Počty závodů jednotlivý závodníků v roce 2021

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Merenusová Barbora 1984 043214 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     255       693
2.Šubrt Jan 2007 129006 TJ Šumperk z.s. 10   255 1     597
3.Kopřiva Filip 2008 024069 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3   149 3   127 532
4.Kafka Martin 2010 119239 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7 4 126 6 1 127 377
5.Blažek Antonín 2013 106102 TJ Vodní Sporty Litovel     255       373
6.Štěpinová Tereza 2010 047001 TJ DNT VS Kadaň 8   255       286
7.Šuttová Zita 2011 024073 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4   162     118 284
8.Vlnas Ota 2010 009151 Univerzitní sportovní klub Praha 16   248       264
9.Franz Jakub 2007 039034 TJ Loko Plzeň 2   236       238
10.Šafařík Viktor 2011 024002 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2   230       232
11.Hovorka Dominik 2009 057154 TJ Syntesia Pardubice 2     3 2 127 209
12.Celnerová Amélie 2010 024075 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4   172 3     179
13.Nekut Martin 2006 057145 TJ Syntesia Pardubice       1   127 150
14.Křížkovská Michaela 1999 118015 VK Tzunami Ostrava 2   142       144
15.Lamač Kristián 2007 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8     3   126 137
16.Lang Sebastián 2008 064045 SKK Vysoké Mýto 2   128       130
17.Sedláček Štěpán 2011 024087 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4         118 122
18.Portych Matyáš 2008 060099 Loko Trutnov 10   105       115
19.Král Samuel 2010 119232 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7 7 94 4     112
20.Adamec Jáchym 2011 014043 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2   96       98
21.Berylová Karolína 2011 119235 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky     94 1     95
 Koucká Mariana 2007 009111 Univerzitní sportovní klub Praha 10   85       95
23.Mazanec Jakub 2011 048035 TJ Ohře Klášterec 2   87       89
24.Outrata Jan 2007 057148 TJ Syntesia Pardubice 4     1 1 73 79
25.Novotná Natálie 2010 024095 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6   68 1     75
26.Kubita Lukáš 2013 121064 KK Opava 2   71       73
27.Marousková Tereza 2009 119177 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 13 18 19 13 9   72
28.Komárek Michal 2010 057129 TJ Syntesia Pardubice 4   64 1   1 70
29.Kočířová Valentýna 2008 119208 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 18 24   14 12   68
30.Jílková Pavla 2007 119227 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 18 18 3 15 12   66
31.Malá Magdalena 2007 119192 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 18 20   15 12   65
32.Kutín Filip 2007 119218 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 18 18   13 14   63
33.Maťha Marduk 2010 030051 VS Tábor 6   56       62
34.Kolman Jakub 2013 008804 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 2   58       60
35.Kučerová Veronika 1999 024093 SK Vltava Č. Krumlov z.s.     48 7 4   59
36.Kratochvílová Adéla 2007 119176 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 20 9 8 13 4   54
 Retková Anna 2005 119005 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 17 17   10 10   54
38.Novák Tobiáš 2008 119182 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 18 13   14 8   53
39.Fabianová Anna 2007 120005 Vodní sporty Ostrava, z.s. 21 27 1       49
 Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 19 12 4 14     49
41.Maděrka Tobiáš 2009 119214 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 12 11 3 13 8   47
42.Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 23 22         45
43.Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 14 10 4 12   4 44
 Retek Toman 2007 119188 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 14 14   3 6 7 44
45.Kratochvíl Jakub 2009 119175 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 16 11   12 4   43
 Štýbnar Matěj 2009 119209 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 10 10   14 9   43
 Chromá Nicol 2004 119224 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 12 14   7 10   43
48.Vaculová Lucie 2008 011075 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 15 14 11 1 1   42
 Kvapil Ondřej 2007 064040 SKK Vysoké Mýto 12   6   17 7 42
 Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 21 12 9       42
51.Lebedová Adéla 2010 121014 KK Opava 16 13 11       40
 Hladík Šimon 2009 009181 Univerzitní sportovní klub Praha 12 12 6 5 5   40
 Kneblová Tereza 2003 119053 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 11 11 4 7 7   40
 Kratochvíl Martin 2003 119139 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 15 15 2   7 1 40
55.Martin Jakub 2009 001107 TJ Bohemians Praha 11 10 4 7 7   39
 Bergmannová Sandra 2008 103010 Kanoe Klub Spoj Brno 8 14   10 7   39
 Šrámek David 2007 057136 TJ Syntesia Pardubice 9 3 4 16   7 39
 Vojtíková Klára 2007 011078 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 15 14 9 1     39
59.Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 9 2 2 18   7 38
 Střílka Richard 2006 119180 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 9 14   4 11   38
61.Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 10 10 8 6 3   37
 Motlová Andrea 2006 045016 KVS Hradec Králové 8 23 6       37
63.Jančar Štěpán 2007 009020 Univerzitní sportovní klub Praha 19 17         36
 Kosík Dan 2004 119173 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7 16     12 1 36
65.Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 9 10   6 10   35
 Saifrtová Magdaléna 2008 011071 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 11 14 8 1 1   35
 Voneš Jakub 2007 011065 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 17 15   1 1 1 35
 Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 16 9   10     35
 Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 8   8 12   7 35
 Střílková Jana 2004 119181 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7 12 3 2 11   35
71.Štěpánková Markéta 2008 129041 TJ Šumperk z.s. 16 16   1 1   34
 Vosmek Jáchym 2007 064039 SKK Vysoké Mýto 9 4 2 10 9   34
 Zedníčková Michaela Anna 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 6 4 4 11 9   34
 Hansgutová Monika 2005 119207 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 12 7 1 13 1   34
 Kneblová Klára 2005 119064 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 16 16   1 1   34
76.Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 16 17         33
 Dvořák Vít 2009 009057 Univerzitní sportovní klub Praha 18 15         33
 Kofroň Lukáš 2008 024044 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     3   26 33
 Šutta Jan 2008 024065 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8 9 2 7 6 1 33
 Retek Václav 2007 119189 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 12 12   1 8   33
 Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6 6   10 11   33
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 8 8 6 5 3 3 33
83.Vaculová Silvie 2010 011079 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 13 9 8 1 1   32
 Řežábek Dominik 2009 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 16 16         32
 Srpová Lada 2006 120004 Vodní sporty Ostrava, z.s. 17 15         32
 Beier Alva 2005 057157 TJ Syntesia Pardubice   15     10 7 32
 Pinkava Lukáš 1976 023016 SK Vodní slalom České Budějovice 17 15         32
88.Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové   21 8   1 1 31
 Král Ondřej 2008 009079 Univerzitní sportovní klub Praha 15 5 11       31
 Dragon Jakub 2007 121031 KK Opava 20 11         31
 Vrbová Marie 2007 119198 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 9 11 1 4 6   31
 Slezák Adam 2006 057132 TJ Syntesia Pardubice 7 7 2 1 11 3 31
93.Konvalinka Štěpán 2009 057027 TJ Syntesia Pardubice 10 2   16   2 30
 Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 17 13         30
 Fabian František 2009 120006 Vodní sporty Ostrava, z.s. 15 15         30
 Malinský Petr 2008 011067 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 18 6 4 1   1 30
 Trnka Tobiáš 2007 106111 TJ Vodní Sporty Litovel 2     15 13   30
 Štochl Vojtěch 2007 001010 TJ Bohemians Praha 11 10 2 7     30
 Hanuš Jakub 2007 009156 Univerzitní sportovní klub Praha 18 10 2       30
 Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 21 7 2       30
 Gabrlík Jakub 2004 119152 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5   3 12 1 9 30
 Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 5 9     11 5 30
 Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 15 2   13     30
104.Novotný Matyáš 2009 011031 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 15 12   1   1 29
 Bareš Hugo 2008 009027 Univerzitní sportovní klub Praha 16 13         29
 Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9 8 2 9   1 29
 Uhlík Kryštof 2008 011030 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 16 12   1     29
 Milotová Dora 2007 001120 TJ Bohemians Praha 10     14 5   29
 Malý Vojtěch 2006 119191 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4 13   1 11   29
 Srpová Stela 2006 120003 Vodní sporty Ostrava, z.s. 18 11         29
 Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 6   2 10   11 29
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 18 2 9       29
 Matulková Jana 1996 012064 TJ DUKLA Praha 11 18         29
114.Novák Václav 2005 030071 VS Tábor 16 2 10       28
 Štýbnar Vojtěch 2005 119197 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 12 2   13 1   28
 Bundová Simona 2004 057008 TJ Syntesia Pardubice 4 9 2   13   28
 Kovářík Vít 2003 011072 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2   2 13   11 28
118.Antl Tomáš 2008 121001 KK Opava 17   10       27
 Balarin Evžen 2008 121044 KK Opava 15   12       27
 Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové 8 17 2       27
 Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov   16     9 2 27
 Sládková Linda 2004 039009 TJ Loko Plzeň 14 3   10     27
 Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 5 9     9 4 27
 Doležalová Lucie 2003 119157 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8 15   3 1   27
125.Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 16 10         26
 Kvasnička Matěj 2008 066026 Vodácký oddíl Horšovský Týn 16 10         26
 Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6 6 2 7   5 26
 Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 17 9         26
 Janů Veronika 2005 119137 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 9 15     2   26
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 21 4   1     26
 Retková Marie 2003 119215 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 14 1   11     26
 Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 4 4   9 9   26
 Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 4 4   9 9   26
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 12 8   6     26
135.Pokorná Emílie 2010 009126 Univerzitní sportovní klub Praha 14   11       25
 Tomeček Adam 2008 133015 SK Veselí nad Moravou 11 2   12     25
 Sekanina Matěj 2008 128018 Vodní sporty Desná 15     10     25
 Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 15 10         25
 Stloukalová Aneta 2007 119196 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6 8   7 4   25
 Drábek Matyáš 2005 045022 KVS Hradec Králové 2 21 2       25
 Koblížek Daniel 2000 057140 TJ Syntesia Pardubice 6   6 13     25
142.Hauck Marek 2007 045019 KVS Hradec Králové 15 9         24
 Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice 10 2 1 11     24
 Synek Přemysl 2007 052060 TJ Loko Žatec 22   2       24
 Kotrba Matěj 2007 064036 SKK Vysoké Mýto 7 4   2 11   24
 Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 6     11   7 24
 Haviárová Zuzana 2005 061035 SK Třebechovice 16 4 4       24
 Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice   10 2   12   24
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 16 8         24
150.Kovář Michal 2009 121022 KK Opava 12 4 7       23
 Nekolná Žofie 2006 011034 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 11 11   1     23
 Doležalová Bára 2005 119127 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 9 11   3     23
 Novák Matyáš 2005 119076 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 15   1 7     23
 Slavík Vojtěch 2005 090011 Wild Water Canoe Club FROL 6 17         23
 Mráka Jan 2004 119154 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 10     13     23
 Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice   11     12   23
 Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná 13     10     23
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 13     10     23
159.Zaťková Eliška 2009 011062 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 10   10 2     22
 Davidová Michaela 2009 045004 KVS Hradec Králové 10 10   1 1   22
 Baar Dominik 2007 121061 KK Opava 15   7       22
 Žďárská Laura 2006 057062 TJ Syntesia Pardubice 6   2 14     22
 Tůmová Veronika 2006 034027 TJ SK Hubertus KV 21   1       22
 Šotek Adam 2005 119118 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6 2   13 1   22
 Salaj František 2004 106095 TJ Vodní Sporty Litovel   1     11 10 22
 Urban Michal 2004 012089 TJ DUKLA Praha 5 15   1 1   22
 Virágh Tomáš 2004 061013 SK Třebechovice 8     11   3 22
 Turner Karel 2004 042017 Klub vodních sportů Sušice z.s. 16 5 1       22
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov   13     9   22
 Urban Daniel 2001 012088 TJ DUKLA Praha   16     4 2 22
 Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 10 2   10     22
 Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 9 2 11       22
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14 6 2       22
174.Rousek David 2010 121057 KK Opava 15 6         21
 Ondráčková Barbora 2010 129028 TJ Šumperk z.s. 17   2 2     21
 Jirasová Klára 2008 009041 Univerzitní sportovní klub Praha 16 3 2       21
 Sakalová Magdaléna 2007 014082 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 17   2 2     21
 Kot Michal 2006 001139 TJ Bohemians Praha 10     11     21
 Burger Jáchym 2006 009050 Univerzitní sportovní klub Praha 19 2         21
 Beránek Tomáš 2006 061016 SK Třebechovice 19 2         21
 Míka Hynek 2006 026001 SK Domeček Soběslav 5     10 6   21
 Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha   19 2       21
 Pípal Zbyněk 2003 023041 SK Vodní slalom České Budějovice 21           21
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 18 3         21
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2 2 1 11 5 21
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 8 6 5     2 21
187.Jumrová Johana 2011 009109 Univerzitní sportovní klub Praha 2   18       20
 Vencová Alžběta 2010 011080 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 12 2 4 2     20
 Uhlík Vojtěch 2010 076017 TJ Jiskra Bechyně 12     8     20
 Sýkora Ondřej 2010 001108 TJ Bohemians Praha 9 2 2 7     20
 Sládek Michal 2009 039005 TJ Loko Plzeň 13     7     20
 Plocek Matyáš Jan 2008 023064 SK Vodní slalom České Budějovice 10 10         20
 Riantová Anežka 2008 030067 VS Tábor 17   3       20
 Pajtina Tomáš 2008 057104 TJ Syntesia Pardubice 4   4 8   4 20
 Venc Ondřej 2007 011022 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 13 6   1     20
 Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 18 2         20
 Čamek David 2006 106084 TJ Vodní Sporty Litovel 2       10 8 20
 Indruch Matěj 2006 045012 KVS Hradec Králové   19 1       20
 Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha   20         20
 Heřmanský Jan 2005 129039 TJ Šumperk z.s. 17 2   1     20
 Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       9 11   20
 Kökörčin Matěj 2003 128008 Vodní sporty Desná 12     8     20
 Krejza Filip 1989 064010 SKK Vysoké Mýto 2 2 2 10   4 20
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 10 10         20
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 8     12     20
206.Pokorný Daniel 2009 009003 Univerzitní sportovní klub Praha 19           19
 Pelikán Martin 2009 009189 Univerzitní sportovní klub Praha 12     7     19
 Kepšta Martin 2009 011027 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 14   3 2     19
 Petřík Marek 2008 009088 Univerzitní sportovní klub Praha 17 2         19
 Sakalová Markéta 2007 014081 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 17     2     19
 Bohatý Oto 2007 011088 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 11 6   1 1   19
 Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 17 2         19
 Plášil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice   2     10 7 19
 Jelínková Sára 2005 009012 Univerzitní sportovní klub Praha 5 14         19
 Cardoselli Tomáš 2005 001106 TJ Bohemians Praha 8     11     19
 Šedivý Vít 2004 023135 SK Vodní slalom České Budějovice   19         19
 Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 19           19
 Doležal Filip 2004 133023 SK Veselí nad Moravou 9     10     19
 Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 15 4         19
 Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 17 2         19
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Benátky nad Jizerou 18   1       19
 Velenovský Jiří 1978 030072 VS Tábor 8 4 7       19
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 10   9       19
 Jindrák Petr 1969 007041 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 4   7     8 19
225.Foltín Radim 2010 011052 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 9 2 5 2     18
 Cardoselli Lucas 2010 009188 Univerzitní sportovní klub Praha 11   2 5     18
 Podušková Jůlie 2010 009128 Univerzitní sportovní klub Praha 16   2       18
 Steklý Pavel 2010 119231 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7 7   3 1   18
 Marková Kristýna 2009 060043 Loko Trutnov 8 4   6     18
 Vít Matyáš 2009 045027 KVS Hradec Králové 4 11 2   1   18
 Růžička Jan 2009 011063 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 14   2 2     18
 Hoření Hedvika 2008 047008 TJ DNT VS Kadaň 10 8         18
 Rendón Marco 2008 001144 TJ Bohemians Praha 10   3 5     18
 Slušný Vojtěch 2008 010115 SK VS Benátky nad Jizerou 18           18
 Petriková Barbora 2008 052046 TJ Loko Žatec 18           18
 Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 2 15 1       18
 Geprt David 2005 106098 TJ Vodní Sporty Litovel         9 9 18
 Hric Ondřej 2004 119092 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 12   1 2   18
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 8     10     18
 Kristek Václav 1996 119213 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1 2     10 5 18
 Rubín Daniel 1975 012032 TJ DUKLA Praha 10 8         18
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 13     5     18
243.Krejčí Matěj 2011 023026 SK Vodní slalom České Budějovice 4 4 9       17
 Hrubec Matěj 2010 001094 TJ Bohemians Praha 8   2 7     17
 Čermák Vojtěch 2010 119253 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7 4   5 1   17
 Valenta Josef 2010 119238 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7 5   5     17
 Zachystal Adam 2010 001137 TJ Bohemians Praha 10     7     17
 Šefčík Václav 2008 121033 KK Opava 9 8         17
 Svoboda Šimon 2008 010112 SK VS Benátky nad Jizerou 17           17
 Zuna Vilém 2007 059052 TJ Semily 7 2   6 2   17
 Holubová Nela 2007 064015 SKK Vysoké Mýto 6   2 9     17
 Fiedlerová Nela 2007 001039 TJ Bohemians Praha 11   3 3     17
 Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 17           17
 Pleštil Šimon 2007 059025 TJ Semily 4     13     17
 Novotný David 2005 023029 SK Vodní slalom České Budějovice 17           17
 Pelikán Václav 2005 001111 TJ Bohemians Praha 8     9     17
 Švehlová Kateřina 2005 023017 SK Vodní slalom České Budějovice 17           17
 Bízek Marek 2005 012076 TJ DUKLA Praha 17           17
 Urban Jaroslav 2004 119205 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7 2   8     17
 Součková Lucie 2004 045024 KVS Hradec Králové 13 4         17
