Počty závodů jednotlivý závodníků v roce 2022

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Marousková Tereza 2009 119177 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 15 19 4 10 9   57
2.Bergmannová Sandra 2008 103010 Kanoe Klub Spoj Brno 17 13   14 12   56
3.Kočířová Valentýna 2008 119208 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 14 18   10 10   52
4.Řežábek Dominik 2009 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 24 24   1 1   50
5.Maděrka Tobiáš 2009 119214 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 16 13 2 10 7   48
6.Štýbnar Matěj 2009 119209 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 15 19   7 6   47
7.Novák Tobiáš 2008 119182 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 11 16   10 9   46
8.Chromá Nicol 2004 119224 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 12 12   9 11   44
9.Lebedová Adéla 2010 121014 KK Opava 18 14 6 2 2   42
 Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 20 20   1 1   42
11.Kutín Filip 2007 119218 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 11 11   9 8 2 41
12.Šamánek Filip 2010 103003 Kanoe Klub Spoj Brno 13 13   10 3   39
 Jílková Pavla 2007 119227 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 9 10 1 11 8   39
14.Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 18 15   4 1   38
 Tomeček Adam 2008 133015 SK Veselí nad Moravou 16 5 2 12 1 2 38
 Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 2 4   16 15 1 38
17.Valenta Josef 2010 119238 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 14 14   5 4   37
 Hladík Šimon 2009 001136 TJ Bohemians Praha 13 12 4 6 2   37
19.Kuděj Jan 2011 060090 Loko Trutnov 12 12 2 5 5   36
 Štěpánková Markéta 2008 129041 TJ Šumperk z.s. 14 18   2 2   36
 Malá Magdaléna 2007 119192 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7 11   10 8   36
22.Kašparů Emma 2011 119246 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 13 11 1 5 5   35
 Dvořák Vít 2009 009057 Univerzitní sportovní klub Praha 18 17         35
 Sekanina Matěj 2008 128018 Vodní sporty Desná 14 4 3 13 1   35
 Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 5 2   20   8 35
26.Král Samuel 2010 119232 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 11 11   8 4   34
 Zedníčková Michaela Anna 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 2 2   17 13   34
28.Pinkava Jonáš 2011 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 15 12 4 1 1   33
 Indruchová Daniela 2011 045023 KVS Hradec Králové 12 14 2 2 3   33
 Davidová Michaela 2009 045004 KVS Hradec Králové 14 13 2 2 2   33
 Vaculová Lucie 2008 011075 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 17 12 2 1 1   33
 Vrbová Marie 2007 119198 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7 12   8 6   33
 Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 10 6 2 15     33
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 4 6 6   15 2 33
35.Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 10 10   7 5   32
 Rousek David 2010 121057 KK Opava 16 12   2 2   32
 Ondráčková Barbora 2010 129028 TJ Šumperk z.s. 19 8   3 2   32
 Fabian František 2009 120006 Vodní sporty Ostrava, z.s. 14 14   2 2   32
 Petriková Barbora 2008 052046 TJ Loko Žatec 24 6   1 1   32
 Král Ondřej 2008 009079 Univerzitní sportovní klub Praha 20 10 2       32
 Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 3 3   14 12   32
42.Novotná Natálie 2010 024095 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10 8 2 6 4 1 31
 Nekuda Lukáš 2010 103018 Kanoe Klub Spoj Brno 11 9   10 1   31
 Michajlovičová Sára 2009 118013 VK Tzunami Ostrava 16 11   2 2   31
 Kubita Tomáš 2008 121016 KK Opava 17 6 4 2 2   31
 Uhlík Kryštof 2008 011030 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 16 13   1 1   31
 Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 10 11 3 2 5   31
 Šutta Jan 2008 024065 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8 8   3 10 2 31
 Kvapil Ondřej 2007 064040 SKK Vysoké Mýto 5     6 20   31
 Střílka Richard 2006 119180 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 11 11     9   31
51.Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 13 12   3 2   30
 Cardoselli Lucas 2010 001125 TJ Bohemians Praha 11 9   7 1 2 30
 Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 17 11   1 1   30
 Retková Anna 2005 119005 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 9 9   6 6   30
 Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov   11     15 4 30
56.Botek Dominik 2011 119252 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 10 10 1 4 4   29
 Doležal Vít 2011 014063 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14 14 1       29
 Koplíková Eliška 2009 112055 VK Kroměříž 11 7   10 1   29
 Koplíková Adéla 2009 112054 VK Kroměříž 11 7   10 1   29
 Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové 1 15 8 2 3   29
61.Sedláček Štěpán 2011 024087 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10 8   6 4   28
 Kafka Martin 2010 119239 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 10 10   7 1   28
 Martin Jakub 2009 001107 TJ Bohemians Praha 7 7   11 3   28
 Kratochvíl Jakub 2009 119175 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 13 8   6 1   28
 Kvasnička Matěj 2008 066026 Vodácký oddíl Horšovský Týn 15 9 2 1 1   28
 Švehlová Rozárie 2008 023015 SK Vodní slalom České Budějovice 17 7   3 1   28
 Beier Alva 2005 057157 TJ Syntesia Pardubice   9     12 7 28
 Matulková Jana 1996 012064 TJ Dukla Praha 14 14         28
69.Šuttová Zita 2011 024073 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10 6 1 6 4   27
 Konvalinka Štěpán 2009 057027 TJ Syntesia Pardubice 8 5   12 2   27
 Retek Toman 2007 119188 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 9 3   9   6 27
 Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 14 13         27
 Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 9   2 8   8 27
74.Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto 8 3   13 2   26
 Novotný Matyáš 2009 011031 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 17 9         26
 Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7 7   8 1 3 26
 Kliment Tomáš 2008 066012 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 13 8 1 1   26
 Šefčík Václav 2008 121033 KK Opava 12 12   1 1   26
 Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 8 8   6 4   26
 Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 2   2 18   4 26
81.Podušková Jůlie 2010 009128 Univerzitní sportovní klub Praha 16 5 2 1 1   25
 Mrázová Ema 2009 009186 Univerzitní sportovní klub Praha 20 3   1 1   25
 Langer Filip 2009 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 15 10         25
 Svoboda Šimon 2008 010112 SK VS Benátky nad Jizerou 22 3         25
 Dragon Jakub 2007 121031 KK Opava 17 4 4       25
 Trnka Tobiáš 2007 116111 TJ Vodní Sporty Litovel 2     12 11   25
 Jančar Štěpán 2007 009020 Univerzitní sportovní klub Praha 15 10         25
 Slavík Vojtěch 2005 090011 Wild Water Canoe Club FROL 6 19         25
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 8 1   14 2   25
 Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 2   11 9 1 25
91.Hrubec Matěj 2010 001094 TJ Bohemians Praha 8 8 2 6     24
 Čermák Vojtěch 2010 119253 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 9 9   3 1 2 24
 Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 18 4   1 1   24
 Sýkora Ondřej 2010 001108 TJ Bohemians Praha 8 8 2 6     24
 Marková Kristýna 2009 060043 Loko Trutnov 9 4   7 4   24
 Pajtina Tomáš 2008 057104 TJ Syntesia Pardubice 5 3 2 6 5 3 24
 Sedlák Václav 2007 064058 SKK Vysoké Mýto 2     16   6 24
 Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 14 10         24
 Fabianová Anna 2007 120005 Vodní sporty Ostrava, z.s. 12 12         24
 Srpová Lada 2006 120004 Vodní sporty Ostrava, z.s. 12 12         24
 Kosík Dan 2004 119173 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 9     10 2 24
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 11 5 8       24
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK Vodní slalom České Budějovice 13 9 2       24
104.Lovecká Nela 2011 133016 SK Veselí nad Moravou 9 7   6 1   23
 Vybulková Julie 2011 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14 7   1 1   23
 Zuna Jáchym 2010 059051 TJ Semily 9 7   6 1   23
 Vaculová Silvie 2010 011079 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 11 8 2 1 1   23
 Foltín Radim 2010 011052 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 11 10   1 1   23
 Šišpera Tomáš 2008 133041 SK Veselí nad Moravou 11 1   10 1   23
 Kápka Kryštof 2007 118027 VK Tzunami Ostrava 13 8   1 1   23
 Synek Přemysl 2007 052060 TJ Loko Žatec 20   3       23
 Vosmek Jáchym 2007 064039 SKK Vysoké Mýto 3     4 16   23
 Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel         12 11 23
 Krejza Filip 1989 064010 SKK Vysoké Mýto 4   1 12 1 5 23
115.Bartoš Vojtěch 2010 049027 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 16 4   1 1   22
 Balarin Evžen 2008 121044 KK Opava 14 2 4 1 1   22
 Riantová Anežka 2008 030067 VS Tábor 15 5   1 1   22
 Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 16 4 2       22
 Kneblová Klára 2005 119064 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 11 11         22
 Haviárová Zuzana 2005 061035 SK Třebechovice 13   8 1     22
 Ondřich Adam 2004 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   3     11 8 22
 Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice   7     15   22
 Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 7     15     22
 Střílková Jana 2004 119181 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 3   2 14   22
