10 | 10 | ||||||
Hovorka Dominik | 2009 | 057154 | TJ Syntesia Pardubice | 5 | 5 | ||||||
Malinská Aneta | 2009 | 011051 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 2 | 2 | ||||||
Davidová Michaela | 2009 | 045004 | KVS Hradec Králové | 2 | 2 | ||||||
Kvapil Matěj | 2009 | 035017 | TJ Slavia K. Vary | 2 | 8 | 10 | |||||
Pinkava Matyáš | 2009 | 009072 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3 | 4 | 7 | |||||
Řežábek Dominik | 2009 | 009040 | Univerzitní sportovní klub Praha | 8 | 8 | ||||||
Fabian František | 2009 | 120006 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 5 | 8 | 13 | |||||
Kouřil Hynek | 2009 | 066031 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 4 | 4 | ||||||
Linhartová Patricie | 2009 | 009131 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Zaťková Eliška | 2009 | 011062 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 4 | 4 | ||||||
Mrázová Ema | 2009 | 009186 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Petriláková Markéta | 2009 | 048022 | TJ Ohře Klášterec | 4 | 2 | 6 | |||||
Dvořák Vít | 2009 | 009057 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Pokorný Daniel | 2009 | 009003 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Langer Filip | 2009 | 009071 | Univerzitní sportovní klub Praha | 5 | 5 | ||||||
Novotný Matyáš | 2009 | 011031 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 4 | 4 | ||||||
Kuliha Jakub | 2009 | 121045 | KK Opava | 4 | 2 | 6 | |||||
Pelikán Martin | 2009 | 009189 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Páca Jan | 2009 | 014004 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
Hrňák Matouš | 2009 | 014093 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 4 | 4 | ||||||
Lebr Johan Benedikt | 2009 | 049023 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 1 | 1 | ||||||
Růžička Marcel | 2009 | 048045 | TJ Ohře Klášterec | 4 | 4 | 8 | |||||
Ježková Kateřina | 2009 | 009192 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
Linhartová Emílie | 2009 | 009119 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 2 | 6 | |||||
Foltysová Tereza Abigail | 2009 | 121081 | KK Opava | 2 | 2 | ||||||
Hilar Mikoláš | 2009 | 009063 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Augustýn Jakub | 2009 | 049031 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 2 | 2 | ||||||
Růžička Jan | 2009 | 011063 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 2 | 2 | ||||||
Rusz Josef | 2009 | 061028 | SK Třebechovice | 2 | 2 | ||||||
Hovorka Matouš | 2009 | 043024 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 3 | 3 | ||||||
Kepšta Martin | 2009 | 011027 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 4 | 4 | ||||||
Novák Dalibor | 2009 | 030042 | VS Tábor | 2 | 2 | ||||||
Štefan Tomáš | 2009 | 090026 | Wild Water Canoe Club FROL | 1 | 1 | ||||||
Marousková Tereza | 2009 | 119177 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 2 | 6 | 8 | |||||
Štýbnar Matěj | 2009 | 119209 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 6 | 6 | 12 | |||||
Michajlovičová Sára | 2009 | 118013 | VK Tzunami Ostrava | 4 | 2 | 6 | |||||
Píšalová Karolína | 2009 | 121070 | KK Opava | 2 | 2 | 4 | |||||
Kratochvíl Jakub | 2009 | 119175 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 4 | 4 | ||||||
Kovář Michal | 2009 | 121022 | KK Opava | 1 | 1 | ||||||
Hladík Šimon | 2009 | 009181 | Univerzitní sportovní klub Praha | 2 | 2 | 4 | |||||
Vít Matyáš | 2009 | 045027 | KVS Hradec Králové | 2 | 2 | ||||||
Maděrka Tobiáš | 2009 | 119214 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
ANDREWS Dan | 2008 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
THAVARASAH Luca | 2008 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
PAGE-BROWN Fergus | 2008 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
PAGE-BROWN Fergus | 2008 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
PAGE-BROWN Fergus | 2008 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
Černý Matyáš | 2008 | 057152 | TJ Syntesia Pardubice | 7 | 7 | ||||||
Samek Mathias | 2008 | 057131 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Hitha Čeněk | 2008 | 024102 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 6 | 6 | ||||||
Kopřiva Filip | 2008 | 024069 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 6 | 6 | ||||||
Štěpánková Markéta | 2008 | 129041 | TJ DUKLA Praha | 9 | 8 | 17 | |||||
Švehlová Rozárie | 2008 | 023015 | SK Vodní slalom České Budějovice | 4 | 2 | 6 | |||||
Hanzel Jáchym | 2008 | 039039 | TJ Loko Plzeň | 2 | 8 | 2 | 12 | ||||
Indruch Tomáš | 2008 | 045002 | KVS Hradec Králové | 8 | 8 | ||||||
Uhlík Kryštof | 2008 | 011030 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 3 | 8 | 11 | |||||
Kvasnička Matěj | 2008 | 066026 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 4 | 4 | 8 | |||||
Dočkal Radek | 2008 | 009166 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Kliment Tomáš | 2008 | 066012 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 2 | 4 | 6 | |||||
Plocek Matyáš Jan | 2008 | 023064 | SK Vodní slalom České Budějovice | 4 | 4 | 8 | |||||
Vaculová Lucie | 2008 | 011075 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 9 | 6 | 15 | |||||
