Počty závodů jednotlivý závodníků v roce 2023

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Marková Kristýna 2009 057169 TJ Syntesia Pardubice 25 23   29 29   106
2.Lebedová Adéla 2010 121014 KK Opava 31 31 18       80
 Fabian František 2009 120006 Vodní sporty Ostrava, z.s. 37 37 4 1 1   80
4.Bergmannová Sandra 2008 103010 Kanoe Klub Spoj Brno 17 17   23 19   76
5.Kuděj Jan 2011 060090 Loko Trutnov 19 19 4 21 11   74
6.Hronová Ludmila 2011 014088 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 33 31 4 1 1   70
 Marousková Tereza 2009 119177 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 21 27 1 10 11   70
8.Šamánek Filip 2010 103003 Kanoe Klub Spoj Brno 19 19   22 6 1 67
 Štýbnar Matěj 2009 119209 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 22 22   17 6   67
10.Maděrka Tobiáš 2009 119214 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 23 23 1 13 6   66
11.Vybulková Julie 2011 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 31 30 2 1 1   65
12.Martin Jakub 2009 001107 TJ Bohemians Praha 18 17 9 16 3 1 64
13.Franz Tadeáš 2010 039001 TJ Loko Plzeň 18 10 14 17 3   62
 Ondráčková Barbora 2010 129028 TJ Šumperk z.s. 33 27   1 1   62
15.Hladík Šimon 2009 009181 Univerzitní sportovní klub Praha 29 29 2       60
 Kvasnička Matěj 2008 066026 Vodácký oddíl Horšovský Týn 25 29 6       60
17.Berylová Karolína 2011 119235 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 20 16 3 10 10   59
 Fabianová Anna 2007 120005 TJ DUKLA Praha 29 30         59
19.Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 29 27 2       58
 Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 19 19   10 10   58
 Kratochvíl Jakub 2009 119175 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 26 18   12 2   58
 Synek Přemysl 2007 052060 TJ Loko Žatec 27 19 12       58
23.Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 28 29         57
24.Král Vít 2012 009159 Univerzitní sportovní klub Praha 26 26 4       56
 Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 27 27 2       56
26.Čapská Valerie 2011 057158 TJ Syntesia Pardubice 13 19 6 3 14   55
 Čermák Vojtěch 2010 119253 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 16 17   12   10 55
 Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 25 30         55
29.Botek Dominik 2011 119252 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 17 17 2 10 8   54
 Sládek Michal 2009 039005 TJ Loko Plzeň 25 7 2 20     54
 Kočířová Valentýna 2008 119208 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 16 22 2 7 7   54
 Kutín Filip 2007 119218 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 14 20     11 9 54
33.Tobiáš Matěj 2012 103046 Kanoe Klub Spoj Brno 19 17   12 5   53
 Doležal Vít 2011 014063 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 27 24 2       53
 Novotná Natálie 2010 024095 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 15 12   15 9 2 53
 Valenta Josef 2010 119238 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 18 18 1 8 8   53
 Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 11 6   21 15   53
38.Basaraba Albert 2012 119251 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 18 18   10 6   52
 Kuliha Jan 2011 121053 KK Opava 24 22 6       52
 Král Samuel 2010 119232 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 19 19 2 6 6   52
 Nekuda Lukáš 2010 103018 Kanoe Klub Spoj Brno 18 17   12 5   52
 Gomboš Miroslav 2009 060006 Loko Trutnov 16 12   19 5   52
 Matulková Jana 1996 012064 TJ DUKLA Praha 23 29         52
44.Táborský Vojtěch 2010 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 28 23         51
 Myška Matěj 2009 024079 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 18 12   16 5   51
 Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 11 19 2   16 3 51
 Jílková Pavla 2007 119227 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 11 18   11 11   51
48.Mrůzek Šimon 2011 059055 TJ Semily 19 17   9 5   50
 Kašparů Emma 2011 119246 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 18 18   7 7   50
 Jumrová Johana 2011 009109 Univerzitní sportovní klub Praha 23 23 4       50
 Zuna Jáchym 2010 059051 TJ Semily 17 16   12 5   50
 Petriláková Markéta 2009 048022 TJ Ohře Klášterec 24 14 12       50
 Kovář Michal 2009 121022 KK Opava 25 12 13       50
 Portych Matyáš 2008 060099 Loko Trutnov 13 7 2 20   8 50
 Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 25   1 17   7 50
 Sedlák Václav 2007 064058 SKK Vysoké Mýto 2     32 1 15 50
57.Sedláček Štěpán 2011 024087 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 17 10 6 10 6   49
 Kafka Martin 2010 119239 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 18 19   12     49
 Král Ondřej 2008 009079 Univerzitní sportovní klub Praha 29 18 2       49
 Malá Magdalena 2007 119192 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 14 20 3 5 7   49
 Máče Lukáš 1977 024013 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 27 14   8     49
62.Vejvančický Pavel 2009 066019 Vodácký oddíl Horšovský Týn 26 22         48
 Voneš Jakub 2007 011065 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 19 27 2       48
 Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 6 6 10   16 10 48
65.Rousek David 2010 121057 KK Opava 32 15         47
 Kliment Tomáš 2008 066012 Vodácký oddíl Horšovský Týn 14 29 4       47
 Dragon Jakub 2007 121031 KK Opava 24 21 2       47
 Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 3 3   23 18   47
69.Machutová Hana 2011 014057 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 23 21   1 1   46
 Hoření Hynek 2011 047024 TJ DNT VS Kadaň 24 16 6       46
 Zaťková Eliška 2009 011062 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 23 22   1     46
 Linhartová Emílie 2009 009119 Univerzitní sportovní klub Praha 32 14         46
 Plocek Matyáš Jan 2008 023064 SK Vodní slalom České Budějovice 22 23 1       46
 Vrbová Marie 2007 119198 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 14 20   3 9   46
 Jančar Štěpán 2007 009020 Univerzitní sportovní klub Praha 22 24         46
 Vojtíková Klára 2007 011078 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 23 23         46
77.Štefan Vojtěch 2011 009065 Univerzitní sportovní klub Praha 28 17         45
 Vaculová Silvie 2010 011079 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 24 21         45
 Vencová Alžběta 2010 011080 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 27 15 2 1     45
 Davidová Michaela 2009 045004 KVS Hradec Králové 6 28 10   1   45
 Dvořák Vít 2009 009057 Univerzitní sportovní klub Praha 28 15 2       45
 Píšalová Karolína 2009 121070 KK Opava 18 15 12       45
 Retková Anna 2005 119005 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 16 12   9 8   45
84.Kratochvíl Devi 2011 009164 Univerzitní sportovní klub Praha 24 20         44
 Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto 8 2 4 28   2 44
 Hrubec Matěj 2010 001094 TJ Bohemians Praha 15 8 4 12 1 4 44
 Kvapil Ondřej 2007 064040 SKK Vysoké Mýto 13     4 24 3 44
88.Indruchová Daniela 2011 045023 KVS Hradec Králové 4 27 11   1   43
 Pádivá Františka 2010 011036 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 23 19   1     43
 Linhartová Patricie 2009 009131 Univerzitní sportovní klub Praha 31 12         43
 Řežábek Dominik 2009 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 16 27         43
 Kotrba Matěj 2007 064036 SKK Vysoké Mýto 6 6   2 24 5 43
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 23 20         43
94.Nožíř David 2012 011044 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 23 17   1 1   42
 Kováč Tobiáš 2011 048024 TJ Ohře Klášterec 21 21         42
 Franz Jakub 2007 039034 TJ Loko Plzeň 15     20 2 5 42
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 2 6 2   24 8 42
98.Krpálek Jáchym 2011 009100 Univerzitní sportovní klub Praha 27 12 2       41
 Štulcová Valentýna 2010 039040 TJ Loko Plzeň 19 6 6 6 4   41
 Šrámek David 2007 057136 TJ Syntesia Pardubice 2     18   21 41
 Střílka Richard 2006 119180 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 10 19   1 11   41
102.Mrůzková Marie 2011 011086 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 19 10 10 1     40
 Pinkava Jonáš 2011 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 23 17         40
 Štěpinová Tereza 2010 047001 TJ DNT VS Kadaň 23 15 2       40
 Viková Anna 2008 060091 Loko Trutnov 12 6   22     40
 Uhlík Kryštof 2008 011030 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 16 22 2       40
107.Novotný Matyáš 2009 011031 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 22 15 2       39
 Štěpánková Markéta 2008 129041 TJ DUKLA Praha 20 19         39
109.Čermáková Natálie 2011 048044 TJ Ohře Klášterec 21   17       38
 Kolář Lukáš 2010 009069 Univerzitní sportovní klub Praha 24 14         38
 Pelikán Martin 2009 009189 Univerzitní sportovní klub Praha 31 6   1     38
 Stolín Antonín 2008 060059 Loko Trutnov   9   1 20 8 38
 Štochl Vojtěch 2007 001010 TJ Bohemians Praha 4 4 4 18 6 2 38
 Nekolná Žofie 2006 011034 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 19 19         38
115.Poduška Mikuláš 2012 009132 Univerzitní sportovní klub Praha 21 16         37
 Konvalinka Štěpán 2009 057027 TJ Syntesia Pardubice 8 4   18 7   37
 Pokorný Daniel 2009 009003 Univerzitní sportovní klub Praha 30 7         37
 Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7 3   16 1 10 37
 Rolinec František 2008 048020 TJ Ohře Klášterec 21 16         37
 Kratochvílová Adéla 2007 119176 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 19 3 4 11     37
 Kratochvíl Lukáš 2005 119045 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 10 25 2       37
 Fišerová Tereza 1998 012067 TJ DUKLA Praha 18 19         37
123.Dvorník Štěpán 2010 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 24 10 2       36
 Foltín Radim 2010 011052 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 20 16         36
 Malinská Aneta 2009 011051 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 16 20         36
 Kouřil Hynek 2009 066031 Vodácký oddíl Horšovský Týn   31 5       36
 Petriková Barbora 2008 052046 TJ Loko Žatec 24 12         36
 Vaculová Lucie 2008 011075 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 25 11         36
 Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8 4   18   6 36
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 28 6 2       36
 Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 12 11 4 9     36
132.Vybulka Matěj 2012 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 26 6 2 1     35