 Rudorfer Martin 2003 119094 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 14     3     17
 Brokeš Marek 2003 185012 KK Postřelmov 8     9     17
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK Vodní slalom České Budějovice   17         17
 Bohatý Karel 2001 061027 SK Třebechovice 8 9         17
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice   12     5   17
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 17           17
 Jarolímek Otto 1961 062006 TJ Turnov 8   6 3     17
268.Pádivá Františka 2010 011036 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 12 2   2     16
 Hronová Šárka 2009 014087 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14   2       16
 Vejvančický Pavel 2009 066019 Vodácký oddíl Horšovský Týn 8 8         16
 Langer Filip 2009 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 10 6         16
 Niedl Robin 2008 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 7 2 1 2   16
 Král Matěj 2008 009047 Univerzitní sportovní klub Praha 16           16
 Švehlová Rozárie 2008 023015 SK Vodní slalom České Budějovice 10 6         16
 Stolín Antonín 2008 060059 Loko Trutnov   12     4   16
 Ulitzková Laura 2007 121121 KK Opava 9 5 2       16
 Bláhová Karolína 2007 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 16           16
 Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 16           16
 Šafaříková Alena 2006 024098 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6     10     16
 Válek Michal 2006 030025 VS Tábor   16         16
 Hanuš Tomáš 2005 061011 SK Třebechovice 10 6         16
 Škop Jáchym 2005 027017 Otava Strakonice 14     2     16
 Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 4     11 1   16
 Novosadová Eliška 2005 119206 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 2   11 1   16
 Popelka Petr 2005 011047 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4     12     16
 Kratochvíl Lukáš 2005 119045 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky   14 2       16
 Hajduch Jaroslav 2004 090030 Wild Water Canoe Club FROL 15   1       16
 Taraba Matyáš 2004 011070 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 6     10     16
 Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor 1 15         16
 Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         9 7 16
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 2 14         16
 Foukal Pavel 1987 012044 TJ DUKLA Praha   10 6       16
293.Zuna Jáchym 2010 059051 TJ Semily 7     8     15
 Vatěrová Amálie 2010 011083 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 8 6   1     15
 Mrázová Ema 2009 009186 Univerzitní sportovní klub Praha 12     3     15
 Plas Tobiáš 2008 009093 Univerzitní sportovní klub Praha 15           15
 Jurajdová Simona 2007 128006 Vodní sporty Desná 10     5     15
 Kápka Kryštof 2007 118027 VK Tzunami Ostrava 13 2         15
 Škop Jan 2007 027016 Otava Strakonice 13     2     15
 Svrčina David 2007 129001 TJ Šumperk z.s. 12   2 1     15
 Pollert Jonáš 2007 009113 Univerzitní sportovní klub Praha 15           15
 Stropek Tobiáš 2007 121007 KK Opava 15           15
 Baar Patrik 2007 121015 KK Opava 15           15
 Druska Vojtěch 2006 023021 SK Vodní slalom České Budějovice 13 2         15
 Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 13 2         15
 Erlová Natálie 2006 009019 Univerzitní sportovní klub Praha 1 14         15
 Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 15           15
 Červenková Amélie 2005 009138 Univerzitní sportovní klub Praha 10 5         15
 Körner Adam 2004 011061 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 10     5     15
 Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 15           15
 Morenová Adriana 2004 009096 Univerzitní sportovní klub Praha   15         15
 Mrázek Jakub 2004 009191 Univerzitní sportovní klub Praha 15           15
 Kořínek Vojtěch 2004 046049 Delfín Jablonec 11   4       15
 Ondřich Adam 2004 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         10 5 15
 Freislebenová Patricie 2003 009142 Univerzitní sportovní klub Praha   15         15
 Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 3 1 1 10     15
 Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto         9 6 15
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 9 4 2       15
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 15           15
320.Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 14           14
 Mrůzek David 2010 011053 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 10   2 2     14
 Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto 6     8     14
 Kolman Vít 2010 008127 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 6 6 2       14
 Kovárník Matěj 2010 014051 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12     2     14
 Šamánek Filip 2010 103003 Kanoe Klub Spoj Brno 6 2   6     14
 Ruffer Jakub 2007 057099 TJ Syntesia Pardubice   6     8   14
 Jasanská Anna 2007 064046 SKK Vysoké Mýto 6   4 4     14
 Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Prüher Vojtěch 2006 023071 SK Vodní slalom České Budějovice   11 3       14
 Stratil Filip 2006 106086 TJ Vodní Sporty Litovel 2       12   14
 Šíma Lukáš 2006 027002 Otava Strakonice 12     2     14
 Capalini Daniel 2005 012061 TJ Dukla Praha 13 1         14
 Střechová Ela 2005 108041 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2 2   10     14
 Tesařová Hana 2004 023085 SK Vodní slalom České Budějovice 12 2         14
 Šefčíková Anastázie 2004 121006 KK Opava 12 2         14
 Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7     7     14
 Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha   14         14
 Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 13     1     14
 Procházka Josef 2002 012046 TJ DUKLA Praha 14           14
 Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Benátky nad Jizerou 12   2       14
 Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 3   7   1 14
 Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 12     2     14
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 2 4     8   14
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 10   4       14
 Adamec Jakub 1984 014020 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Doležalová Zuzana 1980 014060 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10   4       14
 Hron Robin 1979 014023 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Císařovský Petr 1977 090010 Wild Water Canoe Club FROL 14           14
 Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   14         14
 Benhák Jiří 1956 046031 Delfín Jablonec 4 4 6       14
352.Seidl Marek 2010 001122 TJ Bohemians Praha 6     7     13
 Svrčina Tomáš 2008 129003 TJ Šumperk z.s. 12     1     13
 Kubita Tomáš 2008 121016 KK Opava 11 2         13
 Dorničák Maxim 2007 103029 Kanoe Klub Spoj Brno 5     8     13
 Šrétrová Amálie 2007 049061 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13           13
 Vítek David 2007 103012 Kanoe Klub Spoj Brno 5     8     13
 Jurajdová Veronika 2007 128007 Vodní sporty Desná 8     5     13
 Chytil Lumír 2006 129042 TJ Šumperk z.s. 11   2       13
 Tesař Petr 2006 039042 TJ Loko Plzeň 12     1     13
 Marek Kryštof 2006 049067 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13           13
 Kovář Filip 2006 121017 KK Opava 13           13
 Sladovník Jakub 2006 026002 SK Domeček Soběslav 2     11     13
 Bombic Erik 2005 023079 SK Vodní slalom České Budějovice 13           13
 Svoboda Martin 2005 052034 TJ Loko Žatec 11     2     13
 Tkadlecová Kateřina 2005 014076 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12     1     13
 Zach Radovan 2005 011055 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 13           13
 Komárek Jakub 2005 023037 SK Vodní slalom České Budějovice 13           13
 Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha   13         13
 Galuška Zdeněk 2004 042035 Klub vodních sportů Sušice z.s. 13           13
 Venc Štěpán 2004 012066 TJ DUKLA Praha 13           13
 Vodrážka Matěj 2004 059049 TJ Semily 2     11     13
 Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha   13         13
 Mádrová Amálie 2003 039027 TJ Loko Plzeň 2     11     13
 Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha   13         13
 Kofroňová Zuzana 2002 010009 SK VS Benátky nad Jizerou 12   1       13
 Novák Filip 2002 001030 TJ Bohemians Praha 4     9     13
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 2     11     13
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 2       9 2 13
 Karásek Petr 1986 009018 Univerzitní sportovní klub Praha   13         13
 Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice   8 4   1   13
 Poduška Patrik 1976 086006 Sokol Trója 13           13
 Němec Aleš 1976 047015 TJ DNT VS Kadaň 8 4 1       13
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov   13         13
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   13         13
386.Kolář Lukáš 2010 009069 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 12           12
 Nekuda Lukáš 2010 103018 Kanoe Klub Spoj Brno 6     6     12
 Cihlář David 2009 066010 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6   6       12
 Hrňák Matouš 2009 014093 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12           12
 Hilar Mikoláš 2009 009063 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Pluta Adam 2008 001109 TJ Bohemians Praha 5     7     12
 Voříšek Václav 2008 064041 SKK Vysoké Mýto 6     6     12
 Šimáková Anna 2008 023065 SK Vodní slalom České Budějovice 12           12
 Synková Valentýna 2007 052070 TJ Loko Žatec 12           12
 Veniger Jiří 2006 064044 SKK Vysoké Mýto 6     6     12
 Císařovský Adam 2005 090016 Wild Water Canoe Club FROL 12           12
 Jinek Hugo 2005 009146 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Brambora Ondřej 2005 014077 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11     1     12
 Vodák Norbert 2004 106097 TJ Vodní Sporty Litovel         11 1 12
 Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn   9 3       12
 Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 12           12
 Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 2     10     12
 Panzerová Kateřina 2003 039020 TJ Loko Plzeň 10     2     12
 Lacina Jakub 2003 059021 TJ Semily 2     10     12
 Procházka Vojtěch 2002 119124 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       12     12
 Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Saal Štěpán 2001 046048 Delfín Jablonec 10   2       12
 Vavrla Adam 2000 118002 VK Tzunami Ostrava 11 1         12
 Satková Martina 1998 012074 TJ DUKLA Praha 6 6         12
 Fišerová Tereza 1998 012067 TJ DUKLA Praha 6 6         12
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec         7 5 12
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 2     10     12
 Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   6 6       12
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Leskovjan Martin 1986 007016 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.   12         12
 Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Trója   12         12
 Suchý Ondřej 1979 012049 TJ DUKLA Praha 4 2 6       12
 Válek Michal 1974 030022 VS Tábor   8 4       12
 Kohoutová Lenka 1974 077016 Kotva Bráník 11   1       12
 Vybulka Jan 1969 014007 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12           12
424.Rezek Adam 2010 023128 SK Vodní slalom České Budějovice 11           11
 Myška Matěj 2009 024079 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8     3     11
 Čamek Petr 2009 106085 TJ Vodní Sporty Litovel 2     8   1 11
 Michajlovičová Sára 2009 118013 VK Tzunami Ostrava 10 1         11
 Kulhánek Adam 2009 057102 TJ Syntesia Pardubice 6   1 4     11
 Vaněk Daniel 2008 011059 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 9     2     11
 Sedlák Václav 2007 064058 SKK Vysoké Mýto 3     8     11
 Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 5 4   2     11
 Klimeš Vít 2007 014034 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10     1     11
 Petříček Adam 2007 052026 TJ Loko Žatec 9   2       11
 Černík Štěpán 2006 009036 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 11           11
 Slavík Daniel 2006 059026 TJ Semily 2     9     11
 Pavelková Markéta 2005 012084 TJ DUKLA Praha 9 2         11
 Šampalíková Klára 2004 039029 TJ Loko Plzeň       11     11
 Rolenc Jakub 2004 133025 SK Veselí nad Moravou 1     10     11
 Přibyla Šimon 2004 001138 TJ Bohemians Praha 4     7     11
 Zeman Šimon 2004 133127 SK Veselí nad Moravou 3     8     11
 Šmakal Petr 2003 106088 TJ Vodní Sporty Litovel   1     10   11
 Horová Klára 1998 119058 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1       10   11
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 11           11
 Vašina Jiří 1994 009183 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 8 3         11
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 TJ Dukla Praha 11           11
 Slepica Karel 1988 119071 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       11     11
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   11         11
 Fohl Ondřej 1979 014028 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6   5       11
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11           11
 Horák David 1976 090008 Wild Water Canoe Club FROL 11           11
 Mulač Viktor 1975 023028 SK Vodní slalom České Budějovice 11           11
 Čermák Vlastimil 1973 050005 SK Štětí 2 6 3       11
 Kratochvíl Petr 1971 119040 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3     8     11
 Větrovský Jiří 1966 095002 SPORT Zbraslav, z. s.   11         11
 Kraus Václav 1961 038004 TJ ČSAD Plzeň 11           11
458.Doležal Vít 2011 014063 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4 4 2       10
 Klír Vojtěch 2010 009005 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Adámková Klára 2010 009157 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Král Jakub 2010 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Bartoš Vojtěch 2010 049027 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 10           10
 Malinská Aneta 2009 011051 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 9     1     10
 Šrétrová Štěpánka 2009 049038 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 10           10
 Páca Jan 2009 014004 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10           10
 Kápka Lukáš 2009 118028 VK Tzunami Ostrava 8 2         10
 Viková Anna 2008 060091 Loko Trutnov 4     6     10
 Podušková Klára 2008 086008 Sokol Trója 10           10
 Velenovský Vojtěch 2008 030074 VS Tábor 8 2         10
 Hrňák Šimon 2007 014064 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9     1     10
 Bačina Jan 2006 043001 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 8   2       10
 Legutko Josef 2006 052065 TJ Loko Žatec 8   2       10
 Ambrož Jiří 2006 118025 VK Tzunami Ostrava 8   2       10
 Novotný Štěpán 2006 059024 TJ Semily 2     8     10
 Papula Jan 2005 106094 TJ Vodní Sporty Litovel         10   10
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10           10
 Loun Matěj Václav 2004 129040 TJ Šumperk z.s. 10           10
 Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       10     10
 Pechač Jonáš 2004 009149 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Hynek Pavel 2003 059012 TJ Semily 2     8     10
 Janů Filip 2002 119159 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky         10   10
 Karlíková Barbora 2002 012069 TJ Dukla Praha 10           10
 Gürtler Adam 2001 009143 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn   10         10
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 10           10
 Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 10           10
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Žák Jiří 1986 121040 KK Opava 10           10
 Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 6 2 2       10
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10           10
 Doležal Tomáš 1976 014061 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky     10       10
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   10         10
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK Vodní slalom České Budějovice 4 4   2     10
 Podušková Marie 1974 086005 Sokol Trója 6   4       10
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice   8 2       10
 Bolehovský Jiří 1974 060026 Loko Trutnov   8 2       10
 Mornštejn Roman 1969 001128 TJ Bohemians Praha         6 4 10
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10           10
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   8       2 10
501.Suchý Zbyšek 2011 009052 Univerzitní sportovní klub Praha   4 5       9
 Koplíková Eliška 2009 112055 VK Kroměříž 6     3     9
 Koplíková Adéla 2009 112054 VK Kroměříž 6     3     9
 Jakubík Štěpán 2008 121038 KK Opava 7   2       9
 Voják Jakub 2008 027024 Otava Strakonice 9           9
 Kasper Jakub 2007 024056 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4   2 3     9
 Zvolský Kristián 2006 009161 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Štercl Dominik 2005 012083 TJ DUKLA Praha   7 2       9
 Hadraba Martin 2005 090014 Wild Water Canoe Club FROL 9           9
 Sedláková Magdalena 2005 009099 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Stanovský Jakub 2004 023048 SK Vodní slalom České Budějovice 9           9
 Dobešová Eva 2004 108054 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       9     9
 Postuwka Patrik 2003 120011 Vodní sporty Ostrava, z.s. 9           9
 Kudělásková Monika 2003 118014 VK Tzunami Ostrava 7 2         9
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn   9         9
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno       9     9
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         7 2 9
 Malý Vojtěch 1986 009098 Univerzitní sportovní klub Praha   9         9
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         9   9
 Vácha Viktor 1985 017056 KK Rakovník 4 5         9
 Kořínek Martin 1977 046006 Delfín Jablonec 9           9
 Martin Václav 1971 001027 TJ Bohemians Praha 7   2       9
 Dodal Jan 1953 001008 TJ Bohemians Praha 7     2     9
524.Doseděl Eliáš 2010 119255 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 2   3     8
 Táborský Vojtěch 2010 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 8           8
 Kocum Šimon 2008 027004 Otava Strakonice 8           8
 Bačina Tomáš 2008 043004 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 8           8
 Milyan Daniel 2006 014101 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava   8         8
 Šandová Anežka 2003 057105 TJ Syntesia Pardubice 1   1 6     8
 Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 8           8
 Veverka Lukáš 2002 010008 SK VS Benátky nad Jizerou 8           8
 Beková Kateřina 2002 012038 TJ DUKLA Praha 8           8
 Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Satková Gabriela 2001 009046 Univerzitní sportovní klub Praha 2 6         8
 Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha       8     8
 Dvořák Lukáš 2000 024080 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       8     8
 Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha       8     8
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Hochheim Kristýna 1991 001033 TJ Bohemians Praha 8           8
 Zajíc Ondřej 1990 049047 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 8           8
 Kopička Ondřej 1989 046108 Delfín Jablonec   8         8
 David Ondřej 1984 045009 KVS Hradec Králové   8         8
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Rašek Michal 1977 012030 TJ DUKLA Praha   8         8
 Mrůzek Kamil 1977 059017 TJ Semily       8     8
 Hoření Petr 1975 047025 TJ DNT VS Kadaň 8           8
 Rousková Kateřina 1973 121034 KK Opava 8           8
 Kolman Filip 1973 008022 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.   6 2       8
 Rouča Jaroslav 1970 129034 TJ Šumperk z.s. 8           8
 Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec         4 4 8
 Prüher Jakub 1968 023088 SK Vodní slalom České Budějovice   8         8
 Keš Miroslav 1967 026020 SK Domeček Soběslav   8         8
 Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno         4 4 8
 Hořínek Jaroslav 1963 106009 TJ Vodní Sporty Litovel         4 4 8
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 2     6     8
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   8         8
 Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 4     4     8
 Heger Miroslav 1955 017038 KK Rakovník 8           8
561.Vybulka Matěj 2012 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4   3       7
 Prokopius Jan Matěj 2010 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Lutonský Marek 2008 009125 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Čellárová Zuzana 2007 009054 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Riantová Marie 2006 030068 VS Tábor 6   1       7
 Adámek Martin 2006 077009 Kotva Bráník 7           7
 Kutek Michal 2006 012087 TJ Dukla Praha 7           7
 Zárubová Veronika 2005 061046 SK Třebechovice 6   1       7
 Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       6   1 7
 Šimák Jakub 2004 023050 SK Vodní slalom České Budějovice 7           7
 Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav       7     7
 Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice         7   7
 Hala Jiří 2002 119143 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7           7
 Martin Václav 2002 001074 TJ Bohemians Praha 7           7
 Skalický Aleš 2002 057092 TJ Syntesia Pardubice 2 2   3     7
 Dimovová Barbora 2000 106082 TJ Vodní Sporty Litovel       7     7
 Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí         2 5 7
 Šmoldas Michal 1998 106061 TJ Vodní Sporty Litovel         7   7
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí   7         7
 Vaňková Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 7           7
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Puškarčuk Aleš 1989 043015 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 7           7
 Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno         7   7
 Najmanová Kateřina 1984 119099 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1     6     7
 Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha   7         7
 Konvalinková Irena 1977 057042 TJ Syntesia Pardubice 4   2 1     7
 Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         7   7
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.           7 7
 Hadraba Michal 1976 090032 Wild Water Canoe Club FROL 7           7
 Šejvlová Lenka 1973 017002 KK Rakovník 7           7
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Troja   7         7
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec 2     5     7
 Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 7           7
595.Mrůzková Marie 2011 011086 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.     6       6
 Hronová Ludmila 2011 014088 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4   2       6
 Pinkava Jonáš 2011 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 3 1 2       6
 Hoření Hynek 2011 047024 TJ DNT VS Kadaň 4 2         6
 Vybulková Julie 2011 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4 2         6
 Machutová Hana 2011 014057 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4   2       6
 Kofroň Lukáš 2010 010125 SK VS Benátky nad Jizerou 6           6
 Petriláková Markéta 2009 048022 TJ Ohře Klášterec 6           6
 Klejch Matouš 2009 057153 TJ Syntesia Pardubice 2     1 1 2 6
 Jarolímek David 2009 062042 TJ Turnov 6           6
 Bouda Vladimír 2009 066015 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6           6
 Novák Dalibor 2009 030042 VS Tábor 6           6
 Šišpera Tomáš 2008 133041 SK Veselí nad Moravou 2     4     6
 Kliment Tomáš 2008 066012 Vodácký oddíl Horšovský Týn   6         6
 Rolinec František 2008 048020 TJ Ohře Klášterec 6           6
 Lev Ondřej 2008 060093 Loko Trutnov 6           6
 Čermák Daniel 2008 050006 SK Štětí 6           6
 Kolman Vojtěch 2007 008844 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.   6         6
 Dovala Jakub 2007 052043 TJ Loko Žatec 6           6
 Petriláková Anastázie 2007 048023 TJ Ohře Klášterec 6           6
 Vybíral Viktor 2007 103049 Kanoe Klub Spoj Brno 2     4     6
 Žatecká Taťána 2007 065014 TJ Roztoky 6           6
 Klimeš Daniel 2007 023170 SK Vodní slalom České Budějovice 2 4         6
 Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6           6
 Cihlář Filip 2006 066014 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6           6
 Pokorný Pavel 2005 062039 TJ Turnov 6           6
 Polášek Martin 2005 133034 SK Veselí nad Moravou 2     4     6
 Gross Benedikt 2005 103006 Kanoe Klub Spoj Brno 2     4     6
 Kutílek Ondřej 2005 010116 SK VS Benátky nad Jizerou 4 2         6
 Novák Matěj 2004 030039 VS Tábor 6           6
 Hartl Jakub 2004 066024 Vodácký oddíl Horšovský Týn   6         6
 Bernat Pavel 2004 103019 Kanoe Klub Spoj Brno 2     4     6
 Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 6           6
 Šantavý Michal 2004 133003 SK Veselí nad Moravou 2     4     6
 Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Benátky nad Jizerou 6           6
 Pešatová Marie 2003 118040 VK Tzunami Ostrava 6           6
 Berka Štěpán 2002 106069 TJ Vodní Sporty Litovel       6     6
 Nesnídalová Lucie 2002 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Krejčí Jakub 2002 012054 TJ DUKLA Praha 6           6
 Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Galušková Antonie 2001 009185 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Strasserová Barbora 2001 052011 TJ Loko Žatec 6           6
 Štěpánková Petra 2001 119068 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky   1     5   6
 Tichý Štěpán 2000 012086 TJ DUKLA Praha 6           6
 Heger Vojtěch 2000 012019 TJ DUKLA Praha   6         6
 Novotný Petr 2000 012085 TJ DUKLA Praha   6         6
 Vaňková Michaela 2000 106080 TJ Vodní Sporty Litovel       6     6
 Zima Tomáš 2000 009172 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Benátky nad Jizerou 6           6
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         4 2 6
 Heger Tomáš 1998 012014 TJ Dukla Praha   6         6
 Kuna Václav 1998 012077 TJ Dukla Praha   6         6
 Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Maikranz Alexandr 1997 012042 TJ Dukla Praha 6           6
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 6           6
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Zvolánek Jan 1995 076010 TJ Jiskra Bechyně 4     2     6
 Šťastný Filip 1994 057020 TJ Syntesia Pardubice   6         6
 Pospíchal Radek 1994 023039 SK Vodní slalom České Budějovice   2 4       6
 Valíková Barbora 1994 012063 TJ Dukla Praha 6           6
 Cinko Radek 1993 057065 TJ Syntesia Pardubice 3     3     6
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec 3 3         6
 Minařík Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Rubint Martin 1990 112030 VK Kroměříž         6   6
 Ornst Zdeněk 1990 012036 TJ Dukla Praha 6           6
 Rak Tomáš 1989 012029 TJ Dukla Praha   6         6
 Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Kubát Jiří 1988 035024 TJ Slavia K. Vary 6           6
 Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Dolista Jan 1987 014005 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Weber Oldřich 1987 023133 SK Vodní slalom České Budějovice   6         6
 Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 6           6
 Jáně Michal 1986 012039 TJ Dukla Praha   6         6
 Mulačová Marta 1986 097012 Raft klub Trója 6           6
 Buchtel Michal 1986 009053 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Jeremiaš Jan 1985 061008 SK Třebechovice 6           6
 Kalová Šárka 1984 050028 SK Štětí 3   3       6
 Merenus Jan 1983 043035 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     6       6
 Šrámek Michal 1982 012068 TJ DUKLA Praha 3 1       2 6
 Blahník Miroslav 1980 035014 TJ Slavia K. Vary 4 2         6
 Král Tomáš 1979 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   6         6
 Přibylová Karolina 1978 034016 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Šuttová Zita 1978 024026 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6           6
 Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 6           6
 Riant Martin 1977 030065 VS Tábor 6           6
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 6           6
 Mrůzek David 1976 012010 TJ DUKLA Praha 6           6
 Veniger Jiří 1973 064023 SKK Vysoké Mýto 6           6
 Krejčí Karel 1972 023053 SK Vodní slalom České Budějovice   6         6
 Šerý Michal 1971 088003 C&K Rožátov   6         6
 Novák Jiří 1970 030035 VS Tábor 6           6
 Žatecký Jiří 1969 065008 TJ Roztoky 6           6
 Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   6         6
 Šťastný Michal 1965 001038 TJ Bohemians Praha           6 6
 Novák Jindřich 1964 014021 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Kuna Alois 1960 023059 SK Vodní slalom České Budějovice   6         6
 Koshelev Sergey 1960 042040 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Vondra Václav 1957 027020 Otava Strakonice 6           6
 Měchura Jiří 1954 061019 SK Třebechovice 6           6
701.Žentel Zachariáš 2010 009148 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Stehno Maxmilián 2010 057124 TJ Syntesia Pardubice 2   2 1     5
 Hanušová Johanka 2010 119267 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3     2     5
 Vančová Linda 2009 017061 KK Rakovník 5           5
 Havranová Barbora 2008 057125 TJ Syntesia Pardubice       2 3   5
 Vavřín Jan 2007 057137 TJ Syntesia Pardubice 3       1 1 5
 Pischek Jan Gabin 2006 023003 SK Vodní slalom České Budějovice 2 2     1   5
 Sedlák Jakub 2005 064057 SKK Vysoké Mýto 2     3     5