 Kökörčin Matěj 2003 128008 Vodní sporty Desná 9 2   11     22
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 15 2 5       22
127.Píšalová Karolína 2009 121070 KK Opava 10 3 6 1 1   21
 Pokorný Daniel 2009 009003 Univerzitní sportovní klub Praha 19 2         21
 Malinský Petr 2008 011067 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 15 6         21
 Rendón Marco 2008 001144 TJ Bohemians Praha 13 2   6     21
 Pavelková Eva 2008 128017 Vodní sporty Desná 8 2 4 7     21
 Dočkal Radek 2008 009166 Univerzitní sportovní klub Praha 13 8         21
 Slušný Vojtěch 2008 010115 SK VS Benátky nad Jizerou 18 3         21
 Antl Tomáš 2008 121001 KK Opava 15 2 2 1 1   21
 Dvořáková Alžběta 2008 024090 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7 6   4 2 2 21
 Kratochvíl Martin 2003 119139 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8 11     2   21
 Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 1 1 1 2 10 6 21
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   3     11 7 21
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 17 4         21
 Máče Lukáš 1977 024013 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 18     3     21
141.Kratochvíl Devi 2011 009164 Univerzitní sportovní klub Praha 12 6   1 1   20
 Gabrlíková Eliška 2011 116099 TJ Vodní Sporty Litovel 9   7 4     20
 Kovář Michal 2009 121022 KK Opava 13 1 4 1 1   20
 Bouda Vladimír 2009 066015 Vodácký oddíl Horšovský Týn 12 6 2       20
 Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 13 1   5 1   20
 Pluta Adam 2008 001109 TJ Bohemians Praha 10 2   6   2 20
 Stloukalová Aneta 2007 119196 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 9 7   4     20
 Kratochvílová Adéla 2007 119176 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 9 1 3 7     20
 Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 3   9   5 20
 Nekolná Žofie 2006 011034 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 10 10         20
 Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 14 4 2       20
 Srpová Stela 2006 120003 Vodní sporty Ostrava, z.s. 12 8         20
 Malý Vojtěch 2006 119191 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky   9     11   20
 Motlová Andrea 2006 045016 KVS Hradec Králové 2 14 4       20
 Štýbnar Vojtěch 2005 119197 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5 1   14     20
 Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 16 4         20
 Šotek Adam 2005 119118 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5 1   14     20
 Taraba Matyáš 2004 011070 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.       14   6 20
 Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná 9     11     20
160.Kutá Lucie 2011 116100 TJ Vodní Sporty Litovel 9   7 3     19
 Pádivá Františka 2010 011036 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 9 8   1 1   19
 Myška Matěj 2009 024079 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9 7   3     19
 Král Matěj 2008 009047 Univerzitní sportovní klub Praha 17 2         19
 Holubová Nela 2007 064015 SKK Vysoké Mýto 5     13 1   19
 Ambrož Jiří 2006 118025 VK Tzunami Ostrava 11 4 4       19
 Čamek David 2006 116084 TJ Vodní Sporty Litovel 2   2   9 6 19
 Mráka Jan 2004 119154 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5     14     19
 Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 2 2 4 7 2 19
 Pinkava Lukáš 1976 023016 SK Vodní slalom České Budějovice 10 9         19
170.Krejčí Matěj 2011 023026 SK Vodní slalom České Budějovice 8 10         18
 Hronová Ludmila 2011 014088 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12 6         18
 Jumrová Johana 2011 009109 Univerzitní sportovní klub Praha 11 5   1 1   18
 Vlnas Ota 2010 009151 Univerzitní sportovní klub Praha 15 2 1       18
 Uhlík Vojtěch 2010 076017 TJ Jiskra Bechyně 9 3   5 1   18
 Maťková Simona 2008 066030 Vodácký oddíl Horšovský Týn 7 3 6 1 1   18
 Bačina Tomáš 2008 043004 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 8 8   1 1   18
 Voříšek Václav 2008 064041 SKK Vysoké Mýto 4 2 2 9 1   18
 Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 8     10     18
 Vybíral Viktor 2007 103049 Kanoe Klub Spoj Brno 8     10     18
 Retek Václav 2007 119189 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1 9     8   18
 Voneš Jakub 2007 011065 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 6 12         18
 Šrámek David 2007 057136 TJ Syntesia Pardubice 2   2 10   4 18
 Šafaříková Alena 2006 024098 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 1 3 8 2 1 18
 Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 2 16         18
 Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 14 4         18
 Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice   9     9   18
 Hansgutová Monika 2005 119207 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5 1   12     18
 Novák Václav 2005 030071 VS Tábor 16 2         18
 Körner Adam 2004 011061 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2   2 14     18
 Urban Jaroslav 2004 119205 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 1   14     18
 Jelínek Šimon 1994 001018 TJ Bohemians Praha   5 2   4 7 18
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 9 9         18
 Rubín Daniel 1975 012032 TJ Dukla Praha 8 8 2       18
 Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 10   8       18
195.Suchý Zbyšek 2011 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 1 12 4       17
 Burger Jonatan 2011 009155 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
 Machutová Hana 2011 014057 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12 5         17
 Kuliha Jakub 2009 121045 KK Opava 12   5       17
 Viková Anna 2008 060091 Loko Trutnov 9   2 6     17
 Hitha Čeněk 2008 024102 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7   5 4   1 17
 Jirasová Klára 2008 009041 Univerzitní sportovní klub Praha 15 2         17
 Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice 7 2 2 6     17
 Slezák Adam 2006 057132 TJ Syntesia Pardubice 5 5     7   17
 Císařovský Adam 2005 090016 Wild Water Canoe Club FROL 17           17
 Hanuš Tomáš 2005 061011 SK Třebechovice 11 6         17
 Urban Michal 2004 012089 TJ DUKLA Praha 5 12         17
 Šefčíková Anastázie 2004 121006 KK Opava 11 6         17
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 2     13 2   17
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 2 2     11 2 17
 Císařovský Petr 1977 090010 Wild Water Canoe Club FROL 17           17
 Jančar Filip 1976 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
212.Smutková Karolína 2011 119235 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6 4   3 3   16
 Fuchsová Terezie 2011 108047 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 9 1   5 1   16
 Pokorná Emílie 2010 009126 Univerzitní sportovní klub Praha 16           16
 Hanušová Johanka 2010 119267 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5 5   3 3   16
 Doseděl Eliáš 2010 119255 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7 5   3 1   16
 Kouřil Hynek 2009 066031 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 8 6       16
 Sládek Michal 2009 039005 TJ Loko Plzeň 11     5     16
 Petřík Marek 2008 009088 Univerzitní sportovní klub Praha 16           16
 Plocek Matyáš Jan 2008 023064 SK Vodní slalom České Budějovice 8 8         16
 Šimáková Anna 2008 023065 SK Vodní slalom České Budějovice 16           16
 Petr Martin 2008 023043 SK Vodní slalom České Budějovice 9 7         16
 Lamač Kristián 2007 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7   4 4   1 16
 Hanuš Jakub 2007 009156 Univerzitní sportovní klub Praha 11 5         16
 Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 14 2         16
 Svrčina David 2007 129001 TJ Šumperk z.s. 9 7         16
 Chytil Lumír 2006 129042 TJ Šumperk z.s. 9   7       16
 Tůmová Veronika 2006 034027 TJ SK Hubertus KV 16           16
 Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 3     1 11 1 16
 Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15   1       16
 Gross Benedikt 2005 103006 Kanoe Klub Spoj Brno 8     8     16
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno       14 2   16
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 6     10     16
 Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 3   10     16
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 11   5       16
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 6     10     16
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice   8     8   16
238.Tomeček David 2011 133020 SK Veselí nad Moravou 7 1   6 1   15
 Táborský Vojtěch 2010 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 8 5   1 1   15
 Grossová Elisabeth 2010 103005 Kanoe Klub Spoj Brno 10     5     15
 Vencová Alžběta 2010 011080 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 10 5         15
 Zaťková Eliška 2009 011062 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 8 5 2       15
 Portych Matyáš 2008 060099 Loko Trutnov 9 4 2       15
 Kopřiva Filip 2008 024069 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8 2 1 4     15
 Talíř Matyáš 2007 024104 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4   4 4   3 15
 Jasanská Anna 2007 064046 SKK Vysoké Mýto 7     8     15
 Ruffer Jakub 2007 057099 TJ Syntesia Pardubice   5     10   15
 Vodrážka Matěj 2004 059049 TJ Semily 2     13     15
 Šantavý Michal 2004 133003 SK Veselí nad Moravou 6     9     15
 Bundová Simona 2004 057008 TJ Syntesia Pardubice 2 2     11   15
 Gabrlík Jakub 2004 119152 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1   1 10   3 15
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 8 2 1 2   2 15