 Koplíková Eliška 2009 112055 VK Kroměříž 11 6   18     35
 Kepšta Martin 2009 011027 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 27 6 2       35
 Kuliha Jakub 2009 121045 KK Opava 30 4 1       35
 Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 20 13   2     35
 Svrčina David 2007 129001 TJ Šumperk z.s. 18 17         35
 Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 21 14         35
 Kneblová Tereza 2003 119053 TJ DUKLA Praha 6 25   2 2   35
 Satková Gabriela 2001 009046 Univerzitní sportovní klub Praha 13 22         35
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice   16   1 16 2 35
 FOX Jessica 0 000000 AUS 17 18         35
143.Komiš Jan 2011 039011 TJ Loko Plzeň 19   2 13     34
 Šafařík Viktor 2011 024002 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 14   4 13 1 2 34
 Lovecká Nela 2011 133016 SK Veselí nad Moravou 16 8   10     34
 Uhlík Vojtěch 2010 076017 TJ Jiskra Bechyně 14 9 2 9     34
 Koplíková Adéla 2009 112054 VK Kroměříž 11 6   17     34
 Vít Matyáš 2009 045027 KVS Hradec Králové 2 29 1   1 1 34
 Růžička Marcel 2009 048045 TJ Ohře Klášterec 24 10         34
 Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 6     28     34
 Srpová Stela 2006 120003 Vodní sporty Ostrava, z.s. 19 15         34
 Chromá Nicol 2004 119224 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 13 17   1 3   34
153.Křižková Anna 2012 011043 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 21 11   1     33
 Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 15 13 2 3     33
 Pokorná Emílie 2010 009126 Univerzitní sportovní klub Praha 31 2         33
 Adámková Klára 2010 009157 Univerzitní sportovní klub Praha 20 13         33
 Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 23 5 5       33
 Mrázová Ema 2009 009186 Univerzitní sportovní klub Praha 24 9         33
 Sekanina Matěj 2008 128018 TJ Šumperk z.s. 14 5 2 11   1 33
 Balarin Evžen 2008 121044 KK Opava 25   8       33
 Šafaříková Alena 2006 024098 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 2   21 6 2 33
 Motlová Andrea 2006 045016 KVS Hradec Králové 6 27         33
 Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 22 11         33
 Hron Robin 1979 014023 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 29 2 2       33
 Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 18 2 13       33
166.Gabrlíková Eliška 2011 106099 TJ Vodní Sporty Litovel 9 7 1 10 5   32
 Novák Tobiáš 2008 119182 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 10 10 1 8 3   32
 Dočkal Radek 2008 009166 Univerzitní sportovní klub Praha 14 18         32
 Petriláková Anastázie 2007 048023 TJ Ohře Klášterec 17   15       32
 Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 27 4 1       32
 Hočevar Eva Alina 2002 000000 Kanu klub Simon, SLO 17 15         32
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 15     17     32
 Stanovská Soňa 2000 000000 SVK 18 14         32
 LEIBFARTH Evy 0 000000 USA 15 17         32
175.Hronová Šárka 2009 014087 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 29 2         31
 Michajlovičová Sára 2009 118013 VK Tzunami Ostrava 21 10         31
 Baar Dominik 2007 121061 KK Opava 24   7       31
 Malý Vojtěch 2006 119191 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 19     9   31
 Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 4 25 2       31
 Beier Alva 2005 057157 TJ Syntesia Pardubice   15     15 1 31
 ZWOLINSKA Klaudia 1998 000000 POL 17 14         31
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 14 5 10 2     31
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK Vodní slalom České Budějovice 15 12 2 2     31
 LILIK Elena 0 000000 GER 16 15         31
185.Merenus Jan 2012 043215 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 15 12 2 1     30
 Velenovský Jonáš 2011 030073 VS Tábor 21 4 5       30
 Sýkora Ondřej 2010 001108 TJ Bohemians Praha 12 8   9 1   30
 Bartoš Vojtěch 2010 049027 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 22 8         30
 Tomeček Adam 2008 133015 SK Veselí nad Moravou 18 2   10     30
 Hauck Marek 2007 045019 KVS Hradec Králové 20 10         30
 Beránek Tomáš 2006 061016 SK Třebechovice 22   4 4     30
 Krejčí Jakub 2002 012054 TJ DUKLA Praha 30           30
 Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6 4   19 1   30
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1 1   14 12 2 30
 Krejza Filip 1989 064010 SKK Vysoké Mýto 4 2 2 18   4 30
 Adamec Jakub 1984 014020 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 22   8       30
 BERTONCELLI Marta 0 000000 ITA 9 21         30
 VILARRUBLA Nuria 0 000000 ESP 11 19         30
 HOCEVAR Ziga Lin 0 000000 SLO 18 12         30
200.Kostkan Lukáš 2011 009141 Univerzitní sportovní klub Praha 19 10         29
 Podušková Jůlie 2010 009128 Univerzitní sportovní klub Praha 27 2         29
 Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 29           29
 Polák Oliver 2009 103053 Kanoe Klub Spoj Brno 16     13     29
 Baťa Václav 2009 057162 TJ Syntesia Pardubice 9 4   8 3 5 29
 Bouda Vladimír 2009 066015 Vodácký oddíl Horšovský Týn 21 6 2       29
 Velenovský Vojtěch 2008 030074 VS Tábor 18 9 2       29
 Retek Václav Toman 2007 119189 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4 19     6   29
 Bek Matyáš 2006 063063 TJ Syntesia Pardubice 4     22   3 29
 Mrázková Klára 2006 121035 Univerzitní sportovní klub Praha 22 7         29
 Tůmová Veronika 2006 034027 TJ SK Hubertus KV 27 2         29
 Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 4     12   13 29
 Rubín Daniel 1975 012032 TJ DUKLA Praha 13 11 5       29
213.Junek Vojtěch 2011 011037 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 17 8 2 1     28
 Celnerová Amélie 2010 024075 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 15 2 2 7 1 1 28
 Hitha Čeněk 2008 024102 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4   2 16   6 28
 Bareš Hugo 2008 009027 Univerzitní sportovní klub Praha 14 14         28
 Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové   26 2       28
 Venc Ondřej 2007 011022 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 14 14         28
 Hanuš Jakub 2007 009156 Univerzitní sportovní klub Praha 16 12         28
 Galuška Zdeněk 2004 042035 Klub vodních sportů Sušice z.s. 27   1       28
 Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno       14 14   28
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 22 6         28
 Galušková Antonie 2001 009185 Univerzitní sportovní klub Praha 27 1         28
 US Viktoriia 1993 000000 UKR 13 15         28
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 14 14         28
226.Beck Hynek 2012 052033 TJ Loko Žatec 27           27
 Milyan Štěpán 2012 052031 TJ Loko Žatec 27           27
 Janko Jonáš 2011 064004 SKK Vysoké Mýto 6 2   12   7 27
 Malinský Petr 2008 011067 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 17 10         27
 Zuna Vilém 2007 059052 TJ Semily 2 8   1 16   27
 Retek Toman Václav 2007 119188 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 10 1   3   13 27
 Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 27           27
 Kupka Lukáš 2007 118026 VK Tzunami Ostrava 8 17 2       27
 Novák Matyáš 2005 119076 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 23 1   3     27
 Salaj František 2004 106095 TJ Vodní Sporty Litovel         12 15 27
 Ondřich Adam 2004 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1 1     16 9 27
 Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       16 9 2 27
 Satková Martina 1998 012074 TJ DUKLA Praha 12 15         27
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 18 2 4 3     27
240.Válková Tereza 2012 030054 VS Tábor 14 9 1 2     26
 Myšková Dorota 2012 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 15     9 1 1 26
 Burger Jonatan 2011 009155 Univerzitní sportovní klub Praha 26           26
 Adamec Jáchym 2011 014043 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 24   2       26
 Krejčí Matěj 2011 023026 SK Vodní slalom České Budějovice   24 2       26
 Vlnas Ota 2010 009151 Univerzitní sportovní klub Praha 26           26
 Švehlová Rozárie 2008 023015 SK Vodní slalom České Budějovice 14 12         26
 Holubová Nela 2007 064015 SKK Vysoké Mýto 6     19 1   26
 Srpová Lada 2006 120004 Vodní sporty Ostrava, z.s. 13 13         26
 Zedníčková Michaela Anna 2005 064055 SKK Vysoké Mýto       15 11   26
 Drábek Matyáš 2005 045022 KVS Hradec Králové 2 21     3   26
 Urban Michal 2004 012089 TJ DUKLA Praha 6 18 2       26
 WOODS Kimberley 2000 000000 GBR 11 15         26
 Novak Lea 2000 000000 KKK Tacen, SLO 9 17         26
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 8 8 2 4 2 2 26
 Marek Lukáš 1980 053001 TJ Dvůr Králové 8   1 17     26
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 15 11         26
 FOX Noemie 0 000000 AUS 11 15         26
258.Pinkava Ondřej Sebastian 2012 023178 SK Vodní slalom České Budějovice 11 13     1   25
 Suchý Zbyšek 2011 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 3 22         25
 Klír Vojtěch 2010 009005 Univerzitní sportovní klub Praha 20 5         25
 Rezek Adam 2010 023128 SK Vodní slalom České Budějovice 25           25
 Rendón Marco 2008 001144 TJ Bohemians Praha 3     15   7 25
 Černý Matyáš 2008 057152 TJ Syntesia Pardubice 6 4 2 12 1   25
 Riantová Anežka 2008 030067 VS Tábor 23 2         25
 Jasanská Anna 2007 064046 SKK Vysoké Mýto 6     19     25
 Lamač Kristián 2007 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4   4 17     25
 Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 19 4 2       25
 Plášil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice         13 12 25
 Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové 2 23         25
 Vránek Jan 2004 033009 TJ Loko Plzeň 10     15     25
 Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 23 2         25
 Král Tomáš 1979 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 20 5         25
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 22     3     25
 PANKOVA Zuzana 0 000000 SVK 8 17         25
275.Dvorník Jonáš 2012 009002 Univerzitní sportovní klub Praha 20 4         24
 Kovárník Matěj 2010 014051 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 24           24
 Langer Filip 2009 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 24           24
 Hilar Mikoláš 2009 009063 Univerzitní sportovní klub Praha 24           24
 Pluta Adam 2008 001109 TJ Bohemians Praha 1     19   4 24
