Počty závodů jednotlivý závodníků v roce 2024

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Krejza Filip 1989 064010 SKK Vysoké Mýto       9   8 17
2.Hrubec Matěj 2010 001094 TJ Bohemians Praha 2 2   6   6 16
 Bergmannová Sandra 2008 103010 Kanoe Klub Spoj Brno       8 8   16
 Sedlák Václav 2007 064058 SKK Vysoké Mýto       7   9 16
5.Marková Kristýna 2009 057169 TJ Syntesia Pardubice 2 2 1 5 5   15
6.Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 2 2   5 5   14
 Konvalinka Štěpán 2009 057027 TJ Syntesia Pardubice       7 7   14
 Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1 1   6   6 14
9.Kotrba Matěj 2007 064036 SKK Vysoké Mýto       1 12   13
10.Janko Jonáš 2011 064004 SKK Vysoké Mýto       10 2   12
 Gomboš Miroslav 2009 060006 Loko Trutnov 2     7 1 2 12
 Jasanská Anna 2007 064046 SKK Vysoké Mýto       12     12
 Štochl Vojtěch 2007 001010 TJ Bohemians Praha       6 2 4 12
 Trnka Tobiáš 2007 106111 TJ Vodní Sporty Litovel         6 6 12
 Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno       6 6   12
 Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       6 6   12
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto         12   12
18.Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto       10 1   11
 Novotná Natálie 2010 024095 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2   2 6 1   11
 Kvapil Ondřej 2007 064040 SKK Vysoké Mýto       2 9   11
 Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov   2     7 2 11
22.Pluta Štěpán 2012 001110 TJ Bohemians Praha 2 2   6     10
 Fuchsová Terezie 2011 108047 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       8 2   10
 Mrůzek Šimon 2011 059055 TJ Semily 3 3   3 1   10
 Kuděj Jan 2011 060090 Loko Trutnov 2 2   3 3   10
 Šamánek Filip 2010 103003 Kanoe Klub Spoj Brno 2 2   4 2   10
 Nekuda Lukáš 2010 103018 Kanoe Klub Spoj Brno       8 2   10
 Štulcová Valentýna 2010 039040 TJ Loko Plzeň 2     6 2   10
 Franz Tadeáš 2010 039001 TJ Loko Plzeň 2 2   6     10
 Fabián Filip 2010 001029 TJ Bohemians Praha 2 2   6     10
 Zuna Jáchym 2010 059051 TJ Semily 2 2   5 1   10
 Sýkora Ondřej 2010 001108 TJ Bohemians Praha 2 2   6     10
 Čamek Petr 2009 106085 TJ Vodní Sporty Litovel         10   10
 Komínek Vojtěch 2008 043023 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4 4   1 1   10
 Hrstka Jaromír 2007 057117 TJ Syntesia Pardubice         6 4 10
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice         6 4 10
 Rubint Martin 1990 112030 VK Kroměříž       2 8   10
38.Čapská Valerie 2011 057158 TJ Syntesia Pardubice   2   2 5   9
 Viková Anna 2008 060091 Loko Trutnov 2     7     9
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4 4   1     9
41.Blažek Antonín 2013 106102 TJ Vodní Sporty Litovel         8   8
 Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno       6 2   8
 Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno       6 2   8
 Tobiáš Matěj 2012 103046 Kanoe Klub Spoj Brno       6 2   8
 Machain Jiří 2012 562135 Kanoe Klub Spoj Brno       6 2   8
 Král Vít 2012 009159 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Merenus Jan 2012 043215 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4 4         8
 Poduška Mikuláš 2012 009132 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Dvorník Jonáš 2012 009002 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Cigánková Veronika 2011 108030 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       8     8
 Gabrlíková Eliška 2011 106099 TJ Vodní Sporty Litovel       8     8
 Komiš Jan 2011 039011 TJ Loko Plzeň 2     6     8
 Kašparů Emma 2011 119246 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       4 4   8
 Berylová Karolína 2011 119235 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       4 4   8
 Kováč Tobiáš 2011 048024 TJ Ohře Klášterec 4 4         8
 Hronová Ludmila 2011 014088 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4 4         8
 Jumrová Johana 2011 009109 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Machutová Hana 2011 014057 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4 4         8
 Vybulková Julie 2011 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4 4         8
 Štefan Vojtěch 2011 009065 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Kostkan Lukáš 2011 009141 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Krpálek Jáchym 2011 009100 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Valenta Josef 2010 119238 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       4 4   8
 Hanušová Johanka 2010 119267 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       4 4   8
 Čermák Vojtěch 2010 119253 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       4   4 8
 Podušková Julie 2010 009128 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Pokorná Emílie 2010 009126 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Kolář Lukáš 2010 009069 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Dvorník Štěpán 2010 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4         8
 Koplíková Eliška 2009 112055 VK Kroměříž       8     8
 Koplíková Adéla 2009 112054 VK Kroměříž       8     8
 Dziak Adam 2009 057155 TJ Syntesia Pardubice       8     8
 Myška Matěj 2009 024079 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     6     8
 Růžička Marcel 2009 048045 TJ Ohře Klášterec 4 4         8
 Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       6   2 8
 Vybíral Viktor 2007 103049 Kanoe Klub Spoj Brno       8     8
 Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto       8     8
 Střechová Ela 2005 108041 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       8     8
 Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       8     8
 Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor         6 2 8
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno       8     8
 Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto         8   8
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         6 2 8
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4 4         8
 Máče Lukáš 1977 024013 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     6     8
 Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 4   4       8
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž       8     8
88.Basaraba Albert 2012 119251 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       4 3   7
 Kutá Lucie 2011 106100 TJ Vodní Sporty Litovel       7     7
 Pinkava Jonáš 2011 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 4 3         7
 Holubová Nela 2007 064015 SKK Vysoké Mýto       7     7
 Ruffer Jakub 2007 057099 TJ Syntesia Pardubice         7   7
 Slezák Adam 2006 057132 TJ Syntesia Pardubice         7   7