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 4     11     15
254.Hoření Hynek 2011 047024 TJ DNT VS Kadaň 6 4 4       14
 Šafařík Viktor 2011 024002 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7   2 4   1 14
 Kovárník Matěj 2010 014051 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Pelikán Martin 2009 001131 TJ Bohemians Praha 10 2   2     14
 Hronová Šárka 2009 014087 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9 3   1 1   14
 Niedl Robin 2008 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 3   2 4 2 14
 Stolín Antonín 2008 060059 Loko Trutnov   9     5   14
 Milotová Dora 2007 001120 TJ Bohemians Praha       12 2   14
 Štochl Vojtěch 2007 001010 TJ Bohemians Praha 2 2   8 2   14
 Kupka Lukáš 2007 118026 VK Tzunami Ostrava 4 9     1   14
 Burger Jáchym 2006 009050 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Cardoselli Tomáš 2005 001106 TJ Bohemians Praha       14     14
 Janů Veronika 2005 119137 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 11 1       14
 Pelikán Václav 2005 001111 TJ Bohemians Praha       14     14
 Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1   1 12     14
 Turner Karel 2004 042017 Klub vodních sportů Sušice z.s. 14           14
 Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor         10 4 14
 Tesařová Hana 2004 023085 SK Vodní slalom České Budějovice 14           14
 Rolenc Jakub 2004 133025 SK Veselí nad Moravou 4     10     14
 Novák Filip 2002 001030 TJ Bohemians Praha 1     13     14
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 12 2         14
 Hřebcová Helena 1994 001049 TJ Bohemians Praha     5     9 14
 Král Tomáš 1979 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   3     11   14
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 13     1     14
279.Portych Ondřej 2011 060100 Loko Trutnov 8 1 4       13
 Štefan Vojtěch 2011 009065 Univerzitní sportovní klub Praha 11 2         13
 Mrůzek Šimon 2011 059055 TJ Semily 5 4   3 1   13
 Janko Jonáš 2011 064004 SKK Vysoké Mýto 4 2   4 1 2 13
 Kuliha Jan 2011 121053 KK Opava 7 4   1 1   13
 Kolář Lukáš 2010 009069 Univerzitní sportovní klub Praha 9 4         13
 Malinská Aneta 2009 011051 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 10 3         13
 Bareš Hugo 2008 009027 Univerzitní sportovní klub Praha 7 6         13
 Svrčina Tomáš 2008 129003 TJ Šumperk z.s. 13           13
 Pleštil Šimon 2007 059025 TJ Semily 4     9     13
 Zuna Vilém 2007 059052 TJ Semily 4 2     7   13
 Pollert Jonáš 2007 009113 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 Koucká Mariana 2007 009111 Univerzitní sportovní klub Praha 9 2 2       13
 Míka Hynek 2006 026001 SK Domeček Soběslav       10 3   13
 Žďárská Laura 2006 057062 TJ Syntesia Pardubice 4   2 7     13
 Plášil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice         9 4 13
 Popelka Petr 2005 011047 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2     11     13
 Svoboda Martin 2005 052034 TJ Loko Žatec 13           13
 Lisovska Mariia 2005 119009 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5 5   3     13
 Komárek Jakub 2005 023037 SK Vodní slalom České Budějovice 13           13
 Novák Matyáš 2005 119076 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8     5     13
 Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       13     13
 Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13           13
 Virágh Tomáš 2004 061013 SK Třebechovice 7     6     13
 Loun Matěj 2004 129040 TJ Šumperk z.s. 13           13
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11 2         13
 Kneblová Tereza 2003 119053 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 4   3 4   13
 Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 9 4         13
 Němec Aleš 1976 047015 TJ DNT VS Kadaň 11 2         13
 Poduška Patrik 1976 086006 Sokol Trója 13           13
 Mornštejn Roman 1969 001128 TJ Bohemians Praha         5 8 13
 Piskáček Jan 1966 050016 SK Štětí 9 4         13
311.Klír Vojtěch 2010 009005 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Štěpinová Tereza 2010 047001 TJ DNT VS Kadaň 8 4         12
 Celnerová Amélie 2010 024075 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7   3 2     12
 Fabián Filip 2010 001029 TJ Bohemians Praha 2 2   6 2   12
 Hilar Mikoláš 2009 009063 Univerzitní sportovní klub Praha 10 2         12
 Hrňák Matouš 2009 014093 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12           12
 Kulhánek Adam 2009 057102 TJ Syntesia Pardubice 2 2   3 3 2 12
 Kasatskyi Denys 2007 119026 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7     5     12
 Kotrba Matěj 2007 064036 SKK Vysoké Mýto 2       10   12
 Baar Patrik 2007 121015 KK Opava 8   4       12
 Vojtíková Klára 2007 011078 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 6 6         12
 Synková Valentýna 2007 052070 TJ Loko Žatec 10   2       12
 Petříček Adam 2007 052026 TJ Loko Žatec 12           12
 Indruch Matěj 2006 045012 KVS Hradec Králové   12         12
 Pischek Jan Gabin 2006 023003 SK Vodní slalom České Budějovice 6 6         12
 Milyan Daniel 2006 052022 TJ Loko Žatec 12           12
 Hotový Václav 2006 023057 SK Vodní slalom České Budějovice 8 4         12
 Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové   12         12
 Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové   12         12
 Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 12           12
 Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 12           12
 Novotný Štěpán 2006 059024 TJ Semily 2     10     12
 Erlová Natálie 2006 009019 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Jinek Hugo 2005 009146 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Heřmanský Jan 2005 129039 TJ Šumperk z.s. 12           12
 Červenková Amélie 2005 009138 Univerzitní sportovní klub Praha 10 2         12
 Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Střechová Ela 2005 108041 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2     10     12
 Bombic Erik 2005 023079 SK Vodní slalom České Budějovice 12           12
 Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Zach Radovan 2005 011055 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 12           12
 Drábek Matyáš 2005 045022 KVS Hradec Králové   12         12
 Novotný David 2005 023029 SK Vodní slalom České Budějovice 12           12
 Hajduch Jaroslav 2004 090030 Wild Water Canoe Club FROL 12           12
 Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 12           12
 Sládková Linda 2004 039009 TJ Loko Plzeň 5   2 5     12
 Galuška Zdeněk 2004 042035 Klub vodních sportů Sušice z.s. 12           12
 Šedivý Vít 2004 023135 SK Vodní slalom České Budějovice   12         12
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK Vodní slalom České Budějovice   12         12
 Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 12           12
 Kofroňová Zuzana 2002 010009 SK VS Benátky nad Jizerou 12           12
 Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12           12
 Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 4     8     12
 Lychko Anna 2001 119015 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7 2   3     12
 Urban Daniel 2001 012088 TJ Dukla Praha   12         12
 Dvořák Lukáš 2000 024080 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 2   7 1   12
 Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha       12     12
 Fišerová Tereza 1998 012067 TJ Dukla Praha 6 6         12
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4 4     4   12
 Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 6 2 2 2     12
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9     3     12
365.Čapská Valerie 2011 057158 TJ Syntesia Pardubice 3 3   2 3   11
 Kováč Tobiáš 2011 048024 TJ Ohře Klášterec 9 2         11
 Čamek Petr 2009 116085 TJ Vodní Sporty Litovel 1     8 2   11
 Vejvančický Pavel 2009 066019 Vodácký oddíl Horšovský Týn 7 4         11
 Kepšta Martin 2009 011027 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 8 3         11
 Hovorka Dominik 2009 057154 TJ Syntesia Pardubice 5 2   4     11
 Lang Sebastián 2008 064045 SKK Vysoké Mýto 4 2   4 1   11
 Franz Jakub 2007 039034 TJ Loko Plzeň 5   2 4     11
 Stropek Tobiáš 2007 121007 KK Opava 11           11
 Škop Jan 2007 027016 Otava Strakonice 11           11
 Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 9 2         11
 Hauck Marek 2007 045019 KVS Hradec Králové 11           11
 Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí       11     11
 Slavík Daniel 2006 059026 TJ Semily 2     9     11
 Prüher Vojtěch 2006 023071 SK Vodní slalom České Budějovice   11         11
 Švehlová Kateřina 2005 023017 SK Vodní slalom České Budějovice 11           11
 Novosadová Eliška 2005 119206 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1 1   9     11
 Kratochvíl Lukáš 2005 119045 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky   11         11
 Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha   11         11
 Hadraba Martin 2005 090014 Wild Water Canoe Club FROL 11           11
 Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov         11   11
 Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor   11         11
 Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha   11         11
 Morenová Adriana 2004 009096 Univerzitní sportovní klub Praha   11         11
 Brokeš Marek 2003 185012 KK Postřelmov       11     11
 Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel         11   11
 Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 11           11
 Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou       11     11