Riantová Anežka | 2008 | 030067 | VS Tábor | 8 | 8 | ||||||
Šimáková Anna | 2008 | 023065 | SK Vodní slalom České Budějovice | 2 | 2 | ||||||
Jirasová Klára | 2008 | 011094 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 8 | 8 | ||||||
Petriková Barbora | 2008 | 052046 | TJ Loko Žatec | 4 | 4 | ||||||
Svoboda Šimon | 2008 | 010112 | TJ DUKLA Praha | 4 | 4 | ||||||
Kubita Tomáš | 2008 | 121016 | KK Opava | 6 | 6 | ||||||
Antl Tomáš | 2008 | 121001 | KK Opava | 6 | 6 | ||||||
Petr Martin | 2008 | 023043 | SK Vodní slalom České Budějovice | 4 | 4 | ||||||
Petřík Marek | 2008 | 009088 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Bareš Hugo | 2008 | 009027 | Univerzitní sportovní klub Praha | 5 | 5 | ||||||
Beran Tobiáš | 2008 | 090024 | Wild Water Canoe Club FROL | 4 | 4 | ||||||
Král Matěj | 2008 | 009047 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Malinský Petr | 2008 | 011067 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 4 | 4 | ||||||
Sekanina Matěj | 2008 | 128018 | TJ Šumperk z.s. | 6 | 2 | 8 | |||||
Uhlík Jan | 2008 | 076028 | TJ Jiskra Bechyně | 4 | 4 | ||||||
Slušný Vojtěch | 2008 | 010115 | SK VS Benátky nad Jizerou | 4 | 4 | ||||||
Velenovský Vojtěch | 2008 | 030074 | VS Tábor | 2 | 2 | ||||||
Šišpera Tomáš | 2008 | 133041 | SK Veselí nad Moravou | 3 | 3 | ||||||
Rolinec František | 2008 | 048020 | TJ Ohře Klášterec | 2 | 2 | 4 | |||||
Voják Jakub | 2008 | 027024 | Otava Strakonice | 1 | 1 | ||||||
Kocum Šimon | 2008 | 027004 | Otava Strakonice | 4 | 4 | ||||||
Král Ondřej | 2008 | 009079 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Kuneš Jan | 2008 | 052058 | TJ Loko Žatec | 1 | 1 | ||||||
Stolín Antonín | 2008 | 060059 | Loko Trutnov | 2 | 5 | 7 | |||||
Vídeňský Antonín | 2008 | 060016 | Loko Trutnov | 2 | 2 | 4 | |||||
Bačina Tomáš | 2008 | 043004 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 4 | 2 | 6 | |||||
Mach Sebastian | 2008 | 060003 | Loko Trutnov | 2 | 2 | ||||||
Kočířová Valentýna | 2008 | 119208 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 7 | 6 | 13 | |||||
Novák Tobiáš | 2008 | 119182 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 3 | 6 | 9 | |||||
Balarin Evžen | 2008 | 121044 | KK Opava | 4 | 4 | ||||||
Kuziuk Oleksii | 2008 | 129027 | TJ Šumperk z.s. | 2 | 2 | ||||||
STAMP James | 2007 | 000000 | Melbourne Canoe Club | 2 | 1 | 3 | |||||
KENT Lucas | 2007 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
MACKIE Ada | 2007 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
BOOCOCK Freja | 2007 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
MACKIE Ada | 2007 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
MACKIE Ada | 2007 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
BOOCOCK Freja | 2007 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
Ruffer Jakub | 2007 | 057099 | TJ Syntesia Pardubice | 8 | 8 | ||||||
Vosmek Jáchym | 2007 | 064039 | SKK Vysoké Mýto | 4 | 4 | ||||||
Hrstka Jaromír | 2007 | 057117 | TJ Syntesia Pardubice | 6 | 4 | 10 | |||||
Beneš František | 2007 | 057112 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Vavřín Jan | 2007 | 057137 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Linhart Vojtěch | 2007 | 057106 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Halbrštát Jakub | 2007 | 057096 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Zuna Vilém | 2007 | 059052 | TJ Semily | 1 | 6 | 7 | |||||
Trnka Tobiáš | 2007 | 106111 | TJ Vodní Sporty Litovel | 6 | 6 | 12 | |||||
Fabianová Anna | 2007 | 120005 | TJ DUKLA Praha | 9 | 8 | 17 | |||||
Vojtíková Klára | 2007 | 011078 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 9 | 8 | 17 | |||||
Hojdová Markéta | 2007 | 066017 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 9 | 6 | 15 | |||||
Voneš Jakub | 2007 | 011065 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 7 | 8 | 15 | |||||
Fröhlich Jáchym | 2007 | 049065 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 8 | 8 | 16 | |||||
Synek Přemysl | 2007 | 052060 | TJ Loko Žatec | 4 | 4 | 8 | |||||
Svrčina David | 2007 | 129001 | TJ Šumperk z.s. | 4 | 6 | 10 | |||||
Kylbergerová Iva | 2007 | 027003 | Otava Strakonice | 2 | 2 | ||||||
Kopeček Michal | 2007 | 030034 | VS Tábor | 9 | 9 | ||||||
Jančar Štěpán | 2007 | 009020 | Univerzitní sportovní klub Praha | 9 | 9 | ||||||
Dragon Jakub | 2007 | 121031 | KK Opava | 6 | 2 | 8 | |||||
Baar Dominik | 2007 | 121061 | KK Opava | 6 | 6 | ||||||
Stropek Tobiáš | 2007 | 121007 | KK Opava | 6 | 6 | ||||||
Hauck Marek | 2007 | 045019 | KVS Hradec Králové | 2 | 2 | ||||||
Hanuš Jakub | 2007 | 009156 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Baar Patrik | 2007 | 121015 | KK Opava | 4 | 4 | ||||||
Petříček Adam | 2007 | 052026 | TJ Loko Žatec | 4 | 4 | ||||||
Švejd Jáchym | 2007 | 042025 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 9 | 9 | ||||||
Svoboda Benjamín | 2007 | 042031 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 3 | 3 | ||||||
Petriláková Anastázie | 2007 | 048023 | TJ Ohře Klášterec | 4 | 4 | ||||||
Teichmann Robin | 2007 | 090038 | Wild Water Canoe Club FROL | 2 | 2 | ||||||