 Novotný Štěpán 2006 059024 TJ Semily       3   4 7
 VIKTÓRIA Scholczová 2000 000000 KDV.Sláv       4 3   7
 Mrůzek Kamil 1977 059017 TJ Semily 2     5     7
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 2 2 3       7
98.Macháčková Nikol 2013 106008 TJ Vodní Sporty Litovel       6     6
 Šišma Matěj 2013 106043 TJ Vodní Sporty Litovel       6     6
 Zach Jeroným 2013 011003 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3 3         6
 Mrůzek Matouš 2013 059054 TJ Semily 3   2 1     6
 Slavík Vojtěch 2012 059009 TJ Semily 3     3     6
 Lovecká Nela 2011 133016 SK Veselí nad Moravou 1     4 1   6
 Zaoral Matěj 2011 103055 Kanoe Klub Spoj Brno       6     6
 Vogl David 2011 103050 Kanoe Klub Spoj Brno       6     6
 Sedláček Štěpán 2011 024087 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     4     6
 Hoření Hynek 2011 047024 TJ DNT VS Kadaň 4 1   1     6
 Celnerová Amélie 2010 024075 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     4     6
 Stanovská Viktorie 2010 200328 TJ Bohemians Praha       6     6
 Bartoš Vojtěch 2010 049027 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4 2         6
 Zachystal Adam 2010 001137 Wild Water Canoe Club FROL 4 2         6
 Klimešová Kristýna 2009 103016 Kanoe Klub Spoj Brno       6     6
 Polák Oliver 2009 103053 Kanoe Klub Spoj Brno       6     6
 Martin Jakub 2009 001107 TJ Bohemians Praha       6     6
 Petriláková Markéta 2009 048022 TJ Ohře Klášterec 4 2         6
 Linhartová Emílie 2009 009119 Univerzitní sportovní klub Praha 4 2         6
 Tomeček Adam 2008 133015 SK Veselí nad Moravou 2     4     6
 Černý Matyáš 2008 057152 TJ Syntesia Pardubice         6   6
 Hitha Čeněk 2008 024102 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         6   6
 Kopřiva Filip 2008 024069 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         6   6
 Pluta Adam 2008 001109 TJ Bohemians Praha       6     6
 Bačina Tomáš 2008 043004 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4 2         6
 Zuna Vilém 2007 059052 TJ Semily   1     5   6
 Talíř Matyáš 2007 024104 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       6     6
 Lamač Kristián 2007 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       6     6
 Franz Jakub 2007 039034 TJ Loko Plzeň 2     2   2 6
 Míka Hynek 2006 026001 TJ Bohemians Praha       6     6
 Kot Michal 2006 001139 TJ Bohemians Praha       6     6
 Čamek David 2006 106084 TJ Vodní Sporty Litovel         6   6
 Srpová Stela 2006 120003 Vodní sporty Ostrava, z.s. 3 3         6
 Bačina Jan 2006 043001 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4 2         6
 Gross Benedikt 2005 103006 Kanoe Klub Spoj Brno       6     6
 Retková Anna 2005 119005 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       4 2   6
 Štýbnar Vojtěch 2005 119197 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       6     6
 Beier Alva 2005 057157 TJ Syntesia Pardubice   2     4   6
 Šampalíková Klára 2004 039029 TJ Bohemians Praha       6     6
 Taraba Matyáš 2004 011070 TJ Bohemians Praha       6     6
 Mráka Jan 2004 119154 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       6     6
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 2     4     6
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 TJ Bohemians Praha       6     6
 Novák Filip 2002 001030 TJ Bohemians Praha       6     6
 Procházka Vojtěch 2002 119124 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       6     6
 Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor       6     6
 Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       6     6
 Kristek Václav 1996 119213 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky         6   6
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 2 2   2     6
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         6   6
 Tobiáš Pavel 1983 103054 Kanoe Klub Spoj Brno       6     6
 Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov   2 3   1   6
 Šamánek Pavel 1972 103038 Kanoe Klub Spoj Brno       6     6
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 2     4     6
152.Komínek Mikuláš 2013 043017 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4     1     5
 Mikeš Jan 2012 010007 SK VS Benátky nad Jizerou 4     1     5
 Mrůzková Marie 2011 011086 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 2   1     5
 Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 2 2   1     5
 Komínek Štěpán 2011 043019 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4     1     5
 Stehno Maxmilián 2010 057124 TJ Syntesia Pardubice       5     5
 Hovorka Dominik 2009 057154 TJ Syntesia Pardubice         5   5
 Voříšek Václav 2008 064041 SKK Vysoké Mýto       4   1 5
 Stolín Antonín 2008 060059 Loko Trutnov   2     3   5
 Portych Matyáš 2008 060099 Loko Trutnov 2 2   1     5
 Šrámek David 2007 057136 TJ Syntesia Pardubice       2   3 5
 Plášil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice         3 2 5
 Marek Lukáš 1980 053001 TJ Dvůr Králové 4     1     5
 Marková Jitka 1978 053033 TJ Dvůr Králové 4     1     5
 Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov 2     3     5
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice   2     3   5
168.Voglová Ada 2013 103001 Kanoe Klub Spoj Brno       4     4
 Čermáková Anežka 2013 119254 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       4     4
 Vonešová Adéla 2013 011042 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 2         4
 Marek Filip 2013 129029 TJ Šumperk z.s. 2 2         4
 Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 2         4
 Pišvejcová Bára 2013 049016 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Šenková Aniko 2013 011050 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3 1         4
 Zapletalová Viktorie 2013 014080 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 4           4
 Drnec Tobiáš 2013 052038 TJ Loko Žatec 4           4
 Říha Janek 2013 200679 TJ Ohře Klášterec 4           4
 Vopalecký Antonín 2013 027037 Otava Strakonice 4           4
 Pawinger Vincent 2012 001053 TJ Bohemians Praha       4     4
 Kubíčková Nikola 2012 103040 Kanoe Klub Spoj Brno       4     4
 Milyan Štěpán 2012 052031 TJ Loko Žatec 4           4
 Beck Hynek 2012 052033 TJ Loko Žatec 4           4
 Křižková Anna 2012 011043 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 2         4
 Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 2 2         4
 Nožíř David 2012 011044 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 2         4
 Řejhová Veronika 2012 014084 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Vybulka Matěj 2012 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Perný Jakub Sami 2012 009202 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Válková Tereza 2012 030054 VS Tábor 2 2         4