 Hradec Matěj 2003 119142 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       5     5
 Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 5           5
 Čapek Vojtěch 2002 030069 VS Tábor 2 2 1       5
 Havránek Jakub 2002 049064 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5           5
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4   1       5
 Švagr Rostislav 2000 063009 SK Týniště nad Orlicí 1     2   2 5
 Šotola Karel 1997 106049 TJ Vodní Sporty Litovel         2 3 5
 Myšák Albert 1994 043016 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5           5
 Sedláčková Iveta 1992 060098 Loko Trutnov 5           5
 Pražan Vojtěch 1990 077004 Kotva Bráník 5           5
 Hradilek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Trdlička David 1986 077011 Kotva Bráník 5           5
 Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5           5
 Čiháková Šárka 1983 047011 TJ DNT VS Kadaň 5           5
 Dolejš Martin 1980 034015 TJ SK Hubertus KV 5           5
 Marek Lukáš 1980 060039 Loko Trutnov 4     1     5
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   5         5
 Cuc Michal 1977 007007 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.   1     2 2 5
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5           5
 Mrázová Renáta 1975 008020 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 5           5
 Nováková Marcela 1974 030070 VS Tábor 5           5
 Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5           5
 Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 2   2 1     5
732.Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 4           4
 Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 2 2         4
 Válková Tereza 2012 030054 VS Tábor 4           4
 Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 2 2         4
 Velenovský Jonáš 2011 030073 VS Tábor 4           4
 APOSTOLOV Andrej 2011 000000 Borec Veles       4     4
 Strnad Vojtěch 2011 030038 VS Tábor 4           4
 Kostkan Lukáš 2011 009141 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Havran Adam 2010 057083 TJ Syntesia Pardubice       1 2 1 4
 Hobkirk Alex 2009 057058 TJ Syntesia Pardubice       1 1 2 4
 Kala Matouš 2009 050024 SK Štětí 4           4
 Salajová Alžběta 2009 106114 TJ Vodní Sporty Litovel 3     1     4
 Lepíková Barbora 2008 034008 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Cmunt Ondřej 2008 039004 TJ Loko Plzeň 4           4
 Hemerka Marek 2008 057126 TJ Syntesia Pardubice       1 1 2 4
 Dvořáková Alžběta 2008 024090 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3     1     4
 Pohanka František 2008 011033 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4           4
 Pavelková Eva 2008 128017 Vodní sporty Desná 4           4
 GUGINOV Baze 2008 000000 Borec Veles       4     4
 Petr Martin 2008 023043 SK Vodní slalom České Budějovice 4           4
 Beran Tobiáš 2008 090024 Wild Water Canoe Club FROL 4           4
 ALTMAN Isabella 2007 000000 Buddeus 2 2         4
 Tesařová Eliška 2007 012031 TJ DUKLA Praha 2 2         4
 Křížek Michal 2007 057130 TJ Syntesia Pardubice 2       1 1 4
 Apolínová Nela 2007 034055 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Jindráková Eliška 2007 007011 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 2 2         4
 Kaplický Jindřich 2007 011016 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4           4
 Pech Antonín 2006 026007 SK Domeček Soběslav       2   2 4
 Hotový Václav 2006 023057 SK Vodní slalom České Budějovice 4           4
 Levová Viktorie 2006 060092 Loko Trutnov 4           4
 Culek Vojtěch 2006 057107 TJ Syntesia Pardubice       1 2 1 4
 Černík Jan 2005 057100 TJ Syntesia Pardubice   4         4
 Rendón Enrique 2005 001023 TJ Bohemians Praha 4           4
 TSVETKOV Nikita 2004 000000 ww kids 4           4
 Jeřábek Tomáš 2004 011073 KK Brandýs nad Labem       4     4
 Houšková Kateřina 2003 043014 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2 2         4
 Smetanová Anna 2002 030048 VS Tábor 2 2         4
 LIKHACHEV Bogdan 2002 000000 RUS 4           4
 Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 3     1     4
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       4     4
 Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha       4     4
 Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov   4         4
 Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s.       4     4
 Klimuškin Šimon 1995 077014 Kotva Bráník 4           4
 Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 4           4
 Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3   1       4
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4           4
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec     4       4
 Boháč Robert 1989 118051 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Fišerová Lenka 1988 039021 TJ Loko Plzeň 2   2       4
 Tomek Lukáš 1987 009061 Univerzitní sportovní klub Praha           4 4
 Bašus Ondřej 1987 008038 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 4           4
 Suchý Matěj 1986 012009 TJ DUKLA Praha     2     2 4
 Zdráhal Jan 1985 012043 TJ DUKLA Praha       2   2 4
 Fikejs Adam 1985 024086 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4           4
 Nováčková Michala 1984 010012 SK VS Benátky nad Jizerou 4           4
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno 2     2     4
 Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek   4         4
 Pivoňka Zdeněk 1982 066006 Vodácký oddíl Horšovský Týn   4         4
 Klír Oto 1981 009083 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Veselá Linda 1980 007035 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 4           4
 Lepíková Markéta 1979 034007 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Kulhánek Jan 1978 046012 Delfín Jablonec 4           4
 Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice   2     2   4
 Nováček Michal 1977 034025 TJ SK Hubertus KV   4         4
 Míka Viktor 1977 008016 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 2 2         4
 Taišl Filip 1976 042020 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Plavjaniková Petra 1975 010034 SK VS Benátky nad Jizerou 4           4
 Kratochvílová Michaela 1975 119048 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2   2       4
 Uhlík František 1975 076007 TJ Jiskra Bechyně       4     4
 Halašková Petra 1974 119019 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       4     4
 Vyhnánek Jiří 1974 007034 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 4           4
 Tesař Robert 1972 023110 SK Vodní slalom České Budějovice 4           4
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Táborský Pavel 1972 066004 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4           4
 Stanovský Tomáš 1972 023052 SK Vodní slalom České Budějovice 4           4
 Sajdl František 1970 052018 TJ Loko Žatec 4           4
 Piskáček Pavel 1970 050017 SK Štětí 2 2         4
 Hajský Stanislav 1969 059016 TJ Semily         2 2 4
 Kašpar Martin 1967 008010 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.   1 3       4
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 2 2         4
 Procházka Miloš 1954 034036 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Pártl Miroslav 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4           4
 Kulhánek Josef 1951 046010 Delfín Jablonec 4           4
 Lepík Vlastimil 1950 034018 TJ SK Hubertus KV 4           4
 KRECH Neele 0 000000 TSV 1880 Gera 2 2         4
819.Štefan Vojtěch 2011 009065 Univerzitní sportovní klub Praha 2   1       3
 Burger Jonatan 2011 009155 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Skalický Tomáš 2010 009051 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Zeman Dominik 2010 009145 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Čermák Vilém 2009 011077 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3           3
 Augustýn Jakub 2009 049031 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3           3
 Kaplický Daniel 2009 011076 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3           3
 Šumbera Vít 2009 119229 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3           3
 Šula Štěpán 2009 106112 TJ Vodní Sporty Litovel 1     2     3
 Frankota Matěj 2008 057116 TJ Syntesia Pardubice         3   3
 Blažková Aneta 2008 057151 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Macas Petr 2008 057015 TJ Syntesia Pardubice         1 2 3
 Doubková Anna Marie 2008 057120 TJ Syntesia Pardubice       2 1   3
 Barvík Matyáš 2008 057082 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Hrstka Jaromír 2007 057117 TJ Syntesia Pardubice 2         1 3
 Halbrštát Jakub 2007 057096 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Janovský Michael 2007 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     1     3
 Beneš František 2007 057112 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Košnarová Natálie 2007 057147 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Slabihoudová Tereza 2007 057121 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Zimová Majdalena 2006 057089 TJ Syntesia Pardubice       2 1   3
 Hrdá Eliška 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice       2 1   3
 GLOBOKAR SARA 2006 000000 SLOVINSKO       2 1   3
 Makarov Lukáš 2006 057085 TJ Syntesia Pardubice       1 1 1 3
 Čermák Jan 2006 057050 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Hovorková Martina 2005 061015 SK Třebechovice 3           3
 Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3     3
 Skalický Tomáš 2005 057118 TJ Syntesia Pardubice       3     3
 Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice         1 2 3
 Bolech Jakub 2004 057041 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Poznerová Magdalena 2004 057078 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Kristl Anouk 2003 009015 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Zimová Barbora 2003 057088 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Kacetlová Denisa 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice       2 1   3