 Kasper Jakub 2007 024056 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5     19     24
 Talíř Matyáš 2007 024104 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     21 1   24
 Baar Patrik 2007 121015 KK Opava 22   2       24
 Čamek David 2006 106084 TJ Vodní Sporty Litovel 2       14 8 24
 Slezák Adam 2006 057132 TJ Syntesia Pardubice   7     17   24
 Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 24           24
 Prüher Vojtěch 2006 023071 SK Vodní slalom České Budějovice   24         24
 Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 15 2   7     24
 Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha   24         24
 Heřmanský Jan 2005 129039 TJ Šumperk z.s. 22 2         24
 Jiras Filip 2005 012007 TJ DUKLA Praha   24         24
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 22         2 24
 Kratochvíl Martin 2003 119139 TJ DUKLA Praha 5 19         24
 Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 22 2         24
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 20 2 2       24
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   1     18 5 24
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 12 12         24
 Mulač Viktor 1975 023028 SK Vodní slalom České Budějovice 24           24
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 10     14     24
 TRAVE Miquel 0 000000 ESP 10 14         24
300.Dvořáková Alžběta 2008 024090 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 2   12 5 2 23
 Chytil Lumír 2006 129042 TJ Šumperk z.s. 22   1       23
 Slavík Vojtěch 2005 090011 Wild Water Canoe Club FROL 4 19         23
 Pavelková Markéta 2005 012084 TJ DUKLA Praha 23           23
 Švehlová Kateřina 2005 023017 SK Vodní slalom České Budějovice 21 2         23
 Bundová Simona 2004 057008 TJ Syntesia Pardubice 4 2     15 2 23
 Kučerová Veronika 1999 024093 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6 2   13 2   23
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 2 2 2   15 2 23
 Mrůzek Kamil 1977 059017 TJ Semily 7 4 4 8     23
309.Kutá Lucie 2011 106100 TJ Vodní Sporty Litovel 9 1 4 7 1   22
 Šuttová Zita 2011 024073 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8 2 2 8 2   22
 Zachystal Adam 2010 001137 Wild Water Canoe Club FROL 11 3   8     22
 Bouška David 2008 103044 Kanoe Klub Spoj Brno 4     18     22
 Bačina Tomáš 2008 043004 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 12 10         22
 Slušný Vojtěch 2008 010115 SK VS Benátky nad Jizerou 16 4 2       22
 Ruffer Jakub 2007 057099 TJ Syntesia Pardubice   3     18 1 22
 Pollert Jonáš 2007 009113 Univerzitní sportovní klub Praha 18   4       22
 Erlová Natálie 2006 009019 Univerzitní sportovní klub Praha   22         22
 Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov   4     15 3 22
 Turner Karel 2004 023096 SK Vodní slalom České Budějovice 20   2       22
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK Vodní slalom České Budějovice   22         22
 FRANKLIN Mallory 1994 000000 GBR 10 12         22
 Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 22           22
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 14 8         22
 Císařovský Petr 1977 090010 Wild Water Canoe Club FROL 22           22
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 10     12     22
 Mornštejn Roman 1969 001128 TJ Bohemians Praha         10 12 22
 Piskáček Jan 1966 050016 SK Štětí 20 2         22
328.Peška Václav 2012 057163 TJ Syntesia Pardubice 13 2   6     21
 Mazanec Jakub 2011 048035 TJ Ohře Klášterec 12 9         21
 Ježek Filip 2011 039043 TJ Loko Plzeň 16     5     21
 Stehno Maxmilián 2010 057124 TJ Syntesia Pardubice 5 2   14     21
 Hanušová Johanka 2010 119267 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8 8 3 1 1   21
 Hovorka Dominik 2009 057154 TJ Syntesia Pardubice   2   6 13   21
 Čamek Petr 2009 106085 TJ Vodní Sporty Litovel 2   2 3 14   21
 Růžička Jan 2009 011063 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 19 2         21
 Voříšek Václav 2008 064041 SKK Vysoké Mýto 5     16     21
 Svoboda Šimon 2008 010112 TJ DUKLA Praha 17 4         21
 Antl Tomáš 2008 121001 KK Opava 18   3       21
 Petříček Adam 2007 052026 TJ Loko Žatec 21           21
 Komárek Jakub 2005 023037 SK Vodní slalom České Budějovice 21           21
 Virágh Tomáš 2004 061013 SK Třebechovice 10     11     21
 Střílková Jana 2004 119181 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 6   1 11   21
 CHLEBOVÁ Ivana 2003 000000 KTK LM 12 9         21
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 7     14     21
 Urban Daniel 2001 012088 TJ DUKLA Praha 2 19         21
 SATILA Ana 2000 000000 BRA 11 10         21
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno       21     21
 Beňuš Matej 1987 000000 ŠKP Bratilava   21         21
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 17 2 2       21
 Jarolímek Otto 1961 062006 TJ Turnov 10   6 5     21
 DE GENNARO Giovanni 0 000000 ITA 21           21
352.Mrůzek David 2010 011053 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 16   4       20
 Hrňák Matouš 2009 014093 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 20           20
 Komínek Vojtěch 2008 043023 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 16 4         20
 Pajtina Tomáš 2008 057104 TJ Syntesia Pardubice 2     18     20
 Kubita Tomáš 2008 121016 KK Opava 20           20
 Vybíral Viktor 2007 103049 Kanoe Klub Spoj Brno 4     16     20
 Stropek Tobiáš 2007 121007 KK Opava 20           20
 Míka Hynek 2006 026001 TJ Bohemians Praha       17   3 20
 Cardoselli Tomas 2005 001106 TJ Bohemians Praha       12   8 20
 Pelikán Václav 2005 001111 TJ Bohemians Praha 1     19     20
 Hansgutová Monika 2005 119207 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3     17     20
 Střechová Ela 2005 108041 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 1     19     20
 Nesnídalová Lucie 2002 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 20           20
 Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha   20         20
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 2 18         20
 Velenovský Jiří 1978 030072 VS Tábor 13 6 1       20
 Míka Viktor 1977 008016 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 8 8 4       20
 DELASSUS Marjorie 0 000000 FRA 8 12         20
 SPICER Phoebe 0 000000 GBR 14 6         20
371.Lang Sebastián 2008 064045 SKK Vysoké Mýto 4     15     19
 Kopřiva Filip 2008 024069 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     13 4   19
 Petřík Marek 2008 009088 Univerzitní sportovní klub Praha 19           19
 Beran Tobiáš 2008 090024 Wild Water Canoe Club FROL 19           19
 Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice 8 4   7     19
 Burger Jáchym 2006 009050 Univerzitní sportovní klub Praha 19           19
 Černík Štěpán 2006 009036 Univerzitní sportovní klub Praha 19           19
 Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 19           19
 Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1     16   2 19
 Štýbnar Vojtěch 2005 119197 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2     17     19
 Svoboda Martin 2005 052034 TJ Loko Žatec 19           19
 Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 19           19
 Sládková Linda 2004 039009 TJ Loko Plzeň 10     9     19
 Taraba Matyáš 2004 011070 TJ Bohemians Praha 3     16     19
 Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice   4     15   19
 Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 3 16         19
 Rudorfer Martin 2003 119094 TJ DUKLA Praha 19           19
 Wolffhardt Viktoria 1994 823043 SK VS Č. Budějovice 10 9         19
 Rubint Martin 1990 112030 VK Kroměříž 2 2     15   19
 Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov       19     19
 Kolářová Martina 1978 023093 SK Vodní slalom České Budějovice 11   8       19
 Marková Jitka 1978 053033 TJ Dvůr Králové 14     4   1 19
 Konvalinková Irena 1977 057042 TJ Syntesia Pardubice 5   9 5     19
 Rouča Jaroslav 1970 129034 TJ Šumperk z.s. 19           19
 BALDONI Alex 0 000000 CAN 9 10         19
396.Pluta Štěpán 2012 001110 TJ Bohemians Praha 7     11     18
 Michajlovičová Ester 2012 118004 VK Tzunami Ostrava 12 6         18
 Komínek Štěpán 2011 043019 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 18           18
 Zajíc Kryštof 2010 030083 VS Tábor 1 17         18
 Fabián Filip 2010 001029 TJ Bohemians Praha 6     5 3 4 18
 Petr Martin 2008 023043 SK Vodní slalom České Budějovice 17 1         18
 Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 18           18
 Kot Michal 2006 001139 TJ Bohemians Praha       18     18
 Indruch Matěj 2006 045012 KVS Hradec Králové   17 1       18
 Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice   7     11   18
 Novotný David 2005 023029 SK Vodní slalom České Budějovice 18           18
 Novák Václav 2005 030071 VS Tábor 18           18
 Kneblová Klára 2005 119064 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 11 7         18
 Urban Jaroslav 2004 119205 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3     15     18
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 18           18
 Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná 7     11     18
 Beková Kateřina 2002 012038 TJ DUKLA Praha 11 7         18
 Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha   18         18
 Heger Vojtěch 2000 012019 TJ DUKLA Praha   18         18
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4 4     10   18
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 2     16     18
 TEUNISSEN Lena 0 000000 NED 10 8         18
 MILLER Ellis 0 000000 GBR 5 13         18
 DICKSON Jonny 0 000000 GBR 18           18
420.Hvězda Daniel 2012 011026 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 12 4   1     17
 Holub Vincent 2011 009163 Univerzitní sportovní klub Praha 13 4         17
 Maťha Marduk 2010 030051 VS Tábor 16 1         17
 Dziak Adam 2009 057155 TJ Syntesia Pardubice 8   4 4 1   17
 Páca Jan 2009 014004 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 17           17
 Hasala Matyáš 2008 118058 VK Tzunami Ostrava 8 9         17
 Trnka Tobiáš 2007 106111 TJ Vodní Sporty Litovel 2       13 2 17
 Bačina Jan 2006 043001 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 10 7         17
 Druska Vojtěch 2006 023021 SK Vodní slalom České Budějovice 17           17
 Kovář Filip 2006 121017 KK Opava 17           17
 Hotový Václav 2006 023057 SK Vodní slalom České Budějovice 15 2         17