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 11           11
 Satková Martina 1998 012074 TJ Dukla Praha 5 6         11
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec 6 5         11
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 11           11
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11           11
399.Zachystal Adam 2010 001137 TJ Bohemians Praha 6   2 2     10
 Baťa Václav 2009 057162 TJ Syntesia Pardubice 5 2   2 1   10
 Bouška David 2008 103044 Kanoe Klub Spoj Brno 2     8     10
 Černý Matyáš 2008 057152 TJ Syntesia Pardubice 2 2 2 2 2   10
 Sakalová Magdaléna 2007 014082 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10           10
 Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10           10
 Kasper Jakub 2007 024056 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3     7     10
 Sakalová Markéta 2007 014081 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10           10
 Baar Dominik 2007 121061 KK Opava 10           10
 Dovala Jakub 2007 052043 TJ Loko Žatec 10           10
 Pasichnyk Anastasiia 2006 119010 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 9     1     10
 Kot Michal 2006 001139 TJ Bohemians Praha       10     10
 Černík Štěpán 2006 009036 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Starovoitov Artem 2005 119012 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky   9     1   10
 Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Bízek Marek 2005 012076 TJ Dukla Praha 10           10
 Sedlák Jakub 2005 064057 SKK Vysoké Mýto 4     6     10
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10           10
 Venc Štěpán 2004 012066 TJ Dukla Praha 10           10
 Součková Lucie 2004 045024 KVS Hradec Králové 10           10
 Freislebenová Patricie 2003 009142 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Pípal Zbyněk 2003 023041 SK Vodní slalom České Budějovice 10           10
 Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Švagr Rostislav 2000 063009 SK Týniště nad Orlicí 2     8     10
 Vavrla Adam 2000 118002 VK Tzunami Ostrava 8   2       10
 Tichý Štěpán 2000 012086 TJ Dukla Praha 10           10
 Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha       10     10
 Zima Tomáš 2000 009172 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 10           10
 Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice       5 5   10
 Rubint Martin 1990 112030 VK Kroměříž   4     6   10
 Puškarčuk Aleš 1989 043015 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 10           10
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno 4     6     10
 Šrámek Michal 1982 012068 TJ DUKLA Praha 6 4         10
 Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice   2 2   6   10
 Hron Robin 1979 014023 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10           10
 Míka Viktor 1977 008016 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 4 4 2       10
 Mrůzek Kamil 1977 059017 TJ Semily 2     8     10
 Mulač Viktor 1975 023028 SK Vodní slalom České Budějovice 10           10
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 4     6     10
 Kolman Filip 1973 008022 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.   4 6       10
 Rouča Jaroslav 1970 129034 TJ Šumperk z.s. 10           10
 Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno         4 6 10
442.Adamec Jáchym 2011 014043 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9           9
 Mrůzková Marie 2011 011086 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 6   3       9
 Rezek Adam 2010 023128 SK Vodní slalom České Budějovice 9           9
 Lev Ondřej 2008 060093 Loko Trutnov 6     3     9
 Voják Jakub 2008 027024 Otava Strakonice 9           9
 Šubrt Jan 2007 129006 TJ Šumperk z.s. 9           9
 Bláhová Karolína 2007 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 9           9
 Bačina Jan 2006 043001 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 7   2       9
 Škop Jáchym 2005 027017 Otava Strakonice 9           9
 Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel         8 1 9
 Capalini Daniel 2005 012061 TJ Dukla Praha 9           9
 Kořínek Vojtěch 2004 046049 Delfín Jablonec 9           9
 Postuwka Patrik 2003 120011 Vodní sporty Ostrava, z.s. 9           9
 Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 9           9
 Minárová Natálie 2001 120010 Vodní sporty Ostrava, z.s. 7 2         9
 Kučerová Veronika 1999 024093 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       7 1 1 9
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha       9     9
 Leskovjan Martin 1986 007016 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.   9         9
 David Ondřej 1984 045009 KVS Hradec Králové   9         9
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 8 1         9
 Kratochvíl Petr 1971 119040 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1     8     9
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4 4   1     9
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   9         9
465.Poduška Mikuláš 2012 009132 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Král Vít 2012 009159 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Bernard Ondřej 2011 009086 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Seidl Marek 2010 001122 TJ Bohemians Praha 4     4     8
 Augustýn Jakub 2009 049031 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 8           8
 Páca Jan 2009 014004 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Růžička Jan 2009 011063 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 8           8
 Vít Matyáš 2009 045027 KVS Hradec Králové   6 2       8
 Kofroň Lukáš 2008 024044 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     4     8
 Hoření Hedvika 2008 047008 TJ DNT VS Kadaň 4 4         8
 Jurajdová Veronika 2007 128007 Vodní sporty Desná 7     1     8
 Dorničák Maxim 2007 103029 Kanoe Klub Spoj Brno 2     6     8
 Kutek Michal 2006 012087 TJ Dukla Praha 8           8
 Kovář Filip 2006 121017 KK Opava 8           8
 Beránek Tomáš 2006 061016 SK Třebechovice 8           8
 Druska Vojtěch 2006 023021 SK Vodní slalom České Budějovice 8           8
 Legutko Josef 2006 052065 TJ Loko Žatec 8           8
 Zvolský Kristián 2006 009161 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Malovanyi Bogdan 2005 119008 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7     1     8
 Brambora Ondřej 2005 014077 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Tkadlecová Kateřina 2005 014076 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Šimák Jakub 2004 023050 SK Vodní slalom České Budějovice 8           8
 Šampalíková Klára 2004 039029 TJ Loko Plzeň       8     8
 Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 8           8
 Pechač Jonáš 2004 009149 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav 2     4   2 8
 Procházka Vojtěch 2002 119124 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       8     8
 Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Satková Gabriela 2001 009046 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha   8         8
 Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 8           8
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 2     6     8
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Cinko Radek 1993 057065 TJ Syntesia Pardubice 4     4     8
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         8   8
 Rak Tomáš 1989 012029 TJ Dukla Praha   8         8
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   8         8
 Karásek Petr 1986 009018 Univerzitní sportovní klub Praha   8         8
 Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice   6 2       8
 Adamec Jakub 1984 014020 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Krejčí Hynek 1978 065026 TJ Roztoky 4   4       8
 Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice   6 2       8
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   8         8
 Hadraba Michal 1976 090032 Wild Water Canoe Club FROL 8           8
 Štefan Marek 1974 090013 Wild Water Canoe Club FROL 8           8
 Knebel Robert 1971 119035 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       8     8
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 7 1         8
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 4 4         8
516.Kostkan Lukáš 2011 009141 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Šléglová Tereza 2011 108088 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3     4     7
 Urban František 2011 009144 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Kolman Vít 2010 008127 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 3 4         7
 Stehno Maxmilián 2010 057124 TJ Syntesia Pardubice 1 1   3 2   7
 Kápka Lukáš 2009 118028 VK Tzunami Ostrava 5 2         7
 Barták Lukáš 2009 048032 TJ Ohře Klášterec 7           7
 Rolinec František 2008 048020 TJ Ohře Klášterec 7           7
 Beran Tobiáš 2008 090024 Wild Water Canoe Club FROL 7           7
 Venc Ondřej 2007 011022 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 7           7
 Křížek Michal 2007 057130 TJ Syntesia Pardubice 3     3 1   7
 Levová Viktorie 2006 060092 Loko Trutnov 6     1     7
 Zárubová Veronika 2005 061046 SK Třebechovice 7           7
 Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel         7   7
 Kovařík Vít 2003 011072 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.       7     7
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov   3     4   7
 Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 7           7
 Berka Štěpán 2002 116069 TJ Vodní Sporty Litovel       7     7
 Krejčí Jakub 2002 012054 TJ Dukla Praha 7           7