 Lustig Šimon 2003 057109 TJ Syntesia Pardubice       3     3
 MÜLLER Jonah 2002 000000 Switzerland         2 1 3
 Školoudík Václav 2002 057063 TJ Syntesia Pardubice       2 1   3
 Holínek Svatopluk 2001 129016 TJ Šumperk z.s. 3           3
 Ondřich Václav 2001 024072 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3     3
 Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1     2     3
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor   3         3
 OBADIC Luka 1996 000000 Koncar         2 1 3
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Habich Lukáš 1991 030003 VS Tábor   3         3
 Prokop Miroslav 1988 039016 TJ Loko Plzeň 1   2       3
 Zábranská Monika 1977 014070 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 3           3
 Najman Martin 1972 014013 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice     1 2     3
 Bořek Michal 1968 060087 Loko Trutnov 3           3
 Maikranz Petr 1967 118034 VK Tzunami Ostrava 3           3
 Chlouba Luboš 1959 001061 TJ Bohemians Praha   1     2   3
 Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   3         3
872.Vopálecký Antonín 2013 027037 Otava Strakonice 2           2
 Drnec Tobiáš 2013 052038 TJ Loko Žatec 2           2
 Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Myšková Dorota 2012 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Král Vít 2012 009159 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Milyan Štěpán 2012 052031 TJ Loko Žatec 2           2
 Michajlovičová Ester 2012 118004 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Poduška Mikuláš 2012 009132 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Pinkava Ondřej Sebastian 2012 023178 SK Vodní slalom České Budějovice   2         2
 Pluta Štěpán 2012 001110 TJ Bohemians Praha 2           2
 Beck Hynek 2012 052033 TJ Loko Žatec 2           2
 Basaraba Albert 2012 119251 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       1 1   2
 Kuděj Jan 2011 060090 Loko Trutnov 2           2
 Botek Dominik 2011 119252 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       1 1   2
 Škop Josef 2011 027026 Otava Strakonice 2           2
 Komiš Jan 2011 039011 TJ Loko Plzeň 2           2
 Trávníčková Lucie 2011 061045 SK Třebechovice 2           2
 Kratochvíl Devi 2011 009164 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 2           2
 Mojžíš Štěpán 2010 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Grossová Elisabeth 2010 103005 Kanoe Klub Spoj Brno 2           2
 Fabián Filip 2010 001029 TJ Bohemians Praha       2     2
 Vettermann Adam 2010 048029 TJ Ohře Klášterec 2           2
 Valešová Alžběta 2010 062011 TJ Turnov 2           2
 Šejvlová Kateřina 2010 017055 KK Rakovník 2           2
 Hladík Vojtěch 2010 057127 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 Černoch Štěpán 2009 047004 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 Zimová Anna Marie 2009 057108 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Barták Lukáš 2009 048032 TJ Ohře Klášterec 2           2
 Štefan Tomáš 2009 090026 Wild Water Canoe Club FROL 2           2
 Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 2           2
 Nový Jakub 2009 057060 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Samek Mathias 2008 057131 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Košina Jakub 2008 060102 Loko Trutnov 2           2
 Šenk Alexandr 2008 011014 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2           2
 Pech Jaroslav 2008 026005 SK Domeček Soběslav       2     2
 Matějec Ondřej 2008 060041 Loko Trutnov 2           2
 Petrů Vojtěch 2007 060040 Loko Trutnov 2           2
 Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Trefný Vojtěch 2007 001134 TJ Bohemians Praha 2           2
 Štěrba Václav 2007 017049 KK Rakovník 2           2
 Fišnar Jakub 2007 135017 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 Hlavatý Jan 2007 057122 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Štěpánková Lenka 2007 057114 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Muk Matěj 2007 062035 TJ Turnov 2           2
 Grombíř Konstantin 2007 057095 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Štěpán Josef 2006 057113 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Kotěra Vojtěch 2006 057035 TJ Syntesia Pardubice         1 1 2
 Kunc David 2006 057010 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Florián Jindřich 2006 060072 Loko Trutnov       2     2
 Čihovská Emílie 2006 023185 SK Vodní slalom České Budějovice 2           2
 LAZAROV Kristijan 2006 000000 Borec Veles       2     2
 TRIOMPHE Ianis 2006 000000 FRA Chambery canoé kayak. 1 1         2
 Suchý Matěj 2006 057103 TJ Syntesia Pardubice         1 1 2
 Horáková Ela 2006 090009 Wild Water Canoe Club FROL 2           2
 NEDEJKIVIC Mitulin 2006 000000 SRB Kajak Klub IBAR Kraljevo 2           2
 Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Gína Štěpán 2006 090022 Wild Water Canoe Club FROL 2           2
 KRSTEV Leon 2005 000000 Borec Veles       2     2
 Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno   2         2
 KUPSCH TJAS TIL 2005 000000 SLOVINSKO       2     2
 MIHELIČ Blaž 2005 000000 KZ Slovenije       2     2
 Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 2           2
 VINKOVIC GASPER 2005 000000 SLOVINSKO       2     2
 Šiška Jakub 2005 017060 KK Rakovník 2           2
 Jindráková Anna 2005 007010 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 2           2
 Janišová Radka 2005 024016 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 SCHMITTER Aaron 2005 000000 Switzerland       2     2
 Altman Marcella 2004 000000 USA 2           2
 Salák Petr 2004 033004 VS Blovice 2           2
 Kusá Viktorie 2004 017004 KK Rakovník 2           2
 Podzimek Jan 2004 048034 TJ Ohře Klášterec 2           2
 Vojtěchová Barbora 2004 108034 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       2     2
 ZEDER NORA 2004 000000 SWITZERLAND       2     2
 Školoudíková Hana 2004 057039 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 KRSTEVA Valerija 2004 000000 Borec Veles       2     2
 ETTLIN Glenys 2004 000000 Switzerland       2     2
 Pozner Jakub 2004 057052 TJ Syntesia Pardubice         1 1 2
 CLAVADETSCHER LUIS 2003 000000 SWITZERLAND       2     2
 Novotný Adam 2003 057012 TJ Syntesia Pardubice         1 1 2
 WINKLER Paul 2003 000000 KC Graz       2     2
 Svatoš Ondřej 2003 057030 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Budák David 2003 047010 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 Florián Heřman 2003 060073 Loko Trutnov       2     2
 Turčinová Anna 2002 034013 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Doležal Tomáš 2002 133022 SK Veselí nad Moravou       2     2
 Kliščová Barbora 2002 061042 SK Třebechovice     2       2
 Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Landsmannová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Pěček Dominik 2002 188010 Raft team H2O Jeseník 2           2
 ŠTEBLAJ ANA 2002 000000 SLO       2     2
 BRETSCHER CORNEL 2002 000000 SWITZERLAND       2     2
 Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Kotěrová Tereza 2002 057079 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava   2         2
 JANČAR Živa 2002 000000 Ljubjana       2     2
 PRESKAR Matija 2002 000000 KZ Slovenije       2     2
 Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí           2 2
 MACKIC DUSAN 2001 000000 BOSNA       2     2
 Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 2           2
 CARTELLIERI Benjamin 2001 000000 KC Graz       2     2
 Kašpar Lukáš 2001 057026 TJ Syntesia Pardubice         1 1 2
 Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice         1 1 2
 Brotánková Petra 2001 039015 TJ Loko Plzeň 2           2
 NEBIOVSKI Enis 2000 000000 Borec Veles       2     2
 Šotolová Kristýna 1999 057004 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Šotolová Karolína 1999 057003 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Pšeničková Jana 1998 017023 KK Rakovník 2           2
 DREIER VALENTINA 1997 000000 AUSTRIA       2     2
 ABDIHODZIC Emir 1997 000000 KKK Vrbas       2     2
 NOVAK Tim 1997 000000 Kajak kanu klub Ljubljana       2     2
 Duchet Gwendal 1997 057076 TJ Syntesia Pardubice     2       2
 GRŽIN Alba Zoe 1996 000000 CRO Končar         2   2
 ZONJIC Jadran 1996 000000 Koncar         2   2
 Jelínek Filip 1996 001016 TJ Bohemians Praha           2 2
 KROENER TOBIAS 1996 000000 GERMANY       2     2
 Čapáková Eliška 1995 106072 TJ Vodní Sporty Litovel       2     2
 Dědová Kristýna 1994 077010 Kotva Bráník 2           2
 Smolka Ondřej 1994 001037 TJ Bohemians Praha       2     2
 Jelínek Šimon 1994 001018 TJ Bohemians Praha         2   2
 Jarolímek Otto 1991 062019 TJ Turnov 2           2
 Dupal Jiří 1991 119147 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2           2
 Doležalová Julia 1991 039008 TJ Loko Plzeň 2           2
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí   2         2
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor       2     2
 Říha Zdeněk 1987 061023 SK Třebechovice 2           2
 Olšan Vítek 1986 039070 TJ Loko Plzeň   2         2
 Velešíková Petra 1986 119100 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2           2
 ŽNIDARČIČ NEJC 1984 000000 Slovenia       2     2
 Purgerová Šárka 1984 023117 SK Vodní slalom České Budějovice 2           2
 Kubričan Lukáš 1984 012028 TJ DUKLA Praha 2           2
 Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Kubát Jiří 1984 077002 Kotva Bráník 2           2
 Chod David 1982 033014 VS Blovice 1 1         2
 Kubát Jan 1982 036010 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2           2
 Prchlík Michal 1981 078006 TJ Lužnice Tábor 2           2
 Kubů Jiří 1981 064011 SKK Vysoké Mýto 2           2
 Bašková Petra 1981 010040 SK VS Benátky nad Jizerou 2           2
 Polívka Radek 1980 055020 Sk VS Slávia Hradec Králové 2           2