 Šotek Adam 2005 119118 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3     14     17
 Gross Benedikt 2005 103006 Kanoe Klub Spoj Brno 8     9     17
 Jinek Hugo 2005 009146 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
 Zach Radovan 2005 011055 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 17           17
 Rašner Karel 2004 185007 TJ Bohemians Praha 2 2     13   17
 Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       15 2   17
 CASTRYCK Titouan 2004 000000 Bretagne 17           17
 BURGESS Adam 2000 000000 GBR   17         17
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
 Jelínek Šimon 1994 001018 TJ Bohemians Praha         9 8 17
 BOŽIČ Luka 1991 000000 SLO   17         17
 Leskovjan Martin 1986 007016 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.   17         17
 Němec Aleš 1976 047015 TJ DNT VS Kadaň 17           17
 FUNK Ricarda 0 000000 GER 17           17
 SAVŠEK Benjamin 0 000000 SLO   17         17
446.Kubíčková Nikola 2012 103040 Kanoe Klub Spoj Brno 9     7     16
 Jedlička Adam Kryštof 2012 048037 TJ Ohře Klášterec 16           16
 Fuchsová Terezie 2011 108047 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5     11     16
 Škop Josef 2011 027026 Otava Strakonice 14   2       16
 Kocum Šimon 2008 027004 Otava Strakonice 16           16
 Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 14     2     16
 Voják Jakub 2008 027024 Otava Strakonice 16           16
 Hrstka Jaromír 2007 057117 TJ Syntesia Pardubice 2 4   5 5   16
 Bláhová Karolína 2007 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 16           16
 Sakalová Magdaléna 2007 014082 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15   1       16
 Vosmek Jáchym 2007 064039 SKK Vysoké Mýto 6 2     8   16
 Koucká Mariana 2007 009111 Univerzitní sportovní klub Praha 14 2         16
 Ambrož Jiří 2006 118025 VK Tzunami Ostrava 12 4         16
 Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 16           16
 Capalini Daniel 2005 012061 TJ DUKLA Praha 16           16
 Císařovský Adam 2005 090016 Wild Water Canoe Club FROL 16           16
 Mráka Jan 2004 119154 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3     13     16
 Venc Štěpán 2004 012066 TJ DUKLA Praha 16           16
 Šedivý Vít 2004 023135 SK Vodní slalom České Budějovice   16         16
 Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 14   2       16
 Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 16           16
 Aigner Hannes 1989 000000 Augsburger Kajak Verein 16           16
 Kudějová Kristýna 1988 014053 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14 2         16
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   12 4       16
 Jindrák Petr 1969 007041 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 3   7     6 16
 DELFOUR Lucien 0 000000 AUS 16           16
 CECCON Paolo 0 000000 ITA   16         16
 STACH Aleksandra 0 000000 POL 4 12         16
 CLARKE Joseph 0 000000 GBR 16           16
 FERRAZZI Xabier 0 000000 ITA 16           16
 PINTERIC Naja 0 000000 SLO 8 8         16
477.Zaoral Matěj 2011 103055 Kanoe Klub Spoj Brno 4     11     15
 Šimáková Anna 2008 023065 SK Vodní slalom České Budějovice 11 4         15
 Šefčík Václav 2008 121033 KK Opava   15         15
 Sakalová Markéta 2007 014081 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15           15
 Novotný Štěpán 2006 059024 TJ Semily 1     12   2 15
 Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha 1 14         15
 Tkadlecová Kateřina 2005 014076 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15           15
 Kořínek Vojtěch 2004 046049 Delfín Jablonec 13   2       15
 Retková Marie 2003 119215 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2     13     15
 Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 15           15
 LEAVER Lois 2002 000000 GBR 15           15
 Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 2     13     15
 HUG Angele 2000 000000 FRA   15         15
 Hegge Noah 1999 000000 KSA, GER 15           15
 IVALDI Raffaello 1997 000000 ITA   15         15
 Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   10 5       15
 Karásek Petr 1986 009018 Univerzitní sportovní klub Praha   15         15
 Pinkava Lukáš 1976 023016 SK Vodní slalom České Budějovice 12 3         15
 ANDERSON Timothy 0 000000 AUS 15           15
496.Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6 8         14
 Cháberová Eliška 2011 027001 Otava Strakonice 14           14
 Ježková Kateřina 2009 009192 Univerzitní sportovní klub Praha 12   2       14
 Hoření Hedvika 2008 047008 TJ DNT VS Kadaň 7 7         14
 Zvolský Kristián Ladislav 2006 009161 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Milyan Daniel 2006 014101 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Hanuš Tomáš 2005 061011 SK Třebechovice 5 3 2 2 2   14
 Šmakal Petr 2003 106088 TJ Vodní Sporty Litovel         14   14
 Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 10 4         14
 Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou       14     14
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 TJ Bohemians Praha       14     14
 LUKNÁROVÁ EMANUELA 2002 000000 TSM Bratislava   14         14
 BERNARDET Jules 2000 000000 FRA   14         14
 GESTIN NICOLAS 2000 000000 BRETAGNE   14         14
 MARX Alena 2000 000000 SUI 8 6         14
 TRUMMER Timo 1996 000000 BSV Halle   14         14
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Benátky nad Jizerou 14           14
 Přinda Marek 1983 048042 TJ Ohře Klášterec 14           14
 Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov   6 8       14
 Poduška Patrik 1976 086006 Sokol Trója 14           14
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Kraus Václav 1961 038004 TJ ČSAD Plzeň 14           14
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   14         14
 POPIELA Dariusz 0 000000 POL 14           14
 HORN Stefanie 0 000000 GER 14           14
 BORGHI Elena 0 000000 ITA   14         14
 KAUZER Peter 0 000000 SLO 14           14
524.Šimková Vanesa 2012 129015 TJ Šumperk z.s. 13           13
 Kasperová Kateřina 2012 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8     5     13
 Rokos Josef 2011 057164 TJ Syntesia Pardubice 6 4   2 1   13
 Foltysová Lily Anne 2011 121074 KK Opava 9   4       13
 Šišpera Tomáš 2008 133041 SK Veselí nad Moravou 4     9     13
 Kasatskyi Denys 2007 119026 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 9     4     13
 Škop Jan 2007 027016 Otava Strakonice 13           13
 Kápka Kryštof 2007 118027 VK Tzunami Ostrava 10 3         13
 Slavík Daniel 2006 059026 TJ Semily 1     12     13
 Raděj Alexandr 2006 188012 Raft team H2O Jeseník 5 5 3       13
 Bombic Erik 2005 023079 SK Vodní slalom České Budějovice 13           13
 Škop Jáchym 2005 027017 Otava Strakonice 13           13
 Bízek Marek 2005 012076 TJ DUKLA Praha 13           13
 Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor         9 4 13
 Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha   13         13
 Mrázek Jakub 2004 009191 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 CROSBEE Mark 2004 000000 Melbourne Canoe Club 4 9         13
 VUITTON Emma 2003 000000 FRA 13           13
 Novák Filip 2002 001030 TJ Bohemians Praha       13     13
 Procházka Vojtěch 2002 119124 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky       13     13
 MINTÁLOVÁ Eliška 1999 000000 TSM Žilina 13           13
 LEITNER Mario 1997 000000 Austria, AUT 13           13
 Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 12     1     13
 Cinko Radek 1993 057065 TJ Syntesia Pardubice 6   2 5     13
 TERCELJ Eva 1992 000000 SLO 13           13
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 David Ondřej 1984 045009 KVS Hradec Králové   13         13
 Horák David 1976 090008 Wild Water Canoe Club FROL 13           13
 Hadraba Michal 1976 090032 Wild Water Canoe Club FROL 13           13
 Jelínek Tomáš 1975 046077 Delfín Jablonec 11   2       13
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 2 6 4     1 13
 Štefan Marek 1974 090013 Wild Water Canoe Club FROL 13           13
 Šejvlová Lenka 1973 017002 KK Rakovník 10   3       13
 Šamánek Pavel 1972 103038 Kanoe Klub Spoj Brno 6     7     13
 DOUGOUD Martin 0 000000 SUI 13           13
 NOVAK Ajda 0 000000 SLO 13           13
 KRIESINGER Janina 0 000000 BEL 13           13
 COCHRANE Jake 0 000000 IRL   13         13
 ESTACIA NETA Omira 0 000000 BRA 6 7         13
 ECHANIZ Pau 0 000000 ESP 13           13
 JONES Luuka 0 000000 NZL 13           13
 PIRRO Paulina 0 000000 GER 7 6         13
566.Svoboda František 2014 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6   6       12
 Hlocká Alexandra 2012 129025 TJ Šumperk z.s. 12           12
 Kastner Adam 2012 066032 Vodácký oddíl Horšovský Týn 12           12
 Heřmanská Veronika 2011 027007 Otava Strakonice 12           12
 Šímová Viktorie 2011 027010 Otava Strakonice 10   2       12
 Geiger Mikuláš 2010 009029 Univerzitní sportovní klub Praha 11 1         12
 Komárek Michal 2010 057129 TJ Syntesia Pardubice 8     4     12
 Franc Karel 2010 047007 TJ DNT VS Kadaň 12           12
 Augustýn Jakub 2009 049031 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 12           12
 Barták Lukáš 2009 048032 TJ Ohře Klášterec 12           12
 Válek Michal 2006 030025 VS Tábor   12         12
 Kempná Andrea 2006 118029 VK Tzunami Ostrava 8 4         12
 CROSBEE Sarah 2006 000000 Melbourne Canoe Club 6 6         12
 Brambora Ondřej 2005 014077 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12           12
 ĎURATNÁ Stanislava 2005 000000 ŽKV-ZA 5 7         12
 CURTIN Dominic 2005 000000 Western Sydney Whitewater Club 6 6         12
 Šampalíková Klára 2004 039029 TJ Bohemians Praha       12     12
 Součková Lucie 2004 045024 KVS Hradec Králové 12           12
 Raděj Tomáš 2002 188001 Raft team H2O Jeseník 5 5 2       12
 DELASSUS Doriane 2002 000000 FRA 4 8         12
 BENGERI Katja 2001 000000 CRO 6 6         12
 BAYN Nele 2000 000000 GER   12         12
 Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 12           12
 MIRGORODSKÝ Marko 1998 000000 DULM, SVK   12         12
 Kozorog Alja 1996 000000 KK Soške Elektrarne   12         12
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec 6 6         12
 HEDWIG Grzegorz 1988 000000 Polska   12         12
 Suchý Matěj 1986 012009 TJ DUKLA Praha   4 8       12
 BOUZIDI Carole 1985 000000 FRA 9 3         12