 Jiroušek Milan 2011 064003 SKK Vysoké Mýto       4     4
 GBELSKÝ Alex 2011 000000 KDV.Sláv       4     4
 Botek Dominik 2011 119252 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       2 2   4
 Doležal Vít 2011 014063 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 2         4
 Kuliha Jan 2011 121053 KK Opava 2 2         4
 Kratochvíl Devi 2011 009164 Univerzitní sportovní klub Praha 2 2         4
 Junek Vojtěch 2011 011037 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 2         4
 Holub Vincent 2011 009163 Univerzitní sportovní klub Praha 2 2         4
 Stárková Anna 2011 043028 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4           4
 Velenovský Jonáš 2011 030073 VS Tábor 4           4
 Čapek Jiří 2011 039036 TJ Loko Plzeň 2     2     4
 Burger Jonatan 2011 009155 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Ježek Filip 2011 039043 TJ Loko Plzeň 2     2     4
 Trnka Tobiáš 2011 070030 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 4           4
 Kafka Martin 2010 119239 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       4     4
 Ondráčková Barbora 2010 129028 TJ Šumperk z.s. 2 2         4
 Lebedová Adéla 2010 121014 KK Opava 2 2         4
 Vaculová Silvie 2010 011079 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 2         4
 Adámková Klára 2010 009157 Univerzitní sportovní klub Praha 2 2         4
 Rousek David 2010 121057 KK Opava 2 2         4
 Táborský Vojtěch 2010 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 2         4
 Zajíc Kryštof 2010 030083 VS Tábor   4         4
 Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 4           4
 Pádivá Františka 2010 011036 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 2         4
 Foltín Radim 2010 011052 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 2         4
 Sládek Michal 2009 039005 TJ Loko Plzeň       4     4
 Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 2 2         4
 Fabian František 2009 120006 Vodní sporty Ostrava, z.s. 2 2         4
 Kuliha Jakub 2009 121045 KK Opava 2 2         4
 Ježková Kateřina 2009 009192 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Hilar Mikoláš 2009 009063 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 PISKÁČEK Jakub 2008 000000 KDV.Sláv       4     4
 Pajtina Tomáš 2008 057104 TJ Syntesia Pardubice       4     4
 Štěpánková Markéta 2008 129041 TJ DUKLA Praha 2 2         4
 Švehlová Rozárie 2008 023015 SK Vodní slalom České Budějovice 2 2         4
 Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň   2     2   4
 Kvasnička Matěj 2008 066026 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 2         4
 Kliment Tomáš 2008 066012 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 2         4
 Plocek Matyáš Jan 2008 023064 SK Vodní slalom České Budějovice 2 2         4
 Rolinec František 2008 048020 TJ Ohře Klášterec 2 2         4
 Kocum Šimon 2008 027004 Otava Strakonice 4           4
 Vídeňský Antonín 2008 060016 Loko Trutnov 2 2         4
 ŠUGAR Oliver 2007 000000 ŽKV-ZA       4     4
 Fabianová Anna 2007 120005 TJ DUKLA Praha 2 2         4
 Vojtíková Klára 2007 011078 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 2         4
 Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 2         4
 Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 2         4
 Synek Přemysl 2007 052060 TJ Loko Žatec 2 2         4
 Svrčina David 2007 129001 TJ Šumperk z.s. 2 2         4
 Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 2     2     4
 Petriláková Anastázie 2007 048023 TJ Ohře Klášterec 4           4
 Bláhová Karolína 2007 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4           4
 Jílková Pavla 2007 119227 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       2 2   4
 Bek Matyáš 2006 063063 TJ Syntesia Pardubice       4     4
 Nekolná Žofie 2006 011034 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 2         4
 Šíma Lukáš 2006 027002 Otava Strakonice 4           4
 Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 2 2         4
 Kneblová Klára 2005 119064 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 2         4
 Švehlová Kateřina 2005 023017 SK Vodní slalom České Budějovice 2 2         4
 Slavík Vojtěch 2005 090011 Wild Water Canoe Club FROL 1 3         4
 Střílková Jana 2004 119181 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky         4   4
 Ondřich Adam 2004 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         2 2 4
 Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice         2 2 4
 Salaj František 2004 106095 TJ Vodní Sporty Litovel         2 2 4
 Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2 2   4
 Retková Marie 2003 119215 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       4     4
 Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná       4     4
 Kneblová Tereza 2003 119053 TJ DUKLA Praha 2 2         4
 Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4           4
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2 2   4
 Bartoňová Štěpánka 1997 119061 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky           4 4
 Matulková Jana 1996 012064 TJ DUKLA Praha 2 2         4
 Jelínek Filip 1996 001016 TJ Bohemians Praha       2   2 4
 Arnošová Karolína 1995 106048 TJ Vodní Sporty Litovel       4     4
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno       4     4
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno       4     4
 Ježek Stanislav 1976 009035 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Němec Aleš 1976 047015 TJ DNT VS Kadaň 4           4
 Horák David 1976 090008 Wild Water Canoe Club FROL 3     1     4
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK Vodní slalom České Budějovice 3 1         4
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 2     2     4
 Jindrák Petr 1969 007041 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 1   1     2 4
 Mornštejn Roman 1969 001128 TJ Bohemians Praha         2 2 4
 Piskáček Jan 1966 050016 SK Štětí 4           4
 BOGDAN Sztuba 0 000000 LUKS Kwisa Lesna 1 2 1       4
276.Bartošová Eliška 2013 049011 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3           3
 Votavová Anežka 2012 009175 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Hvězda Daniel 2012 011026 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 1         3
 Moštěková Rozálie 2012 060105 Loko Trutnov 2     1     3
 Adamec Jáchym 2011 014043 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Beranová Tereza 2011 010134 SK VS Benátky nad Jizerou 3           3
 Florián Michal 2011 060094 Loko Trutnov 2     1     3
 Střasák Filip 2010 064059 SKK Vysoké Mýto       3     3