 Hek Jan 1979 049013 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Kutý Tomáš 1979 106016 TJ Vodní Sporty Litovel 2           2
 Pulkrábková Stanislava 1978 112042 VK Kroměříž       2     2
 Tomeček Petr 1978 133031 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov       2     2
 Prchlík Jiří 1978 078005 TJ Lužnice Tábor   2         2
 Borovička Tomáš 1977 048031 TJ Ohře Klášterec   2         2
 Čamek Petr 1977 106004 TJ Vodní Sporty Litovel         2   2
 Kratochvíl Radek 1977 119039 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2           2
 Jiras Marek 1976 009095 Univerzitní sportovní klub Praha     2       2
 Pazourek Pavel 1976 076004 TJ Jiskra Bechyně       2     2
 PISCHEK Magali 1976 000000 FRA       2     2
 Lepík Filip 1976 034017 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Smetánka Radek 1976 034022 TJ SK Hubertus KV   2         2
 Jančar Filip 1976 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Lacinová Leona 1974 059008 TJ Semily       2     2
 Podzimková Markéta 1974 048033 TJ Ohře Klášterec 2           2
 Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor   2         2
 Jára Leoš 1974 017041 KK Rakovník 2           2
 Pavelková Irena 1974 009059 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Štefan Marek 1974 090013 Wild Water Canoe Club FROL 2           2
 Hojda Ladislav 1973 066002 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2         2
 Škop Vojtěch 1973 027015 Otava Strakonice 2           2
 Mayer Jaroslav 1972 076008 TJ Jiskra Bechyně           2 2
 Brebta Vladimír 1972 046002 Delfín Jablonec 2           2
 Šamánek Pavel 1972 103038 Kanoe Klub Spoj Brno 2           2
 Bízek Zdeněk 1971 011064 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2           2
 Milyan Daniel 1971 052012 TJ Loko Žatec 2           2
 Weissar Petr 1970 039026 TJ Loko Plzeň 2           2
 Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 2           2
 Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno 2           2
 Ligurský Ivo 1968 112019 VK Kroměříž 2           2
 Piskáček Jan 1966 050016 SK Štětí 2           2
 Kodet Marcel 1965 052008 TJ Loko Žatec       2     2
 Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Karlovský Jiří 1965 045010 KVS Hradec Králové   2         2
 Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 2           2
 Mulač Oldřich 1961 034020 TJ SK Hubertus KV   2         2
 Kubátová Anna 1960 036009 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2           2
 Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Kašpar Jaroslav 1956 055014 Sk VS Slávia Hradec Králové   2         2
 Samešová Věra 1955 046018 Delfín Jablonec 2           2
 Kratochvíl Vladimír 1948 119041 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2           2
 Pazourek Jan 1948 076002 TJ Jiskra Bechyně       2     2
 Polívka Karel 1945 055021 Sk VS Slávia Hradec Králové 2           2
 URANKAR ANŽE 97 000000 Slevenia       2     2
 TOLIC Ivan 0 000000 Croatia         2   2
 ZLATAROV ALEKSANDAR 0 000000 KK ILINDEN 90, SKOPJE, MACEDON       2     2
 MARXREITER Alexandra 0 000000 Hungary       2     2
 SPASIKJ Ljubomir 0 000000 MKD       2     2
1063.Čermáková Anežka 2013 119254 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       1     1
 Boxan Šimon 2012 119228 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       1     1
 Kašparů Emma 2011 119246 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       1     1
 Hybrantová Anna 2011 023176 SK Vodní slalom České Budějovice 1           1
 Marek Tobiáš 2010 106033 TJ Vodní Sporty Litovel 1           1
 Dvořáková Marie 2010 024091 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1     1
 Smereková Anna 2010 057134 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Máče Jan 2010 024094 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1     1
 Žďárská Alžběta 2010 057139 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Máče Jiří 2010 024097 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1     1
 TRIOMPHE Timéo 2009 000000 FRA Chambery canoé kayak. 1           1
 Hybrantová Eliška 2009 023175 SK Vodní slalom České Budějovice 1           1
 Smereková Tereza 2009 057133 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Stojánek Václav 2009 057135 TJ Syntesia Pardubice 1           1
 Semerád Tomáš 2009 057098 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Bureš Max Ivo 2009 057156 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Dziak Adam 2009 057155 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Hornych Jan 2009 057128 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Píšalová Karolína 2009 121070 KK Opava 1           1
 Bönsch Pavel 2008 053014 TJ Dvůr Králové 1           1
 Kulich Karoleena Elizabeth 2008 023177 SK Vodní slalom České Budějovice 1           1
 Dočkal Radek 2008 009166 Univerzitní sportovní klub Praha 1           1
 Dostál Roman 2008 057051 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Vídeňský Antonín 2008 053020 TJ Dvůr Králové 1           1
 Zákoutský Petr 2008 057110 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Tichý Antonín Adam 2008 057111 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Černý Matyáš 2008 057152 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Červenka Richard 2008 057150 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Šťepánková Lenka 2007 057149 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Linhart Vojtěch 2007 057106 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Kupka Lukáš 2007 118026 VK Tzunami Ostrava   1         1
 Vránová Anastázie 2007 057138 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Minařík Šimon 2007 133033 SK Veselí nad Moravou 1           1
 Vaňková Štěpánka 2007 106105 TJ Vodní Sporty Litovel       1     1
 Lejsek Bruno 2006 057097 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Foltín Šimon 2006 011049 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 1           1
 Jaroš Michael 2006 119171 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       1     1
 Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Pilař Vít 2006 057068 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Vrbata Štěpán 2006 057101 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Pomajbík Filip 2006 119187 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       1     1
 Lazaridis Nikolas 2006 057144 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Vavřinová Aneta 2005 057146 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Voral Jakub 2005 057038 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Voral David 2005 057057 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Šestáková Anežka 2005 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1     1
 Bažant Jan 2005 057123 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Piskáčková Lada 2004 050002 SK Štětí 1           1
 Kolář Jakub 2004 129005 TJ Šumperk z.s. 1           1
 Lustig Josef 2003 057115 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Nekvinda Ivo 2003 057061 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Reich Jakub 2003 057017 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Sadílková Lucie 2002 057040 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Linhart Matyáš 2002 057034 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Hanuš Jiří 2002 061041 SK Třebechovice 1           1
 Řehoř Jonáš 2002 057019 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 MÜLLER Jonah 2002 000000 Switzerland           1 1
 Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Doležalová Viktorie 2001 010110 SK VS Benátky nad Jizerou 1           1
 Mráka Tomáš 2001 119268 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1           1
 Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí           1 1
 Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Kotěra Matouš 2000 057046 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Šišmová Petra 2000 106034 TJ Vodní Sporty Litovel           1 1
 Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Jílek Viktor 1998 057007 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Jeník Lukáš 1998 057014 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 1           1
 OBADIC Luka 1996 000000 Koncar           1 1
 Habich Karel 1994 030031 VS Tábor   1         1
 Cepek Marek 1994 066021 Vodácký oddíl Horšovský Týn   1         1
 Hojda Jakub 1993 066001 Vodácký oddíl Horšovský Týn   1         1
 Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky     1       1
 Dumbrovský Daniel 1991 121049 KK Opava 1           1
 Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Ponížilová Miroslava 1988 010106 SK VS Benátky nad Jizerou 1           1
 Tichá Anna 1988 010006 SK VS Benátky nad Jizerou 1           1
 Švehla Jan 1987 024051 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1     1
 Javůrek Jan 1987 061009 SK Třebechovice 1           1
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha   1         1
 Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice   1         1
 LINE TRIOMPHE Anne 1979 000000 FRA Chambery canoé kayak. 1           1
 Bureš Jan 1978 042062 Klub vodních sportů Sušice z.s. 1           1
 Abraham Jiří 1977 010001 SK VS Benátky nad Jizerou 1           1
 Vrbata Jaroslav 1975 057084 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Hric Vítězslav 1974 119025 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky     1       1
 TRIOMPHE Emmanuel 1973 000000 FRA Chambery canoé kayak. 1           1
 Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1     1
 Abraham Tomáš 1969 010003 SK VS Benátky nad Jizerou 1           1
 Palouda Tomáš 1969 024021 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1     1
 Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník     1       1
 Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 1           1
 Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1           1

Nezapočítávají se výsledky v kategoriích předžáků a předjezdců.

Typ závodu