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10 2         12
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12           12
 Doležal Tomáš 1976 014061 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2   10       12
 Mrůzek David 1976 012010 TJ DUKLA Praha 10   2       12
 Válek Michal 1974 030022 VS Tábor   6 6       12
 Kuna Alois 1960 023059 SK Vodní slalom České Budějovice   12         12
 Vondra Václav 1957 027020 Otava Strakonice 12           12
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 4 4 4       12
 ROISIN Lucas 97 000000 FRA   12         12
 BRZESKA Dominika 0 000000 POL 12           12
 BETTERIDGE Lois 0 000000 CAN 6 6         12
 LOKKEN Zachary 0 000000 USA   12         12
 CHAREL Coline 0 000000 FRA 12           12
 CORNU Martin 0 000000 FRA 6 6         12
 QUEMERAIS Lena 0 000000 FRA 6 6         12
610.Slavík Vojtěch 2012 059009 TJ Semily 6     5     11
 Langer Viktor 2012 009160 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Seidl Marek 2010 001122 TJ Bohemians Praha 3     7   1 11
 Klimešová Kristýna 2009 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 4     7     11
 Lebr Johan Benedikt 2009 049023 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 11           11
 Štindlová Johana 2009 023179 SK Vodní slalom České Budějovice 9 2         11
 Král Matěj 2008 009047 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Kuziuk Oleksii 2008 129027 TJ Šumperk z.s. 11           11
 Klimeš Vít 2007 014034 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11           11
 Tesař Petr 2006 039042 TJ Loko Plzeň 6 5         11
 Legutko Josef 2006 052065 TJ Loko Žatec 11           11
 CLEMENTS Claire 2006 000000 Derwent Canoe Club, Tasmania 5 6         11
 Popelka Petr 2005 011047 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 1     10     11
 Šantavý Michal 2004 133003 SK Veselí nad Moravou 4     7     11
 Morenová Adriana 2004 009096 Univerzitní sportovní klub Praha   11         11
 Altman Marcella 2004 000000 USA 5 6         11
 Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 8 1 2       11
 BARZON Martino 2003 000000 ITA   11         11
 Kofroňová Zuzana 2002 010009 SK VS Benátky nad Jizerou 11           11
 PIETRACHA Eva 2001 000000 CA PA Francie, FRA 11           11
 ANTON Franz 2000 000000 GER   11         11
 OSCHMAUTZ Felix 1999 000000 Austria, AUT 11           11
 PRIGENT CAMILLE 1997 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA 11           11
 HOLMER Erik 1995 000000 SWE 11           11
 BEDA Marcello 1995 000000 ITA 11           11
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 7 4         11
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno 4     7     11
 Veselá Linda 1980 007035 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 11           11
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   11         11
 Jančar Filip 1976 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Vyhnánek Jiří 1974 007034 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 11           11
 Kolman Filip 1973 008022 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.   5 6       11
 Prüher Jakub 1968 023088 SK Vodní slalom České Budějovice   11         11
 Keš Miroslav 1967 026020 SK Domeček Soběslav   11         11
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9     2     11
 DOBROTVORSKA Viktoriia 0 000000 UKR 4 7         11
 WESTLEY Ryan 0 000000 GBR   11         11
 MARINIC Matija 0 000000 CRO   11         11
 TRIPANO Manuel 0 000000 ARG 5 6         11
 SOVKO Serhii 0 000000 UKR 11           11
 MICOZZI Elena 0 000000 ITA   11         11
 PELLICER CHICA Laura 0 000000 AND 5 6         11
 PUCHNER Oliver 0 000000 NZL   11         11
 APEL Emily 0 000000 GER 11           11
 HEYDENREICH Christin 0 000000 GER 5 6         11
 PESCE-ROUE Nina 0 000000 FRA 6 5         11
 IZOVA Petronela 0 000000 SVK 5 6         11
658.Marek Vojtěch 2013 053022 TJ Dvůr Králové 6   2 2     10
 Šotolová Radka Abigail 2012 106038 TJ Vodní Sporty Litovel 7     3     10
 Kintzlová Beata 2012 024041 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5     5     10
 Štěpina Dominik 2012 047021 TJ DNT VS Kadaň 10           10
 Pawinger Vincent 2012 001053 TJ Bohemians Praha 6     4     10
 Votavová Anežka 2012 009175 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Říha Jakub 2012 027011 Otava Strakonice 10           10
 Mikeš Jan 2012 010007 SK VS Benátky nad Jizerou 10           10
 Čapek Jiří 2011 039036 TJ Loko Plzeň 6     4     10
 Votava Michal 2010 009176 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Rusz Josef 2009 061028 SK Třebechovice 6     4     10
 Vídeňský Antonín 2008 060016 Loko Trutnov 8     2     10
 Pleštil Šimon 2007 059025 TJ Semily 1     9     10
 Fiedlerová Nela 2007 001039 Wild Water Canoe Club FROL 2 4 4       10
 Ježková Lucie 2007 009041 Univerzitní sportovní klub Praha 8   2       10
 Žďárská Laura 2006 057062 TJ Syntesia Pardubice 2   2 4   2 10
 Pischek Jan Gabin 2006 023003 SK Vodní slalom České Budějovice 2 2     6   10
 STANKO Filip 2004 000000 KTK LM 10           10
 BENGERI Roko 2004 000000 CRO 4 6         10
 Brokeš Marek 2003 001063 TJ Bohemians Praha       10     10
 Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Dvořák Erik Elias 2001 090040 Wild Water Canoe Club FROL 10           10
 Joseph Joshua 2001 000000 Potomac Whitewater Racing Team 10           10
 DELASSUS Anatole 2001 000000 FRA 10           10
 PLOCHMANN ANNKATRIN 2001 000000 SG 1883 Nürnberg-Fürth 10           10
 JEGOU Liam 2000 000000 IRL   10         10
 DECOSTER GABRIEL 2000 000000 Royal Mava Club Sauheid, BEL 10           10
 HERZOG Andrea 1999 000000 GER   10         10
 CARTER Tristan 1998 000000 AUS   10         10
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 PRIOUX Lucie 1997 000000 CK Uzerche   10         10
 HENGST Stefan 1994 000000 GER 10           10
 Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník 8   2       10
 WEGMAN Martina 1989 000000 NZL 10           10
 Hradilek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Tomek Lukáš 1987 009061 Univerzitní sportovní klub Praha   4 2     4 10
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 3 2 2     3 10
 Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 6 4         10
 SLAFKOVSKY Alexander 1983 000000 Dukla L.Mik.   10         10
 Klír Oto 1981 009083 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Kratochvíl Jan 1978 077017 Kotva Bráník 10           10
 Cuc Michal 1977 007007 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 1 2     4 3 10
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10           10
 Ježek Stanislav 1976 009035 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Tesař Robert 1972 023110 SK Vodní slalom České Budějovice 10           10
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   10         10
 Pártl Miroslav 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10           10
 BOURHIS Jean Pierre 0 000000 SEN   10         10
 TASIADIS Sideris 0 000000 GER   10         10
 QUAN Xin 0 000000 CHN 10           10
 KETTLE James 0 000000 GBR   10         10
 KUHNLE Corinna 0 000000 AUT 10           10
 PEREZ Daniel 0 000000 ESP   10         10
 COLAZINGARI Roberto 0 000000 ITA   10         10
712.Řejhová Veronika 2012 014084 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9           9
 Čapek Ondřej 2012 043025 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 9           9
 Vogl David 2011 103050 Kanoe Klub Spoj Brno 4     5     9
 Hybrantová Anna 2011 023176 SK Vodní slalom České Budějovice 7 2         9
 Tomeček David 2011 133020 SK Veselí nad Moravou 4     5     9
 Hybrantová Eliška 2009 023175 SK Vodní slalom České Budějovice 7 2         9
 Vavřín Jan 2007 057137 TJ Syntesia Pardubice 6     2 1   9
 Gína Štěpán 2006 090022 Wild Water Canoe Club FROL 9           9
 Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 9           9
 Pechač Jonáš 2004 009149 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha   9         9
 Pípal Zbyněk 2003 023041 Wild Water Canoe Club FROL 9           9
 DEBLIQUY Mewen 2003 000000 Bretagne   9         9
 TOMINC Lan 2002 000000 KKK NIVO CELJE 9           9
 Smetanová Anna 2002 030048 VS Tábor 4 4 1       9
 SENECHAULT Yohann 2002 000000 FRA   9         9
 PANZLAFF Jannemien 2002 000000 GER   9         9
 Bohatý Karel 2001 061027 SK Třebechovice   7   2     9
 Polenčič Nejc 2001 000000 Kajak klub Soške elektrarne, S   9         9
 FISCHER Adrien 2001 000000 FRA   9         9
 Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 4     5     9
 Zima Tomáš 2000 009172 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 GONCALVES Pedro 2000 000000 BRA 9           9
 Hanke Franziska 2000 000000 AKV, GER 9           9
 SOUDI Mathis 1999 000000 MAR 9           9
 MARX Dimitri 1998 000000 SUI 9           9
 Bowers Christopher 1998 000000 British Canoeing, GBR 9           9
 Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov   9         9
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   9         9
 Crawford Brodie 1997 000000 Ascot Kayak Club, AUS   9         9
 Valíková Barbora 1994 012063 TJ DUKLA Praha 9           9
 POPE Benjamin 1994 000000 AUS 9           9
 Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 7   2       9
 Heger Kryštof 1992 017037 KK Rakovník 9           9
 OHRSTROM Isak 1990 000000 SWE 9           9
 Šrámek Michal 1982 012068 TJ DUKLA Praha   5 4       9
 Kořínek Martin 1977 046006 Delfín Jablonec 9           9
 Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   9         9
 Petrilák Pavel 1975 048043 TJ Ohře Klášterec 9           9
 Kohoutová Lenka 1974 077016 Kotva Bráník 7   2       9
 Kratochvíl Petr 1971 119040 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3     6     9
 Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   9         9
 Lacina Richard 1967 059022 TJ Semily   5     4   9
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8 1         9
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   7 2       9
 CORCORAN Madison 0 000000 IRL 9           9
 NEVEU Boris 0 000000 FRA 9           9
 HALCIN Martin 0 000000 SVK 9           9
 DESNOS Mathieu 0 000000 BRA 9           9
 RENIA Benjamin 0 000000 FRA 9           9
 CHOURRAUT Maialen 0 000000 ESP 9           9
 KREMSLEHNER Moritz 0 000000 AUT 9           9
 BLYTHE-SHIELDS Zoe 0 000000 GBR 3 6         9
765.Vopálecký Antonín 2013 027037 Otava Strakonice 8           8
 Hronová Hana 2013 014089 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6   2       8