 Karlíková Barbora 2002 012069 TJ Dukla Praha 7           7
 Nesnídalová Lucie 2002 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Minárová Aneta 2001 120009 Vodní sporty Ostrava, z.s. 2 5         7
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1     6     7
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice   2     4 1 7
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   1     6   7
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Suchý Matěj 1986 012009 TJ Dukla Praha   1 6       7
 Buchtel Michal 1986 009053 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Volková Pavla 1985 060022 Loko Trutnov 7           7
 Marek Lukáš 1980 060039 Loko Trutnov 4     3     7
 Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov 3     4     7
 Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 7           7
 Kořínek Martin 1977 046006 Delfín Jablonec 7           7
 Konvalinková Irena 1977 057042 TJ Syntesia Pardubice     5 2     7
 Horák David 1976 090008 Wild Water Canoe Club FROL 7           7
 Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   7         7
 Kohoutová Lenka 1974 077016 Kotva Bráník 7           7
 Halašková Petra 1974 119019 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       7     7
 Jindrák Petr 1969 007041 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 2   4     1 7
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov   7         7
 Keš Miroslav 1967 026020 SK Domeček Soběslav   7         7
 Jarolímek Otto 1961 062006 TJ Turnov 4   2 1     7
 Kraus Václav 1961 038004 TJ ČSAD Plzeň 7           7
 Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 6     1     7
561.Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 2 4         6
 Junek Vojtěch 2011 011037 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 6           6
 Foltysová Lily Anne 2011 121074 KK Opava 3 1   1 1   6
 Voldánová Žofie 2011 057160 TJ Syntesia Pardubice 2 2   1 1   6
 Cigánková Veronika 2011 108030 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2     4     6
 Maťha Petr 2010 030051 VS Tábor 6           6
 Mrůzek David 2010 011053 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 6           6
 Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 6           6
 Petriláková Markéta 2009 048022 TJ Ohře Klášterec 6           6
 Novák Dalibor 2009 030042 VS Tábor 6           6
 Šlachta Jan 2009 118020 VK Tzunami Ostrava 4 2         6
 Petriláková Anastázie 2007 048023 TJ Ohře Klášterec 6           6
 Trefný Vojtěch 2007 001134 TJ Bohemians Praha       6     6
 Fiedlerová Nela 2007 001039 TJ Bohemians Praha     4 2     6
 Vítek David 2007 103012 Kanoe Klub Spoj Brno       6     6
 Vavřín Jan 2007 057137 TJ Syntesia Pardubice 2 2   2     6
 Kempná Andrea 2006 118029 VK Tzunami Ostrava 6           6
 Gína Štěpán 2006 090022 Wild Water Canoe Club FROL 6           6
 Šlachtová Tereza 2006 118012 VK Tzunami Ostrava 4 2         6
 Pavelková Markéta 2005 012084 TJ Dukla Praha 6           6
 Bernat Pavel 2004 103019 Kanoe Klub Spoj Brno       6     6
 Rudorfer Martin 2003 119094 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6           6
 Lacina Jakub 2003 059021 TJ Semily       6     6
 Beková Kateřina 2002 012038 TJ Dukla Praha 6           6
 Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Strasserová Barbora 2001 052011 TJ Loko Žatec 6           6
 Heger Vojtěch 2000 012019 TJ Dukla Praha   6         6
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 2     4     6
 Heger Tomáš 1998 012014 TJ Dukla Praha   6         6
 Horová Klára 1998 119058 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky         6   6
 Jelínek Filip 1996 001016 TJ Bohemians Praha       4   2 6
 Zvolánek Jan 1995 076010 TJ Jiskra Bechyně 6           6
 Vašina Jiří 1994 009183 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Valíková Barbora 1994 012063 TJ Dukla Praha 6           6
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 4 2         6
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Benátky nad Jizerou 6           6
 Vaňková Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4 2         6
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 TJ Dukla Praha 6           6
 Hradilek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Švehla Jan 1987 024051 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3     3     6
 Merenus Jan 1983 043035 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     6       6
 Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Trója   6         6
 Přinda Marek 1983 048042 TJ Ohře Klášterec 6           6
 Trefný Jiří 1982 001046 TJ Bohemians Praha       6     6
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Polívka Radek 1980 055020 Sk VS Slávia Hradec Králové       6     6
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2 4       6
 Velenovský Jiří 1978 030072 VS Tábor 4   2       6
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Tesař Robert 1972 023110 SK Vodní slalom České Budějovice 6           6
 Šamánek Pavel 1972 103038 Kanoe Klub Spoj Brno 4     2     6
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec 2     4     6
 Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 6           6
 Kuna Alois 1960 023059 SK Vodní slalom České Budějovice   6         6
 Chlouba Luboš 1959 001061 TJ Bohemians Praha           6 6
 Pártl Miroslav 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6           6
 Kulhánek Josef 1951 046010 Delfín Jablonec 6           6
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 2 2 2       6
620.Kutý Lukáš 2014 116110 TJ Vodní Sporty Litovel     5       5
 Komiš Jan 2011 039011 TJ Loko Plzeň 3     2     5
 Kaminská Markéta 2011 132007 TJ Valašské Meziříčí 2 1   1 1   5
 Krpálek Jáchym 2011 009100 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Mazanec Jakub 2011 048035 TJ Ohře Klášterec 5           5
 Kaminský Tomáš 2011 132011 TJ Valašské Meziříčí 2 1   1 1   5
 Dvorník Štěpán 2010 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Geiger Mikuláš 2010 009029 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Král Jakub 2010 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Růžička Marcel 2009 048045 TJ Ohře Klášterec 5           5
 Dziak Adam 2009 057155 TJ Syntesia Pardubice 2   1 1   1 5
 Kocum Šimon 2008 027004 Otava Strakonice 5           5
 Vaněk Daniel 2008 011059 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5           5
 Velenovský Vojtěch 2008 030074 VS Tábor 5           5
 Hrstka Jaromír 2007 057117 TJ Syntesia Pardubice       3 1 1 5
 Opekar Dominik 2007 024110 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     3     5
 Jurajdová Simona 2007 128006 Vodní sporty Desná 5           5
 Klimeš Vít 2007 014034 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5           5
 Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       5     5
 Doležal Filip 2004 133023 SK Veselí nad Moravou 2     3     5
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn   5         5
 Olšár Petr 2003 118003 VK Tzunami Ostrava 5           5
 Mádrová Amálie 2003 039027 TJ Loko Plzeň       5     5
 Hynek Pavel 2003 059012 TJ Semily       5     5
 Raděj Tomáš 2002 188001 Raft team H2O Jeseník 3 2         5
 Procházka Josef 2002 012046 TJ Dukla Praha 5           5
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov   5         5
 Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov   5         5
 Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 5           5
 Petříček Vojtěch 1994 052072 TJ Loko Žatec 5           5
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Vadlejch Jan 1989 023027 SK Vodní slalom České Budějovice   5         5
 Jáně Michal 1986 012039 TJ Dukla Praha   5         5
 Horyna Lukáš 1980 060011 Loko Trutnov 5           5
 Dolejš Martin 1980 034015 TJ SK Hubertus KV 5           5
 Tomeček Petr 1978 133031 SK Veselí nad Moravou 4     1     5
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   5         5
 Cuc Michal 1977 007007 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.   3       2 5
 Podušková Marie 1974 086005 Sokol Trója 5           5
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice   5         5
 Prüher Jakub 1968 023088 SK Vodní slalom České Budějovice   5         5
 Kašpar Martin 1967 008010 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.   3 2       5
 Větrovský Jiří 1966 095002 SPORT Zbraslav, z. s.   5         5
663.Volf Tomáš 2016 011089 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4           4
 Havlínová Eliška 2014 014071 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Svoboda František 2014 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Fikejs Jáchym 2014 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2   2       4
 Vopálecký Antonín 2013 027037 Otava Strakonice 4           4
 Zach Jeroným 2013 011003 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4           4
 Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 2         4
 Šenková Aniko 2013 011050 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4           4
 Vonešová Adéla 2013 011042 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4           4
 Kolman Jakub 2013 008804 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 4           4
 Drnec Tobiáš 2013 052038 TJ Loko Žatec 4           4
 Beck Hynek 2012 052033 TJ Loko Žatec 4           4
 Nožíř David 2012 011044 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4           4
 Milyan Štěpán 2012 052031 TJ Loko Žatec 4           4
 Langer Viktor 2012 009160 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Křížková Anna 2012 011043 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4           4