 Geiger Mikuláš 2010 009029 Univerzitní sportovní klub Praha 2 1         3
 Vlnas Ota 2010 009151 Univerzitní sportovní klub Praha 2 1         3
 Uhlík Vojtěch 2010 076017 TJ Jiskra Bechyně 2     1     3
 Klír Vojtěch 2010 009005 Univerzitní sportovní klub Praha 2 1         3
 Hovorka Matouš 2009 043024 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3           3
 Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 2     1     3
 Skrbek Sebastian 2008 070019 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2     1     3
 STAMP James 2007 000000 Melbourne Canoe Club 2 1         3
 Vosmek Jáchym 2007 064039 SKK Vysoké Mýto         3   3
 FLORISSON HUNTER 2006 000000 AUS 2 1         3
 CLEMENTS Claire 2006 000000 Derwent Canoe Club, Tasmania 2 1         3
 CROSBEE Sarah 2006 000000 Melbourne Canoe Club 2 1         3
 Stratil Filip 2006 106086 TJ Vodní Sporty Litovel         3   3
 Slavík Daniel 2006 059026 TJ Semily       3     3
 Šafaříková Alena 2006 024098 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2 1   3
 CURTIN Dominic 2005 000000 Western Sydney Whitewater Club 2 1         3
 DAVIDSON CODIE 2005 000000 AUS 2 1         3
 Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice         3   3
 CROSBEE Mark 2004 000000 Melbourne Canoe Club 2 1         3
 Bundová Simona 2004 057008 TJ Syntesia Pardubice         3   3
 Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice       2   1 3
 SHAMIEH Daniel 2001 000000 Melbourne Canoe Club 2 1         3
 THOMAS Hannah 2001 000000 NZL 2 1         3
 Satková Gabriela 2001 009046 Univerzitní sportovní klub Praha 1 2         3
 WOODS Kimberley 2000 000000 GBR 2 1         3
 ZWOLINSKA Klaudia 1998 000000 POL 2 1         3
 Sedláčková Iveta 1992 060098 Loko Trutnov 2     1     3
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 2   1       3
 Císařovský Petr 1977 090010 Wild Water Canoe Club FROL 3           3
 Vybulka Jan 1969 014007 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     1     3
 FOX Jessica 0 000000 AUS 2 1         3
 FOX Noemie 0 000000 AUS 2 1         3
 TEUNISSEN Lena 0 000000 NED 2 1         3
 LEIBFARTH Evy 0 000000 USA 2 1         3
 BETTERIDGE Lois 0 000000 CAN 2 1         3
 SEIDLITZ Lenhard 0 000000 SG Einheit Spremberg 1 2         3
 KIESLICH Alfons 0 000000 SG Einheit Spremberg 1 2         3
 JACEK Sztuba 0 000000 LUKS Kwisa Lesna 1   2       3
323.Haniš Vilém 2015 106035 TJ Vodní Sporty Litovel       2     2
 Mrůzek Matěj 2015 011087 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.     2       2
 Kutý Lukáš 2014 106110 TJ Vodní Sporty Litovel         2   2
 Vašinová Magdalena 2013 057173 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Mazúrková Lola 2013 009171 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Havlišová Kristína 2013 009174 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Kubita Lukáš 2013 121064 KK Opava 2           2
 Kratochvíl Mika 2013 119270 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Žáček Vojtěch 2013 066035 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Vorel Filip 2013 057141 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Hronová Hana 2013 014089 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Kettner Jiří 2013 043011 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Marek Vojtěch 2013 053022 TJ Dvůr Králové 2           2
 Kejklíčková Nela 2012 057168 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Nývlt David 2012 064049 SKK Vysoké Mýto       2     2
 Pinkava Ondřej Sebastian 2012 023178 SK Vodní slalom České Budějovice   2         2
 Šimková Vanesa 2012 129015 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Myšková Dorota 2012 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Hlocká Alexandra 2012 129025 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Jedlička Adam Kryštof 2012 048037 TJ Ohře Klášterec 2           2
 Čapek Ondřej 2012 043025 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Kastner Adam 2012 066032 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Hurdíková Magdaléna 2012 043027 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Říha Jakub 2012 027011 Otava Strakonice 2           2
 Langer Viktor 2012 009160 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Štěpina Dominik 2012 047021 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 Lokvencová Anežka 2011 064009 SKK Vysoké Mýto       2     2
 Suchý Zbyšek 2011 009052 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Indruchová Daniela 2011 045023 KVS Hradec Králové   2         2
 Krejčí Matěj 2011 023026 SK Vodní slalom České Budějovice   2         2
 Šímová Viktorie 2011 027010 Otava Strakonice 2           2
 Foltysová Lily Anne 2011 121074 KK Opava 2           2
 Mazanec Jakub 2011 048035 TJ Ohře Klášterec 2           2
 Šafařík Viktor 2011 024002 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Kos Ondřej 2011 106115 TJ Vodní Sporty Litovel       2     2
 Čermáková Natálie 2011 048044 TJ Ohře Klášterec 2           2
 Rašek Adam 2010 012055 TJ DUKLA Praha 2           2
 Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Kovárník Matěj 2010 014051 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Rezek Adam 2010 023128 SK Vodní slalom České Budějovice 2           2
 Mrůzek David 2010 011053 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2           2
 Seidl Marek 2010 001122 TJ Bohemians Praha       2     2
 Votava Michal 2010 009176 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Maťha Marduk 2010 030051 VS Tábor 2           2
 Franc Karel 2010 047007 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 Hrabicová Eva 2009 112073 VK Kroměříž       2     2
 Malinská Aneta 2009 011051 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.   2         2
 Davidová Michaela 2009 045004 KVS Hradec Králové   2         2
 Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Řežábek Dominik 2009 009040 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Kouřil Hynek 2009 066031 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2         2
 Linhartová Patricie 2009 009131 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Zaťková Eliška 2009 011062 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2           2
 Mrázová Ema 2009 009186 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Dvořák Vít 2009 009057 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Pokorný Daniel 2009 009003 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Langer Filip 2009 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Novotný Matyáš 2009 011031 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2           2