Bláhová Karolína | 2007 | 043008 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 4 | 4 | ||||||
Retek Toman Václav | 2007 | 119188 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 6 | 2 | 8 | |||||
Kutín Filip | 2007 | 119218 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 3 | 6 | 1 | 10 | ||||
Retek Václav Toman | 2007 | 119189 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 6 | 1 | 7 | |||||
Malá Magdalena | 2007 | 119192 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 6 | 6 | 1 | 13 | ||||
Vrbová Marie | 2007 | 119198 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 4 | 6 | 1 | 11 | ||||
Koucká Mariana | 2007 | 009111 | Univerzitní sportovní klub Praha | 2 | 2 | ||||||
Pollert Jonáš | 2007 | 009113 | Univerzitní sportovní klub Praha | 2 | 2 | ||||||
Dovala Jakub | 2007 | 052043 | TJ Loko Žatec | 2 | 2 | ||||||
Venc Ondřej | 2007 | 011022 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 3 | 6 | 9 | |||||
Sakalová Markéta | 2007 | 014081 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 6 | 6 | ||||||
Sakalová Magdaléna | 2007 | 014082 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 6 | 6 | ||||||
Kratochvílová Adéla | 2007 | 119176 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 6 | 6 | ||||||
Kupka Lukáš | 2007 | 118026 | VK Tzunami Ostrava | 2 | 4 | 6 | |||||
Arnošová Julie | 2007 | 106106 | TJ Vodní Sporty Litovel | 1 | 1 | ||||||
Škop Jan | 2007 | 027016 | Otava Strakonice | 2 | 2 | ||||||
Kasatskyi Denys | 2007 | 119026 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
Klimeš Vít | 2007 | 014034 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
FLORISSON HUNTER | 2006 | 000000 | AUS | 2 | 1 | 3 | |||||
FRASER Joshua | 2006 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
LONG Merle | 2006 | 000000 | USA | 2 | 2 | ||||||
CLEMENTS Claire | 2006 | 000000 | Derwent Canoe Club, Tasmania | 2 | 1 | 3 | |||||
CROSBEE Sarah | 2006 | 000000 | Melbourne Canoe Club | 2 | 1 | 3 | |||||
FRASER Joshua | 2006 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
CAPES Oscar | 2006 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
FRASER Joshua | 2006 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
Stratil Filip | 2006 | 106086 | TJ Vodní Sporty Litovel | 3 | 3 | ||||||
Slezák Adam | 2006 | 057132 | TJ Syntesia Pardubice | 7 | 7 | ||||||
Plášil Hynek | 2006 | 057086 | TJ Syntesia Pardubice | 3 | 2 | 5 | |||||
Kunc David | 2006 | 057010 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Bareš Vojtěch | 2006 | 057066 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Čermák Jan | 2006 | 057050 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Čamek David | 2006 | 106084 | TJ Vodní Sporty Litovel | 7 | 7 | ||||||
Erlová Natálie | 2006 | 009019 | Univerzitní sportovní klub Praha | 8 | 8 | ||||||
Štěpánková Julie | 2006 | 045033 | KVS Hradec Králové | 6 | 6 | ||||||
Motlová Andrea | 2006 | 045016 | KVS Hradec Králové | 8 | 8 | ||||||
Nekolná Žofie | 2006 | 011034 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 9 | 8 | 17 | |||||
Heger Jonáš | 2006 | 045021 | KVS Hradec Králové | 1 | 8 | 9 | |||||
Indruch Matěj | 2006 | 045012 | KVS Hradec Králové | 8 | 8 | ||||||
Prüher Vojtěch | 2006 | 023071 | SK Vodní slalom České Budějovice | 4 | 4 | ||||||
Galušková Bára | 2006 | 042006 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 9 | 9 | ||||||
Tůmová Veronika | 2006 | 034027 | TJ SK Hubertus KV | 8 | 8 | ||||||
Srpová Stela | 2006 | 120003 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 7 | 5 | 12 | |||||
Burger Jáchym | 2006 | 009050 | Univerzitní sportovní klub Praha | 9 | 9 | ||||||
Semerád Jakub | 2006 | 049008 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 5 | 5 | ||||||
Druska Vojtěch | 2006 | 023021 | SK Vodní slalom České Budějovice | 4 | 4 | ||||||
Zvolský Kristián Ladislav | 2006 | 009161 | Univerzitní sportovní klub Praha | 8 | 8 | ||||||
Kovář Filip | 2006 | 121017 | KK Opava | 5 | 5 | ||||||
Legutko Josef | 2006 | 052065 | TJ Loko Žatec | 4 | 4 | ||||||
Hotový Václav | 2006 | 023057 | SK Vodní slalom České Budějovice | 2 | 2 | ||||||
Znamenáček Tomáš | 2006 | 097002 | Raft klub Troja | 2 | 2 | ||||||
Kutek Michal | 2006 | 012087 | TJ DUKLA Praha | 2 | 2 | ||||||
Šíma Lukáš | 2006 | 027002 | Otava Strakonice | 4 | 4 | ||||||
Gína Štěpán | 2006 | 090022 | Wild Water Canoe Club FROL | 2 | 2 | ||||||
Novák Matouš | 2006 | 030024 | VS Tábor | 1 | 1 | ||||||
Levová Viktorie | 2006 | 060092 | Loko Trutnov | 2 | 2 | ||||||
Bačina Jan | 2006 | 043001 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 4 | 2 | 6 | |||||
Malý Vojtěch | 2006 | 119191 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 6 | 6 | ||||||
Střílka Richard | 2006 | 119180 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 6 | 6 | ||||||
Mrázková Klára | 2006 | 121035 | Univerzitní sportovní klub Praha | 7 | 7 | ||||||
Černík Štěpán | 2006 | 009036 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
Raděj Alexandr | 2006 | 188012 | Raft team H2O Jeseník | 2 | 2 | 4 | |||||
Kempná Andrea | 2006 | 118029 | VK Tzunami Ostrava | 2 | 2 | ||||||
Chytil Lumír | 2006 | 129042 | TJ Šumperk z.s. | 4 | 4 | ||||||