 Myšková Dorota 2012 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4           4
 Kubát Jan 2011 036002 Kanoistický klub Klatovy z.s. 1 1   1 1   4
 Velenovský Jonáš 2011 030073 VS Tábor 4           4
 Klimeš Jakub 2011 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 2     2     4
 Čermáková Natálie 2011 048044 TJ Ohře Klášterec 4           4
 Škop Josef 2011 027026 Otava Strakonice 4           4
 Holub Vincent 2011 009163 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 heřmanská veronika 2011 027007 Otava Strakonice 4           4
 Šroubková Sofie 2011 048046 TJ Ohře Klášterec 4           4
 Velhush Ivan 2011 047009 TJ DNT VS Kadaň 4           4
 Šturc Filip 2010 059053 TJ Semily 2     2     4
 Šefčík Michal 2010 118021 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Máče Jiří 2010 024097 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3     1     4
 Trefný Martin 2010 001140 TJ Bohemians Praha       4     4
 Linhartová Patricie 2009 009131 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Polák Oliver 2009 103053 Kanoe Klub Spoj Brno 2     2     4
 Gomboš Miroslav 2009 060006 Loko Trutnov 4           4
 Klimešová Kristýna 2009 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 2     2     4
 Linhartová Emílie 2009 009119 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Šefčíková Zuzana 2008 118010 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Vídeňský Antonín 2008 053020 TJ Dvůr Králové 4           4
 Hasala Matyáš 2008 118058 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Šenk Alexandr 2008 011014 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4           4
 Žatecká Taťána 2007 065014 TJ Roztoky 4           4
 Janeček Jáchym 2007 119003 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2     2     4
 Kunc David 2006 057010 TJ Syntesia Pardubice       2 2   4
 Šíma Lukáš 2006 027002 Otava Strakonice 4           4
 Tesař Petr 2006 039042 TJ Loko Plzeň 4           4
 Horáková Ela 2006 090009 Wild Water Canoe Club FROL 4           4
 Čihovská Emílie 2006 023185 SK Vodní slalom České Budějovice 4           4
 Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice       2 1 1 4
 Tureček Ondřej 2005 060071 Loko Trutnov 4           4
 Pavelka Marek 2004 128013 Vodní sporty Desná 4           4
 Kudělásková Monika 2003 118014 VK Tzunami Ostrava 2 2         4
 Retková Marie 2003 119215 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       1 3   4
 Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn   4         4
 Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Benátky nad Jizerou 4           4
 Galušková Antonie 2001 009185 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn   4         4
 Křížkovská Michaela 1999 118015 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Kuna Václav 1998 012077 TJ Dukla Praha   4         4
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Maikranz Alexandr 1997 012042 TJ Dukla Praha 4           4
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Zieris Matyáš 1995 001103 TJ Bohemians Praha 1     3     4
 Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   2 2       4
 Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Hochheim Kristýna 1991 001033 TJ Bohemians Praha 4           4
 Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník 2 2         4
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Ligurský Ivo 1990 112046 VK Kroměříž 4           4
 Ornst Zdeněk 1990 012036 TJ Dukla Praha 4           4
 Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Fišerová Lenka 1988 039021 TJ Loko Plzeň 4           4
 Foukal Pavel 1987 012044 TJ Dukla Praha   4         4
 Janko Jan 1986 064005 SKK Vysoké Mýto   2 2       4
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         4   4
 Fikejs Adam 1985 024086 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3     1     4
 Vácha Viktor 1985 017056 KK Rakovník 2 2         4
 Beneš Jindřich 1985 042001 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 2         2 4
 Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 2 2         4
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 2 2         4
 Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov   4         4
 Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek   4         4
 Pivoňka Zdeněk 1982 066006 Vodácký oddíl Horšovský Týn   4         4
 Doležalová Zuzana 1980 014060 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2   2       4
 Blahník Miroslav 1980 035014 TJ Slavia K. Vary 2 2         4
 Suchý Ondřej 1979 012049 TJ Dukla Praha 4           4
 Kratochvíl Jan 1978 077017 Kotva Bráník 4           4
 Bureš Jan 1978 042062 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Kulhánek Jan 1978 046012 Delfín Jablonec 2   2       4
 Borská Alena 1976 001067 TJ Bohemians Praha 4           4
 Smetánka Radek 1976 034022 TJ SK Hubertus KV   4         4
 Hoření Petr 1975 047025 TJ DNT VS Kadaň 4           4
 Šmoldas František 1975 135044 Vodní sporty Zábřeh 4           4
 Kuchař Jaromír 1974 053027 TJ Dvůr Králové 2 2         4
 Válek Michal 1974 030022 VS Tábor   2 2       4
 Marek Tomáš 1973 070021 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2   2       4
 Rousková Kateřina 1973 121034 KK Opava 4           4
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Krejčí Karel 1972 023053 SK Vodní slalom České Budějovice   4         4
 Milyan Daniel 1971 052012 TJ Loko Žatec 4           4
 Veber Jan 1971 024109 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2   2 4
 Troch Petr 1971 053021 TJ Dvůr Králové 4           4
 Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Piskáček Pavel 1970 050017 SK Štětí 4           4
 Žatecký Jiří 1969 065008 TJ Roztoky 4           4
 Hajský Stanislav 1969 059016 TJ Semily         4   4
 Ligurský Ivo 1968 112019 VK Kroměříž 4           4
 Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   4         4
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   4         4
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   4         4
 Vondra Václav 1957 027020 Otava Strakonice 4           4
 Winter Eduard 1956 046026 Delfín Jablonec 4           4
 Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   4         4
 Procházka Miloš 1954 034036 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Dodal Jan 1953 001008 TJ Bohemians Praha 4           4
 PASICHNYK Anastasiia 0 000000 UKR       4     4
 MRSKOČOVÁ Jana 0 000000 USA 3   1       4
 LYCHKO Anna 0 000000 UKR       4     4
 KASATSKI Denis 0 000000 UKR       4     4
 STAROVOITOV Artem 0 000000 UKR         4   4
 LISOVSKA Maria 0 000000 UKR       4     4
791.Volfová Nela 2014 011085 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3           3
 Hvězda Daniel 2012 011026 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3           3
 cháberová eliška 2011 027001 Otava Strakonice 3           3
 Gobelová Sofie 2011 129014 TJ Šumperk z.s. 3           3
 Máče Jan 2010 024094 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3           3
 Komárek Michal 2010 057129 TJ Syntesia Pardubice 1     2     3
 Smereková Anna 2010 057134 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Žentel Zachariáš 2010 009148 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Gobelová Ema 2010 129008 TJ Šumperk z.s. 3           3
 Šumbera Vít 2009 119229 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1     1 1   3
 Smereková Tereza 2009 057133 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Lutonský Marek 2008 009125 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Kodýdková Bára 2008 042038 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3           3
 Raděj Alexandr 2006 188012 Raft team H2O Jeseník 3           3
 Zimová Majdalena 2006 057089 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Cundrlová Anna 2005 188013 Raft team H2O Jeseník 3           3
 Westfal Mattias 2004 014094 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Doležalová Lucie 2003 119157 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky   1   2     3
 Lustig Šimon 2003 057109 TJ Syntesia Pardubice         1 2 3
 Linhart Matyáš 2002 057034 TJ Syntesia Pardubice         1 2 3
 Ondřich Václav 2001 024072 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1     2     3
 Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí           3 3
 Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel         1 2 3
 Habich Karel 1994 030031 VS Tábor   3         3
 Habichová Polesná Jitka 1990 039058 TJ Loko Plzeň 3           3
 Kopička Ondřej 1989 046108 Delfín Jablonec   3         3
 Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3           3
 Kubát Jiří 1988 035024 TJ Slavia K. Vary 3           3
 Peška Libor 1987 024039 SK Vltava Č. Krumlov z.s.           3 3
 Velinger Karel 1980 024108 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1   2 3
 Fohl Ondřej 1979 014028 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Bolehovská Iva 1978 060004 Loko Trutnov 3           3
 Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 3           3
 Mrázová Renáta 1975 008020 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 3           3
 Bolehovský Jiří 1974 060026 Loko Trutnov   3         3
 Jezvina Václav 1973 060028 Loko Trutnov 3           3
 Hojda Ladislav 1973 066002 Vodácký oddíl Horšovský Týn   3         3
 Novák Jiří 1970 030035 VS Tábor 3           3
 Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno 1     2     3
 Vybulka Jan 1969 014007 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 LÜKEN Paul Lukas 0 000000 Finn Hartstein GER         2 1 3
 BRÜGGEMANN Joscha 0 000000 Finn Hartstein       2   1 3