 Pelikán Martin 2009 009189 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Páca Jan 2009 014004 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Hrňák Matouš 2009 014093 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Foltysová Tereza Abigail 2009 121081 KK Opava 2           2
 Augustýn Jakub 2009 049031 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Růžička Jan 2009 011063 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2           2
 Rusz Josef 2009 061028 SK Třebechovice 2           2
 Kepšta Martin 2009 011027 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2           2
 Novák Dalibor 2009 030042 VS Tábor 2           2
 Bouška David 2008 103044 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové   2         2
 Uhlík Kryštof 2008 011030 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.   2         2
 Dočkal Radek 2008 009166 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Vaculová Lucie 2008 011075 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2           2
 Riantová Anežka 2008 030067 VS Tábor 2           2
 Šimáková Anna 2008 023065 SK Vodní slalom České Budějovice 2           2
 Jirasová Klára 2008 011094 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2           2
 Petriková Barbora 2008 052046 TJ Loko Žatec 2           2
 Svoboda Šimon 2008 010112 TJ DUKLA Praha 2           2
 Kubita Tomáš 2008 121016 KK Opava 2           2
 Antl Tomáš 2008 121001 KK Opava 2           2
 Petr Martin 2008 023043 SK Vodní slalom České Budějovice 2           2
 Petřík Marek 2008 009088 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Bareš Hugo 2008 009027 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Beran Tobiáš 2008 090024 Wild Water Canoe Club FROL 2           2
 Král Matěj 2008 009047 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Malinský Petr 2008 011067 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2           2
 Sekanina Matěj 2008 128018 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 2           2
 Slušný Vojtěch 2008 010115 SK VS Benátky nad Jizerou 2           2
 Velenovský Vojtěch 2008 030074 VS Tábor 2           2
 Šišpera Tomáš 2008 133041 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Mach Sebastian 2008 060003 Loko Trutnov 2           2
 Slabihoudová Tereza 2007 057121 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Vránová Anastázie 2007 057138 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Štěpánková Lenka 2007 057114 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Horáčková Sofie 2007 057159 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Košnarová Natálie 2007 057147 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Trefný Vojtěch 2007 001134 TJ Bohemians Praha       2     2
 Voneš Jakub 2007 011065 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.   2         2
 Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 2           2
 Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 2           2
 Jančar Štěpán 2007 009020 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Dragon Jakub 2007 121031 KK Opava 2           2
 Baar Dominik 2007 121061 KK Opava 2           2
 Stropek Tobiáš 2007 121007 KK Opava 2           2
 Hauck Marek 2007 045019 KVS Hradec Králové 2           2
 Hanuš Jakub 2007 009156 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Baar Patrik 2007 121015 KK Opava 2           2
 Petříček Adam 2007 052026 TJ Loko Žatec 2           2
 Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Svoboda Benjamín 2007 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Teichmann Robin 2007 090038 Wild Water Canoe Club FROL 2           2
 Hostek Martin 2007 117369 TJ Loko Plzeň       2     2
 Retek Toman Václav 2007 119188 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky           2 2
 Koucká Mariana 2007 009111 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Pollert Jonáš 2007 009113 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Dovala Jakub 2007 052043 TJ Loko Žatec 2           2
 LONG Merle 2006 000000 USA 2           2
 Žďárská Laura 2006 057062 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Hrdá Eliška 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Zimová Majdalena 2006 057089 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Erlová Natálie 2006 009019 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové   2         2
 Motlová Andrea 2006 045016 KVS Hradec Králové   2         2
 Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové   2         2
 Indruch Matěj 2006 045012 KVS Hradec Králové   2         2
 Prüher Vojtěch 2006 023071 SK Vodní slalom České Budějovice   2         2
 Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Tůmová Veronika 2006 034027 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Burger Jáchym 2006 009050 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Druska Vojtěch 2006 023021 SK Vodní slalom České Budějovice 2           2
 Kovář Filip 2006 121017 KK Opava 2           2
 Legutko Josef 2006 052065 TJ Loko Žatec 2           2
 Hotový Václav 2006 023057 SK Vodní slalom České Budějovice 2           2
 Znamenáček Tomáš 2006 097002 Raft klub Troja 2           2
 Kutek Michal 2006 012087 TJ DUKLA Praha 2           2
 Gína Štěpán 2006 090022 Wild Water Canoe Club FROL 2           2
 Levová Viktorie 2006 060092 Loko Trutnov 2           2
 GALEA Riley 2005 000000 Melbourne Canoe Club 2           2
 NELSON Archie 2005 000000 Melbourne Canoe Club 1 1         2
 Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná       2     2
 Kratochvíl Lukáš 2005 119045 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky   2         2
 Jiras Filip 2005 012007 TJ DUKLA Praha   2         2
 Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Drábek Matyáš 2005 045022 KVS Hradec Králové   2         2
 Starovoitov Artem 2005 119012 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky   2         2
 Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Tkadlecová Kateřina 2005 014076 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Novák Matyáš 2005 119076 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2           2
 Bízek Marek 2005 012076 TJ DUKLA Praha 2           2
 Novák Václav 2005 030071 VS Tábor 2           2
 Komárek Jakub 2005 023037 SK Vodní slalom České Budějovice 2           2
 Svoboda Martin 2005 052034 TJ Loko Žatec 2           2
 Císařovský Adam 2005 090016 Wild Water Canoe Club FROL 2           2
 Malovanyi Bogdan 2005 119008 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2           2
 CASTRYCK Titouan 2004 000000 Bretagne 2           2
 DALZIEL HAMISH 2004 000000 AUS 2           2
 PANKHURST George 2004 000000 AUS 1 1         2
 Urban Michal 2004 012089 TJ DUKLA Praha   2         2
 Šedivý Vít 2004 023135 SK Vodní slalom České Budějovice   2         2
 Součková Lucie 2004 045024 KVS Hradec Králové 2           2