Vyroubal Adam | 2006 | 188014 | Raft team H2O Jeseník | 2 | 2 | ||||||
Válek Michal | 2006 | 030025 | VS Tábor | 2 | 2 | ||||||
Milyan Daniel | 2006 | 014101 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
Ambrož Jiří | 2006 | 118025 | VK Tzunami Ostrava | 2 | 2 | ||||||
GALEA Riley | 2005 | 000000 | Melbourne Canoe Club | 2 | 2 | ||||||
CURTIN Dominic | 2005 | 000000 | Western Sydney Whitewater Club | 2 | 1 | 3 | |||||
WOOD Bradley | 2005 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
SHAMIEH Charlie | 2005 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
DAVIDSON CODIE | 2005 | 000000 | AUS | 2 | 1 | 3 | |||||
SHAMIEH Charlie | 2005 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
NELSON Archie | 2005 | 000000 | Melbourne Canoe Club | 1 | 1 | 2 | |||||
GILFILLAN Sophie | 2005 | 000000 | Canada | 1 | 1 | ||||||
WOOD Bradley | 2005 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
Šťastný Matěj | 2005 | 057075 | TJ Syntesia Pardubice | 3 | 3 | ||||||
Haviárová Zuzana | 2005 | 057170 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Samková Olga | 2005 | 061039 | SK Třebechovice | 9 | 6 | 15 | |||||
Kneblová Klára | 2005 | 119064 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 7 | 6 | 13 | |||||
Švehlová Kateřina | 2005 | 023017 | SK Vodní slalom České Budějovice | 6 | 2 | 8 | |||||
Kratochvíl Lukáš | 2005 | 119045 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 3 | 8 | 11 | |||||
Jiras Filip | 2005 | 012007 | TJ DUKLA Praha | 6 | 6 | ||||||
Větrovský Tomáš | 2005 | 009016 | Univerzitní sportovní klub Praha | 8 | 8 | ||||||
Drábek Matyáš | 2005 | 045022 | KVS Hradec Králové | 8 | 8 | ||||||
Slavík Vojtěch | 2005 | 090011 | Wild Water Canoe Club FROL | 1 | 5 | 6 | |||||
Starovoitov Artem | 2005 | 119012 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
Hojdová Eliška | 2005 | 066007 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 8 | 8 | ||||||
Tkadlecová Kateřina | 2005 | 014076 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 8 | 8 | ||||||
Novák Matyáš | 2005 | 119076 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 7 | 7 | ||||||
Bízek Marek | 2005 | 012076 | TJ DUKLA Praha | 7 | 7 | ||||||
Novák Václav | 2005 | 030071 | VS Tábor | 9 | 9 | ||||||
Komárek Jakub | 2005 | 023037 | SK Vodní slalom České Budějovice | 4 | 4 | ||||||
Svoboda Martin | 2005 | 052034 | TJ Loko Žatec | 4 | 4 | ||||||
Císařovský Adam | 2005 | 090016 | Wild Water Canoe Club FROL | 2 | 2 | ||||||
Malovanyi Bogdan | 2005 | 119008 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
Beier Alva | 2005 | 057157 | TJ Syntesia Pardubice | 4 | 7 | 11 | |||||
Pollert Jan | 2005 | 009129 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
Kremrová Adéla | 2005 | 009034 | Univerzitní sportovní klub Praha | 7 | 7 | ||||||
Pavelková Markéta | 2005 | 012084 | TJ DUKLA Praha | 6 | 6 | ||||||
Heřmanský Jan | 2005 | 129039 | TJ Šumperk z.s. | 7 | 7 | ||||||
Capalini Daniel | 2005 | 012061 | TJ DUKLA Praha | 2 | 2 | ||||||
Jinek Hugo | 2005 | 009146 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
Brambora Ondřej | 2005 | 014077 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 6 | 6 | ||||||
CASTRYCK Titouan | 2004 | 000000 | Bretagne | 2 | 2 | ||||||
CROSBEE Mark | 2004 | 000000 | Melbourne Canoe Club | 2 | 1 | 3 | |||||
MACKIE Ewan | 2004 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
DALZIEL HAMISH | 2004 | 000000 | AUS | 2 | 2 | ||||||
CHRISTENSEN NATHAN | 2004 | 000000 | CAN | 1 | 1 | ||||||
SHEAFF HOLLY | 2004 | 000000 | NZL | 1 | 1 | ||||||
HOGBIN-BOURNE Emily | 2004 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
SAITO Shota | 2004 | 000000 | JPN | 1 | 1 | ||||||
PANKHURST George | 2004 | 000000 | AUS | 1 | 1 | 2 | |||||
MACKIE Ewan | 2004 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
HOGBIN-BOURNE Emily | 2004 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
HOGBIN-BOURNE Emily | 2004 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
Bundová Simona | 2004 | 057008 | TJ Syntesia Pardubice | 3 | 3 | ||||||
Poznerová Magdalena | 2004 | 057078 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Vaněk Matěj | 2004 | 030044 | VS Tábor | 8 | 2 | 10 | |||||
Beier Matouš | 2004 | 060047 | Loko Trutnov | 6 | 9 | 4 | 19 | ||||
Střílková Jana | 2004 | 119181 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 6 | 6 | ||||||
Urban Michal | 2004 | 012089 | TJ DUKLA Praha | 2 | 8 | 10 | |||||
Šedivý Vít | 2004 | 023135 | SK Vodní slalom České Budějovice | 8 | 8 | ||||||
Součková Lucie | 2004 | 045024 | KVS Hradec Králové | 9 | 9 | ||||||
Galuška Zdeněk | 2004 | 042035 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 8 | 8 | ||||||
Semerád Adam | 2004 | 049003 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 8 | 8 | ||||||
Turner Karel | 2004 | 023096 | SK Vodní slalom České Budějovice | 8 | 8 | ||||||
Švejd Jan | 2004 | 042022 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 5 | 5 | ||||||
Ondřich Adam | 2004 | 024006 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 2 | 2 | 4 | |||||
Veselý Ondřej | 2004 | 057054 | TJ Syntesia Pardubice | 5 | 2 | 7 | |||||