833.Merenus Matouš 2015 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     2       2
 Doležal Štěpán 2015 014099 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky     2       2
 Pišvejc Marek 2014 049036 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Jíchová Eliška 2014 042030 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Milyanová Anežka 2014 052001 TJ Loko Žatec 2           2
 Pišvejcová Bára 2013 049016 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 2           2
 Zapletalová Viktorie 2013 014080 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Štechová Anna 2013 011012 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2           2
 Hronová Hana 2013 014089 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Marek Vojtěch 2013 060097 Loko Trutnov     2       2
 Vyhnánek Jiří 2013 001042 TJ Bohemians Praha 2           2
 Jíchová Adéla 2013 042021 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Bartošová Eliška 2013 049011 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Vorel Filip 2013 057141 TJ Syntesia Pardubice     2       2
 Kasper Matěj 2013 024101 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Řejhová Veronika 2012 014084 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Jedlička Adam Kryštof 2012 048037 TJ Ohře Klášterec 2           2
 Suchá Amálie 2012 009139 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Růžičková Hana 2012 011002 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2           2
 Merenus Jan 2012 043215 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     2       2
 Pechač Vavřinec 2012 009140 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Kasperová Kateřina 2012 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Kintzlová Beata 2012 024041 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Dvorník Jonáš 2012 009002 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Válková Tereza 2012 030054 VS Tábor 2           2
 Vybulka Matěj 2012 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Kejklíčková Nela 2012 057168 TJ Syntesia Pardubice     2       2
 Košina Michael 2011 060009 Loko Trutnov 2           2
 Ježek Filip 2011 039035 TJ Loko Plzeň 2           2
 Čechová Nina 2011 108032 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2           2
 Vogl David 2011 103050 Kanoe Klub Spoj Brno 2           2
 Strnad Vojtěch 2011 030038 VS Tábor 2           2
 Šrámek Jan 2011 118005 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Hladík Vojtěch 2010 057127 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Adámková Klára 2010 009157 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Franc Karel 2010 047007 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 Franz Tadeáš 2010 039001 TJ Loko Plzeň       2     2
 GALDIA Juraj 2010 000000 ŠK Duk.Žil 2           2
 Blažková Alžběta 2010 116101 TJ Vodní Sporty Litovel       2     2
 Sládková Karolína 2010 057093 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 David Antonín 2010 060101 Loko Trutnov 2           2
 Havran Adam 2010 057083 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Žďárská Alžběta 2010 057139 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Hnyk Kryštof 2009 057119 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 Zimová Anna Marie 2009 057108 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Klejch Matouš 2009 057153 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Tvrdík Šimon 2009 057167 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Štefan Tomáš 2009 090026 Wild Water Canoe Club FROL 2           2
 Lebr Johan 2009 049023 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Stojánek Václav 2009 057135 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Nový Jakub 2009 057060 TJ Syntesia Pardubice         1 1 2
 Hornych Jan 2009 057128 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Doubková Anna Marie 2008 057120 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Barvík Matyáš 2008 057082 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Macas Petr 2008 057015 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Dostál Roman 2008 057051 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Havranová Barbora 2008 057125 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Košina Jakub 2008 060102 Loko Trutnov 2           2
 Cmunt Ondřej 2008 039004 TJ Loko Plzeň 2           2
 Červenka Richard 2008 057150 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Samek Mathias 2008 057131 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 Blažková Aneta 2008 057151 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Apolínová Nela 2007 034055 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Wais Jakub 2007 011032 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2           2
 Slabihoudová Tereza 2007 057121 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Petrů Vojtěch 2007 060040 Loko Trutnov 2           2
 Horáčková Sofie 2007 057159 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Beneš František 2007 057112 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Malovanyi Maksym 2007 119022 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2           2
 Košnarová Natálie 2007 057147 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Stibor Tadeáš 2007 026021 SK Domeček Soběslav       2     2
 Grombíř Konstantin 2007 057095 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Klimeš Daniel 2007 023170 SK Vodní slalom České Budějovice   2         2
 Vyroubal Adam 2006 188014 Raft team H2O Jeseník 2           2
 Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Štěpán Josef 2006 057113 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Cihlář Filip 2006 066014 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Veniger Jiří 2006 064044 SKK Vysoké Mýto 2           2
 Čermák Jan 2006 057050 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Culek Vojtěch 2006 057107 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Makarov Lukáš 2006 057085 TJ Syntesia Pardubice         1 1 2
 Hrdá Eliška 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Lazaridis Nikolas 2006 057144 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Vavřinová Aneta 2005 057146 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 1 1         2
 Bažant Jan 2005 057123 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Chuděj Martin 2005 112060 VK Kroměříž 2           2
 Šiška Jakub 2005 017060 KK Rakovník 2           2
 Voral Jakub 2005 057038 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 Sopek Milan 2004 042010 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Dobešová Eva 2004 108054 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       2     2
 Bolech Jakub 2004 057041 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Hric Ondřej 2004 119092 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky   2         2
 Pozner Jakub 2004 057052 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 Egert Tomáš 2004 017003 KK Rakovník   1 1       2
 Přibyla Šimon 2004 001138 TJ Bohemians Praha 2           2
 Novák Matěj 2004 030039 VS Tábor 2           2
 Poznerová Magdalena 2004 057078 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Svatoš Ondřej 2003 057030 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Houšková Kateřina 2003 043014 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Novotný Adam 2003 057012 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Kacetlová Denisa 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Šandová Anežka 2003 057105 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Zimová Barbora 2003 057088 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Benátky nad Jizerou 2           2
 Nekvinda Ivo 2003 057061 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Janů Filip 2002 119159 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky         2   2
 Skalický Aleš 2002 057092 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 Sadílková Lucie 2002 057040 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Landsmannová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Brotánková Petra 2001 039015 TJ Loko Plzeň 2           2
 PODOBRYAEVA Evdokia 2001 000000 Rusko 2           2
 Saal Štěpán 2001 046048 Delfín Jablonec 1   1       2
 Bohatý Karel 2001 061027 SK Třebechovice   2         2
 Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Konvalinka Jindřich 2000 057029 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Kotěra Matouš 2000 057046 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Ženka Ondřej 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 Koblížek Daniel 2000 057140 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 2           2
 STAHL Lukas 1999 000000 GER 2           2
 Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Rousková Martina 1998 121039 KK Opava 2           2
 Duchet Gwendal 1997 057076 TJ Syntesia Pardubice     2       2
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 2           2
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor   2         2
 Krejčíř Dominik 1996 103032 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Kristek Václav 1996 119213 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky         2   2
 Smolka Ondřej 1994 001037 TJ Bohemians Praha       2     2
 Šťastný Filip 1994 057020 TJ Syntesia Pardubice   2         2
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2           2
 Minařík Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Brychcí Petr 1990 070074 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2           2