 Cigánková Veronika 2011 108030 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2     6     8
 Stárková Anna 2011 043028 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 8           8
 Rašek Adam 2010 012055 TJ DUKLA Praha 6 2         8
 Göbelová Ema 2010 129008 TJ Šumperk z.s. 8           8
 Šavel Vojtěch 2010 090023 Wild Water Canoe Club FROL 8           8
 Štefan Tomáš 2009 090026 Wild Water Canoe Club FROL 8           8
 Novák Dalibor 2009 030042 VS Tábor 8           8
 Hovorka Matouš 2009 043024 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 8           8
 Kofroň Lukáš 2008 024044 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     6     8
 Jirasová Klára 2008 011094 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 8           8
 Milotová Dora 2007 001120 TJ Bohemians Praha       8     8
 Vala Albert 2007 010010 SK VS Benátky nad Jizerou 8           8
 Bízek Marek 2005 000000 KK Brandý 8           8
 DAVIDSON CODIE 2005 000000 AUS 4 4         8
 Vodrážka Matěj 2004 059049 TJ Semily       8     8
 Körner Adam 2004 011061 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 1   1 6     8
 Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 BALDONI Lea 2001 000000 CAN 8           8
 VUITTON Leo 2001 000000 FRA 8           8
 Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha       8     8
 WAHLEN Fredrik 2000 000000 SWE 8           8
 KOECHLIN Thomas 2000 000000 SUI   8         8
 GJOSHI Lorand 2000 000000 ITA 8           8
 MICOZZI FLAVIO 2000 000000 Canoanium Club Subiaco   8         8
 Linksted Peter 2000 000000 British Canoeing, GBR   8         8
 PATERSON David 2000 000000 GBR 8           8
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         6 2 8
 Křížkovská Michaela 1999 118015 VK Tzunami Ostrava 8           8
 GONŠENICA Adam 1999 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš 8           8
 WALLING Callum 1999 000000 Shepperton Slalom Canoe Club 4 4         8
 GRIGAR Jakub 1997 000000 SVK 8           8
 Otten Joris 1997 000000 the Netherlands, NED   8         8
 Srabotnik Martin 1995 000000 KKK NIVO CELJE 8           8
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         6 2 8
 Sedláčková Iveta 1992 060098 Loko Trutnov 8           8
 Vaňková Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Bokrová Kristýna 1991 001033 TJ Bohemians Praha 8           8
 Habich Lukáš 1991 030003 VS Tábor   8         8
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Kopička Ondřej 1989 046108 Delfín Jablonec 2 6         8
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   8         8
 Weber Oldřich 1987 023133 SK Vodní slalom České Budějovice 2 5 1       8
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   1     7   8
 Purgerová Šárka 1984 023117 SK Vodní slalom České Budějovice 6 2         8
 Král Milan 1978 119052 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 3 2       8
 Krejčí Hynek 1978 065026 TJ Roztoky 4   4       8
 Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice   2     6   8
 Rousková Kateřina 1973 121034 KK Opava 8           8
 Vybulka Jan 1969 014007 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 LYCHKO Anna 0 000000 UKR 8           8
 SOMMERNES Iris 0 000000 NOR 8           8
 WU Ting-I 0 000000 TPE 8           8
 PACIERPNIK Natalia 0 000000 POL 8           8
 OLAZABAL Klara 0 000000 ESP   8         8
 OGILVIE Sophie 0 000000 GBR   8         8
 IVCHENKO Artem 0 000000 Ukrajina 8           8
 HENDRICK Noel 0 000000 IRL 8           8
 CHIARELLO Gelindo 0 000000 SUI 8           8
 CORCORAN Michaela 0 000000 IRL   8         8
 EICHFELD Casey 0 000000 USA   8         8
 DA SILVA Kaua 0 000000 BRA   8         8
 SORRIBES Laia 0 000000 ESP 8           8
 BUTCHER Finn 0 000000 NZL 8           8
 POLACZYK Mateusz 0 000000 POL 8           8
 LLORENTE David 0 000000 ESP 8           8
 LAZKANO Miren 0 000000 ESP   8         8
 FERNANDEZ Luis 0 000000 ESP   8         8
 AUBERTIN Maxime 0 000000 BEL 8           8
 VUILLEUMIER Eyleen 0 000000 SUI 3 5         8
 SEVCIK Jakub 0 000000 SVK 8           8
 SIMONA Anna 0 000000 ESP 4 4         8
 BENZIEN Jonas 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V. 4 4         8
839.Fikejs Jáchym 2014 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 3         7
 Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 2 2   3     7
 Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno 2 2   3     7
 Suchá Amálie 2012 009139 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Strnad Vojtěch 2011 030038 VS Tábor 7           7
 Beranová Tereza 2011 010134 SK VS Benátky nad Jizerou 7           7
 Portych Ondřej 2011 060100 Loko Trutnov 4     3     7
 Rampasová Evelin 2010 089006 KV Viking Ml.Boleslav       3 4   7
 Dlesková Kamila 2010 089003 KV Viking Ml.Boleslav       3 4   7
 Novotný Jaroslav 2010 059058 TJ Semily 2     5     7
 Kápka Lukáš 2009 118028 VK Tzunami Ostrava 7           7
 Svrčina Tomáš 2008 129003 TJ Šumperk z.s. 7           7
 Šefčíková Zuzana 2008 118010 VK Tzunami Ostrava 5   2       7
 ZIMMERMAN Isaac 2006 000000 Canada 3 4         7
 GILFILLAN Sophie 2005 000000 Canada 3 4         7
 LEAVER Sam 2004 000000 GBR 7           7
 BURAN Ilja 2003 000000 Bratislava 7           7
 Strasserová Barbora 2001 052011 TJ Loko Žatec 7           7
 JAVORNIK JUŠ 2001 000000 Kanu klub Simon   7         7
 HAYLETT Ben 2001 000000 GBR 7           7
 Vavrla Adam 2000 118002 VK Tzunami Ostrava 7           7
 MACUS Ludovit 2000 000000 SVK   7         7
 DIETZ Joshua 2000 000000 Team RLP 7           7
 SZTUBA Kacper 1999 000000 POL   7         7
 TUCHSCHERER Lennard 1999 000000 Kanuverein Zeitz   7         7
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 2     5     7
 Kuna Václav 1998 012077 TJ Dukla Praha   7         7
 HAŠŠOVÁ Michaela 1998 000000 SVK 7           7
 BOURHIS YVES 1998 000000 CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA   7         7
 ECKHARDT Kate 1997 000000 AUS 4 3         7
 GILBERT Callum 1996 000000 New Zealand 7           7
 Yazawa Aki 1991 000000 JPN 7           7
 Rak Tomáš 1989 012029 TJ DUKLA Praha   7         7
 Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 7           7
 Foukal Pavel 1987 012044 TJ DUKLA Praha   7         7
 Vaculík Michal 1986 112071 VK Kroměříž 2     5     7
 Fikejs Adam 1985 024086 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7           7
 Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 2   4     1 7
 Doležalová Zuzana 1980 014060 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5   2       7
 Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice   2 2   3   7
 Hybrant Vlastimil 1980 023092 SK Vodní slalom České Budějovice 7           7
 Rašek Michal 1977 012030 TJ DUKLA Praha   7         7
 Riant Martin 1977 030065 VS Tábor 7           7
 Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   1     6   7
 Smetánka Radek 1976 034022 TJ SK Hubertus KV 7           7
 Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 4     3     7
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 7           7
 Krejčí Karel 1972 023053 SK Vodní slalom České Budějovice   5 2       7
 Martin Václav 1971 001027 TJ Bohemians Praha 7           7
 Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno 1     6     7
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov   7         7
 Kašpar Martin 1967 008010 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.   3 4       7
 Dodal Jan 1953 001008 TJ Bohemians Praha 7           7
 SABATTINI Chiara 0 000000 ITA 7           7
 GONI Leire 0 000000 ESP 7           7
 CUNHA Joao 0 000000 POR 7           7
 RIVARD Mael 0 000000 CAN 7           7
 WESTFALL Tyler 0 000000 USA 7           7
 PASIUT Michal 0 000000 POL 7           7
 BOYD Trevor 0 000000 CAN 7           7
 FEDORENKO Oleksandr 0 000000 UKR 6 1         7
 VICENTE Marc 0 000000 ESP   7         7
 SENIOR James 0 000000 NZL   7         7
 FRANCIS Nathaniel 0 000000 USA   7         7
 JACOB Lucas 0 000000 POR 7           7
 TRUMMER Hannes 0 000000 GER   7         7
 GUTKNECHT Patrick 0 000000 SUI 4 3         7
 ZOBEC URBANCIC Atej 0 000000 SLO 7           7
 BUETIKOFER Fia 0 000000 SUI 3 4         7
 KONTCHAKOV Arina 0 000000 GBR 2 5         7
 SEGURA Haizea 0 000000 ESP 4 3         7
 PLOCHMANN Amelie 0 000000 GER   7         7
 PLATA Laura 0 000000 USA 3 4         7
 CASTIGLIONE Nerea 0 000000 ARG 3 4         7
913.Doležal Štěpán 2015 014099 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2   4       6
 Havlínová Eliška 2014 014071 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Milyanová Anežka 2014 052001 TJ Loko Žatec 6           6
 Slovák Jakub 2014 119244 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky     2 4     6
 Kasper Matěj 2013 024101 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6           6
 Vošalík Štěpán 2013 024113 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6           6
 Drnec Tobiáš 2013 052038 TJ Loko Žatec 6           6
 Zach Jeroným 2013 011003 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4   2       6
 Moštěková Rozálie 2012 060105 Loko Trutnov 4   2       6
 Procházka Vojtěch 2012 185004 KK Postřelmov 6           6
 Stašák Lukáš 2012 185009 KK Postřelmov 6           6
 Machain Jiří 2012 562135 Kanoe Klub Spoj Brno 2     4     6
 Drdácký Matěj 2011 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Toncarová Blanka 2010 023183 SK Vodní slalom České Budějovice 6           6
 Hanzel Vilém 2010 039035 TJ Loko Plzeň 2 1   3     6
 Yakovenko Seraphim 2010 118007 VK Tzunami Ostrava 6           6
 Hortvík David 2010 046101 Delfín Jablonec 6           6
 Chyba Richard 2010 030087 VS Tábor 6           6
 Tvrdík Šimon 2009 057167 TJ Syntesia Pardubice 4     1 1   6
 Jarolímek David 2009 062042 TJ Turnov 6           6
 Vaněk Daniel 2008 011059 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 6           6
 ZIMMERMAN Paige 2008 000000 Canada 3 3         6
 McKAY Owen 2008 000000 Canada 3 3         6
 Krejčí Soňa 2007 090031 Wild Water Canoe Club FROL 6           6
 Opekar Dominik 2007 024110 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2     4   6
 Synková Valentýna 2007 052070 TJ Loko Žatec 6           6
 Kolman Vojtěch 2007 008844 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.   4 2       6
 ALTMAN Isabella 2007 000000 Buddeus 2 4         6
 STAMP James 2007 000000 Melbourne Canoe Club 6           6
 DEBLIQUY Elouan 2006 000000 Bretagne   6         6