 Galuška Zdeněk 2004 042035 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Turner Karel 2004 023096 SK Vodní slalom České Budějovice 2           2
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Vránek Jan 2004 033009 TJ Loko Plzeň       2     2
 Šantavý Michal 2004 133003 SK Veselí nad Moravou       2     2
 Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 2           2
 ELLIS DECLAN 2003 000000 AUS 1 1         2
 ROSS BENJAMIN 2003 000000 AUS 1 1         2
 Šmakal Petr 2003 106088 TJ Vodní Sporty Litovel         2   2
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK Vodní slalom České Budějovice   2         2
 Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2         2
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Rudorfer Martin 2003 119094 TJ DUKLA Praha 2           2
 Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 2           2
 PERREAU Noe 2002 000000 FRA 2           2
 ANDERSON FINN 2002 000000 NZL 1 1         2
 Beková Kateřina 2002 012038 TJ DUKLA Praha 2           2
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 2           2
 Krejčí Jakub 2002 012054 TJ DUKLA Praha 2           2
 Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou       2     2
 DELASSUS Anatole 2001 000000 FRA 2           2
 TANAKA YUUKI 2001 000000 Canoe Club Mitake 2           2
 BALDONI Lea 2001 000000 CAN 1 1         2
 Strasserová Barbora 2001 052011 TJ Loko Žatec 2           2
 Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha       2     2
 Heger Vojtěch 2000 012019 TJ DUKLA Praha   2         2
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2           2
 BASSETT Lachlan 1999 000000 AUS 1 1         2
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         2   2
 Kučerová Veronika 1999 024093 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 CARTER Tristan 1998 000000 AUS 1 1         2
 THOMPSON ANGUS 1998 000000 Thompson 2           2
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha       2     2
 Kuna Václav 1998 012077 TJ Dukla Praha   2         2
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 2           2
 COLLIN Georgina 1997 000000 AUS 2           2
 ECKHARDT Kate 1997 000000 AUS 1 1         2
 WILLIAMS COURTNEY 1997 000000 Kiwis 2           2
 PRIGENT CAMILLE 1997 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA 2           2
 BASSETT Kaylen 1997 000000 AUS 1 1         2
 Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s.       2     2
 MADORE Mathurin 1996 000000 Paris, FRA 2           2
 GILBERT Callum 1996 000000 New Zealand 2           2
 GRADY Callan 1995 000000 AUS 2           2
 POPE Benjamin 1994 000000 AUS 2           2
 Jelínek Šimon 1994 001018 TJ Bohemians Praha           2 2
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 1 1         2
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         2   2
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Benátky nad Jizerou 2           2
 Biazizzo Mathieu 1991 000000 GESN 2           2
 DOUGOUD Martin 1991 000000 SUI 2           2
 Yazawa Aki 1991 000000 JPN 2           2
 Ligurský Ivo 1990 112046 VK Kroměříž       2     2
 WEGMAN Martina 1989 000000 NZL 2           2
 Kudějová Kristýna 1988 014053 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Forejtová Andrea 1988 024007 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Procházka Miroslav 1987 123001 OP Prostějov       2     2
 Bašus Ondřej 1987 008038 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 2           2
 Suchý Matěj 1986 012009 TJ DUKLA Praha     2       2
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 2           2
 Malý Vojtěch 1986 009098 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 JIRKA David 1985 000000 Č.Kruml.         2   2
 Purgerová Šárka 1984 023117 SK Vodní slalom České Budějovice 2           2
 Přinda Marek 1983 048042 TJ Ohře Klášterec 2           2
 Merenus Jan 1983 043035 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     2       2
 Trefný Jiří 1982 001046 TJ Bohemians Praha       2     2
 Jasanská Jitka 1981 064001 SKK Vysoké Mýto       2     2
 Gorecký Petr 1981 014042 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 1     1     2
 Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Horyna Lukáš 1980 060011 Loko Trutnov 2           2
 Lev Ondřej 1979 060017 Loko Trutnov 2           2
 Hron Robin 1979 014023 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Král Tomáš 1979 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Bolehovská Iva 1978 060004 Loko Trutnov 2           2
 Kolářová Martina 1978 023093 SK Vodní slalom České Budějovice 2           2
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Riant Martin 1977 030065 VS Tábor 2           2
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.         2   2
 Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         2   2
 Doležal Tomáš 1976 014061 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky     2       2
 Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 2           2
 Bolehovský Jiří 1974 060026 Loko Trutnov   2         2
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 2           2
 Štefan Marek 1974 090013 Wild Water Canoe Club FROL 2           2
 Marek Tomáš 1973 070021 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2           2
 Bačina Jan 1973 043056 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   2         2
 Tesař Robert 1972 023110 SK Vodní slalom České Budějovice 2           2
 Knebel Robert 1971 119035 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       2     2
 Rouča Jaroslav 1970 129034 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec 2           2
 Keš Miroslav 1967 026020 SK Domeček Soběslav   2         2
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 2           2
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Těhle Zbyněk 1964 050022 SK Štětí 2           2
 Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   2         2
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   2         2
 ANDERSON Timothy 0 000000 AUS 2           2
 BUTCHER Finn 0 000000 NZL 2           2
 RENIA Benjamin 0 000000 FRA 2           2
 BALDONI Alex 0 000000 CAN 1 1         2
 DELFOUR Lucien 0 000000 AUS 2           2
 MCCREERY Alistair 0 000000 IRL 2           2
 COLLIER Nicholas 0 000000 NZL 2           2
 RIVARD Mael 0 000000 CAN 2           2
 LONG Kyler James 0 000000 USA 2           2
 JONES Luuka 0 000000 NZL 2           2
 NOVAK Ajda 0 000000 SLO 2           2
 NICHOLAS Jane 0 000000 NZL 1 1         2
 CORCORAN Madison 0 000000 IRL 2           2
 BRONKHORST Chantal 0 000000 RSA 2           2
 MAHEU Florence 0 000000 CAN 2           2
 DELASSUS Marjorie 0 000000 FRA 1 1         2