Salaj František | 2004 | 106095 | TJ Vodní Sporty Litovel | 4 | 2 | 6 | |||||
Strasser Marek | 2004 | 052025 | TJ Loko Žatec | 2 | 2 | ||||||
Morenová Adriana | 2004 | 009096 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
Chromá Nicol | 2004 | 119224 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 4 | 4 | ||||||
Venc Štěpán | 2004 | 012066 | TJ DUKLA Praha | 7 | 7 | ||||||
Mrázek Jakub | 2004 | 009191 | Univerzitní sportovní klub Praha | 7 | 7 | ||||||
Ručková Adéla | 2004 | 188009 | Raft team H2O Jeseník | 2 | 2 | ||||||
WU Jung-Cheng | 2003 | 000000 | TPE | 1 | 1 | ||||||
ELLIS DECLAN | 2003 | 000000 | AUS | 1 | 1 | 2 | |||||
ROSS BENJAMIN | 2003 | 000000 | AUS | 1 | 1 | 2 | |||||
Šmakal Petr | 2003 | 106088 | TJ Vodní Sporty Litovel | 2 | 2 | ||||||
Kneblová Tereza | 2003 | 119053 | TJ DUKLA Praha | 7 | 6 | 13 | |||||
Čihovský Šimon | 2003 | 023069 | SK Vodní slalom České Budějovice | 8 | 8 | ||||||
Kuneš Daniel | 2003 | 066020 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 2 | 2 | ||||||
Machutová Iva | 2003 | 014019 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 8 | 8 | ||||||
Rudorfer Martin | 2003 | 119094 | TJ DUKLA Praha | 9 | 9 | ||||||
Marek Matyáš | 2003 | 061025 | SK Třebechovice | 2 | 2 | ||||||
Zimová Barbora | 2003 | 057088 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Kacetlová Denisa | 2003 | 057016 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | ||||||
Král Adam | 2003 | 009114 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
Kratochvíl Martin | 2003 | 119139 | TJ DUKLA Praha | 4 | 4 | ||||||
Říha Matyáš | 2003 | 009117 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Pátek Vítězslav | 2003 | 135046 | Vodní sporty Zábřeh | 4 | 2 | 6 | |||||
Hrdličková Sára | 2003 | 014015 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
PERREAU Noe | 2002 | 000000 | FRA | 2 | 2 | ||||||
VERNON Reilly | 2002 | 000000 | GBR | 1 | 1 | ||||||
SRIBAR Ria | 2002 | 000000 | USA | 1 | 1 | ||||||
ANDERSON FINN | 2002 | 000000 | NZL | 1 | 1 | 2 | |||||
GROOS Lewis | 2002 | 000000 | COK | 1 | 1 | ||||||
Beková Kateřina | 2002 | 012038 | TJ DUKLA Praha | 7 | 7 | ||||||
Nesnídalová Lucie | 2002 | 009080 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
Haucková Gabriela | 2002 | 045006 | KVS Hradec Králové | 8 | 8 | ||||||
Krejčí Jakub | 2002 | 012054 | TJ DUKLA Praha | 7 | 7 | ||||||
Rouča Samuel | 2002 | 129002 | TJ Šumperk z.s. | 8 | 8 | ||||||
Bednářová Anna | 2002 | 043006 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 4 | 4 | ||||||
Sadílková Lucie | 2002 | 057040 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Plášilová Anežka | 2002 | 057064 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Veselá Veronika | 2002 | 057091 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Novotná Mariana | 2002 | 057048 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Landsmannová Lucie | 2002 | 057006 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | ||||||
Kotěrová Tereza | 2002 | 057079 | TJ Syntesia Pardubice | 1 | 1 | 2 | |||||
Lhota Kryštof | 2002 | 009106 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Frencl Josef | 2002 | 009134 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
Raděj Tomáš | 2002 | 188001 | Raft team H2O Jeseník | 4 | 2 | 6 | |||||
DELASSUS Anatole | 2001 | 000000 | FRA | 2 | 2 | ||||||
ZIELONKA Mark | 2001 | 000000 | Canada | 1 | 1 | ||||||
MUTO YUSUKE | 2001 | 000000 | Canoe Club Mitake | 1 | 1 | ||||||
SAITO Kosuke | 2001 | 000000 | JPN | 1 | 1 | ||||||
MONTALTO Joshua | 2001 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
TANAKA YUUKI | 2001 | 000000 | Canoe Club Mitake | 2 | 2 | ||||||
SHAMIEH Daniel | 2001 | 000000 | Melbourne Canoe Club | 2 | 1 | 3 | |||||
THOMAS Hannah | 2001 | 000000 | NZL | 2 | 1 | 3 | |||||
WILSON JAIMEE | 2001 | 000000 | NZL | 1 | 1 | ||||||
BALDONI Lea | 2001 | 000000 | CAN | 1 | 1 | 2 | |||||
Satková Gabriela | 2001 | 009046 | Univerzitní sportovní klub Praha | 5 | 6 | 11 | |||||
Strasserová Barbora | 2001 | 052011 | TJ Loko Žatec | 2 | 2 | ||||||
Urban Daniel | 2001 | 012088 | TJ DUKLA Praha | 6 | 6 | ||||||
Galušková Antonie | 2001 | 009185 | Univerzitní sportovní klub Praha | 5 | 5 | ||||||
Minárová Aneta | 2001 | 120009 | VK Tzunami Ostrava | 2 | 2 | 4 | |||||
Minárová Natálie | 2001 | 118036 | VK Tzunami Ostrava | 2 | 2 | 4 | |||||
Danišová Terézie | 2001 | 188016 | Raft team H2O Jeseník | 2 | 2 | ||||||
Walter David | 2001 | 129013 | TJ Šumperk z.s. | 1 | 1 | ||||||
WOODS Kimberley | 2000 | 000000 | GBR | 2 | 1 | 3 | |||||
BURGESS Adam | 2000 | 000000 | GBR | 1 | 1 | ||||||
JEGOU Liam | 2000 | 000000 | IRL | 1 | 1 | ||||||
BERNARDET Jules | 2000 | 000000 | FRA | 1 | 1 | ||||||
HENDRICK Robert | 2000 | 000000 | IRL | 1 | 1 | ||||||
VIKTÓRIA Scholczová | 2000 | 000000 | KDV.Sláv | 1 | 1 | ||||||
Heger Vojtěch | 2000 | 012019 | TJ DUKLA Praha | 1 | 8 | 9 | |||||
Zima Tomáš | 2000 | 009172 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
Pohanka Vít | 2000 | 036019 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 8 | 8 | ||||||
Říhová Eva | 2000 | 009078 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