 Zajíc Ondřej 1990 049047 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Jáně Jakub 1990 012023 TJ DUKLA Praha   2         2
 Vozka Aleš 1989 042029 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Weber Oldřich 1987 023133 SK Vodní slalom České Budějovice   2         2
 Dolista Jan 1987 014005 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Bašus Ondřej 1987 008038 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 2           2
 Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 2           2
 Tomek Lukáš 1987 009061 Univerzitní sportovní klub Praha           2 2
 Procházka Miroslav 1987 123001 OP Prostějov       2     2
 Pořádek Milan 1986 023087 SK Vodní slalom České Budějovice   2         2
 Mulačová Marta 1986 097012 Raft klub Trója 2           2
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Purgerová Šárka 1984 023117 SK Vodní slalom České Budějovice 2           2
 Kubričan Lukáš 1984 012028 TJ Dukla Praha 2           2
 Lhota Zbyšek 1984 070003 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2           2
 Polišenský Tomáš 1983 026008 SK Domeček Soběslav 2           2
 Štěpinová Šárka 1983 047011 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 Fijalík Ondřej 1982 112066 VK Kroměříž 2           2
 Kubů Jiří 1981 064011 SKK Vysoké Mýto 2           2
 Kupka Petr 1981 118053 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Klír Oto 1981 009083 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Jasanská Jitka 1981 064001 SKK Vysoké Mýto 2           2
 Veselá Linda 1980 007035 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 2           2
 Nedvědová Anna 1980 009168 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel 2           2
 Kulihová Jana 1979 121069 KK Opava 2           2
 Paulíková Gabriela 1979 108080 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       2     2
 Stolín David 1978 060033 Loko Trutnov   2         2
 Kolářová Martina 1978 023093 SK Vodní slalom České Budějovice     2       2
 Hudský Luděk 1978 070011 Klub kanoistiky Železný Brod z.s.     2       2
 Prchlík Jiří 1978 078005 TJ Lužnice Tábor   2         2
 Zábranská Monika 1977 014070 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Riant Martin 1977 030065 VS Tábor 2           2
 Rašek Michal 1977 012030 TJ Dukla Praha   2         2
 Lepík Filip 1976 034017 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Mrůzek David 1976 012010 TJ Dukla Praha 2           2
 Jelínek Tomáš 1975 046077 Delfín Jablonec 2           2
 Trefná Hana 1975 001045 TJ Bohemians Praha 2           2
 Přibyla Tomáš 1975 034002 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Jára Leoš 1974 017041 KK Rakovník 2           2
 Knobloch Tomáš 1974 103021 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Vyhnánek Jiří 1974 007034 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 2           2
 Pavelková Irena 1974 009059 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Šejvlová Lenka 1973 017002 KK Rakovník 1   1       2
 Bačina Jan 1973 043056 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     2       2
 Brebta Vladimír 1972 046002 Delfín Jablonec 2           2
 Střecha Martin 1972 108035 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2           2
 Stanovský Tomáš 1972 023052 SK Vodní slalom České Budějovice 2           2
 Sajdl František 1970 052018 TJ Loko Žatec 2           2
 Peterka Vít 1969 017025 KK Rakovník     2       2
 Maikranz Petr 1967 118034 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Lacina Richard 1967 059022 TJ Semily   2         2
 Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník     2       2
 Schreiber Zbyněk 1963 128030 Vodní sporty Desná   2         2
 Hájek Roman 1963 118032 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel         2   2
 Neuwirth Josef 1961 034021 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Mulač Oldřich 1961 034020 TJ SK Hubertus KV   1 1       2
 Benešová Marie 1961 042012 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Kubátová Anna 1960 036009 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2           2
 Koshelev Sergey 1960 042040 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Kubát Jiří 1959 036007 Kanoistický klub Klatovy z.s.   2         2
 Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   2         2
 Heger Miroslav 1955 017038 KK Rakovník 2           2
 Samešová Věra 1955 046018 Delfín Jablonec 2           2
 Malý Pavel 1954 135045 Vodní sporty Zábřeh   2         2
 Měchura Jiří 1954 061019 SK Třebechovice 2           2
 Zýka Petr 1951 038022 TJ ČSAD Plzeň 2           2
 Svoboda Jan 1946 034046 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Polívka Karel 1945 055021 Sk VS Slávia Hradec Králové 2           2
 ZIMMER Tobias 0 000000 Finn Hartstein       2     2
 WILHELMER NOAH 0 000000 KCG-Kolbnitz 2           2
 HARTSTEIN Finn 0 000000 Finn Hartstein       2     2
1052.Glowacz Jan 2012 024100 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1           1
 Basaraba Albert 2012 119251 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky     1       1
 Čapek Jiří 2011 039036 TJ Loko Plzeň 1           1
 Jarolímek David 2009 062042 TJ Turnov 1           1
 Bureš Max Ivo 2009 057156 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Jakubík Štěpán 2008 121038 KK Opava 1           1
 Pavlisová Anežka 2008 057161 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Frankota Matěj 2008 057116 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Hemerka Marek 2008 057126 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Zákoutský Petr 2008 057110 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Tichý Antonín Adam 2008 057111 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Halbrštát Jakub 2007 057096 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Hlavatý Jan 2007 057122 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Linhart Vojtěch 2007 057106 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Vránová Anastázie 2007 057138 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Outrata Jan 2007 057148 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Nekut Martin 2006 057145 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Lejsek Bruno 2006 057097 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Sladovník Jakub 2006 026002 SK Domeček Soběslav       1     1
 Kotěra Vojtěch 2006 057035 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Vrbata Štěpán 2006 057101 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Pilař Vít 2006 057068 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Suchý Matěj 2006 057103 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Gomošová Nela 2006 060007 Loko Trutnov 1           1
 Pokorný Pavel 2005 062039 TJ Turnov 1           1
 Ručková Adéla 2004 188009 Raft team H2O Jeseník 1           1
 Školoudíková Hana 2004 057039 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Hartl Jakub 2004 066024 Vodácký oddíl Horšovský Týn   1         1
 Lustig Josef 2003 057115 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Hala Jiří 2002 119143 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1           1
 Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Kotěrová Tereza 2002 057079 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Školoudík Václav 2002 057063 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Řehoř Jonáš 2002 057019 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Kašpar Lukáš 2001 057026 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 1           1
 Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 1           1
 Šotolová Karolína 1999 057003 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 FEINE CONSTANZE 1999 000000 LKV Sachsen-Anhalt       1     1
 Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s.           1 1
 Šotolová Kristýna 1999 057004 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 1           1
 Veselá Jitka 1991 036022 Kanoistický klub Klatovy z.s. 1           1
 Brabcová Alžběta 1989 086002 Sokol Trója 1           1
 Forejtová Andrea 1988 024007 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1           1
 Hájek Michal 1986 118031 VK Tzunami Ostrava 1           1
 Merenusová Barbora 1984 043214 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     1       1
 Najmanová Kateřina 1984 119099 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1           1
 Tobiáš Pavel 1983 103054 Kanoe Klub Spoj Brno       1     1
 Kubíčková Lucie 1982 071006 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 1           1
 Přibylová Karolina 1978 034016 TJ SK Hubertus KV 1           1
 Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel         1   1
 Doležal Tomáš 1976 014061 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky     1       1
 Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 1           1
 Jančar David 1974 009089 Univerzitní sportovní klub Praha   1         1
 Nováková Marcela 1974 030070 VS Tábor 1           1
 Vrba Pavel 1973 066013 Vodácký oddíl Horšovský Týn   1         1
 Egert Luděk 1971 017012 KK Rakovník   1         1
 Martin Václav 1971 001027 TJ Bohemians Praha 1           1
 Putzer Pavel 1967 025033 SK Kaplice, z.s 1           1
 Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 1           1
 Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 1           1
 Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1           1
 Kratochvíl Vladimír 1948 119041 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1           1
 BRÜGGEMANN Joscha 0 000000 Finn Hartstein           1 1
 LÜKEN Paul Lukas 0 000000 Finn Hartstein GER           1 1

Nezapočítávají se výsledky v kategoriích předžáků a předjezdců.

Typ závodu