 SOŇA KOKHAN 0 000000 HUN 2           2
 WILHELMER NOAH 0 000000 KCG-Kolbnitz 2           2
 WOJTEK Kolodziejczyk 0 000000 LUKS Kwisa Lesna   2         2
 WERONIKA Kaczmarek 0 000000 LUKS Kwisa Lesna 2           2
 KEWIN Wolski 0 000000 LUKS Kwisa Lesna 2           2
 OLIWER Cieslak 0 000000 LUKS Kwisa Lesna 2           2
 ARVID Nicko 0 000000 SG Einheit Spremberg 2           2
609.Moštěk Matěj 2014 060104 Loko Trutnov       1     1
 Adamec Oliver 2013 057177 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Vozábalová Beáta 2013 057165 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Svátek Josef 2012 057175 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Podzimek Štěpán 2012 057172 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Sax Štěpán 2012 057171 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Peška Václav 2012 057163 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Král Jiří 2012 064002 SKK Vysoké Mýto       1     1
 Rokos Josef 2011 057164 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Voldánová Žofie 2011 057160 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Havran Adam 2010 057083 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Komárek Michal 2010 057129 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Hladík Vojtěch 2010 057127 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Žďárská Alžběta 2010 057139 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Smereková Anna 2010 057134 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Sládková Karolína 2010 057093 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Šavel Vojtěch 2010 090023 Wild Water Canoe Club FROL 1           1
 BILLAUT Sevan 2009 000000 AUS 1           1
 REDLICH Alex 2009 000000 AUS 1           1
 AULT Cooper 2009 000000 AUS 1           1
 REDLICH Alex 2009 000000 AUS   1         1
 BILLAUT Sevan 2009 000000 AUS 1           1
 REDLICH Alex 2009 000000 AUS 1           1
 Baťa Václav 2009 057162 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Hnyk Kryštof 2009 057119 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Bureš Max Ivo 2009 057156 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Zimová Anna Marie 2009 057108 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Smereková Tereza 2009 057133 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Kulhánek Adam 2009 057102 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Tvrdík Šimon 2009 057167 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Nový Jakub 2009 057060 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Klejch Matouš 2009 057153 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Semerád Tomáš 2009 057098 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Hornych Jan 2009 057128 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Hobkirk Alex 2009 057058 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Stojánek Václav 2009 057135 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Lebr Johan Benedikt 2009 049023 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1           1
 Štefan Tomáš 2009 090026 Wild Water Canoe Club FROL 1           1
 ANDREWS Dan 2008 000000 AUS 1           1
 THAVARASAH Luca 2008 000000 AUS 1           1
 PAGE-BROWN Fergus 2008 000000 AUS 1           1
 PAGE-BROWN Fergus 2008 000000 AUS   1         1
 PAGE-BROWN Fergus 2008 000000 AUS 1           1
 Pavlisová Anežka 2008 057161 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Havranová Barbora 2008 057125 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Doubková Anna Marie 2008 057120 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Blažková Aneta 2008 057151 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Frankota Matěj 2008 057116 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Hemerka Marek 2008 057126 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Zákoutský Petr 2008 057110 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Barvík Matyáš 2008 057082 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Červenka Richard 2008 057150 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Macas Petr 2008 057015 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Dostál Roman 2008 057051 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Samek Mathias 2008 057131 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Voják Jakub 2008 027024 Otava Strakonice 1           1
 Král Ondřej 2008 009079 Univerzitní sportovní klub Praha 1           1
 Kuneš Jan 2008 052058 TJ Loko Žatec 1           1
 KENT Lucas 2007 000000 AUS 1           1
 MACKIE Ada 2007 000000 AUS 1           1
 BOOCOCK Freja 2007 000000 AUS 1           1
 MACKIE Ada 2007 000000 AUS   1         1
 MACKIE Ada 2007 000000 AUS 1           1
 BOOCOCK Freja 2007 000000 AUS 1           1
 Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Křížek Michal 2007 057130 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Beneš František 2007 057112 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Vavřín Jan 2007 057137 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Linhart Vojtěch 2007 057106 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Halbrštát Jakub 2007 057096 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Kutín Filip 2007 119218 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky         1   1
 Retek Václav Toman 2007 119189 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky         1   1
 Malá Magdalena 2007 119192 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky         1   1
 Vrbová Marie 2007 119198 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky         1   1
 FRASER Joshua 2006 000000 AUS 1           1
 FRASER Joshua 2006 000000 AUS   1         1
 CAPES Oscar 2006 000000 AUS   1         1
 FRASER Joshua 2006 000000 AUS 1           1
 Kunc David 2006 057010 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Čermák Jan 2006 057050 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Zvolský Kristián Ladislav 2006 009161 Univerzitní sportovní klub Praha 1           1
 Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 1           1
 Lejsek Bruno 2006 057097 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Suchý Matěj 2006 057103 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Makarov Lukáš 2006 057085 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Pilař Vít 2006 057068 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Štěpán Josef 2006 057113 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Vrbata Štěpán 2006 057101 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Nekut Martin 2006 057145 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 WOOD Bradley 2005 000000 AUS 1           1
 SHAMIEH Charlie 2005 000000 AUS 1           1
 SHAMIEH Charlie 2005 000000 AUS   1         1