Bárta Jan | 2000 | 009184 | Univerzitní sportovní klub Praha | 7 | 7 | ||||||
Tichý Štěpán | 2000 | 012086 | TJ DUKLA Praha | 6 | 6 | ||||||
Vavrla Adam | 2000 | 118002 | VK Tzunami Ostrava | 2 | 2 | ||||||
SOUDI Mathis | 1999 | 000000 | MAR | 1 | 1 | ||||||
JORDAN Joshua | 1999 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
BASSETT Lachlan | 1999 | 000000 | AUS | 1 | 1 | 2 | |||||
JORDAN Joshua | 1999 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
JORDAN Joshua | 1999 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
Skořepa Vojtěch | 1999 | 024015 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 4 | 4 | ||||||
Lhota Matyáš | 1999 | 009081 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Křížkovská Michaela | 1999 | 118015 | VK Tzunami Ostrava | 2 | 2 | ||||||
CARTER Tristan | 1998 | 000000 | AUS | 1 | 1 | 2 | |||||
THOMPSON ANGUS | 1998 | 000000 | Thompson | 2 | 2 | ||||||
ZWOLINSKA Klaudia | 1998 | 000000 | POL | 2 | 1 | 3 | |||||
OKAZAKI Haruka | 1998 | 000000 | JPN | 1 | 1 | ||||||
Kuna Václav | 1998 | 012077 | TJ Dukla Praha | 8 | 8 | ||||||
Pavlík Pavel | 1998 | 061014 | SK Třebechovice | 2 | 2 | ||||||
Satková Martina | 1998 | 012074 | TJ DUKLA Praha | 5 | 4 | 9 | |||||
Chaloupka Václav | 1998 | 009147 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Fišerová Tereza | 1998 | 012067 | TJ DUKLA Praha | 5 | 5 | ||||||
Mrázek Jan | 1998 | 121030 | KK Opava | 6 | 6 | ||||||
COLLIN Georgina | 1997 | 000000 | AUS | 2 | 2 | ||||||
ECKHARDT Kate | 1997 | 000000 | AUS | 1 | 1 | 2 | |||||
WILLIAMS COURTNEY | 1997 | 000000 | Kiwis | 2 | 2 | ||||||
PRIGENT CAMILLE | 1997 | 000000 | CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA | 2 | 2 | ||||||
Crawford Brodie | 1997 | 000000 | Ascot Kayak Club, AUS | 1 | 1 | ||||||
Lowther Steven | 1997 | 000000 | Ascot Kayak Club, AUS | 1 | 1 | ||||||
BASSETT Kaylen | 1997 | 000000 | AUS | 1 | 1 | 2 | |||||
WALL Demelza | 1997 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
Bartoňová Štěpánka | 1997 | 119061 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 4 | 4 | ||||||
Hilgertová Amálie | 1997 | 009024 | Univerzitní sportovní klub Praha | 8 | 8 | ||||||
Větrovský Jan | 1997 | 009038 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Petřík Matouš | 1997 | 009030 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
MADORE Mathurin | 1996 | 000000 | Paris, FRA | 2 | 2 | ||||||
GILBERT Callum | 1996 | 000000 | New Zealand | 2 | 2 | ||||||
Kristek Václav | 1996 | 119213 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 6 | 6 | ||||||
Matulková Jana | 1996 | 012064 | TJ DUKLA Praha | 8 | 8 | 16 | |||||
GRADY Callan | 1995 | 000000 | AUS | 2 | 2 | ||||||
Srabotnik Martin | 1995 | 000000 | KKK NIVO CELJE | 1 | 1 | ||||||
Rohan Lukáš | 1995 | 009068 | Univerzitní sportovní klub Praha | 1 | 5 | 6 | |||||
RANKIN Georgia | 1995 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
RANKIN Georgia | 1995 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
POPE Benjamin | 1994 | 000000 | AUS | 2 | 2 | ||||||
Miyakoda Teruka | 1994 | 000000 | JPN | 1 | 1 | ||||||
Jelínek Šimon | 1994 | 001018 | TJ Bohemians Praha | 4 | 4 | ||||||
Valíková Barbora | 1994 | 012063 | TJ DUKLA Praha | 4 | 4 | ||||||
Prskavec Jiří | 1993 | 009162 | Univerzitní sportovní klub Praha | 1 | 5 | 6 | |||||
Suchánek Daniel | 1993 | 064021 | SKK Vysoké Mýto | 10 | 2 | 12 | |||||
TERCELJ Eva | 1992 | 000000 | SLO | 1 | 1 | ||||||
Haleš Antonín | 1992 | 024012 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 4 | 4 | ||||||
Abraham Tomáš | 1992 | 010013 | SK VS Benátky nad Jizerou | 2 | 2 | ||||||
Heger Kryštof | 1992 | 017037 | KK Rakovník | 2 | 2 | ||||||
Biazizzo Mathieu | 1991 | 000000 | GESN | 2 | 2 | ||||||
DOUGOUD Martin | 1991 | 000000 | SUI | 2 | 2 | ||||||
Yazawa Aki | 1991 | 000000 | JPN | 2 | 2 | ||||||
Rolenc Ondřej | 1991 | 057071 | TJ Syntesia Pardubice | 9 | 4 | 13 | |||||
Novák Martin | 1991 | 024043 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 8 | 2 | 10 | |||||
Vojtová Veronika | 1990 | 009013 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
Gotvald Robert | 1990 | 043047 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 4 | 4 | 8 | |||||
Tunka Ondřej | 1990 | 009055 | Univerzitní sportovní klub Praha | 5 | 5 | ||||||
Ornst Zdeněk | 1990 | 012036 | TJ Dukla Praha | 4 | 4 | ||||||
Maslaňák Tomáš | 1990 | 012002 | TJ DUKLA Praha | 4 | 4 | ||||||
Chmátal Petr | 1990 | 009165 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
Zajíc Ondřej | 1990 | 049047 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 2 | 2 | ||||||
Heger Mikuláš | 1990 | 017036 | KK Rakovník | 2 | 2 | ||||||
WEGMAN Martina | 1989 | 000000 | NZL | 2 | 2 | ||||||
Pospíšilová Jitka | 1989 | 030019 | VS Tábor | 2 | 1 | 3 | |||||
Kopička Ondřej | 1989 | 046108 | Delfín Jablonec | 3 | 3 | ||||||
Přindiš Vít | 1989 | 009091 | Univerzitní sportovní klub Praha | 5 | 5 | ||||||
Busta Jan | 1989 | 009001 | Univerzitní sportovní klub Praha | 2 | 2 | ||||||
HEDWIG Grzegorz | 1988 | 000000 | Polska | 1 | 1 | ||||||
Kudějová Kristýna | 1988 | 014053 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