 STROSS Robin 2006 000000 SKG Hanau 4 2         6
 Kutek Michal 2006 012087 TJ DUKLA Praha 6           6
 Haviárová Zuzana 2005 057170 TJ Syntesia Pardubice 2   1 2 1   6
 Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Hadraba Martin 2005 090014 Wild Water Canoe Club FROL 6           6
 Pokorný Pavel 2005 062039 TJ Turnov 6           6
 NELSON Archie 2005 000000 Melbourne Canoe Club   6         6
 Loun Matěj Václav 2004 129040 TJ Šumperk z.s. 6           6
 RAPPE Kimberley 2004 000000 Leipziger-Kanu-Club 2 4         6
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6           6
 SUESS Hannah 2003 000000 GER 3 3         6
 SRIBAR Ria 2002 000000 USA 6           6
 ROHRER Pitt 2002 000000 SUI 6           6
 UKALOVIC Thomas 2002 000000 CRO 6           6
 Čapek Vojtěch 2002 030069 VS Tábor 2 2 2       6
 Ručka Vítězslav 2002 188008 Raft team H2O Jeseník 2 2 2       6
 Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 6           6
 Saal Štěpán 2001 046048 Wild Water Canoe Club FROL 6           6
 Brotánková Petra 2001 039015 TJ Loko Plzeň 5   1       6
 Minárová Natálie 2001 118036 VK Tzunami Ostrava 4 2         6
 SAITO Kosuke 2001 000000 JPN 6           6
 ROISIN Laurene 2001 000000 FRA   6         6
 LINDOLF JULIAN 2001 000000 Kanu Schwaben   6         6
 BARZON Tommaso 2001 000000 ITA 6           6
 THOMAS Hannah 2001 000000 NZL 3 3         6
 LI Lu 2000 000000 CHN 6           6
 HENDRICK Robert 2000 000000 IRL   6         6
 ROHRER Jan 2000 000000 SUI 6           6
 PETEK Marko 2000 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 6           6
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice   4 2       6
 Heger Tomáš 1998 012014 TJ DUKLA Praha   6         6
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 6           6
 Bremer Tim 1998 000000 KST Rhein-Ruhr, GER 6           6
 Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s.       6     6
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 WILLIAMS COURTNEY 1997 000000 Kiwis 6           6
 Loos Sören 1997 000000 KC Hilden, GER   6         6
 BASSETT Kaylen 1997 000000 AUS   6         6
 Jelínek Filip 1996 001016 TJ Bohemians Praha       4   2 6
 Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 6           6
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec         5 1 6
 Šrámková Michaela 1991 042026 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Ornst Zdeněk 1990 012036 TJ Dukla Praha 6           6
 Zýková Barbora 1990 014038 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Forejtová Andrea 1988 024007 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6           6
 Kubát Jiří 1988 035024 TJ Slavia K. Vary 6           6
 Jacoš Pavel 1988 035023 TJ Slavia K. Vary 6           6
 Bašus Ondřej 1987 008038 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 6           6
 Mulačová Marta 1986 097012 SK Vodní slalom České Budějovice 6           6
 Vácha Viktor 1985 017056 KK Rakovník 2 4         6
 Tobiáš Pavel 1983 103054 Kanoe Klub Spoj Brno 4     2     6
 Merenus Jan 1983 043035 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     6       6
 Jasanská Jitka 1981 064001 SKK Vysoké Mýto       6     6
 Kupka Petr 1981 118053 VK Tzunami Ostrava 6           6
 Dolejš Martin 1980 034015 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Nedvědová Anna 1980 009168 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Beran Tomáš 1979 090037 Wild Water Canoe Club FROL 6           6
 Fohl Ondřej 1979 014028 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Kintzl Daniel 1978 024029 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4         2 6
 Borská Alena 1976 001067 TJ Bohemians Praha 6           6
 Hoření Petr 1975 047025 TJ DNT VS Kadaň 6           6
 Knobloch Tomáš 1974 103021 Kanoe Klub Spoj Brno       6     6
 Kuchař Jaromír 1974 053027 TJ Dvůr Králové 2 4         6
 Podušková Marie 1974 086005 Sokol Trója 6           6
 Bačina Jan 1973 043056 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   6         6
 Stanovský Tomáš 1972 023052 SK Vodní slalom České Budějovice 6           6
 Milyan Daniel 1971 052012 TJ Loko Žatec 6           6
 Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 6           6
 Kubátová Anna 1960 036009 Kanoistický klub Klatovy z.s. 6           6
 Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 4     2     6
 Winter Eduard 1956 046026 Delfín Jablonec 6           6
 Samešová Věra 1955 046018 Delfín Jablonec 6           6
 Měchura Jiří 1954 061019 SK Třebechovice 4     2     6
 Procházka Miloš 1954 034036 TJ SK Hubertus KV 6           6
 WILHELMER NOAH 0 000000 KCG-Kolbnitz 6           6
 SCHORNBERG Jasmin 0 000000 GER 6           6
 LI Tong 0 000000 CHN 6           6
 PREISL Paul 0 000000 AUT 6           6
 HUANG Liman 0 000000 CHN 6           6
 FRIEDENSON Kaelin 0 000000 USA 6           6
 ROSSI Lucas 0 000000 ARG 5 1         6
 MCCREERY Alistair 0 000000 IRL 6           6
 HUANG Juan 0 000000 CHN   6         6
 MAHEU Florence 0 000000 CAN 6           6
 ACAR Mustafa Arda 0 000000 TUR 6           6
 ADACHI Kazuya 0 000000 JPN 6           6
 ZHANG Peng 0 000000 CHN   6         6
 LAMEIRO Ainhoa 0 000000 ESP   6         6
 FEHLMANN Nicolas 0 000000 SUI 6           6
 ZACHOS Ioannis 0 000000 GRE 1 5         6
 JEKLIN Andrej 0 000000 SLO   6         6
 KINDL Martin 0 000000 SVK   6         6
 ZIMMERMANN Niels 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V.   6         6
 KRAJCI Samuel 0 000000 SVK   6         6
 HODAS-PAUER Daniel 0 000000 SVK 6           6
 DIETZ Enrico 0 000000 GER 6           6
 KRECH Neele 0 000000 TSV 1880 Gera   6         6
 LAMPIC Ema 0 000000 SLO 2 4         6
 Belingar Sara 0 000000 SLO 4 2         6
 DUC Jessica 0 000000 SUI 6           6
 KLATT ETIENNE 0 000000 FRA/AVIGNON         6   6
 JEMAI Salim Ahmad 0 000000 TUN 5 1         6
1046.Kejklíčková Nela 2012 057168 TJ Syntesia Pardubice 2     2 1   5
 Novotný Šimon 2012 106041 TJ Vodní Sporty Litovel 4     1     5
 LARICHE Ian 2008 000000 Charlotte Whitewater Racing Cl 2 3         5
 MCMULLINS DARCEY 2008 000000 GBR 2 3         5
 Žatecká Taťána 2007 065014 TJ Roztoky 5           5
 Svoboda Benjamín 2007 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3   2       5
 CALLIET Pablo 2006 000000 KG Celle 2     3     5
 Šíma Lukáš 2006 027002 Otava Strakonice 5           5
 TRIOMPHE Ianis 2006 000000 FRA Chambery canoé kayak. 5           5
 Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       5     5
 RUMANSKÝ Richard 2005 000000 KTK LM 5           5
 WILD CHARLOTTE 2005 000000 GER LKV Sa-An. 5           5
 GALEA Riley 2005 000000 Melbourne Canoe Club 5           5
 SHATTOCK Katherine 2004 000000 GBR 2 3         5
 Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn   5         5
 HORLOVA OLEKSANDRA 2003 000000 UKR 3 2         5
 O CALLAGHAN GEORGIA 2003 000000 AUS 2 3         5
 ROZENTALS Kurts 2002 000000 GBR   5         5
 NOWOBILSKI Szymon 2002 000000 POL   5         5
 MATTI Svenja 2002 000000 SUI 5           5
 COLLINS Abby 2002 000000 AUS 5           5
 Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5           5
 TANAKA YUUKI 2001 000000 Canoe Club Mitake 5           5
 GLEJTEKOVÁ Simona 1999 000000 TSM Žilina   5         5
 PRIGENT Romane 1999 000000 CUPPEV, FRA 5           5
 REINOSO Sofia 1996 000000 Mexico 5           5
 KUDER MARUSIC Vid 1996 000000 SLO 5           5
 MADORE Mathurin 1996 000000 Paris, FRA 3 2         5
 Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice       3 2   5
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 TJ DUKLA Praha 5           5
 Vozka Aleš 1989 042029 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5           5
 Volková Pavla 1985 060022 Loko Trutnov 5           5
 Tomeček Petr 1978 133031 SK Veselí nad Moravou 4     1     5
 Mašek Jan 1978 009033 Univerzitní sportovní klub Praha   5         5
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 5           5
 Brebta Vladimír 1972 046002 Delfín Jablonec 5           5
 Žatecký Jiří 1969 065008 TJ Roztoky 5           5
 Větrovský Jiří 1966 095002 SPORT Zbraslav, z. s.   5         5
 Koshelev Sergey 1960 042040 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5           5
 Heger Miroslav 1955 017038 KK Rakovník 5           5
 EHSER Sina 0 000000 GER Wassersport Wiesbaden       5     5
 ODRIOZOLA Maite 0 000000 ESP 5           5
 HANEDA Takuya 0 000000 JPN   5         5
 AIT KADDOUR Nour 0 000000 MAR 5           5
 ALVARENGA Frederico 0 000000 POR 5           5
 GONI Alex 0 000000 ESP 5           5
 LACOUR Thibaud 0 000000 ROU 5           5
 YANG Jie 0 000000 CHN   5         5
 LOPEZ Nora 0 000000 ESP   5         5
 ECHEVERRIA OLGUIN Andraz 0 000000 CHI 5           5
 XIE Yuancong 0 000000 CHN   5         5
 WIERCIOCH Michal 0 000000 POL   5         5
 CHEN Zhihao 0 000000 CHN   5         5
 BARAT Andy 0 000000 COM 5           5
 ARREGUI Olatz 0 000000 ESP 5           5
 MONTALTO Sebastian 0 000000 AUS 5           5
 ROZENTALS Klass 0 000000 GBR   5         5
 SPAGNOL Marino 0 000000 ITA   5         5
 KSIAZEK Krzysztof 0 000000 POL 1 4         5
 ESTANGUET Titouan 0 000000 FRA   5         5
 MCDONALD Edward 0 000000 GBR   5         5
 CLOTET Faust 0 000000 ESP 5           5
 PALEAU-BRASSEUR Edgar 0 000000 FRA 5           5
 HANRAHAN Jonah 0 000000 GBR 5           5
 POLETTO Mattia 0 000000 ITA 5           5
 PISTONI Michele 0 000000 ITA 5           5
 KAUP Marisa 0 000000 GER   5         5
 DANEK Hanna 0 000000 POL 5           5
 BLASCIKOVA Simona 0 000000 SVK 5           5
 XHEMAJLJI Blandine 0 000000 KOS 5           5
 YAMAMOTO Keigo 0 000000 JPN 2 3         5
 DORIA VILARRUBLA Monica 0 000000 AND 3 2         5
1119.Němec Filip 2016 047018 TJ DNT VS Kadaň 4           4
 Milyan Kryštof 2016 052022 TJ Loko Žatec 4           4
 Mrůzek Matěj 2015 011087 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.     4       4
 Štěpinová Nikola 2015 047014 TJ DNT VS Kadaň 4           4
 Špaček Matyáš 2014 009177 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Moštěk Matěj 2014 060104 Loko Trutnov     4       4
 Zapletalová Viktorie 2013 014080 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Bartošová Eliška 2013 049011 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Mazúrková Lola 2013 009171 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 4           4
 Hradecký Daniel 2013 009179 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Vyhnánek Jiří 2013 001042 TJ Bohemians Praha 4           4