 GILFILLAN Sophie 2005 000000 Canada   1         1
 WOOD Bradley 2005 000000 AUS 1           1
 Haviárová Zuzana 2005 057170 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Skalický Tomáš 2005 057118 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Černík Jan 2005 057100 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Voral Jakub 2005 057038 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Bažant Jan 2005 057123 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 MACKIE Ewan 2004 000000 AUS 1           1
 CHRISTENSEN NATHAN 2004 000000 CAN 1           1
 SHEAFF HOLLY 2004 000000 NZL 1           1
 HOGBIN-BOURNE Emily 2004 000000 AUS 1           1
 SAITO Shota 2004 000000 JPN   1         1
 MACKIE Ewan 2004 000000 AUS   1         1
 HOGBIN-BOURNE Emily 2004 000000 AUS   1         1
 HOGBIN-BOURNE Emily 2004 000000 AUS 1           1
 Poznerová Magdalena 2004 057078 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Bolech Jakub 2004 057041 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Pozner Jakub 2004 057052 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 WU Jung-Cheng 2003 000000 TPE   1         1
 Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Svatoš Ondřej 2003 057030 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Lustig Josef 2003 057115 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Lustig Šimon 2003 057109 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Reich Jakub 2003 057017 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Novotný Adam 2003 057012 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Nekvinda Ivo 2003 057061 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Zimová Barbora 2003 057088 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Kacetlová Denisa 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 VERNON Reilly 2002 000000 GBR 1           1
 SRIBAR Ria 2002 000000 USA 1           1
 GROOS Lewis 2002 000000 COK   1         1
 Nesnídalová Lucie 2002 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 1           1
 Sadílková Lucie 2002 057040 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Novotná Mariana 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Landsmannová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Kotěrová Tereza 2002 057079 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Školoudík Václav 2002 057063 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Řehoř Jonáš 2002 057019 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 ZIELONKA Mark 2001 000000 Canada 1           1
 MUTO YUSUKE 2001 000000 Canoe Club Mitake 1           1
 SAITO Kosuke 2001 000000 JPN 1           1
 MONTALTO Joshua 2001 000000 AUS 1           1
 WILSON JAIMEE 2001 000000 NZL 1           1
 Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 BURGESS Adam 2000 000000 GBR   1         1
 JEGOU Liam 2000 000000 IRL   1         1
 BERNARDET Jules 2000 000000 FRA   1         1
 HENDRICK Robert 2000 000000 IRL   1         1
 VIKTÓRIA Scholczová 2000 000000 KDV.Sláv         1   1
 Zima Tomáš 2000 009172 Univerzitní sportovní klub Praha 1           1
 SOUDI Mathis 1999 000000 MAR 1           1
 JORDAN Joshua 1999 000000 AUS 1           1
 JORDAN Joshua 1999 000000 AUS   1         1
 JORDAN Joshua 1999 000000 AUS 1           1
 OKAZAKI Haruka 1998 000000 JPN   1         1
 Crawford Brodie 1997 000000 Ascot Kayak Club, AUS   1         1
 Lowther Steven 1997 000000 Ascot Kayak Club, AUS   1         1
 WALL Demelza 1997 000000 AUS   1         1
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 1           1
 Srabotnik Martin 1995 000000 KKK NIVO CELJE 1           1
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha   1         1
 RANKIN Georgia 1995 000000 AUS   1         1
 RANKIN Georgia 1995 000000 AUS 1           1
 Miyakoda Teruka 1994 000000 JPN 1           1
 Cinko Radek 1993 057065 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 TERCELJ Eva 1992 000000 SLO 1           1
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 1           1
 Kopička Ondřej 1989 046108 Delfín Jablonec   1         1
 HEDWIG Grzegorz 1988 000000 Polska   1         1
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 1           1
 Adamec Jakub 1984 014020 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1           1
 Rašek Michal 1977 012030 TJ DUKLA Praha   1         1
 Kořínek Martin 1977 046006 Delfín Jablonec 1           1
 Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové     1       1
 KING ANTON 1976 000000 AUS 1           1
 TUBB Chris 1976 000000 AUS 1           1
 Toncar Martin 1975 023113 SK Vodní slalom České Budějovice 1           1
 Troch Petr 1971 053021 TJ Dvůr Králové 1           1
 Kratochvíl Petr 1971 119040 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       1     1
 Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Lacina Richard 1967 059022 TJ Semily   1         1
 Větrovský Jiří 1966 095002 SPORT Zbraslav, z. s.   1         1
 MCCONNELL Robert 1960 000000 AUS 1           1
 MOLINO Steven 1960 000000 AUS 1           1
 RUNTING Chris 1959 000000 AUS 1           1
 SAITO Teppei 0 000000 JPN 1           1
 WU Shao-Hsuan 0 000000 TPE 1           1
 MONTALTO Sebastian 0 000000 AUS 1           1
 IMAGAWA Ryota 0 000000 JPN 1           1
 HENDRICK Noel 0 000000 IRL 1           1
 BOYD Trevor 0 000000 CAN 1           1
 YOSHIKAWA Satsuki 0 000000 JPN 1           1
 WU Ting-I 0 000000 TPE 1           1
 NAGASU Momoka 0 000000 JPN 1           1
 ONOZAWA Mine 0 000000 JPN 1           1
 CHANG Chu-Han 0 000000 TPE 1           1
 EICHFELD Casey 0 000000 USA   1         1
 LOKKEN Zachary 0 000000 USA   1         1
 DRAPER Warwick 0 000000 AUS   1         1
 YAMAMOTO Keigo 0 000000 JPN   1         1
 COCHRANE Jake 0 000000 IRL   1         1
 PUCHNER Oliver 0 000000 NZL   1         1
 CORCORAN Michaela 0 000000 IRL   1         1
 PLATA Laura 0 000000 USA   1         1
 BOGDAN Sztuba 0 000000 LUKS Kwisa Lesna     1       1
 ZIOSIA Fiegel 0 000000 LUKS Kwisa Lesna 1           1
 JACEK Sztuba 0 000000 LUKS Kwisa Lesna 1           1
 BOGDAN Sztuba 0 000000 LUKS Kwisa Lesna 1           1
 KIESLICH Alfons 0 000000 SG Einheit Spremberg 1           1
 SEIDLITZ Lenhard 0 000000 SG Einheit Spremberg 1           1
 MATEUSZ Sztuba 0 000000 LUKS Kwisa Lesna 1           1
 SZYMON Wolski 0 000000 LUKS Kwisa Lesna 1           1
 WOJTEK Kolodziejczyk 0 000000 LUKS Kwisa Lesna     1       1
 WERONIKA Kaczmarek 0 000000 LUKS Kwisa Lesna     1       1
 MATEUSZ Sztuba 0 000000 LUKS Kwisa Lesna 1           1
 SZYMON Rotkiewicz 0 000000 LUKS Kwisa Lesna 1           1
 SZYMON Wolski 0 000000 LUKS Kwisa Lesna 1           1

Nezapočítávají se výsledky v kategoriích předžáků a předjezdců.

Typ závodu