Forejtová Andrea | 1988 | 024007 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 2 | 2 | ||||||
Šilar Jakub | 1987 | 064033 | SKK Vysoké Mýto | 13 | 13 | ||||||
Bašus Ondřej | 1987 | 008038 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 2 | 2 | ||||||
Hradilek Vavřinec | 1987 | 009042 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Foukal Pavel | 1987 | 012044 | TJ DUKLA Praha | 2 | 2 | ||||||
Suchý Matěj | 1986 | 012009 | TJ DUKLA Praha | 2 | 2 | ||||||
Zárubová Michaela | 1986 | 053008 | TJ Dvůr Králové | 2 | 2 | ||||||
Malý Vojtěch | 1986 | 009098 | Univerzitní sportovní klub Praha | 2 | 2 | ||||||
Karásek Petr | 1986 | 009018 | Univerzitní sportovní klub Praha | 6 | 6 | ||||||
Leskovjan Martin | 1986 | 007016 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 6 | 6 | ||||||
Švadlena Václav | 1985 | 024032 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 6 | 6 | ||||||
Kašparová Anna | 1985 | 055012 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 1 | 1 | ||||||
Jirka David | 1985 | 024031 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 2 | 2 | ||||||
Purgerová Šárka | 1984 | 023117 | SK Vodní slalom České Budějovice | 2 | 2 | ||||||
Adamec Jakub | 1984 | 014020 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 1 | 1 | ||||||
Přinda Marek | 1983 | 048042 | TJ Ohře Klášterec | 2 | 2 | ||||||
Merenus Jan | 1983 | 043035 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 2 | 2 | ||||||
Bednárek Jan | 1983 | 135001 | Vodní sporty Zábřeh | 2 | 2 | 4 | |||||
Moštěk Ondřej | 1982 | 060042 | Loko Trutnov | 2 | 3 | 1 | 6 | ||||
Buchtel Martin | 1982 | 034033 | TJ SK Hubertus KV | 2 | 2 | 4 | |||||
Gorecký Petr | 1981 | 014042 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 4 | 4 | ||||||
Vladař Marek | 1981 | 184002 | Regent Team | 2 | 2 | ||||||
Klír Oto | 1981 | 009083 | Univerzitní sportovní klub Praha | 2 | 2 | ||||||
Kupka Petr | 1981 | 118053 | VK Tzunami Ostrava | 2 | 2 | ||||||
Kejklíček Tomáš | 1980 | 057069 | TJ Syntesia Pardubice | 3 | 3 | ||||||
Horyna Lukáš | 1980 | 060011 | Loko Trutnov | 2 | 2 | ||||||
Lev Ondřej | 1979 | 060017 | Loko Trutnov | 2 | 2 | ||||||
Hron Robin | 1979 | 014023 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
Král Tomáš | 1979 | 009056 | Univerzitní sportovní klub Praha | 2 | 2 | ||||||
Bolehovská Iva | 1978 | 060004 | Loko Trutnov | 2 | 2 | ||||||
Kolářová Martina | 1978 | 023093 | SK Vodní slalom České Budějovice | 2 | 2 | ||||||
Kratochvíl Jan | 1978 | 077017 | Kotva Bráník | 2 | 2 | ||||||
Rašek Michal | 1977 | 012030 | TJ DUKLA Praha | 3 | 3 | ||||||
Císařovský Petr | 1977 | 090010 | Wild Water Canoe Club FROL | 3 | 3 | ||||||
Kořínek Martin | 1977 | 046006 | Delfín Jablonec | 1 | 1 | ||||||
Hain Přemysl | 1977 | 053028 | TJ Dvůr Králové | 1 | 1 | ||||||
Kysela David | 1977 | 014024 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
Riant Martin | 1977 | 030065 | VS Tábor | 2 | 2 | ||||||
Míka Viktor | 1977 | 008016 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 2 | 2 | ||||||
KING ANTON | 1976 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
TUBB Chris | 1976 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
Veselý Petr | 1976 | 108045 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 2 | 2 | ||||||
Ježek Stanislav | 1976 | 009035 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4 | 4 | ||||||
Němec Aleš | 1976 | 047015 | TJ DNT VS Kadaň | 4 | 4 | ||||||
Novosad Lukáš | 1976 | 024001 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 2 | 2 | ||||||
Doležal Tomáš | 1976 | 014061 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
Mrůzek David | 1976 | 012010 | TJ DUKLA Praha | 2 | 2 | ||||||
Jančar Filip | 1976 | 009118 | Univerzitní sportovní klub Praha | 2 | 2 | ||||||
Prell Pavel | 1976 | 014017 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
Boček Zdeněk | 1975 | 023006 | SK Vodní slalom České Budějovice | 3 | 1 | 4 | |||||
Toncar Martin | 1975 | 023113 | SK Vodní slalom České Budějovice | 1 | 1 | ||||||
Jánský Pavel | 1975 | 053013 | TJ Dvůr Králové | 2 | 2 | ||||||
Rubín Daniel | 1975 | 012032 | TJ DUKLA Praha | 2 | 2 | ||||||
Bolehovský Jiří | 1974 | 060026 | Loko Trutnov | 2 | 2 | ||||||
Vorel Zdeněk | 1974 | 057044 | TJ Syntesia Pardubice | 2 | 2 | 3 | 7 | ||||
Záruba Martin | 1974 | 053026 | TJ Dvůr Králové | 2 | 2 | ||||||
Štefan Marek | 1974 | 090013 | Wild Water Canoe Club FROL | 2 | 2 | ||||||
Marek Tomáš | 1973 | 070021 | Klub kanoistiky Železný Brod z.s. | 2 | 2 | ||||||
Bačina Jan | 1973 | 043056 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 2 | 2 | ||||||
Tesař Robert | 1972 | 023110 | SK Vodní slalom České Budějovice | 3 | 3 | ||||||
Troch Petr | 1971 | 053021 | TJ Dvůr Králové | 1 | 1 | ||||||
Šťastný Jan | 1970 | 057047 | TJ Syntesia Pardubice | 4 | 3 | 7 | |||||
Rouča Jaroslav | 1970 | 129034 | TJ Šumperk z.s. | 4 | 4 | ||||||
Vybulka Jan | 1969 | 014007 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 3 | 3 | ||||||
Jindrák Petr | 1969 | 007041 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 1 | 1 | 2 | 4 | ||||
Mornštejn Roman | 1969 | 001128 | TJ Bohemians Praha | 2 | 4 | 6 | |||||
Tykalová Jana | 1968 | 048072 | TJ Ohře Klášterec | 2 | 2 | ||||||