 Mrůzek Matouš 2013 059054 TJ Semily     4       4
 Komínek Mikuláš 2013 043017 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4           4
 chalabala Eliáš 2012 103060 Kanoe Klub Spoj Brno 4           4
 Bartoš Jonáš 2012 118062 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Šrámek Jan 2011 118005 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Trnka Tobiáš 2011 070030 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 4           4
 Němčík Prokop 2011 070048 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 4           4
 Kopeček Jakub 2011 030012 VS Tábor 4           4
 Rudavský Jakub 2011 060018 Loko Trutnov 4           4
 NALEPA Piotr 2011 000000 Krakowski Klub Kajakowy 2 2         4
 HNILICA Lukas 2011 000000 Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mik 2 2         4
 KULCZYCKI Konrad 2011 000000 theKULbrothers - KKK Krakow 2 2         4
 Petrová Lenka 2011 023040 SK Vodní slalom České Budějovice 4           4
 Kočíř Martin 2011 119221 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4           4
 Kolman Vít 2010 008127 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 2 2         4
 GEVAERT Josh 2010 000000 Canada 2 2         4
 RADOVICH Matej 2010 000000 SKP Bratislava 2 2         4
 KAISER Nora 2010 000000 Kanu Schwaben Augsburg KSA 2 2         4
 DANISOVA Hana 2010 000000 SKP Bratislava 2 2         4
 EGYHAZY Matus 2010 000000 SKP Bratislava 2 2         4
 Smereková Tereza 2009 057133 TJ Syntesia Pardubice       2 1 1 4
 Šlachta Jan 2009 118020 VK Tzunami Ostrava 2 2         4
 Hrabicová Eva 2009 112073 VK Kroměříž 2     2     4
 SENONER Lars Aaron 2009 000000 Sportclub Merano 2 2         4
 BENZIEN Mika 2009 000000 Leipziger-Kanu-Club 2 2         4
 JONAK Matej 2009 000000 SKP Bratislava 2 2         4
 LINDEMANN Cody 2009 000000 Coal Creek Canoe Club 2 2         4
 Foltysová Tereza Abigail 2009 121081 KK Opava 2   2       4
 Lev Ondřej 2008 060093 Loko Trutnov 4           4
 Šenk Alexandr 2008 011014 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4           4
 Kodýdková Bára 2008 042038 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Rubín Antonín 2008 091007 Klub Larse Heletága 2   2       4
 Mach Sebastian 2008 060003 Loko Trutnov 4           4
 REX Rosie 2008 000000 Canoe Slalom NZ 4           4
 ARNU Marian 2008 000000 Kajak Klub Rosenheim 2 2         4
 DUDA Filip 2008 000000 Kanoe Tatra Klub Liptovský Mik 4           4
 PIPREK Zuzanna 2008 000000 AZS AWF KRAKOW 4           4
 DEETJEN TABEA 2008 000000 GER AKV Augsburg 2 2         4
 KIRKOWSKA Julia 2008 000000 AZS AWF KRAKOW   4         4
 NOR George 2008 000000 Canada 2 2         4
 GEVAERT Tyler 2008 000000 Canada 2 2         4
 REYS Thomas 2008 000000 KRG Bremen 2 2         4
 EGYHAZY Dominik 2008 000000 SKP Bratislava   4         4
 MACKLIN DAISY 2008 000000 GBR 2 2         4
 REEVES SEBASTIAN 2008 000000 GBR 2 2         4
 ARDEN LEWIS 2008 000000 GBR 2 2         4
 BLYTHE ABEL 2008 000000 GBR 2 2         4
 LUKIC Mateja 2008 000000 SRB       4     4
 Kaplický Jindřich 2007 011016 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4           4
 Dovala Jakub 2007 052043 TJ Loko Žatec 4           4
 SCHADE Mia Sophie 2007 000000 KVS Schwerte 2 2         4
 BÄHNER MERLE 2007 000000 GER Kanu Schwaben Augsburg 2 2         4
 DIEMER Carolin 2007 000000 Augsburger Kajak Verein 2 2         4
 BLUME Mina 2007 000000 Rasensportverein Braunschweig 2 2         4
 SCHIEL David 2007 000000 KSV Bad Kreuznach 4           4
 Levová Viktorie 2006 060092 Loko Trutnov 4           4
 Veniger Jiří 2006 064044 SKK Vysoké Mýto 4           4
 KASPER Dominic 2006 000000 Swiss Canoe 4           4
 JONAK Jakub 2006 000000 SKP Bratislava 4           4
 Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 4           4
 BORRMANN BEN 2005 000000 GER LKV Sa-An.   4         4
 ŠTAFFEN Dávid 2005 000000 ŽKV-ZA   4         4
 OLSON Beatrice 2005 000000 Canada 4           4
 SCHIEL Simon 2005 000000 KSV Bad Kreuznach 4           4
 MAYER William 2005 000000 Stafford & Stone Canoe Club   4         4
 CLAVADETSCHER MONA 2005 000000 SWITZERLAND       2   2 4
 Janů Veronika 2005 119137 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1 3         4
 Hajduch Jaroslav 2004 090030 Wild Water Canoe Club FROL 4           4
 Šefčíková Anastázie 2004 121006 KK Opava 4           4
 Šimák Jakub 2004 023050 SK Vodní slalom České Budějovice 4           4
 Tesařová Hana 2004 023085 SK Vodní slalom České Budějovice 4           4
 MATTI Livio 2004 000000 SUI 4           4
 OLAR Matteo Alexander 2004 000000 Romania Canoe Federacion 2 2         4
 PANKHURST George 2004 000000 AUS   4         4
 DALZIEL HAMISH 2004 000000 AUS 4           4
 Lacina Jakub 2003 059021 TJ Semily       4     4
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov   2     2   4
 Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Benátky nad Jizerou 4           4
 Panzerová Kateřina 2003 039020 TJ Loko Plzeň 4           4
 KEEN Gabriel 2003 000000 GBR   4         4
 ELLIS RACHEL 2003 000000 GBR 2 2         4
 BLYTHE-SHIELDS JOANN 2003 000000 GBR 2 2         4
 ROSS BENJAMIN 2003 000000 AUS   4         4
 Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav       4     4
 BONNARD Raphael 2003 000000 MMCK France       4     4
 BLAŠČÍK Matěj 2002 000000 KTK LM 4           4
 LOČNIKAR Jan 2002 000000 KKK NIVO CELJE 4           4
 MUTO YUSUKE 2001 000000 Canoe Club Mitake 4           4
 Hartl Vinzenz 2001 000000 AKV, GER 4           4
 BARROSO Anna 2001 000000 ESP 4           4
 ZIELONKA Mark 2001 000000 Canada 4           4
 FENTANES Ricardo 2001 000000 MEX   4         4
 Nachtigal RIchard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí           4 4
 Švagr Rostislav 2000 063009 SK Týniště nad Orlicí 3     1     4
 ROMANOSS Stefans 2000 000000 Riga   4         4
 BROWN FREDERICK 2000 000000 GREAT BRITAIN       4     4
 MULLER Hannah 2000 000000 Switzerland       2   2 4
 Dimovová Barbora 2000 106082 TJ Vodní Sporty Litovel       4     4
 GHISETTI DAVIDE 1999 000000 IVREA CANOA CLUB 4           4
 Zimmer Dominik 1999 030082 VS Tábor 2 1 1       4
 Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2   2 4
 Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha       4     4
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha       4     4
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 4           4
 QUEMENEUR Malo 1998 000000 FRA 4           4
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 4           4
 KULIKOV Alexandr 1997 000000 KAZ   4         4
 COLLIN Georgina 1997 000000 AUS 4           4
 TESTEN Niko 1997 000000 kkse slovenia, SLO 4           4
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 4           4
 Petříček Vojtěch 1994 052072 TJ Loko Žatec 4           4
 HEGGE SAMUEL 1994 000000 Kanu Schwaben 4           4
 Ligurský Ivo 1990 112046 VK Kroměříž 4           4
 Vadlejch Jan 1989 023027 SK Vodní slalom České Budějovice   4         4
 DAILLE Etienne 1989 000000 FRA 2 2         4
 Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 2     2     4
 Švehla Jan 1987 024051 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     2     4
 Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Kubričan Lukáš 1984 012028 TJ DUKLA Praha 4           4
 Nekuda Vladimír 1983 103057 Kanoe Klub Spoj Brno       4     4
 Fijalík Ondřej 1982 112066 VK Kroměříž 4           4
 Gorecký Petr 1981 014042 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Válek Jiří 1981 062025 TJ Turnov 4           4
 Blahník Miroslav 1980 035014 TJ Slavia K. Vary 2 2         4
 Přibylová Karolína 1978 034016 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   4         4
 Kyrián Luděk 1978 023063 SK Vodní slalom České Budějovice 4           4
 Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové 2   2       4
 Pazourek Pavel 1976 076004 TJ Jiskra Bechyně 3     1     4
 Kolář Jiří 1975 009167 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Kaplický Petr 1974 011060 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4           4
 Nováková Marcela 1974 030070 VS Tábor 4           4
 Lacinová Leona 1974 059008 TJ Semily       4     4
 Halašková Petra 1974 119019 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2     2     4
 Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor   2     2   4
 Veniger Jiří 1973 064023 SKK Vysoké Mýto 4           4
 KLAMMER Jesko 1972 000000 GER       4     4
 CHRISTIE JAMIE 1972 000000 GREAT BRITAIN       4     4
 Pollert Jaroslav 1971 009060 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Šerý Michal 1971 088003 C&K Rožátov   4         4
 Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec         2 2 4
 Ligurský Ivo 1968 112019 VK Kroměříž 4           4
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec 2     2     4
 Hořínek Jaroslav 1963 106009 TJ Vodní Sporty Litovel         2 2 4
 Chlouba Luboš 1959 001061 TJ Bohemians Praha           4 4
 Kubát Jiří 1959 036007 Kanoistický klub Klatovy z.s.   4         4
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník     4       4
 Kulhánek Josef 1951 046010 Delfín Jablonec 4           4
 KIESSLICH Alfons 0 000000 Spremberg 2 2         4
 SEPRENYI Sara Timea 0 000000 HUN 4           4
 MISHIMA Ren 0 000000 JPN   4         4
 ZHU Haoran 0 000000 CHN 4           4
 CURTIS Samuel 0 000000 IRL 4           4
 YU Cuishan 0 000000 CHN   4         4
 WAN Shunfang 0 000000 CHN 4           4
 GONZALEZ Clara 0 000000 ESP   4         4
 CARVALHO Jose 0 000000 POR   4         4
 YAZICI Emir Fazil 0 000000 TUR   4         4
 TRIPANO Nicolas 0 000000 ARG   4         4
 ZEITLHOFER Simon 0 000000 AUT 4           4
 SUESS Philipp 0 000000 GER   4         4
 JANOVCIK Adam 0 000000 SVK   4         4
 BUETIKOFER Arik 0 000000 SUI 2 2         4
 DIAZ Oier 0 000000 ESP   4         4
 LESNIAK Marcel 0 000000 POL   4         4
 MAIUTTO Elio 0 000000 ITA   4         4
 ROBB Murray 0 000000 GBR 4           4
 KUCHNO Tadeusz 0 000000 POL 4           4
 STANZEL Christian 0 000000 GER 4           4
 JEKLIN Mark 0 000000 SLO 4           4
 FARRAN Miquel 0 000000 ESP 4           4
 WYLLIE Oscar 0 000000 GBR 4           4
 IRIONDO Aitor 0 000000 ESP 4           4
 JUG Asja 0 000000 SLO   4         4
 BEDNARCZYK Martyna 0 000000 POL   4         4
 RHODES Hannah 0 000000 GBR 4           4
 PIGNAT Caterina 0 000000 ITA 4           4
 SKOK Ula 0 000000 SLO 4           4
 SALASEVICIUTE-TURBINOVA Veronika 0 000000 LTU 4           4
 DANEK Dominika 0 000000 POL 4           4