Keš Miroslav | 1967 | 026020 | SK Domeček Soběslav | 2 | 2 | ||||||
Lacina Richard | 1967 | 059022 | TJ Semily | 1 | 1 | ||||||
Větrovský Jiří | 1966 | 095002 | SPORT Zbraslav, z. s. | 1 | 1 | ||||||
Šrámek Jiří | 1966 | 017058 | KK Rakovník | 4 | 4 | 8 | |||||
Piskáček Jan | 1966 | 050016 | SK Štětí | 4 | 4 | ||||||
Neugebauer Roman | 1965 | 014096 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 4 | 4 | ||||||
Pavlík Jiří | 1964 | 061021 | SK Třebechovice | 2 | 2 | ||||||
Machuta Zdeněk | 1964 | 014054 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 2 | 2 | ||||||
Těhle Zbyněk | 1964 | 050022 | SK Štětí | 2 | 2 | ||||||
MCCONNELL Robert | 1960 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
MOLINO Steven | 1960 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
RUNTING Chris | 1959 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
Chlouba Luboš | 1959 | 001061 | TJ Bohemians Praha | 2 | 2 | ||||||
Šrámek Jaroslav | 1957 | 043068 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 2 | 2 | ||||||
Hák Jiří | 1952 | 060002 | Loko Trutnov | 2 | 2 | ||||||
ANDERSON Timothy | 0 | 000000 | AUS | 2 | 2 | ||||||
BUTCHER Finn | 0 | 000000 | NZL | 2 | 2 | ||||||
RENIA Benjamin | 0 | 000000 | FRA | 2 | 2 | ||||||
BALDONI Alex | 0 | 000000 | CAN | 1 | 1 | 2 | |||||
DELFOUR Lucien | 0 | 000000 | AUS | 2 | 2 | ||||||
MCCREERY Alistair | 0 | 000000 | IRL | 2 | 2 | ||||||
COLLIER Nicholas | 0 | 000000 | NZL | 2 | 2 | ||||||
RIVARD Mael | 0 | 000000 | CAN | 2 | 2 | ||||||
SAITO Teppei | 0 | 000000 | JPN | 1 | 1 | ||||||
WU Shao-Hsuan | 0 | 000000 | TPE | 1 | 1 | ||||||
LONG Kyler James | 0 | 000000 | USA | 2 | 2 | ||||||
MONTALTO Sebastian | 0 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
IMAGAWA Ryota | 0 | 000000 | JPN | 1 | 1 | ||||||
HENDRICK Noel | 0 | 000000 | IRL | 1 | 1 | ||||||
BOYD Trevor | 0 | 000000 | CAN | 1 | 1 | ||||||
FOX Jessica | 0 | 000000 | AUS | 2 | 1 | 3 | |||||
FOX Noemie | 0 | 000000 | AUS | 2 | 1 | 3 | |||||
TEUNISSEN Lena | 0 | 000000 | NED | 2 | 1 | 3 | |||||
LEIBFARTH Evy | 0 | 000000 | USA | 2 | 1 | 3 | |||||
JONES Luuka | 0 | 000000 | NZL | 2 | 2 | ||||||
NOVAK Ajda | 0 | 000000 | SLO | 2 | 2 | ||||||
YOSHIKAWA Satsuki | 0 | 000000 | JPN | 1 | 1 | ||||||
NICHOLAS Jane | 0 | 000000 | NZL | 1 | 1 | 2 | |||||
CORCORAN Madison | 0 | 000000 | IRL | 2 | 2 | ||||||
WU Ting-I | 0 | 000000 | TPE | 1 | 1 | ||||||
BRONKHORST Chantal | 0 | 000000 | RSA | 2 | 2 | ||||||
BETTERIDGE Lois | 0 | 000000 | CAN | 2 | 1 | 3 | |||||
NAGASU Momoka | 0 | 000000 | JPN | 1 | 1 | ||||||
ONOZAWA Mine | 0 | 000000 | JPN | 1 | 1 | ||||||
CHANG Chu-Han | 0 | 000000 | TPE | 1 | 1 | ||||||
MAHEU Florence | 0 | 000000 | CAN | 2 | 2 | ||||||
EICHFELD Casey | 0 | 000000 | USA | 1 | 1 | ||||||
LOKKEN Zachary | 0 | 000000 | USA | 1 | 1 | ||||||
DRAPER Warwick | 0 | 000000 | AUS | 1 | 1 | ||||||
YAMAMOTO Keigo | 0 | 000000 | JPN | 1 | 1 | ||||||
COCHRANE Jake | 0 | 000000 | IRL | 1 | 1 | ||||||
PUCHNER Oliver | 0 | 000000 | NZL | 1 | 1 | ||||||
DELASSUS Marjorie | 0 | 000000 | FRA | 1 | 1 | 2 | |||||
CORCORAN Michaela | 0 | 000000 | IRL | 1 | 1 | ||||||
PLATA Laura | 0 | 000000 | USA | 1 | 1 | ||||||
SOŇA KOKHAN | 0 | 000000 | HUN | 2 | 2 | ||||||
WILHELMER NOAH | 0 | 000000 | KCG-Kolbnitz | 2 | 2 | ||||||
BOGDAN Sztuba | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 1 | 2 | 1 | 4 | ||||
WOJTEK Kolodziejczyk | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 2 | 2 | ||||||
SEIDLITZ Lenhard | 0 | 000000 | SG Einheit Spremberg | 1 | 2 | 3 | |||||
KIESLICH Alfons | 0 | 000000 | SG Einheit Spremberg | 1 | 2 | 3 | |||||
JACEK Sztuba | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 1 | 2 | 3 | |||||
BOGDAN Sztuba | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 1 | 1 | ||||||
WERONIKA Kaczmarek | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 2 | 2 | ||||||
ZIOSIA Fiegel | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 1 | 1 | ||||||
JACEK Sztuba | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 1 | 1 | ||||||
BOGDAN Sztuba | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 1 | 1 | ||||||
KEWIN Wolski | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 2 | 2 | ||||||
KIESLICH Alfons | 0 | 000000 | SG Einheit Spremberg | 1 | 1 | ||||||
OLIWER Cieslak | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 2 | 2 | ||||||
SEIDLITZ Lenhard | 0 | 000000 | SG Einheit Spremberg | 1 | 1 | ||||||
ARVID Nicko | 0 | 000000 | SG Einheit Spremberg | 2 | 2 | ||||||
MATEUSZ Sztuba | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 1 | 1 | ||||||
SZYMON Wolski | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 1 | 1 | ||||||
WOJTEK Kolodziejczyk | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 1 | 1 | ||||||
WERONIKA Kaczmarek | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 1 | 1 | ||||||
MATEUSZ Sztuba | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 1 | 1 | ||||||
SZYMON Rotkiewicz | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 1 | 1 | ||||||
SZYMON Wolski | 0 | 000000 | LUKS Kwisa Lesna | 1 | 1 |
Nezapočítávají se výsledky v kategoriích předžáků a předjezdců.